AfGEPASTE PLUCHETTE GORDIJNEN UIT DE RIJNSTREEK Agenda DONDERDAG 15 OCTOBER 1931 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 2 WAAL HAARLEMMERSTRAAT 130-136 Onzo Gordijnen zijn ruim breed en lang, terwijl de randen zoodanig zijn geprepareerd, dat U de grootst mogelijke zekerheid heeft tegen verbleeken. Per paar 14.50 - 12.75 - 11.25 - 9.25 - 8.40 - 7.00 ZEER SPECIALE RECLAME AANBIEDING, breed 110 cM„ lang 250 cM. - Per paar 5.10 PLUCHETTE VOOR GORDIJNEN fraaie beige teint, die Uw gordijnenstof een sieraad Uwer woning maakt. Per cl 1.75, 1.50, 1.30, 1.10, 92 cent Bijzondere Reclame Naturel Pluchette per el 78 cent DAMAST VOOR OVERGORDIJNEN De keuze die U bij ons vindt in Damast Gordijnstoffen, is van dien aard, dat U er met groot genoegen uit zult kiezen. Per el 2.75 - 1.75 - 1.25 - 1.15 - 95 - 80 cent Voorradig in acht verschillende nuances, passend bij iedere Mcubileeringper el 2.10 - 1.55 VFI flIlFtt Zeer mooie effectvolle Gordijnen verkrijgt U door toepassing U van onze Jaspc Velours in diverse kleuren per el 185 INDANTHREN VELOURS JASPÉ CRETONNE v. OVERGORDIJNEN Cretonne's vindt U bij ons in overvloedige keuze. Per el 1.17ty?, 1.00, 80,65,55 cent GEMEENTERAAD VAN ZEVENHOVEN De raad kwam 12 October in openbare vergadering bijeen; tegenwoordig waren al le leden. Voorzitter de burgemeester, die de ver gadering opent, het gebed en daarna de no tulen der laatste vergadering leest, welke onveranderd worden vastgesteld. Van polder Nieuwkoop is bericht inge komen, dat de sloot achter het dorp door werkeloozen in deze gemeente kan worden geschoten, mits de keuze dier werkeloozen aan v. Vliet wordt gelaten. Van ged staten is ingekomen de goed keuring op het garantiebesluit voor rente en aflossing inzake de waterleiding, op de begrootingswijzigin.g van 10 Augustus 1.1. en op het besluit tot deelname in het aandee lenkapitaal der Bank voor Nederl. Gemeen ten met 3000. De voorzitter zegt, dat naar aanleiding van het in de vorige vergadering genomen bees!uit inzake het van gemeentewege ver strekken van maximaal 3 meter binnenlei ding, het kraantje en de betonnen meter putjes, B. en W. voorstellen dit om te zet ten in een uit te keeren bedrag aan de eigenaren, en wel voor binnenleiding naar 1.25 per M. en voor bedrijven 1.65 per M., leggen inbegrepen, en 1 40 voor het kraantje. Wat de putjes betreft, in het bestuur der Stichting is besproken of tot gezamenlijke inkoop zal worden overgegaan,, waartoe niet besloten is; bij die besprekingen is den voorzitter gebleken, dat er aan inkoop bij massa door de gemeente ook nogal be zwaren zijn verbonden, ook technische, welke niet te voorkomen zijn, waarom B. en W. voorstellen, ook dit in een bedrag om te zetten, waardoor de totaal-uitkee- ring voor bedrijven 11.en voor andere aansluitingen 10.wordt, op voorwaarde dat minder wordt uitgekeerd, indien minder dan 3 M. wordt gelegd, en dat geen uit- keering voor een putje wordt gegeven bij percee'.en, waar een kelder aanwezig is. V Leeuwen zegt, dat het zich kan voor doen, dat ook al is een kelder aanwezig, de leiding op een andere plaats beter en voordeeliger gebracht kan worden, en hij vraagt, of dan niets wordt vergoed. De voorz. geeft dit toe, en zou gaarne de machtiging voor B. en W. hebben om der gelijke gevallen op te lossen in overleg met de eigenaars, die daartoe dan echter voor af kennis moeten geven. Wordt algemeen als voorgesteld besloten. Op voorstel van den heer Brunt wordt be paald, dat de tegemoetkoming der gemeen te tot uiterlijk 3 maanden na de inbedrijf- stelling der waterlevering wordt gegeven. Een verzoek om aansluiting van den Kousweg aan de waterleiding moet worden aangehouden, omdat dit in handen van den heer Tr. Verheij is gesteld, en vandaag nog niet terug kon zijn; gevraagd is kostenop gaaf van aansluiting van uit Noorden via Zijdervliet, en v. d. Weyden. Aan de door ged staten gemaakte be zwaren op de gemeenterekening 1929 wordt tegemoet gekomen. Alle voorstellen voor Nieuw- veen verworpen! Van de gemeente Nieuwveen is ingeko men- mededeeling, dat de raad al onze voorstellen inzake den vleeschkeurings- dienst heeft verworpen. De voorz. zegt, dat een gecombineerde vergadering der colleges van B en W. der vier gemeenten is gehouden, waarin met algemeene stemmen alle worstellen zijn aangenomen, derhalve ook ons verzoek om wachtgeld aan den heer Eikelenboom toe te kennen op de door ons voorgestelde ba sis, en dit te doen betalen uit den Ivring 't Doet dan ook buitengewoon onaange naam aan, dat de raad alles heeft verwor pen; de samenwerking tusschen de vier gemeentebesturen is steeds van vriend schap pel ijken aard geweest, waarom de voorzitter niet begrijpt, dat in deze niets zou kunnen. B. en W. stellen voor, alles ter kennis van ged. staten te brengen, hopende daar gehoor te vinden. B. en W. betreuren het, dat alles schijnt te moeten worden gedaan, om de belangen van de drie andere gemeente opzij te zet ten; men rekent er echter op niets te ver krijgen, zooals tot heden op alles nul op het request is gekregen, behalve dan met de zoo juist ontvangen mededeeling neerge legd in het Koninklijk besluit van 6 Octo ber, dat voor de huislachtingen geen vrij stelling van keuring meer wordt gegeven. Blijkens mededeeling op de gehouden ge meenschappelijke vergadering zou de in specteur der Volksgezondheid bezwaar heb ben gemaakt tegen den zin omtrent het wachtgeld in onzen brief, en wel, omdat de raad iets .zou hebl>en verzuimd, waartoe zij verplicht zou zijn geweest, maar men ver geet, dat, als de raad tot het ontslag had moeten overgaan en dit verzuimde, men de gemeentewet had moéten toepassen en hooger gezag dit liad moeten doen; afge zien nog hiervan, is dit nu niet gebeurd, doch is geschied, wat ged. staten ons heb ben medegedeeld te moeten doen, en werd het ontslag verleend in verband met de re organisatie van den dienst. Verder moet de raad worden gehoord over de door Nieuwveen vast te stellen keurloonen; de voorzitter geeft een verge lijking tusschen de door Nieuwveen in be ginsel vastgestelde en de hier thans gel dende. Daar de onze zijn gebaseerd op onze kos ten als huur slachtplaatsen, huur begraaf plaats van afgekeurd vee. etc. stellen B. en W. voor, onze loonen ongewijzigd te hand haven, en later na- te gaan, of aanpassing aan die door Nieuwveen voorgesteld, mo gelijk zal zijn. Op de door Nieuwveen voorgestelde wordt niet ingegaan lil verband met de goedkeuring der re kening 192S door ged. staten heeft vaststel ling der vergoeding ex. art. 101 L. O.-wct plaats Het hoofd der O.L. school deelt mede, voornemens te zijn, dezen winter gratis en belangeloos- avondonderwijs te geven, als de raad het schoollokaal verwarmt cn ver lichting beschikbaar wil stellen. Na eenige bespreking wordt dit verzoek toegestaan, mits echter de kosten van ver warming en verlichting na overleg door het hoofd met den burgemeester, worden be taald door de leerlingen en dit met het oog op de vergoeding art. 101 L.O-wet. De gemeente-rekening over het dienst jaar 1930 wordt onder dank van den voor zitter aan de commissie, als aangeboden, vastgesteld met een batig slot van 6255. (gewone dienst). De gemeen te-begrooting voor 1932 wordt aangeboden: voor dat jaar worden weder 10.— subsidie toegekend aan de afdee ling Rijnstreek v d. Nederl. Politiebond, 25.aan de B. V, L., en wordt afwijzend beschikt op een verzoek van den A.N.W B. om buitengewoon lid voor minstens 25. per jaar te worden; ook wordt afwijzend beschikt op een verzoek van de Vereen, tot Expl. van ziekenhuizen De begrootingen 1932 voor G.E B. en Wo ningbedrijf worden eveneens aangeboden: die van het woningbedrijf met een geraamd tekort van 200.het Rijk draagt hierin echter bij. Mede in verband met de aangeboden ge- meentebegrooting, en de bekende gegevens en ramingen over het loopende belasting jaar, wordt op voorstel van B en W. al gemeen besloten, voor het belastingjaar 19321933 weder tien opcenten op de hoofdsom der Fondsenbelasting te heffen, waardoor dus weer als voor het loopende jaar, ongeveer en gemiddeld 40 pCt. min der belasting door de ingezetenen zal wor den betaald, ook reeds rekening houdend met de ver gedaalde inkomens. De heffing van opcenten op grond-, ver mogens- en pers. belasting blijft onveran derd. Na gehouden overleg met de accountant van het G.E.B. stellen B. en W. voor de ta rieven voor electricitedsverbruik. over 1931 nog te verlagen, en wel voor de kleine ver bruikers, nl. een verlaging der twee laag ste vastrechtklassers en van het normaal- tarief van 43 op 40 cents, alles ingaande van het verbruik na September; algemeen als voorgesteld, besloten. Levert 1931 ©en gunstig resultaat, dan zal voor 1932 het vastrecht-tarief van 10 op 8 cents gebracht worden. De pensioensgrondslag voor den ontvan ger wordt per 1 Juli 1.1. op 750— vastge steld. Slingerland klaagt over den slechten toe stand der ringsloot; de voorzitter zegt, dat van polder Nieuwkoop de mededeeling is ontvangen, dat verbetering zal worden aangebracht; zal nog eens aan het polder bestuur worden geschreven. R. K. BOND VAN MELKHANDELAREN IN NEDERLAND. Bondsvergadering te 's-Gravenhage. De R. K. Bond van handelaren in melk en melkproducten in Nederland heeft zijn bondsnajaarsvergadering in het gebouw „Amicitia" te den Haag gehouden, onder vourzitterscliap van den heer P. Voskuil. Na een welkomstwoord door den voorzit ter van de Haagsche afdeeling van den bond, den heer G. A. van Swieten, sprak de voorzitter een openingswoord. Bedrijfsraden. Vervolgens hield mr. F. Bach, directeur van het centraal Hauze-Bureau, een inlei ding over: publiekrechtelijke bedrijfsorde- ning en de melkhande. Spreke-r betoogde, uaispeciaal voor den melkhandel publiek rechtelijke bedrijfs-organisatie groote be- teekenis heeft. In de Troonrede is aangekondigd, dat een wetsontwerp tot instelling van Bedrijis- raden zal worden ingediend. In het vóór- ontwerp-Verschuur hebben de Bedrijfsra den nog alleen betrekking op de arbeias- vcihoudingen in het bedrijf; ze krijgen slechts een adviseereude bevoegdheid. Als het ontwerp-Verschuur wet zal zijn gewor den, zijn wij nog niet, waar we wezen moe ten. De mogelijkheid moet geopend worden voor Beorijfs-raden met verordenende be voegdheden ook ten opzichte van de econo mische bedrijfspolitiek. Dc. instelling van een publiekrechtelijke bedrijfsverordeuing is niet alleen een al gemeen, maar ook een middenstandsbelaiig, omdat zij gezonde bedrijfstoestanden zal be vorderen. Bedrijlsgewijs zullen de verschil lende bes-taande euvels kunnen worden be streden, zooals de misère van het cadeau stelsel, van het kortingstelsel enz. Over het verband van de publieke be drijfsorganisatie en den melkhandel spre- kenue, nam spr. de Amsterda-msche melk- regeliiig onder de loupe. De melkvoorzie- ning te Amsterdam is op het oogenblik nug een punt van onderzoek bij een commissie. Die commissie heeft alleen de mogelijkheid van een gemengd bedrijf te onoerzoeken. Intusschen meent spr., dat pubhekrechLe lijke bedrijfsorganisatie ieder gemeentelijk ingrijpen overbodig zou maken. Een plaatselijk georganiseerde distribu tie van de melk, zooals de christelijke Bond w cnscht, acht spr. niet mogelijk zonder «jen publiekrechtelijke regeling, zoowel om de zaak zelf als om het algemeen belang. w ij kunnen intusschen, aldus spr., het streven van den ciiristelijken bond steunen, maar tegelijkertijd zullen wij moeten streven naar publiekrechtelijke bedrijfsorganisatie. In den melkhandel zullen noodig zijn plaatselijke bedrijfsorganen, omdat de melkhandel werkt voor de plaatselijke markt. De overheid zal haar vertegenwoor digers in de bedrijfsorganen moeien heb ben, om dc belangen van de consumenten lo beschermen. Spr. kwam ten slotte tot de conclusie, dat publiekrechtelijke bedrijfsorganisatie is een algemeen belang, een iniddenstandshe- lang en een speciaal belang van den melk handel. Van de gelegenheid tot vragen stellen aan den inleider werd door eenige aanwezi gen gebruik gemaakt. De voorzitter dankte mr. Bach voor zijn duidelijke uiteenzettingen. Op voorstel van den heer van Swieten (den Haag) werd de volgende resolutie bij acclamatie aangenomen: De K. K. Bond van melkhandelaren in vergadering bijeen, gehoord de uiteenzet ting van mr. Bach, betuigt zijn volkomen instemming met het besluit van het Mid denstands-congres te Venlo inzake de pu bliekrechtelijke bedrijfsorganisatie en ver zoekt den R. K. Middenstandsbond de tot standkoming van de publiekrechtelijke oe- drijfsorganisatie zoo krachtig mogelijk te bevorderen. De toestand in den melk handel. Hierna werd de toestand in den melk handel besproken. De voorzitter wees er op, dat overal in den melkhandel misère is. Men heeft de prijzen moeten verlagen, hetgeen winstder ving tengevolge heeft. Klachten werden geuit o.a. over de uit voering van het Melkbesluit te Amsterdam en over de beunhazerij in den melkhandel in verschillende plaatsen. De voorzitter, de sprekers beantwoor dend, drong er op aan het bestuur op de hoogte tc houden van plaatselijke toestan den, die verbetering behoeven, zooals ten opzichte van de uitvoering van het Melk besluit. Dan alleen kan het bestuur daarte gen actie voeren. Spr. adviseerde voorts de winstmarge niet te hoog te nemen, als mid del om de beunhazerij tegen te gaan. De heer v. Swieten merkte op, dat vele melkhandelaren nog aan hooge contracten gebonden zijn, waardoor zij den prijs onmo gelijk kunnen verlagen. De kwestie van de winstmarge zal daarom voorloopig alleen plaatselijk moeten worden bezien. Vervolgens werden eenige voorstellen van afdeelingen behandeld. Besloten werd- de volgende vergadering te Rotterdam te houden. Na rondvraag sloot de voorzitter de bij eenkomst op dc gebruikelijke wijze. „Msbd.* Het geldschietersbedrijf. De NederLandsche Bond van Credietge- vers, gevestigd te 's-Gravenhage, heeft aan de Eerste Kamer een telegram verzonden, waarin adressant, niet overtuigd, dat- wet telijke regeling noodig en bovenal nuttig zaJ werken, terwijl de voorstellers ii) ge breke zijn gebleven een volledig overzicht van het bonafide bedrijf te geven en aan te toonen. dat dit ook bij wet worden van hun ontwerp zonde kunnen blijven doorwer ken, de uitlating van den directeur eener bank van leening onderschrijft dat de bes te wijze van woekerbestrijding niet is het maken van allerlei wettelijke bepalingen, doch uitbreiding van de gelegenheid en de mogelijkheid om op fatsoenlijke condities orediet te verkrijgen. AWorens hem een zoo volledig moge lijk overzicht van de werkwijze en de resul taten der thans hier te lande werkzame geldschieters en geldschietbanken is ver strekt-, verzoekt adressant de Kamer haar steun niet aan dit ontwerp te geven. Ned. Bond van Veehandelaren. De NederLandsche Bond van Veehande laren kwam Woensdag 14 October in Hotel „Noord Brabant" te Utrecht in hoofdbe- stuursvergadering bijeen. Tot een van haar agendapunten behoor de o.a een bespreking van de crisis in den veehandel. Hierover onstond een uitvoerige discus sie Er werd gesproken over den invoer van Deensch vleesch alsmede over den export van het vee. Met algemeene stemmen werd besloten een commissie te benoemen die in studie zal nemen welke de taak zal zijn voor de naaste toekomst. Benoemd worden in die commissie de heeren J. P v. d Stoel te Leiden, K. van Gelder te Zutfen, C. Al kemade te Rotterdam, J van Gelder te Eibergen en P. Sohukking te Buiksloot. Als secretaris werd aan die commissie toegevoegd de heer F. Lappan, algemeen secretaris van den Ned. Bond van Veehan delaren. In verband met de geruchten, dat de spoorlijn over den afsluitdijk niet langs Harlingen, doch langs Arum zal wor den geleid, heeft zich te Harlingen een co mité uit de burgerij van deze plaats ge vormd, dat een actie zal voeren de lijn toch langs Harlingen te krijgen. De bouw van de brug over de W a a 1 bij Zal tbommel is opgedragen aan de Koninklijke Maatschappij De Schelde te Vlissingen, welke de brug ter plaatse zal bouwen. Er zal voor deze bru,g dus niet de methode worden toegepast, waarbij de overspanningen op een constructiewerf worden vervaardigd en daarna per schip naar de plaats van bestemming vervoerd. Ten behoeve van de voltooiing der kunstwerken in den afsluitdijk nabij .Den O e v e r is in den loop van de vorige week aangevangen met het bedrijfswaardig op stellen van 29 ijzeren schuiven in de uit wateringssluizen. Het Haagsche Schoolblad deelt mede, dat er voor de te vormen Septemberklas- sen der openbare lagere scholen, een niet zoo groot, aantal leerlingen ingeschreven is geweest, dat aan alle openbare schol e n, die daarvoor in aanmerking kwamen een aanvangsMasse kon worden gevormd Medegedeeld wordt, dat de firma Ne ring Bögel te Deventer haar de aange kondigde loonsverlaging heeft opgeschort De reden voor de arbeidersorganisaties om 'n staking te prcclarneeren. mag door dezen maatregel der fabrieksdirectie derhalve als vervallen worden beschouwd. ALPHEN AAN DEN RIJN. Auto tegen een boom gebotst. Langs den Steektcrweg is gisteravond omstreeks half acht een vrachtauto gela den met fruit van dc fruithandel Vink en A. van Kooy te 's-Gravenhage door het ver blindende licht van een uit tegenoverge stelde richting komende auto nabij de wo ning van den landbouwer K. tegen een boom opgereden. Dc botsing was zoo he vig dat de cabine en de carosserie der wagen zoomede de motor geheel in eenge- drukt was, terwijl ook het chassis aanzien lijk werd beschadigd. De bestuurder en medeinzittende zaten zoodanig in de ver wrongen cabine bekneld dat het toesnel lend publiek groote moeite had hen te be vrijden. Niettegenstaande bleken zij licht verwond. Dr. N. verleende de eerste hulp waarop beiden per andere auto paar hun resp. woningen werden vervoerd. De auto werd weggesleept naar de garage van den heer T. v. Vliet, alhier. De be stuurder die het ongeval door zijn verblin dend licht veroorzaakte reed door en is onbekend gebleven. Aanrijdingen. Gistermiddag pl.m. half één werd mej. H. V. op den hoek Brugge- straatJulianastraat aangereden door de vrachtauto G 27670, waardóór haar rijwiel werd beschadigd. Tegen de bestuurder, af komstig uit Haarlemmermeer, zal door de politie proces-verbaal worden opgemaakt. Nog vond in de Julianastraat een tweede aanrijding plaats. De 14-jarige J. N. werd eveneens aangereden door een vrachtauto, waarvan de bestuurder onbekend is. Hij verwondde zich aan arm en knie. De politie stelt een onderzoek in. De wielrijder A. H. werd gistermorgen in de Julianastraat aangereden door een autobestuurder uit Den Haag. H. werd aan hoofd en linkerarm verwond. Dr. de Gr. verleende heelkundige huup. Het on geval werd veroorzaakt, doordat de wiel rijder midden op den weg reed en de autobestuurder te veel de aandacht schonk aan aldaar spelende kinderen. De schade zal worden vergoed. Been gebroken. Een 16-jarig dochter tje van de familie S. aan het Goudsche Rij pad had gisteravond het ongeluk bij het snel achteruitloopen te vallen waardoor Jt kind een been brak. Dr. Sehr. verleende heelkundige hulp. Nachtveiligheidsdienst. De alhier opge richte afdeeling van de Leidsche Nacht veiligheidsdienst zal Vrijdag in werking treden. De schiettent. Door den bouw van eenige huizen aan de van Boetselaerstraat zal de aldaar staande schiettent worden verplaatst naar de Rozenstraat. Collecte. De gisteren alhier gehouden Zonnestraalcollecte heeft 181.27 1/2 opge bracht. Z0ETERW0UDE. Burgerwacht. Naar aanleiding van het aan ons opgegeven verslag omirent de wedstrijden der Burgerwacht ie Zoeter- woude, verzoekt het bestuur wegens foutie ve opgaven gedeeltelijke herplaatsen als volgt: le serie (vrije baan) hoogst aantal te halen punten 30. le pr. A. J. v. Vliet met 30 p., 2e pr. M. v. Leeuwen 27 p., 3e pr. K. v. Vliet 27 p., 4e pr. L C. v. d. Poel 25 p., 5e pd. A. van Remmen 24 p., 6e pr. C. Dolysla- gers 24 p. Dinsdag. Donderdag, Zaterdag, Vincentius» Bibliotheek, geopend 's avonds vap 7.308.30 uur. Donderdag. Ver. tot Bev. Belangen van Slechthoorenden, Leidsche Volks huis, S uur. Maandag, Feestavond Maria Congregatie, Concertzaal „Concordia", 8 uur. Maandag, Leidsche Kunstkring voor Allen, eerste concert Stadsgehoorzaal, 8.15 uur. De avond-, nacht- en Zondagsdienst der apotheken wordt van Maandag 12 tot en met Zondag 18 Oct. a.s. waargeno men door apotheek: P. du Croix, Rapen burg 9, telef. 807. Niet-Ofiicieel. 457e STAATSLOTERIJ. Trekking van Donderdag 15 October 1931. 5e Klasse, 16c Lijst. Hooge Prijzen: 11652 10.G00. 2791 ƒ2000. 14608, 16945. 174*8 elk 1000. 810. 8578. 10909, 12645. 14580 elk f 400 6559. 93S0, 9648, I1S67 elk 200. 2067, 3217, 3731 8187. 8588. 9899. 11854, 14688, 15115, 15202, 167S7. 16893. 20683 elk f 100. Prlizen van f 70.—. 102 128 16- 4S0 575 658 715 894 91S 9S5 1092 1100 1101 1150 1336 1443 1444 1426 1494 1543 1587 1744 1S01 1868 1892 1894 1905 1908 1911 2033 2063 2101 2106 2133 2163 2176 2184 2273 2493 2494 2612 2871 2923 3177 3198 3238 3256 3261 3343 3391 3444 3493 3741 3S2S 3933 3953 4018 4063 4090 4104 4IS7 4268 4343 4362 4378 4630 4800 4804 4870 4924 4968 5061 5067 5090 5212 5215 5218 5252 5385 5470 5505 5582 5682 5703 5955 6133 6155 6159 6262 6476 6511 6638 6648 6682 6691 6697 6754 67S4 6877 70S0 7172 7206 7258 7306 7324 7451 7457 7497 7640 7698 7709 7973 7979 7993 8084 S27C 8333 8339 8426 8442 8727 8803 9014 9041 9053 9154 9159 9452 9486 9S10 9867 9951 10076 1 0096 10146 1 0250 1 0411 10455' 10542 10845 10S52 10S82 10929 11013 11020 11039 11078 11118 11161 11247 11261 11314 11387 11410 11419 11514 11582 11676 11714 11720 11743 11763 11779 11SSS 11941 1202S 12102 12144 12271 12318 12445 12447 12565 126S0 126S2 126S7 12S06 12929 13240 13252 13643 13683 13904 13923 13973 14008 14059 14144 14200 14220 14224 145S4 14604 14771 14784 14824 14826 14949 15025 15120 15135 15171 15475 15550 15598 15698 15859 15S6S 15909 15995 16126 16265 16355 16458 16536 16537 16544 16785 16SS6 16959 16995 171S2 17453 17467 17479 ISOlt 18053 18083 18087 18129 1S238 1S25S 18452 1S563 18698 1S928 19006 19064 19090 19189 19240 19413 19573 19619 19637 19724 19748 19805 19854 19922 20014 20073 20116 20151 20153 20242 20295 20350 20385 204'5 20453 20501 206S2 Niet, n: 50 77 82 86 114 143 165 167 228 245 267 294 300 311 323 347 361 372 429 443 445 453 459 463 526 528 539 570 62S 652 698 699 700 771 808 832 884 895 909 1027 1055 1068 1102 1121 1191 1237 1245 1259 1287 1296 129S 1304 1319 1360 1419 1527 1536 1579 1589 1602 1614 1619 1675 1705 1716 1767 1782 1795 1819 1822 1860 2010 2034 2047 20^8 2072 2086 2112 2160 2162 2194 2282 2290 2304 2305 2329 233-1 2350 2366 2371 2403 2404 2419 2423 2434 2456 2465 2482 24S5 2498 2560 2572 2614 2622 2631 2633 2634 2653 2683 2743 2779 2787 279S 2824 2994 3031 3047 3053 3060 3064 3093 3122 3157 3174 3215 3275 3322 3393 3473 3491 3511 3564 3593 3630 3733 3749 3754 3779 3816 3S76 3879 3915 3923 3936 3958 4055 4070 4131 4160 4168 418S 4190 4193 -t239 4257 4367 4409 4469 4471 4511 4538 4547 -,553 4576 4584 4667 46S9 47S7 4851 48S4 4917 4937 4990 5045 5077 5094 5116 5124 5129 5206 5240 5271 5315 5317 5320 5322 5329 5364 5386 5594 5400 5420 5464 5485 5489 5539 5543 5557 5565 5569 5585 5650 5679 5693 5726 5765 5783 5803 5973 6003 6023 6058 6090 6141 6227 6324 634S 6362 6366 6433 6456 6503 6510 6545 6551 6568 6591 6621 6696 6701 6728 6731 6789 6794 6815 „S18 6S47 693S 7082 7096 7123 7213 7214 7252 7296 7360 7369 7395 7397 7479 7486 7510 7527 7528 7553 7557 7591 7602 7606 7622 7629 7649 7656 7713 7732 7770 7786 7795 7843 7878 7883 7904 7928 7931 7934 7936 8068 8082 8089 8119 8137 8149 8172 S275 S2S1 8284 8298 8309 8332 8337 8342 8372 8379 S409 S414 S494 8499 8534 8565 8586 8613 8644 86S8 8695 8699 8705 8726 S745 8757 8764 S78S 8838 8893 8902 8910 8913 8932 8939 8963 9025 9042 9047 9056 9095 9117 9230 9259 9304 9425 v9443 9525 9531 9538 9541 9550 9632 9691 9738 9814 9S80 9S89 9893 9903 9907 9965 9993 10000 10045 10095 10100 10140 10190 10206 - 10224 10231 10327 10369 10376 10405 10415 1048S 10596 10660 10667 10681 10692 10699 10711 10729 10739 10740 10745 10780 10785 10800 10S04 10840 10862 10891 10892 10908 10910 10950 10955 11001 11018 11032 11062 11112 11138 11173 11199 11332 11352 111397 11409 11423 11431 11471 114S6 11488 11544 11598 11622 11660 11668 116S8 11723 11760 11792 11821 11830 11S71 11882 11952 11981 11999 12031 12041 12093 12123 12138 12141 12183 12185 12189 12210 12245 12275 12301 12302 12343 12389 12400 12401 '2457 12472 12478 12503 12557 12567 12572 12580 12592 1261.3 12643 12657 12667 12711 12725 127.-0 I2SGO 12912 13003 13036 13065 13070 1309S 13117 13121 13163 13226 13305 13314 13362 13367 13374 13400 13416 13419 13425 13427 13450 13547 13567 13572 13587 13594 13650 13658 13680 13694 13744 13749 13750 13798 13949 13969 13985 14004 14040 14047 14096 14107 14128 14232 14255 14262 1426*3 14275 14310 14342 14429 14443 1444S 14465 14470 14499 14504 14526 14662 14682 14690 14703 14717 14726 14842 14S63 14876 14904 15014 15050 15070 15072 15123 15148 15149 15188 15212 15223 15279 15282 15302 15321 15370 15437 15490 15499 15541 15555 15558 15563 15564 15570 15*86 15608 15636 15681 15694 15702 15706 15767 15783 15791 15803 15823 15851 15S80 15911 15978 16001 16023 16184 16204 16279 16364 1636S 16408 16423 16444 16452 16456 16472 16476 16511 1652S 16548 166593 16611 16709 16714 16771 16775 16798 16864 16883 16S99 16929 16969 16991 17013 17025 17030 17143 17152 17199 17223 17290 17330 17346 17366 17371 17447 17460 17470 17553 17557 17574 17588 17621 17626 17672 17685 17712 17816 17820 17845 17960 17998 18014 1«017 18072 18060 18073 18078 18093 1S179 1S1S5 18210 18224 18244 18245 18303 18.317 18374 18380 178406 18416 18420 18438 1P496 18498 1S554 1S556 1S631 18638 18648 18678 18795 18808 18821 188.34 18850 18877 18893 18900 18951 19026 19094 19099 19108 19121 19135 191.30 19190 19191 19273 19282 19313 19436 19463 19523 19599 19785 19797 19S63 19915 199S7 20010 20011 20084 20109 20115 20123 20146 20163 20194 2024? 20252 20263 20304 2037.2 20374 20377 2040S 2041' 20474 20486 20653 206.50 70674 20710 20748 2075= 20769 20816 20S41 20849 20851 20940 Verbeteringen: 5e Klasse. 15e Lijst: 7937 70 mJt 1939 J 10.

Leidsche Courant | 1931 | | pagina 2