WAALS SPECIALE KOUSEN reclame WEEK -m VVKHLS LUCHTVAART UIT DE RIJNSTREEK ACADEMIENIEUWS RECHTZAKEN SPORT AGENDA STADSNIEUWS VRIJDAG 10 JUNI 1932 DE LEIDSCHE COURANJ EERSTE BLAD PAG. 2 Haarlemmerstraat Mooie KoUSen Sterke KoUSen Kinder SchoolkoUSen - Sportkousen Haarlemmerstraat 130-136 Wasohzijde Fil d'Ecosse alle met extra Fll d'Ecosse, Wol - Sportsokjes en Ï30-Ö36 Flor Macco lange beenen Kousen in ongeëvenaarde sorteering PUBLICATIE RAPPORT-WELTER. In den loop dezer maand. Op de vragen van het Tweede Kamer lid mr. Van Rappard heeft minister Ruys de Beerenbrouck thans geantwoord, dat de publicatie van het rapport van de bezuini gingscommissie-Weiter in den loop van deze maand tegemoet gezien kan worden. De beschouwingen en voornemens der re geering volgen later. AMSTERDAMS NIEUWE BEGROOTING. Er moet 12 miilioen bezuinigd worden! Naar de „Tel." verneemt, heeft de re geering aan het gemeentebestuur den wensch te kennen gegeven, dat. op de nieu we gemeente-begrooting een bedrag van •ngeveer 12 miilioen bezuinigd zal moeten worden, vergeleken bij de begrooting van dit jaar. DE NEDERLANDSCH—DUITSCHE HANDELSBETREKKINGEN. Conferentie op het departement van Economische Zaken en Arbeid. Woensdag heeft op het ministerie van Economische Zaken en Arbeid een bespre king plaats gehad over de moeilijkheden van den export naar Duitschland en de daarover te Berlijn gevoerde onderhande lingen. Ter vergadering waren aanwezig verte genwoordigers van het Comité voor Eco nomisch verweer, van de organisaties, die het manifest van dit comité hebben ge steund en de voorzitters en secretarissen van eenige Kamers van Koophandel. De besprekingen zijn in opdracht van den minister van Economische Zaken en Arbeid door den directeur-generaal van handel en nijverheid geleid. STEUN VARKENSHOUDERIJ. Ontwerp van wet het departement reeds verlaten. In antwoord op desbetreffende vragen van het Tweede Kamerlid mr. Van Rap- pard deelt de minister van Economische Zaken en Arbeid mede, dat een ontwerp van wet tot steun van de varkenshouderij reeds het departement heeft verlaten. DE LOONSVERLAGING BIJ DE NED. SPOORWEGEN. Een brief aan den Personeelraad. Na de verwerping van de gewijzigde voorstellen inzake de loonsverlaging van het spoorwegpersoneel door de organisa ties van dit personeel, heeft de directie ©nderstaanden brief aan den Personeel raad gezonden: „Nu we gisteren van het Bureau van uw Raad tot ons leedwezen hebben moeten vernemen, dat ook het gewijzigde voorstel betreffende de in te voeren verlaging van loonen enz. niet aanvaard kan worden, hebben wij ons genoodzaakt gezien, den Minister van Waterstaat mede te deelen, dat ons oorspronkelijk voorstel, zooals u dit met onzen brief van den 14den April j.l is kenbaar gemaakt, onder die om standigheden gehandhaafd blijft. Met het oog op den naderenden datum van invoering der wijzigingen, hebben wij den Minister verzocht zijn beslissing zoo veel mogelijk te willen bespoedigen. DE KOMST VAN DE ZEPPELIN. Een interessante demonstratie. Uiteraard h ook de belangstelling uit aviatische kringen voor de Zeppelin-landing zeer groot. Er komen talrijke verzoeken om inlich tingen binnen en zoo juist is bericht ont vangen, dat 7 sportvliegtuigen van de Bel gische Aero Club naar Waalhaven komen. Zoo juist heeft het zijn beslag gekregen, dat 18 Juni op Waalhaven, in afwachting van de komst en landing van de Graf Zeppelin, een interessante demonstratie zal plaats hebben. Deze demonstratie geeft de tegenstelling „voorheen en thans" op het ge-bied van berichtgeving aan de zioh in de lucht bevindenden vlieger. Deze demonstratie zal geleid worden door den heer T. E. Slot, constructeur van de Pander Vliegtuigfabrieken te 's-Graven- hage, die daartoe in staat is gesteld door de Directie van de Bell Telephone Maat schappij. Vroeger werden aan de vliegers berich ten gegeven door middel van lichtseinen, vuurpijlen of lichtkogels, doch thans ge schiedt zulks, zooals bekend, langs radio- telefonische weg, waarvan 18 dezer op Waalhaven de jongste ontwikkelings-phase wordt gedemonstreerd. De Bell Telephone Maatschappij laat dien dag namelijk een Engelsch vliegtoestel komen, de GA.Z.T. B., hewelk voorzien is van een slechts en kele kilogrammen wegend zend- en ont vangapparaat, dat door zijn gering gewicht en geringen omvang zoowel geschikt is voor sportvliegtuigen als voor verkeersvliegtui gen en voor militaire esquadrilles om on derling en met den Commandant te kunnen spreken. Het apparaat van de GA.R.T-R. onder houdt contact met het speciale station op Waalhaven en met Philips „Stem van den Reus", die mede aanwezig zal zijn, zoodat alle aanwezigen op Waalhaven kunnen hoo- ren, wat de heer Slot tot den vlieger zegt en wat deze antwoordt. De toeschouwers hooren dus de opdrachten welke van den beganen grond aan den piloot worden ge geven en zien hoe de piloot aan deze op drachten gevolg geeft. In verband daarmede zijn tal van autori teiten uitgenoodigd van deze interessante demonstratie oog- en oorgetuige te zijn. BODEGRAVEN. Arbeidsbemiddeling. Bij het corres pondentschap der arbeidsbemiddeling in deze gemeente staan heden als werkloos ingeschreven: 1 stoker, 14 timmerlieden, 1 bankwerker, 26 losse werklieden, 9 land arbeiders, 9 fabrieksarbeiders, 4 chauffeurs, 7 schippers, 1 smid, 5 grondwerkers, 7 pak huisknechts, 7 opperlieden, 2 houtbewer kers, 1 betonwerker, 1 tuinder, 1 bakker, 2 schilders, 1 metselaar, 1 electricien, 1 slachter. De stationchef. Naar wij aemen zal de heer v. d. Straten, stationchef ftlhier, binnenkort de dienst met pensioen verla ten. De Post. Ingaande 20 Juni a.s. zal de openstelling van de post- en telegraafdienst ook voor celgesprekken zijn ran 8 tot 1, 2 4.30, 67.30 uur. Voor den telefoondienst is het kantoor geopend van 's morgens 7.29 uur. Zaterdags is de postdienst gesloten om 4 uur. Getrouwd: P. J. Bongenaar 24 j. en L. van Wensveen 21 j. Gevestigd: Th. Vlasveld van Zwam- merdam; E. Baas van Hazerswoude; L. J. Harskamp van WaarderP. A. Versteeg en gezin van Arnhem. Vertrokken: D. Zwijnenburg naar WaddinxveenM. Schotenxa naar Winscho ten; L. van Dam naar Barwoutswaarder; N. Schoonhoven naar Amsterdam; Wed. A. van Wijngaarden geb. Straver naar Zwam- emrdam; M. D. Stouthart en gezin naar Zwammerdam; C. E. Kas naar Nieuwkoop; J., R. Jelluma en gezin naar Edain. Gevondenvoorwerpen: 2 rijwiel- belastingmerken, 1 ijzeren meetst-ok, 1 ijze ren ketting en 1 electr. leidingsspiraal. Verloren voorwerpen: 1 papie ren zakje iiiih. 0.68, 2 rijwielbelastingmer- ken, 1 zakboekje inh. geldswaarden (noti tieboekje), 1 groen katoenen kinderpakje. NIEUWKOOP. Geboren: Theodorus Adrianus, z. van Th. H. Baars en M. W. van der Hulst. Johannes Franciscus Berna/rdus, z. van J. W. Verhage en A. W. M. van Eijg. Hen- drikus, z. van H. do Beer en C. Kas. Ondertrouwd: N. A. van Wijngaar den 21 j. en J. de Groot, 19 j. B. Le Roy 49 j. en J. W. Tellier 29 j„ wonende te Nieuwer-Amstei. WOERDEN. Van een zolder gevallen. Woensdag middag had een ernstig ongeval plaats in een onbewoonbaar verklaarde woning in de Achterstraat, alhier. De 12-jarige C. de Jong was hier met zijn kameraadje weten in te komen, doordat het huis waarschijn lijk niet afgesloten was. Na eerst beneden vertoefd te hebben zette hij zijn tocht voort naar boven. De zolder was echter te slecht om hem te dragen en de jongen stortte naar beneden, waar hij in bewusteloozen toestand bleef liggen. Door zijn kameraadje gewaarschuwd, kwamen dadelijk personen toegesneld. Een gewaarschuwde dokter constateerde hersenschudding. Later pas kon de knaap naar zijn ouderlijk huis wor den vervoerd. De toestand is gelukkig niet levenegevaarlijk. Aanrijding. Gistermorgen had een aan rijding plaats in de Pannenbakkerijen. Een luxe auto kwam uit de richting Bodegra- v, toen over de gevaarlijke brug bij het transformatorhuisje een groote vrachtaut-o met tractor passeerde. De luxe auto meen de reeds te kunnen voorbijgaan, maar bot ste hierbij met een vaart tegen heb achter ste gedeelte van den vrachtauto. De wagen werd hierbij dusdanig vernield, dat hij door van V.'s sleepdienst moest worden wegge haald. De eigenaar der luxe auto was niet verzekerd, had. het ongeluk aan zich zelf te wijten en heeft dus een leelijk sahadepostje. UITHOORN. Verlaging polderlasten. Stemgerech tigde Ingelanden van den Kalzlagerpolder vergaderden op 4 Juni in café Koot aan den Bilderdam. Medegedeeld werd, dat goedkeuring is verkregen van Ged. Staten van N.-H. tot het aangaan van een kasgeldlcening, groot f 1000.tegen een rente van ten hoogste 5%. Na gehouden verkiezing 'blijkt de heer N. Klein met algemeene stemmen in het be stuur te zijn gekozen. Voor de commissie tot nazien der rekening 1932 werden be noemd de heeren M. v. Andel, W. v. Dijk en J .de Jong Nz. De lasten voor 1932 zijn begroot op f 8 per H.A.; een verlaging van f 19 per H.A., vorig jaar f 27 per H.A. Geen wonder dat de begrooting vlot werd aangenomen. Een woord van lof aan het zeer ijverig en actief bestuur is wel op zijn plaats. ZEVENHOVEN. Volksbond. Deze week hield de R. K. Volksbond haar 13e jaarvergadering in heb bondsgebouw onder voorzitterschap van den heer A. J. de Groot H. Pz. Na welkom aan de aanwezigen, 2/3 van de leden waren aanwezig, opende de voor zitter de vergadering met gebed. Hierna volgden de notulen, welken onveranderd werden goedgekeurd. Daarna volgde reke ning en verantwoording van den penning meester, waaruit bleek, dat er op 1 Mei j-1. in kas was f 257.01. De voorzitter be noemt de heeren J. Mol en W. Visser tot verificateurs, die de benoeming aannamen. Bij de gehouden stemming wegens perio dieke aftreding van de heeren A. J. de Groot en A. H. de Groot, werden beiden met. meerderheid van stemmen, eerstge noemde tot voorzitter, herkozen. Beiden na men hun herbenoeming met dank aan. Bij de bespreking over aankoop brand stoffen werd besloten deze te bestellen bij het oude adres, te leveren in de 2e helft van Juli. Bij de rondvraag werden enkele huishou delijke zaken besproken, waarna de voor zitter de leden dankte voor hun opkomst en gezellige bespreking en sluit met ge bed. Een huis aangereden. Bij het achteruit rijden met een luxe auto (Shell) reed deze met kracht tegen het winkelhuis van P. de Groot in het Noordeinde waardoor de muur werd ontzet en het kozijn werd be schadigd. Ziekenhuissteun. In de gehouden ver gadering van de Vereeniging „Ziekenhuis- steun'' werd tot^ voorzitter in de vacature Th. Visser gekozen de heer G. v. Trigt en tot bestuurslid de heer C. v Baren. Beiden namen hun benoeming aan. LEIDEN. Geslaagd: doctoraal-examen geneeskunde de heer J. T. KuipeTs (den Haag); Arts-examen le gedeelte mej. A. Elias (Haarlem) en de heeren D. Smit (Vlissin- gen) en Lie Giok Tjoan (Leiden). Bevorderd zijn tot Arts de heeren J. C. Beckers (den Haag) en J. Veenenbos (Hee renveen). Bevorderd tot doctor in de Wis- en Na tuurkunde op proefschrift getiteld „Con densatie van meerwaardige alcoholen, sui kers en oxyzuren met aldehyden onder in vloed van P 205" de heer J. W. Pette, gebo ren te Wormerveer; idem op proefsohrift getiteld Cornelis Drebbel (15721633) de heer G. Tierie, ge boren te Amsterdam. idem tot doctor in de geneeskunde op proefsohrift getiteld „Diagnostiek, Behan deling en pathologische anatomie der thy- reotoxicosen" de heer W. J. Bruins Slot, geboren te De Wijk. DE LIMMENSCHE STRAFZAAK VOOR HET GERECHTSHOF. (Vervolg van het 3de blad). In de strafzaak tegen den Amsterdam- schen advocaat, in hooger beroep terecht staande terzake van verduistering, door hem gepleegd als curator in een faillisse ment, en terzake van medeplichtigheid aan en uitlokking van valschheid in geschrifte, alsmede van heling, van welke laatste fei ten een te Limmen in Noord-Holland woonachtig winkelierster het slachtoffer is geworden, heeft de procureur-generaal mr. Bauduin, nadat vooraf president mr. Jol les verdachte nog aan een kort verhoor had onderworpen, requisitoir genomen. Ten aanzien van de ten laste gelegde ver duistering zei spr. dat z.i. van willens en we tens niet willen betalen niet gesproken mag worden en dat wel gebleken is, dat verd. in staat was, het bedrag van 111. terug te betalen. Ten aanzien van dit punt der dagvaarding vorderde spr. dan ook vrijspraak. Spr. wijdde vervolgens zijn aandacht aan de ten laste gelegde uitlokking van valschheid in geschrifte en besprak in dit verband de vraag of het vervalschte stuk bestemd was om tot bewijs te dienen. Spr. meende, dat het wel tot bewijs kon medewerken, doch het heeft z.i. niet het karakter om tot bewijs te dienen. Ten aanzien van dit deel der ten lastelegging vordere spr. in tegenstelling met het oor deel der Rechtbank, eveneens vrijspraak. Wat de medeplichtigheid aan valsch heid in geschrifte betreft, meende spr„ dat verd.'s schuld wèl vaststaat. Het feit bestaat dat verdachte een stuk aan den veroordeelden koopman en aan den Bus- sumschen koopman heeft voorgelegd en ter teekening aangeboden, waarin de beide kooplieden overeenstemmen dat de juffrouw uit Limmer een schuld heeft van 8000 aan den Bussumschen koopman, zulks terwijl allen bij dit stuk betrokkenen wisten dat dit allerminst het geval was. Niettegenstaande deze schuld niet be stond, werd hij in een akte vastgelegd. Het beroep van verd. op het bestaan van de contra-lettre gaat volgens spr., niet op .en eerste gelooft spr. niet dat er ooit een contra-lettre geweest isen zelfs al ware dit het geval dan sluit dat verd's schuld niet uit. Ook het bewijs dat de heling: het ten geschenke aannemen van tweemaal 200.achtte spr. bewezen. Verd. heeft hoogst onbehoorlijk gehandeld en de stand waartoe hij behoort ernstig in opsraak gebracht en ernstig geblameerd. Rekening houdend met het feit, dat verd. ook nog wel door den Raad van Toe zicht en Discipline zal worden gestraft, vorderde opr. ten slotte vernietiging van het vonnis der Rechtbank en opnieuw rechtdoende, verd.'s veroordeeling ge- ëischt tot één jaar gevangenisstraf met aftrek van het voorarrest van acht maan den. Het woord was hierna aan verd.'s ver dediger, mr. F. A. Kokosky. BRANDSTICHTING. De rechtbank te Assen veroordeelde he den Tieme Pool, arbeider te Amsterdam- sche veld, thans gedetineerd, die aldaar zijn woning in brand heeft gestoken, ter wijl hij wist dat zijn vrouw ziek te bed lag tot één jaar gevangenistraf. De eisch was 1 jaar en 6 maanden. VOETBAL Leidsche Voetbal Vereeniging R.O.H.D.A. Men schrijft ons: Donderdagavond was het voor de R OH.D.A.-leden een prettige avond. Zij speelden den vijftigsten wedstrijd tegen tegenstanders. Op zich zelf is zoo iets van weinig beteekenis. Maar de R.O.HD.A.- spelers zijn allen vérpleegden van '4 Rijks- asyl voor Psychopathen en als men dan weet, dat deze wedstrijden gespeeld zijn sedert Augustus j.l„ dan'pleit het toch wel voor deze patiënten uit een ziekeninrich- ting, dat zij zooveel uithoudingsvermogen demonstreeren. De club heeft slechts twee elftallen en de noodige reserves. Ondanks haar kort be staan, heeft zij veel ups and downs. De be volking der inrichting is een vlottende en vanzelf heeft daar R O.HD.A. ook onder te lijden, door dat de spelers soms geheel onverwacht van het tooneel verdwijnen. Natuurlijk wordt er in de vervanging di rect voorzien, maar ja, daar zijn toch altijd moeilijkheden aan verbonden. E.O H.D.A. is voor het asyl een stuk leven geworden. De benoodigde gelden worden gedeeltelijk door de patiënten bij eengebracht en dan is er nog het personeel, van onder tot boven, en de geneesheeren die van tijd tot tijd in de beurs tasten om 'het ontbrekende, zeker niet het kleinste gedeelte, bij te passen. De geneesheer-directeur Dr. Scholtens is in zijn hart een verwoed sportman, prac- tisch een goed gymnast, hetgeen voor de voetbalclub wel van belang is. De directie huldigt blijkbaar het standpunt: in een ge zond lichaam heerscht een gezonde geest. 't Gaat in R.O.H.D.A. gelijk in iedere sportvereeniging. De leden kijken wel eens zuur als de een of ander een wedstrijd heeft verknoeid, maar de echte sportgeest komt toch altijd boven. Zij hebben ook een eigen scheidsrechter, iemand die de spelregels buitengewoon goed verstaat en heusch geen slecht figuur zou maken in een tweede klasse wedstrijd K.N.V.B Verder hebben zij een keeper van zeer veel begaafdheid, iemand die door vele vereenigingen zou worden begeerd. Zij heb ben ook een adviseur, Verpleger Limburg, die het „buitenwerk" opknapt-, die dus de schakel is tusschen R.O.H.D.A. en de bui- tenvereenigingen, werk dat door hem tot groote tevredenheid zijner superieuren wordt vervuld en waarmede ook de spelers zijn ingenomen. Op het eigén terrein, aan de Pesthuis laan, staat een bescheiden kleedhuis, waar aan de commissaris van het materiaal, ook een patiënt, heel wat *"erk heeft. En dan ten slotte is er nog iemand, die vormt op zich zelf een geheel elftal. Deze wonder- mensCh komt als speler nooit tusschen de palen. Toch is 't de beste doelpuntenmaker van Leiden, vooral als er sprake is van off side! Dan is hij er als de kippetjes bij. Meestal speelt hij voetbal met één of twee medespelers in het verplegerskamertje. Deze wondermensch, Verpleger Heersma, is wel een zeer bijzonder soort voetballer en voor R.O.H.D.A. een schat. De vijftigste werd gespeeld tegen het Leidsche DV.V. Bij den aanvang trad de heer Poelstra naar voren en omgeven door de spelers en eenige honderden toeschouwers hield hij een toespraak, waarin hij eenige leerzame levensbeelden naar voren bracht en als aandenken aan D V.V. een kunstvoorwerp uitreikte, een voetballer op voetstuk onder glazen stolp, verder aan R.OH.D.A. na mens het verplegend personeel, eveneens een kunstvoorwerp, den scheidsrechter een fluit en aan verpleger Limburg een schil derij. Een en ander ging met groot enthou siasme gepaard. Het eind van het lied was gelijkspel (22). En nu 'R'.O.H.D.Avooruit en in stij gende lijn naar het eerste honderdtal. Als er dan maar wordt gezorgd, dat de ijverige koffie- en theeschenker ook zijn taak blijft vervullen als voorheen, want een beetje warm drinken valt in den windhoek niet te versmaden. LEIDEN. Dinsdag, Donderdag, Zaterdag. Vincentius- Bibliotheek, geopend 's avonds van 7.308.30 uur. De avond-, naoht- en Zondagsdienst der apotheken wordt van Maandag 6 tot en met Zondag 12 Juni a.s. waargeno men door de apotheken: G. H. Blanken, Hoogewoerd 171, telef. 502 en D. J. van Driesum, Mare 76, telef. 406. D0N-K0ZAKKEN-K00R „PLATOFF". Een Kerkconcert. Het vermaarde Don-Kozakken-Koor „Pla- toff" onder leiding van NikoLa-s Kostrukoff zal onder auspiciën der N.V. Internationale Concertdirectie Ernst Krauss op Vrijdag 17 dezer een concert van gewijde muziek geven in de Groote Kerk alhier. Akte examen L. 0. Aan de Gemeentelijke Kweekschool voor Onderwijzers en Onderwijzeressen zijn ge slaagd voor de 2de groep de dames: J. G. Haspers Koudekerk, C. Kromhout Rijns burg, M. M. van der Laan Katwijk aan Zee, J. M. Mulder Leiden, F. Nijboer Leiden, en J. van Voorst. Afgew. geen. Koop Nederlandsch Fabrikaat. In dezen tijd hoort men allerwege het thans zoo noodzakelijke: „Koopt Neder landsch Fabrikaat". Maar al te weinigen weten wat Nederland zelf produceert en daarom valt het slechts toe te juichen, dat er zooveel mogelijk propaganda voor ge maakt wordt. De firma Gerzon heeft als zoovele andere firma's in stad en land dezen eisch van den „crisis"-tijd begrepen en toont thans in haar étalages gedurende acht dagen wat Nederland ook op mode-gebied zelf produ- ceeren kan. Voor bijzonderheden zie men de annon ces in dit nummer en volgende dagen. Handelsregister K. v. K. W ij z i g i n g e n: 634. N.V. Leidsohe Ex ploitatie Maatschappij van Onroerende Geo- deren, Leiden, Stationsweg 18. N. Piroc.: A. C. M. Witkamp, Den Haag.-(B.P.). 2649. Coöp. Boerenleenbank te Oude Wetering, Alkemade, Ooude Wetering A. 199. Uittr. Lid Raad v. Toez.: P. Roos, Haarlemmermeer. Uittr. Voorz. Raad v. Toez.: J. W. Rodewijk, oRelofarendsveen. N. Voorz. Raad v. Toez.: K. Duyser, Lei- muiden. Nieuwe inschrijving: 6031. Kan toor van Vaste goederen, Hypotheken en Assurantiën E. A. Freijser, Leiden, Johan de Wittsbraat 4. E.E. A. Freijser, Leiden. De Wethouder van Fabricage, is verhin derd morgen spreekuur te houden. Gistermiddag omstreeks 4 uur is een be gin van brand uitgebroken op de boven verdieping van perceel Aalmarkt 13, waar in de keuken een gasslang in brand vloog. Voorbijgangers bluschten het vuur met en kele emmers water, zoodat de brandweer geen dienst behoefde te doen. In een gisteravond aan het Haagsche Schouw gehouden voetbalwedstrijd tus schen de Sleutels en de L.P.S.V. had een klein ongeval plaats. De linksbuiten van de Sleutels had het ongeluk, dat hem een knie uit de kom schoot. Door de E.H.D. werd de man naar het Acad. Ziekenhuis vervoerd. In Hoek van Holland is aangehouden ze kere T. B. v. d. P., gedomicilieerd te Huis- sen, die eenige dagen geleden hier ter stede een rijwiel had ontvreemd. De aangehou dene is ter beschikking gesteld van den Officier van Justitie te Den Haag. Hedenmorgen om 12 uur had op de Bree- straat een aanrijding plaats tusschen een motorfiets en een driewielige bakkerswa gen van de fa. B. uit de Diefsteeg. De motorrijder, komende van de richting Noordeinde, reed ter hoogte van de Dief steeg, toen de bestuurder van de bakkers wagen tamelijk plotseling overstak om de Diefsteeg in te rijden. Er volgde een aan rijding, waarbij de motorrijder kwam te vallen en zich aan eht been verwondde. De politie maakte van een en ander pro ces-verbaal op. Wij verwijzen naar een advertentie in dit nummer met een aankondiging betreffen* de den feestavond van de R. K. Athletiek- en Sportvereeniging „Rood-Wit".

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 2