UIT DE OMGEVING SPORT VRIJDAG 2 OCTOBER 1931 JE LEIDSCHE COURANT VIERDE BLAD PAG. 11 R. K. STAATSPARTIJ. EEN AANWINST VOOR HET TOEKOM STIG PARTIJBUREAU. SCHENKING VAN MGR. NOLENS. Bij het Bestuur der R.K. Staatspartij en bij dat van de Stichting „Dr. Schaepmau- fonds" is het navolgende schrijven inge komen: Mijne Heeren, Handelende in opdracht van Z.Exc. Mgr. Dr. Nolens, stellen wij Uw Be stuur ervan in kennis, dat deze het go- heele staatkundig gedeelte van zijn bibliotheek heeft willen bestemmen voor de R.K. Staatspartij en haar m wording zijnd Partijbureau. Dezelfde bestemming is gegeven aan het door Antoon Dupuis vervaar digde bronzen borstbeeld van Dr. No- lens, aan de antieke archiefkist voor het archief der Kamerfractie, alsmede aan verschillende andere voorwerpen uit zijn studeerkabinet, welke naar onze meening tegelijk met het aan zienlijke gedeelte der bibliotheek in aanmerking komen om in een Dr. No- lens-Kamer van Uw Partijbureau een plaats te vinden. Omtrent de overdracht, van een en ander hebben wij ons reeds in verbin ding gesteld met Uwen (Tweeden- Secretaris, ten bureele van het Alge meen Secretariaat, Laan van Meerder- voort alhier. Met de meeste hoogachting, (w.g.) AALBERSE. (w.g.) M. BONGAERST. Exec. Test. De beide genoemde Besturen stellen bet op hoogen prijs het geheele Katholieke volk ervan in kennis te stellen, hoezeer blijkens deze gift van onschatbare waarde de geest driftige en edelmoedige actie tot oprichting en instandhouding van een Partijbureau door den betreurden voorman en leider Dr. Nolens z.g. is gevolgd en gewaardeerd. Deze verrassing, die tevens beteekent een erkenning van het verrichte werk aan den onmisbaie sluitsteen van de Katholieke Par tijorganisatie, komt in een stadium waarin moeilijke tijdsomstandigheden heb onver mijdelijk maken, de voor het grootste deel reeds geslaagde Dr. Schaepmanfonds-actie tijdelijk stil te leggen. Het is een groote voldoening, dat juist in dit stadium dit ge schenk van een schier weergalooze parti culiere boekerij op staatkundig gebied, nee Partijbureau-werk eenige stappen komt vooruit brengen in de rienting van een vol ledig toegeruste Partijcentrale, waaraan ook volgens den oorspronkelijken opzet, een bibliotheek niet mocht ontbreken. Door dit schitterende geschenk van Mgr. Nolens z.g. is als het ware in eens en afdoende de grondslag gelegd voor een bibliotheek van heb toekomstig bureau, welke ongetwijfeld een sieraad van het Dr. Schaepmanhuis zal worden. Daarover verheugt zich het Partijbestuur van ganscher harte, ook voor het Katho lieke volk, dat onder normale tijdsomstan digheden zoo gaarne had gezien, dat zijn milddadige actie voor het Partijbureau zon der onderbreking had kunnen worden af gesloten met de opbrengst in één keer van het voorgestelde stamkapitaal van 700.000. Doch niet minder verheugt zich de Par tijleiding over het veelzeggende feit, dat de overleden Partijleider het arsenaal van zijn omvangrijk levenswerk, zijn schier volle dige, tot heb laatste toe bijgehouden boe- kenrij deze bestemming heelt waardig ge keurd en ter beschikking heeft gesteld van de R.K. Staatspartij. Deze wordt hierdoor in de gelegenheid gesteld en dat is de zinnebeeldige be- teekenis- van deze aanwinst dat levens werk voort te zetten mede door middel van een volledig toegerust Centraal Partijbu reau, waaraan Mgr. Nolens van den aan vang af zoo groote waarde heeft gehecht voor de toekomst onzer partij in een tijd, die zoo groote verantwoordelijkheid op haar legt. Het uit duizende boekdeelen bestaande geschenk is .thans, voorzoover de zeer be perkte plaatsruimte van het bureau van heb Partijsecretariaat aan de Laan van Meeixlervoort in Den Haag het toeliet, daarin ondergebracht. Een nog grooter ge deelte is tijdelijk moeten worden opgebor gen, totdat.... de Partijleiding en het daarvoor aangewezen Comité van Actie voor het Dr. Schaepmanfonds het oogen- blik verantwoord acht om een nieuw en dan ook onverbiddelijk het laatste be roep te doen op het Katholieke Volksdeel om het eenmaal begonnen en met zooveel succes verrichte werk af te maken. Het zijn thans niet eens meer 150.000.die ons van het einddoel scheiden. Minstens dit bedrag moet evenwel nog aan het bijeen gebrachte kapitaal worden toegevoegd, wil het Dr. Schaepmanhuis op een degelijken, financieël gezonden grondslag kunnen wor den geopend en in werking treden, zooals dat behoort en mag worden verwacht van een centraal bureau van de grootste poli tieke partij in Nederland. Ook thans verliest het Partijbestuur dit einddoel niet uit het oog, wanneer het den inwendigen dienst van het huidig Partij secretariaat zooveel mogelijk blijft versterken door geleidelijk verschillende onderdeelen van Katholiek-politieke beteo- kenis ter hand te nemen (Adviescentrale R.K. Gemeentepolitiek, Federatie van Bon den van R.K. Gemeenteraadsleden e.a. waarover te zijner t'jd, mededeelingen zul len worden gedaan). Het Katholieke Volk moge daarom we ten, dat aan de zijde der Partijleiding ook in dit opzicht niet wordt stil gezeten en geen stappen worden achterwege gelaten om den overgang van het huidige, zich in wendig steeds uitbreidende secretariaat naar een volledig toegerust Centraal Par tijbureau zoo gering mogelijk te doen zijn. Daarom ook is het schitterende geschenk van wijlen Dr. Nolens van zoo verheugende en bemoedigende beteekenis.l En daarom ook verwacht het Partijbestuur, dat, als straks de tijdsomstandigheden een laatste beroep op den geldelijken steun en mede werking van het Katholieke Volksdeel ge dogen, dit beroep zal worden begrepen en beantwoord zóó, dat aanstonds met de in richting van een Dr. Nolenskamer in het Dr. Schaepmanhuis een begin kan worden Het Bestuur der R.K. Staatspartij. Het Bestuur der Stichting „Dr. Schaepmanfonds". DE HARDDRAVERIJEN. De ochtenddraverij. Onder begunstiging van een mooi herfst- weertje werden gisteren de jaarlijksche harddraverijen op de korte baan gehouden. Des morgens om 10 uur werd begonnen met een aanmoedigingsdraverij met han dicap. Voor deze wedstrijd waren 11 paarden ingeschreven welke na loting als volgt aan den startverschenen. 1. „Van couver" van J. Hessing, Den Haag, ber. P. Appel, afst. 295 M., 2. „Quiklooper" van D. de Vlieger te N - Vennep, ber. J. de Vlie ger, afst; 305 M. 3. „Viola Bel" van J. van Doorn, te Haarlemmermeer, eigenaar, afst. 295 M. 4. „Pall" van J. Bakker, ber., eig., afst. 295 M. 5. „Tambour" van A. P. J. v. d. Krom te Abcoude, ber. W. Geersen, afst. 300 M. 6. „Sieghilde" van N. v. Leeuwen te OegStgeest ber. eig., afst. 290 M. 7. „Quetteur" van N. G. Pennings te N.-Ven- nep, ber. A. de Vlieger afst. 290 M. 8. „Ani ta IV" van gebrs. Konijnenburg te Den Haag, ber. P. Appel aft. 300. 9. „Navarra" van J. L. Bolt te Zuidhorn, ber. eig. afst. 305 M. 10. „Gretchen H" van J. Vergaaij te Purmerend ber. eig. afst. 305 M. 11. „Hil- degard I" van K. Hart te Medemblik ber. G. Hart afst. 300 M. Ouder de opgewekte tonen van „Trou moet Blijcken" nam de Wedstrijd te ruim 10 uur onder tamelijk grote belangstelling een aanvang. De Nos. 2, 6 en 7 verschenen niet aan de start. De Nos. .3, 4, 8 en 11 vielen in eerste omloop af. In de tweede omloop won „Tambour" in twee ritten van „Van couver" en „Navarra" in drie ritten van „Gretchen H". Bij de kamp om de derde prijs wist „Gretchen H" in drie ritten te winnen van „Vancouver" terwijl om de eer ste en tweede prijs „Navarra" in twee rit ten won van „Tambour". De uitslag is al- zoo „Navarra" le prijs ƒ100. „Tambour" 2e prijs 50 en „Gretchen H" 3e pr. 25. Precies te 12 uur was deze wedstrijd afgeloopen en liep het terrein leeg om den inwendigen mensch te herzien. De middagdraverij. Precies te 1 uur dus een half uur voor het officieel aangegeven uur, nam de na middagwedstrijd een. aanvang. Daar niet minder dan 33 dravers voor dezen wed strijd waren ingeschreven werd, een half uur vroeger begonnen om op tijd klaar te kunnen zijn. Bij loting werden deze ge rangschikt als volgt: 1. „Maria P. van A. Witteman te Schoorl eig. afstand 295 M. 2. „Frettchen" van D. Beets te Beemster, ber. eig. afstand 305 M. 3. „Princes Bertha" van gebrs. Konijnen burg te Den Haag ber. P. Appel, afst. 295 M. 4. „Infanterist" van J. L. Bolt te Zuid- hom, ber. eig. afst. 300 M. 5. „Pieternel" van W. Vessies, te Beverwijk, ber. N. v. Leeuwen afst. 300 M. 6. „Miss Zelda Peter" van S. v. d. Oord te Haarl.meer ber. eig. afst. 310 M. 7. „Madrigal" van C. Weehui zen te Purmerend ber. N. van Wieringen afst. 305 M. 8. „Malie B" van H. Thies te Hoorn ber. W. Geersen afst. 305 M. 9. „Kaptein de Bruane" van G. Vergouw te Bakkum ber. K. Groot afst. 300 M. 10. „Pia- metta" van P. D. Bolt te Hoogemeeden, ber. J. L. Bolt afst. 295 M. 11 „Reva D." van J. Prinz te Zaandam, ber. eig. afst. 295 M. 12. „Hartstein" van J. Vergaij te Purmereind ber. eig. afst. 295 M. 13 „Neva da B" van D. de Vlieger te N.-Vennep, ber. J. de Vlieger afst. 295 M. 14. „Catharina Spier" van K. Hart te Medemblik ber. G. Hart afst. 300 M. 15. „Edna M" en J. Schoon te Medemblik ber. F. Broers afst. 295 M. 16. „Kenneth" van K. Darrizon, O- Blokker ber. eig. afst. 295 M. 17. „Maria V" van D. de Vlieger te N.-Venneu ber. J. de Vlieger afst. 295 M. 18. „Karabin" van gebrs. Konijnenburg, Den Haag, ber. P. Appel afst. 295 M. 19. „Sally Harvester" van ,W. Vessies ber. N. v. Leeuwen afst. 305 M. 20. „Remplagant" van N. v. Leeu wen te Oegstgeest ber. eig. afst. 300 M. 21. „Qualiteit" van J. Verkaij te Pur merend ber. eig. afst. 300 M. 22. „Peter Kerigan" van Th. Schermer te Bakkem ber. J. van Leeuwen Sr. afst. 295 M. 23. „Idille" van D. Pronk te Rotterdam ber. eig. afst. 295 M. 24. „Don Juan" van J. Bo- luyn te Groningen ber. B. Boluyn Jr. afst. 305 M. 25. „Harrold" van J. Prinze te Zaan dam ber. eig. afst. 295 M. 26 „Maggy Hen ry" van J. Schoon te Medemblik, ber, F. Broers afst. 295 M. 27. „Lady Chimes" van S. v. d. O oord te Haarl.meer ber. eig. afst. 3Q5 M. 28. „Daria" van J. Meninga te Gro ningen ber. H. Mensingh afst. 305 M. 29. „Louise B" van P. D. Bolt te Hoogemee den ber. J. L. Bolt afst* 300 M. 30. „Silent Nancy" van Th. Smit té Alkmaar 'ber. W. Geersen afst. 300 M. 31. Queen Ethel" van P. J. Bakker te Hilversum ber. W. Geersen afst. 300 M. 32.' „Politesse" van C. Teems te Heemskerk, ber. P. v. d. Oute- naar afst. 295 M. 33. „Meteor" van K. Hart te Medemblik ber. G. Hart afst. 295 M. Was er 's morgens reeds veel publiek, bij de namiddagcourses was de toeloop enorm en honderden vreemdelingen stonden aan de lijn. De Lisser-draverij is wijd en zijd bekend en geniet een goede reputatie. Van de 33 ingeschreven dravers ver schenen niet aan den start „Madrigal", „Kenneth", „Idylle", „Maggy Henry" en „Queen Ethel". In den eersten omloop verloor „Marie P" in twee ritten van „Frettchen" en „In fanterist" in drie ritten van „Prinses Bei'tha". „Miss Zelda Peter" won gemak kelijk in twee ritten van „Pieternel" ter wijl „Kaptein de Bruane" driemaal haar best moest doen, om „Malie B" het nakij ken te geven. „Reva D" bieek vervolgens niet opgewassen tegen „Piametta", terwijl „Nevada B" deze maal moest kampen om „Hartsein" te verslaan, „Catharina Spier" won in twee ritten van „Edna M" en „Ma ria V" van „Karabin", „Sa'.ly. Harvester" een exemplaar, dat den geheelen namid dag keurig draafde, won in twee ritten van „Remplaeant". „Qualiteit" had geen moei te den 5 M. achterstand bij „Peter Keri gan" in te halen en het eerst aan de finish te verschijnen. „Don Juan" stond 10 M. achter bij zijn tegenstander „Harrold", doch wist deze toch te verslaan, evenals „Lady Chimes" bij „Dariat". „Louise B" en „Salent Nancy" wonnen eerst elk een rit, doch de derde viel in 't voordeel van „Silent" uit, terwijl tenslotte „Meteor" in twee ritten won van „Politesse". Voor den tweeden omloop had een nieu we loting plaats. „Lady Chimes" liet hier bij „Catharina Spier" tweemaal achter zich, evenals „Don Juan". Qualiteit", „Princes Bertha" en Silènt Nancy" wer den in de eerste rit gedisqualificeerd, doch daarna won „Princes" in twee ritten. „Miss Zelda Peter" won schitterend in twee rit ten van „Maria V" en „Sally Harvester" van „Nevada B". Evenzoo ging het met „Frettchen" en „Piametta" alsmede met „Kaptein de Bruane" en „Meteor". Er schoten nu alzoo nog zeven paarden over. Daar het zich liet aanzien, ofschoon alles magnifiek vlug en soepel liep, dat het we gens het groote aantal deelnemers te laat zou worden besloot hét bestuur er nog drie prijzen van 10 bij te doen voor de drie paarden welke vervolgens het eind punt bereikten. Dit waren „Lady Chi mes", „Prunus Bertha" en „Fhettchen". „Kaptein Bruane" had hier een bof met haar stilstaand nummer waardoor zij ge makkelijk voor de hoogere prijzen in aan merking kwam. Natuurlijk was men langs de lijn vol spanning hoe de strijd zou eindigen daar de vier aangeblevenen allen uitstekende dravers bleken te zijn. „Miss Zelda Peter" had hier de grootste achterstand n.l. 10 M. op „Kaptein" en 5 m. op „Don Juan" en „Sally". „Don Juan" won in twee vurige ritten van „Kaptein de Bruane" en „Sally Harves ter" in drie ritten van „Miss Zelda Pe ter". Bij de kampritten won eerst „Don- Juan" en „Sally" elk een rit en vervol gens „Don" het derde. Evenzoo ging het met de twee andere doch ten slotte moest „Miss Zelda Peter" in „Kaptein" haar meerdere erkennen. De uitslag was dus „Don Juan" le prijs 500; „Sally Harvester" 2e -pr. 250; „Kaptein Bruane" 3e pr. 100 en „Miss Zelda Peter" 4e pr. 50. Waar niemand op gerekend had was ze ker wel, dat de wedstrijd precies te 6 uur geëindigd was, een bewijs, dat de courses een mooi vlug verloop hadden. Na afloop vereenigden prijswinners en publiek zich voor de tribune, alwaar de prijzen werden uitgereikt. De voorzitter, de heer C. Langeveld, wees er op, alvorens hij tot de uitreiking overging, dat de edele paardensport de oudste brieven heeft. Al wordt dit edele ras steeds meer en .meer door de moderne vervoermiddelen verdrongen toch is deze dag weer duidelijk gebleken, dat de paar densport bij velen nog zeer hoog staat. Spreker bracht dank aan de jury voor haar zware taak, dank aan zijn mede-bestuur ders voor hun medewerking, dank aan de deelnemers en het talrijke publiek, als mede aan de Harmonie voor hare opluis tering. Dank bracht hij vooral ook aan de plaatselijke en gewestelijke Pers van wie steeds allo medewerking wordt onder vonden. Onder fanfares en een woord van felicitaties reikte hij vervolgens de prijzen uit. Op het Kermesse d'Eté-terrein ging het intusschen gezellig toe, welke gezelligheid tot laat in den avond bleef voortduren I Een goed geslaagde harddraverijfeest. TER-AAR. Geitenfokkerij. De R. K. Geitenfok- vereeniging „St. Pascbalis" hield in het café van den heer Van Dam haar leden jaarvergadering, onder voorzitterschap van den heer A. Uijttewaal. Uit het uitgebreid jaarverslag van den waarn. secretaris, den heer A. Uijttewaal merken wij op, dat dit jaar het ledental teruggeloopen is naar 68, wat wel grooten- deels te wijten is aan de slechte toestan den. De heer C. Hoogervorst Azn., die de fi nanciën onder zijn beheer heeft, doet re kening en verantwoording. De Inkomsten zijn 312.06 5, de uitgaven 185.76, waar uit een batig saldo vloeit van 126.30 5. De Verificateurscommissie die gevormd wordt door de heeren P. Hoogervorst, en W. Verlaan stelt een nauwkeurig onder zoek in; de heer Hoogervorst rapporteert dat de boeken en bescheiden in jukten vorm zijn. De voorzitter dankt de „man van de financiën", voor zijn zuinig accuraat be heer, en hoopt, dat hij dit nog vele jaren moge doen, voor de vereeniging. De contributie en heb dekgeld worden evenals andere jaren vastgesteld op 1.50 en 40 cent. De aftredende bestuursleden C. Bezuien en A. P. Uijttewaal worden herkozen. Er zijn twee vacature's ontstaan door het bedanken van de heeren W. Togni en C. van Zaal. Vooraleer tot stemming wordt overgegaan, dankt de voorz. de aftredende heeren voor al hetgeen zij gepresteerd hebben voor de vereeniging. De heeren Jac. Valentijn en A. Hoogervorst Wed. Jzn werden er voor in de plaats gekozen. Voor de prijzen uitgereikt worden van de laatst gehouden keuring, leest de voor zitter een verslag voor van de Keurings commissie over de geitenkeuring van het vorig jaar. Dit was zeer leerzaam en in teressant. De diverse prijzen werden door de kam pioenen met een toepasselijk woord van den voorzitter in ontvangst genomen. De medailles, die nog geslagen moeten wor den, zullen het volgend jaar worden uitge reikt. Na een verloting, rondvraag en afhan deling van eenige huishoudelijke zaken werd de vergadering gesloten. DE AVONTUREN VAN EEN VERKEERSAGENTJE. En al hooger steeg de vliegmachine. Over met sneeuw en ijs bedekte bergen en door wolken, zoodab Keesie geen hand voor oogen kon zien. Keesie wist niet dat het de Al pen waren, de hoogste bergen van Europa. En over de wolken, die hem het verge zicht benamen, was ons Keesie niet te spre ken. „Je kunt net zoo goed in de mist loo- pen of met gesloten oogen", dacht ons agent-je. Maar de wolken verdwenen en de ber gen verdwenen en men vloog nu over zee. Water, niets dan water, waarover de zon scheen, zoodat het scheen of dc koppen van de golven, die over elkaar rolden van gloeiend goud waren. Keesie had geen oogen genoeg om al dat- moois op te ne men. In de verte, heel beneden hem zag hij een schip, en uit den schoorsteen gleed een klein wolkje. „Ik ben maar blij, dat ik niet al het wa ter behoef op te drinken. Ik zou, geloof ik, een haring worden van al dat zoute water", dacht ons agenlje. SASSENHEIM. Exportcijfers bloembollen. Vanuit Sassenheim werden in de, maanden Augus tus en September de volgende hoeveelhe den bloembollen verzonden, uitgedrukt in het aantal kisten: 1931 1930 1929 1928 Amerika 16.548 23.238 18.504 24.039 Engeland 26.477 23.444 15.605 21.554 Canada 3.397 3.537 2.910 4.564 Zweden 3.218 2.346 3.389 3.646 Duitschland 4.935 6.490 Div. Landen 354 390 533 584 Totaal: 54.929 59.455 40.941 54.387 Specificatie van de Div. Landen over 1931: Nieuw Zeeland 6, Spanje 71, Austra lië 8, Finland 27, Polen 31, A'g. Fransch 160, Alg. En-gelsch 47, Letland 4. Bij vergelijking van de totaalcijfers 1930 en 1931 zij opgemerkt dat het verschil in waarde grooter zal zijn dan het verschil in kistenaantal, gezien de lagere prijzen. Het jaar 1929 kenmerkt zich door een sterke daling tengevolge van de vorst-schade aan de gewassen. K. R. 0. Op Donderdag 15 October zal in het K. S. A.-gebouw een propagan- da-avond worden gehouden. Dezen avond zal er worden gesproken over de K. O.- actie en de IC. R. O-film worden afge- draagd. Volksbond. De R.K. Volksbond heeft zijn ledenvergadering gehouden in de K. S. A. De voorzitter, de heer J. Rortekaas open de met een woord van welkom, in het bij zonder tot den hoofdbestuurder den heer Angenent. Spreker ging in korte trekken na het verloopen tijdvak, waarin geen vergadering heeft plaats gehad; memoree- rend, wat, daarin is geschied in het belang van de organisatie. Ook memoreerde hij de groote opkomst van de afdeeling Sas senheim op de massale betooging te Utrecht en bracht daarom nog een woord van dank. De notulen werden onveranderd aange nomen, waarna de ingekomen stukken voor kennisgeving werden aangenomen. Vervolgens verkreeg de districtbestuur der de heer Angenent het woord, om te spreken over een op te richten dokters fonds. Zeer duidelijk stelde spr. hot nut van zulk een fonds in het licht, en de ant woorden op de na de inleiding gestelde vragen maakte de zaak nog klaarder. De voorzitter dankte don spreker voor de keurige uiteenzetting. In de loop der week zou eedformulier worden toegezonden, waarop men in be ginsel als lid van dit fonds kan toetreden. Hierna werd als volgende agendapunt besproken het winterprogram. Het bestuur stelt daarom voor een St. Nioolaasfeest, een uitvoering, en een tegemoetkoming voor de werkloozen. Naar aanleiding van dit laatste werd uit do vergadering op spoed aangedrongen, om den gemeenteraad te verzoeken daaraan groote aandacht to schenken, hetgeen vertl toegezegd. Tenslote wekte de geest, adv de leden op, om toe te treden als lid van de con gregatie, waarna de vergadering werd ge sloten. VOORSCHOTEN. Collecte. De Roodekruiscollecte heeft opgebracht 84.95 H- ZWEMMEN Winteroefeningen L. Z. C. Evenals vorige jaren zal de L. Z. C. des Maandagsavonds van 9—11 uur gaan oefe nen in de overdekte zweminrichting „De Regentes", Den Haag. Voor de wintercompetitie van den kring Den Haag van de den N. Z. B. (H. Z. B.) is ingeschreven met twee zeventallen. WATERPOLO Dolfijn—HET IJ 3-3. Te Amsterdam is gisteren een polo-ont moeting gespeeld tusschen Dblfijn en Het. IJ, welke in gelijken stand met 3—3 ein digde. Een strijd tusschen Dolfijn IIHet IJ II om het kampioenschap der reserve 1c klas had een 11 uitslag tot tosultaat. DAMMEN Christelijke Leidsche Damvereenlging. De uitslagen der afgebroken partijen luiden Eerste klas: MeinemaOudshoorn 20 v. d. BoschGastelaais 11 Molenaar—van Zwieien Jr. 1l' de JeuKleer gebr. v. d. Wijngaardv. d. Mejj 11 Tweede klasse: v. Egmond—J. H. v. d. Wijngaard 0—2 v. d. BoschKarstenB l—l Dreef—Colpa 0—2 Gisterenavond bracht de 3de rondo de volgende uitslagen: Eerste klas: OptendreesMeinema 2—0 GastelaarsTeunissen 2—0 v. Zwieten Jr.v. d. Bosch 02 KleerMolenaar afgeb v. d. Meijde Jeu afgebr. v. d. Stelv. d. Wijngaard 1—1 Oudshoornv. Zwieten Sr. 2—0

Leidsche Courant | 1931 | | pagina 11