HET HUIS DER VERSPIEDERS MAANDAG 11 APRIL 1932 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD PAG. 9 GEMENGDE BERICHTEN ONGELUKKEN. SLACHTOFFERS VAN HET VERKEER. Auto in de Lijnbaansgraeht te Amsterdam. De twee inzittenden bewuste'oos ge red. Een hunner later over leden. Zaterdagmiddag kwam een 'auto te Amsterdam de Anjelierstraat uitrijden en zou rechtsom de Lijnbaansgracht op gaan in de richting van de Westerstraat. Aan het stuur van den wagen, een Citroen, zat de 26-jarige J. Schuilenburg en in den wa gen de 42-jarige P. Schorn. Over de gla/dde steenen gleed de auto weg en verdween in de Lijnbaansgracht. De wagen verdween bijna geheel onder wa ter. Door den plons kwamen dadelijk vele omwonenden toeloopen. Onder hen waren de gebroeders Heuvel uit de Maegdelieven- straat. Zij en een zekere Willems sprongen dadelijk in de gracht om de in levensgevaar verkeerende personen in de auto te red den. Anderen grepen een reddingsbaak, die aan de brug bij de Westerstraat hing om de auto, die bijna geheel gekanteld lag overeind te halen. De chauffeur Schui lenburg werd door 't stukgeslagen portier raam naar buiten getrokken. Een aantal toegestoken handen trokken hem op den wal, waar hij in bewusteloozen toestand werd neergelegd. De redding van den heer Schorn ging met meer moeilijkheden gepaard. Hij lag in den wagen geheel onder water. Door den wagen ver naar voren te trekken kon de deur door Heuvel worden opengemaakt. Hij greep den drenkeling en zwom met hem om den wagen heen naar den wal. De heer Schorn was bewusteloos. Op beide bewus teloozen werd kunstmatige ademhaling toe gepast. De chauffeur was spoedig weer bij kennis; bij den passagier duurde het geruimen tijd voor hij teekenen van leven gaf. Inmiddels waren brandweer en genees kundigen dienst gewaarschuwd. De laat ste vervoerde de beide geredden naar het gasthuis. De brandweer heesoh de auto onder groote belangstelling van het publiek op den wal. Ha der vernemen wij, dat de passagier, de heer Schorn, kort na aankomst in het Wilhelmina Gasthuis is overleden. De toestand van den chauffeur, die naar Binnengasthuis werd vervoerd is ernstig. Wielrijder overreden en gedood. Zaterdagnamiddag is op den Amster damsehen Straatweg te Utrecht een wielrijder door een met paard bespannen groentewagen overreden. De bestuurder van den groentewagen bemerkte, dat de wielrijder niet voldoende acht sloeg op zijn wagen, waarop hij door schreeuwen tracht te voorkomen, dat de wielrijder aangere den werd. Laatstgenoemde, een 50-jarige man, reed echter blijkbaar zoo in gedach ten, dat hij het niet hoorde en recht op den groentewagen inreed. Twee wielen gingen den man over het hoofd, hij werd zwaar gewond opgenomen en per zieken auto naar de rijksklinieken overgebracht, waar hij bij aankomst bleek te zijn over leden. Den groenteman treft geen schuld. Auto tegen een boom. Gisteravond omstreeks 10 uur had bij Renswoude een ernstig auto-ongeluk plaats. De door den heer Cozijnse uit Arn hem bestuurde auto reed met groote vaart tegen een boom. Mevrouw Cozijnse werd ernstig aan het hoofd gewond, terwijl de heer Cozijnse enkele ribben brak, waar door een longbloeding ontstond. Dr. De Waard van De Klomp verleende de eerste geneeskundige hulp, waarna de heer en mevrouw Cozijnse per ziekenauto naar Arnhem vervoerd werden. FEUILLETON. Uit het Engelsch van WARWICK DEEPING. Vertaald door R. de Brec. 74) Jeremy wees Steyning en Paralee met de vier mannen aan om naar beneden te kruipen en de drie Fransche bedienden van de Rothan te overweldigen. Hijzelf met Jasper, Stott en Tom Stook gingen in meer oostelijke riohting om zoo het strand te bereiken ter hoogte van de plaats waar de Rothan en Nance wachtten. Jeremy liet Stott vooraangaan en nam zelf de tweede plaats. Hij hield Jasper bij den aim vast en redeneerde ernstig tegen hem. Ik kan toch niet toestaan, dat je nu op het laatste oogenblik gewond zou wor den en zoo al mijn plannen zou omver gooien? Je hebt moed, maar een man die drie weken in de boeien gesloten geweest is, is toch geen partij voor een schermer als de Rothan. Bovendien, ik heb de chi rurgijn naast mij noodig. Hij is een groot meester op het pistool en zal de Rothan op den korrel houden. Jasper wist, dat Jermy eigenlijk gelijk had. Het is tegen mijn zin, Jeremy. Dat weet ik, jongendat weet ik. Ik zal nog meer van je houden, als je nu doet wat ik zeg. Zij gingen naar beneden door de brem, Door een tram gegrepen. Een ernstig ongeluk heeft gisteravond op de Marnixstraat bij de Rozengracht te Amsterdam plaats gevonden. Ds. D., die de rails van lijn 17 overstak, werd omdat hij niet oplette, gegrepen door een wagen van lijn 17. Ds. Ds. werd een eind meege sleurd en kwam onder den baansohuiver terecht. Toen men hem onder den wagen had vandaan gehaald, bleek hij een bek kenbreuk te hebben. Hij werd door den Geneeskundigen Dienst naar het gasthuis vervoerd. DE ONBEWAAKTE OVERWEGEN. RIJTUIG DOOR DEN TREIN GEGREPEN. Het paard gedood, de inzittende ernstig verwond. Zaterdagmorgen is op den onbewaakten overweg nabij blokpost 49 aan het holle weg op de spoorbaan Bergen op Zoom Roosendaal door den trein, welke daar te 8.10 uur passeert, een met paard bespannen tilbury aangerden, bestuurd door mej. M. P uit Roosendaal. Het paard was op slag dood en het rij tuig, dat een eindweegs werd meegesleurd, wrrd gi'ootendeels vernield. Mej. P., die nog in den baV van den wa gen lag, was aan het hoefd ernstig ver wond en werd met den trein mee naar Roosendaal vervoerd, waar zij in het zie kenhuis Gharit&s ter verpleging is opge nomen. DOOR DEN TREIN GEGREPEN. Spoorwegarbeider gedood. Zaterdagmiddag half een is de 56-jarige lijnarbeider P. B. te Eindhoven bij werk zaamheden op het stationsemplacement al daar door een trein uit Weert gegrepen en gedood. Andere arbeiders hebben den ongeluk kige nog door roepen en signalen gewaar schuwd, doch het was reeds te laat. TUSSCHEN MACHINE EN MUUR. Vader van een groot gezin gedood. Op de Ned. Schroefboutenfabrfek te Hel mond heeft Zaterdag een ernstig ongeluk, plaats gehad. Bij het verplaatsen van een zware ma chine raakte de 40-jarige boutenmaker A. van M., toen op een gegeven oogenblik de zware machine kantelde, tusschen een muur en de machine bekneld. Zijn borst kas werd ingedrukt. In zorgwekkenden toestand werd de ongelukkige overge bracht naar het ziekenhuis, waar hij, na voorzien te zijn van ,de H.H. Sacramenten eenige uren later is overleden. Hij laat een weduwe en zes jonge kinderen achter. TIMMERLIEDEN BEDOLVEN. Onder 1200 K.G. vracht. Vrijdagmiddag heeft op den zolder van het perceel Prinsenbolwerk 26 te Haarlem een ontzettend ongeval plaats gevonden, dat wonder boven wonder tot heden nog geen dooden ten gevolge heeft. Op bedoelden zolder moesten drie tim merlieden, geheeten G. J. de K., oud 20 jaar, J. J. ie K., oud 29 jaar en Chr. G. W. oud 27 jaar, werkzaamheden verrichten aan een opgebroken vloer. Zij ondervon den daarbij hinder van een stapel planken, bestaande uit 118 delen, een balk en een stapel van circa 70 steenen. Om dit op to ruimen timmerden zij een soort van stel ling. waarop alles werd neergelegd. Het totale gewicht van een en ander bedroeg circa 1200 K.G. De timmerlieden gingen onder deze stelling aan het werk. Gedu- Sbeyning, Paralee en hun mannen gaven hun een kleinen voorsprong, daar Jeremy en de zijnen een grooteren afstand moes ten afleggen. Tom Stook ging voorop, zich handig door de struiken wringend. Jeremy en Stott volgden dicht achter hem en Jas per nam de achterhoede. Jeremy liet hem zijn degen dragen die hij had losgegespt voor hun t-ooht naar het strand. Stook hield van tijd tot tijd stil. Het geluid van het breken van de zee op de steenen aan het strand smoorde elk geluid dat zij maakten toen zij door de struiken kropen. Binnen vijf minuten waren zij zoo dicht bij het 6trand dat zij de Rothan kon den hooren praten. Nance, kind, het hoeft geen nut je aar dige handen tegen het noodlot te verhef fen. Kom maar; kus me en vergeef me. Laat mij met rust! Zij hoorden de Rothan lachen en plot- selingen schrik in de stem van Nance: Kijk, daar komt een schuitriep ze. Waar? Daar ginder. Ik kan het zeil zien. Jeremy was opgestaan achter de strui ken en Stott volgde zijn voorbeeld. Zij za gen dat de Rothan zich omgekeerd had om over de zee te turen. Nanco had suc ces gehad met haar list. Zij nam haar kleed wat op en rende in de richting van de struiken. Jeremy sprong op 't gras en schreeuwde: Loop Nance, als de weerlicht in de struiken als je leven je lief is. Zij was nog steeds in het maanlicht, hoewel zij de schaduw van de struiken vlug naderde. De Rothan had zich vlug omgekeerd, hief zijn arm op en legde aan. Jeremy's stem verhief zich woedend en waarschuwend. rende 11/2 uur ging alles goed. Toen schoot op een gegeven oogenblik de onderste plank van de stelling aan één zijde los en de menschen werden onder de geweldige vracht bedolven. Twee van hen zagen kans zichzelf te be vrijden; de derde de 27-jarige W., moest echter geholpen worden. Een lid van den O. D. was spoedig ter plaatse. Per ziekenauto zijn de drie slachtoffers naar het St. Elisabeths Gast huis vervoerd, waar twee van hen ter ob servatie zijn opgenomen. De 27-jarige W. heeft vermoedelijk een wervelkolom gekneusd de 20-jarige de K.'s rugspieren of ruggewervels zijn bescha digd. Do politie stelt naar een en ander een nader onderzoek in, waartoe de stelling in beslag is genomen. BRANDEN. Kapitale boerderij afgebrand. Zondagmorgen om zeven uur is brand uitgebroken in de kapitale boerderij van den heer O. O. Timmer te Zwijndrecht. Hoewel de brandweer het vuur met zeven stralen bestreed, brandde de boerderij tot den grond toe af. Een paard en een kalf kwamen in de vlammen om. De oorzaak van den brand is onbekend. Verzekering dekt de schade. Dertig stuks hoornvee en een paard in de vlammen om gekomen. Zaterdagmiddag is te Grijpskerke brand ontstaan op de hofstede van A. K. vermoe delijk door het spelen met vuur van eenige kinderen. De groote landbouwschuur brand de geheel af, waarbij dertig stuks hoornvee en een paard in de vlammen omkwamen. De brandweer uit Middelburg nam aan het blusschingswerk deel en men slaagde er in, het woonhuis te behouden. Alles was verzekerd. DE GEVOLGEN VAN EEN RELLETJE. De 45-jarige M. D. uit Venlo kreeg ver leden Zondag bij een relletje te Viersen (Duitschland) een slag met een boksbeu gel tegen het hoofd en liep daarbij een gapende wonde op aan den rechterslaap. D., die de verwonding niet zoo ernstig vond, heeft zich laten verbinden en heeft gedurende de geheele week normaal zijn werk verricht. De hoofdwonde begon ech ter te etteren en Zaterdagmorgen vond men hem op zijn kamer te Venlo dood te bed liggen. Vermoedelijk is infectie aan de wonde ontstaan en heeft deze zich aan de hersenen medegedeeld. HET VERMISTE MEISJE ELSA HANNESSEN. Hoe zij in Epernay terecht kwam. Elsa Hannessen is weer thuis. Het ver miste Haagsche meisje is Zaterdagavond laat in gezelschap van haar vader en heer zuster in de ouderlijke woning aan de v. d. Boschstraat uit Parijs teruggekeerd na een weeklang op de fiets aa-n het dwalen te zijn geweest. Het weerzien tusschen moeder en doch ter laat zich denken, aldus lezen' we in de „Courant". Wij zijn allen ongelooflijk blijzeide haar zuster, die ons bereidwillig te woord stond. „Een week lang heeft mijn mama in de grootste ongerustheid gezeten. Had zij een bepaald plan? Neen, Elsa is op de fiets gestapt zonder bepaalde voornemens. Door inge- spannon studie was zij wat overspannen geraakt en toen heeft zij zonder een plan in het hoofd te hebben, maar een weg naar het Zuiden ingeslagen. Niet op het meisje, de Rothan, niet op het meisje I Daarop knalde het pistool van Stott en de hoed van de Rothan vloog hem van het hoofd, maar hijzelf was niet getroffen. Of de schrik zijn hand deed trillen, of dat hij met opzet den trekker overhaalde, in elk geval zijn pistool ging af. Nance was ongeveer vijftig meter van hem verwijderd Zij slaakte een vreeraden kreet, strompel de een paar stappen verder en viel toen met hot gezicht naar beneden in de strui ken. Do kreet van een man klonk als een echo op die van Nance. Jeremy draaide zich om en greep Jasper om zijn middel. Neen, neen, jongenLaat hem aan ons over. Laat mij los, Jeremy, voor den don der, laat mij los. Tom Stook.. vlug! Houd hem vast! Zij hielden Jasper tusschen zich in, hem met gemak den baas blijvend, want hij was zwak in weerwil van zijn wilde woede te gen de Rothan. Stott liep eenige passen naar voren en hield de Rothan, kalm in bedwang met zijn tweede pistool. Ik heb je eenmaal gemist, jou ver vloekte lafaard. Blijf staan, of ik zal een kogel door je body jagen. Jeremy had Jasper aan Tom Stook over gelaten nadat hij hem den degen uit zijn hand gewrongen had. Hij voegde zich bij Stott, het blanke wapen en bet pistool gereed, terwijl hij de Rothan met grimmi ge oogen aankeek. Zorg voor het meisje, Stott. Ik zal de affaire met dien mijnheer wel verder af handelen. Stott wierp zijn pistool neer en rendo naar Nance, die half verborgen lag in de struiken. UIT DE RADIO-WERELD Programma's van Dinsdag 12 April Huizen 1875 M. Uitsl. K KJ.O.-uitzendingen. 8.009.15 en 10.00 Gramofoonplaben. 11.3012.00 Godsd. Halfuurtje. 12.151.45 Concert KRO-Trio. 2.00 Vrouwenuurtje. 3.00 Modecursus. 4.00 Gramofoonplaten. 4.25 Cursus „De moderne Zakenman''. 5.00 KRO-Kunstensemble o.l.v. P. Lus- tenhouwer. 6.00 Onderwijsfonds Binnenscheepvaart. 6.30 Vervolg concert. 7.10 Causerie door Dr. F. de Boer. 7.45 Verbondakwartiertje. 8.00 KRO-orkst o.l.v. Gerritsen. Oa. Espana-rhapsodie, Chabrier en Slavische Dansen, Dvorak. 8.45 Vaz Dias. 9.00 KRO-orkest. Fant. „Tosca", Puccini. 9.45 Goethe-herdenking. Dr. Rud. Men gelberg (voordracht en piano). Else Rij kens, zang. Schubert-liederen. Op Goethe-teks- ten. 10.30 KIRlO-orkest. O.a. Fant. „Das Le- ben für den Tsaren", Glinka. 11.0012.00 Charley Gertyn's Band. Hilversum 298 M. A.V.R.O.-uitzending. 11.0011.30 en 6.30—7.00 R.V.U 8.00 Gramofoonplaten. 10.00 Morgenwijding. 10,15 Gramofoonplaten. 10.30 Concert. L. v. Gils-Schultz, piano L. Fernandez, zang; Egb. Veen, begel. 11.00 Mej. Meyboom: „Hygiëne van wo ning en kleeding". 11.30 Vervolg ooncert. 12.00 Gramofoonplaten. 12.30 Orgelconcert Pierre Palla. M.m.v. B. Lensky, viool. 1.30 Gramofoonplaten. I.452.15 E. Kellenaers: Nederl. en Vlaamsche gedichten. 2.30 Celloijrecital J. Wagemaker. Egb. Veen, piano. 3.00 Knipcursus. 4.00 Dr. J. Salomonsen: De tentoonstel ling „Moeder en Kind"'. 4.20 Gramofoonplaten. 4.30 Radio-Kinderkoorzang o.l.v. J. Ha mel. 5.00 Kovacs Lajos en zijn orkest. M.m.v. „The Hawaiian Three". 6.30 Prof. Dr. De Hartog: Muziek en we reldbeschouwing. 7.00 Moderne Franscho Kamermuziek o.l. v. C. Höweler. Sonate voor viool en cello. (A. Moszkowsky en Th. Canivez), Ravel. 7.30 Engelsche les. 8.00 Omroeporkest o.l.v. A. v. Raalte. Oa. Ouv. „Barbier van Sevilla", Rossini en Humoreske, Dvorak. 8.30 „Dolores Divine Schuldig of on schuldig", radio-drama door K. M. Ellis. 9.15 Omroeporkest oJ.v. A. v. Raalte. Egb. Veen, piano. O.a. Pianoconcert d- moll, Mozart en Symphonie C-Dur, Dittera- dorff. 10.00 Vaz Dias. 10.15 Vervolg Omroeporkest. Oa Sere nade, Moszkowski. II.00 Dansmuziek uit „La Gaifcé", A'dara. En de verhalen dat rij in de richting Leiden gezien was? Allemaal fantasie I Sommigen die be weerden, afgaande op haar signalement, haar bij Voorschoten gezien te hebben, waren er glad naast. Zij is daar in 't ge heel niet geweest. Hoe is zij met 2 bij zich zoover ge komen Eiken nacht is zij gelukkig goed on derdak gekomen. Enkele malen bij hulp vaardige boeren waar zij aanklopte en ton slotte in Epernay in een klooster. Hoe kwam zij daar zonder paspoort? De douane noch in België noch in Frankrijk heeft haar aangehouden. Elsa fietste gewoon de grenzen over zonder dat De Rothan stond stijf en rechtop als een zwarte pilaar afstekend tegen hot maan licht. Zijn eeno pistool was leef en hij had al leen zijn degen nog over. Hij wierp plotseling zijn hoofd in den nek en riep om zijn mannen. Gastona moiGaston Zijn roep kwam te laat. Steyning, Pars- lee en hun helpers waren naar beneden ge kropen en hadden de drie Franschen over weldigd zonder dat ze oen schot hadden behoeven te losson. Hun juichtkreten kwa men met het geduisch van het water langs het strand. XL. Jasper had zich losgewerkt uit den greep van Tom Stook. Zijn oogen waren niet gericht op Jeremy Winter en de Ro than, maar op Chirurgijn Stott, die ge knield lag bij Nance. Stott zag JaBpers bleek gezicht en schitterende oogen: Ga achteruit, mr. Benham, ga achteruit; ik houd er niet van als leeken met hun neus over mijn werk staan. Hij stond op en het scheen alsof hij Jasper wilde achteruitduwen. U bent toch een man met gezond ver stand, sir en u begrijpt toch wel dat een arts zijn werk ongestoord moet doen. Als ik u noodig heb zal ik u wel roepen. Maar er zou bij deze gelegenheid geen rekening gehouden worden met Stott's professioneele wenschen. Er scheen iets te bewegen in hun nabijheid. De beide man nen draaiden zich om en zagen Nance op haar knieën liggen, terwijl zij het haar uit haar voorhoofd streek en hen vragend aankeek. Nance Jasper! Daventry, 1554 M. 10.35 Morgenwijding. 10.50 Tijdsein, Berichten. 11.05 Lering. 12.20 Orgelconcert I^w. CHenry. I.20 Leonardo Kemp's orkest. 2.252.50 Gramofoonplaten. 4.20 Ooncert. H. Arnold, cello en B» Crook, piano. 4.50 Grosvenor House-orkest o.l.v. J. Mee us. 5.36 Kinderuurtje. 6.20 Berichten. 6.50 Haydn's Klaviertrio's door het West 'Rtegional Trio. 7.10 Fransche causerie. 7.40 Radio-Militair-orkest o.l.v. B. Wal ton ODonnell. M.m.v. P. Rossborough, piano. 0.a. Ouv. „Don Juan", Mozart. 8.50 Lezing. 9.20 Berichten. 9.40 Elsie Randolph in „Merry-Go- Round". 10.25 Cello-recital door Cedric S'harpe. O-a Haibanera, Ravel. 10."12.20 Dansmuziek. Roy Fox en xijn Band. „Radio Paris*. 1725 M. 7.05 en 11.50 Gramofoonplaten. 8.05 „Rigoletto", Verdi. (Gramofoonpla-- ten van de Scala te Milaan o.l.v.' Sabajno). Kalundborg, 1153 <M. II.201.20 Concert uit het Palace-Hotel, 1.503.60 Omroeporkest o.l.v. Gröndahl. 3.50- ~mofoonplaten. 7.20 Lichte Fransche Muziek o.l.v. tR*ee- sen. 0.a. Uit „La Mascotte'', Audran. 8.10 Radio-tooneel. 9.30 Ernst Duis zingt liedjes bij de luit. 10,1011.50 Dansmuziek. L a n g e n b e r g. 473 M. 6.26—7.20 en 10.40—11.20 Gramofoonpl. 12.201.50 Werag-orkest o.l.v. Kühn. 4.205.35 Gramofoonplaten. 7.208.30 Concert o l.v. Wolf. O-a. Uit „Die Meistersinger", Wagner. 8.36 Uit München: Hoorspel „Guslav Adolf" van J. Schieder. Regie: Graf. Rome, 441 M. 7.35 Gramofoonplaten. 8.05 Concert. Orkest v. d. Politieschool o.l v. A. Marchesini. Os. 2de rhapsodie, Liszt en uit „Sizilianische Vesper", Verdi. Brussel, 508 en 338 M. 508 M.11.351.05 Gramofoonplaten. 4.20 Concert o.l.v. André. 5.50 Gramofoonplaten. 7.20 Fragm. uit „Faust'1, Gounod. 8.35 Gramofoonplaten. 338 M.11.351.05 Gramofoonplaten. 4.20 Concert o.l.v. Meulemans. 5 50 Gramofoonplaten. 7.20 Goethe-concert o.l.v. MeuJemane. M.m.v. dHr. Schoeland, bariton en decla mator. Oa. Ouv. „Egmont", Beethoven en uit „Faust", Gounod. Z e e s e n, 1635 M. 7.20 „Die schönsten deutschen Volkslic- der", samenstelling Fr. Wirth. M.m.v. koor, orkest en solisten o.l.v. E. Prade. 8.35 Zie Langenberg. 9 40 Politiek overzicht en berichten, j 10.1011.20 „Die Ritter vom Schlager''. Schlagercomponisten dirigeeren eigen werk. men erg in haar had. Hoe zijn die 500 K.M. fietson haar bekomen Elsa was wol uitgeput toen zij in Epernay was. Want zij heeft stevig eiken dag doorgetrapt. Hoewel nog wat zenuw achtig is zij nu toch weer goed gezond. Het Nederlandsche consulaat in Parijs heeft al zijn best gedaan om voor Elsa zoo spoedig mogelijk de vereisohte papie ren te krijgen en toen dat in orde was zijn wij met ons drietjes gisteren zoo snel als wij konden naar Holland teruggekeerd. En nu is de geheele familie weer com pleet, zoodat u niet behoeft te vragen of wij vandaag een gelukkigen Zondag heb ben gehad Stott nam zijn toevlucht tot zijn snuif doos en bleef terzijde staan. Daar lagen me waarachtig die twee jongelui geknield met hun gezichten vlak bij elkaar en Jasper hield Nance's handen vast en keek haar aan zooals een man kijkt naar zijn liefste aan wie rakelings de dood is voorbijgc- gaan. Ben je gewond, Nance? Neen. De kogel raakte mijn arm al leen maar. God zij gedankt Ik geloof, dat ik mij uit instinct 'liet. neervallen teen hij schoot. En ik bleef hier liggenom gered te worden tot jullie kwamen. Jasper kuste met groote innigheid haar handen en Stott nam met biina even groo te energie een snuifje en liep naar de plaat* waar Jeremy en de Rothan als twee standbeelden stonden en in eikaars oogen blikten. Geen van beide had een woord ge sproken, geen van beide had zich bewo gen. Wat heb je voor nieuws, Stottt Ik heb geen oogen in mijn achterhoofd. Die twee jongelui schijnen erg inge nomen mot elkaar te zijn. T« ze dan niet gewond? Niet meer dan een schram. De hemel zij geloofd 1 Er waren diepe rimpels tusschen Jere my's wenkbrauwen en zijn mond stond grimmig. Hij deed drie sta/ppen in de richting van de Rothan, het pistool op de heup, don degen gereed. Hobt u nog valsche kaarten uit te spelen voor we aan het laatste bedrijf beginnen (Slot volgt).

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 9