Chique Flaminga Teaaown met shawl-kraag en manchet gegar neerd met geborduurde, zijden noppen, aparte ballonmouw, fleu rige corsage en klokkende rok. In Zwart, Marine, ^nr Nieuwbruin, Bleu 1 Patou voor slechts Stemfnlge Raminga Oamesjapon m. Georgette vest, gegarneerd met geplisseerde ruches, leuke gedrapeerde shawl-kraag en mo derne mouw; rok m. schulpgarn. en nervüres. In di- er» verse nieuwe tinten "1 (42 52) voor slechts Elegante Avond- ol Theaterjapon v. prima Crêpe Georgette met chique pélérine. Mouw en rok met de gewilde, moderne volant- garneering rondom. In prachtige, nieuwe tinten met bij- behoorende, zijden J onderjurk (42-52) Snoezige Japon van prima Crêpe Maroc Imprimée in diagonaal-streep-dessins, leuk overgooier-model met losse, Uni blouse. Let op het aparte mouwtje I Rok met «.rn godets. 't Ensemble kost slechts Flatteus Wandeltoiletje van prima Crêpe de Chine Art.; Japon van witte Uni zijde met aparte knoopgarneering en los Jasje in diverse Impr. des sins met klokkende .yr schouderkapjes. 1 Spotkoopje v. slechts De groote mode! Keurige Namiddagjapon van Crêpe de Chine Impr. in de nieuwste noppen-dessins met chique klokkende pélérine en ruim- vallende rok. In Bleu - - 7r Patou, Brique, Mar- 1 ron, Ciel v. slechts Leuke Japon voor thuli In Imprimée-dessins met kunst zijden garneering en vesl m. kant. Rok met diepe plooien. In stemmige tinten en dessins en juist in de groote ^yr maten, voor den prijs van slechts Fleurige Wol Mousseline Impr. Japon in de moderne streep- dessins met Uni-zijden shawl- kraagje, en garneering aan 't leuke mouwtje. Aparte nikkel knoopengarneering. er» In diverse tinten voor f\ den prijs van slechts Aparte zijden Frisé Imprimée Zomerjapon in de modernste tinten en dessins, snoezig ge garneerd modelletje met leuk shawlkraagje en mouwtje. Rok met plooigroepen. In Nil, Bleu, Rose, Wit, Q'"^ Saumon voor slechts /XC - HAARLEM LEIDEN UTRECHT ARNHEM ORONINCEKI Jl =1 uw I

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 4