LUCHTVAART SPORT DONDERDAG 7 APRIL 1932 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD PAG. BRUTALE ROOF TE DEN HAAG. Ruit van een juwelierswinke! verbrijzeld; horloges en ringen uit de etalage gestolen. Gisternacht om vier uur is een groote straatsteen door de spiegelruit van den juwelierswinkel van den heer S. van Gel der, Wagenstraat 191, te Den Haag, gewor pen, waarna een twintigtal ringen en een aantal horloges uit de étalage zijn wegge nomen. De eigenaar, die op de derde étage aan de achterzijde slaapt, bemerkte nieta van hetgeen beneden gebeurde, aldus meldt de „Tel.". Burgers, die" kort na den diefstal den winkel passeerden en zagen dat de ruit stuk was, waarschuwden de politie. Deze wekte den eigenaar en stelde terstond een onderzoek in. Gezocht werd naar vin gerafdrukken, doch daar een zeer groot gat in de ruit gemaakt was, behoefden de dieven geen stukken glas meer weg te ne men, zoodat zij blijkbaar niet6 hebben aan geraakt. Er zijn dan ook geen vingeraf drukken gevonden. Wel werd door de re cherche, even verder op de Wagenbrug, nog een kussentje en een etiket van een platinaring gevonden, terwijl op straat, ongeveer honderd meter van den winkel, nog een aantal ringen werd gevonden. De politie heeft de daders nog niet kunnen op sporen, al sohijnt zij wel een bepaald spoor te volgen. Blijkbaar zijn de daders goed op de hoogte van de situatie geweest, want tot drie uur des nachts staat er steeds een politiepost ter plaatse in de Wagenstraat; de inbraak is dus gepleegd kort na het vertrek van dien post. De heer Van Gelder is niet tegen braak verzekerd; wel had hij kort geleden zijn spiegelruit in de verzekering gebracht. Toen wij hem gistermorgen in zijn zaak op zochten, was hij druk bezig aan het inven tariseeren. Voor zoover toen gebleken was, hadden de dieven voor omstreeks 250 weggenomen. Een karton met een belang rijk aantal kostbare gladde ringen, die vlak voor de opening in de spiegelruit lag, lie ten de dieven onaangeroerd. De inbraak is, al is zij in het holst van den nacht ge pleegd, wel zeer brutaal, omdat den gan- schen nacht door de Wagenstraat vrij veel mensohen plegen te loopen. ZOLDERSCHUIT BINNENGESLEEPT. Gisteravond om zeven uur zijn visschers uit De Lemmer, die waren uitgevaren om hulp te bieden aan een mastloos schip, dat op ongeveer 8 K.M. ten Noorden van Schokland, ronddreef, met dit schip in de haven van Schokland teruggekeerd. Het is gebleken te zijn een ijzeren zol derschuit, gemerkt 513. Er bevond zich niemand aan boord, doch aan dek werd een fiets aangetroffen, terwijl in de voorka-( juit een gesloten koffer stond. Er stond eten op een tafel in de voorkajuit. Of er opvarenden aan boord waren kon niet wor den uitgemaakt. Bij informatie te Amsterdam is komen vast te staan, dat de dekschuit eigendom is van de firma C. Schipper, welke firma van den kapitein van een sleepboot mede- deeling heeft ontvangen, dat de zolder schuit was losgeraakt tijdens den overtocht over de Zuiderzee, en deze op da4. oogen- blik onbemand was. Drie inbraken in een nacht Den laatsten tijd worden de afgelegen plaatsen in de omgeving van Weert weder om herhaaldelijk onveilig gemaakt en zijn inbraken met diefstal weer aan de orde van den dag. In den nacht van Maandag op Dinsdag hebben in de omgeving weer drie inbraken plaats gehad. Telkens echter werd de dief gestoord, waardoor de buit slechts zeer gering is. Zoo verschafte zich een in dringer toegang tot den slagerswinkel van den heer Hub. Heyskens te Ittervoort. Toen de bewoners echter door het gestommel werden gewekt en naar beneden kwamen, nam de inbreker de vlucht. Hij was daar door niet in de gelegenheid iets mede te nemen. Het tweede bezoek gold de woning van pastoor Ramen. Hier wist de dief zich door vernieling van een ruit in de veranda toe gang tot de woning te verschaffen. Hij heeft zich daarbij vermoedelijk gewond, daar men hier bloedsporen aantrof. Hier werd door het veroorzaakte lawaai de aan dacht der dienstbode getrokken, zoodat de man het hazenpad koos. Ten slotte werd nog een bezoek gebraoht aan de pastorie te Ell-Hunsel. Een hoeveel heid roomboter en kaas viei {n handen van den inbreker. Vermoedelijk is hij ook hier gestoord. De marechaussee van Weert stelt een nauwkeurig onderzoek in. „Tel." Amy Johnson heeft een zenuwcrisis. Uit Durban wordt gebeld, dat de be kende Engelsche aviatrice Amy Johnson zich in een vergevorderd stadium van ze nuwoverspanning bevindt. Drie doctoren hebben haar onderzocht en baar een abso lute rust van eenige maanden buiten voor geschreven. Miss Johnson kwam met Paschen in Kaapstad aan en was een der eersten, die Mollison met zijn recordvlucht geluk- wenschte. Zij had de reis naar Zuid-Afri- ka ondernomen, om geheel te genezen van een blindedarm-operatie. Het noodlot wil thans, dat zij veel ern stiger zenuwziek is geworden. Wij herin neren aan het feit, dat Amy Johnson ook na haar eerste solo-vlucht een ernstige pe riode van zenuwoverspanning heeft door gemaakt. VOETBAL NEDERLAND—BELGIE. DE SAMENSTELLING DER, ELFTALLEN. Het Nederlandsche. De Keuze-Commissie van den K. N. V. B. heeft gisteren het Nederlandsche elftal samengesteld, dat op 17 April a.s. in het Olympisch Stadion te Amsterdam tegen de Belgische nationale ploeg zal uitko- De samenstelling luidt als volgt: Doel: Van Male (Feijenoord). Achterhoede: Weber (A. D. O.) en Van Run (P. S. V.). Middenlinie: Paauwe Sr. (Feijenoord), Andriessen (Ajax) en Van Heel (Feijen oord). Voorhoede: Wels (Unitas), Adam (H. V. V.), Lagendaal (Xerxes), Mol (K. F. C.) en Van Nellen (D. H. C.). Reserves zijn: Veenendaal (Naaldwijk), Lelieveld (V. U. C.), Paauwe Jr. (Feijen oord), v. d. Wildt (V. U. C.), Bonsema (Ve- lccilas, Groningen), v. d. Broek (P. S. V.) Van der Meulen heeft verzocht buiten beoordeeling te blijven, daar zijn kniewon- de nog niet geheel genezen is. Het Belgische. Het Belgische elftal is als volgt samen gesteld Doel: v. d. Berghe (Daring Club Brussel) Achter: Nouwens (Racing Club Meche- len). De Deken (Antwerp F. C.). Midden: Simons (Antwerp F. C., Helle mans (F. C. Mechelen), Claessens (Union St. Gilloise). Voor: Versijp (F. C. Brugge), Voorhoof (Liersche S. K.), Capelle (Standard C.L.), Grimmonprez (R. C. Gent), Bastin (Ant- werp F. C.). Reserves zijn: Badjou (Daring Club Brussel), Lavigne (R. C. Brussel), De CJercq (Antwerp F. C.), Secretin (R. C. Montegnee), J. Diddens (R. C. Mec-helen) NEDERLANDSCH PROEFELFTAL— COVENTRY CITY 0—3. Wels, Van Stokken en Bonsema voldoen. De wedstrijd tusschen het Nederland sche proefelftal en de Engelsche derde klas-profclub Coventry City welke gister middag op het Spart-a terrein te Rotterdam gespeeld werd, mocht zich slechts in een zeer matige belangstelling verheugen; naar schatting waren er ongeveer 3000 toeschouwers aanwezig. Het weer liet wel te wenschen over, maar het heeft er o. i. alles van, dat Rotterdam langzamerhand genoeg begint te krijgen van al die oefen wedstrijden. De wegblijvers hebben dit maal niet veel gemist, want interessant is de wedstrijd in geen enkel opzicht ge weest. De Engelsehen deden het kalm aan en hadden weinig moeite desondanks om hun meerderheid te toonen, want het Bondselftal hing als los zand aan elkaar. Met uitzondering van Wels, van Stokken en Bonsema van wie eerstgenoemde we gens een enkelblessure in de rust het spel slaakte, heeft de ploeg al heel weinig ge presteerd. Lichtpunten waren er voor de heeren van de Keuze-commissie, Her berts en Mund, terwijl de voorzitter van de Technische Cótnmissie de heer K. J. J. Lotsy eveneens aanwezig was, in het ge heel niet. Zelfs de internationaal Weber voldeed ditmaal geenszins. Bonsema wordt ongetwijfeld een speler, die er op den duur wel zal komen. Het spel van Smit, Kruiver, v. d. Wildt en Op- horst was uiterst zwak en ook over Odijk kan onze indruk niet onverdeeld gunstig zijn. Coventry City heeft vanmiddag echter den slechten indruk, die Southampton te Rotterdam heeft achtergelaten, wel eenigs zins weggenomen. De wedstrijd. De Engelsohen zijn aanvankelijk eenigs- zins in de meerderheid en heel spoedig moet Odijk handelend optreden. Na een goeden aanval lost Landerdale een hard schot-, dat goed gestopt wordt. Even daar na wederom een schot vaji denzelfden speler, dat Odijk nog juist tot hoekschop weet te verwerken. Wanneer White den bal zuiver voor doel plaats en Odijk uitloopend mist, heeft Landerdale weinig moeite Coventry -de leiding te geven (0l). Er zijn dan tien minuten gespeeld. Direct daarna schiet Bourbon recht tegen den paal, Landerdale vangt den te rugspringend en ba-1 op, maar het sohofc gaat over. Eerst nu ontplooit het Bonds elftal haar spel, waarbij de voorhoede het tot eenige goede aanvallen brengt. Direct gevaar is er echter in het- geheel niet. De Engelschen zijn zeer actief en na on geveer een half uur spelen benut Call een voorzet van den linksbuiten (02). Nadat Ophorst een schot heeft gelost, waarmede de Engelsche doelman geen inoeite heeft, volgen weer verschillende gevaarlijke aan vallen van Coventry City, waarbij Odijk steeds zijn uiterste best moet doen om doelpunten te voorkomen. Langzamerhand komen de Hollanders los, maar desondanks blijven de gasten den toon aangeven. Yoor open doel schiet Bonsema eenige malen hoog over. Na goed werk van den Groninger wordt de Engel sche doelman op den proef gesteld, maar bet schot weet Allen tot hoekschop te ver werken. In de laatste minuut voor de pauze neemt l^tason een vrije schop, waar uit Landerdale met den rug naar het- doel het leder langs Odijk weet te krijgen. Na de rust zijn Wels en van der Wildt vervangen door van Spaendonck van Nep- tunus en Van der Tuyn van Hennes D. V. S. Laatsgenoemde neemt de rechtsmidden- plaats, terwij] Pelicaan de spilplaats be zet. In het begin is Holland sterker, maar er wordt te slordig gecombineerd om suc ces te kunnen hebben. Komt het leder al eens een enkele maal in het doelgebied, dan blijkt dat Allen een uitstekende op vatting van zijn taak heeft. Na een kwartier weten de Engelschen zich weer los te werken, maar hun spel is niet meer zoo aantrekkelijk als in de eer ste helft. Eenmaal lijkt een doelpunt ze ker, als Lake de geheel verdediging pas seert, maar hij trapt naast. Landerdale wil voor hem niet onderdoen, hij heeft den bal slechts voor het intrappen, doch zijn schot is te zacht, zoo-dat Odijk het leder nog kan grijpen. Weber en Van Stokken verwisselen van piaats, terwijl Mason, de Engelsche spil het veld verlaat. Coventry speelt nu eeni- gen tijd met tien man. Een kwartier voor het einde begint het te regenen, zoodat het publiek reeds het veld gaat verlaten. De Engelschen missen nog eenige kansen Weber verlaat het veld en spoedig daarop is het einde eri heeft Coventry dezen on- belangrijken oefenwedstrijd met 30 ge wonnen. DIOC. HAARL. VOETBALBOND. UIT HET LEIDSCHE DISTRICT. De Juniorencompetitie. Uitslagen van Zondag 11.: Afdeel ing A. Lisse I—R. W. D. I 3-1; S. J. C. I— O. V. V. I 5—1. Afdeeling C. V. V. L. II—A. S. C. I 0—0. Programma voor Zondag 10 April: Afdeeling B. Lisse II—S. M. C. I (12.30 uur), A. Knecht. Door het gelijke spel tegen V. V. L. II heeft A. S. C. I Zondag het kampioen schap van afd. C. behaald. Aan de nieuwe kampioenen onze gelukwenschen In verband met de wedstrijd van de junioren-proefelftallen is voor Zondag slechts de ééne bovengenoemde wedstrijd vastgesteld. De competitieleider, P. J A. DE VRIND. R. K. S. V. „Meerburg". Zoeterwcude (H.R.) Ten einde de supporters in staat te stel len om Zondag a.s. den wedstrijd Oliveo I Meerburg I voor de Promotie-competitie le klasse van den D.H.V.B. bij te wonen, is het bestuur er in geslaagd om voor de supporters, mits bij voldoende deelname, eeai aparte auto te huren. Daarvoor moeten minstens 16 personen meegaan 0.50 per persoon). De spelers en reserves gaan met de ge legenheid, zooa-ls op' de aanschrijvingen staat vermeld. Opgave bij: J .Dorlandt, Rijnegommer- straat Zoeterwoude, en aan het secreta riaat, N. Rijn 92, Leiden. Men gelieve er rekening mede te houden, dat de wedstrijd ditmaal om half vier aanvangt. Vertrek zou dus event, plaats vinden om kwart over twee vanaf de Rij- negommerstraat. ATHLETIEK DIOC. HAARL. ATHLETIEKBOND. Fusie van R. K. Athletiekclubs te Haarlem. Naar de „Ms-b" meldt, bestaan er te Haarlem fusieplannen der drie voornaam ste athletiekclubs, nl. „Holland", A. E. C. en Leonidas. Reeds zijn besprekingen gevoerd om tijdens het a.s. seizoen gezamenlijk te trai nen. Bij die besprekingen is door de hee ren Bakker (Holland) en Stam (Leonidas) de wenschelijkheid betoogd om te komen tot een groote R. K. athletick-vereeniging in de Spaarnestad. Na uitvoerige besprekingen zijn de be sturen van genoemde clubs het vrijwel eens geworden. Op Vrijdag 15 April a.s. zal thans een vergadering van alle R. K. athleten wor den gehouden, in welke bijeenkomst de plannen der besturen nader zullen worden besproken. Nurmi blijft in training. Ondanks het feit dat hij gediskwalifi ceerd is, blijft Nurmi lustig doortrainen. De meening in Finland is hem ook zooda nig verder gunstig, dat niet verwacht wordt, dat hij door den Finschen Bond zal worden gediskwalificeerd. PAARDENSPORT Zuid-Hollandsche Jachtvereenig'ng. De Zuid-Hollandsche Jachtvereeruging heeft voor Zaterdag a.s. een wedstrijd ge organiseerd, bestaande uit een dubbele cross country met wegparcours. De wed strijden zullen bestaan uit: 1. Cross op de weilanden bij den Houtboer. Afstand pl.m. 2000 meter. Onmiddellijk gevolgd door een parcours. Route: Zijdeweg, Buurtweg, Groot Haesebroekscheweg, Sohouwweg, Dorp Wassenaar (controlepost), Schulpweg, Was- senaarsche Slag (controlepost), Strand tot het steenen huisje Meyendell (controlepost) Roggewoning. Lengte ongeveer 20 km. Tijd voor wegparcours 2.5 uur met inbegrip van do eerste parcours. 2. Cross bij de Roggewoning. Afstand p!.m. 2000 meter. De gemaakte tijden van de cross countries worden samengesteld, sneller rijden bij het wegparcours geeft geen winstpunten. De wedstrijden vangen te half twee aan. I GYMNASTIEK Sportvereenïnging Jeanne d'Arc. De leden worden er aan herinnerd, dat er Vrijdagavond een ledenvergadering is, des avond i.i den R. K. Volksbond. Aller opkomst dringend gewenseht en verzocht. WATERTOERISME. DE PLAS „EL1YCN" VRIJ! Het Bureau voor Watertoerisme meldt: De Rcc ijksche en Sluipwijksche Plas- sc" bij Gouda zijn een geliefd ontspan ningsoord voor watertoeristen en de plas „Elfhoeven", met zijn schilderachtige om lijsting van rietkragen en houtgewas, is d'-rvan een der mooiste gedeelten. Deze r' ssen, behooreima tot de schoon st" natuurmonumenten van Nederland, worden druk bezocht en vooral sinds ver leden jaar de Roe' en Zeilvereeniging „Gouda" haar clubgebouw aan den 's-Gra- venbr.eLsehen plas heeft uitgebreid, de toegang—egen naar de plassen zijn ver- 1: .rd, een .n.1. In is ingelegd er de gebeente Reeuwijk aan den Sluip- wb'ksehen plas het voormalige landhuis „Elfhoeven" heeft verbouwd en ingericht tct betel, theehuis en restaurant, met bad- en zwemgele^. dieic1 en schuitenhuis, if et becek nog meer toegenomen. De gemeente Reeuwij1die zich niet on aanzienlijke uitgave^ heeft moeten ge troosten, om de plassen beter voor het wa- t" 1 erisme geschikt te maken, heeft ge tracht :or die geldelijke offers een ver- r" "ding te vinden h; het maken van een verordening tot het heffen van een recht van pleiziervaartuigen voor het be- v e- van de „ET.ioeven''. De Afd. Watertoerisme van den A. N. W. B. Toeristenbond voor Nederland en dc Kcninkl. Verbonden Ned. Wate.sport- creenigingen, die vreesden, dat hierdoor de belargen de atertoeristen zouden worden geschaad, richtten tot Ged. Staten van Zuid-Holland een verzoekschrift, om geen goedkeuring te verleenen aan deze gemeentelijke verordening. Deze poging om den plas „Elfhoeven" j vrij te maken, heeft succes gehad, want naar aanleiding van het verzoekschrift is in de Raadsvergadering van Reeuwijk op nieuw cle destijds vastgestelde verordening in bespreking gebracht, met gevolg, dat de Gemeenteraad- heeft besloten, deze voor de jaren 1932 en 1933 niet te doen uit- ■oeren. Hiervan is kennis gegeven aan den A. N. W. B. en K. V N. W. V., met de mede- deeling, dat de Raad echter gaarne een bijdrage zou ontvangen, ter tegemoetko ming in de vele kosten welke de gemeente heeft gemaakt. Aan dit verzoek om een geldelijke bij drage, zal, in het belang van de water toe-isten, door beide organisaties worden voldaan en tengevolge van het onderling i-riendsohappelijk overleg zal nu de plas „Elfhoeven" in cle eerstvolgende jaren ge heel vrij voor het watertoerisme zijn. Eén mooi en verheugend resultaat, dat velen met vreugde zullen begroeten. WIELRENNEN DE PARIJSCHE ZESDAAGSCHE. In de Parijsche Zesdaagsehe waren gis teravond om 7 uur 1071 km. afgelegd. De stand was toen als volgt: 1. Blanohonnet Guimbretic e 57 punten; op 1 ronde: 2. PelissierLeducq 66 punten; 3. Battesi- niBresciani 61 punten; 4. BullaBou- cheron 52 punten; 5. WambstBroccardo 33 punte.i; 6. Debruyckere—Decorte 14 punten; op 2 ronden: 7. ChouryFabre, 59 punten; op 3 ronden: 8. CliarlierDc- r.eef 83 punten; 9. PeixDayen 58 punten 10 SiegelTl.lerbach 48 punten; 11. Mer- vielFcucaux 25 punten; 12. Lemoine jlouton IS punten; op 4 ronden: 13. Van KempenPij. enburg 95 punten; 14. Cou- pij-Pecqueux 84 punten; op 5 ronden: 15. LinariDipaco 38 punten. Ooggetuige verslag van den heer Holander Naar wij vernemen zal op Zondag 10 April a.s. van 9.20 uur tot 10.20 uur nam. voor de A. V. R. O.-microfoon een oogge tuige-verslag worden gegeven door den heer H. Hollander van de Finale der 14e 'Zesdaagsehe uit het „Vélodrome d'Hiver" te Parijs. Naar men weet nemen de Ne derlandsche renners Van Kempen en Pij nenburg aan deze Zesdaagsehe deel. SCHAKEN TWEEKAMP FL0HR—EUWE. De eindstand gelijk. In het Odd Feb. House te Amsterdam vond gisteravond de laatste partij plaats van de tweekamp Flohrdr. Euwe. Het resultaat hiervan was dat dr.-Euwe de partij na 27 zette won. De eindstand is dus nu: Flohr 4 punten; dr. Euwe 4 pnt. De competitie van den Ned. Schaakbond. In dc 2e klasse, groep A won het Haag- sche Disc. Disc. II van het Haagsche Wes- terkw. I met 5 ys4J4 en behaalde daar mede tevens het kampioenschap dezer groep. Het Westerkw. I zal degradatie wedstrijden moeten spelen. - Van één wed strijd is de uitslag nog wel niet bekend, maar verandering kan daardoor hierin niet meer gebracht worden. De stand is nu de Leidsch Schaakgenootschap II kampioen De afgebroken partijen van den wedstrij Disc. Disc. IVL.S.G. II zijn thans aldu beslist, dat twee partijen remise zijn j worden, de derde echter is voor We-str (L.S.G.) gewonnen verklaard, zoodat he Leidsche tiental won met 6 p.1 p. en tei vens het kampioenschap dezer groep be. haalde. Ook hier is de uitslag van één wed strijd (Inter Nos I Boskoop—H. Westerkw II) nog niet bekend, maar Inter Nos I moet in olk geval degradatie-wedstrijden spe- len. De stand luidt nu: Leidsch Sch.gen II 6 5 1 36 -24 10 p, Disc. Disc. IV 6 4 2 32 -28 8 \j Ruiz Lopez 6 3 3 293^-30^ 6 Dellt. Arb.Soh.cl. I 6 3 3 29J^-30J4 6 J H. Westerkw. II 5 3 2 24^-25^ 6 J H. Arb. Sch.cl. II 6 2 4 28 -32 4 Int. Nos I (Bosk.) 55 18- 32 0 L.S.G. kan derhalve promotiewedstrij den spelen tegen H. Westerkw. I. Wint 'iet deze wedstrijden (1 uit- en 1 thuis) daa komt het met het eerste tiental in dezelfde groep. In de derde groep (3e klasse A) won Disc. Disc. V het kampioenschap en moet: dus promotiewedstrijden spelen tegen de Boskoopsche Schaakclub „Inter Nos". Met gering verschil werden de schaakclubs „Messemaker" te Gouda en die te Wasse naar no. 2 en 3. De competitie van den Schaakbond voor Leiden en 0. Van den wedstrijd LeiderdorpZoeter woude waren twee partijen nog niet uitge speeld, één partij zou later gespeeld wor den. Deze laatste partij werd door M. Splinter (Ld.) van W. Hoogzaad (Z.) ge wonnen. De beide andere partijen zijn door arbiters beslist: G. de Koning (Ld-.) won van Wittenberg (Z.) en de partij De Ko ningStaats is remise verklaard. Dc voorloopige uitslag was 3 y3%. De volledige uitslag is derhalve een 64-over winning voor Leiderdorp geworden. De stand in deze groep luidt nu als volgt: 1 Voorschoten 5 4 1 29 -21 8 p. I L.S.G. II-III 4 3 1 2iy2-\2% 1 n Leiderdorp 4 2 1 1 21 -19 5 Zoeterwoude 4 1 3 20 -20 2 Philidor 5 1 4 20 -30 2 Int. Nos. I (Bosk.) 4 1—3 12 3^-27 2 BILJARTEN Wedstrijd te Oud-Ade. Gisterenavond had in café Klein Rust oord te Oud-Ade een vriendschappelijk biljartwedstrijd plaats tusschen de biljart club Klein Rustoord, kampioen van den L.B.B. en Luto van Lisse, kampioen van den Lisser Biljartkring gevestigd in den R. K. Volksbond. De uitslag was als volgt: de spelers van Klein Rustoord worden het eerst genoemd: pnt. brt. h.-s. gem. J. v. d. Hulst 200 11 68 18.8S C. Duivenvoorden 32 11 12 2.09 Jac. J. v. d. Meer A. Elfering G. Rietbriek C. Faas gesp.gw.gl.vrl. v.-t. Disc. Disc. II 5 4 1 29^-20 y. 9 p. Leidsch Sch.gen. I 5 3 1 1 28^-21^ 7 Resid. Schaakcl. I 4 2 1 1 19 -21 5 H. Arb. Sch.cl. 14 112 18*4-21 y 3 Disc. Disc. Ill 5 1 4 22y-2iy 2 H. Westerkw. I 51— 422 -28 2„ P. v. Ruiten A. v. Dijk L. Turk A. Wassenaar 200 29 31 6.89 103 29 15 3.55 150 33 15 4.54 79 33 12 2.39 150 49 20 3.06 150 36 21 4.16 108 36 16 3.— STOOMVAARTBERICHTEN STOOMVAART MIJ. NEDERLAND. JOHAN VAN OLDENBARNEVELT vertr. 6 April van Batavia naar Amster dam. POELAU BRAS (uifcr.) vertr. 5 April van Sa bang. POELAU ROEBIAH (uitr.) arr. 6 April te Port Said. TANIMBAR arr. van Batavia 1. v. Rot terdam te Amsterdam. KON. HOLL. LL0YD. WATERLAND (uitr.) pass. 6 April Fer nando Noronha. KON. PAKETVAART MIJ. LE MAIRE, Sydney naar Soerafeaja, pass. 5 April Thursday Isle. ROGGEVEEN vertr. 4 April van Kaap stad w naar Port Natal. HOLLAND—AFRIKA LIJN. SPRINGFONTEIN (thuisr.) pass. 5 April Perim. HOLLAND—AMERIKA LIJN. BÓSCHDIJK, N. Orleans-Rotterdam 6 April 12 uur 93 m. W. v. Scilly. DRECHTDIJK vertr. 4 April van Seattle naar Rotterdam. LOCHKATRINE, Rott.-Vanc., arr. 5 April te Oolon. HOLLAND—00ST-AZIE LIJN. GAASTERKERK (uitr.) vertr. 6 April van Manilla. ROTTERDAMSCHE LL0YD. KOT A INTEN (thuisr.) pass. 5 April Kaap del Armi. KOTA PINANG vertr. 6 April van Rot terdam naar Londen. SIBAJAK (uitr.) vertr. 6 April v. Suez. TAPANOELI (uitr.) pass. 6 April Dover ROTTERDAM—ZUID-AMERIKA LIJN. ALUDRA arr. 6 April van Buenos Aires te Rotterdam. STOOMVAART MIJ. OCEAAN. EURYMEDON, Ver. Kon.-Batavia, vertr. 4 April van Port Said. POLYDORUS, Japan-Liverpool vertr. 5 April van Belawan.

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 10