t fAANDAG 30 NOVEMBER 1931 BAROMETER. naar waarnemingen verricht in den morgen van. 30 Nov. 1931, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bildt Hoogste barometorst.: 777.4 te Memel. Laagste barometerts.: 749.6 te Isafjord. Verwachting tot den avond van 1 Dec.: Zwakke veranderlijke wind, nevelig tot licht of half bewolkt. Waarschijnlijk droog weer. Temperatuur om het vriespunt tot lichte vorst in het Oosten; in het Westen weinig verandering in temperatuur. Het gebied van hoogen luchtdruk in het Noord-Oosten blijft den weerstoestand in het binnenland yan Europa beheersehen en veroorzaakt een strooming van Ooste lijke winden over Polen en Duitsohland naar de Oost- en Noordzee, die sterke af gekoelde luchtmassa's uit het binnenland raar de kunststreken brengen. Onder de heldere en uiterst droge bovenlucht koel de de lucht in den ondersten kilometer in Duitsohland sterk af, zoodat aan den grond strenge vorst voorkomt. De voorstlijn be woog zich naar het Westen, doc-h kwam niet verder dan Groningen en onze Oost grens. In het Westen beweegt zich een warmere luchtstroom over Ierland en de golf van Boscaye naar het Zuiden. In het zadelgebied tusschen de gebieden van hoogen luchtdruk in Oost en West en de depressies in Noord- en Zuid houdt het windstille en mistige weer aan met groote temperatuur tegenstellingen tusschen bin nenland en kust, terwijl opheldering in den nacht in het Oosten des lands vorst zal meebrengen. KORTING AAN GEMEENTEN EN PROVINCIËN. Geen intrekking van het wetsontwerp. In de Memorie van Antwoord aan de Tweede Kamer inzake het wetsontwerp tot tijdelijke korting op de uitkecringen aan gemeenten en provinciën betoogt de mi nister, dat dit ontwerp niet in strijd is met de autonomie, het zelfbeschikkings recht der gemeenten, en dat er voor hem geen aanleiding bestaat, om het in te trekken. Eventueele amendementen tot wijziging wacht hij af. De kortingen zullen ingaan met den aanvang van het jaar 1932—1933 voor de gemeenten en met den aanvang van het jaar 1932 voor de provinciën. ONTSLAG OP DE STOOMSPINNERIJ „TWENTE". De directie van de stoomspinnerij „Twente" te Almelo heeft haar dreige ment vaan vorige week gehandhaafd en de arbeiders, die Vrijdag j.l. den arbeid niet hebben hervat, vanmorgen medege deeld, dat zij zijn ontslagen. PRIJSBESCHERMING SIGAREN EN SIGARETTEN. Overeenstemming omtrent een contract. Op een te Utrecht gehouden vergadering, uitgaande van de commissie uit een groo.e groep sigaren- en sigaiettcnfabrikanten, die de prijsbeschcrming ter hand wenscnen te nemen, tot welke vergadering de be- stur envan den Nat. aHnzebond, vau deu Ned. Bond en van de Neutrale Vereéni- ging te Amsterdam waren uilgenoodigi, is volgens het „Centrum" overeenstemming bereikt aangaande een contract tot prijs bescherming, waartoe volgens mededec- ling ter vergadering een 40-tal fabrikanten in principe bereid was mede te werken. Financiën en Economie DE NEDERLANDSCHE BANK VERKOOPT HAAR PONDENBEZIT. MEEN1NGSVERSCHIL MET DE BANK OF ENGLAND De gulden blijft veilig. De directie van De NederlancUche Bank deelde in haar communiqué van 27 September 1931 mede, dat zij alle reden meende ie heb ben. om aan te nemen, dat voor de Bank in de toekomst geen verlies op haar pondenbezit zou te duchten zijn. Het daarna mondeling en schriftelijk ge pleegde overleg heeft uitgewezen, dat de Bank of England niet bereid is de aanspraken te e-kennen, welke De Nederlandscbe Bank naar billijkheid meent te kunnen doen gelden Hoe wel De Nederlandscbe Bank haar standpunt handhaaft en hare pogingen voortzet, meende zij onder deze omstandigheden het koers- risico. aan haar ponden-bezit verbonden, niet verder te mogen loopen. Zij heeft derhalve naar een oplosing gezocht, welke haar in staal zou stellen het grootste deel van haar pon denbezit zonder verder koersrisico aan te hou den. In samenwerking raet de Regeering is deze oplossing hierin gevonden, dat de pon den, voor zoover deze bestemd kunnen wor den voor aflossing van de twee Nederladsch- ludische. in ponden luidende, leeningen, wel ke aflossing in haar geheel te beginnen raet respectievelijk 15 Juli 1933 en 15 Augustus 1933 kan geschieden, op latere levering aan de Nederlandsch-Indische regeering verkocht zijn De ponden, welke niet voor bovenstaand doel konden aangewend worden, zijn bereids gerealiseerd De hieruit en uit den bovenom schreven termijnverkoop voor De Nederland- sche Bank voortvloeiende verliezen zullen er toe leiden, dat het boekjaar 193132 raet een belangrijk nadeelig 6aldo zal sluiten. Maat regelen ten einde zoowel op materieele als op personeele uitgaven te bezuinigen, zijn ten deele reeds genomen, ten deele in bewerking. De voorzieningen, welke overigens, in ver band met de zooeven bedoelde verliezen, zul len getroffen moeten worden, zijn in voorbe reiding. Te allen overvloede wordt hierbij met na druk geconstateerd, dat, na de hierboven om schreven transactie, uit het pondenbezit van De Nederlandscbe Bank geen nadeelen te duchten zijn voor de vervulling van hare taak om de goudwaarde van het Nederlandscbe ruil middel te handhaven. De gouddekking van alle opeischbare verplichtingen der Bank be draagt volgens de laatste wcekbalans 70.22 o! 30.22 meer dan de voorgeschreven mi nimum metaaldekking van 40 Hierin is hare kracht voor de vervulling van de zooeven bedoelde taak gelegen en deze kracht blijft geheel onverzwakt. UIT DE OMGEVING WASSENAAR NA VIJF JAAR IN DEN VAL GELOOPEN Een gevaarlijk inbreker gearresteerd. In samenwerking met de recherche van den Haag en de marechaussee van Wassenaar is Zondagavond door de gemeentepolitie uit Wassenaar in zijn woning te 's Gravenhage ge arresteerd de 23-jarige A., als verdacht zich te hebben schuldig gemaakt aan een viertal geruchtmakende inbraken in villa's te Wasse naar, op het einde van het jaar 1928. De da der is destijds bij een van dif inbraken over- loopen, doch vluchtte, waarbij hij gebruik maakte van een vuurwapen. Opk thans bleek de aangehoudene gewapend te zijn. van een met scherp geladen Browning alsmede een dolk en een zwart masker. Tal van gouden sieraden en zilveren voorwerpen zijn bij een huiszoeking te zijnen huize in be slag genomen. De verdachte heeft bekend, is voorgeleid voor den burgemeester en op diens bevel in verzekering gesteld. In inbraken zijn des tijds gepleegd hij de familie L. aan den Duinweg, bij P, aan de Hartelaan, bij A. op de Duinlustweg en bij de R. op den Rijksstraatweg. De man was na zijn vlucht naar het buiten land uitgeweken, en sinds kort in het land te ruggekeerd. STOMPWIJK. Afscheid van den heer Fleuren. De heer Fleuren, hoofd der Par. Jongens school heeft heden zijn ambt neergelegd. Vanmorgen werd oen H. Mis uit dank baarheid opgedragen, waarna receptie werd gehouden in het gymnastieklokaal. Hier werd de heer Fleuren toegesproken door den Pastoor, door een der oud-leerlin gen. den heer Elderhorst, door den Burge meester en door den Bisschopp Inspecteur. Door de schoolkinderen werden eenige aardige toonee'stukjes opgevoerd. Namens de jeued werd als geschenk aan geboden een inktetel en een tafelk'eed. na mens het kerkbestuur een marmeren pen- dulestel. namens de oud-leerlingen een haan. De heer Fleuren dankte aan het slot der bijeenkomst voor de hulde hem gebracht. UIT DE RIJNSTREEK ALPHEN AAN DEN RIJN. „HET. JEUGDBOEK Zaterdagmiddag half drie werd in het Patronaatsgebouw in tegenwoordigheid van de hoogeerw. deken en van de beide wpleerw. heoren kapelaans, patronaats- comniissie, bibliothecarissen van dc R. K. Leesbibliotheek „St. Bonifacius", door den hoogeerw. heer deken de tentoon stelling geopend „Het jeugdboek" geor ganiseerd door den Keurraad voor R. K. jeugdlectuur te Tilburg. De voorzitter van de Bibliotheek van de Parochie St. Bonifacius, de heer A. D. van Vliet, sprak allereerst een wel komstwoord tot de aanwezigen, in het bijzonder tot den deken en de beide ka pelaans voor de welwillendheid om bij de opening dezer tentonstelling genaamd „Het jeugdboek" tegenwoordig to zijn. Daarvoor bracht spr. zjjn oprechten dank. Ook bracht spr. dank aan de Bibliothe carissen voor den arbeid, die zij in de afgeloopen week hadden verricht, inzon- der aan den heer Bockling, die het ini tiatief nam voor deze tentoonstelling, aan den geestelijk adviseur, kapelaan Sondaal, voor al hetgeen zijneerw. ge daan heeft voor de bibliotheek en na mens de bibliothecarissen verklaart spr. het zeer op prijs te stellen, dat zij, wan neer zij de geestelijk adviseur noodig hadden, nooit te vergeefs bij hem had den aangeklopt. Hartelijk dank brengt spr. vervolgens aan den deken ale voor zitter van de St. Josephvereeniging, waarvan de bibliotheek een onderafdee- ling is, voor den steun in de jaren ge noten, toen de bibliotheek in financieele moeilijkheden verkeerde. Zeer zeker, al dus spr„ zouden wij voor enkele jaren deze grootsche zaak niet aangedurfd hebben. De snelle vooruitgang der biblio theek heeft ons genoodzaakt het aantal bibliothecarissen van twee op negen te DE LE1DSCHE COURANl brengen, omreden vroeger de bibliotheek alleen Zondags en thans ook Woensdag en Zaterdagavond geopend is. Het aan tal boeken, dat de eerste tien maaanden van dit jaar werd uitgedeeld, beloopt bijna 4000. Dit succes, aldur spr., is aan leiding geweest tot het houden dezer tentoonstelling, ten einde daardoor nog meer op de bibliotheek de aandacht te vestigen. Spr. wijst ten slotte op het vele werk om de boeken in orde te houden en dringt er bij ouders en onderwijzers op aan, te zorgen, de boeken zoo zindelijk mogelijk te houden. Hierna geeft spr. het woord aan ka pelaan Sondaal, die het doel dezer ten toonstelling uiteenzette. Spr. gaf eerst een kort historisch overzicht over de R. K. Bibliotheek tc dezer plaatse. Dozo dateert uit het jaar lb&o toen in café Groeneveld, nabij Gouwsluis, onder be heer van Nol Kouwets do bibliotheek ge opend werd. Daarna werd deze ver plaatst in een perceel naaet van Hof wegen om daarna weer te worden over gebracht naar de St. Josephzaal en thans vaste voeten te hebben gekregen in het Patronaat. Spreker wijst er vervolgens op, dat men er thans allerwegen op uit is door het jeugdboek het kind te krijgen, want wie het kind heeft bezit do toekomst. Jaren lang aldus spr., hebben de Ka tholieken op het gebied van jeugdlitera tuur ten achter gestaan, doch thans werd reeds op verschillend gebied van katholieke jeugdliteratuur een voorsprong verkregen. We moeten meer dan ooit bijzondere aandacht schenken aan de boeken, die de jeugd worden voorgezet. Spr. hoopt dat de aanwezigen thans zul len begrijper* waarvoor dezo tentoonstel ling ie georganiseerd en vraagt daarbij do bijzondere aandacht voor de boeken, die het godsdienstig leven der jeugd raken. Dc hoogeerw. deken wil gaarne do voreorendo taak op zich nemen, deze ten toonstelling te openen. Spr. zegt dat de bibliotl ecari8sei> verband hebben ge zocht tusschen bibliotheek en tentoonstel ling omdat door hetgeen op do tentoon stelling te zien is de lust zal worden op gewekt, do boeken van de bibliotheek te halen. Spr. vergelijkt het slechte boek voor do jeugd met een onbewaakte over weg en wijst er vooral de ouders op om hen voor dezo gevaren te behoeden. Ook in Alphen worden door vele jongens en meisjes nog boeken goliaald, waar zij niet behooren gehaald te worden. Deze tentoonstelling mogo daarom een aan sporing zijn, om de bibliotheek op do hoogte van den tijd te houden en naar behooren te steunen. Hierna werden de aanwezigen in de gelogenheid gesteld do tentoonstelling te bezichtigen. De expositie, welke een keur van boeken bevat op gebied van geestelijijk, liturgisch en ontspannings lectuur, werd Zondagavond ge..loten. In aansluiting met bovenstaande kun nen we nog mededeelen dat door do Witte Filmvereoniging 16 en 17 Dec. oen filmavond wordt gegeven ten bate van de Bibliotheek, voorstellende do Noord poolexpeditie van Nobile. Plotselinge dood. Zaterdagavond is de phra. 60-jarige de J. uit Zwammerdam op het perron der Staatsspoorwegen al hier ineen gezakt en onmiddellijk over leden. BODEGRAVEN Si. Elisabeth-vereeniging. De kleeding- stukken, vervaardigd door de St. Eliaabeth- vereeniging voor de armen dezer parochie, wa ren gisteren na de Hoogmis in het patronaats- gebouw te bezichtigen Keurig waren de kleeren gerangschikt en dcor de quantiteit was een groote oppervlak te voor deze tentoonstelling noodig. Voor de meisjes waren bestemd 25 acborten, 30 jurken 5t hemden, 20 broeken, 30 onderjurken en 15 directoires en voor de jongens 26 blouses, 45 broeken, 46 hemden en 22 borstrokken. Ook wordt gezorgd voor onden van dagen. Een groote tafel vol onderkleeding en bed- gced waren daar te bezichtigen. In vele huisgezinnen, zullen deze gaven we der vreugde geven, vooral in deze moeilijke tijdsomstandigheden. Gaarne zou de vereeni- g:ng nog meer hulp. waar dit noodig is (cn er is veel noodig) verschaffen. Stelt u haar daartoe in staat en dit kunt u doen door gel delijke giften en tevens door uw kleerkast eens na te zien en het overtollige goed en kleeding, die u niet meer draagt, goed waar uw kinderen zijn uitgegroeid, enz. aan haar te schenken. Al deze giften zullen dankbaar worden aan vaard en u kunt er verzekerd van zijn, dat uw gaven goed worden besteed. De dames van het bestuur zijn bereid alles in ontvangst te nemen. Helot haar dus spoedig met dit schoone werk van barmhartigheid. Sl. Nlcolaasdruhte. Door de firma C. Ja- min was aangekondigd, dat Zaterdagavond half zes St. Nicolaas, vergezeld van het mu ziekkorps der firma, haar filiaal in de Brug straat zou bezoeken. Reeds vroeg hadden vele kinderen bij deze zaak postgevat, teneinde van een goede plaats verzekerd te zijn. Allengs werd het drukker en toen het uur van aankomst geslagen had en de tonen der muziek zich tieten hooren, v.-as er geen doorkomen meer aan. Met groot gejuich van de zijde der jeugd werd de goede Sint met zijn beide knechten ontvangen Nadat verschillende kinderen in de zaak waren onthaald, werd met volle muziek een tochtje naar den Overtocht gemaakt, waarna weder naar Rotterdam werd teruggekeerd. Aanrijding. Door de vrachtauto der melkinrichting werd de heer B. v. D., doordat hij plotseling den weg overstak aangeheden. Gelukkig kwam hij er met slechts eenige kneuzingen af. Lek gesiooten. Zaterdag stootte een zwaar geladen kolenschuit lek voor de sluis alhier. Daar door pompen de schuit niet was boven U houden, werd de motorspuit ter assistentie ingeroepen. Spoedig was nu bet water ver wijderd en door overladen van een gedeelte der lading kon het lek ontdekt en gestopt worden en het schip de reis naar Woerden voortzetten. Een en ander had natuurlijk veel bekijk*. KOUDEKERK Pluimveetentoonsteling. Op Woensdag 2 en Donderdag 3 Dec. a.s. zal op de bovenzaal van hotel de Bruin alhier, een pluimveeten- loonstelling worden gehouden, georganiseerd door het bestuur van da eierenveilingvereeni- ging KoudekerkRijndijk. NIEUWKOOP. De werkverschaffing. Vrijdagavond heeft de Raad in spoed- eischende vergadering besloten de Rijkv- subsidie bij de werkverschaffing te aan vaarden op do door het Rijk bepaalde voor waarden. Z0ETERW0UDE. GOEDE VANGST VOOR DE POLITIE. De dader van verschillende inbraken aangehouden. De laattso dagen werd onze gemeente onveilig gemaakt door een individu, dat tal van inbraken en diefstallen pleegde. Dezer dagen is het de gemeente- en rijkspolitie gelukt de dader van deze mis drijven in handen te krijgen, doordat te Leiden iemand op heeterdaad werd be trapt bij een inbraak in een banket fabriek aldaar. Dit bleek te zijn een zeekere Chr. A. K., wonende te Zoeterwoudo in de Weipoort. Bij een onderzoek in diens woning bloek dat daar een formeele opslagplaats van gestolen goederen aanwezig was. Nadat de dader aan een scherp ver hoor was onderworpen kwam oji. aan het licht dat hij de onlangs door ons gemelde inbraak bij don veehouder G. v. d. Poel alhier had gepleegd, waarbij hij door uit snijding van een ruitje boven een der stal deuren de deur kon openen en vervolgens tot het slaapveitrek alwaar de heer v. d. Peel en diens vrouw sliepen, is doorge drongen. Voor een stoel welke naast de slaapstede van v. d. Poel stond, stal hij een portemonnaie inhoudende ongeveer 10.- De portemonnaie, nadat deze van de inhoud was ontdaan, heeft K. ongeveer 100 meter van de plaats des misdrijfs in een bosch weggegooid. Naar do beurs wordt door de politie gezocht. Voorts heeft K. bekend een #Veetal rijwielon bij den heer C. van Vliet, wonende aan do Roomburgcrweg in dore genieonte te heb ben ontvreemd, v.* n bereids bij do po litie aangifte was gedaan. Ook bekende K. een inbraak van bctce- kenis in de gemeente Benthuizen op de grens dezer gemeente tc hebben gepleegd, waarbij hij door middel van inklimming door oen raampje van de W.C. zich toe gang heeft verschaft tot de woning van den heer J. v. d. Berg. Maar hier heeft K. na zich eerst flink tegoed te hebben gedaan aan wijn en andere dranken 3 hammen, 1 kaas, 6 worsten, 4 flesschen wijn, 2 fles- schon limonade, pl.ni. 4 pond boter, 2 pnnr nieuwe schoenen, 1 leoren pantalon eu een damesregenjas mede nam. Ten slotte bekende K. nou de pl.m. 3 weken geleden poging tot inbraak in de R.-K. kerk aan den Ilooge Rijndi-k te hebben gepleegd waarbij een ruit glas-in- lood ter grootte van 70 X 70 c.M. met om lijsting en al uit den muur is gehakt. Het is nog niet komen vast te staan wat K. aldaar heeft ontvreemd. Ook wordt hij verdacht van do inbraak in de pastorie De politie stelt een nauwkeurig onderzoek in in hoeverre hij met nog meer lore der gelijke misdrijven, die den laatsten tijd in de omliggende gemeenten hebben plaats gehad in betrekking kan staane. Ook d« Lcidsche politie heeft eenize voorwerpen van diefBtal afkomstig bij K. in beslag genomen. K. is inmidedels te Leiden in verzekerde bewaring gesteld. Voorwaar een groot succes van onze politiemannen, aangezien bij al deze misdrijven zeer wei nig aanwijzingen bestonden. Autobusdienst HazerswoudeLeiden. Ged. Staten van. Zuid-Holland hebben aan J. Kok Sr., C. F. Middelkoop, J. J. Hardijzer te Boskoop en Jelle Kok te Zog- waart met ingang van 1 December 1931 vergunning verleend tot het inwerking brengen van een autobusdienst van Ha zerswoude (Ned. Herv. Kerk) over Bont huizen, Zoetermeer-Zegwaart, Zoeterwou.,o (Golderswoude en Woi|>oort) nnnr Leiden (Stationsplein) en omgekeerd. ACADEMIENIEUWS LEIDEN. - Geslaagd: cand. examen klaas. lett. de heer A. C .Cos- man (Leiden); cand. examen Nederl. lelt. mejuffr. H. A. Goethart (Leiden); doctoraal-examen rechtsgeleerdheid mejuffr. A. C. Bruinwold Riedel (den Haag) en de heer H Ph. de Kanter (Rotterdam); voorbereidend kerkelijk examen de heer G. W. Korevaar (den Haag): propaed. examen godgeleerdheid de heer P. A. Stappert (Sneek) De heer P. J. Gaillard, geboren te Rotterdam promoveerde heden tot doctor in de genees kunde. Voor het apothekera-adsiatent examen zijn geslaagd de dame% M. J. van der Haar (Soe- kaboemi) en J. G. M. van der Loop (Den Haag). LAATSTE BERICHTEN Hst Nationaal Steuncomité. De N.V. Algemeene Confectiehandel van C. en A. Brenninkmeyor te Amsterdam heeft aan het Nationaal Crisis-Comité een gift van 26.000.doen toekomen. EERSTE BLAD PAG. 3 MARKTBERICHTEN AMSTERDAM, 30 Not. Vm. Tor vte- mprkt waren heden aangevoerd: 423 vette koeien, waarvan de prijzen waren: le kwal. 72—80'cent, 2e kwal. 6070 cent, 3e kwal. 50—60 cent, mindere soorten 42—48 cent per kg. slachtgewicht70 melk- en kalf- koeien 910—880 per tsuk; 11" vette kal veren 2e kwal» 64—72 vent, 3e kwal. 50—62 cent per kg. levend gewicht; 55 nuchtere kalveren 611 per stuk; 35 schapen 1822 per stuk: 930 varkens, wegende van 90110 kg 44—45 cent, zware 43—44 eent vette 4012 cent per kg. elachtgewioht, 34 paarden 70—130 per stuk. Aan het abat toir zijn hoden aangevoerd 13 wagons ge slachte runderen, afkomstig uit Denemar ken. ROTTERDAM, 30 Nov. Vee. Aan voer: 925 varkens, 450 vette runderen, 241 vette kalveren, 1207 schapen of lam meren. Prijzen per pond: koeien 3739, 32—33, 19—24 ets. Kalveren 65—0552—57X 40-45 ctf. Varkens 19—1817 ets. Overzicht: Koeien handel traag, prij zen iets lager; vette kalveren luie han del, prijzen met moeite bedongen; var kens zeer gedrukte handel, prijxen lager. STOMPWIJK, 28 Nov. Eierenvalling. - Prijzen: hennennoieren 4.65—6.15, kip peneieren 7.158.05, eendeneieren 6.50 per 100 stuks. BOSKOOP, 28 Nov. Bloemenveiling. Rozen per bos van 100 stuks: Ophelia 29 12 cent. Golden Ophe'.ia 30 -62 cent, Had- ley 3460 cent, Claudius Pernet 0.70— 1.20; Columbia 15—80 cent, Butterfly 40 90 cent, Mae Keiler 29—41 cent, Wilh. Kór- des 5090 cent, Rosalandia .'4466 cent, Phoebe 38—60 cent, Else Poulsen 32—79 cent, Gcrmania 5070 cent, Kilham 4090 cent. Dive.wen: Chrysanten, gronlblormig 0.70—1.60, idem tros 1329 cent, Popers 23 cecnt. Heden overleed onze geliefde Echtgenoot, Vador en Grootvader, JACOBUS VAN DER HEIJDEN, Architect, in den ouderdom van 77 jaren. Leiden: W. v. d. HEIJDEN— VAN SM I RUKW 's-G ravenhage: C.G.W. PELTEN BURG v. d. HEIJDEN P. C. PELTEN BURG Leiden: J. A. v. d. HEIJDEN Rotterdam: Weduwe M. J. v. d. HF.IJDEN- VAN WAAS WILLY v. d. HEIJDEN Leiden: A. v. d. HEIJDEN K. v. d. HEIJDEN. Leiden, 29 Nov. 1931. Teraardebestelling Donderdag 3 Dcc. te 12 uur op dc begranf- plaata llhijnhof. Geen bezoek. Geen Bloemen. Algem. kennisgeving. Heden overleed, tot onze diepe droefheid, na een langdurig en geduldig godragen lij den, voorzien van de H.H. Sacramenten der Stervenden, onze innig geliefde Vader, Be huwd-, Groot- en Over I grootvader, de heer BARTH0L0MEUS VINK, Wodn. van C. v. VLIET, eerder Wodn. van M. M. STIGTER, in den ouderdom van ruim 67 jaar. Uit aller naam: Familie VINK. Bodegraven 3o Nov. '31 De H. Uitvaart en begrafenis zal plaats hebben op Dondoidag 3 Dec. te uur in dc Parochiekerk van den H. Willibrordus te Bo degraven. Eenige en algemeene kennisgeving. Voor Uwe deelneming, ons betoond bij het overlijden van onzen lieven Broeder, Be- buwdbroeder en Oom Dr. PIETER HUIJSER betuigen wij onzen hnrtclij- ken dank. Uit aller naam. A. H. HUIJSER. Lcidschendam, 30 Nov. 1931. 11056

Leidsche Courant | 1931 | | pagina 3