t UIT BE RIJNSTREEK ACADEMIENIEUWS STADSNIEUWS KERKNIEUWS TELEGRAMMEN MARKTBERICHTEN Advertentiën t MAANDAG 19 OCTOBER 1931 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 3 BAROMETER. naar waarnemingen verricht iD den morgen van 19 October 1931, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor, instituut te De Bildt: Hoogste barometerst.: 772.3 te Breuslau. Laagste barometerst.: 756.6 te Andaenes. Verwachting tot den avond van 20 Oct.: Meest matige Noordwestelijke tot Wes telijke wind. Half tot zwaar bewolkt. Mo gelijk eenige regen en de-s nachts iets zach ter in het Noorden. Overigens weinig of reen regen en weinig verandering in tem peratuur. Het gebied van hoogen druk, dat Zater dag van het Westen naar het Oosten over het weerkaartje lag, blijkt na het aftrek ken van de depressie, die toen over Scan dinavië was gelegen en die over het Oost zeegebied den hoogen druk had aangeta.it, een nieuwen aanval uit het Noorden te doorstaan; die iets Zuidelijker aankwam en nu aan de Noorsche kust opnieuw storui- achtigen wind veroorzaakt. Ofschoon de toestand hier te lande daarvan nog geen invloed ondervond, zoodat een rustige stra lingsnacht hier nachtvorst brengen kon, is 't wel te verwachten, dat een secundaire aan deze Noordelijke depressie, die nu ten Wes ten van de Britsche eilanden de barome ter doet dalen, in het Noorden van ons land een onderbreking geeft in het stralingsweer. Over vrijwel het geheele vasteland heerscot windstilte of zwakke wind. Op IJsland her stelt zich de druk en een gebied van hoo gen druk. dat ten Westen van de Brit sche eilanden ligt, geeft de kans op een voortzetting van het mooie weer in West- Europa. LUCHTTEMPERATUUR: 11.8 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a.: Van Maandagnamiddag 5.30 uur tot Dinsdagmorgen 6.uur. HOOG WATER. Hoog water te Katwijk aan Zee op Dinsdag 20 October voorin. 10.15 uur en nam. 11.uur. VOORSCHOTEN. Missie-Zondag. Gisteren had onze pa rochie de eer bij de te houden Missie-Zon dag den Missionaris Rev. Father J. Witlox in haar midden te hebben, die in de Vroeg mis en in de Hoogmis de predikatie heeft gehouden over de prediking van het evan gelie onder de heidenen. Des avonds na het Lof had een bijeenkomst plaats in het R.-K. Vereenigingsebouw, waar Father J. .Witlox als spreker optrad. De zaal was geheel gevuld met belangstellenden. Des namiddags had de missionaris een causerie gehouden over het missieleven voor de schoolkinderen, die reeds oe roem van den causeur hadden verspreid. De zeereerw. heer P. Meyers, pastoor der parochie, open de de bijeenkomst met den chr. groet en een woord van welkom tot den alombeken- den missionaris Witlox en sprak zijn groo- te vreug'/e uit, dat een zoo groot getal deze bijeenkomst bijwoonde, waarna pater Wit lox het woord verkreeg. In een schitteren de en tot het einde toe uiterst boeier de causerie liet de missionaris zijn leven en zijn strijd de revue passeeren. Vanaf zijn geboorte tot aan zijn priesterlijke loop baan. Reeds in zijn prille jeugd hoorde hij de stem van God, die hem opriep tot het missieleven, doch ontbloot van alle hulp en te nzeerste tegengewerkt door de om standigheden kon deze groote missionaris pas op 23-jarigen leeftijd zich op de stu die gaan toeleggen en zijne roeping vol gen. En ook zijne studiejaren, met welk een moeite en hoe uiterst zorgvol gingen deze, vooral de eerste studiejaren, voorbij en onder welk een tegenwerking. Doch de Goddelijke voorzienigheid waakte en al waren er dagen dat menschelijker wijze ge sproken er geen uitkomst meer was om te komen tot priester-missionaris, toch wer den deze ontzettende beproevingen over wonnen, en na een harden tijd van studie bereikte deze groote missionaris zijn roe ping om het evangelie te verbreiden en eindelijk mocht hij na zulk een zwaren strijrl het voor hem beloofde land „Afrika"' bereiken. In een heerlijke en zeer comische causerie schilderde de causeur dezen strijd en wist lachende groote waarheden te vertellen voor iedereen. Bijna drie uur lang wist de missionaris de menigte zoo zeer te boeien door zijn voordracht, dat den echten tooneelspeler kenmerken, dat aan het einde van zijn voordracht gekomen zijnde, het alle aanwezigen speet dat het einde van dezen hoogst interessanten avond nabij was. Zeer zeker was de pas toor de tolk van allen, toen zijneerw. den missionaris dank bracht voor zijn boeien de voordracht, waarvan allen zoo hadden eenoten. De pater was met zijn voordracht begonnen bij zijn prille jeugd tot aan zijn missionarisleven van eenige jaren in de binnenlanden van Afrika. Heden, Maan dagavond, na de te houden Octoberoefe- ningen in de kerk zal de missionaris zijne causerie^ voortzetten over het missiewerk in de binnenlanden van Afrika. Reeds he denavond hebben wij eenige blikken kun nen s-laan in dat missie,leven en het tweede deel der causerie beloofd schitterend te worden en wij raden dan ook allen aan vooral zij, die gisteravond niet tegenwoor dig waren, er heen te gaan, zij zullen er geen spijt van hebben, maar ten zeerste voldaan huiswaarts keeren. Onder de pauze werd een collecte ge houden die een maai sommetje heeft opge bracht voor de missie, Ga, luister en gij zult genieten! VOORHOUT. Gemeenteraad. De Raad dezer ge meente is op Woensdag 21 October 1931, des namiddags ten 7 ure, bijeengeroepen ter behandeling van de navolgende punten: 1. Voortzetting van de behandeling der ge meente-begrooting 1932. 2. Benoeming der Commissie ingevolge artikel 13 der steun regeling. 3. Wijziging gemeente-begrooting 1931. ALPHEN AAN DEN RIJN. Verduistering. Wij vernemen dat bij den Officier van Justitie te 's-Gravenhage klachten zijn ingediend tegen D. R., koop man, vroeger wonende te Leiden, thans wonede alhier, ter zake van verduistering van naaimachines. Vischwedstrijd. Gisteren werd op den Rijn nabij de Spoorbrug een onderlinge vischwedstrijd gehouden, waaraan deelge nomen werd door de besturen der hengel- vereenigingen „Hengelsport", „Onder Ons ,.Döor Vriendschap Vereenigde" allen te Leiden, benevens het bestuur der Leidsehe Hengelaarsbond en „Ons Genoegen"' te Al phen aan den Rijn. De prijzen werden be haald als volgt: le pr. Halebos, 2e pr. Tuithof, 3e pr. Vermet, 4e pr. Land vaart., 5e pr. De Ridder. 6e pr. Kerseboom, 7e pi. De Wit, Se pr. Hendriks. 9e pr. Van der Berg, 10e pr. Brogaar, 11e pr. Rogaar, 12e pr. De Water, 13e pr. Van Nes. -m* BODEGRAVEN. ERNSTIGE VECHTPARTIJ. Achttal jongelui aan het vechten. Ten gevolge van minnenijd is Zaterdag avond op de Zuidzijde alhier een ernstige vechtpartij ontstaan tusschen een achttal jongelui, van wie twee uit Bodegraven «?n zes uit het naburige Driebrugge. Bij het verwoede gevecht werd zoodanig van het mes gebruik gemaakt, dat vrijwel alle deel nemers talrijke bloedende wonden bekwa men. Medische huln moest worden ingeroe pen om de getroffenen te verbinden. Een der jongelui trok bovendien een revolver, doch de afgevuurde schoten troffen geen doel. Op krachtige wijze moest de politie ingrijpen om de orde op het slagveld te herstellen. Drie der belhamels werden ge arresteerd en opgesloten. NIEUWKOOP. Wantoestanden Een bekend kweeker uit Nieuwkoop heeft een veld met ongeveer 200.000 volwassen bleomkolen van prima kwaliteita De hoogste prijs welke hij op de veiling kon bedingen was f 2.90 per 100, met het. gevolg, dat zij niet meer gesneden worden en op het land staan te verrotten. Een dezer dagen kwam hij in Den Haag waar hij een kar met kool zag van ongo- veer gelijke kwaliteit. Hij vroeg den handelaar naar den prijs daarvan en wat was het antwoord Wil je wel gelooven, dat als ik een prijs vraag van veertig cent per stuk voor zulke beste kool de menschen nog hun neus op trekken 1 Zijn dat wantoestanden of niet? LEIDEN. Geslaagd: Candidaatsexamen Indisch Recht de heer W. R. Engel'bert (den Haag); Econ. doctoraal examen Indologie de heer S. van der Bij (den Haag); aanvullend doctoraal examen Indisoh Recht mr. C. Meyer (den Haag). DE GRAAL. Tochten naar de Groenendijk en naar Warmond. De Graal-meisjes hebben gisteren gede monstreerd te Hazerswoude (Groenendijk) en te Warmond. Des morgens trok „De Graal" de Rijn streek in. Op het kerkplein te Groenen dijk werd een gedeelte spreekkoor, enkele reidansen en gezangen uitgevoerd. Er be stond voor deze demonstratoe groote be langstelling. Des middags tegen de meisje naar War mond, waar na de Vespers in den tuin voor de kerk eenzelfde programma van spreekkoor, reidansen en zang werd uitge voerd. Na afloop onthaalde de Pastoor de meis jes ten Huize St. Lidwina op thee en koek, wat zich na de lange marsch uitstekend liet smaken! De Pastoor heeft daarna een sympathieke en aardige toespraak tot de leidsters en de meisjes gehouden. Ook hier bestond er van de zijde der parochianen veel belangstelling. Ongetwijfeld zullen deze uittochten naar de dorpen populariteit aau „De Graal" bezorgen. Ds. H. J. Kouwenhoven, emeritus predi kant bij de Gereformeerde Gemeente te Leiden, woonachtig te Oegstgeest, zou gis teren te Amerongen den dienst in de Ge reformeerde Kerk aldaar leiden. Hij werd evenwel plotseling onwel en is spoedig daarna overleden. 9715 R. K. Handelsreizigersvereeniging „St. Christoffel". eD afd. Leiden van bovengen. Vereen, hield j.l. Vrijdagavond hare gewone leden vergadering in Neuf. welke te ea. 9.15 uur door den voorzitter, den heer Fr. Driessen, werd geopend met ohr. groet en gebed. Ondanks het feit, dat was aangekon digd, dat er na afloop gezellig samenzijn met prijskaarten zou plaats hebben, viel de opkomst niet mee. De notulen der vorige vergadering wer den onder dankzegging goedgekeurd. Na voorlezing der ingekomen stukken wordt o.m. medegedeeld, dat de jaarlijksclie feestavond definitief is vastgesteld op Zondag 7 Febr. 1932 in den Foyer van de Stadsgehoorzaal; alsook, dat wederom een nieuw lid tot de afd. is toegetreden. Door het hoofdbestuur zijn nieuwe richt lijnen aangegeven voor de propaganda, wel ke voor de afdeeling voortaan onder lei ding komt van den secretaris, den heer Ch. Nicolaï, met toevoeging van de heeren v. d. Fluit en Kortekaas als leden. Daarna wordt overgegaan tot de instal latie van een nieuw lid, hetwelk, doordat de geestelijke adviseur verhinderd was te komen, geschiedde door den voorzitter. Het V.O.F. wordt door de nvoorzitter nog eens ten zeerste aanbevolen. Na afhan deling van de rondvraag sloot de voorzitter onder dankzegging op de gebruikelijke wij ze, waarna men overging tot het prijskaar ten. De collecte ten bate van het St. Francis- cus Liefdewerk, gisteren gehouden in de kloos-ierkerk aan den Haagweg na een pre dikatie van pater Jorna, heeft opgebracht de som van 142.93. Pater Jorna verzocht ons zijn oprechten dank aan de milde ge vers te willen overbrengen. Bij het voetballen op een terrein aan de Nachtegaallaan heeft de 18-jarige N. v. B. uit Purmerend gisterenmiddag zijn link»r- scheenbeen gebroken. In het Acad. Zieken huis is het been gespalkt, waarna de gewon de naar huis is vervoerd. DE „MITT0V0S" TE HAARLEM. Zondag om 4 uur is eigenlijke tentoon stelling van Mittovos", in het gebouw aan den Kleinen Houtweg te Haarlem, geopend geworden door Z.H. Exc. Mgr. J. D J Aen- genent. Bisschop van Haarlem. De zaal heeft 'n opperblakte van 2700 vierk. meter, waarvan ongeveer 1200 wor den ingenomen door stands van missionee- rende orden en ve!ö attracties, die er op berekend zijn het den bezoeker zoo aange naam mogelijk te maken. Door de prachtige samenwerking van velen is hier een werk tot stand gebracht, dat duidelijk de offer vaardigheid van Haarlem's Katholieken aantoont. Er is drie weken aan de inrich ting van het gebouw gewerkt, maar het is dan nu ook tot in de puntjes in orde. Een monumentale poort wijst den aanko menden bezoeker al dadelijk tereoht. In de hal, waar leerlingen van het R.K. Lyceum alle gewen'schte inlichtingen zullen ver sohaffen, staat een standgeld van Petrus Donders met onder zijn schutsehe een me- laatche (Ontwerp van den beeldhouwer Maas). Daarachter heeft pastoor-deken Bruning van Transjordanië een moskeeto ren opgebouwd, waarin het diorama van een straatje in Jerusa'em en daarnaast het interieur van een Arabisch huisie. De zaal zc'f wordt beheerscht door het groot H. Hartbeeld in de houding van Ik zend U". Langs de waden zij niet minder dan 26 stands voor de missie-orden gerangschikt, zoodat alle orden encongregaties, die in de missie werken, hier vertegenwoordigd zijn en elk zoo'n ruimte hebben ails zij nog nef- gens in Nederland hebb i toebedeeld ge kregen. De paters doen hun uiterste best het interessante te laten zien wat van hun missie te vertellen is In het midden van de zaal lokken lange rijen vitrines met prach tige geschenken de koopers van veertig duizend loten, die ten bate van de missie zullen worden verkocht. Daarónder is een fraai kruisbeeld van Z. H. den Paus. Het achterste gedee'te van de zaal is tot ververschingslokaal ingericht In een der bovenzalen is een mittovos'bazar en in een apart gebouw heeft de medische missieaf- deeling haer tenten opgeslagen. Het liefde werk „St. Franciscus Xaverius", de drie pauselijke genootschappen het St. Melania- werk en de vereeniging van het H. Sacra- ment en andere missie-naaikransen ontbre ken niet. Er is ze'fs een missiepostkainitoor. Ook mede in verband ove-r de lichtweek, die te Haarlem wordt gehouden, wordt groote belangstelling verwacht. LAATSTE BERICHTEN HAAGSCHE POLITIERECHTER Leidsehe burenruzie. De 23-jarige electricien W. R., uit Lei den, stond hedenmorgen in het verdachte- bankje wegens beleediging van een beneden buurvrouw. Reeds vier jaar heerschte er on rust in de Potgieterslaan, waar de buren naar getuigen verklaarden vaak ruzie ma ken. De beleedigde juffrouw kwam verklaren, dat zij het slachtoffer was van plagerijen van de bovenburen Als ze rustig in de bedstee lag werd er hard op muur en vloer getikt, ten gevolge waarvan ze lag te schudden op haar legerstede. Verd. die een half dozijn getuigen k déchar ge had meegebracht, ontkende de juffrouw on welriekende qualificatie te hebben toege voegd, integendeel, de juffrouw had zijn moe der beleedigd. De politierechter, die naarstig het dossier doorbladerde om de politierapporten te raad plegen, vond het noodig meer dan 2 ge:uigen te hooren. Het O.M. achtte het feit bewezenu en re- quireerde 3 boete. Verd. zei in militairen dienst te zijn. Als hij 2 kwartjes boete zou krijgen, zou dit gelijk slaan met 100 voor een ander. De politierechter die alleen bij hooge uit- ondering zulke zware boeten oplegt, zond verd. met de door hem gevraagde straf van 50 ct. heen. De 27-jarige los werkman H, G. uit N o o r d w ij k. heeft een dienstdoend agent van politie aldaar beleedigd. Eisch en von nis 25 boete subs. 25 dagen. JAPAN WEIGERT TERUGROEPING DER TROEPEN UIT MANDSJOERIJE Geen verdere deelneming van Japan aan de Volkenbondsberaadslagingen? TOKIO, 19 Oct. (V.D.) Het Japansche ministerie van Buitenlandsche Zaken deelt mede, dat de regeering te Tokio besloten heeft, ondanks de onderhandelingen te Ge- nève de Japansche troepen niet uit Mandsjoe- lije terug te trekken. Het Ministerie van Oor log heeft maatregelen bevolen om een lang durig verblijf der Japansche troepen in China mogelijk te maken. Voorts wordt te Tokio verklaard, dat de Japansche delegatie te Genève voorloopig zal afzien van deelneming aan de beraadslagin gen, aangezien zij van meening is dat de Vol kenbondsraad niet de noodige deferentie toont jegens de positie der Japansche regeering. HET CHINEESCH-JAPANSCHE CONFLICT Eenige ontspanning merkbaar? GENEVE, 19 October (V.D.), Omtrent de geheime zitting, die de Volkenbondsraad he denmorgen hield, wordt medegedeeld, dat men algemeen merkte, dat men in de verga dering den indruk had van een zekere ont spanning in het Verre Oosten. Men brengt deze optimistische beoordeeling van de situatie in verband met de mededeeling van eenige am bassades, volgens welke het voeren van di recte onderhandelingen tusschen China en Ja pan niet meer uitgesloten zou schijnen. In de vergadering van hedenmorgen heeft Briand zijn plan tot regeling van het conflict nog maals uiteengezet. De Japansche de'egatie verklaarde, dat zij op nieuwe instructies van haar regeering moet wachten en dat zij voor- loopig niet in staat is, haar standpunt tegen over de verschillende voorstellen te bepalen. MIJNONGEVAL TE HERNE-SODINGEN HERNE, 19 Oct. (V.D.) Hedenmorgen vond op de vijfde en zesde verdieping van de mijn Mont Cenis te Herne-Sodingen tengevol ge van een mijngasontploffing een onlp'otfing plaats. Twee lichtgewonden konden uil de schacht gered worden. Reddingsbrigaden zijn direct naar Sodingen vertrokken. Reeds 9 dooden en 27 gewonden. HERNE. 19 Oct. (V.D.) Officieel wordt medegedeeld dat hedenmiddag te 12 uur uit de mijn „Mont Cenis" 9 dooden en 27 gewon den geborgen waren. De ochtendploeg, die in de mijn aan het werk was, bestond uit 67 man, waarvan een aantal ongedeerd naar bo ven is gekomen. Op de plaats van de ramp was een brand ontstaan, die echter spoedig gebluscht kon worden. De dooden en gewon den hebben alle ernstige brandwonden. De zwaar gewonden zijn naar de ziekenhuizen in de omgeving overgebracht. Een groote menschenmenigte verdringt zich voor de mijn. Volgens de manschappen van de reddingsbrigade, die beneden zijn ge weest, bevinden zich geen slachtoffers meer in de mijn. Spoorwegongeval. WUPPERTHAL. 19 October (V.D.) De persdienst van de rijksspoorwegdirectie te Wupperthal deelt mede, dat hedenochtend te gen 9 uur een personentrein op een stilstaan de goederentrein is geloopen. Negen reizigers werden gewond. De materieele schade is ge ring. Er wordt een onderzoek naar de oor zaak ingesteld. Onlusten in Mexico. MEXICO CITY, 19 October (V.D.) In den staat Vera Cruz is het tot ernstige onlus ten gekomen in een plaats tusschen den bur gemeester en zijn aanhangers en een deel der katholieke bevolking. In totaal werden 10 per sonen, waaronder de burgemeester, gewond. AMSTERDAM, 19 Oct. Vee. Ter vee markt waren lieden aangevoerd: 583 vette koeien, waarvan de prijzen waren: le kwal 72'80 cent, 2e kwal. 6270 cent, 3e kwal. 5460 cent, mindere soorten 4450 cent per kg. levend gewicht; 85 melk- en kalf- koeien 250330 per stuk; 175 vette kal veren: le kwal. 5866 cent, en 3e kwal. 5058 cent per kg. levend gewicht; 84 nuchtere kalveren 713 per stuk; 26 schapen, 840 varkens, vleeschvarkens we gende 90110 kg. 4849 cent, zware var kens 474S cent, vette 45—16 cent per kg. slaohtgewicht; 60 paarden 80140 per stuk; uit Denemarken 11 wagons geslach te runderen. ROTTERDAM, 19 Oct. Vee. Ter vee markt werden heden aangevoerd: 269 vette kalveren, 1045 varkens, 534 vette runderen en 1192 schapen of lammeren. Prijzen per half kg.koeien 37.5—40, 32.5—35 en 20—25 cent; ossen 60—62.5, 56—55 en 37.5—42.5 cent; schapen 2331 per stuk, 1520 ct. per half kg.; lammeren 1622 per stuk, zuiglammeren 16—21; varkens 2020.5 cent. BIOSCOPEN. Casino: Voor volwassenen. Luxor: Voor volwassenen. Trianon: Voor volwassenen. BOSKOOP. 17 October.. De Bos- koopsche veiling. Rozen per bos van 10 stuks: Ophelia 1017 ct. Gold. Ophe lia 1025 ct. Gareel Rouyer 2542 ct. Hadley 4560 ct. Claudius Pernet 20— 44 ct. Columbia 1729 ct. Butterfly 18— 26 et. Mac Keiler 2041 ct. Wil-h. Kor- des 2150 ct. Winnet 1040 ct. Rosa» landia 2044 ct. Phoebe 2544 ct. Ge> mania 2135 ct. lvilhain 2045 ct. Aug. Nvack 1421 ct. Jules Potin 2945 ct. Edith Helen 6190 ct. Briarcliff 1020 ct. Diversen: Chrysanten 901.50, idem tros 5070 ct., Anjers 12 ct. zwarte Acers 1621 ct. Clematis Pr. Hendrik 2.50. R0EL0FARENDSVEEN, 19 October. Veiling. Sla 0.503.30, p. 100 krop, andijvie 11.20 per 100 struik; bloera- kool 4 ct. per stuk; duiven 1416 ct. p. pond; snijboonen 33.50. steh 1.40 2.40, bonte pronkboonen 30 ct. p. 10 Ki logram; tomaten A f 11.7014.00; idem B 11.50—13.90. idem C 8.00—11.70, idem CC', 3.00—1.00, idem bonken 11.90, per 100 pond. W ISbKLiN O'i'EEK 1N G EN (AM.S1 E UDAAl> (Niet officieel). Londen 9.55 New York -2.46.55 Parijs - 9.701,2 Brussel 34 65 Zwitserland •- 48 35 Milaan 12.80 Madrid 22.05 Uslo 53.62' /2 Kopenhagen 53.62' Stockholm 57 12'/j Weenen Praag Boedapest M Heden overleed totonze diepe droefheid, meer malen voorzien van do H.H. Sacramenten der Stervenden onze innig geliefde Eehtgenoote, Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, Mejuffr. CORNELIA VAN DIENIEN, geb. VAN RIJT in den ouderdom van by na 70 jaren. Zoeterwoude: J. v. DIEMEN, Vogelenzang: M. v. SAASE- van dlemen. B. v. SAASE. Hillegom: C. RUIG ROK- vax Dikmkx. W. RUIGKOK. Zoeterwoudo: N. v. DIEMEN M. C. v. DIEMEN— vax Haaster. A. v DIEMEN. Th. J. v. D1EMEN- den Elzex. Den Haag: ADRA. v. DIEMEN, Heiig. Zoeterwoude, 17 Oct.'31. De H. Uitvaartdienst zal gehouden worden in de Parochiekerk van St. Joannes Onthoofding te Zoeterwoude op Dinsdag 20 Oct. 's morgens 9 uur, waarna de begrafenis. Heden overleed tot onze diepe droefheid, zacht en kalm, na voorzien to zijn geweest van de laatste II. II. Sacramenten der Stervenden, onze innig geliefde Eehtgenoote en zorgzame Moeder, Be huwd- en Grootmoeder WILHELMINA JOHANNA VAN SANTEN, Eehtgenoote van BARTIIOLOMEUS DEN ELZEN, in den ouderdom van 63 jaren. Uit aller naam: B. DEN ELZEN en kinderen Stompwijk aan den Vliet, 18 October 1931. De H. Uitvaartdienst zal gehouden worden op Woensdag 21 October, des morgens te negen uur, in de Parochiekerk van den H. Laurentius te Stompwijk, waarna de begrafenis. 9725

Leidsche Courant | 1931 | | pagina 3