gratis reizen centrale verwarming r.;;[.ss sanitaire installaties jk, Noordwijk, enz. ZATERDAG 21 MEI 1932 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD PAG. 10 GEMENGDE BERICHTEN ONGELUKKEN. DE ONBEWAAKTE OVERWEGEN. EEN JONGEN GEGREPEN. Voor de oogen van vader en broer gedood. Gisterenmiddag is de 15-jarige F. Hostinge te Loon op den onbewaakten overweg aldaar door een sneltrein, die om 1.27 uit Groningen te Assen aan komt overreden. De jongen wilde met zijn vader en broer, die op 't land werk ten voor de opkomende onweersbui trach ten thuis te komen. De jongen reed op de fiets vooraan, gevolgd door zijn va der en broer. Hij zag den trein niet, omdat hij voorover gebogen op het stuur lag, en omdat het zand, dat door de on weersbui was- opgejaagd het uitzicht be lemmerde. Hij werd door de locomotief gegrepen, met het gevolg, dat het hoofd werd verbrijzeld en de dood onmiddel lijk intrad. BIJ HET BADEN VERDRONKEN. Donderdagavond heeft in de Nieuwe Ha ven te Arnhem een ongeluk met doodelij- ken afloop plaats gehad. Een tweetal jon gens had een roeiboot gehuurd en was daarmee de haven ingeroeid. Na eenigen tijd hebben zij de boot aan den wal inge trokken en zijn gaan baden. Hierbij heeft een der jongens, die niet kon zwemmen, zich te ver in het water begeven en is door den stroom meegesleurd. Voordat hulp kon worden verleend, verdween hij in de diepte en ondanks langdurig dreggen was gister middag zijn lijk nog niet gevonden. HAAR KIND VERDRONKEN. In een vlaag van waanzin. De 30-jarige vrouw van een kantoor bediende te Bussum heeft gistermiddag in een vlaag van waanzin haar zoontje van vijf maanden in de waschlobbe ver dronken. Zij vertelde dit haar buren, die haar vasthielden en in 't huis gingen kij ken, waar zij tot de ontdekking kwamen, dat de vrouw de waarheid had gespro ken. Het andere kind, een meisje van twee jaar, omtrent hetwelk de vrouw een gelijk voornemen uitte, werd in vei ligheid gebracht. Nadat de man gewaar schuwd was, werd de vrouw door de politic naar een zenuwinrichting in Gel derland vervoerd. MONTEUR IN BRAND. Aan de gevolgen overleden. Donderdagochtend is een begin van brand ontstaan in de werkplaats van de Fiat-garage aan de Kazernestraat te 's Gravenhage. De 50-jarige monteur, van H., wonende in de Gouverneurlaan, was bezig aan een auto eenige reparaties te verrichten, toen de wagen plotseling in brand vloog. Het personeel der garage schoot dadelijk toe om de vlammen te dooven; ook de monteur was hierbij behulpzaam. Eensklaps vatten diens kleeren echter vlam. In zijn angst holde de man de garage uit en de straat op, waardoor de vlammen nog in hevig heid toenamen. Door de omstanders werd hij toen op den grond getrokken en men slaagde er na eenige moeite in de vlammen te dooven. De man was ernstig gewond over het ge- heele lichaam en werd in zorgwekkenden toestand door den Geneeskundigen Dienst naar het ziekenhuis aan den Zuidwal ver voerd, alwaar hij gisternacht is overleden. SLACHTOFFER VAN DE WARMTE. De heer L. Kremer, te Ommelander- wijk (Gr.), opzichter bij de particuliere werkverschaffing te Oude-Pekela, ie- gis termiddag tengevolge van de warmte on wel geworden en kort daarna overleden. BOSCHBRAND IN G0IRLE. Door verkenners gebluscht. In een boschweg even voorbij het Rot- terdamsch vacantieoord „De Bocht" op den Goirleschen weg nabij Tilburg brak gister morgen omstreeks 11 uur een brand uit. Door ©en chauffeur der fam. M. v. W., die het naast „de Bocht" gelegen landgoed villa Blanca bewoont, werden de op „De Bocht" gekampeerde verkenners van de St. Laurentiusgroep uit Botterdam ge waarschuwd. In looppas snelden de jeugdi ge verkenners met hun leiders naar het brandende bosch en slaagden erin het vuur te dooven. Enkele voortvarende knapen bekwamen daarbij brandwonden aan de voet-en, welke echter niet van ernstigen aard bleken te zijn. CAFE EN BOERDERIJ AFGEBRAND. Gisteren ontstond brand in het café „De Oude Ketting" van den heer C. v. d. Acker aan den Rijksweg onder Boxtel. Het vuur nam zoo snel in omvang toe, dat het huis, een schuur, een stalling en een daarachter gelegen boerderij in een half uur tijds in de asch werden gelegd. Do geheele café-inventaris, de inboedel, eenige landbouwgereedschappen gingen met Uw huisgezin, per tram naar Wij vergoeden U de reiskosten. "W Leest de achterzijde van Uw tram kaartjes. Het kost U niets. 4064 Haarl.straat h. Donkersteeg 2-4-6 in het vuur verloren. Een aantal kippen kwam in de vlammen om. De brandweer uit Boxtel verleende kraohtige hulp, doch kon tegen de vuurzee niet veel uitrich ten. D© vermoedelijke oorzaak van den brand is het verplaatsen van een bran dende kachel. Alles was laag verzekerd. Het drukke verkeer op den Rijksweg werd door den brand zeer belemmerd. HET DRAMA TE ROOSENDAAL. Toestand van het slachtoffer zorgwekkend. De toestand van den 68-jarigen blin den man Janssens te Roosendaal, die Woensdagavond door zijn 17-jarigen zoon in een café werd neergestoken, is nog steeds zorgwekkend. Gistermiddag is de verdachte naar Breda overgebracht, waar h;i voor den' Officier van Justitie is geleid, waarna hij in het 2-Huis van Bewaring werd in gesloten. De verdachte heeft bekend, dat hij met voorbedachten rade heeft gehan deld en den dolk. waarmede hij heeft gestoken, opzettelijk voor dit doel den middag vóór den aanslag bij een wapen handelaar te Roosendaal te hebben ge kocht. Het moet niet uitgesloten wor den geacht, dat nog medeplichtigen zullen worden aangehouden. VERDUISTERING VAN ƒ3000. Twee verdachten te Doetinchem gearresteerd. Gisteren vertoefde te Doetinchem de Justitie uit Arnhem, in verband met de ver leden week gemelde verduistering van 3000, toebehoor end e aan een Duitscher uit Essen. De twee personen, die zich aan deze verduistering hebben schuldig ge maakt, zijn Donderdag aangehouden, doch ontkennen het hun. ten laste gelegde. Zij beweerden het geld bij de grens on der een boom te hebben gedeponeerd om eerst te zien of de grenspassage veilig was. Toen ze kort daarop het geld wilden halen, was het verdwenen. Het gisteren ingestel de onderzoek wees echter uit, dat de aan gehoudenen het grootste deel van het Duitsche geld hebben omgezet bij een bank instelling te Doetinchem, daar zij over de herkomst van deze gelden geen aannemelij ke verklaring konden geven, is het tweetal in bet Huis van Bewaring opgesloten. De benadeelde Duitscher is te Essen in arrest gesteld, wegens overtreding van de deviezenverordening. „Msb." KERKINBRAAK TE HILLEGERSBERG. Poging om het tabernakel te forceeren. Gisternacht is er ingebroken in de Ckris- tus-Koning-kerk aan de Statenlaan te Hil- legersberg. Deze inbraak werd gisternacht ontdekt door het vinden van een offerblok op het opgespoten terrein voor de Ceintuurbaan. Een knecht der firma Ulrich deed deze vondst, terwijl hij tevens nog twee personen opmerkte, die zich vlug uit de voeten maak ten. Hij waarschuwde de politie te Hille- gersberg, welke aanstonds een onderzoek instelde in de dichtstbijzijnde kerk n.l. die van de Statenlaan. Het bleek, dat hier eenige ruiten waren ingedrukt. Nadat de geestelijkheid was gewaar schuwd, werd aanstonds een nauwkeurig onderzoek ingesteld. Hierbij bleek, dat de inbrekers zich toegang tot de kerk hadden verschaft door over het pleintje tusschen kerk en school op den uitbouw van een der zij-uitgangen te klimmen en daarna door middel van een touw door een ingedrukt glas-in-loodraam zich in de kerk te laten zakken. Een offerblok, bestemd voor gaven voor de kerk, dat zich bij de zijuitgang van de kerk bevond werd uit den muur losge werkt. Een tweede offerblok, achter in de kerk, werd eveneens onder handen geno men, maar of zij zijn gestoord of langer verblijf in de kerk niet raadzaam achtten is men in dit werk blijven Ook met het tabernakel zijn de inbrekers wat van plan geweest. De tabernakelkast zelf vertoont geen sporen van geweld, maar aan drie zijden werd de gordijnen van do ringen getrokken, terwijl de kast zelf een weinig van zijn plaats is verschoven. De politie heeft een uitgebreid onder zoek ingesteld. Politiehonden uit Rotter dam zijn des nachts eveneens ter plaatse geweest. Op het offerblok, dat aan de muur is blijven zitten, heeft men vinger afdrukken gevonden, welke zijn gefotogra feerd. Het offerblok, dat op het land werd go- vonden, bleek vernield te zijn, de inhoud medegenomen. Een betrekkelijk klein be drag kan hiermede den inbrekers in han den zijn gevallen. Door het van binnen openen van een der zijdeuren en daarna weder indrukken vau een glas-in-lood-raam «zijn de inbrekers weer buiten de kerk gekomen. De politie meent een goed spoor te heb ben ontdekt, aldus de „Msb.". Wederom inbrekers in de Kalverstraat te Amsterdam. Gisteravond omstreeks 11 uur werd de politie van het bureau aan den Singel ge waarschuwd, dat er mannen waren op het dak van een perceel aan de Kalverstraat. Onder leiding van den inspecteur van po litie W. C. Blitterswijk togen onmiddellijk eenige manschappen er op uit, die een nauwkeurig onderzoek instelden op de da ken en in de omgeving. Het mocht hun gelukken een ongeveer 22-jarig persoon te arresteeren, die zich op het dak be vond van de fa. Citroen, juwelier. Daar er vermoeden bestond, dat de man niet al leen was, werd het onderzoek nog gerui- men tijd voortgezet, evenwel zonder dat het ditmaal resultaat opleverde, zoodat men veronderstelt, dat deze tweede per soon op den uitkijk heeft gestaan, en, toen hij de politie zag naderen, de vluoht heeft genomen. De gearresteerde, die op het bureau Sin gel in arrest wordt gehouden weigert voor- loopig alle verklaringen. Een juffrouw met veertien voornamen. Op een der politiebureaus te R'dam is men Donderdag tot de lichtelijk verwonde ring verwekkende ontdekking gekomen, dat er in Rotterdam een juffrouw rondloopt wier ouders haar bij haar geboorte onder de sohutze van niet minder dan veertien beschermheiligen hebben gesteld. Deze dame moest als getuige in een rechtzaak gehoord worden en bij de politie gaf zij als haar naam op kortweg Johanna zus-en-zoo. Wie beschrijft echter de ontzetting van den politieschrijver, wiens plicht het is haar verklaringen op schrift te stellen, toen men uit het register van den Burgerlijken Stand gewaar werd, dat achter Johanna nog de volgende zoet-vloeiende voornamen volgden: Huberta, Maria, Anbonia, Mar tina, Hermina, Paula, Ottilia, Francisoa, Augusta, Mathilda, Amalia, Sofia, Josefa! Mischien is de dame in kwestie op Aller heiligen geboren 1 BERNARD SCHULTE - Voorhout bij Leideo - TelefoonSassonheim 4532 LUCHTVAART AMELIA EARHART GESTART VOOR OCEAAN-VLUCHT. Met Parijs als doel. De Amerikaansohe pilote Amelia Eerhart is gisteren voor haar solo-oceaanvlucht van Harbour Grace gestart. Het einddoel van haar vlucht is Parijs. Gisterochtend om 8.23 was Amelia Ea-r- hart van St. John (New Brunswick) naar Harbour Grace gestart, waar zij gister middag om 2 uur aankwam. Zij is de eerste vrouw, die alleen in een vliegtuig den sprong over den oceaan waagt. MISLUKTE START VAN DE DO X. De benzine was ongeschikt voor de motoren. Uit Holy rood (New Foundland) wordt gemeld De start van de DO-X is mislukt, daar de benzine die gisteravond werd ingenomen nfet van geschikte kwaliteit voor de moto ren was. Van Holyrood is thans goede ben zine naar het eiland Dildo ,waar de vlieg- boot thans ligt, verzonden, zoodat de DO-X morgenochtend vroeg waarschijnlijk met den tocht over den Atlantischen Oceaan kan beginnen. INDIëVLUCHT WORDT KORTER. Door veranderde route wint de K.L.M. een dag. Ter bespoediging van het vliegpQstver- keer tusschen Nederland en Ned.-Indië zal met ingang van 2 Juni a.s. gedurende de eerstvolgende drie maanden het Indië- vliegtuig des Donderdagsmorgens om vier uur van Schiphol vertrekken, waardoor het mogelijk zal zijn denzelfden dag nog Sofia te bereiken en den tweeden dag te Merza- matruh aan te komen. Over den geheelen afstand AmsterdamBandoeng wordt op deze wijze een volle dag gewonnen. In verband hiermede moet de luchtpost- corresondentie uiterlijk Woensdagavond in Amsterdam zijn. De correspondentie, die te Rotterdam en Den Haag zoo laat wordt ge post, dat zij niet meer met de gewone ver voermiddelen kan worden verzonden, zal per auto die des nachts om twaalf uur uit 'Rotterdam zal vertrekken, naar Schiphol worden gebracht. Een telefoontje tusschen trein en vliegtuig. Gisteren is voor de eerste maal een tele fonische verbinding tot stand gebracht tus schen een trein en een vliegtuig. De passa giers van het vliegtuig en de reizigers die per „Flying Scotman" op weg waren naar Glasgow, hebben met elkaar gesproken. Het vliegtuig vloog op ongeveer 500 voet hoogte. De conversatie duurde ongeveer een half uur. De verbinding was zeer duide lijk, al waren zoo nu en dan eenige storin gen merkbaar. GEMEENTERAAD VAN KOUDEKERK Voorzitter is de burgemeester. Afwezig met kennisgeving de heer D. Dorrepaal. Na opening der vergadering door den voor zitter met gebed, worden de notulen der vo rige vergadering gelezen en onveranderd vast gesteld. Hierna doet de voorz. voorlezing van de na volgende ingekomen stukken: lo. koninklijke goedkeuring der verordenin gen vastgesteld ingevolgde de Winkelsluitings wet, zoodat thans algeheele Zondagsluiting al hier bestaat en de kappers gedurende den zo mertijd tot 9 uur geopend mogen zijn; De Leidsche Lichtfabrieken. 2o. aannemineg benoeming door den heer G. J. Corts tot agent der Arbeidsbemiddeling; 3o. schrijven van den burgemeester van Noordwijkerhout inzake toezending verslag van een gehouden bijeenkomst ter bespreking over de wenschelijkheid om te geraken tot een regelmatig contact met alle gemeentebesturen, welke electricteit of gas betrekken van de Ste delijke Lichtfabrieken te Leiden. De voorz. zegt, dat B. en W. gemeend hebben deze ver gadering niet bij te moeten wonen, daar zij weinig gevoelen voor een permanente actie tegen Leiden. Wel willen zij in een bepaald geval medewerken, bijv. om verlaging van ta rieven. Bovendien, men ondervindt steeds een coulante houding van de Lichtfabrieken. Op een vraag van den heer de Jong ant woordt de voorz. dat het de bedoeling van deze bijeenkomst was o.a. om te geraken tot een goedkooper tarief, doch B. en W. achten op het oogenblik hiervoor nog niet het juiste tijdstip aanwezig, daar wij thans nog onder handelingen voeren omtrent de electriciteits- voorziening van den Lagewaard. Zij stellen daarom voor om voorloopig geen aandeel in de kosten tot het voeren van actie, op zich te nemen. Toetreding is later ook nog mogelijk. Aldus wordt besloten. Tevens deelt de voorz. mede, dat de elec- triciteitsvoorziening van den Lagewaard groote vertraging ondervindt, door enkele onwilligen, die voor het plaatsen van palen een hooge vergoeding eischen. Overigens is overal kos- telooze medewerking verkregen. Mocht er nog voldoende animo voor aansluiting bestaan, dan is Leiden bereid de aansluiting tot aan het perceel geheel kosteloos te doen geschie den. De voorz. hoopt in een volgende verga dering hieromtrent nog nadere mededeelingen te kunnen doen. Punt. 3. Vaststelling verordening heffing en invordering vergunningsrecht verkoop sterken De voorz. zegt tevens hieraan te willen toe voegen vaststelling van een verordening rege lende het heffen van verlofsrecht voor den verkoop van zwak-alcoholischen drank in het klein. Ingevolge de nieuwe Drankwet is het minimum-vergunningsrecht bepaald op 40, dus dit beteekent voor elk bedrijf een verhoo ging van 15, hetgeen in de tegenwoordige tijdsomstandigheden niet aangenaam is. Het verlofsrecht bedraagt 25, waarvan de helft moet worden afgestaan aan het Rijk. De heer Lieverse betreurt deze verhooging, daar de omzet van sterken drank zeker met 50 pet. is verminderd en vraagt voorts wijzi ging van de politie-verordening voor langere openstelling op Zondagen. De voorz. zegt, dat bij de aanbieding van de nieuwe politie-ver ordening zoo noodig hiertoe een voorstel ge daan kan worden. Hierna worden de verorde ningen vastgesteld. Punt 4. Vaststelling verordening heffing en invordering van leges ter Secretarie. De voorz. leest de verschillende bepalingen voor. Nieuw is de vaststelling van leges voor de afgifte van vergunningen ingevolge de Hin derwet en de Woningwet. Vroeger droeg de heffing van leges voor bouw- èn woningver gunningen meer het karakter van belasting, doch dit is thans, nu voor nieuwbouw en voor verbouw 0.50 geheven wordt, niet meer het geval. Verder is er een recht voor paspoor ten, rij- en nummerbewijzen, jacht- en visch- akten. Na eenige besprekingen over en weder wor den beide verordeningen vastgesteld. Steunverleening en werkverschaffing. Punt 5. Bespreking steunverleening en werk verschaffing. De voorz. deelt mede, dat van den Minister bericht is ontvangen, dat de steunregeling voor onze gemeente geldig is verklaard, voorloopig voor het tijdvak van 1 21 Mei. Hiervan werd bericht ontvangen op 7 Mei j.l. Mocht verlenging van de steunrege ling noodzakelijk blijken, dan moet tijdig een daartoe strekkend verzoek worden ingediend. Omtrent de Rijksbijdrage zal nog nader wor den bericht. Evenwel kan de minister zich niet met het voorgestelde tarief van steunverleening ver eenigen, doch wil de steun 2.50 lager vastge steld zien, dan het tegenwoordige tarief. De kindertoeslag voor uitgetrokkenen moet be paald worden op 0.75 per week per gezins lid boven 2 personen en voor de overigen ƒ0.50. De grondbedragen worden dus in plaats van ƒ11 en ƒ10: 8.50 en 7..50. Deze zaak is in de crisis-commissie bespro ken, doch algemeen was men van oordeel, dat de bedragen te laag zijn, alhoewel zeer goed het bezwaar werd gevoeld, dat zonder dien steun de gemeente op den duur niet kan voortgaan. Daar de gemeenten genoodzaakt worden het tarief te verlagen, zouden B. en W. gaarne het oordeel van den Raad omtrent deze aange legenheid vernemen. De voorz. heeft reeds te lefonisch den minister bericht, dat de voor gestelde regeling absoluut onvoldoende is en tevens voorgesteld de bedragen met 1.50 te verhoogen. Hierop is echter nog geen ant woord ontvangen. De heer Lieverse wijst er op, dat de genoemde bedragen veel te laag zijn. Spreker laakt de houding van den heer van Beers, dat deze week de 55-urige werk week is ingevoerd, terwijl een groot deel van het personeel is ontslagen. Spr. vraagt hoe het mogelijk is dat overwerkvergunning ver kregen is. Voorts wordt door genoemden fa brikant vreemd personeel uit andere gemeen ten in dienst genomen. Spreker vindt dit een ongehoorde verhouding. De voorz. zegt, dat een overwerkvergunning wordt verleend buiten hem om en deelt te vens mede, dat hij met den heer van Beers een bespreking heeft gehad om het personeel gedeeltelijk om de week te laten werken, doch in geen enkel ojzicht is medewerking te ver wachten. Van de overige fabrikanten in deze gemeente wordt meer medewerking ondervon den, Ook de heer de Jong keurt iedere in dienstneming van vreemd personeel door wel ken werkgever ook, thans ten sterkste af, en vraagt voort inlichtingen over de Alphensche steunregeling, welke ook boven het bedrag van den minister is gegaan. De voorz. zegt, dat daarop nog geen goed keuring van de regeering zal zijn verkregen De voorz. stelt voor deze maand de oude regeling nog te handhaven en nog verdere po gingen aan te wenden om met den minister tot overeenstemming te geraken om het tarief met slechts 1 te verlagen. Mocht dit evenwel niet mogelijk blijken, dan zou spreker gaarne machtiging ontvangen om de Rijksregeling te aanvaarden. Aldus wordt algemeen besloten. Hierna deelt de voorz. nog mede, dat het Polderbestuur 150 beschikbaar heeft gesteld voor het dempen van het restant van den mo lenboezem, zijnde 200 Meter. Het Rijk zal ver moedelijk 25 pet. subsidie verleenen. Het ligt in de bedoeling om na antwoord van den minister met het werk een aanvang te doen nemen en spreker vraagt den Raad hiervoor een nieuw credoiet aan. De heeren de Jong en van Egmond vragen eenige inlich tingen omtrent de werktijden, De voorz. zegt, dat de 48-prige werkweek wordt geëischt. Algemeen wordt besloten, indien de voor waarden van het Rijk aanneemlijk zijn, dit werk ter hand te doen nemen. Hierna sluiting. UIT DE OMGEVING NOORDWIJK SLUITING FLORAPARK. Gisteravond had op eenigszins officieele wijze de sluiting van het Florapark 1932 Noordwijk plaats. Voor het restaurant op de tentoonstelling waren aanwezig de burgemees ter van Noordwijk, het tentoonstellingsbestuur alsmede de inzenders. De burgemeester, het woord nemende, drukt er zijn spijt over uit, dat de tentoonstelling is afgeloopen, als hij terugdenkt aan de mooie en prettige dagen van de tentoonstelling, aan het geen door deze tentoonstelling bereikt is ge worden. Het verheugt spr. dat aan den voor zitter, die voor deze tentoonstelling zooveel heeft gedaan, als inzender de eere-medaille van H.M. de Koningin is toegekend. Spr. dankt het bestuur en allen die hebben mede gewerkt, voor hetgeen door deze tentoonstel ling is gedaan in het belang van het bloem bollenvak en ook in het belang van de plaats Noordwijk. Immers door deze tentoonstelling is Noordwijk wijd en zijd nog méér bekend geworden. De voorz. van de tentoonstelling, de heer J. C. van der Meer, dankt den burgemeester voor zijn groote medewerking aan de gehou den tentoonstelling en alle medewerkers, spe ciaal den secretaris, den heer C. Verweij. Spr. zegt dat het scheiden wel zwaar valt, doch dat anderzijds het succes tot dankbaar heid stemt. De tentoonstelling is door 65.000 betalende bezoekers bezocht. Het finantieele resultaat is nog wel niet volledig bekend, doch spr. kan wel mededeelen, dat het garantie fonds niet zal behoeven te worden aangespro ken. Spr. dankt ook nog speciaal den voorz. van de afd. Noordwijk van de Mij. voor Tuin bouw en Plantkunde voor de keurige verzor ging van het rotsparkje, dat gebleken is het aantrekkingspunt van de tentoonstelling te zijn, alsmede den pachter van het restaurant, den heer Batenburg. Vervolgens zende de voorz. van de Mij. v. Tuinbouw en Plantkunde, de heer H. de Boer, dat de vereeniging conform het devies van de vereeniging: „Zegt het met Bloemen", door het rotsparkje een bewijs van medeleven heeft ge geven met de zustervereeniging, de Vereeni ging voor Bloembollencultuur. Spr. brengt hulde aan het bestuur dat het een dergelijk paradijsje voor hun tentoonstelling heeft we ten te vinden, voor het bereikte in dezen niet rooskleurigen tijd en spreekt de hoop uit, dat deze drukkende tijd moge medehelpen en be vorderen, dat de bedrijven zich straks weer beter en krachtiger mogen gaan ontwikkelen. Na dit meer officieele gedeelte is nog ge sproken over de mogelijkheid om het terrein als een permanent tentoonstellingsterrein te behouden, doch hierover zal nog nader worden beslist. De genoodigden bleven hierna nog eenigen tijd gezelig bijeen. Florapark 1932 Noordwijk behoort hiermede tot het verleden. Uit de ver schillende gegevens is wel gebleken, dat het doel van de tentoonstelling „het popularisee- ren van de bloembollen en het laten zien van wat met bloemb.beplanting in tuin en bosch kan worden bereikt" ten volle bereikt is. En daarom mag de tentoonstelling ten volle „ge slaagd" heeten.

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 10