HARTEVELT'S JENEVER HET HUIS DER VERSPIEDERS VRIJDAG 1 APRIL 1932 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD PAG. 9 GEMENGDE BERICHTEN ONGELUKKEN. SLACHTOFFERS VAN HET VERKEER. Doop tram gegrepen en gedood. Gistermorgen omstreeks negen uur is, naar de „Tel." meldt, bij Papenhoven de 60-jarige L. Peeters te Hol turn door de Limburgsche tram gegrepen en terstond gedood. Het schijnt, dat de ongelukkige ten gevolge van den hevigen wind de tram niet heeft gehoord, toen hij de lijn over stak. Noodlottige autobotsing bij 's-Heer Arendskerke. Gistermiddag heeft onder de gemeente 's-Heer Arendskerke bij Goes in een bocht van den weg een botsing plaats ge had tusschen een auto, komende uit de richting Middelburg, waarin behalve de chauffeur een vertegenwoordiger was ge reten van een tandpastafabriek, en een auto, komende uit de richting Goes, waar in met den chauffeur De Jong uit Over- zande, de familie Ver vaat. en een logé utt Den Haag gezeten waren. De botsing was zoo hevig, dat beide auto's, die met groote snelheid gereden moeten hebben, van vo ren zoo goed als geheel vernield werden. Alle inzittenden bleken min of meer ern stig gewond te zijn en werden naar de beide ziekenhuizen te Goes overgebracht. De vertegenwoordiger van de tandpasta- fabriek was er wel het ergst aan toehij is inwendig ernstig gekneusd en verloor het bewustzijn. Zijn toestand baart zorg. Het echtpaar Vervaat had, naar de „Tel." meldt, kneuzingen en vleeschwon- den bekomen, evenals de beide chauf feurs. De logé van de familie Vervaat, een R.-K. geestelijke uit Den Haag, had een ernstige beenbreuk opgeloopen. De justi tie uit Middelburg arriveerde na enkele uren ter plaatse en stelde een onderzoek in. Ernstige aanrijding. Gistermiddag vond, naar het „Vad." meldt, op den provincialen weg Venlo Helmond onder de gemeente Grubben- vorst een noodlottige aanrijding plaats. Mr. B., griffier bij het kantongerecht te Waalwijk, reed met zijn auto in de richting Horst. Na voor een hem tegemoetrijdende auto te hebben uitgeweken, heeft de be stuurder waarschijnlijk teveel rechts ge houden, waardoor hij den 57-jarigen G. K., wonende te Blerik, die per rijwiel in de zelfde richting reed, van achteren aan reed, waarna de auto ter linkerzijde van den weg in de sloot terechtkwam. De wielrijder vader van een groot gezin werd ernstig verwond onverwijld naar het St. Josephziekenhuis te Venlo overgebracht. Mr. B. liep eveneens een ernstige hoofdwonde op en werd per auto naar zijn ouderlijke woning te Venlo ver voerd. De auto werd zwaar beschadigd. Door de marechaussee wordt een onder zoek naar de schuldvraag ingesteld. Ernstig auto-ongeluk. Op den Lekdijk in Gelkenes onder Groot Ammers had een ernstig autc-onge- luk plaats. De heer van der Vlist, uit Gro- da, had de kaasmarku te Groot-Ammers bezocht en begaf zich per auto huiswaarts. Bi] het passeeren van een bakkerswagen stak plotseling een A.iud den dijk over. Een aanrijding was onvermijdelijk. Het kind, het 6-jarig dochtertje van J. v. - d. Wal, werd ernstig aan het hoofd gewond. Geneeskundige hulp was spoedig ter plaatse. De heer Van der Vlist reed zeer kalm en hem treft geen schuld. Naar we vernemen maakt het kind het thans rede lijk wel. Van de kermis in de kerk. Gisternacht reed een auto tegen de groote deuren van de in het centrum van Enkhuizen stalde Westerkerk, waar door deze geheel vernield werden. De be stuurder, die van de kermis te Boven- karspel kwam, zag de Westerkerk voor de Koepoort aan en reed pardoes tegen de deuren aan. De inzittenden bekwamen geen letsel. «Tel." KOLENDAMPVERGIFTIGING OP EEN SLEEPBOOT. Een der opvarenden dood gevonden. Aan boord van de sleepboot „Leonar- dus" van kapitein van Riemsdijk uit Am sterdam liggende te Vreeswijk, heeft een geval van kolendampvergiftigng plaats gohad. Gistermorgen werden de beide zoons van den kapitein bewusteloos in hun kooien gevonden. Het bleek, dat zij door kolendamp bewusteloos waren geraakt. Dr. Buurman moest bij één van hen den dood constateeren. De andere zoon is in zorgwekkenden toestand naar het zie kenhuis te Utrecht overgebracht. NOODLOTTIG GEVOLG VAN EEN VUURTJE STOKEN. Vierjarig kind verbrand. Uit Hoogeveen wordt aan de „Tel." ge meld: Bij het vuurtje stoken door een broertje, is te Zwindersclie Kanaal onder Oosterhesselen het 4-jarig dochtertje van den landbouwer Van der Veen, in aanra king gekomen met het smeulende vuur zonder dat het kind dit aanvankelijk be merkte. Op weg naar huis geraakten haar kleertjes in brand en het arme kind stond weldra in lichtelaaie. Op het hulpgeroep is de moeder toegeschoten. Zij heeft het kind met haar lichaam bedekt en getracht de vlammen te dooven, waarbij zij zelf in brand is geraakt. Helaas bleek het kind zoodanige brandwonden bekomen te heb ben, dat weinig kans op behoud bestond. De ongelukkige kleine werd nog naar het ziekenhuis overgebracht, waar het aan de bekomen wonden overleden is. Doodelijk mijnongeluk. Gistermorgen om 8 uur is in de briket- fabriek van Staatsmijn „Wilhelmina" te Heerlen de dienstdoende voorman L. Puts, die zich in een fijnkolenbunker begeven had, onder afvallende fijnkolen bedolven geraakt en gestikt. De getroffene was 31 jaar oud, gehuwd en vader van twee kin deren. Bejaarde vrouw te water. Woensdagavond geraakte de alleenwo nende 76-jarige weduwe C. A. geb. de G. aan den Amsteldijk te Nieuwer Amstel, toen zij haar hondje wilde uitlaten, door de duisternis misleid in een naast de woning gelegen breede en diepe sloot. Op haar hulpgeroep slaagden buren er in de vrouw weer op het droge te brengen. Ze verkeer de tengevolge van de doorgestane emotie in een dusdanigen toestand, dat zij op me disch advies naar een ziekenhuis werd overgebracht. Vlam in de pan geslagen. Was en vet op het vuur gesmolten. Gistermiddag omstreeks halfzes is in de Twijnstraat te Utrecht een brand uitge broken in een boven een café gelegen wo ning. Een brandmeester, die toevallig pas seerde, constateerde den brand en waar schuwde dadelijk de brandweer. Spoedig in Literflesschen f. 3.40 in Va Literfl. f. 1.75 exclusief glas 2548 ALOM VERKRIJGBAAR! was deze ter plaatse en tastte de reeds naar buiten uitslaande vlammen niet een drietal stralen op de waterleiding aan. De brand bleek te zijn ontstaan door onvoor zichtigheid van een bewoner van het pand, die boven een gasvlam bezig was geweest met het smelten van was. Toen de man zich even van het vuur afkeerde, hoorde hij gesis en constateerde tot zijn grooten schrik, dat de vlam in de pan met gesmolten was sloeg. Hij holde dadelijk de trap af en waarschuwde dé huisgenooten, maar het vuur greep zoo snel om zich heen, dat er aan zelf blus- schen niet meer te denken viel. De bovenste verdieping van het pand brandde geheel uit, terwijl een aldaar op geslagen partij meubels werd vernield. Daar men genoodzaakt was, den brand zoogenaamd te verdrinken bekwam het verdere gedeelte van de woning alsmede het café zeer veel waterschade. De inboe del was verzekerd. Op het terrein van den brand waren oa. burgemeester Fockema Andreae en den hoofdcommissaris van politie. Onderdak in sousterrain van een ziekenhuis. Het gebeurde eenige weken geleden op een nacht in het Academisch Ziekenhuis te Groningen, dat een verpleegster in een der gangen van de afdeeling, waar zij den nachtdienst verrichte, een man zag, die gedeeltelijk ontkleed daar rondspookte. Toen de zuster hem bemerkte, zette hij het op een loopen en verliet het gebouw. Hij werd op het terrein niet meer terug gezien. De recherche heeft naar aanleiding van dit geheimzinnige bezoek aan het zie kenhuis een onderzoek ingesteld en het is thans gelukt dezen man te ontdekken. Het is een bekende van de politie, een 40-ja- rige, die na zijn ontdekking op dien nacht in het ziekenhuis, de stad verliet, maar dezer dagen terugkeerde. Hij bekende niet alleen, dat hij dien nacht in de gangen van het ziekenhuis had geloopen, maar vertelde tevens dat hij tevoren reeds on geveer twee maanden iederen nacht in het sousterrain van het ziekenhuis had door gebracht, aangezien hij geen onderdak had. Dien nacht was hij op zoek gegaan naar een W. C., waardoor hij werd ont dekt. Tegen hem zal proces-verbaal wor den opgemaakt ter zake huisvredebreuk. Brutale inbraak. Gedurende de Paaschdagen was een bewoner van de Ceintuurbaan te Amster dam op reis gegaan. Hij had in zijn wo ning verschillende waardevolle voorwerpen, als sieraden, curiosa en tafelzilver achter gelaten. Bij zijn thuiskomst waren deze, benevens een paar costumes, verdwenen. Inbrekers hadden hun slag geslagen, i Het is echter de politie gelukt de da- i ders op te sporen, en 32-jarige diamant- bewerker werd als vermoedelijken hoofd- dader het eerst gearresteerd. Hierna wer- i den nog twee verdachten, van 21 en 27 i jaar, aangehouden. Naar twee andere oude j bekenden van de justitie wordt nog ge- zocht. I Ook op het grootste deel van den buit kon' worden beslag gelegd. UIT DE RADIO-WERELD Progi >r Zaterdag 2 April Huizen, 1875 M. Uitsl. KRO.-uitzending. 8.009.15 Gramofoonpl. 10.00 KRO.-trio. 11.30 Godsd. halfuurtje. 12.15—1.45 KRO.-sextet. 2.00 Gramofoonpl. 2.30 Kinderuur. 4.00 HIRO. 5.00 Gramofoonpl. 5.15 Sportpraatje. 5.30 Gramofoonpl. 6.00 Journ. Weekoverzicht 6.20 Gramofoonpl. 6.40 Esperanto-cursus. 7.10 Causerie over „Regeneratie-vermogen bij planten en dieren". 7.45 Gramofoonpl. 8.0011.00 Cabaret-programma m. m. v. Louis Noiret, Willy Corsari en „The Three Hawkcourts" (accordeonisten). 11.0012.00 Gramofoonpl. H i 1 v e r s u m. 298 M. Uitsl. VARA-uitzending. 10.00 v.m. VPRO. 6.457.00 en 7.307.45 Gymnastiekles. 8.00 Gramofoonpl. 9.00 Trio. W. Drukker en Gramofoonpl. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Voor Arb. i. d. Continubedrijven. Trio W. Drukker, Gramofoonpl. en het Groot Volks tooneel. 12.001.45 VARA-septet o. 1. v. Is. Eyl en Gramofoonpl. 2.15 Instit. v. Arb. Ontwikkeling. 2.30 VARA-kinderkoor „De Krekeltjes" o. 1. v. L. Hulscher. Pianobegeleiding: J. Kick- bef er. 3.00 Causerie door D. Broekman (Interna tionale Toenadering). 3.15 Gramofoonpl. 3.30 „De gek met de bijl", Japansch sprookje van E .Reinacher (vert. M. Bever sluis. VARA-tooneel. 4.30 Accordeon-ver. „Linker Maasoever" en Gramofoonpl. 5.00 Causerie over Arbeiderssport. 5.15 Beoefening der Huismuziek o. 1. v. P. Tiggers. 5.45 S.D.A.P.-kwartiertje door J. Oudegeest. 6.00 Groningsch uurtje m. m. v. K. ter Laan (toespraak), mevr. C. Mellesv. d. Meulen (zang). Joh. Jong (piano en P. J. Werkman (voordracht). 7.00 „Russia", Russisch Balalaika-orkest o. 1 v. Dr. Swerkoff en Koor o. 1. v. Dr. Duba- toff. Solisten M. Wischenewsky (tenor) en Kentv Litwinzeff (balalaika). 8 00 V.L.R.A. 9,00 Bonte Avond m. m. v. Teun de Klep perman. VARA-orkest o. .1. v. H. de Groot, Kees Pruis, Seemer. Willem Ciere, The two Hodlars (accordeons). Elize de Haas (colora tuur-zangeres). VARA-tooneel o. 1. v. W. v. Caoellen Verbindende tekst: S. de Vries Jr. 11.00 Var Dias. 11.1512.00 Vervolg bonte avond. Davenfcry, 1554 M. 10.35 Morgenwijding. 10.35 Tijdsein. Berichten. 11.05 Lezing. 12.20 Northern Studio-orkest o. 1. v. J. Bridge. 1.05 Orgelconcert Reg. New. I.502.50 Comodore Grand-orkest o. 1. v. Muscant. 3.50 ,Radio-Militair-orkest o. 1. v. B. Walton O'Donnell. W. Kirby (tenor). 5.05 Orgelconcert Reg. Foort. 5.35 Kinderuur. 6.206.45 Berichten. 6.50 Intermezzo in Welsh Dialect. 7.10 en 7.25 Lezing. 7.50 Studentenliederen. S. Robertson (bas) en Radio-Mannenkoor o. 1. v. Robinson. 8.20 Variété-programma. 9.20 Berichten en lezing. 10.00 BBC.-orkest o. 1. v. Lewis. O.a. Ouv. Leichte Cavallerie, Suppé en Sel. „Die schone Helena, Offerbach. II.0012.20 Ambrose en zijn Band. „R a d i o-P a r i s", 1725 M. 8.05 en 12.50 Gramofoonpl. 7.50 dito. 9.05 Literair-muzikale avond; o. 1. v. Hugues Delorme. 10.20 Ballet „Le Cid", Massenet (Gramo foonpl.) Kalundborg, 1153 M. 11.201.20 Concert vanuit Rest. „Wivex". 2.504.50 Radio-orkest o. 1. v. Gröndahl. E. Nissen (viool) en V. Fischer (piano). 7.2010.20 Bonte Avond. M. m. v. Omroep orkest, solisten en vocaal kwartet. O.a. Mar- schen van Sousa. 9.3010.20 Concert o. 1. v. Emil Reesen. O.a. Ouv. „Jean de Paris", Boieldieu; Wals uit „Rosenkavalier", Strausz en Wals en Po lonaise uit „Eugen Onegin", Tschaikowsky. 10.2011.35 Dansmuziek vanuit Rest. „Lod- berg". L a n g e n b e r g. 473 M. 6.257.20 Gramofoonpl. 10.4012.10 Concert uit Berlijn. 12.201.50 Concert o. 1. v. Wolf. I.552.45 Gramofoonpl. 4.205.20 Namiddagconcert. 7.20 „Musikalisches Durcheinander". M. m. v. Werag-orkest, dito koor, solisten. Leiding: Buschkölter, Kühn, Eysoldt en Zimmermann. Hierna tot 11.50 Dansmuziek. II.5012.20 Gramofoonpl. (Jazzmuziek). Brussel, 508 en 338 M. 4.20 I Dansmuziek uit Hotel Atlanta. 508 M.: 12.352.05 Gramofoonpl. 6.50 Gramofoonpl. 8.20 Concert o. 1. v. Kumps. Mevr. Ervan (sopraan), O.a. Ouv. Tannhauser, Wagner en 8ste symphonie, Beethoven. 338 M.: 12.352.05 Gramofoonpl. 5.20 en 6.50 Gramofoonpl. 8.20 Opera „Die Walküre" van R. Wagner. R o m e, 441 M. 7.25 Gramofoonpl. 8.05 Uitzending van een opera. Z e e 8 e n, 1635 M. 6.55 Weensch .Philharmonisch orkest o. 1. v Clemens Krauss. M. ra. v. Pablo Casals (cello). 7.50 Vroolijke avond. 9.55 Berichten en hierna tot 11.50 Dans muziek. LETTEREN EN KUNST WOORDKUNST. In een bijeenkomst, welke te 's-Graven- ha ge ter gelegenheid van den 2den wed strijd in welsprekendheid voor jongelieden door de Maatschappij tot bevordering van woordkunst is gehouden, heeft de voorzit ter, de heer Albert Vogel, de prijzen uit- gereikt. De eerste prijs (verguld zilveren me daille) werd behaald door H. E. Phaff uit Den Haagde tweede prijs (zilveren me daille) door P. B. van Houten (Wagenin- gen) en de derde prijs (bronzen medaille) door G. Roos (Haarlem). De drenkeling: ,„Is e hulp kan gaan halen dan niemhnd, die FEUILLETON. Uit het Engelsch van "WARWICK DEEPING. Vertaald door R. de Bree. 66) Goffin ledigde zijn kroes voor den der den keer. Het spel is afgeloopen voor den schurk. Hij zal het nu wel weten. Ja. Hij hoort de dingen vlug genoeg, maar u kent dit soort mannen niet, Gof fin. Dit ras hebt u nog nooit ontmoet. Ik wel. Een beetje Iersch bloed, een beetje Fransch, aangevuld met een soort van wel levende, cynische schurkerij. Hij is de schurk uit een tooneelstuk, maar dan he laas echt! De grond zal hem nu toch wel te warm worden, JeremyHij zal maken dat hij aan den overkant komt. Ja, het meisje met zich meenemen. En misschien Jasper overhoop steken vóórdat hij weggaat. Kom, kom, sir. U maakt het nu wel 'n beetje al te bar. Uw avonturen in Spanje Jeremy glimlachte bitter. Goed, sir, u mag zeggen dat ik de wil de, de hartstochtelijke ziide van het leven gezien hebdat heb ik. Bloed en staal! Groote God, Goffin; deze dingen bestaan werkelijk. Mannen vieren hun wellust bot, en steken en schieten. Dat doen zij; dat verzeker ik u. Goffin bromde. Wel. waarom verknoeien wij onze kost baren tijd, sir? Vraag dat aan dit onmogelijke mon ster Ik ben niet van plan tijd te ver knoeien. Ik tracht onz'e menschen bij el kaar te krijgen en het huis van de Rothan te omsingelen. Wij zullen list gebruiken als we kunnen. Dat zal veiliger zijn voor het meisje en voor Jasper. Jeremy zat in het zadel voor de dag een half uur ouder was. Hij wist dat het be richt van de Villeneuve's nederlaag ernstig nieuws voor de Rothan zou zijn en dat het hem wel eens tot een wanhopig besluit kon brengen. De climax die hij uitgedacht had en waarop hij gewacht had was nu verdwe nen. Er was misschien nog wel een vage kans, dat Villeneuve uit Ferrol zou weg zeilen om te trachten den weg naar het Kanaal te forceeren, maar Jeremy, anders da-n de pessimisten was tevreden met de dingen zooals ze waren. Villeneuve had niet bewezen een man met veel durf te zijn. De kwellende onverbiddelijke Nelson zat hem op de hielen en wierp een schaduw van ramp over de geest van den Franschman. Jeremy reed uit om Jaspers vrienden te verzamelen. Hij waarschuwde John Stey- ning van Catsfield, en de jonge Parsloe- de Black Horse en vroeg hen elk twee of drie flinke kerels mee te brengen. De ontmoe tingsplaats zou zijn de Queen's Head Inn te Sedlescombe. Zij moesten daar onge merkt te zamen komen, alsof het een kwes tie van toeval was. Jeremy zelf reed door naar Hastings. Er was daar een oud vriend van hem ingekwartierd als chirurgijn bij de troepen, chirurgijn Stott; een één-oogige kerel met de trekken van een gier, grimmig van bek en mager van nek en met 'n woor denschat om zelfs Satan te voldoen. Maar Stott was een handige, kranige chirurgijn met een vlugge hand en een goel hoofd. Hij kon zij-n mond dichthouden en een patrijs naar beneden schieten met 'n pistoolkogel. Stott was een zonderling en Jeremy vond hem in een achterkamertje van een loge ment in Hastings, bezig zich een punch bowl te brouwen. Hij proefde juist het goedje met wet potlepel onder zijn haak neus, toen Jeremy binnentrad. Wel, Jeremykerel Punch op dezen tijd van den dag Smijt het uit het raam, sir. Ik kom hier om je mee te nemen op een avontuur. Een duel zeker? Wel, ik ben van de partij. Instrumenten of pistolen, of bei den Bij George, sir, ik ben net in stem ming om tien beenen in evenveel minuten af te zetten. Jeremy ging zitten en vertelde hem de heele geschiedenis. Het is geen kwestie van beenafzet- ten, Stott. Neen, een vlug pistoolschot en verder niet veel omslag, wat 1 Schiet de schurk eerst neer en kom later met verklaringen. Wij moeten voorzichtig zijn, Stott. Hij heeft even vlug zijn hand aan den trekker als jij. Heb je een eigen paard? Ja. Ga dan mee. Wij kunnen onderweg praten. Om vier uur was Jeremy's gezelschap vereenigde bij de Sedlecombe herberg. Je remy's gunstige opinie over den herbergier bleek gerechtvaardigd. De man was zelfs niet ééns nieuwsgierig. Hij stelde een pre- vékamer ter beschikking van de heeren en vertrok geen spier, toen zeven of acht ste vige kerels, vreemden in het dorp, hun met ijzer beslagen schoenen kwamen afschra pen in zijn met steenen bevloerde gelagka mer. Parson Goffin verscheen met pistolen in de achterzakken van zijn eerwaardige kleedij, bereid om te drinken en vriend schap te sluiten met Steyning, de jonge Parsloe, Jeremy en chirurgijn Stott. Tom Stook en David Barfoot met drie of vier kerels lagen in de bosschen en grep pels rondom het Steenen Huis om de wacht te houden. Jeremy en zijn vrienden kegelden op de Queen Head's grasvelden en dineerden te zamen in de afzonderlijke kamer, de her bergier bediende hen persoonlijk. Onder het rooken van hun lange pijpen ontvouwde Jeremy zijn zorgvuldig opgemaakte veld tochtplan. Zij zouden de Rothans huis dien nacht omsingelen in de hoop dat Nance Du- rell in staat mocht zijn het spelletje van binnen uit voor te bereiden. Mocht dit plan mislukken, dan stelde Jeremy voor dat zij zich meester zouden maken van de Rothans stallen, met de paarden er van door gaan en dan zien of hij niet toegankelijk was voor redeneering. Jeremy had de Rothan geschilderd als een man in wanhoop en als het gezegde waar is, dat het slechte humeur van een man hem een zwart gezicht kan geven, dan was de Rottian inderdaad in een wan hopige stemming. Hij was heel vroeg uit gereden in de richting van Guestling en de zee en Tom Stook, die in een droge sloot lag en onder den haag doorgekeken had, zag hem terugkomen. Zijn paard begon te steigeren waar het graslaantje op den zij weg uitkwam en de Rothan scheen iets onheilspellends in dit incident te zien dat zijn woede opwekte. Hij sloeg tenminste het paard met zijn vuist tegen den kop en trok daarna zoo geweldig aan het gebit, dat de bek van lfet beest ging bloeden. Stook was geen onschuldig lam, maar de woeste wreedheid van de Rothan er gerde hem. Jouw duivelIk hoop dat iemand je spoedig een bloedenden bek zal bezorgen. De eerste met wien de Rothan in zijn huis sprak was zijn dienaar Gaston. Fran cois had Gaston's plaats voor een uur in genomen en de oudere man rekte zijn le dematen eens uit in den tuin. Hij kende de verschillende uitdrukkingen op het ge laat van de Rothan even goed als een schaapherder den hemel kent. Er was on weer op komstde horizon zag er onheil spellend uit De Rothan's paard stond nog steeds te trillen van angst. Gaston nam de teu gels en wachtte op rfrders met een go- zicht waarvan geen trek zijn gedachten verried. Donders, kerel, sta mij niet zoo aan te gapen! Vanmorgen heb ik den naam van een lafaard gehoordVilleneuve heeft ons ten gronde laten gaan, al heeft hij ook voor zijn vloot gezorgd. Villeneuve, Monsieur? Het hart van een haas 1 Dat de Kei zer een dergelijke man kan hebben ver trouwd. Ik hoorde het nieuws in Rye. Waarschijnlijk heb je ook de klok al wel hooren luiden. Nog één nacht hier en dan naar Frankrijk. Gaston wou het paard naar den stal voeren, maar de Rothan hield hem staande. (Wordt vervolgd).

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 9