NIEUWJAARS- ADVERTENTIËN UIT DE OMGEVING DINSDAG 15 DECEMBER 1931 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD PAG. 3 EXTRA-WEDSTRIJD TEGEN BELGIS. Het internationale programma veranderd. Naar de Bruseelsche sportcorrespondent van het „Hbld.", meldt, heeft de Belgische Voetbal Bond toegestemd in een verzoek van den K. N. V. B. om eon extra-wed strijd tegen België. Daarvoor is de wed strijd BelgiëFrankrijk verdaagd. De data zijn nu: 14 Februari Neder landBelgië; 20 Maart. BelgiëNederland, in plaats van NederlandBelgië; 17 April NederlandBelgië in plaats van België Nederland. De wedstrijd BelgiëFrankrijk is vast gesteld op 1 Mei. HILLEGOM. Koperen feest kapelaan Olsthoorn. Zondag herdacht de weleerw. heer G. Olsthoorn, kapelaan van St. Martinus zijn koperen priesterfeest. In verband met de tijdsomstandigheden werd dit feit huise lijk op intieme wijze, maar kerkelijk even wel plechtig gevierd. Des morgens te 10 uur werd de Plechti ge Hoogmis uit dankbaarheid door den Ju bilaris aan God opgedragen, waarbij Zijn- eerw. word geassisteerd door den weleerw. heer van Bentem, als diaken en kapelaan A. Verhaar van St. Joseph, asl sub-diaken In het Priesterkoor hadden plaats genomen pastoor J. A. M. Krook en Pastoor B. van Leeuwen. Het zangkoor zong zeer verdienstelijk de Missa Theresia van J. Nieland, voor man nen en jongens, terwijl na de H. Mis de Priestercantate van Fransen werd uitge voerd. Van 12 tot 1 uur werd er gelegenheid tot gelukwenschen gegeven waarvan een druk gebruik gemaakt werd. Bij deze ge legenheid werden ook de verschillende ea- deaux ter bezichtiging gesteld, w.o. het ge schenk van de parochie n.l. een cassette met 12 zilveren vorken en 12 idem lepels. De dag werd besloten met een plechtig lof gecelebreerd door den Jubilaris met as- sitentie van Pastoor Krook en kapelaan van Bentem. Kapelaan Olsthoorn besteeg onder 't Lof de preekstoel om aan de hand van den tekst „God is goed voor ons al len, maar rijk voor die Hem aanroepen", de hooge waardigheid van het H. Priester schap te illustreeren en bij gelegenheid, van dit koperen jubileum, naast den dank aan God, aan zijn ouders, den pastoor en alle parochianen hartelijk dank te zeggen voor de medewerking aan het welslagen van de zen dag, welke hem tot 'n onvergetelijken is gemaakt. De groote schare van geloo- vigen, zoowel in de Hoogmis als in het Lof, bewees voldoende het medeleven van dit Priesterfeest door geheel de parochie. Moge kapelaan Olsthoorn, die nog slechts ruim 3 maanden te Hillëgom werkzaam is, rijkelijk gezegend worden bij zijn oriesterlij- ken arbeid, waarvan geheel Boomsch Hil lëgom nog vele jaren hoopt te profiteeren. OEGSTGEEST. De bocht bij het Groene Kerkje. Er bestonden plannen tot het aan brengen van een muur om bet Kerkhof bij het Groene Kerkje te Oegstgeest, waardoor de kans bestond, dat het uitzicht in deze voor bet verkeer gevaarlijke bocht, welke eenigen tijd geleden door opruiming van het in deze bocht aanwezige houtgewas en verbreeding van den rijweg zooveel moge lijk is verbeterd, weder %rnstig zou worden belemmerd. De A.N.W.B. en de K.N.A.C. wendden zich mitsdien tot het betrokken Kerkbe stuur en tot het Bestuur van de Gemeente Oegstgeest met het verzoek te bevorderen, dat een zoodanige lage afscheiding zal wor den aangebracht, waardoor het uitzicht voor het verkeer in de bocht niet zal wor den belemmerd. Van het betrokken Gemeentebestuur ontvingen genoemde vereenigingen thans bericht, dat, tengevolge van de door dit College met de Kerkvoogdij der Ned. Herv. Gemeente te Oegstgeest gevoerde onder handelingen, de hoogte en de plaats van de afrastering om de uitbreiding van de be graafplaats bij het Groene Kerkje zoodanig is vastgesteld, dat het uitzicht van het ver keer niet zal worden belemmerd. STOMPWIJK. Feestavond propaganda-ciub. Op de onlangs gehouden vergadering werd be sloten een spreker te verzoeken ter gele genheid van het 121/2-jarig bestaan der Propaganda-club. Men deelt ons thans me de dat, daar bedoelde spreker dien datum verhinderd is, de te houden lezing geen doorgang heeft. Niettemin heeft het bestuur gemeend deze gelegenheid niet ongemerkt voorbij te moeten laten gaan. Den ?9sten Decem ber zal den donateurs een gezelligen avond worden aangeboden. De namen der bekende humoristen „Klaare e.i Flora", die dien avond zullen optreden, beloven dat deze feestavond alleszins zal s'agen. LISSE. Patronaatswerk. De collecte voor he! fatronaatswerk, Zondag in de Agathakerk ehouden heeft f 402.50 opgebracht. Melkprijs. Met ingang van gisteren is e volle melk met 1 cent per liter \er- aagd en kost nu 11 cent per liter. UITSLUITEND BIJ VOORUIT- BETALING VANAF HEDEN TOT EN MET 28 DECEMBER AS., IS DE GELEGENHEID OPENGE STELD: AAN ONS BUREAU. BEZORGERS IN DE STAD, EN BIJ ONZE AGENTEN, OM IN HET NUMMER VAN 31 DE CEMBER DEN GEBRUIKE- LIJKEN NIEUWJAARSGROET TE PLAATSEN. DE PRIJZEN DEZER ADVERTENTIEN ZIJN 1— 4 REGELS0.50 5-8 1_ 9—12 1.50 13—16 2.— DE ADMINISTRATIE GEMEENTERAAD VAN VOORHOUT Vrijdagavond vergaderde de Raad dezer gemeente onder presidium van den burge meester. Tegenwoordig waren alle leden, de heeren Spierenburg en van der Laan kwamen tijdens de vergadering. Nadat de voorz. de vergadering met gebed had geopend, werden de notulen onveranderd vastgesteld. Om een interview. Ingekomen was een schrijven van de leden van der Voet en Spierenburg, waarbij zij den Raad verlof vroegen om een interpellatie te mogen houden naar aanleiding van het inter view van den burgemeseter in het L?idsch Dagblad. De voorz. zegt, dat B. en W. aan de hand van het reglement van orde voor den Raad en in verband met art. 216 der Gemeentewet, hetwelk bepaalt, dat het college van B. en W. oi een lid daarvan door den Raad ter verantwoording kunnen worden geroepen voor het beleid van het bestuur der gemeen te, afwijzend tegenover dit verzoek staan, om dat het hier niet het beleid der gemeente be treft, doch een aangelegenheid van een per soonlijk iets. De burgemeester is niet in zijn kwaliteit als zoodanig geinterviewd, doch als persoon, zoodat hij hiervoor geen verantwoor ding schuldig is aan den Raad. De heer van der Voet zegt niet met dit verzoek te zijn gekomen als hem en den heer Spierenburg de gelegenheid was gegeven om hiertegen te ageeren. De redactie van het Leidsch Dagblad evenwel wilde hen niet in deze gelegenheid stellen en verklaarde, dat rij dit maar moesten doen in de raadsverga dering. Wij hebben de vormen in acht geno men en van tevoren toestemming gevraagd: waarom is er dan bezwaar om dit niet toe te staan. De voorz. zegt, het niet kunnen helpen, dat het Leidsch Dagblad hen niet in de gelegen heid stelt om hierover hun oordeel te zeggen, doch beroept zich op art. 216 der gemeente wet en op artikel 24 van het reglement van orde. Het betreft hier iets persoonlijks en niet het beleid der gemeente. Hij is hierover niet interpellabel. Willen de heeren Spieren burg en van der Voet als privé-personen hier over met hem van gedachte wisselen, dan is hiervoor gelegenheid, doch niet in den Raad. Het interpelleeren hierover is uitgesloten en bevordert zeer zeker niet de goede verstand houding tusschen de leden van den Raad en den voorzitter. De heer van Reisen zegt, dat de zaak er niet beter op wordt. Uit het gezegde van den voorz. meent spreker de conclusie te mogen trekken, dat er toch wel iets achter zit. Spr. is voor het toestaan dezer interpellatie. De voorz. verklaart, dat er in het geheel niets achter zit, doch bedoelt enkel, dat wan neer men over persoonlijke dingen zou inter pelleeren de verstandhouding minder goed zou worden omdat het dan hard tegen hard 70U gaan. Bovendien is hij niet van plan te antwoorden, als deze interpellatie eventueel zou worden toegestaan, aangezien hij hier toe niet verplicht is. De heer van der Voet zegt wel enkele din gen betreffende het interview te willen op helderen, omdat hij en de heer Spierenburg het hiermede niet eens zijn. Zij zullen wan neer het hier niet kan geschieden hun toe vlucht nemen tot meer democratische bladen dan het Leidsch Dagblad. Spreker dringt aan om de interpellatie toe te staan. De voorz. brengt hierop het verzoek in stemming hetwelk wordt verworpen met 6 tegen 3 stemmen. Verschillende goedgekeurde besluiten door Ged. Staten worden voor kennisgeving aan genomen. In behandeling komt een verzoek van den heer Lesterade om in aanmerking te mogen komen voor de werkzaamheden bij het wa terleidingbedrijf. De voorz, zegt, dat B. en W. doende zijn om de verschillende installateurs aan te schrijven en te vragen voor welke eenheids prijs zij de diverse werkzaamheden kunnen verrichten. Hiertoe hebben zij een prijsop gave gevraagd van de heeren -Lesterade, IJs- selmuiden en Schulte. B. en W. denken zich in hiervoor een middelprijs te nemen en te vragen of zij hiervoor wenschen te werken B en W. stellen derhalve voor dit verzoek ter afwerking in handen te stellen van B. en W. De heer van der Voet vraagt, als het waar is wat de voorz. zegt, dat prijsopgave is ge vraagd, waarom dan ook aan IJsselmuiden die reeds den geheelen tijd voor het bedrijf heeft gewerkt. Spr. vraagt hoe of de opening van de inschrijvingen geschiedt en of de in schrijvers daarbij tegenwoordie zijn. De voorz. zegt, dat het hier geen aanbeste ding betreft, doch een prijsopgave, zoodat de inschrijvingen worden geopend in de vergade ring van B. en W., zonder bijzijn der inschrij vers. Het opgeven van een prijs is voordeel der gemeente, omdat men dan niet eik wil lekeurig bedrag zou kunnen berekenen. Een heidsprijs is gewenscht, waarvoor zij alle drie kunnen werken indien zij het er voor wen schen te doen. Zoodoende wordt het werk voldoende gedistribueerd. Overeenkomstig het voorstel van B. en W. wordt besloten. Eveneens wordt goedgekeurd het voor stel van B. en W. om een verzoek van den heer C. van Werkhoven, tot verlaging van zijn pachtprijs van den grond langs de Mgr. Broerestraat, in handen te stellen van B. en W. om prae-advies. Naar aanleiding van een schrijven van Ged. Staten, omtrent de ter goedkeuring ingezon den beheersverordening op het waterleiding bedrijf, stellen B. en W. Voor aan de geop perde bezwaren tegemoet te komen, behou dens het artikel, hetwelk gaat over de te be- bezigen afschrijvingen. Dit wenschen zij in tact te laten, omdat dit verband houdt met de geheele opzetting van de financiering van het bedrijf. Hiertoe wordt zonder discussie en zonder hoofdelijke stemming besloten. Steunverleening door middel van geldbonnen. Hierna is behandeld een schrijven van „De Hanze" en de vakorganisaties. De discussie en besluiten hierover hebben wij opgenomen in ons vorig nummer, le blad, bladz. 3. Waterleidingbedrijf. In behandeling komt de voorloopige vast stelling der rekening van het waterleidingbe drijf over 1930. De heer Spierenburg brengt hulde aan de samensteler van het jaarverslag van het be drijf over het jaar 1930. Alleen heeft hij en kele opmerkingen en vragen te stellen dien aangaande. Hij maakt aanmerkingen op de on- derhandsche gunning aan de Mabeg. De ad- viseurskoslen vindt hij hoog en vraagt hoe dit komt. Hoe is het mogelijk dat aan den uitvoerde, zijnde Mabeg, gelden kunnen wor den betaald voor toezicht op den bouw van de verrezen gebouwen. Volgens sprekers be rekening werkt het bedrijf met verlies en is de kostprijs van het water te laag gesteld. De voorz. zegt dat de ondershandsche aan besteding is goedgekeurd door Ged. Staten. Dat verschillende posten hooger waren, dan de raming ligt in de uitbreidingen tijdens de stichting. De adviseurskosten zijn berekend volgens het daarvoor vastgesteld tarief. Het gebouwencomplex is gebouwd door een ander dan de Mabeg, vandaar de kosten voor toe zicht op dezen bouw. De kostprijs van het water is afhankelijk van het verbruik en is niet te laag gesteld volgens de berekeningen. Dat het bedrijf met verlies heeft gewerkt is niets te verwonderen, omdat het nog een jong bedrijf is en er verschillende omstandig heden aanleiding toe geven. Weth. van der Laan zegt, dat de heer Spie renburg geneigd is om de resultaten van het bedrijf te toetsen aan de hand van de eerste 9 maanden van de werking van dat bedrijf. Dit gaat evenwel niet op. Immers in die maan den zit het proefstoomen van het bedrijf. De aansluitingen moesten nog voor een groot deel gemaakt worden en nog meer dergelijke om standigheden, hetgeen geen zuiver beeld geeft van zulk een bedrijf. Eerst als men kan zeggen: het bedrijf is op volle capaci teit, dan kan men de financieele uilkomsten van het bedrijf toetsen aan de praktijk. De kostprijs van het water is goed, hetgeen spr. aantoont. Hierna wordt bovenvermelde rekening voor- loopig vastgesteld. Eveneens worden voorloopig vastgesteld zonder bespreking en zonder hoofdelijke stem ming de rekeningen van de gemeente over de dienstjaren 1929 en 1930. Met algemeene stemmen wordt de heer A. P. H. de Bekker benoemd als persoon, welke bij ontstentenis van den gemeent-ontvanger, de betreffende werkzaamheden moet verrich ten. Steun aan bloembollenkweekers. Alsnu kwam in bespreking het voorstel van B en W. om steun te verleenen aan nood lijdende kweekers. De voorz. zegt, dat is ingekomen een schrij ven van de Coöperatieve Boerenleenbank, waarbij het Bestuur voorstelt aan kleine bloembollenkweekers een crediet te verlee nen met een maximum bedrag van 700 1000, uit te betalen wekelijks in bedragen van f 20 of 30, al naar gelang het bedrijf het noodzakelijk maakt dat er een of twee krach ten werk aan vinden. Voor deze credietver- Iceniging behoeft de Bank evenwel borgen en aangezien particulieren geen borgen willen en kunnen stellen, in ieder geval in hooge uit zonderingen, vraagt zij of de gemeente borg wil zijn voor deze credieten. De credieten worden verstrekt onder het z.g. kraamcon- tract. De bank financiert deze credieten, af gescheiden van haar andere werkzaamheden, en verplicht zich de werkzaamheden te ver richten daaraan verbonden. B. en W. stellen voor dit aanbod van de Coöperatieve Boeren leenbank te accepteeren, omdat het hier een gemeentebelang betreft en de kleine bloem bollenkweekers er mede gebaat zijn. Weth. van der Laan licht een en ander na der toe en beantwoordt de gestelde vragen daaromtrent. Hierna ging men over tot een zakelijke be spreking van deze aangelegenheid. Men besloot in princiep met het voorstel van de Bank accoord te gaan, doch de Raad behoudt zich voor de regeling van de op te maken contracten en de verbintenis tusschen de Coöperatieve Boerenleenbank en de ge meente. Een fiatcommissie werd ingesteld, waarin werden benoemd de heeren G. Bulten, burgemeester, P. A. van Reisen en G. Spie renburg. De voorz. deelde voorts mede: lo. dat men begonnen was aan de verbe tering van de Boekhorstlaan: 2e. dat de gemeente als object van werk verschaffing beslag kan leggen op het van van 3000 M3 zand tegen 67,5 cent per M3. en dat hieraan per week 24 man kunnen wer ken, die hierin een behoorlijk loon kunnen verdienen. Dit werk kan gesubsidieerd wor den. De onderhandelingen dienaangaande zijn evenwel nog niet geheel en al ten einde. 3e. Als werkobject kan de gemeente even eens beslag leggen op het omdelven van' 1 H.A. land, waarover echter de onderhandelin gen pas zijn geopend. Bij de rondvraag wijst de heer Nijssen als goed punt van werkverschaffing aan het brengen van waterleiding naar ver afgelegen perceelen. De voorz. zal dit overwegen. De heer de Groot is niet overtuigd dat de menschen, die tewerk worden gesteld bij het zandvaren, een behoorlijk loon zullen ver krijgen tegen dien prijs. De voorz. zegt van wel. De heer Spierenburg vraagt of het woon huis behoorende bij het gebouwencomplex in de Boerhaavestraat vrij verwarming en licht heeft. De voorz. zegt: vrij verwarming alleen en geen licht. Wel vragen maar geen antwoord. De heer Spierenburg zegt vernomen te heb ben dat de interpellatie niet is toegestaan en vraagt of het geoorloofd is om hierover dan vragen te stellen. De voorz. antwoordt toestemmend. De heer Spierenburg vraagt dan hoe het komt, dat de kop van h.et interview vermeld „Voorhout's buitengewone gunstige financi eele toestand. De voorz. zegt niet van plan te zijn hierop te antwoorden, omdat hij hiertoe niet ver plicht is. De heer Spierenburg: dan heeft het stellen van vragen ook gen zin. Juist gezien, zegt de voorzitter. De heer Witteman dringt aan op soepelere toepassing van de steunregeling, aangezien J een man die 60 jaren is hieronder niet valt. I Dit kan toch niet de bedoeling zijn. Deze per sonen zijn dus aangewezen op de particuiere liefdadigheden. I De voorz. zegt de verordening niet soepe per te kunnen toepassen, ofschoon het hem zeer spijt.- Inderdaad is die man op de parti culiere liefdadigheid aangewezen. Dit wordt door den heer van der Voet beaamt. Hierop sloot de voorz. om 1 uur de ver- Op de publieke tribune hadden ongeveer 40 personen plaats genomen. Betreffende het interview, waarop in het verslag wordt gedoeld, kunnen wij ter infor matie aan onze lezers mededeelen, dat de bur gemeester aan een der redacteuren van het ,.L, D." verklaard heeft, dat de kaspositie der gemeente buitengewoon gunstig is. „Want.... en nu laten we burgemeester Bulten weer spreken: hier is steeds een uiterst zuinig beheer gevoerd. Het resultaat: een kas saldo van 35.000, terwijl er toch in den laat- sten tijd heel wat verbeterd is en wij totaal geen opcenten heffen, behalve de grondbe lasting. Wij hadden dan ook voor korten tijd in het geheel geen moeite geld te verkrijgen: enkele weken geleden sloten wij nog een lee ning van 150.000 bij de Mij. voor Gemeente- crediet te Amsterdam, terwijl verschillende andere aanbiedingen ons bereikten. Men weet wel, dat onze financieele positie buitengewoon goed is. Ik ben er zeker van, dat ook de re kening 1931 niet met een nadeelig saldo zal sluiten.... Misschien zullen we nu eindelijk I in de toekomst, tengevolge van de werkloos- heid, genoodzaakt zijn opcenten te heffen, I want de steun vereischt heel wat geldelijke j offers, terwijl het belarfbaar inkomen gewel dig daalt en allerwe, n de lasten grooter j worden. De gemeente i.èn dat zoo niet lan ger volhouden In het verdere verloop van het interview I verklaarde de burgemeester, betreffende de I werkverruiming: 1 Wij subsidieeren het cultuurrijp-maken van LI KI U geeft aan huis, u geeft op straat, U geeft als men 't u vraagt, U geeft voor alle menschen, di© Het spook der crisis plaagt. U geeft zooveel u geven kunt, U geeft van wat u heeft, U geeft omdat gij dankbaar zijt, Dat gij in welstand leeft. U geeft, omdat ge zoo goed voelt De armoe in dees' tijd, U geeft, omdat u zoo goed voelt D' ellende, die men lijdt. En zij voor wie het leven nooit Zoo heel gul is geweest, Zij geven nu in dezen tijd Heel dikwijls nog het meest. Maar stuurt u ook wel eens een brief Of briefkaart aan een vrind? Zoo ja, denk dan in deze maand Eens aan 't misdeelde kind. Dat is er nog het slechtst aan toe, Dat is nog nooit verwend, Dat heeft zelfs heel zijn leven nog Geen goeden tijd gekend. En nu staat weer in 't postkantoor Zooals verleden jaar, Voor dat misdeelde menschenkind Het zegeltentje klaar. Ook prentbriefkaarten voor dat doel Vertoont men aan uw blik, Kom, koop zoo'n kaart en zege] eens, Schrijf het adres en lik! U geeft zooveel voor werkloosheid En Cnsis-comité, Doe ook wat voor 't misdeelde kind En lik een handje mee! TROUBADOUR. diverse gronden, indertijd door ons tegen niet te hoogen prijs aangekocht. De kleine hande laren, die 't anders stellig niet zouden kun nen doen, profiteeren hiervan". Tegen deze uitlatingen van den burgemees ter hadden de heeren Van der Voet en Spie renburg het volgende willen opwerpen: 1. Uit het kassaldo van 35.000 mag b.i. zeker niet de conclusie worden getrokken dat de financieele toestand buitengewoon gunstig is en dat de gemeente uiterst zuinig is beheerd. Het kassaldo is een toevallige gun stige kaspositie van dit oogenblik, 2. Het bevreemdde deze heeren, dat met geen woord gerept wordt van een tekort op de gemeentebegrooting van 9000. Dat er „misschien" opcenten op de gemeentefonds belasting zullen worden geheven, had de bur gemeester gevoegelijk achterwege kunnen la ten, want de Raad had daartoe reeds besloten tot dekking van het tekort van 9000, 3. De beide Raadsleden achten niet geheel juist de mededeeling, dat deze heffing van op centen een gevolg is van de werkloosheid. De post werkloozenzorg werd verhoogd met 2000; de verhooging van andere posten, tot een bedrag van 7000 bezorgde de ge meente het tekort van 9000. 4. Eveneens onjuist achten zij de uitlating van den burgemeester, dat de kleine kwee kers profijt trekken van de subsidie voor het cultuur-rijp maken van gronden. Dit is in strijd met de bedoeling, welke bij den ge meenteraad voorzit. NOORDWIJK. Crisiscomité geinstalleerd. Gisterenmiddag werd door burgemeester van de Mortel met een toepasselijke toe spraak geïnstalleerd een plaatselijk crisis comité. Hierin hebben zitting genomen de burgemeester als Voorzitter en verder als leden namens het R. K. Armbestuur de heer A. H. Faase, namens het Wit-Geie Kruis Dr. F. J. Visser, namens den R. K. Volksbond de heer L. J. Bakker, namens de gereformeerde diaconie te Noordwijk aan Zee de heer W. Baalbergen, namens de St. Jozefgezel.envereeniging de heer J. W. Roodenrijs, namens de Christ. Midden- standsvereeniging de heer W. Plaatzer, na mens de Hanze de heer V. Ph. Braun, na mens de vereeniging Dorcas, Mevr. W. W. Siddre, namens de Vereeniging „Zieken zorg", Mevr. J. I. de Ktegt, namens den Christ. Besturenbond de heer D. van der Ndet Jzn., namens de diaconie der Ned. Herv. Gemeente te Noordwijk aan Zee de heer W. Vink, idem voor Noordwijk Binnen de heer R. J. de Groot, namens de Noord- wijksohe Winkeliersvereeniging de heer S. P. C. van Welij, namens de van Limburg Stirum Gevers stichting de. heer Jac. van Beelen Jzn., namens de Mod. Arbeidersbe weging de heer \V. Roskam, namens het Bloembollenkweekersgenootschap de heer J. H. Lindhout, namens het R. K. Crisis- comité de heer C. Verwey, namens de ver eeniging „Hulp in de Huishouding" Mej. A. de Groot, namens de afd. Noordwijk van de Mij. van Tuinbouw en Plantkunde de heer H. de Boer, namens de Vereeniging voor Bloembollencultuur de heer J. C. van der Meer, dezelfde namens den Land en Tuinbouwbond, namens de Liduinavereeni ging Mevr .C. Alkemade. De afgevaardigde van „Het Groene Kruis" was wegens ongesteldheid verhin derd, terwijl de diaconie van de geref. ge meente te Noordwijk Binnen als gevolg van een misverstand alsnog een vertegenwoordi ger zal aanwijzen. Uit bovengenoemd comité werd een dage- lijksche comité benoemd bestaande uit Mej. A'ie de Groot als Secretaresse en Mvr. W. W. Siddre, Penningmeesterresse, alsmede uit Mevr. J. I. De Recgt en de heeren W. Baalbergen en L. J. Bakker, leden. Als Voorzitter zal de Burgemeester fungeeren.

Leidsche Courant | 1931 | | pagina 6