C. G. SMIT HET HUIS DER VERSPIEDERS VRIJDAG 25 MAART 1932 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 9 GEMENGDE BERICHTEN ONGELUKKEN. VRACHTAUTO DOOR TREIN. GEGREPEN. Knaapje zwaar gewond. Te Waarland, gemeente Harenkarspel heft. gistermiddag omstreeks half vijf op den onbowaakten overweg aldaar een ern stig ongeluk plaats gehad. De brandstof- fenauto van den heer J. Dekker uit Waar land, welke daar passeerde werd door den trein uit Schagen aangereden en totaal versplinterd. Wonder boven wonder be kwam de bestuurder geen letsel. Het vijf jarig zoontje van den chauffeur, dat in de laadbak speelde, werd echter zwaar ge wond uit de overblijfselen van den wagen te voorsehijngehaald. Door geneesheeren. die in den trein waren gezeten, is het knaapje medegnomen en naar het zieken huis te Alkmaar gebracht. Men vreest voor het ieven van het ventje. TREINBOTSING TE COEVORDEN. Een ernstige gewonde. Op het station van Coevorden is gister middag de Duitsche trein uit Bentkeira op den stilstaand en trein 3665 gereden, ten gevolge van een defect aan de rememn. Door den schok vloog de achterste wa gen van den stilstaan-den trein, een baga gewagen, tegen den voorlaataten wagen aan, op welks aohterbalcon zich een dajno bevond, die ernstige inwendige kneuzingen bekwam. Het balcon werd geheel ternigid. Trein 3665 kon na een vertraging van een half uur de reis naar Stadskanaal voort zetten. Kader vernemen wij, dat de gewonde is de dienstbode mej. Trip, die.uit Arnhem, waar zij in betrekking is, naar haar woon plaats Em.men terugkeeide. Zij is m era- stigen toestand in het ziekenhuis van Coe vorden opgenomen. Behalve deze ernstig verwonde, blijkt nog, dat een aantal an dere passagiers lichte verwondingen heb ben bekomen. DOOR EEN DRIJFWIEL GEGREPEN. Het slachtoffer op slag gedood. Gistermiddag is de ongeveer 50-jarige arbeider A. Aarts, werkzaam op de papier fabriek van de Firma Schüller te Nijmegen in aanraking gekomen met een drijf wiel van een machine. De man-werd tegen den grond geslingerd en was op slag dood. Het slachtoffer was weduwnaar en laat vijf kin deren achter. Ernstig ongeluk te Wormerveer. Gistermiddag heeft te Wormerveer een ernstig ongeluk plaats gehad op een ter rein waar men bezig is een aarden baan te maken ten behoeve van den aanleg van den nieuwen Provincialen weg Hembrug Limmen. Toen men bezig was met het z.g. optrekken van een ledig wagentje van een zandtreintje liep een wagen uit de rails en kantelde. De gehuwde arbeider Th. W. wonende te Assendelft had het ongeluk met zijn buik bekneld te raken tusschen de rand van net wagentje en de rails. Met zware inwendige kneuzingen werd hij per politiebrancard naar het ziekenhuis over gebracht. Zijn toestand is zorgwekkend. Ongeval aan de Hembrug. Aan de Artillerie-inrichtingen aan de Hembrug is de arbeider J. J. H., wonende te Amsterdam, bij het inschieten van een mitrailleur door een paar kogels getroffen. De projectielen gingen door zijn arm. Per auto-ziekenwagen is hij naar het Binnen gasthuis vervoerd en daar opgenomen. Zijn toestand was redelijk wel. Verdronken. Te Vlissingen is een 7-jarige jongen door een vermolmde plank over een waterreser voir gevallen en te water geraakt. Ofschoon hij spoedig op het droge kon worden ge bracht, bleken de levensgeesten te zijn ge weien. BRANDEN. Laboratorium van een gas fabriek afgebrand. Gistermorgen omstreeks half zeven werd brand ontdekt in he laboratoriumgebouw van de gemeentegasfabriek te Oss. Het vuur greep zeer snel om zich heen, zoodat het gevaar voor uitbreiding van den brand groot was. De brandweer wa« spoedig met veel materieel ter plaatse en tastte het vuur aan. Het mocht haar gelukken don brand tot het laboratoriumgebouw te be perken, dat echter geheel uitbrandde. Om trent de oorzaak van den brand fcaat men in het duister. Verzekering dekt de schade. Bovenhuis uitgebrand. Bij het aanmaken van een haard op de derde verdieping van perceel Frans van Mierisstraat 55 te Amsterdam, bewoond door de familie J. E. Alving geraakte een divankleed in brand. Dit had ten gevolge dat de vlammen spoedig om zich hean gre pen en weldra het geüeele verwek in brand stond. Het vuur tastte ook de naast liggende kamer en badkamer aan. Bij Je komst van de brandweer sloegen de vlam men achter fel uit. Met een straal op de waterleiding werd het vuur bestreden en bedwongen. De slaapkamer en een achter kamer brandden geheel uit, de badkamer gedeeltelijk. De schade wordt door verzekering ge dekt. POGING OM EEN SMOKKELAAR OVER DE GRENS TE BRENGEN. Men meldt uit Vaals aan het „Vad.": Een bekend Duitsch smokkelaar, die ge wond naar een ziekenhuis in Aken werd overgebracht, gelukte het in October 1930 om uit het ziekenhuis to vluchten met hulp van zijn kornuiten. Sinsdien woont hij in Vaals, waar hij nog steeds het smokkelbe drijf uitoefent. Enkele dagen geleden hebben zes perso nen getracht hem over de grens naar Duitschland te brengen, doch de toeleg is mislukt. De zes personen begaven zich in een bij de grens gelegen café-restaurant, waar zij een praatje maakten met den smokkelaar, die aan t kaartspelen was. Er werd stevig bier gedronken en ten slotte werd de smokkelaar uitgenoodigd 'n tocht je mee te maken in de prachtige limousine, die een Belgisch nummer droeg, en voor de herberg stond, naar den z.g. Drielanden- blik. Aanvankelijk weigerde de smokkelaar beslist in de auto plaats te nemen, doch hij liet zich overreden en nam naast den chauffeur plaats. Al spoedig bemerkte de smokkelaar, dat de auto niet reed naar de opgegeven plaats, maar langs een omweg naar de Duitsche grens. Toen hij den chauf feur beval om te stoppen, reed deze snel ler door. En tegelijkertijd werd de smok kelaar van achteren vastgegrepen. In de auto ontstond een hevige worsteling en vechtpdrrtij. Eindelijk gelukte het den smokkelaar de deur van den wagen te ope nen en hij poogde de auto tot stilstand te brengen. De personen in de auto hielden zijn mond toe, zoodat hij niet kon schreeu wen. Ton slotte viel de man op de tree plank en op den weg. De auto reed door. Voorbijgangers hebben den smokkelaar die licht gewond was, weer "op de been ge holpen. Vermoed wordt, dat Belgische smokkelaars den in Vaals wonenden smok kelaar getracht hebben aan de Duitschers uit te leveren. De politie in Vaals doet on derzoek. WEER EEN SPOORAANSLAG. BIJTIJDS VERIJDELD. Op de lijn NijmegenKleef werd deze week even voordat de sneltrein Kei'len-Nij- megen moest passeeren, en obstakel op de rails gevonden bestaande uit eenige dwarsliggers en een lijnwagentje. Men kon nog bijtijds maatregelen treffen om een ernstig ongeluk te voorkomen. Van de zijde der Duitsche autoriteiten is de lijn onder strenge bewaking geplaatst. Men vermoedt in dit geval weer met navolgers van Ma- tuschka te doen te hebben. DE ANTI-KATHOLIEKE ACTIE IN DE HOOFDSTAD. DE POLITIE GRIJPT IN. De anti-Katholieke actie, die de laatste dagen weer opnieuw te Amsterdam door 't echtpaar Bon en handlangers gevoerd wordt, en waarvan relletjes het gevolg zijn geweest, is de politie gaan vervelen. Aan de bureaux kwamen steeds meer klachten binnen, waaronder er waren van tal van niet-Katholieken, die zich eveneens erger den aan het meer dan beleedigend optre den van de groep colporteurs. Incident in de Kalverstraat. Gistermiddag, aldus de „Amstelbode" waren twee colporteurs bezig met het ven ten van boekjes in de Kalverstraat. Een en ander ging weer vergezeld van uitroe pen, waaraan zich tal van personen erger den. In genoemde straat werd het tweetal staande gehouden door den hoofdinspec teur van politie, de heer M. Mouwen en den inspecteur 1ste klas J. Stolp, die hun ge lastten geen volksverzameling te maken en door te loopen. Hieraan werd niet da delijk voldaan, waarna genoemde inspec teurs met een tweetal ter plaatse gekomen agenten de mannen overbrachten naar het bureau Singel. Bij fouilleering werden op ieder een aan tal van de bekende anti-Katholieke boek- boekjes gevonden en een gummistok. Het tweetal kreeg proces-verbaal wegens het overtreden van Art. 75 van A. P. V., dat zegt: „Het is verboden, op of aan den open baren weg, ter verspreiding, aanbeveling, aankondiging of bekendmaking van ge drukte of geschreven stukben of afbeel dingen, zoodanig te roepen, of rond te gaan met zoodanig reclamemiddel, dat daardoor de openbare orde verstoord of bedreigd of den goeden zeden aanstoot ge geven wordt." Relletje in de Haarlemmer* straat. Een tweede incident speelde zich af om vier uur in de Haarlemmerstraat. Hier was het echtpaar Bon met een groot aan tal communisten aan bet colporteeren in de omgeving van de Posthoorn-kerk. Ook hier werden oploopjes veroorzaakt en dreigde orde verstoord te worden. Twee agenten wilden hieraan een einde maken, door het echtpaar Bon en eenige handlangers naar het posthuis Droogbak mede te nemen. Al spoedig ondervonden ze ernstig verzet van de andere mannen, die ook bij het troepje hoorden. Kort daar op kwam een detachement politie met een inspecteur ter plaatse. Na sommatie werd van de sabel en gummistok gebruik ge maakt. Gevoelige klappen werden uitge deeld Het echtpaar Bon en een derde persoon weren naar het posthuis Droog bak overgebracht en kregen een proces-ver baal. Nog lang bleef het in deze omgeving rumoerig. Steenstraat 49 - Tel. 435 UW HUIS VOOR Fijne Vieeschwaren, Wanne Cropetten, I en Sa'a les UIT DE RADIO-WERELD Programma's voor Zaterdag 26 Maart. Huizen. 298 M. Uitsluitend K. R. O.-uitzending. 8.009.15 Gramofoonplaten. 10.00—11 AO K. R. O .-Trio. 11.30 Godsd. Halfuurtje. 12.15—1.45 K. R. O.-sextet. 2.00 Gramofoonplaten. 2.30 Kinderuurtje. 4.00 Gramofoonplaten. 5.15 Esperanto-nieuws. 5.30 Gramofoonplaten. 6.00 Journ. Week-Overzioht door P. de Waart. 6.20 Gramofoonplaten. 6.40 Esperanto-cursu8. 7.10 L. Fens: Dichters en kinderen. 7.30 Politieberichten. 7.45 Sportpraatje. 8.00 Concert K. R. O. Salon-orkest o, 1. v. M. van 't Woud. Oa. „Der Kalif von Bagdad", Boieldieu ca. 9.15 Vaz Dias. Hierna vervolg concert. O.a. Fest-ouverture, Leutner en Wiener Praterleben, Translateur. 11.0012.00 Gramofoonplaten. Hilversum 1875 M. Uitsluitend V. A. R. A.-uitzendiug. 10.00 voorin .V. P. R. O. 6.457.00 en 7.307.45 Gymnastiekles. 8.00 Gramofoonplaten. 9.00 V. A. R. A.-septet o. L v. Is Eyl. 10.00 Morgenwijding. 10.15 V. A. R. A.-septet o. L v. Is. Eyl, Ad. Bouwmeester (voordracht), V. A. R. A.- tooneel o. 1. v. W. van Cappellen. 12.001.45 Schrammelkwintet o. 1. r. W. Drukker en Gramofoonplaten. 2.00 Instit. voor Arb. Ontwikkeling. 2.15 Joh. Riedel (zang) en Joh. Jimg (piano). 2.30 Causerie over Multatuli. 2.50 Vervolg zang en piano. 3 00 Consultatie-sohaak-partij. 4.00 Haydn-Kwftrtet (viool, 2de viool, alt» cello). 4.45 Causerie over Arbeidssport. 5.00 Beoefening der Huismuziek o. I. v. r. Tiggers. 5.45 Actueel Allerlei door het N. V. V. 6.00 Haydn-ooncert door de „Wielewaal" 6.15 N. Bloemendaal: Het Pinksterfeest van de A. J. C. 6.20 Vervolg „De Wielewaal". 6.30 Literair halfuurtje door A. AL de Jong. 7.00 Gramofoonplaten. 7.15 Bestuursnieuwg door A. de Vries. 7.30 V. A. R. A.-orkest o. L v. Robert Stolz. Werken van Stofz. 8.00 Henri Marchand (conferenoier). 8.15 Teun de Klepperman. 8.30 Vervolg orkestconcert o. 1. v. Stolz. 9.00 Feestavond van den Alg. Ned. Typo grafen Bond m. m. v. Arb. koor „De Volks stem en Arb. Muziekver. „Door het Volk Voor het Volk" o. 1. v. J. M. Knijpinga. 9.30 Henri Marchand (vervolg). 9.45 V. A. R. A.-orkest o. 1. v. H. de Groot. O. a. Ouv. Si j'étais roi, Adam. 10.30 Henri Marchand. 10.45 Vaz Dias en V. A. R. A.-Varia. 11.00 Ein Arbeiterleben, W. Zürn (Koor en orkest). 11.3012.00 Gramofoonplaten. SMOKKELEN VAN GESTOLEN GOEDEREN. Vier Inbrekers met hun buit aangehouden. Duitsche beambten deden een goede vangat, toen ze onder de gemeente Gangelt nabij de Limb, grems, een auto ter visitatie aanhielden. De vier passagiers bleken dief stal met braak te hebben gepleegd in een winkel to Hoensbroek. Zij werden*gearres- teerd. De gestolen goederen, bestaande uit duizenden sigaretten, sigaren, een flinke hoeveelheid koffie, worst en kaas, werden in beslag genomen. De inbrekers hadden nog meer diefstallen met braak gepleegd Darentry 1554 M. 10.35 Morgenwijding. 12.20 Northern Studio-orkest o. L v. Bridge. 1.05 Orgelconcert Reginald New. I.502.50 Het Commodore Grand-orkest o. L J. Muscant. 3.50 Het Frank Walker Octet m. m. raezzq-sopraan. 6.05 Orgelconcert door Reginald Foort. 6.50 Concert Miles (tenor) en Pianist. 7.10 en 7.25 Lezing. 7.50 Music Hall Programma. Dirigent? Wood ga te. 8.50 Studentenliederen door Cranmer en het Radio-Mannenkoor. 9.20 Berichten en lezing. 10.00 BBC-orkest o. L v. Clarke. Oa. Me ditation de Thais, Maesenet; Egyptisch Ballet Luigni. II.0512.20 Dansmuziek door Ambrose en zijn orkest vanuit het May Fair Hotel. R a d i o-P a r i1725 M. 8.05, 12.50, 7.50 Gramofoonplaten. 9.05 Gramofoonplaten. O.a. Crock in zijn Music-Hall-sohets. 9.60 Bela Rex en zijn Weenseh orkest. K&lundborg 1153 M. 11.201.20 Concert vanuit Rest. „Wivel". 1.502.20 Gramofoonplaten. 2.504.50 Radio-orkest o. 1. v. GröndabL 7.20—8.10 Operettemuziek o. 1. v. Ree- seh. P. Hansen (zang) V. Fischer (piano). 8.10 Zang en voordraoht. 8.55 Deensohe liederen. 9.25—10.20 Concert door Mandoline-orkest o. L t. A. Braoony. Langenberg 473 M. 6.257.20 Concert uit Hamburg. 10.4012.10 Concert uit Berlijn. 12.202.15 Concert o. 1. v. Wolf. 2.152.45 Week-End concert. 4.205.20 Mandolineooncert o. L v. T. Ritter. 7.20 Concert m. m. v. Strijkkwartet en solisten. Rome 441 M. 7.25 Gramofoonplaten. 8.05 Uitzending van een opera. Brussel 508 %n 339 M. 508 meter: 12.352.05 Cannen-Selectie, Bizet (Gra mofoonplaten). 5.20 Dansmuziek uit Hotel Atlanta. 6.20 Gramofoonplaten. S.20 Beethoven-ooncert o. L v. Meulemans 0,a. Ouv. Prometheus en symphonie pas torale. 338 meter: 1.352.05 Gramofoonplaten. 3.90 Matthaus-Passion, Baoh (Caecïlia- koor en solisten o. 1. v. Louw de Vooht). 6.20 Gramofoonplaten. 6.50 Gramofoonplaten. 8.20 Opera „La Bohème" van Leon cavallo. Z e e s e n 1635 M. 7.20 Concert uit München, m. m. koor en orkest o. 1. v. K. List. 9.55 Hans Brennert leest eigen Paasch- gedichten. 10.20 Tweede Symphonie in c-moll, Mali- Ier (met slotkoor). Koor, orkest en solisten o. 1. v. Oskar Fried. DE ZIEKTEGEVALLEN AAN DE HEMBRUG. Drinkwatervergiftiging? Ombrenb de vergiftigingsverschijnse'en onder personeel van de artillerie-inrichtin gen aan de Hembrug vernemen wij nog. dat vermoedelijk het drinkwater de oorzaak daarvan is. De bewuste werklieden hebben uit de algemeene kranen op het terrein gedronken. Een monster van het water uit de kra nen is ter onderzoek naar het laboratorium to Utrecht opgezonden. FEUILLETON. Uit bet Engelscb van WARWICK DEEPING. Vertaald door R. de Bree. Durell vloog in zijn bed overeind, onstui mig en toornig. Je bent een verachtelijke schurk, de Rothan. Neen, sir, ik tracht mijn doel te be reiken. Gaat u met ons mee, of moeten Nance en ik alleen gaan? Durell stond op en begon zich te kleeden. Nance zat in de half verlichte hall. Zij kon een man zien staan in het portaal met een lantaarn in zijn hand. Hij keek haar door de deur aan, alsof hij op post achtergelaten was. Nance vroeg zich af of het mogelijk zou zijn David Barfoot te bereiken en een be richt achter te laten voor Jeremy Winter. Zij pijnigde haar hersenen om een krijgs list te vinden een of andere uitvlucht. Waarom zou zij niet probeeren brutaal- overmoedig te zijn en een tussohenbeide- komen van een van de Rothan's mannen te trotseeren Zij stond op en liep naar de gang die naar de keuken voerde, doch zij werd zich onmiddellijk bewust van iets le vends dat de duisternis scheen te vullen. Een andere man stond daar op post. Zij voelde zijn adem bijna op haar gezicht. Pardon, madame, u kunt hier niet pas seeren. Zij keerde juist in de hall terug toen het licht van de Rothan's lantaarn de trap af kwam. Zijn gezicht glom van triomf en hij achte haar met irriteerende voldoening toe Mr. Durell heeft mijn gastvrijheid aangenomen. U hebt hem kunnen overtuigen 1 Heel gemakkelijk. Binnen twintig minuten stonden zij op de binnenplaats, waar de Rothan's man nen de paarden losmaakten. De Rothan had Nance toegestaan naar boven te gaan om een klein valies te pakken. Hij wachtte op haar en Anhony Durell en bracht hen buigend naar de binnenplaats. Zij hadden twee extra paarden meegebracht, een mak ke oude knol voor Durell en de Rothan's favoriet-merrie Etoile voor Nanoe. Hij boog zich tot Nance over. Wij hebben een dameszadel geïmpro viseerd Etoile is zeer rustig. Mag ik u helpen Dank u, ik kan Pardon, u kunt niet. Zijn verwaande beleefdheid won het en zij wilde niet met hem kibbelen. Stan u maar op mijn hand. Zoo. Hij tilde haar op de zitplaats, die half draagmand, half zadel was. Gaston en Francois hadden Durell op het oude paard geheschen. De H'othan steeg op zijn eieen paard, reed naast Nance op en nam den teugel van Etoile. Zij reden over de kleine brug de laan in. Het was een mooie stille zomernacht met een heldere sterrenlucht. Er woei een lichte bries, d;e de lucht frisch en vochtig maakte Een berken bosch stak teer tegen den hemel af. De Rothan ademde eens diep. Een zuidelijke nacht, vervuld van een avontuurlijke atmoseer. Heeft het verlan gen om vrij over de wereld te trekken u nooit aangegrepen Zij wantrouwde de intimiteit van zijn stemming en zijn nabijheid. Bovendien wa ren haar gedachten druk aan het werk om plannen tegen hem te smeden. Ik ben zoo verbazend slaperig, zei ze bij wijze van uitvlucht. Zij voelde dat hij naar haar keek. Arme Nance, arm meisje. U kunt spoedig naar bed gaan en dan zullen we u niet verder lastig vallen. Mr. Benham zal wel slapen. Maar morgen zullen we een prachtige verrassing voor hem hebben. Ah, u zult hem zien. Hij zal perplex zijn. Zij ging er niet op in. U bedankt mij nietBen ik niet de meest vriendelijke vriend 1 U zult mij zelfs sympathieker vinden dan de kleine scherm meester met de zwarte kaken. Bovendien heb ik de vlieg in de honing en hij niet. Nance geeuwe achter haar hand. U hebt een verbazende verbeelding, Chevalier. Hij boog naar voren en streelde de zwarte merrie over haar nek. Etoile. je draagt Hartenvrouw van nacht. Zij is erg trotsch, mijn kind. Zij kijk je meester heel boos en hooghartig aan. Het was twee uur in den moreen toen zij het Steenen Huis bereikten. Er brandden kandelaars in do eetkamer en het souper stond klaar. De Rothan had het zwierig air van een vorstelijk gastheer. Hü stond te buieen bij hun binnenkomst, alsof hij hun het geheele huis ter beschikking stelde. Durell was knorrig en bit,ter-gestemd en Nance voelde zich vermoeid. Ze verlangde wijn, noch eten. Afgetrokken en rusteloos ontweken zij elkaar's blikken. De Rothan liet kandelaars brengen. Mr. Durell, ik zal u en uwe dochter naar uwe kamers brengen. Hun kamers waren op de eerste verdie ping, maar niet naast elkaar. De Rothan gaf Nance een kandelaar en wierp de deur voor haar open. Goeden nacht, miss Nance. Er is een kleine bel te vinden. Schel als u iets wenscht. Hij keerde zich om en bracht Anthony Durell naar zijn kamer. Nance bleef om zich heen staan kijken naar de mahoniehoutiïfr meubels, de vroo- lijke gordünen. het mooie, met snijwerk versierde bed. Zij zette de kandelaar neer, opende het raam en keek naar buiten. Do tuin scheen ongeveer vijftien voet lager te liggenhet was alles donker, maar zij zag iets dat glinsterde als water. Zij stond daar nog steeds, toen zij den sleutel in het slot van haar deur hoorde omdraaien. Voet stappen stierven weg in de gang. Zij kwam tot de ontdekking dat zij oen gevangene was. Het was nog heel vroeg, toen Tom Rtook on zijn lange spillebeencn naar Rush Heath Hall kwam slenteren. Hij vroeg naar mr. Jeremy en Jeremy kwam naar hem toe op het gras voor het huis. Hij is gekomen en heeft do jongedame en haar vader meegenomen. Wat bedoel je. kerel Zij zün in het Steenen Huis. De Ro than bracht hen daar van Stonehanger om I twee uur vannacht. Jeremy liet een heftige verwensohing hooren: Ontvoerd en gevangen gezet, voor den duivel 1 xxxm. Jeremy stuurde Tom Stook weer terug naar het taxisbosch om het huis van de Rothan te blijven bewaken. Hijzelf nam een haastig ontbijt, steeg te paard en reed re gelrecht naar Stonehanger. Hier trof hij David Barfoot die heole- maai verslagen en wanhopig was; hij zag er uit als een oude man, dien 's nachts al zijn spaarduitjes ontstolen zijn. Dc heelo zaak was een absoluut mysterie voor hem, vooral het ingeslagen raam in de spreek kamer. Hij stond bijna voor Jeremy te dan sen van zenuwachtigheid en schreeuwde hem het nieuws toe. Ontvoerd of vermoord, sir en ik lag te slapen als een os Winter had geleerd zoo te spreken dat David hem kon verstaan. Het was een kwestie van duidelijke linbewegingen en het gebruik van eenvoudige woorden. Zij ziin ontvoerd. David, maar niet vermoord. De Chevalier de Rothan heeft dit oi zijn geweten. Die gemeene schurkHier gekomen om miss Nance kwaad te doen? Dat zal hij wel laten, David. Daar zullen wij voor zorgen. God hein me dat zal ik. Tk heb je noodig om me te helpen. Ik zal mijn eiken knuppel meenemen en dien Franschman de hersenen inslaan. (Wordt vervolgd).

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 9