STADSNIEUWS UIT DE RIJNSTREEK ACADEMIENIEUWS SPORT TELEGRAMMEN MARKTBERICHTEN MAANDAG 4 APRIL 1932 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 3 ft BAROMETER. TELEGRAFISCH WEERBERICHT naar waarnemingen verricht in den morgen van 4 April 1932, medegedeeld door bet Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bildt: Hoogste barometerst.: 756.1 te Thorshaven Laagste barometerst.: 742.9 te Isafjord. Vef-waohting tot den avond van 5 April: Zwakke tot mati ge Zuidelijke tot Westelijke, later weer krimpende en toenemende wind. Meest zwaar bewolkt of betrokken. Aan vankelijk weinig of geen neerslag. Wei nig verandering in temperatuur. Het depressie-gebied, dat Zaterdag over Hoordzee en Noorsche zee gelegen was, ver plaatst zich Zuidwaarts, terwijl op IJsland een nieuwe depressie verscheen, die waar schijnlijk in ongeveer Zuid-Oostelijke rich ting zal verder trekken. Over het geheele gebied met uitzondering van het deel van den Oceaan ten Westen van de Britsche Eilanden is de toestand depressie-achtig. Van de 66 stations die op het weerkaartje voorkomen, zijn er slechts 11, waar het half of minder dan half bewolkt is. Voor onze omgeving is in den regenachtigen toe stand wel een tijdelijke onderbreking te verwachten, doch waarschijnlijk zal bij de nadering van de depressie uit het Noord- Westen opnieuw een regentoestand bij krimpende en toenemende wind intreden. Alleen in het binnenland van Scandinavië nog matige vorst. LUCHTTEMPERATUUR:- Temperatuur des middags te half drie 10.8 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS ea.: Van Maandagnamiddag 7.08 uur tot Dinsdgmorgen 5.uur. HOOG WATER Hoog water te Katwijk aan Zee op Dinsdag 5 April voorm. 2.40 uur en nam. 3.05 uur. LEIDERDORP. Boerenleenbank. Vrijdagavond hield Boerenleenband. Vrijdagavond hield de Coöp. Boerenleenbank te Leiderdorp haar algemeene jaarvergadering onder voorzitterschap van den heer W. Samson in de plaats van den heer J. de Graaf, die door ongesteldheid verhinderd was. Na opening der vergadering door den voorzitter en lezing der notulen brengt de kassier verslag uit over het afgeloopen jaar, waaruit wij het volgende vermelden: Per 31 Dec. 1931 bedroeg het bedrag der spaargelden f 280.209.Aan voorschotten •werd verstrekt f 13.875.en afgelost f 17.988.—. Per 31 Dec. stond aan voor schotten een bedrag uit, groot f 57.928. Door de rekening-couranthouders werd in 1931 opgenomen f 150.145.en gestort f 140.132.—. Aan rente werd in deze afdeeling ontvan gen f 12.173.en betaald f 146. Na aftrek van onkosten en afschrijvingen resteert een winst van f 1297.Door toe voeging van dit bedrag aan het reserve fonds vertoont deze rekening- een bedrag groot f 21.984. Na goedkeuring der rekening en balans wordt overgegaan tot verkiezing van een lid van den Baad van Toezicht en van het bestuur. De aftredenden, de heeren J. de Graaf en A. van Leeuwen Azn. worden herkozen. Bij de rondvraag werd nog een en ander besproken, waarna de voorzitter de verga dering sluit. Voor het examen van apothekers-assis tent, zijn geslaagd de dames M. Dorrepaal (Koudekerk), G. M. Verplcegh (Noot dorp), Ph. J. van der Tas (Amsterdam) en E. A. C. Bleys (Leiden). VOETBAL Nederlandsch proefelftal—Coventry City. Het Nederlandsch proefelftal, dat op Woensdag 6 April des middags te drie uur op het Spartaterrein te Rotterdam zal spelen tegen Coventry City is als volgt samengesteld: Doel: Odijk (De Hollandiaan). Achter: van Stokken (D. W. S.) en Weber (A. D. O.). Midden: Pelikaan (Willem II), v. d. Wildt (V. U. C.) en Dragt (D. F. C.) Voor: Wele (Unitas), Bonsema (Veloci- tas), Ophorst (H. B. S.), Mol (K. F. C.) en Kruiver (K. F. C.). HULDIGING ZUSTER FERDINANDA. Gistermorgen waren in de intieme kapel van het St. Elisabcth-Gasthuis alhier in de Plechtige Hoogmis aanwezig: de weleerw. Rector R. J. J. Reijnen, de Eerwaarde Overste, de Jubileresse Zuster Ferdiiianda (overgekomen uit Breda), vele Eerw. Zus ters en het Uitvoerend Comité met hunne dames. Na de H. Mis vereenigden de Eerwaar de Overste, de Jubilaresse en het Uitvoe rend. Comité met hun dames zich aan 'n ge zellig ontbijt, waar de stemming met de hier ter stede zoozeer beminde Zuster in ■hun midden zeer aangenaam was. Na het ontbijt kwam de weleerwaarde Rector, de Eerwaarde Overste met haar raad en veel Eerw. Zusters om bij de hul diging aanwezig te zijn. De voorzitter van het Uitvoerend Comité hield daarbij de volgende rede: Met vreugde staat het Comité hier voor U, omdat een wensch van ons hierbij in vervulling gaat. Wij hopen Uw geluk te verhoogen en de dankbaarheid van zooveel oud-patiënten in een stoffelijk blijk tot U spreken zal. De deugd van dankbaarheid vervult ons hart op de eerste plaats, dat God U dezen dag heeft doen beleven en dat het Comité heeft gespaard om de opdracht, die hem eens werd gegeven, ten uitvoer te brengen. Ook U, Eerwaarde Zuster, brengen wij onzen dank, dat U zoo kalm heeft afge wacht en nooit tot ons zijt gekomen met de vraag: waar blijft het Comité met zijn belofte? Dankbaar zijn wij ook aan de Algemee ne Overste voor de goedheid U naar ons te zenden en ook Moeder Sebastiaan voor de bereidwilligheid, waarmede zij ons steeds heeft ontvangen en bijgestaan en nu de ge legenheid geeft U persoonlijk toe te spre ken. Toch moet het Comité U een veront schuldiging aanbieden en wel daar het bij na vijf jaren geleden is, dat wij u de teeke- ning van een Godslamp aanboden en het verder daarbij bleef. Het was echter geheel buiten onze schuld, daar de architect op alle mogelijke vragen achterwege bleef om ons een pas sende teekening te verschaffen. Wat de reden hiervan geweest is, mag ik niet bieraau toeschrijven dat hij niet sym pathiek tegenover u of uw arbeid 6tond, maar wel dat hij de uitvoering aan zich wilde trekken en zoodoende het Comité buiten werk stelde. Wij, leden van het Uitvoerend Comité, konden ons dit niet laten welgevallen en zoodoende stuitten wij op verschillende moeilijkheden tot uitvoering. Zeer gelukkig waren wij dan ook, toen door bemiddeling van den zeereerwaarden heer Pastoor Vijverberg wij met een kunst- ontwerper in aanraking kwamen en hem n opdracht konden geven. Wij gelooven, dat al onze moeite be kroond is en wij u een waardig geschenk kunnen aanbieden, waardig om uw plaats in te nemen voor het Allerheiligste, als uw plicht u op andere plaatsen roept. Waardig ook om in de mooie kapel van St. Elisabeth te spreken van de dankbaar heid van uw oud-patiënten tot Hem, Die u in ons midden zond en u kracht gaf en de Liefde van Hem op uw patiënten deed overdragen. Aanvaard dan deze Godslamp, u geboden door zooveel dankbare Leidenaren als een bewijs, hoe hoog uw liefdewerk door ons wordt gewaardeerd. Een wensoh willen wij er bijvoegen: dat God u nog lange jaren sparen zal tot leni ging van zooveel ellende en tot voordeel van uw zaligheld. Hierna nam de weleerwaarde Rector het woord er op wijzend, dat een nieuwe kapel nog zoo veel kan gebruiken tot verfraaiing. Dank zegde spr. ook vootr dit zeer mooie gesohenk, mede uit naam van de Algemeene Overste en de Overste van St. Elisabeth als bewijs van waardeering wat de Eer waarde Zusters voor de lijdende mensch- heid doen. De Eerwaarde Jubilaresse dankte zicht baar aangedaan voor deze mooie Godslamp, haar geboden, er bijvoegend dat zij nooit heeft verzuimd voor het Allerheiligste ge knield de belangen van haar oud-patiën ten en vrienden Hem aan te bevelen en ook nooit, zoolang God haar de kracht zou ge ven, dit zou nalaten. Hierna bleef men nog ©enigen tijd gezel lig bijeen, voelend hoe aangenaam het is, het goede in een medemensch te huldigen. Deze Godslamp is een ontwerp van den kunsteontwerper Funnekotter te Rotter dam. Handelsregister K. v. K. Wijziging: 38. Naamlooze Vennoot schap „Leidsche Duinwater Maatschappij* Leiden, Stationsweg 12. Uittr. Comm.: W. F. Verhey van Wijk, Leiden. N. Com missarissen T. S. Goslinga, Leiden en H. F. A. Donders, Leiden. De 2de ploeg dienstplichtigen der lich ting 1932, bestemd voor het bereden ge deelte van het 6e regiment veldartillerie wordt 4 Juli hier ter stede ingelijfd. Gisteravond tegen 12 uur ontstond een begin van brand ten huize van mr. J. van Z. in het Plantsoen, doordat een pluche gordijn vlam vatte aan een brandende kaars. Met emmers water werd het vuur gebluscht. De motorspuit, welke uitge rukt was, behoefde geen dienst te doen. Alhier is aangehouden de 46-jarige zwer ver J. K., die nog 25 dagen moest „brom men". R.-K. BOND VAN WERKMEESTERS. Leiden viert het 121/2-jarig bestaan. De kring Leiden van den R.-K. Bond van Werkmeesters heeft gisteren het ko peren jubileum op feestelijke wijze her dacht. Des morgens om 9 uur was er een gezon gen H. Mis in de kapel van het St. Elisa- bethizekenhuis, opgedragen door den gees telijk adviseur kap. W. Hessing en in te genwoordigheid van alle leden, die onder de H. Mis ter H. Tafel naderden. Door den geestelijk adviseur werd te vens een predicatie gehouden. Des avonds had in „Concordia" een feestavond plaats, die zeer goed slaagde. De band van den heer Van Well zorgde voor muziek en stemming reeds voordat de feestavond was aangevangen. De heer H. J. van Dam, voorzitter van het feestcomité sprak het openingswoord, waarin hij alle aanwezigen welkom heette, vooral den heer van Zwieten, lid van het hoofdbestuur uit Utrecht. Spr. verzocht allen te willen medewerken aan het wel slagen van deze avond, waarvoor een mooi"-, gevarieerd programma was samen gesteld. Spr. zeide nu eigenlijk de historie der vereeniging te moeten geven, maar op verzoek van het bestuur was deze historie door Troubadour berijmd, welke nu in een samenspraak door twee jongedames zou worden gedeclameerd. De declamatie, die hierna volgde werd met een hartelijk ap plaus beloond. De heeren Griffioen en Pie- ters, die in deze berijmde historie werden genoemd als de trouwe leden, even veel jaren lid als de Bond oud, werden hierna verzocht op het tooneel te komen. Het op hen toepasselijke gedeelte uit de historie van den Bond kregen zij nog eens te hoo- ren, waarna zij door den heer van Dam werden gehuldigd en aan den heer Grif fioen een vulpen, aan den beer Pieters een horloge werd overhandigd. Hierna heette spr. den geestelijk advï- seur, kap. W. Hessing, die intusschen was binnengekomen van harte welkom hem te vens bedankend voor de H. Mis en de ge beden hedenmorgen voor den Bond en de leden gestort. Na een muzikaal intermezzo was het woord aan den heer van Zwieten, hoofdbe stuurder, die zeide gaarne een woord van gelukwensch en waardeering te willen spre ken. Vooral wilde spr. dit doen tot de ve teranen, die altijd van de oprichting aif lid waren geweest en daarom reeds door beide dames gehuldigd waren. Ook bracht spr. hulde aan den heer van Dam, die vooral als voorzitter zooveel deed voor de bloei van deze afdeeling. Dat er feest is en mag zijn ondanks cri sis en malaise, komt omdat er ook van een feestavond propagandistische waarde uit gaat en wel vooral bij de vrouwen der le den, die zoo ook eens wat kijk krijgen op het organisatieleven, want aan een prin- cipeel Kath. organisatie zit heel wat meer vast, dan zij somtijds wel denken. Spr. wekte ten slotte de dames op hier in met hun mannen mee te leven en hen aan te zetten deel te nemen aan dit Kath. werk, dan zal deze avond vrucht dragen voor den geheelen Bond en zoo voor R.-K. Nederland. Spr. wekte allen op mede te werken aan den bloei en opbouw der R.K. Arbeidersbeweging. Hierna werd nog voorgelezen een feli citatieschrijven van het bestuur der afd. Leiden van den R.-K. Volksbond en een schrijven met een gelukwensch en bericht van verhindering van den algem. adviseur, Rector R. Reynen. Voor de pauze trad nog op de heer Spaanderman, die met ecnige aardige lied jes en grappen zeer veel succes had. Na de pauze werd door den voorzitter, den heer Blom, den oud-voorzitter, A. J. van Dam, die 9 jaar lang voorzitter was, en door omstandigheden daar voor moest bedanken, in hartelijke woorden gehuldigd, waarbij deze den heer van Dam, een rook tafel en een rookstel aanbood. Hierna werd het aardige programma verder afgewerkt, met het optreden van den heer Spaanderman en de opvoering door de leden van het tooneelspel „De droom van den kleermaker", dat even eens zeer veel succes had. Een gezellig samenzijn besloot dezen goed geslaagden feestavond. R. K. Metaal bewerkersbond. Vrijdag j.l. vergaderden de R. K. Me taalbewerkers in het Bondsgebouw. De voorziter opende de vergadering met den ahr. groet, waarna, na het afihandelen van de gebruikelijke agendapunten, -drie nieuwe leden werden geïnstalleerd. Vervolgens deelde de voorzitter mede, dat bij Tieleman en Dros' conservenfabne- ken de voorgestelde loonsverlaging van 10 pet. met groote moeite tot 5 pet. was te ruggebracht. Van de directie van de scheepswerf van Gebr. Boot was e>en schrijven ingekomen, dat ingaande 2 April de uurloonen van 50 cent en hooger, met 4 cent per uur zouden worden verlaagd en de uurloonen van 40 tot 50 cent met 3 cent per uur. ïDt zelfde zou nog eens herhaald worden Zaterdag 4 Juni, maar dan voor beide categorieën met 2 cent per uur. De directie der N.V. Hollandsche Con structie Werkplaatsen wilde ook niet ach ter blijven en had besloten tot een loons verlaging van 5 pet., ingaande 15 April a.s In een aparte vergadering zouden de le den, aan de H. C. W. werkzaam, nader hun houding moeten bepalen. Hierna besprak de vergadering don be schrijvingsbrief voor de a.s. Bondsverg. dering. Tot afgevaardigden naar bovenge noemde vergadering werden gekozen de heeren J. Giezen en W. Blom. Nog werd besproken een schrijven van het hoofdbestuur over gedeeltelijke werk loosheid, waarna na een drukke zond vraag en een woord van dank aan de de gebruikelijke sluiting volgde. De Nederlandsche Tournée van „The Staff" der Engelsche Volksdansenvereen. Over de tournée van „The Staff" van „The English Folk Dance and Song So ciety" welke op uitnoodiging van „Het Nederlandsch Centraal Bureau voor Volksdansen" (De Meihof, Oosterbeek) in ons land van 411 April plaats heeft, kunnen wij nog het volgende mededee- len. De eerste uitvoering zal plaats hebben te 'e-Hertogenbosch, waar het gemeente bestuur met een lunch in den Raadskel- der recipieert, het St. Janscarillon Engel sche volksliederen zal spelen en waar door mevr. de douairière van Lanschot, Lagassede Loocht op het historische kasteel Maurick een thee wordt aangebo den, waarbij ook enkele dansen zullen worden uitgevoerd. Van de ontvangst op kasteel Maurick zal door de Orion-Profilti een geluidsfilm worden opgenomen, zoo dat men ook in de bioscoop met de bij zondere dansen en oude melodiën zal kunnen kennismaken. Dinsdag heeft er op het clubhuis te Werve te Rijswijk een ontvangst plaats door de Kon. Bataafsche Petroleummaat- schappij en te half vijf zal het gezel schap door Burgemeester en gemeente bestuur van Leiden officieel worden ontvangen in de Lakenhal. De vereeniging voor Internationaal Jeugdverkeer heeft te Leiden gastvrijheid aangeboden, welke te 's-Gravenhage en Amsterdam verleend wordt door ge noemd genootschap Nederland—Engeland. Te 's-Gravenhage wordt door leden van ■het genootschap Donderdagmiddag aan „The Staff" een tea aangeboden in „De Twee Steden" terwijl te Amsterdam Vrij dags een dergelijke ontvangst plaats heeft in de Stadsschouwburg door de Commis sie Bevordering Danskust, welke ook de groote uitvoering in het Concertgebouw organiseert. Zaterdagavond wordt er door „The British Association of Amsterdam" in samenwerking met „The Netherland— England Society Amsterdam" in het Amstelhotel oen groot avondfeest geor ganiseerd. Des Zondagsmiddags heeft er een door den havenmeester aangeboden rondvaart plaats door de grachten van onze hoofdstad en de tournée wordt be sloten met een diner in bet American- hotel. Voorstellingen worden gegeven te den Bosch, Leiden, Arnhem, Den Haag, en Amsterdam en daar de geheele rondreis plaats heeft per autocar leeren de En gelsche gasten ook een groot deel van ons land kennen. Bijzondere excursies zullen o.a.' gemaakt worden door de bollenvelden naar Volendam en door het Gooi naar de Vechtstreek. Ook in de omgeving van Arnhem zal een rondrit plaats vinden. Dank zij de medewerking van zeer ve len in den lande kan een waardige ont vangst bereid worden aan de leiders van de Engelsche volksdansvereeniging welke than? reeds meer dan 100.000 leden telt en de volksdans in het geheele Britsche rijk weer tot nieuw leven heeft weten te brengen. BIOSCOPEN. W*? Trianon: Voor volwaesenen. City: Voor volwessenen. Casino: Afgekeurd. Luxor: Afgekeurd. LAATSTE BERICHTEN JACHTOPZIENER DOOR GEWEER SCHOT GETROFFEN. In den nacht van Zaterdag op Zondag ontstond tusschen eenige families aan den Visschedijk te Almelo na een verjaarspartij een hevige twist. De twist werd tusschen de gebroeders S. en den jachtopziener en veldwachter Kolt- hof verder uitgevochten. Hierbij werden van de zijde van de gebroeders S. eenige ge weerschoten gelost, waardoor de jachtop ziener zijn linker been getroffen werd. De jachtopziener is in het ziekenhuis opgenomen. Do gebroeders S. zijn door de politie gearresteerd. DE JEUGD EISCHT ONTWAPENING. GENEVE, 4 April (V. D.). De presi dent van de Ontwapeningsconferentie Henderson ontving heden de vertegen woordigers van de jeugdorganisaties uit Engeland, Frankrijk, Duitschland, Neder- i a n d, België, Oostenrijk en Zwitserland, die namens duizenden jonge mannen en vrouwen een memorandum inzake de ont- wapenig overhandigden. In het memoran- dus wordt tot de op de Ontwapeningscon ferentie vertegenwoordigde regeeringen de eisch gericht de tegenover de volkeren plechtig aanvaarde verplichtingen van het Volkenbands verdrag en het Kellogg- pact tot geheele ontwapening thans ein delijk uit te voeren en de algemeene ont wapening tot uitgangspunt van een werke lijke en duurzame vredespolitek te ma ken. In het memorandum wordt verder gezegd dat de conferentie, van welke de jeugd is uitgeschakeld, te beslissen zal hebben of de jonge generatie zal leven of sterven. Wanneer de Ontwapeningsconferentie mis lukt, dan is de jonge generatie vast be sloten de zaak der ontwapening zelf ter hand te nemen. DUBBELE MOORD EN BRAND- STICHTING. MO UN OH BERG, 4 April. (V.D.). In een naburig dorp brak gisteravond brand uit in het huis van een weversgezin. Bij de blussching vond men in de huiskamer de lijken van den man en de vrouw, die dood geschoten bleken te zijn. In de woning vond men voorts drie patroonhulsen. Een vuurwapen ontbreekt echter. De politie heeft de zaak in onderzoek, aangezien men hier ongetwijfeld met een misdaad te doen heeft. BURGERLIJKE STAND LEIDEN. Geboren: Leontine Dorothea Maria, dochter van H. J. M. A. F. van der Eerden eu M. R. J. Timmerman Gerardus Pe trus, soon van W. van der Lelij en M. Her mans Anna, dochter van C. Hondriks en J. Filippo. Ondertrouwd: A. J. de Mcij jm 22 jaar en M. Kop jd 25 jaar G. Sierab jm 23 jaar en A. A. Taffijn jd 24 jasr L. van Es jm 23 jaar en A. Chrispijn jd 2L jaar T. van Kooten jm 23 jaar en A. de Wolff 21 jaar C. C. Thiel jm 25 jaar en M. O. van Os jd 23 jaar G. Bergman jm 25 jaar en C. W. Pracht jd 26 jaar P. C. Segoar jm 25 jaar en A. J. Voorwinden 25 jaar. Overleden: J. van der Kaaij m. 68 jaar H. M. Th. JongmanaWijtenburg wede. 59 jaar. Werkweek van vier dagen in de fabrieken der Zweedsche Lucifers Comptany. STOCKHOLM, 4 April. (VD.). De Zweed sche Lucifesr-oompany heeft besloten, dat met ingang van 15 April a.s. in de wereld bekende fabrieken dezer onderneming nog slechte vier dagen in plaats van vijf dagen per week zal worden gewerkt. Dit beeluit is een gevolg van de economische crisis, die oorzaak is dat groote voorraden lucifers tot nog toe onverkocht zijn gebleven. AMSTERDAM, 4 April. Vee. Ter vee markt waren heden aangevoerd: 620 vette koeien, waarvan de prijzen waren: 1ste kwal. 72—78 cent, 2de kwal. 5870 cent, 3de kwal. 4456 cent en mindere soorten 3442 cent per kg. slachtgewioht; 100 melk en kalfkoeien 200—300 per stuk; 145 vette kalveren: le kwal. 5662 cent, 2de kwal. 4654 cent en 3de kwal. 36 44 cent per kg. levend gewicht; 172 nuchtere kalveren f 24.50, 35 schpen 1620 per stuk, 1120 varkens: vleescehvarkens, wegende van 90 110 kg. 3031 cent, zware 2830 cent, vette 2628 cent per kg. slachtgewicht; 68 paar den 60130 per stuk. ROTTERDAM, 4 April. Vee. Aanvoer: 598 koeien en ossen, 332 vette kalveren, 101 schapen of lammeren, 1652 varkens. Prijzen per half kg.: koeien 17.5—20, 27.531 en 3436 cent, ossen 1821, 27.530 en 32.5 34 cent, vette kalveren 27.532.5, 4045, en 5055 cent, schapen binnenl. 1723, scha pen per stuk f 1016, lammeren 1519, varkens 10.511, 12 cent. Overzicht: Voor de lagere soort-en be-stond iets meer be langstelling. De handel ging iets vlugger. Het is moeilijk, hoogere prijzen te bedin gen. Do aanvoer van runderen was ruimer dan Maandag voor Paschen; zeer kalme handel, terwijl de prijzen over de geheele linie iets terugliepen. Een prima koe ging tot 3 cent boven noteoring. Ossen waren iets beter aangevoerd, vandaar dat deze nu genoteerd worden. Voor eerste kwali teit beter dan vorigen Maandag, terwijl eer ste en tweede soort in prijzen gelijk ble ven. Stieren werden nog niet genoteerd. De aanvoer van vette kalveren was flink met tragen handel. De prijzen van eersto en tweed soort liepen iets terug terwijl do eerste kwaliteit prijshoudend bleef. Een prima kalf ging tot 5 cent boven noteering. De aanvoer van schapen en lamineren was kort. Er was ook bijna geen handel, daar voor het buitenland totaal niets verkocht werd. Do prijzen liepen terug. Varkens weer met grooten aanvoer. De handel was zeer lusteloos. De prijzen gingen weer een hal ve cent lager. Er beerschte dan ook een gednikte stemming. Zouters aanvoer bui tengewoon gering. Bijna geen handel, met lagere prijzen. VEUR, 2 ApriL Groentenveiling. Krop sla le soort 2.905.80, 2o soort 1.00 2.40, stoofsla 1.005.spinazie 1033 et Postelein 3032 cent, rabarber 612, radijs 12, snijboonen 2.102.90. BOSKOOP, 2 April. Bloemenveiling. Rozen per bos van 10 stuks: Golden op- belia 3547 cent, Hadley 3056 cent, But terfly 4056 cent, Mac Keiler 4053 cent, Wilh. Kordes 3446 cent, Roslandia 3647 cent, Else Poulson 1.001.50, Aug. Noack 2737 cent, Kil'ham 2650 cent. Di versen: Lathyrus 22 cent, Tulpen 2428 cent, Clemtis in soort 44 cent, Oerasus Hi- sakura 5086 cent, Azalia mollis 90 cent-, Eieren 27 cont per 10 stuks. WISSELNOTEERINGEN (AMSTERDAM) (Niet officieel). 58.6D/2 9.30 2.47.30 9.743/8 34.61 48.1011? 12.821/o 18.50 49.00 51.25 50.00 34.50nom. 7.831/2

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 3