MAANDAG 7 SEPTEMBER 1931 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD PAG. 6 WIELRENNEN REN- EN TOURISTVEREENIGING „SWIFT". Nationale wedstrijden. Op het A.S.C -terrein had de Leidsche ren- en touristvereeniging „Swift" giste ren nationale wielerwedstrijden georga niseerd die zich zoowel door inschrijvin gen als door de opkomst van hot publiek in een goede belangstelling mochten ver heugen. Er werd heftig over tijd begonnen, maar de wedstrijden waren zoo goed mogelijk georganiseerd, zoodat alles vlot verliep. Begonnen werd met series sprint voor amateurs en onafhankelijken, ieder over 2 ronden. Door de regen was de baan zeer zwaar, zoodat direct na de start in flink tempo moest worden gereden. De tijden vermelden wij niet, daar deze op een natte grasbaan uitteraard van geen beteekenis konden zijn. De eerste serie werd gemakkelijk ge wonnen door Dieterman, van Thiel werd zonder strijd tweede daar Peters opgaf. In de overige series plaatsen zich C. v. Rijn en Krens, Pelser en Hiddes, van Rijn en Schlebaum, zoodat er acht in de demi- finale kwamen. Eerst werd hierna een klassementwed strijd gereden over 30 ronden voor nieuwe lingen met 5 klassementen. Aan dezen wedstrijd namen 9 renners deel. Het was een zware rit, waarbij door het drassige terrein uitloopen was uitge sloten. Wie achterstand kreeg was daar door van de eerste plaatsen uitgesloten. Reeds spoedig moest er een uitvallen en bij het eerste klassement werd het veld danig uiteengerukt, met het gevolg, dat er weer een moest opgeven. Bij het volgende klassement viel er weer een uit, zoodat er nog 6 renners in de baan waren. De strijd ging hoofdzakelijk tusschen van Nassau en de Hollander, die bij ieder klassement als twee eersten arriveerden. Van Nassau toonde zich echter onbe twist sterker, door vier van de vijf klasse menten te winnen en daarmee als eerste te eindigen. De demi-finale van de sprint bracht overwinningen van Dieterman en B. van Rijn als eersten, terwijl als tweede aanko menden zich plaatsen Pelser en C. van Rijn. Een aardige wedstrijd was die voor ju nioren, die een voorgiftwedstrijd reden. Een heele kleine kreeg op 2 ronden een halve ronde voor en kon het onder groot gejuich van het publiek precies tot de overwinning brengen, waarna de kleine overwinnaar gefotografeerd werd en een eereronde reed. De finale sprint bracht een val partij tje waarbij Dieteman zich ver wondde. Eerst werd toen een afvalwedstrijd voor nieuwelingen gereden, die voor de vier laatsten in een sprintwedstrijd eindigde. Deze vier waren van Nassau, Hollander, Daenen en van Putten. De rit verliep niet geheel regelmatig en onder protest van van Nassau. De uit slag werd: 1. Hollander, 2. Daenen, 3. van Nassau, 4. van Putten. In de finale sprint voor amateurs reecf Dieterman weer mee. Hij nam resoluut de kop en door een valpartij in de tweede ronde won hij onbedreigd. Tweed werd Pelser. Een wedstrijd over 20 ronden voor Swift- leden werd slechts door vier renners uit gereden en gaf een aardige strijd tus schen Verschoor en Riethoven. Riethoven werd terdege ingesloten maar wist te ontsnappen. In de voorlaatste ronde kwam hij door de gladheid echter te vallen, zoodat hij vierde werd, 1 werd J. Verschoor, 2. Ruy- ter 3. van Egmond. Ten slotte werd een koppelwedstrijd over 100 ronden gehouden, waaraan 7 kop pels deelnamen. Eerst echter moest Cor Blekemoleri, de kampioen van Nederland achter motoren, die door „Swift" was uit- genoodigd, een eereronde rijden, waarbij hij met bloemen en een geschenk werd ge huldigd. De 100 K.M. koppelwedstrijd gaf een af wisselenden strijd te zien. Om de ronde namen de koppels over. Dieterman en Hiddes bleven in 't begin goed aan den kop en wonnen ook het eerste klassement. Na 50 ronden gingen Dieterman en Hid des nog steeds aan den kop. Zij namen steeds goed van elkaar over en wisten een halve ronde uit te loopen. Het aflossen liet bij sommige renners wel eens te wenschen over, vooral Riethoven en Pelser maakten zich hierbij in 't begin herhaaldelijk aan foutief overnemen schuldig, waarmede zij steeds eenige, meters wonnen. Een regenbui hierna was oorzaak, dat het derde klassement als eindklassement moest gelden. Ook dit klassement werd door Dieterman en Hiddes gewonnen. 1. DietermanHiddes 15 pnt. 2. RiethovenPelser 12 pnt. 3. Matenav. d. Valk 8 pnt. 4. WildschutN. Krens 7 pnt. 5. VerschoorPeter 3 pnt. De uitslagen luiden als volgt: Sprintwedstrijd voor amateurs en onaf hankelijken over twee ronden: le serie: 1. H. J. Dieterman (Koog aan de Zaan), 2. H. van Thiel (Laren). 2e serie: 1. C. van Rijn (Amsterdam), 2. N. Krens (Den Haag); 3e serie: 1. G. Pelser (Amsterdam), 2. P. A. Hiddes (Koog aan de Zaan)4e serie: 1. B. van Rijn (Amsterdam), J. Schle baum (Soestdijk). Demi-finale: le serie: 1. H. J. Dieter man, 2. G. Pelser; 2e serie: 1. B. van Rijn, 2. C. van Rijn. Finale: 1. H. J. Dieterman, 2. G. Pelser. Voorgif twedstrijd voor junioren-leden van Swift over 2 ronden: 1. Jan Rietho ven Hzn., 2. R. Riethoven Pzn., 3. C. Paaps. Klassementwedstrijd voor nieuwelingen over 30 ronden, om de zes ronden een klas sement: 1ste klassement: 1. J. Hollander j (Den Haag), 2. J. van Nassau (Amsterdam) 3. B. van der Putten (Den Haag), 4. H. ZWEMMEN INTERNAT. WEDSTRIJDEN Z. I. A. N. WATERPOLO: HOLLAND—ENGELAND 0—2. In het Zuiderparkbad te den Haag hadden gistermiddag zwem- en polowed strijden plaats, welke georganiseerd wer den door de zwemvereeniging Z. I. A. N. De wedstrijden droegen door deelneming van Engelsche zwemmers aan een twee tal nummers, een internationaal karak ter. Het weer werkte jammer genoeg niet mede. Reeds kort na den aanvang viel de regen in stroomen neer. &a een korte gedwongen pauze werden de wed strijden echter weder voortgezet en af gewerkt. De meeste belangstelling be stond vanzelfsprekend voor do interna tionale nummers. De 4 X 200 Meter esta fette vrije slag werd vervangen door de 4 X 100 M. Reeds na het eerste wissel- punt had Holland een kleinen voor sprong. Ingenluyf vergrootte dezen winst aanzienlijk en hoewel de beide laatste Hollanders iets ingezwommen werden, eindigde de Haas als eerste met een voorsprong van ongeveer 7 Meter en be zorgde Holland hiermede dus een over winning. In de waterpolo-ontmoeting was het anders. Hoewel de Hollanders technisch zeer zeker niet minder speelden, waren de gasten sneller, waaraan deze hun overwinning te danken hebben. De rust ging in met blanken stand. In de tweede helft doelpuntten Sutton en Martin, zoodat Engeland met 20 won. In het Hollandsche zevental was Daatselaar vervangen door v. d. Velde (Het Y). De uitslagen van deze alleszins goed geslaagde wedstrijden luiden als volgt: 50 meter schoolslag dames (nieuwelin gen): 1. Mej. de Groot (U.Z.C.) 43.8 sec.; 2. Mej. de Jong (R.D.Z.) 44.2 sec.; 3. Mej. C. Maat (Zwemclub Brandenburg) 45.4 s. 3 X 50 Meter wisselslag estafette hee- Daenen (Den Haag), 5. A. van Egmond (Noord wijk-Binnen.) 2e klassement1. J. van Nassau, 2. J. Hollander, 3. B. van der Putten, 4. A. van 5. B. van der Putten. 3e klassement: 1. J. van Naussau, 2. J. Hollander, 3. B. van der Putten, 4. B. Dae nen, 5. A. van Egmond. 4e klassement: 1. J. van Nassau, 2. J. Hollander, 3. B. van der Putten, 4. B. Daenen, 5. A. van Egmond. 5e klassement: 1. J. van Nassau, 2. J. Hollander( 3. B. van der Putten, 4. A. van Egmond, 5. B. Daenen. Totaal-klassement L. J. van Nassau 29 pnt., 2. J. Hollander 25 pnt., 3. B. van der Putten 16 pnt., 4. A. van Egmond 10 pnt. Afvalwedstrijd voor nieuwelingen: 1. J. Hollander, 2. B. Daenen, 3. J. van Nassau, 4. B. van der Putten. Wedstrijd voor ,.Swift"-leden over 20 ronden: 1. J. Verschoor, 2. A. de Ruiter, 3. D. van Egmond. Koppelwedstrijd over 100 ronden om de 25 ronden een klassement: le klassement: 1. DietermanHiddes (beiden Koog a. d. Zaan), 2. RiethovenPelser (LeidenAra- sterdam), 3. WildschutKrens (Gorkum Den Haag), 4. Matena—Van der Valk (bei den Den Haag), 5. VerschoorPeter (Noord wijkerhout—Leiden). _2e klassement: 1. DietermanHiddes, 2. Riethoven—Pelser, 3. Matena—Van der Valk, 4. WildschutKrens, 5. Verschoor- Peter. 3e klassement1. DietermanHiddes, 2. Wildschut—Krens, 3. Riethoven—Pelser, 4 MatenaVan der Valk, 5. Schlebaumvan Thiel. 4e klassement wegens regen niet verre den. Totaal-uitslag: 1. Dieterman—Hiddes 1» pnt., 2. Riethoven—Pelser 11 pnt., 3. Wild schut—Krens 9 pnt., 4. Matena—Van der Krens 7 pnt., 5. Verschoor—Peter 2 pnt. MOTORRIJDEN DE INTERN. ZESDAAGSCHE TE MERANO. De officieele uitslag. De „Silver Vase" voor het Nederlandsche A-team. Men meldt uit Merano aan de „N.R.C.": De officieele uitslag van den internatio nalen zesdaagsche-n motorrit luidt: Trophy-race: 1. Italië met Gilera-maohi- nes O strafpunten; 2. Duitschland 6 strafp. 3. Engeland 100 strafp.; 4. Frankrijk 100 strafp. Siver Vase: 1. Nederland (A-team 0 strap.; 2. Italië (B-team) 0 strafp.; 3. Duitschland 35 strafpunten; 4. Nederland (B-team) 30 strafpunten. Nederland kreeg een beter gemiddelde dan Italië door de ritten op de Monza- baan. Merkenteams: 1. Bianchi; 2. Gilera; 3. Rudge Whitworth; 4. Triumph, alle 0 straf punten. De gouden medaille werd uitgereikt aan Henne (B.M.W.); Mauermayer idem; Per- rigo (SS.S.A.); Rowley (A.J.S.); Gilera (Gilera); Maffyes idem; Grana idem; Fraichard (Terrot); Rindler (Rudge); Stel- zer (B.M.W.); Brittain (Sunbeam); Thac- ker (Ariel); Williams (Rudge) Eysink (Eysink); Bakker Schut (Rudge); Van Ha- mersveld idem; Fumagalli (Guzzi); Ler- mitte (Rudge); Mac Gregor idem; Jiruttini (Gilera); Fola idem; Smith (Calthorpe); Opessi (Triumph); Martin idem, Berardo idem; Acerboni (P.M.); Bella vita (Ariel); Tiffen (Velocette); Robbins (New Hudson) Cotile (B.S.A.)Foley (Gilera); Fiola (Guzzi) en Loviniosse (Monobecane). ren: 1. Haarlem (v. d. Meer, Kooy, van Hemsbergen) 1 min. 42 sec.; 2. Z.I.A.N. (Den Haag) 1 min. 43 sec.; 3. U.Z.O. (Utrecht). 100 Meter vrije slag dames seniores: 1. T. Baumeister (R.D.Z.) 1.16.8; 2. Klap wijk (R.D.Z.) 1.20.2; 3. Hoogewee (R.D.Z.) 50 Meter vrije slag heeren nieuwelin gen: 1. C. J. v. d. Wijk (H.Z. en P.C.) 30 sec.; 2. L. Schrieder (H.Z. en P.O.) 30.2 sec.; 3. v. d. Bosch (Het Y). 4 X 100 Meter estafette vrije slag heeren (internationaal): 1. Holland (Del- wel, Ingenluyff, van Oostrom, Soede en de Haas) 4 min. 34.8 sec.; 2. Engelaaid (Martin, Milton, Mae Lellan en Sutton) 4 min. 40.2 sec. 4 X 100 Meter schoolslag estafette heeren: 1. Haarlem 6 min. 1.4 sec.; 2. Z.I.A.N. 6 min. 1.6 sec. 3 X 50 Meter wisselslag dames: 1. H. Z. en P. C. 2 min. 4.4 sec.; 2. Zwemclub Brandenburg 2 min. 10.4 sec.; 3. S. Z. C. 100 Meter vrije slag heeren seniores: 1. J. van Hensbergen (Haarlem) 1 min. 8.4 sec.; 2. Delwei (R.Z.C.) 1 min. 8.8 sec.; 3. de Haas (Z.I.A.N.) 1 min. 9 sec. Waterpolo: HollandEngeland 02; Z.I.A.N.S.V.H. (Hillegersberg) 32. Nieuw wereldrecord. De Japansche zwemkaiupioen Shozzo Makino heeft de 800 meter vrije slag ge zwommen in 10 min. 16.5 sec. en daarmee het wereldrecord dat met 10 min. 17.2 sec. op naam stond van den Franschman J. Tarisve rbe t erd De Kanaaltocht van Martha Snel. Havas seint, dat Martha Snel, die zal beproeven over het Kanaal te zwemmen, te Calais is aangekomen. WATERPOLO A. Z. C. kampioen 3e klasse. De Alphensche zwemclub A.Z.C. I, wel ke dit seizoen voor het eerst deelnam aan de competitie 3e klasse N.Z.B. promoveert naar de tweede klasse. Duitsche waardeeling voor de Nederlanders. De verslaggever, die voor de „Na-oht- ausbabe" de zesdaa.gsehe motorfietswed strijden te Merano heeft bijgewoond, seint uit Milaan aan zijn blad, dat de Neder- ders de Silver Vase in elk opzicht hebben verdiend. De drie Nederlandsche deelne mers zijn elkaar steeds trouw gebleven en hebben een voorbeeldige discipline aan den dag gelegd. Hun overwinning is, aldus deze journalist, tevens 'een aanmoediging voor de naties, die geen eigen motorfiets industrie bezitten: ook zij kunnen een overwinning behalen. KORFBAL De wedstrijd FluksRozenburg, De tegen gisteren vastgestelde wedstrijd FluksRozenburg is wegens afkeuring van het D. K. C.-terrein niet doorgegaan. Derde afdeeling. De uitslag van den wedstrijd T. O. G. III 't Gr. L. III luidt: N. v. d. Hoog ('t Gr. L.) 75 45 8 1.66 J. Wassink (T.O.G.). 39 44 8 0.88 J. Crama 75 63 6 1.19 H. Wassink 69 62 11 1.11 A. Hill ebrand 75 55 7 1.36 J. Schouten 44 54 5 0.81 I. Binnendijk 75 56 8 1.33 N.N. 42 54 6 0.76 't Gr. L. 300 en T. O. 3. 194 ca Wedstrijdprogramm comp. N. B. B. Afdeeling E. 13 Oct. 's Gravenh. BiljartclubD.O.S. 3 Nov. D.O.S.*'s-Grav. Biljartclub. Afdeeling F. 15 Oct. D.O.S.die Haghe I Den Haag. 27 Oct. D.O.S.—K.R.A.Z. III Delft. 30 Oct. K.R.A.Z, III—D.O.S. 6 Nov. die Haghe ID.O.S. 19 Nov. D.O.S.Corner Hause III Schiedam, 26 Nov. Corner Houses IIID.O.S. POSTDUIVEN „De Trekvogel" (Leiden). Wedvlucht vanaf Lier 114 K.M. (België). Lostijd onbekend. Do vogels bereikten hun hokken als volgt: G. v. Dorp 1; N. Pet 2; J. Selier 3, 4, 5, 8, 11; J. Braschoven 6, 9; P. A. Bekooij 7; D. Klootwijk 10; C. v. Roode 12, 14. De eerste vogel geconsta teerd 11.54.16 uur. 'De laatste 1.20.10 uur. GEMENGDE BERICHTEN ONGELUKKEN. SLACHTOFFERS VAN HET VERKEER Autobotsing op den Muider- straatweg. D00DELIJK MIJNONGEVAL. Afdeelingsopzichter omgekomen. De afdeelings-opzichter H. Th. M. uit Stein is Vrijdag in de ondergrondsche werken van Staatsmijn „Maurits" be kneld geraakt tusschen een locomotief en een zijwand van den steengang. De man was vrijwel onmiddellijk dood. De onge lukkige was 37 jaao.- oud- en vader van zes' kinderen. LOODS IN ZEE GERAAKT. Gelukkig gered. Bij ruwe zee kwam gistermiddag om kwart over een de Lingestroom van de Hollandsche Stoomboot Maatschappij, ge zagvoerder de heer van Os, voor IJmui- den aan. De loodsboot zette een jol uit met drie roeiers en de loods Kuiper, om deze af te zetten op de Lingestroom. Juist op het moment, dat de loods naar de touwladder sprong, werd de jol door een golf naar beneden getrokken. De loods viel in de zeer woelige zee. De eerste stuurman der „Lingestroom", de heer Visser, had de tegenwoordigheid van geest direct een lijn uit te werpen, die door den loods Kuiper werd gegre pen, waarna Kuiper in de loodsjol kon worden ge-heschen. Door een koe aangevallen. De landbouwer van Tuil moest Zater dagmorgen met een koe naar den vee houder H. aan den Meerendijk. Plotse ling werd het beest, wild en T. werd zoo ernstig gewond, dat men voor zijn leven vreest. POGING TOT DOODSLAG. VECHTPARTIJ OP LEVEN EN DOOD Uit Venlo wordt gemeld: Zondagmiddag heeft even over de Duits'dhe grens een vechtpartij plaats ge had tusschen een strooper en een jacht opziener. De 33-jarige F. Xofleer, wonen de op de Kleine Heide te Venlo, ging in de omgeving van het Duitsche dorp Stralen konijnenstrikken uitzetten. Hier bij werd hij verrast door den jachtop ziener Wagner. Xofleer hitste zijn hond op tegen den jachtopziener. Uit zelfver dediging schoot Wagner het dier dood, terwijl hij Xofleer arresteerde. Deze wist zich echter onverwacht los te rukken en den jachtopziener diens geweer te ont nemen. Met den kolf hiervan sloeg hij naar het hoofd van den opziener. Deze wist den forschen slag, die zoo hevig was, dat de kolf van het geweer afbrak, met zijn arm af te weren. Ten gevolge van den slag ging het geweer af. Hierbij kreeg X. een schot hagel in bovenbeen en onderlijf. Met bo venmens ehelijke kracht begonnen beide mannen een ge vecht om het bezit van het geweer. Hier bij trok X. een mes en bracht den jacht opziener eenige bloedige steken toe. Wagner, die begreep, dat het voor hem den dood zou beteekenen, indien X. het geweer zou kunnen bemachtigen trok ook een mes om het individu van zich af te houden. Dit gevecht tusschen de beide mannen duurde 'meer dan drie kwartier. Tenslotte trok X. zich terug op Neder landsche grondgebied, nabij de Venlo- sche hoeve Hof van Holland. Per zieken wagen werd hij van. daar naar het zie kenhuis te Venlo overgebracht. De bekomen wonden in het onderlijf tengevolge van het schot hagel zijn zeer ernstig. Tengevolge van de bekomen messteken aan zijn handen en armen heeft Wagner veel bloed verloren. Zijn toestand is echter niet zorgwekkend. JACHTOPZIENER DOOR STROOPERS BESCHOTEN. Zaterdagavond kreeg de jachtopziener Holst op zijn jachtveld van mej. Lewin uit den Bosch ter hoogte van den Vught- schen Polder van een wildstrooper, dien hij met diens kameraad betrapte op stroopen met de lichtbak, een vol schot hagel in het onderlijf, van een afstand van vier a vijf meter. Nadat de man eenige uren met he vige pijn langs den weg had gelegen, werd hij door voorbijgangers aangetrof fen, die hulp inriepen. Holst werd per brancard naar het Protestantsche zieken huis te Den Bosch vervoerd, waar bleek dat zijn toestand, hoewel ernstig niet direct levensgevaarlijk is. De stroopers zijn nog niet opgespoord. De kleine Raadszaal. De gemeenteraad van Heerlen heeft wel een ruimere vergaderzaal noodig, meldt „Het Vad.". Men oordeele: De heer J. v. d. Ven moest over een tafel zijn plaats bereiken. De heer Fis- scher moest onder een tafel doorkruipen om zijn plaats te verlaten. De heer Mig horst moest over banken loopend de raadszaal verlaten en wethouder De Vries, ging ook al onder de tafel door zijn plaats achter de testuumafel op zoeken. GOLF Noordwijksche Golfweek. De uitslagen van den eersten dag voor de Golfweek te Noordwijk aa-n Zee op Palace Hotel-wisselbeker, match play, luiden 1ste rooide: F. K. Dixon (18) slaat R. de Gorter (24) met 6 en 5. A. von Loebenstein (22) slaat H. Kess- ler (8) met- 4 en 3. E. J. J. B. Cremers (18) slaat J. H. Moltzer (24) met 5 en 4. S. Fvoemin (5) slaat jhr. R. Quarles van Ufford (22) met 2 up. H. Binnendijk (12) slaat E. Cremers (13) met 1 up. L. Kalff (14) slaat A. E. André de la Porte (20) met 2 up. G. Cremers (16) slaat J. W. Frowein (17) met 8 en 6. F. Noorduin (15) slaat J. C. A. Ever- wein (24) met 4 en 2. Jhr. R. v. d. Wijck (22) slaat F. Cre mers (17) met 2 en 1. BILJARTEN Nederlaagwedstrijden T. 0. G. Eerste afdeeling. De uitslag van den wedstrijd T. O. G. I 't Groene Laken luidt B. Brandt res. ('t Gr. L.) S4 67 7 1.25 J. Bouman (T. O. G.) 150 67 13 2.23 J. Paauw 134 65 12 2.06 C. Paauw 150 65 14 2.30 P. Meijer 125 46 11 2.71 M. Zwaan 150 46 13 3.26 H. Barendse 117 67 10 1.74 J. J. Mulder res. 150 67 9 2.23 T. O. G. 600 en 't Gr. L. 440 car. Tweede afdeeling. De uitslag van den wedstrijd T. O. G. II P. van Cleef II luidt: A. L. Iterson (P. v. Cl.) 57 38 9 1.50 J. J. Mulder (T.O.G.) 100 38 15 2.73 Gisteravond te ongeveer 7 uur stond de luxe auto van den heer Jung uit Am sterdam, waarin zich nog drie- andere personen bevonden, bij de nieuwe spoor- wegoverbrugging op den Muiderstraatweg te Diemen. Op een gegeven oogenblik kwam van de richting Amsterdam een luxe, auto, die vlak voor den spoorweg overgang begon te slingeren en slipte. De auto kwam in botsing met den wa^ gen van den heer J. De aanrijding was zoo hevig, dat de auto van den heer J. een tiental meters werd weggeslingerd en totaal vernield werd. Een inzittende dame, mej. de Jong uit Amsterdam, be kwam een gebroken pols. De anderen kwamen met den schrik vrij. Na de aanrijding trachtte de bestuur der van de aanrijdende auto zijn motor nog op gang te brengen, om weg te rij den, doch dit mocht hem niet direct ge lukken. Naar nader is gebleken, heeft de bestuurder zich uit de voeten ge maakt. Onder de tram. Gisteravond wilde een gehuwd mam, P., een meubelmaker op Broekhoven in de Prinses Julianastraat te Tilburg op zijn fiets springen, wat hem mislukte. Hij probeerde het een tweede maal, wat ook mislukte. Juist kwam de tram aangere den. Hij geraakte er onder. Zijn rechter been werd afgereden, terwijl de man ook nog andere kwetsuren bekwam. Een dok ter uit Boxtel, die juist in de buurt was, verleende de eerste hulp. Ook geestelijke hulp was spoedig ter plaatse, die P. van de laatste Sacramenten voorzag. Zijn toestand is ernstig. Botsing bij Baarn. torrijders gewond. Twee mo- L. A. Iterson M.Mieremet 100 47 9 2.04 76 46 6 1.60 H. de Roo 100 42 11 2.38 H. Wassenburg 4S 41 9 1.21 De 4e speler van P. v. Cleef is niet op gekomen, dus wordt de uitslag 10050 voor T. O. G. T. O. G. 324 en P. v. Cl. 307 car. Vrijdagavond reed de heer G. van Buuren, vrachtrijder te Baarn, met zijn vrachtauto van Eemnes naar huis. Nabij hotel Groene veld wilde hij den nieuwen rijksstraatweg oversteken om den rech terkant van dezen weg te nemen. Van de andere zijde kwam in volle vaart een motorfiets aanrijden. Beide voertuigen botsten tegen elkander. De bestuurder van de motorfiets beek zwaar gewond te zijn. Een zijner armen was op drie plaat- sen gebroken. In bew; .teloozen toestand werd hij naar het zie'rewhuis te Baarn vervoerd. De duo-rijder was minder zwaar gewond; hij had een been gebro ken en werd eveneens naar het zieken huis overgebracht. De motor was ver nield.

Leidsche Courant | 1931 | | pagina 6