Firma G. H. MAAT - WUNKOOPERIJ I MARKTBERICHTEN Advertentiën P.H0GEND00RN&Z00N HET ADRES VOOR STERKE KARPETTEN ALPHEN ZATERDAG 9 APRIL 1932 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 3 BAROMETER. TELEGRAFISCH WEERBERICHT naar waarnemingen verricht in den morgen van 9 April 1932, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bildt: Hoogste barometerst.: 773.4 te Toulouse. Laagste barometerst.: 739.5 te Haparanda Vcrwaohting tot den avond van 10 April: tot krach- Gevestigd sedert 1833 2614 LEIDEN I tige, later wellicht stormachtige Zuid- Westelijke tot Wes telijke wind. Zwaar bewolkt tot betrok ken. Tijdelijk regen Zachter, vooral des nachts. De gisteren genoemd© depressie bij IJs land heeft zich in den loop van den naoht belangrijk uitgediept en Zuid-Oost waart s verplaatst. Vooral in Noord-En geland was de barometerdaling zwaar, terwijl daar plaatselijk ook weer stormachtige wind voorkomt. Het depressie-systeem over Scandinavië trok verder Oostwaarts af. Daarmee verdween de storm, die den laatsten tijd over onze omgeving heeft gewaaid. Het laat zich echter aanzien, dat de wind wederom zal gaan toenemen en wij opnieuw een stormachtige periode tegemoet gaan. Bovendien zal de nieuwe depressie opnieuw regen brengen. Sinds gisteren is over een uitgebreid gebied in West^Europa neerslag gevallen, dooh de hoeveelheden waren niet zeer groot. Over het algemeen steeg de temperatuur in het Westen van het waarnemingsgebied in het Oosten daalde zij. LUCHTTEMPERATUUR: Temperatuur om 12 uur hedenmiddag 6.8 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a.: Van Zaterdagnamiddag 7.17 uur tot Zondagmorgen 4.48 uur; van Zondagna middag 7.18 uur tot Maandagmorgen 4.47 uur. HOOG WATER Hoog water t© Katwijk aan Zee op Zondag 10 April voorm. 5.uur en nam. 5.25 uur, Maandag 11 April voorm. 5.35 uur ij nam. 6.uur. HUISVLIJTTENTOONSTELLING IN DEN R. K. VOLKSBOND. De werkloozen op hun best. We hebben enkele weken geleden de R.-K. werkloozen op hun best gezien in het volgen van het Triduum, dat werd ge houden en uitstekend slaagde, nu zien we hen weer uitblinken op ander gebied. Er is de laatste weken hard gewerkt voor het organiseeren van een nijverheids- tentoonstelling, welke hedenmiddag te halfdrie in het Bondsgebouw is geopend en waarop we Maandag nog nader terugko men. Wo waren enkele weken geleden reeds in staat een kijkje te nemen in de werk plaats der werkloozen, op een der boven zalen van het gebouw, tijdelijk als zooda nig ingericht. We constateerden als dade lijk, dat er ijverig gewerkt werd en dat het werk veel beloofde. Zoo is het inderdaad geworden. Hdenraorgen hebben we een bezoek ge bracht aan de tentoonstelling, die geheel door de werkloozen is voorbereid en in el kaar gezet. We mogen zeggen, dat het vooropgezette doel zeer zeker bereikt is. Afgezien van bet feit, dat de werkloo zen gedurende kortoren of langoren tijd aangename verpoozing en afleiding heb ben gevonden in hun eentonig leven, is er werkelijk ook iets goeds bereikt. De vervaardigde werkstukken mogen er wezen. Het is voornamelijk houtsnijwerk en daaronder zien we o.m, een fraaie radio- kast met ingebouwd toestel, verder dien bladen met prachtig snijwerk, schotel- pijpen- en lepelrekken, kapstokken, bloem- tafeltjes, hang- en schemerlampen, twee fraaie driemasters, een met de hand ge- teekend portret van den adviseur, rector Reynen, een Christusfiguur, enz. Voorts trekken nog de aandacht een fraaie Kerststal, een miniatuur-altaar, een Lourdes-grot, een fraai stuk suikerbakkers- werk, enz., 't een al mooier dan 't ander, maar alle getuigend van liefde voor den arbeid. Bovendien zorgden een aantal vrouwen van werkloozen voor wat kus sens. Alles is keurig bij elkaar opgesteld in de groote zaal, die verder is voorzien van en kele vermakelijkheden, waarvan het Co mité voor Werkloozenzorg hoopt, dat zij de noodige centen zullen opbrengen. Ook wij hopen zulks van harte en daar om bevelen wij een bezoek aan de tentoon stelling ten zeerste aan, terwijl wij er nog de aandacht op vestigen, dat tevens een loterij is georganiseerd, waarvan als prij zen dienen de meeste der vervaardigde werkstukken. Moge het comité voor werkloozenzorg zijn streven in deze ten volle beloond zien GEMEENTERAAD. In de Gemeenteraadsverga-dering op Maandag a.s. zal alsnog worden behandeld een voorstel: Aankoop van twee panden. a. tot aankoop van het perceel Nieuwe Bijn 73; b. tot aankoop van het huis en erf Nach tegaallaan 10; c. tot beschikbaarstelling van de voor die aankoopen benoodigde gelden. Aan de gemeente zijn te koop aangebo den het huis aan den Nieuwen Rijn No. 73, hoek Middelstegracht, voor den prijs van 6000.en het huis met erf aan de Nach- tcgaallaan No. 10, voor den prijs van 5500. De gevraagde prijzen komen B. en W. aannemelijk voor. Het bezit van de perceelen is voor de gemeente van belang voor een eventueel latere verbreeding van respectievelijk de Middelstegracht en de Nachtegaallaan. B. en W. geven den Baad misdien in overweging: I. aan te koopen: a, het huis aan den Nieuwen Rijn No. 73, hoek Middelstegracht, groot 100 M2., te gen den prijs van 6000.j b. het huis met erf aan de Nachtegaal laan No. 10, groot 295 M2. voor den prijs van ƒ650.—. De Winkelsluiting. Door den heer v. Eek is het volgende voorstel ingediend: De Raad besluit de Commissie vqor de Strafverordeningen te verzoeken een wij ziging te ontwerpen van de Verordening op de Winkelsluiting waarbij het verbo den is: le. een winkel voor het publiek geopend te hebben: a. vóór des morgens 6 uur en na des avonds 7 uur op alle werkdagen behalve den Zaterdag en den dag bedoeld bij sub c; b. op Zaterdag vóór des morgens 5 uur en na des avonds 9 uur; c. op een door den Raad vast te stellen dag per week vóór des morgens 5 uur en na des middags 1 uur. 2e barbiers of kapperssalons voor het publiek geopend te hebben: a. des Maandags, Dinsdags, Woensdags en Vrijdags vóór des morgens 9 uur en van 13 uur 's middags; b. des Donderdags vóór 8 uur 's morgens en na 1 uur 's middags; c. des Zaterdags vóór des ochtends 8 uur. STILLE ARMEN. Dankbaar ontvingen wij een bedrag van iemand, die ingevolge een belofte gedaan aan den H. Vincentius bij het welslagen van een zaak van zijn dankbaarheid blijk geeft. Verder: Mevr. Wed. B4. Een Zeeieerw. heer pastoor 10. J. W. A. v. d. G7.50 B. Ave Maria 2.50 Zeer veel aanvragen van zeer dringen den aard zijn weder binnengekomen, maar slechts aan weinige kan worden voldaan. Dus hulp is nog steeds hard noodig! God loone U1 St. Vincentius bidt voor UI JAC CREYGHTON, President bijz. raad der St.Vine.-vereen. Giro 71164. Rijn8burgerweg 149. DE GRAAL. Zondag. Alle Gnaalleden, die zich heb ben opgegeven om mede naar Katwijk te gaan moeten half twee op het clubhuis zijn. Zondag. Om 3 uur moeten alle Graal- wachtleden op het clubhuis zijn, voor een gezamenlijke repetitie van het spreekkoor Zondag 5.30 uur zangles. Allen present. Maandag 7.45 uur H. Mis. De clubs be ginnen dien avond om 7.30 uur. Om 8.30 uur repetitie van het spreekkoor. Zorgen jullie allemaal de Z. Trompet bij je te heb ben, waarin het Veni Creator, enz. staat. Zorgt allen op tijd te zijn. Dinsdag 7.30—9.00 uur relief en knip cursus. Woensdag 8.30 uur repetitie in de Peli kaanstraat voor het nieuwe Pinksterspel. De clubs beginnen allen om half acht. Donderdag 7.158.15 uur Gym. club en van 8.159.15 uur Gym. club. Donderdag 810 uur mandoline; 89.30 uur reidansen, trommelen, houtzagen, hand werken en huisvlijt. Vrijdag. De clubs beginnen allen om half acht. Om 9.30 uur repetitie spreek koor. Zaterdag 8 uur repetitie Pinksterspel in de Pe"kaanst*aat. GRAALWACHT 0EGSTGEEST. Zondag 3 uur in Leiden. Maandag repetitie spreekkoor om 8.15 uur. GRAALWACHT Z0ETERW0UDE (Dorp) Zondag na 't Lof naar Leiden voor een repetitie. Dindsdag 7 uur repetitie spreekkoor. Daarna reidansen. Allen present, GRAALWACHT „MEERBURG". Dinsdag 78 uur Mondorgel. 7.309.00 uur handwerken. Woensdag 89 uur repetitie Pinkster spel. BIOSCOPEN. Casino: Volwassenen. City: Volwassenen. Triar.on: Volwassenen. Luxor; Afgekeurd. LEIDSCH CRISIS-COMITé. Postrekening 188690. Verantwoording van bij den Penning meester ingekomen giften van 25 Maart tot en met 7 April 1932. Groote bussen in café's enz. f 145.46. Een Zondagsschool f 3 35. Vijf geref'. Jeugdver- een f 14.50; J. B. 3e bijdr. f 2; L. G. f 1.50; Chr. Zangver. „Zang zij onze Leus" f 32.16; uitvoering 17 Maart; 4e bijdr. Gem. H.B.S. f 27.50; Mr. J. S. f 5; K. N. f 1; O. R. f 10; de B. 10% factuur f 2.70; M. H. N. f 10; D. B. f 15; Verg. Handeldr. en Industr. Middenst. 2e bedr. f 25; Wekelijksche bij dragen 5e coll. f 940.92; 6e coll. f 921.52; 7e co'.l. f 810 19; Maandelijksche bijdrage Pers. Raad v. Arb. f 10; Steenfabr. Ouder zorg f 30; Verg. v. HuiBvr. f 234.10. Totaal f 25.868.46 1/2. De collecte j.l. Woensdag ten bate van het comité gehouden, heeft opgebracht de som van f 858.46. R. K. Bond van Geëmployeerden in het H. R. C. bedrijf. Donderdagnacht had in den 50, K. Volks bond een propaganda-vergadering plaats ter oprichting eener afdeeling van boven- genoemden bond. De Voorzitter der R. K. Propagandaclub „St. Petrus'*, de heer J. H. van Oijen, open de te ruim 1 uur de vergadering met den Ohr. groet, riep de aanwezigen een harte lijk welkom toe en sprak zijn vreugde uit over de goede opkomst. In1 het bijzonder richtte hij een woord van welkom aan den geest, adviseur, Rector Reijnen, aan het Hoofdbestuur van St. Donatus en den Voorzitter der Haagsche afdeeling der koksgroep. Met den wensch, dat de be sprekingen zoo vruchtbaar mogelijk zou den zijn, werd het woord verleend aan den' heer Bijsterveld, Hoofdbestuurder van St. Donatus. In een goed gedocumenteerde rede schetste spr. de slechte toestanden van voorheen en bracht dank aan de pioniers die met ontzettende moeilijkheden te kam pen hebben gehad. Ook in het heden klon ken nog sombere klanken, maar God zij dank, ook lichtpunten vertoonen zich. Door gestaag werken der Hoofdbesturen, ondersteund door het Werkliedenverbond en actieve medewerking vah Priester en leek, zijn reeds belangrijke verbeteringen verkregen. Wanneer er ooit een tijd geweest is, waarin kleur bekennen noodzaak is, dan is het voorzeker onze tijd. Wanneer dit een vaststaande waarheid is, dan hooren wij als Katholieken in de Katholieke organisa tie, waar onze belangen het beste kunnen worden behartigd. Al is onze organisatie klein, 12 procent is slechts georganiseerd. Wij hebben achter ons het'R K. Werklie denverbond met zijn 200.000 leden. Treedt toe, stelt Uw beste krachten in het be.ang der R. K. Organisatie, maakt propaganda onder uw collega's en ik ben er vast van overtuigd: de overwinning is aan ons, aldus eindigde spr. Rector Reijnen, hierpa het woord verkrij gende, sprak een opwekkend woord en be loofde zijn volle priesterlijke medewerking. Nadat de heer Stikkelman de mededee- ling had gedaan dat 3 leden zich aan hem hadden opgegeven, bepleitte hij de nood zakelijkheid tot toetreding als lid en zegde zijn volle medewerking in deze toe. Ook de Voorzitter der Haagsche Koks- groep «prak een krachtig propagandistisch woord en drukte allen op het hart speciaal onder deze groep in Leiden propaganda te voeren. Hierna traden 10 personen als lid toe. Een voorloopig bestuur, bestaande uit de heeren Stikkelman, van Noort en Honsbeek werd samengesteld. Het secretariaat is gevestigd Middelste gracht 64 B. Adres den heer Honsbeek Nadat de heer Bijsterveld zijn dank had gebracht aan de Propagandaclub St. Pe trus, die door het initiatief te nemen den grootsten stoot had gegeven tot de oprich ting der nieuwe afdeeling, sloot de Voor zitter onder dankzegging de vergadering met den Chr. groet. Gisteren is de 54-jarige W. F. B. bij bet sloopen van een huis op de 4de Binnen- vestgraeht door een vallend raamkozijn getroffen. Hij liep een wonde op boven het rechteroog en werd na ter plaatse verbon den te zijn, naar het Acad. Ziekenhuis ver voerd ter verdere behandeling. De Yer. R.-K. Dilettanten geven a.s. Zondag hun laatste uitvoering in dit sei zoen in „Concordia". Ieder, die nog eens recht hartelijk wil lachen, moet hier gaan kijken. De opvoering van „Zoo Meester, zoo knecht", waarborgt u een avond van gezonden humor. Voor verdere bijzonder heden verwijzen wij naar een advertentie in dit nummer. Hedenmorgen is een gesloten bakfiets met briefpost van de posterijen alhier in het Rapenburg t6 water gereden. Spoedig werd alles opgehaald. Vermoedelijk is er niets verloren gegaan. MUZIEK Christelijke Oratorium Vereen. „Con Amore" Het Kerkconcert van bovengenoemd koer, dat reeds verscheidene jaren achtereen in de laatste week van Mei plaats had, werd ook nu weer bepaald op Donderdag 26 Mei a.s. en zal, zooals eveneens gebruikelijk is, gege ven worden in de Hooglandsche Kerk.. Het bestuur der vereeniging vond tot solistische medewerking bereid mevrouw Jo Vincent, onze gevierde Nederlandsche sopraan, en me vrouw Rosa Spier, thans solo-harpiste van het Amsterdamsch Concertgebouw, twee kunste naressen, wier naam ver buiten onze grenzen - met eere genoemd wordk Zoowel van de zijde van het koor, als van die der solisten is bij zondere zorg gewijd aan de samenstelling van het programma. Nadere bijzonderheden zullen later in dit blad worden bekend gemaakt. BIOSCOPEN. Casino. Als Eddy Polo op 't witte doek verschijnt, kan 't bioscoop-minnend publiek er zeker van zijn iets spannend te zien, want deze film-artist is altijd geweldig door zijn ontem- baren moed en ongeëvenaarde vlugheid, waar bij nog komt, dat zijn spel en zijn mimiek buitengewoon goed zijn. Dit is ook 't geval in de film: „De geheime brandkast", waaronder men den vogelverschrikker moet verstaan, waarin Eddy het geld verstopt, dat hij in han den heeft gekregen van de bank, die aan zijn vader een verlies bezorgd heeft van een slor dige 100,000 dollar. Deze film is niet zoo vol sensatie als we gewoon zijn van andere, waar in deze artist de hoofdrol vervult Na de pauze: „Zijn eigen doodvonnis", een rolprent, zingend en musiceerend, die we zeer mooi vonden en die ons verschillende indruk ken bezorgde. Ze bracht ons in de dieven- wereld van New-York; in het leger en in den oorlog. Een gestolen kind wordt door Louis Beretti, den vroegeren hoofdman der dieven bende, ten koste van zijn leven, aan de moe der teruggegeven. Ook de humor ontbreekt er niet in, in weerwil van het tragisch slot. Een mooi en goed programma voor volwas- Trianon. Siegfried Arno, de Neus, is deze week in Trianon als directeur van een huwelijksbu reau, in welke kwaliteit hij de heele zaal heeft doen schudden van het lachen. Hij is Meyer, die alles weet, alles ziet en alles hoort, er kan geen bruiloft zijn of Meyer heeft er de hand in gehad. Keine Feier ohne Meyer, heet het en de verbluffende staaltjes, durf en lef, waarvan de film overloopt, zijn zoo kostelijk, dat ieder een, die eens echt lachen wil, Siegfried Arno in zijn nieuwe kwaliteit van huwelijksmakelaar moet gaan zien. Vermakelijk zijn de scène's in zijn kantoor met de twee ontvangkamers, waar de albums liggen met de portretten der trouwlustigen, een ontvangkamer voor de dames en een voor de heeren, waar Meyer met overtuiging zijn „waar" aanprijst. Kostelijk de slotscène als hij als bemidde laar optreedt, ter kalmeering van een halstar- rigen vader en bemerkt, dat hij het meisje dat hij zelf bemint, met zijn vriend heeft laten trouwen. 't Is nonsens en dwaasheid van het begin tot het einde, maar zoo vlot door Siegfried Arno gespeeld, dat men in het dwaze verhaal geheel opgaat. Om een korte, wat te mondaine scène kun nen wij deze film alleen voor volwassenen aan bevelen. Voor de pauze gaat een mooie, spannende film „De spion van den keizer". Een spion- nagefilm uit den grooten wereldoorlog. Een spannende geschiedenis is het van twee spion nen, die zich indringen in het huis van Sir Chamberlain te Londen, de admiraal der Brit- sche vloot. Hoe die spionnage in haar werk gaat laat deze film in een climax van spanning zien. Meer kunnen wij er niet van vertelen om de spanning niet te verraden. Met een goed journaal waaronder de België Holland-voetbalwedstrijd te Antwerpen en een aardige teekenfilm is dit een kostelijk programma. Luxor. Deze week gaat in het Luxor Theater de film „Heerscher der Duisternis", een Jan- ningsfilm, evenals zoovele andere van dezen acteur voor ons onaanvaardbaar. Wanneer er misdadigers geboren worden, zou men kunnen zeggen, dat Jannings een van die onverbeter lijke typen afbeeldt, die zichzelven en zijn zwakheden maar al te goed kennend, toch zich van de eene misdaad in de andere laten meeslepen. Dat is juist het merkwaardige. Want ook in deze film zit ongetwijfeld een BURGERLIJKE STAND LEIDEN. I Geboren: Johannes, z. J. Moolen en D. H. Eising. Johannes, z. v. P. J. de Vries en W. M. O. Se venstern. Hubertus Petrus, z. v. A. Spierings en C. Rijke'.ijk- huizen. Trijnetta Catharina, d. v. D. H. Granneman en A. E. Rovers. Alderd, z. v. D. Vreken en J. Lodder. Quirina Ma ria, d. v. L. M. van Keulen en J. W. Rem- mersdaal. Hillechina Cornelia, d. v. J. van der Tuuk en G. van Beilen. Gerritje i Johanna, d. v. L. van den Berg en J. Stads voord Pieter Karei, s. v. N. Taverne en j P. do Bruyn. Overleden: J. N. vand er Heijden, j wedn., 82 j. J. A. Splinter, ongeh. vr, 51 j. Ondertrouwd: C. J. van Onzen jm. en J. B. J. M. Bik jd. goede kern, a.l. de man Gustav (Jannings), die zoo heilig gelooft, dat man en vrouw el kaar trouw behooren te blijven om gelukkig te kunnen zijn. Maar de toepassing daarvan is een geheel andere. Want niet alleen dat de vrouw die hij liefheeft (Anna Sten) zich af geeft met anderen, hij (Gustav) doet ook ieder, die hem in den weg komt, onverbidde lijk naar de andere wereld verhuizen. Op het genoemde goede beginsel en de noodlottige dwaling, welke eraan vastgekop peld is, ware een drama van algemeen men- schelijke waarde te maken geweest Dit is echter niet geschied; er is, de goede filmische prestaties van Robert Siodmak ten spijt, een sensatiefilm van gemaakt, waarvan de inhoud ons niet bevalt en een diepe leegte bij ons achterlaat LEIDEN, 9 April. Boter. De prijzen van boter op de heden gehouden markt waren als volgt: prima fabrieksboter (con trole) f 1.10, prima boerenboter f 11.10, goede boerenboter f 0.85—0.95 per K.G. Aangevoerd: 79/8, 26/16 vaten, wegende 1845 K.G. Handel goed. Eierenveiling. Aanvoer 20.712 eie ren. Kippeneieren f 2.153.Eendeneie ren f 2.052.60 p. 100 stuks. Handel matig. 8 April. Melkveiling „Leiden". Aan voer 287.600 L. Hoogste prijs f 5.20, laagste prijs f 4.10. Turf. Aanvoer 100.000 lange turf. Per 100 stuks f 7—8.— Groentenveiling. Komkommers f 11 20.,Roode Kool f 1.405.Savoye Kool f 1.20—3.90, Pietrselie 1 1.50—2.90, Prei f 1.503.Radijs f 1.903.50, Kropsalade f 1.80—9.50, Selderie f 1.20—2.50, Rabarber f 712.per 100 stuks, Kroten f 1.502. Kroten, gek. f 36.Witloof f 1423. Boeren Kool f 47.Postelein f 4014.—, Spinazie f 914.Uien f 1313.80, Wor telen f 5—8.Spruiten f 1026.per 100 Kilo. TER AAR. 8 April. Centrale veiling. Spinazie 24—52 ct Sla 0.70—5.50, Vellen per kist 2128 ct., Radijs 1.102.10, Raap stelen 1.70, bloemkool 16 ct Prei 1.70 —3.10, Witlof 1—7.70, Sjalotten ƒ5.10—7.90 Uien 8.60, Roode kool 1.90. NOOTDORP. 8 April. Eieren. Aanvoer 13676 stuks. Kipeieren 1.903.05. Eend eieren 22.50, krieleiern 1.251.35, gan zeneieren 8, kievietseieren ƒ15. ALPHEN AAN DEN RIJN, 8 April. - Groentenveiling. Per 100 K.G. Suinazie 10 14, Dunsel 7—8. Br. Witl. 19—20. Per 100 bos: Radijs 3, Preij 1.602, Andijvie 20 Per 100 stuks: Kropsla I 56, id. II 3 8 April. Eieren. Aanvoer 19900 stuks Kipeieren 22.60, eendeieren 22.20. BOSKOOP, 8 April. Bloemen. Golden Ophelia 3550, Columbia 3052, Buterfly 45 —61, Mac Keiler 50—90, Wilh. Kordes 40—71. Rosalandia 4065, PPhoebe 55—70, Ellen foulsen 100130, Else Poulisen 90130, Glo ria mundi 100180, Kilham 4062, Brairclifl 4067, Aug. Noack 3040, Polyantharozen 60120 Lathyrus 15, Tulpen 1620, Miss Ba- eman 3040, Mr. Potip 110. Nelly Masu 50— 100, Ville de Lyon 100 (Clematis), Cerasu» Hisakura 160=300, Seringen 72, Deutzia 18. Gerbera 80100, Nacissen 8, Azalea mollii 58, Japansche Azalea 3038 per stuk. Eieren per 10 stuks 25 ct. Heden overleed in het St. Josephgesticht, na voorzien te zijn van de H-H. Sacramenten der Stervenden, Mej. CORNELIA STEEN, in den ouderdom van 72 jaar. Zij was vele jaren een trouwe hulp in onze familie. 2926 H. C. M. v. d. BOSCH Alphen a. d. Rijn, 9 April 1932. GEVESTIGD 1880 HAARLEMMERSTRAAT 150-154 Abonnementen en Ad vertentiën worden aan genomen door JAC. VAN VLIET V. MANDERSLOOSTR. AXMIN3TÊR 2x3 2Vix3«/s 3x4 3'/«x4'/« 4x5 KARPFTTFN 1290 1490 1590 2975 60-— 16.50 19.75 24.50 36.50 85.— mod. en perzische dess. 22.50 26.90 32.50 45.95. PRACHT S03TEERIN3 DIVANKLEE0EN BOUCLÉ 2x3 2V,x33x4 3ViX4"/. 4x5 KARPFTTFN 5-99 9,50 10.90 24. 7.50 12.25 12.50 18.75 32.— IJzersterk 1! 10.75 19.75 23.50 27.50 48.— tfOD. PLUCHE EN FANTASIE TAFELKLEEOEN TAPIS BELGE KARPETTEN Alle kwaliteiten 2x3 2'/» x 3'/» 3x4 3'/t X 4' /a 4x5 3.90 5.50 5.90 9.90 19.75 6.90 7.25 8.50 14.50 27. 8.75 9.75 12.75 19.75 35. ECHTE PERZISCHE TAPIJTEN EN KLEEDJES

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 3