UIT DE OMGEVING UIT DE RIJNSTREEK VRIJDAG 5 FEBRUARI 1932 DE LEIDSCHE COURANT VIERDE BLAD PAG. 14 GEMEENTERAAD VAN HILLEGOM De 'Elaad dezer gemeente hield een open bare vergadering. Voorzitter: Mr. D. F. Pont. Burgemeester. Tegenwoordig 13 leden. Afwezig met kennis geving de heeren Loerakker en Goemans. Punt 1. Vaststelling der notulen. Na een kleine opmerking van den heer Van Lierop en daarop gevolgde redactiewijziging wor den deze vastgesteld. Punt 2. Ingekomen stukken. Deze worden voor kennisgeving aangenomen. Punt 3. Adres Alg. Ned. Politiebond hou dende verzoek om uitbreiding van het po litiecorps. Over dit punt en de diensten der politie wordt vrij lang gediscusseerd. Be sloten wordt in verband met de tijdsomstan digheden het verzoek van de hand te wij zen. Dit geschiedt met algemeene stemmen. Punt 4. Voorstel tot wijziging van de ta rieven van het waterleidingbedrijf. Dit voorstel dat slechts een administratieve beteekenis heeft wordt met algemeene stemmen aangenomen. Punt 5. Voorstel tot verleening van een pensioen ten laste van het gasbedrijf aan den terrein werker A. J. Straathof. Opgemerkt wordt, dat het hier geen recht betreft, doch een gunst. Er komen 2 voor stellen: een om f 10 pensioen per week te geven ongelimiteerd, dus zonder termijn, 'hetgeen wordt aangenomen met algemeene stemmen, daarna een voorstel Van de Loo e.a., om het pensioen te verleenen van jaar tot jaar, hetgeen wordt aangenomen met 76 stemmen. Tegen stemden weth. Vermeer en de heeren Fijma. Paase, Spil- ker, Carlier en Jansen. Punten 6, 7 en 8. Deze worden tegelijk be handeld. Het betreft vaststelling gewijzig de verordening op het beheer van het gas bedrijf. het waterbedrijf en het slachfcbe- drijf. Wordt met algemeene stemmen aan- Beter wonen in „Goed Wonen". Punt 9. Voorstel tot het aanvragen van een voorschot aan het Rijk van plm. f 30.000 voor het aanbrengen van noodzakelijke ver beteringen aan de woningen van „Goed Wonen". Hierover wordt lang gesproken. Ten slot te wordt het voorstel in principe aangeno men, nadat het bedrag van f 30.000 is weg gevallen. Punt 10. Vaststelling nieuwe reglement voor de ambtenaren in dienst der gemeente. Op voorstel van den heer Van Lierop e.a. wordt dit punt aangehouden tot de volgen de vergadering. Punt 11. Voorstel tot beschikbaarstelling van f 300 voor het geven van cursussen aan werkloozen. Het voorstel wordt met algemeene stem men aangenomen. Punt 12. Verhuur woning en pakhuis aan de Kerkstraat. Na ampele discussies wordt met alge meene stemmen besloten een en ander voor f 500 te verhuren aan den heer Schouten. Punt 13. Verzoek om subsidie aan de Buurtvereeniging „Patrimonium". Gevraagd wordt f 650; de meerderheid VRn B. en W. stelt voor f 350 te geven. De voorzitter voegt er aan toe, dat deze ver mindering niet beteekent gebrek aan sym pathie. Wethouder Klaver heeft in B. en W. tegengestemd. Thans wordt het voorstel van de meerderheid aangenomen met 04. Te gen Weth. Klaver en de heeren Mathot, Meskers, Garlier. Punt 14. Alsvoren aan dó Chr. Gymnas- tiekver. „Jahn". Waar B. en W. van deze vereeniging nog niet de volledige gegevens hebben, wordt besloten het punt aan te houden. Punt 15. Alsvoren aan de R. K. Gj tiekvereeniging „Turnlust". Na cenige dis cussies wordt met 112 stemmen besloten aan deze vereeniging f 125 toe te staan. Te gen stemden de heeren Meskers en Mathot. Punt 15a. Eervol ontslag aan den Haven meester. Met algemeene stemmen wordt be sloten aan den heer C. W. van Maris we gens het bereiken van den 65-jarigen leeftijd eervol ontslag als Havenmeester te verlee nen met ingang van 1 April onder dankbe tuiging voor de in die betrekking bewezen diensten. Rijkssteunregeling aanvaard. Punt 15b. Voorwaarden voor een bijdrage van het Rijk in de kosten van steunverlee- ning en werkverschaffing. Over dit hoogst belangrijke punt wordt zeer breed gesproken. Hierna wordt in stemming gebracht het aanvaarden van steun, waarbij B. en W. op verzoek van den heer Kerkhoff zullen trachten toeslag van het Rijk te erlangen voor de'groote gezin nen van 50 cent per kind en per week, welk voorstel wordt aangenomen met 103. Te gen de S.D.A.P. Punt 16c. Voorstel tot aankoop van de huizen van Joh. Seijsener aan de Maria- straat hoek Vosselaan. Nadat critiek is ge geven over de wijze waarop deze transactie is geschied wordt tot aankoop besloten met 121. Tegen de heer Paase. Punt 16. Mededeelingen. De voorzitter deelt mede, dat een verzoek is ingekomen van den heer Gijselaar om toeslag op zijn pensioen. Wordt voor praeijadvies gesteld in handen van B. en W. Een verzoek van de Gemeente Boskoop om adhaesie inzake „Noodkreet" land- en tuinbouw, wordt, omdat het hier buiten- landsche politiek betreft, voor kennisgeving, aangenomen. Een verzoek om maatregelen voor hoo- gere uitkeering voor uitgetrokken werkloo- ze bouwvakarbeiders wordt voor prae-ad- vies in handen gesteld van B. en W. Een desbetreffend verzoek van den Hill. Bestuurdersbond wordt mede in handen gesteld van B. en W. voor prae-advies. Hetzelfde geldt voor een verzoek van de Hanze en van de Hillegomsche Kappers in zake de Winkelsluiting. B. en W. worden verder door den Raad gemachtigd om in bepaalde gevallen af te wijken van het besluit geen werk te ver schaffen aan hen, die over het tijdvak 1 Oct. 1930i Oct. 1931 een gemiddeld weekloon hebben verdiend van f 29 per week of meer. Rondvraag. De heer Van Lierop vraagt strengór-toe zicht inzake het optreden van venters, vooral tegenover vrouwen. De voorzitter zal met den wenk rekening houden. De heer Kerkhoff informeert naar het ophouden van een woningtoeslag aan een Rijksveldwachter. De voorzitter geeft een bevredigende verklaring. De heer Spilker vraagt een schoollokaal voor den cursus voor arbeidersontwikkeling. B. en W. zullen dit met den leider van den cursus bespreken. De heer Van de Loo wil de raadsbeschei- den niet in gedeelten ontvangen als het an ders kan. De voorzitter legt uit, dat zulks onmogelijk is. De heer Van Lierop informeert nog, hoe het staat met het verstrekken van gas aan de bewoners van den Hillegommerdijk. Wethouder Vermeer zegt, dat daaraan hard gewerkt wordt. Hierna sluiting. De vergadering duurde 5 GEMEENTERAAD VAN WOERDEN De Raad kwam Dinsdagmiddag te half drie bijeen in openbare vergadering. Met kennisgeving waren afwezig de hee ren Kastelein en Roseboom. Als ingekomen stukken waren aanwezig verschillende goedkeuringen van in vorige vergaderingen genomen besluiten, welke voor kennisgeving werden aangenomen. Van de heeren Uittewaal en Pijper een verzoek tot verlaging van hun pachtsom over 1932 met 40%, zulks in verband met de algemeene pachtsvermindering. Op voor stel van den voorzitter werd dit verzoek aangehouden tot een volgende vergadering. Van den heer H. v. Doorn een voorstel, het raadsbesluit van 2931929 betreffen de het geven van f 27.000 vergoeding voor aankoop bouwterrein aan N.V. Theromge- nische Fabrieken te Amsterdam, in te trek ken, zulks mede in verband met de alge meene crisistoestanden. Ook dit voorstel werd aangehouden tot een volgende vergadering. Verlaging electr. tarieven voor Barwoutswaarder, Rietveld en Kamerik. Overeenkomstig het advies van den Di recteur der Bedrijven stellen B. en W. voor over te gaan tot verlaging der tarieven in de. gemeenten Barwoutswaarder, Rietveld en Kamerik ('s Gravesloot) en wel: Tariek A (licht) van 37 op 30 cent. Tarief C (avond) idem. Tarief E (vastgesteld K.W.U., vastrecht) van' 28 op 21 cent, ingaande 1 Jan. 1932. Aldus werd met algemeene stemmen be sloten. Wijziging brandweerreglement. De heer van Gorkum wijst op de minder prettige wijze waarop de brandwacht haar ontslag heeft gekregen; z.i. was een eervol ontslag in alle opzichten op zijn plaats. De voorzitter merkt op dat 'het geenszins in de bedoeling gelegen heeft het ontslag niet eervol te verleenen, waarop de heer van Gorkum antwoordt: „Weineen, de jon gens hebben nooit kwaad gedaan". Subsidie H.B.S.-leerlingcn. Het in een vorige vergadering door den heer v. d. Bosch te berde gebracht voorstel aan nieuwe leerlingen der H.B.S. geen sub- j sidie meer te geven, wordt aangenomen. Standplaats poffertjeskraam. Overeenkomstig het verzoek van D. v. d. Steen, alhier, tot het mogen huren van een standplaats voor zijn poffertjes- en wafelen- kraam aan het kerkplein alhier voor het tijdvak van 22/10 '32—5/11 '32 wordt op voorstel van B. en W. gunstig op dit ver zoek beschikt, zoodat hem een oppervlakte van 7 1/2 x 10 vierk. Meter zal worden ver huurd voor een huursom van f 130. Uitbaggeren Rijn. Op voorstel van B. en W. werd besloten over te gaan tot het uitbaggeren en afdam men van den 'Rijn in de kom der gemeente, waardoor verscheidene werkloozen te werk gesteld kunnen worden, hoewel het werk dan minstens f 1500.meer moet kos ten. Koolhoven vindt het wel degelijk pro ductief werk en als zoodanig vindt hij een loon van f 15.00 te laag; zoo ook het ver- breeden van de straat op de Steenkuilen dat als productief werk ook veel beter be taald moest worden. De heer Snel wil de quest ie uitstellen, daar het z.i. veel beter zou zijn den Rijn te dempen, daar dan aan de werkloozen veel langer werk verschaft zou kunnen worden. Van verschillende zijden wordt er op gewe zen dat dit momenteel veel te kostbaar zou zijn. Bij stemming werd besoten het voorstel van B. en W. uit te voeren. Ook het voorstel tot verbroeden van de in aanleg zijnde straat in de Steenkuilen werd met algemeene stemmen aangenomen. Beschoeiing Emmakade. Door B. en W. werd een dubbele aanbe steding voorgesteld, n.l. voor een houten- en voor een betonnen beschoeiing. De heer van Doorn is voor een betonnen beschoeiing; de heer de With wil eerst de uitslag der aanbesteding afwachten en daarna een besluit nemen. De heer van Gorkum wil verder een dage- lijkschen opzichter aanstellen, terwijl de heer Kalsbeek dit alleen bij een eventueele betonnen, beschoeiing noodzakelijk zou vin den. Ook de heer de With acht scherp toe zicht noodzakelijk, aangezien latere con trole niet mogelijk is. Hierna werd tot dubbele aanbesteding besloten. Adressen pachters Woerdensche Verlaat. Op het verzoek van den heer A. Vianen, pachter van de sluis aan het Woerd, ver!., het laatste deel der pachtsom (over 4do kwartaal 1931) over de nog loopende vier pacht jaren te mogen verdeden, werd guns-- tig beschikt, terwijl eveneens het verzoek van den brugwachter tot terugbrenging der pacht op f 250.werd ingewilligd. Adres J. Verheul c.a. inzake terreintje bij Nijverheidsavondschool. Op verzoek bovengenoemd terreintje in gebruik te mogen nemen werd gunstig be schikt; er wei'd een huurprijs bedongen van f 1.— per jaar. Commissie van toezicht op M.O. Er werden twee tweetallen voorgesteld, n.l.: 1. Mr. A. F. v. d. Bosch, Mr. L. J. C. de Beaufort; 2. W. v. Doorn, H. J. Verhagen (arts); 3. W. G. Haye, M. J. H. W. Nicolai. Gekozen werden: de heeren v. d. Bosch v. Doom en Haye. Adres inzake steunregeling bouwarbeiders. Gezien het advies der tcommissie voor werkloozen werd besloten geen gevolg te geven aan het verzoek van den Woerd. Bestuurdersbond er bij den Minister van Binnenl. Zaken en Landbouw op aan te dringen, dat de bouwarbeiders alsnog onder de crisiswerkloozen worden gerangschikt. De heer Koolhoven is er van overtuigd dat er ook onder de Woerdensche bouwar beiders een groote werkloosheid is waar te nemen zoodat het adres z.i. zeer billijk is en als zoodanig behoort gesteund te worden. De voorzitter merkt echter op, dat de i door de werkloozencommissie gegeven in lichtingen geheel anders zijn. waarna boven- genoemd besluit werd genomen. In verband met den zomertijd wordt er door verschillende raadsleden, o.a, de hee ren Zon, de Kruyf e.a. op aangedrongen de sluitingstijd te stellen op 9 in plaats van 8 uur, aangezien vele buitenmenschen na S uur vaak nog verschillende inkoopen heb ben te doen. Overeenkomstig dezen wensch werd besloten. Geldleening gemeente f 80.G00. Gezien het rapport der fin. commissie en de ingekomen aanbieding van de N.V. Maatschappij voor Gemeentecrediet is het voorstel van B. en W. bij die Mij. een lee ning groot f 80.000.rentende 5 1/2 aan te gaan, af te lossen in 30 jaren. In verband hiermede zou de inschrijving «op de 5% lee ning voor 5 jaar, welke reeds geopend is, ko men te vervallen. Gezien het tot op heden geringe rèsultaat van laatstgenoemde in schrijving (er was slechts voor een bedrag van ongeveer f 10.000.geteekend) werd hiertoe algemeen besloten. Ontijzering waterleiding. Hiervoor werd uitgetrokken een bedrag van f 5900.noodig voor aankoop van een nieuwe sproeiïnstallatie e.a. nieuw mate riaal, welk materiaal geleverd zou worden door de N.V. Mabeg te Utrecht. De heer Snel heeft geen hoogen dunk van deze firma, daar de door haar geplaatste pompinstallatie op den Oudel. weg z.i. niet aan de eischen voldoet. De heeren Zon, de With, v. Doorn e.a. be- toogen echter dat deze firma het volste ver trouwen bij hen bezit terwijl zij bovendien krachtens een vroegere laagste inschrijving in al'e opzichten recht op gunning heeft. Al dus besloten. Tenslotte vestigt de heer Sonnevelt de aandacht op een slecht weggedeelte aan het begin van den Oudelandsehenweg, waarnaar een onderzoek zal worden inge steld. Hiermede was men aan het einde der be sprekingen gekomen, waarop de vergade ring gesloten werd. TER-AAR. Feostvergadering „St. Deus Dedit. Dinsdagavond werd in het R. K. Vereeni- gingsgebouw de jaarlijksche Feestavond gehouden van den R. K. Landarbeiders boni „St. Deus Dedit"! Aanwezig waren de zeereerw. heer pas toor en kapelaan, deputaties van het Kerk bestuur, Armbestuur, Ludwinaver., R. K. Kiesver., Wit-Gele Kruis, Chr. Arb. Bond, Dr. Post-Uiterwéer, Correspondent Arbeids bemiddeling, Onderwijzend personeel en en kele 'Rl. K. Raadsleden. De le wethouder v. d. Hoorn, de Burgemeester, de Gem.-Secre- taris en Jac. Valentijn hadden bericht van verhindering gezonden. Voorts waren aan wezig al de leden van „St. Deus Dedit" met hun vrouwen, en verder publiek. Alles bij elkaar ongeveer 200 personen. De voorzitter, G. Mesman, opent de ver gadering met een hartelijk woord van wel kom aan de aanwezigen, deelt vervolgens het program mede, en hoopt dat deze avond een echt pleizirig verloop zal hebben. Uit volle borst werd nu het Bondslied gc- zongen, met begeleiding op de piano, die bespee'd werd door den heer Antoon C. v. d. Hoorn. De niededeelingen. die gedaan werden, stelden ons een weinig teleur, n.l. de aan kondiging van een rede van een Hoofdbe stuurder kon niet doorgaan, daar er bericht was binnengekomen, dat er onmogelijk een spreker kon komen. Maar vooruit, er werd ■<lan ook spoedig een aanvang gemaakt met verschillende voordrachten o.a. door de heeren J. Wassenburg, G. Mesman, J. Ze venhoven en W. Hasselt. Er werd hartelijk gelachen en we hoorden nog een paar voor drachten uit de „oude doos" die magnefiek waren. De verloting, die werd gehouden ten bate voor de Arbeiders met groote gezinnen, liep best van stapel. Een van de gelukkigen, die een lekkere taart gewonnen had, gaf hem terug met de voorwaarden, dat hij op z'n Amerikaansch werd verkocht. Natuurlijk werd aan dit vriendelijk verzoek voldaan. Er werd geboden en nogmaals geboden tot dat eindelijk de som was bereikt van f 26.45. De heer Apeldoorn, voorzitter van den Chr. Landarbeidersbond hield vervolgens een mooie speech, die met de meeste aan dacht werd gevolgd. Wij ontleenen het vol gende Onze dank voor de vriendelijke uitnoodi- ging op dezen avond en namens de afd. van den Chr. A. B. wil ik U gelukwenschen met de groei en bloei uwer vereeniging. Er is in onzen tijd veel wat speciaal onze aandacht vraagt. De sociale moeilijk heden zijn oorzaak, dat de sociale verwar ring grooter wordt dat sociale verwording dreigt.t Menschen, die tot dusver nog ijver den voor verbetering, hebben den moed la ten zakken en weten in hun moedeloosheid niets beter te doen dan te schreeuwen: trap de boel maar in elkaar. Deze tijd is zwan ger van revolutionaire bewegingen, en het zou niet de eerste keer zijn, dat de sociale verwarring mede borzaak werd van sociale revolutie. Die revolutionaire agitatie is geen be- wijs van een juist inzicht in de maat schappelijke ontwikkeling. Nu in deze tijd moeten wij getuigen van onze Chr. Soc. be ginselen, welke ons ook in de moeilijkste tijden en omstandigheden den weg wijzen. Krachtig moet weerstand geboden worden aan dat revolutionair gedoe, waardoor elk behoorlijk overleg bij voorbaat uitgescha keld en onmogelijk gemaakt wordt. Nie mand is geholpen door het schelden op dat kapitalisme, maar wel door te zorgen, dat in deze sociale verwarring de arbeiders niet het kind van de rekening worden, en dat alleen is te bereiken door organisatorisch te zorgen dat met de belangen van de ar beiders wordt gerekend. Daarom is het onze taak, geachte vergadering, met vast ver trouwen op God, te werken aan de verster king der organisatie. En blijve God dat werk rijkelijk zegene, tot bloei van de Chr. Vakbeweging en versterking van haar in vloed op den gang van het economisch le ven. Verder werd nog het woord gevoerd door den heer P. Hoogervorst Kzn. Spr. felici teerde hen me zoo'n organisatie en spoorde degenen, die nog geen lid zijn van him orga nisatie aan, spoedig zich op te geven. De heer Togni wensch te de vereeniging geluk namens de R. K. Kies vereeniging en hoopte dat het vertrouwen in de vereeni ging steeds blijve groeien en dat wij zoo op dezen ingeslagen weg moge blijven voort gaan. De voorzitter bracht dank aan de spre kers. Na een kleine pauze werd het Roomsche Blijdschap gezongen, en dan voerden eeni- ge heeren tooneelisten nog enkele tooneel- stukjes op, waarvoor zij een welgemeend applaus in ontvangst hadden te nemen. Gekomen zijnde aan het einde werd het slotwoord gesproken door den Geestelijken Adviseur, den Pastoor. We hopen, zegt spr., dat we allen van avond geleerd en genoten hebben. De Arbeidersvereeniging is opge richt om wantoestanden zooveel mogelijk te bestrijden, zooveel mogelijk te zorgen, dat de ai-beiders een behoorlijk levensbe- staan hebben. Er wordt wel eens gezegd dat de vereeniging er is om de arbeiders op te zetten tegen de patroons. Het is te betreu ren, dat dergelijke gedachten nog gekoes terd worden. Neen, de arbeiders en de pa troons moeten met elkander samenwerken, vredelievend en rechtvaardig zijn. Wij moeten trouw onzen plicht vervullen en de taak, die ons door God is opgelegd, met liefde vervullen. Verder en voornamelijk moeten wij onze geestelijke belangen niet uit het oog verlie zen, vooral in dezen gistenden tijd moeten wij sterk staan, ons paraat houden tegen het communisme, dat in alle lagen des volks zit te wroeten. Hij die met God leeft is ge lukkig, en dat de arbeidersvereeniging on der Gods zegen moge groeien en bloeien, is mijn vurige wensch. Nog een lang zullen ze leven en geëindigd was deze uitstekend geslaagde feestavond. Best ons een woord van dank te brengen aan den Pianist, die zeer veel heeft bijge dragen tot het welslagen van dezen avond. Ook de Tooneelspelers onzen dank. De R. K. Landarbeidersbond „St. Deus Dedit" kan ir>et succes terugzien op dezen m ooien avond. Dat alle R. K. Arbeiders van Ter-Aar mogen toestreden VOORSCHOTEN. Verloren. Een huissleutel. Gevonden. Een huissleutel. Geboren: Maria Wilhelmina, d. v. J. C. Wagtendonk en M. C. C. Knappstein. Pieter Rudolf, z. v. J. Zuijderduin en K. W. Schumacher. Petrus Cornelis, z. v. M. I den Hollander en M. P. van Boheemen. Ingekomen: Mej. E. J. M. Turken burg, Oranjekade 45 van Heemstede. Mej. P. Bekker-van Klaveren en gezin, Leidsoheweg 219 van Oegstgeest. J. J. i Bazelmans en gezin, Oranjekade 45 van j Veldhoven. R. Bauer en gezin, Oranje- kade 1 van Rijswijk. Mej. M. van Dijk, j Wijngaardenlaan 20, van Utrecht. Wed. j W. Hoogteijling-de Jong, Veurseheweg 100. van Wassenaar. Mej. D. Schreiber, Veur seheweg 100, Wassenaar. V ertrokken: Mej. M. C. van der Niet, naar Noordwijk. Mej. G. Preiks, naar Leiden. BODEGRAVEN. SCHIETWEDSTRIJD „WILHELM TELL" Stand van den schietwedstrijd op Woensdagavond. Buks. Korps s c h i e t v e r.Piet Cronje, Ermelo 222, Schietvereeniging „Doorn" te Doorn 222, Willem Teil, Leiden 220, De Oude Rijn,, Ouderijn, 219, Kraling- sche Schietver. 218, Juliana, Wassenaar 218, Generaal v. Heutz, Ermelo 214, Gelria, Ede 213. Eere-korps: Kralingsche Schietver. 141, Juliana, Wassenaar, 138, Willem Teil, Leiden 138. Vrije baan: J. F. v. Bekkum, Ouden rijn 90, Rikkers, Ermelo 90, Schuurhuis, Ede 90, J. Arends, Rhenen 90, T. C. va Rest, Loosduinen 90, 0. v. d. Kruk, Monster 90, Wittebrood, Leiden 90, Adr. A. Saers, Rotterdam 90' punten, Baron Taets van Amerongen, 90, C. Duivenvoorde, Doorn 90 punten, W. K. Zonneveld, Rotter dam 90, A. Landa. Hoek van Holland 90, W. Derogee, Voorschoten 90, A. Mondria, Ermelo 90, Joh. Vermeer, Loosduinen 89, J, Hoogendoorn, Loosduinen 89, J. C. van Dongen. Wassenaar 89, J. J. Kool, Rotter dam 89, A. Dek, Wasenaar S9, A. Berkol- wer, Maassluis 8S, J. Schoenmaker, Loos duinen 88, C. A. A. Servaer, Rotterdam S8, Ruitenbeek, Doorn 88, W. Valkenburg, Waasenaar 88, P. Kabel, Maassluis 88. Personeele baan: J. F. v. Bek kum, Oudenrijn 50, A. Dek, Wassenaar 49 46, T. C. v. Rest, Loosduinen 4850, Rik kers, Ermelo 48, F. Hollander, Delft 48, N. C. Teeuwen, Oudenrijn 4S, Th. W. v. Luijt Loosduinen 47, G. Vilthuis, Ede 47, C. v. d. Kruk, Monster 46, A. Mondria, Ermelo 46, J. Arends, Rhenen 46, Duivenvoorde, te Doorn 46 punten, C. van Tol, Was<?e- iaar 46, Th. van Dijk, Rotterdam 45, J. Bloomberg, Ede 45, Tesselhof, Doorn 45, Zandschulp, Ede 45, L. Adriaanse, Rotter dam 45, A. van Rossum, Loosduinen 45, B. la Pdooij, Utrecht 45, H. Gobel, Bodegra ven 45, Joh. Vermeer, Loosduinen 45, W. Faber 44, P. Knabel, Maassluis 44. Buks. Jubileumbaan: Rikkers, Ermelo 50, Duivenvoorde, Doorn 49, L. Adriaans, Rotterdam, v. Rest, Loos-duinen 49, W. Werkhoven, Voorschoten 48, A. Landa, Hoek van Holland 48. Vaste baan: Rikkers, Ermelo 146, A. Dek, Wassenaar 145131, J. J. Kool, Rotterdam 144,%N. alkenburg, Wassenaar 143, J. F. v, Bekkum, Oudenrijn 143, F. C. v. Best. Loosduinen 142. C. Berkouwer, Maassluis 142, C. v. d. Kruk, Monster 141, Ruitenbeek, Doorn 141, C. v. Duivenvoorde, Doorn 140. D a g p r jj s buks: C. v. Duivenvoorde, Doorn 60. K. S. O. geweren. Korps Schiet ver: Prins Alexander, Rotterdam 291, Graaf Floris V, Vogelenzang 2S9, Piet G'ronjé, Ermelo 2S9, „Doorn" te Doorn 2SS, Kralingsche Schietvereeniging 2S5, Willem Teil, Leiden 283, Juliana, Was senaar 233, Immer Vaardig, Hoek van Hol land 281. Eere-korps: Prins Alexander, Rot terdam 178, Kralingsche Schietver. 173, Wil lem Teil, Leiden 174. Korps Burgerwachten: B. V. L. Vlaardingen 2S6, Burgerwacht 1 Bos koop 284. B. V. L. Alblasserdaro 283, B. V. L. 1, Gouda 278, B. V. L. Nieuwkoop 276 punten, B. V. L. II, Vlaardingen 275. B. V. L. Oudewatpr 272, B. V. L. Alphen 270. Kampioen-baan: L. de Wit, Lei den, 117. Vrije baan: T. F. Oskam, Waarder 108, A. C. Mijs, Alphen aan den Rijn 108, H. Göbel, Bodegraven 108, Andr. Veelen- turf, Bodegraven 108, A. Bruijnes, Alhpen 108, J. Ale wijn, Rotterdam 10S, J. Hoogen doorn, Bodegraven 108, J. Hoogendoorn, Bo degraven 1ÖS, J. M. Broeking, Jaarsveld 108, L. de Witt, Leiden 108, M. Valkenburg Wassenaar 103, A. M. Vink, Bodegraven 108, J. Luring, Bodegraven 10S, A. Dinge- manse, Doorn 108, A. A. Saers, Rotter dam 108, J. van Dam. Bodegraven 108, M. Dollaert Rotterdam 108, T. Noomen, Rot terdam 108, P. Borgnouts, Rotterdam 108, H. Schoo, Bodegraven 108, E. van Wa- veren, Bodegraven 108 punten, A. Vroe ge 10S, Hoogendijk, Alphen 10S, C. A. A. Servaes, Rotterdam 108, J. Noomen Sr., Rotterdam 108, A. den Harder 108, J. J. Kool, Rotterdam 108. Personeele baan: A. den Har der, Rotterdam 6059, Jac. Brokking, Jaars veld 59—00. L. Adriaans, Rotterdam 59 59, D. Noomen, Rotterdam 59, P. le Plooij, Utrecht 59, A. Koopmans, Rotterdam 59, J. Leerdam, Hoek van Holland 59, M. Dollaard, Rotterdam 59, A. A. Saers, Rot terdam 59, J. Alewijn, Rotterdam 59, K. C. Bos, Bodegraven 59, T. Oskam, Waarder 58, A. Veelenturf, Bodegraven 58, Rikkers, Ermelo 58, L. de Wit, Leiden 58, W. Tilburg Boskoop 58, A. Mondria, Ermelo 58, L. van Tilburg, Woudenberg 58, Hoogendijk, Al phen 58, H. Göbel, Bodegraven 57, A. Bruin- nes, Alphen 57, J. Hoogendoorn, Bodegra ven 57, Joh. Vermeer, Loosdninen 57, D. Boer, Bodegraven 57, J. Noord, Voorscho ten 57, v. Zutphen 57, Jongenburger, Al phen 57. Jubileum-baan: A. C. Mijs, - Al phen 60", L. de Wit, Leiden 6059, W. Val kenburg, Wassenaar 60, H. Göbel, Bode graven 59, M. Dollaerdt, R'dam 59, A. Veelenturf, Bodegraven 59. D a g p r ij s K. S. O.A. Dingemans, Doorn.

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 14