HET HUIS DER VERSPIEDERS DONDERDAG 4 FEBRUARI 1932 DE LEIDSCHE COURANT OERDE BLAD PAG. 9 GEMENGDE BERICHTEN ONGELUKKEN. ZUIGELING IN DEN ROOK GESTIKT. Begin van brand met emmers water gebluscht. Dinsdagavond om zes uur is op de boer derij van J. Nijssen te Ophoven onder de gemeente Roggel bij IKtoermond een begin van brand ontstaan, waarbij een kindje van acht maanden ten gevolge van den rook is gestikt. Het meisje lag op een bovenkamer in haar wieg, welke geplaatst was nabij een schoorsteen. Toen de moeder haar kindje naar beneden wilde halen, ontdekte zij tot haar grooten schrik dat de kamer vol rook stond. Zij greep de kleine uit de wieg en snelde de kamer uit. Een dokter was spoe dig ter plaatse doch deze kon slechts den dood constateeren. Tusschen de wieg en den schoorsteen was een kist geplaatst, waarop een kussen uit de wieg was gevallen. Het kussen, dat te gen den schoorsteen lag, is beginnen te smeulen evenals de houten kist. Met eenige emmers water werd het brandje gebluscht. Waarschijnlijk heeft zioh ter plaatse in den schoorsteen een klein lek bevonden. „Tel.". Tractor tegen een boom gereden. Gistermiddag omstreeks 12 uur reed een tractor met aanhangwagen, waarin de re- quisieten voor de Fritz Hirsch operette ge borgen waren, ouder de gemeente Ge'ldrop op den Eindhovenschenweg tegen een boom. De tractor werd in elkaar gedrukt, doch de aanhangwagen bleef onbeschadigd. De requisieten zijn onmiddellijk in een anderen wagen overgeladen en naar Til burg overgebracht, waar nog hedenavond een voorstelling moet werden gegevenv De chauffeur van den wagen, een ze kere Schippers uit Den Haag, bekwam ern stige verwondingen aan armen en beenen. Vooral de verwonding aan een der. armen bleek ernstig te zijn. Hij is naar het zie kenhui® te Eindhoven overgebracht. HET VERGIFTIGINGSGEVAL TE RAALTE. Kolendampvergiftiging de "vermoedelijke oorzaak. Omtrent het vergiftigingsgeval te Kaalte kunnen wij mededeelen, dat de vermoede lijke oorzaak kolendampvergiftiging is. Het onderzoek heeft uitgewezen, dat misdadig opzet uitgesloten moet worden- geacht. De kachel, die in een der vertrekken stond, was afgesloten. De kolendamp heeft zich daarop verspreid in het andere ver trek, dat communicatie heeft met de ka mer, waar de kachel stond. INBRAAK IN DE R. K. UNIVERSITEIT. Weinig succes voor de inbrekers. Gisternacht is ingebroken in het hoofd gebouw der K.K. Universiteit aan bet Kei zer Karelplein te Nijmegen. Door een ach terdeur zijn do inbrekers binnengedrongen en zijn via de kolenkelders in de beneden verdieping gekomen. Uit den aard der zaak vonden de inbrekers hier weinig van hun gading. Toevallig waren er nog eenige klei ne ontvangsten in het kantoor van den pe del, wiens bureau werd geforceerd en waar uit ongeveer 25 ontvreemd werd. Verder werden wat sigaren gestolen en eenige kas ten doorzocht. Er wordt verder niets ge mist. De politie stelt een onderzoek' in. FEUILLETON. Uit het Engelgch van WARWICK DEEPING. Vertaald door R. de Bree. 18)r Ze keek hem met glanzende oogen aan: Hoe weet je dat? Dat zie ik zóó! Je hebt zoo iets bui tengewoon handigs in de je heele manier van doen. Onhandige mensohen herken je direct. Het melken was afgeloopen. Nance zette den emmer opzij en bracht den stoel weer naar een hoek van de stal. Zal ik den emmer voor je dragen Hij is erg licht. Wil je mijn hieuwen tuin zien Graag. Ik moet dit even naar binnen bren gen en naar het vuur kijken. Je moet bij ons blijven ontbijten. Als je het terras omloopt, kom ik zoo bij je. Nance liep vlug naar haar kamer, trok gauw een^ eenvoudige witte japon aan met rose, roosjes gegarneerd en maakte haar mooi' zwart haar öp. Daarop ging ze naar do kamer van haar vader en klopte aan. Haar prettige stemming werd lichtelijk verstoord door de opkomende herinnering aan den nacht dat ze de vreemde stem ge hoord had. Misschien had het voorval niets bijzonders te beteekenen gehad en des te meer reden was er voor Nance geweest om DE SPOORWEGAANSLAGEN. EEN LUGUBERE GRAP? Waarschuwing in het zand geschreven. Gistermiddag hebben eenige personen onder de gemeente Ede bij een der onbe waakte overwegen de volgende mededee- ling, welke in het zand stond geschreven, ontdekt. De Mitropa zal morgen tusschen Ede en Arnhem ontsporen. Matuschka II. De autoriteiten stellen een onderzoek in. Men neemt aan, dat men hier met een grap te doen heeft. Nader verneemt de „Msbd." nog, dat de waarschuwing in los zand stond geschre ven bij een onbewaakte overweg tusschen Ede en Wolfhezen. Een luitenanbkolonel van het Edesche garnizoen, die daar te paard passeerde, ontdekte de dreigende woorden. Bij zijn terugkomst in Ede heeft hij terstond de politie van een en ander in kennis gesteld, welke onmiddellijk een onderzoek begon. Zonder resultaat echter. Zij gelooft intus- schen, dat men hier van een zij het dan ook zeer ongepaste grap moet spreken. Over maatregelen, welke eventueel ge nomen zouden zijn ter beveiliging van de spoorbaan, kon de politie ons niet inlich ten. ROOFOVERVAL TE VELDHOVEN. KOOPMAN MET IJZEREN BUIS NEERGESLAGEN. De bewustelooze van ƒ200 beroofd. Gistermorgen te 6 uur begaf de koopman M. tut Veldhoven zich naar de bus om naar de Bossche markt te gaan. Onderweg werd" hij op Zonderwijk, op den grooten weg, door twee mannen onverhoeds over vallen. Deze hebben hem met een ijzeren buis op het hoofd geslagen en ernstige ver wondingen toegebracht op den schedel en aan het oog, zoodat de aangevallene be wusteloos ineen zakte. Vervolgens hebben zij hem zijn geld, ten bedrage van 200, afgenomen. Na eenigen tijd is M. op handen en voeten naar buis gekropen, waar hij al leen woont. Buren hebben daarop den ge neesheer, dr. Raymakers te Meerveld'ho- ven gewaarschuwd, die den man genees kundige hulp heeft verleend. Daarna is hij naar het R. K. Gasthuis te Eindhoven over gebracht. De ijzeren bui® is in beslag genomen. De politie en de buurtbewoners koesteren ver moedens ten aanzien van een tweetal per sonen. Het staat vast dat M. 's avonds te voren in een gezelschap over zijn plan van den volgenden morgen gesproken heeft, zoodat de aanranders volkomen op de hoog te kunnen geweest zijn van het bedrag dat M. bij zioh droeg. De politie stelt een ern stig onderzoek in. DE ROOFOVERVAL TE STADSKANAAL Het signalement nauwkeurig bekend. De overval op het postkantoor te Stads kanaal geschiedde in tegenwoordigheid van mej. Kruit, boekhoudster van de firma Knigge. meubelfabrikanten te Stadskanaal, aldus meldt men ons bij aansluiting o.p een vorig bericht. Toen zij een postpakket wilde brengen, dook een der roovers naast den in gang van het postkantoor in het gangetje, terwijl de andere wachtende was op het geld. De persoon die buiten stond, plaagde haar. Toen de beambte P. Hollander het klein bankpapier op honderd gulden na aan den aanvrager had voorgeteld, hield de kerel hem een revolver voor een schreeuwde Achteruit.!" Tegelijkertijd schoot hij het wapen af. Het is vermoedelijk niet op den beambte gericht geweest, want de kogel is door de ruit aan de straat gegaan, waarin een gat zichtbaar is. De man greep toen het geld, zoodat hij met tweeduizend gulden er van door ging. Bij een moeilijkheid om in het portaal de deur te openen, heeft hij het bankbiljet van duizend gulden weer laten vallen, dat later is teruggevonden door den heer Hollander. De juffrouw heeft, doordat zij moest wachten op de uitbetaling, de roovers goed een explicatie te verwachten Ze had haar mond gehouden en niets gevraagd en An thony van zijn kant had haar geen ver trouwelijke mededeelingen gedaan. Zijn zwijgen had Nance gehinderd. Er scheen dan toch iets .te zijn waarvan haar vader haar geen deelgenoot wenschte te ma ken. Vader Ja, kind Mr. Benham is hier. Mag ik hem vra gen om te blijven ontbijten Ze hoorde het geluid van een stoel die verschoven werd. Daarop vroeg Anthony's stem: Waar is Mr. Benham 1 Op het terras. Laat hem hier blijven tot ik kom. Ik heb mr, Benham wat te zeggen, Hebt u er wat tegen, vader? Dat zul je wel zien. Binnen tien mi nuten ben ik bij hem. Nance ging weer naar beneden en trachtte zichzelf gerust te stellen. Ze vond het heel onschuldig dat ze verheugd was over Jaspers komst. Ze zag hem staan bij een van de taxicboomen, uitkijkend naar de zee. Aan zijn oogen zag ze hoe goed de japon met bloemen haar moest staan. Wat zie je er aardig uit, zei hij open hartig. Vind je hem niet leuk? Ik heb tegen vader gezegd dat je er bent. Hij zei dat hij met 'n minuut of tien beneden was. Ik ben blij, dat je heb gezegd heb. Ik zou graag op goeden voet met je vader ko men. Dat zal je niet gemakkelijk vallen. Ze keek ernstig, bijna somber. Jasper was zich trouwens wel bewust dat Antho ny Durell ontoegankelijk was, streng en Uw 7pnnwpn kome"lotrmi- w vw laullU Wull meoren en worden daarbij tevens gesterkt door het gebruik van MIJNHAROT's ZENUWTABLETTEN Glazen Buisje 75 ct. Bij Apoth. en Drogisten 934. kunnen opnemen en heeft een vrij goed sig nalement van hen .kunnen.geven. Zij meent hen in dezelfde kleeren onmiddellijk te zul len herkennen. Beiden waren als heer gekleed, ongeveer 35 jaar oud; de een droeg een jekker, de ander een overjag. Beiden hadden een hoed op. Ook liepen allebei op zwarte gymnas tiekpantoffels. Zij heeft geen van beiden ooit te voren gezien, zoodat mag worden aangenomen, dat het geen bewoners van de streek zelf zijn. Behalve in de ruit werd ook een gat in het plafond ontdekt, doch daar de ambtena ren en ook de juffrouw slechts één schot hebben gehoord, en er ook slechts één huls is gevonden van een automatisch pistool van groot kaliber, mag worden aangenomen, dat er slechts één keer is geschoten. DE DIEFSTAL IN HET STAATSSPOOR STATION TE 'S-GRAVENHAGE. De verdwenen arbeider. Nader vernemen wij in verband met den diefstal van ruim 2100 uit de brandkast aan het Staatsspoorstation in Den Haag, gepleegd in den nacht van Zondag op Maandag dat de sedertdien verdwenen arbeider is de ongeveer 37-jarige Oh. H. A. H., aldaar. De man stond niet in vasten dienst der Spoorwegen, doch had tegen een vaste vergoeding het schoonmaken van de bureaux van bet station gedurende de nachtelijke uren op ziph genomen, welke arbeid vroeger door een glazenwasscherij- onderneming werd verzorgd. Vermoed wordt, dat H. op de een of an dere wijze in het bezit van don sleutel van de brandkast was gekomen, waarna bet plegen vau dien diefstal een voor hem een voudige handeling zou zijn geweest. De brandkast was Maandagochtend weder op de gewone wijze gesloten, doch de gelde lijke inhoud was zoek. Sporen van braak zijn niet gevonden. De verdachte arbeider.' wiens opsporing thans door den Commissaris van Politie, afd. B. bij buitengewoon algemeen politie blad zal worden verzocht, is Christian Heinrich Adolf Hemkes, geb. te 's-Hage, 4 Januari 1895, los werkman en wonende Hooftskade 173, te 's-Gravenhage. Signalement: 1.71 M. lang, blond baar, glad gezicht. De man was in workkleeding, doch het laat zich aanzien, dat hij deze inmiddels wel voor een ander pakje zal hebben verwisseld. Behalve het geld wordt hij tevens ver dacht een rijwiel, dat hem niet toebehoor de, te hebben meegenomen. Kastekort ontdekt. Bjj controle door de Verzekeringskamer is een ka tekort ontdekt van plm. f 2(1)00. bij den administrateur van het fonds' tót uitkecring bij overlijden, welk fonds geëx ploiteerd wordt door de R. K. Werklieden vereniging De Eendracht in Den Helder. Het tekort werd in October van het vorige jaar reeds geconstateerd, doch eerst dezer dagen werd er aangifte van gedaan bij de politie, die de zaak thans in onderzoek heeft. De administrateur, de heer W. R. Z., is bij de ontdekking op staanden voet ontsla gen. Politie en studenten slaags. Dinsdagavond ontstond op de Markt te Nijmegen meeningsverschil tusschen poli tiemannen en eenige studenten, die de pro motie van een hunner gevierd hadden. De feestvierenden maakten een rondedaas op de Markt; welke eenigen oploop verwekte. De politie sommeerde "hen door te loo- pen. Toen hieraan met werd voldaan na herhaalde aanmaningen maakte de politie gebruik van den gummistok, waarvan de slagen nog al ernstig aankwamen. Het pu bliek was van meening, dat de politie te hardhandig is opgetreden. stuursch. Aan overmaat van beleefdheid leed hij allerminst en voor zijn eenzame, zwartoogige dochter toonde hij ook al geen bijzondere sympathie. Je vader heeft zichzelf een hard le ven opgelegd. Ja, soms zit hij den halven nacht te lezen. Je moet zijn boekencollectie eens zien Soms heb ik een hekel aan boeken. Dat leven gaat nu al zoo door sinds moe der dood is. Hoelang is dat geleden vroeg Jasper zacht. Twaalf jaar. Vader is na dien tijd nooit meer de oude geweest. Ik kan me herinneren dat hij met me lachte en grap jes maakte en me in zijn armen nam. Op eens was hij een oude man geworden; het was alsof ook i n hem iets gestorven was. Hij begroef zich heelemaal in zijn boeken. Er was iets in de figuur en in het ge zicht van Nance dat Jasper een intens ge voel van medelijden gaf en hij voelde het verlangen opkomen om heel zacht en lief voor het meisje te zijn. Hij had zijn han den wel op haar schouders willen leggen, haar diep in de oogen kijken en zeggen: Nance ik weet dat je eenzaam bent. heel dikwijls... Opeens lichtte er weer een glimlach over haar gezicht: We den ken altijd dat ons eigen verdriet bet be langrijkst is. Ik moet nu voor het ontbijt zorgen. Vader kan elk oogenblik komen. Jasper keek haar na en wendde daarop zijn oogen weer naar zee. De lenteochtend was niet meer vervuld van helle levens vreugde; het was alsof een sluier van meemoed er over was uitgespreid. Mr. Benham.. Jasper draaide zich om. Hij zag Antho ny Durell het terras in zijn richting over- UIT DE RADIO-WERELD Programma's voor Vrijdag 5 Febr. Huizen, 298 M. Algemeen programma, verzorgd door de N.O.R.V. 8.00 Bijbellezen. 8.15 Gramofoon. 10.30 Ziekendienst. 11.00 Gramofoon. 12.15 Solistenconcert (2 violen, cello), piano). 2.00 Gramofoon. 3.00 Solistenconcert (piano, cello, so praan). 5.00 Gramofoon. 5.30 Lezing. 6.00 Knutselen. 6.30 Radiopraatje. 7.00 Tuinbouwlezing. 7.45 Gramofoon. 8.00 De Haarlemsehe Orkestvereeniging o. 1. v. F. Schuurman. 9.00 Lezing: Werkloosheid eh jeugd. 9.30 Vervolg symphonieconcert. Daarna persber. Vervolgens tot 11.30 Gramofoon. Hilversum, 1875» M. 6.45 en 7.30 Gymnastiek. 8.00 Gramofoon. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Voordracht door Mrinny Erfman. 10.30 Septet o. 1. v. Is. Eyl. 12.002.00 Omroeporkest o. 1. v. N. Treep. 2.00 Lezing: Henry Ford. 2.304.00 Trio Winkels. 4.00 Pianoconcert door Joh. Jong. 430 Kinderuurtje. 5.00 Orkest o. I. v. H. de Groot. 6.45 Lezing over het kapitalisme. 7.15 Vervolg concert. 8.00 Lezing door mej. dr. Bruining. S.30 Werken van Caplet. Solistenconcert (zang, cello, fluit, piano). 9.00 E. Knappert: MacDonald. 9.30 Concert (vervolg). 10.00 Lezing door ds. II. Cramer. 10.45 Gramofoon. 11.00—12.00 Gramofoon. Daventry, 1554 M. 10.35 Morgenwijding. 11.05 Lezing. 12.20 Gramofoon. Oneenigheid tusschen firmanten. Tusschen de leden van het Woningbureau van G. en de Gr. te Utrecht is een geschil ontstaan, dat geleid heeft tot ontbinding van de firma, bestaande uit de heeren van G. en de Gr. Ter afwikkeling van zaken waren zij gis teren in gezelschap van enkele huiseigena ren uit Hilversum per auto naar de van der Mondestraat te Utrecht gegaan. Op één van de huizen in die straat, in administratie bij genoemd Woningbureau, was van de zijde van den heer v. G. een biljet geplakt. Op aandrang van den heer de Gr. heeft de heer v. G. dit biljet er af gehaald, waar na hij naar huis is gegaan. Toen de heer de Gr. en de huiseigenaren uit Hilversum in de auto waren gestapt, om weer daarheen te vertrekken, kwam de vrouw van den heer v. G. in opgewonden toestand aansnellen en bracht den heer Gr. met een mes, ver moedelijk een scheermes, een diepe snede in het gezicht toe. zoodat een deel van diens lip werd afgesneden. De getroffene, die hevig bloedde, moest zioh onder genees kundige behandeling stellen. De vrouw is weder naar huis gegaan. SPORT WATERPOLO H. Z. en P. C. II—de Zijl 5—0. In de Regentes te Den Haag werd gis teravond voor de 2c klasse der Wintercom petitie gespeeld de ontmoeting H. Z. en P. steken. Zijn gezicht stond stroef alsof het uit steen gehouwen was. De lippen waren samengeknepen; de neus scherp en dun. Goede morgen, sir. Mr. Benham, ik moet u iéts intern- san ts laten zien. Wilt u zoo goed zijn mij te volgen? Hij liep met groote sfcapen rondom het huis in de richting van liet struikgewas. Jaser was benieuwd af Anthony hem een bijzondere bloem of heester of vogel wilde laten zien. .'s Mans excentriciteit rechtvaar digde elke gissing. Op een gegeven oogenblik stond Jasper met den ouden Durell in den voorhof van de stal. Devil Dick was onrustig en krab de met zijn voorpoot over den grond. Du rell hief zijn hand op, tikte Jasper op don schouder en wees naar de poort. Ziet u dat, meneer? Zeker. Dat is een poort, nietwaar? Ik ben me niet bewust dat ik u gevraagd heb om die van binnen te bekijken. Ik hoop, dat u mij begrijpt. Het is soms noodig openhar tig te zijn. Goede morgen. De manier waarop Durell bleef wachten en Jasper aankijken was, ondanks haar hatelijkheid zoo onweerstaanbaar dat de jonge man onwillekeurig zijn paard bij den teugel nam en naar buiten ging. De poort werd achter hem gesloten. Jasper voelde zich als 'n afgestrafte schooljongen. Hij was te overdonderd om toornig te zijn. Die toorn groeide langzamerhand. Ge paard met geweldige verontwaardiging. Ik had me er niet zoo maar moeten laten uitzetten. Die oude gekToch mis schien gelukkig, dat ik geen scène heb ge maakt Ik mag die arme Nance geen ver driet bezorgen. 1.00 Orgelconcert. Cinemaorgel. I.50 Gramofoon. 2.45 Voor de scholen. 4.05 Concert voor de scholen. 4.50 Moschetto's orkest. 5.35 Kinderuurtje. 6.20 Berichten. 6.50 Orgelconcert. Cinemaorgel. *'7.10, 7.25, 7.50 Lezingen. 8.20 Populair concert. M. Toy te: sopraan. Laffitbe: piano. 9.20 Berichten en lezing. 9.55 Radio-militair orkest o. 1. v. Oh. Leggett. E. Griffin: sopraan. K. Lark: ba riton. II.2012.20 Dansmuziek. Savoy Or- pheans. „Radio Pari s", 1725 M. S.05 en 12.50 Gramofoon. 8.20 Symphonieconcert. 9.05 Vervolg concert, o. 1. v. E. Bigot. Kalundborg, 1153 M. 11.2012.35 Concert. Hotel Angleterre- orkest. 2.204.20 Omroepblaasorkest. 7.30 „Het levende lijk", drama van Tol- stoï. 9.45 Dansmuziek en liederen uit de 14e 18e eeuw. Freibiirger Kamertrio. L a n g e n b e r g, 473 M. 6.257.20 Orkestooncert. 11.20 Gramofoon. 12.251.50 Weragorkest. 4.205.20 Orkestconcert. 8.20 „Die Gebriider Kuckelkorn", naar Coluntuoni. Daarna berichten en vervol gens tot 11.20 orkestconcert o. 1. v. Eysoldt.. R ome, 441 M. 7.20 Gramofoon. 8.20 „La Mascotte", operette in 3 3actca van Ad ran. Brussel 508 en 338 M. 509 M.: 12.352.05 Gramofoon. 5.20 Sonates voor viool en piano. 5.50 Gramofoon. 6.50 Gramofoon. 8.20 Poolsche muziek. Omroeporkest o. 1. v. G. Fitelberg. Z. Drzewiecki: piano. 339 M.12.35 Gramofoon. 5.20 Dansmuziek. 6.50 Gramofoon. 6.20 Poolsche muziek. Zie boven. C. II—de Zijl. Dc Hagenaars waren over alle liniën sterker en wonnen met 50 na met rust met 30 voorgestaan te hebber.. Door deze fraaie overwinning zijn de kam pioenskansen der H. Z. en P. C.-reserves stijgende. VOETBAL DIOC. HAARL. VOETBALBOND. UIT HET LEIDSCHE DISTRICT. De Junioren-competitie. De uitslagen van Zondag 11. luiden: Afdeeling A. Te ijlingen ILis se 1 03. Afdeeling B. V. V. B. I—Alphensche Boys I 0-1; V. V L. I—S. N. A. I 2—1. Afdebling C. S. M. C. II—V. V. L. II O-l. Het programma voor Zondag 7 Februari is als volgt: Afdeeling A. S. J. O. ITeijlingen I (A. Waaijer); Leiden I-D. O. S. I (A. Knecht); R. W. D. I-^O. V. V. I (P. Meershoek). Afdoeling B. Alphensche Boys IV. V. B. I (C. v. d. Zijden); S. N. A. I—V. V. L. I (J. de Vrind) S. M. C. IMeerburg I (H. v. Velen). Afdeeling C. A. S. O. I—V. V. L. n (8. Belt). Aanvang van alle wedstrijden 1 uur. De competitieleider, P J. A. DE VRTND. X. Dikwijls gelooven de mensohen wat ze graag wensclnen te gelooven en Anthony Durell was in dit opzicht niet anders dan de domste van zijn buren. Ten gevolge van Jasper Bcnhams be zoeken op Stonehanger dreigden allerlei complicaties; zij waren een gevaar voor Durell's plannen. De Rothan's leugens wa ren buitengewoon en goed gekozen in dit opzicht, ze hadden indruk gemaakt op An thony's strenge en puriteinsche natuur. Deze jonge man was een gevaar, zoowel voor zijn dochter als voor zijn geheime be trekkingen met de Franschen. Durell ging in huis terug en vond Nance aan het werk in de zitkamer. Ze had een splinternieuw tafelkleed opgelegd en met het beste Chineesche servies gedekt. Haar vader die anders niet op derge lijke huishoudelijke kleinigheden lette, merkte ze echter op nu ze zekere boteeke- nis haddenhij zag zelfs dat ze haar ge bloemde japon aan had en haar parelsnoer om den hals. Dat is niet bepaald een toilet voor het dagelijkschc werk, Nance. Ga je ver- kleeden. Maar vader, het ontbijt is klaar en mr. Benham Mr. Benham is weg. Weg? Ja, meisjeer valt vanochtend niet te flirten. Nance was verrast en boosde sarcasti sche toon van haar vader, ergerde haar bui tengewoon en zijn tyrannic kon ze niet verdragen. (Wordt vervolgd).

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 9