H.M. PIERROT VRIJDAG 14 AUGUSTUS 1931 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD PAG. S UIT DE OMGEVING BINNENLAND VEERTIGJARIG PRIESTERFEEST VAN PASTOOR KROOK. Zaterdag zal liet 40 jaar gele dien zijn, dait de Zeeree-rw. Heer J. J. A. M. Krook, pas toor der St. Martinuiskerk alhier de H. Priesterwijding ontving. Dit heuglijk feit zeul met buafcenigewonen luister worden gevaerd. Het feestpragnaan- ma ziet er als volgt uit: Zaterdag te 5.53 wordt de Zeereerw. Ju bilaris met een auto van het station afge haald door het kerkbestuur. Op het plein voor de kerk stelten zich op: de feestcommissie, het college van col lectanten. het fanfarecorps „Crescendo". Op het kerkplein wordt verder niemand toe gelaten. De geloovigen worden verzocht, te rond 6 uur in de kerk aanwezig te willen zijn en uitsluitend ge-bcrimk te maken van den ingang aan de Mairiastraat. Tussohen een haag vam bruidjes wordt de jubilaris door het kerkgebouw geleid, terwijl tijdens die plechtigheid dioor al'Ien een wellkomst- liied wordt gezongen. Vervolgens wordt door den feestvierenden Herder e<ëti kort lof gecelebreerd, waarmede het feest voor diien dag eindigt. Zondag zijn er 4 H.H. Missiën: te half 7, half 8, half 9 en te 10 uur de pleohtige Hoog mis, op te dragen door den pastoor met as sistentie. Het behoeft niet gezegd, dat in de gelezen HjH. Missen alle parochianen tot de H. Tafel naderen. Te ongeveer kwart voor één begeven zich bet kerkbestuur, het armbstuur en de feestcommissie naar het G'erardrus Majella Patronaat, waar namens de parochie de gelukwenischen worden aan geboden, afeimed© de feestgave. Te 1 uoir is er in dezelfde lokaliteit ge legenheid den pastoor te oomplimenteeren. Te 3 uur wordt een plechtig sluiltimgsliof gecelebreerd d'oor den jubilaris met dank woord. Des avonds te 9 uur brengt het 51cK muziekcorps een concert ten gehoore op het terrein tegenover de pastorie, daartoe wel willend aigesitaan door de N.V. voorheen M. vain Waveren Zn, (Leeuwenstean), terwijl te haflf 10 op hetzelfde terrein een schitte rend vuurwerk wordt afgestoken. Op Dinsdag 18 dezer zullen de congrega ties haa-r gewenschen en cadeau aanbieden, terwijl wegens de vacamtie op 7 September een groote kimderhulde plaats vindt. Wij vertrouwen, dat de Katholieken van HÜfle- gom hun meeleven met dit feest ook zullen toornen door het uitsteken van ham De Zeereerwaarde Heer J. J. A. Mi. Krook werd op 19 Maart 1864 te Amsterdam gebo ren. Na volbrachte studie werd hij Priester gewijd op 15 Augustus 1891. Al zeer spoedig werd hij benoemd tot kapelaan te Overveen, daarna te Warmond, vervolgens te Dord recht en ten slott te Den Haag. In de laat ste stad was kapelaan Krook dir. der R.K. Mili'tairenvereen>iiging, waar hij zdoh zoo ver dienstelijk maakte, dat de regeerding hem benoemde te Ridder in d© Orde van Oranje Nasaoi. De eerste pastoorsplaats vam den jubila ris was Wieringen, daarna volgde over plaatsing naar Heinkeniszamd, terwijl de pastoor nu sinds ruim elf jaar alls opvolger van pastoor J. C. Grossel, z.g. d.e Herder der Martinuskerk is. Pastoor Krook, is in HMllegom de bouw heer geweest vam d© nieuwe St. Martinus kerk. Aan zijn initiatief en aan zijn toewijden de zorgen heeft het Katholiek onderwijs heel veel te danken. Naar de jeugd gaat de liefde van zijm priesterschap bij voorkeur. Pastoor Krook is een echte kindervriend Hij heeft ook gebouwd het mooie Marda- oord, voor de Zustere, die de vrouwelijke jeugd verzorgen. HdDlegom heeft heel veel aan Pastoor Krook te danken. DE UITVOERING VAN DE TARWEWET. Het Nederl. Correspondentie-bureau in Den Haag meldt: Bij informatie bij het Rijksbureau voor de uitvoering van de Tarwewet 1931 heb ben wij het volgende vernomen omtrent de aflevering van de tarwe van den oogst 1930: Bijna de helft van de tarwe van den oogst 1930 was op 12 Augustus, nadat do Tarwewet zes weken in werking was, be steld, en thans zullen nog zes weken moe ten verloopen, alvorens met de aflevering van tarwe van den nieuwen oogst kan wor- I den begonnen, zoodat de beschikbare voor raad juist toereikend zal zijn. Een en ander werd aldus nader toege licht. De oorspronkelijk opgegeven hoeveel heid tarwe van den oogst 1930 bedroeg in Mei j.l. 47.000 ton. Deze hoeveelheid was vermoedelijk aan den hoogen kant. Na de afkeuring van niet voor levering in aanmer king komende partijen was de hoeveelheid, die nog maximaal geleverd kon worden, te stellen op 38.700 ton. Vermoedelijk zal hiervan echter ook nog wel een gedeelte moeten worden afgekeurd, zoodat men aan den voorziehtigen kant blijft door den voorraad, die maximaal kon worden afge nomen, te stellen op ongeveer 36.000 ton. Tot 12 Augustus is hiervan omstreeks 18.000 ton besteld; de provinciale organisaties hebben afleveringscpdracht gegeven tot een hoeveelheid van 17.700 ton. De aflove- ring heeft in Juni ruim 9400 ton bedragen en in Juli 4100 ton. In Juli is dus veel min der afgegeven. Daartegenover bedroegen de bestellingen in Juni 9400 ton en in Juli 4800 ton. De bestellingen tot en mer 11 Augustus j.L hebben 3600 ton bedragen. Hieruit volgt, wat ook te verwachten was, dat de afneming in Augustus weer zal toe nemen, omdat de voorraden bij de bakkers beginnen op te raken. In verband met de geschiktheid van de nieuwe tarwe van den oogst 1931 voor de bloembereiding wordt door de fabrikanten bezwaai gemaakt om in het algemeen de nieuwe tarwe vóór 1 October te gebruiken. Hieruit volgt, dat men gedurende de maan den Augustus en September met den ouuen oogst moet doorwerken. Uit een en an der blijkt, dat de oude oogst vermoedelijk juist toereikend zal zijn om tot 1 Octobr'do behoeften te dekken; immers in maximum is er voor die periode nog de beschikking over 20.000 ton. In verschillende provinciën hebben de tarwe-organisaties maatregelen getroffen om de tarwe van den ouden oogst van de j landbouwers af te nemen. In Zeeland zal I na de volgende week vermoedelijk geen tarwe van den oogst 1930 meer op de boer- I derijen zijn. In Groningen, ook een belang- j rijke tarweprovincie, is de tarwe reeds in 1 pakhuizen opgeslagen. Hetzelfde zal ook in Zeeland en andere provincies gebeuien. Het is noodig, omdat de landbouwers ruim te moeten hebben voor den nieuwen oogsi. Dat de afneming van de tarwe in Juli betrekkelijk slecht is geweest, is een ge volg van de voorraden bloem, die zich bij de bakkers hadden gevormd als uitvloeisel van een regeling, welke noodzakelijk was om aan de bakkers en hun leveranciers ge legenheid te geven, hun voorkoopcontrac ten zooveel mogelijk af te wikkelen. Bij on derzoek blijkt thans, dat de voorraden bij de bakkers zeer sterk meevallen, hetgeen volkomen klopt met de mededeeling van de fabrikanten, dat de afleveringen toene men en binnenkort weer normaal geacht kunnen worden. Er zijn natuurlijk bakkers, wier voorra den veel te groot zijn. Eén geval is bekend geworden, waarin een bakker een voorraad had, die ongeveer zijn behoeften voor een jaar zou dekken. Natuurlijk zullen maat regelen worden genomen, dat deze bakkers ook bloem overeenkomstig de Tarwewet gebruiken. Dit punt wordt straks, na 1 Sep tember, va<n beteekenis. Een regeling daar omtrent is in voorbereiding. Intusschen, zooals gezegd, over het geheel valt de voor- raad bij de bakkers mee. In totaal blijkt de voorraad, die bij de bakkers aanwezig I was boven de toegestane hoeveelheid, slechts te bedragen de gemeenschappelijke behoefte van alle bakkers gedurende 8 da gen. Zij blijft dus ver binnen de iy2 pet. van hun jaaromzet, welke de bakkers voor het jaar 1931 nog mogen hebben. Uit de omtrent de afgeleverde tarwe ge geven cijfers volgt, dat in totaal op het oogenblik is afgekeurd en voor andere doel einden verkocht 9000 ton; deze hoeveelheid zal misschien nog toenemen tot 11.000 ton. zoodat nog niet 20 pet. van de geheele ge schatte hoeveelheid is afgekeurd. De hooge cijfers van 80 pet., hier en daar ge noemd, zijn cijfers, verkregen bij herken- ring, maar ook dan nog zijn de cijfers te hoog. Voorts vernamen wij nog het volgende omtrent de vooruitzichten van den nieuwen oogst: De oogst 1931 staat op het oogenblik nog goeddeels te velde. Hij belooft in verschil lende deelen des lands niet een groot be schot, omdat de tarwe dun was en de kor rel waarschijnlijk niet te groto zal zijn. In Limburg is de oogst goeddeels binnen, maar in de rest van de provincies is zelfs nog lang niet alles van de wintertarwe ge sneden. Opvallend is de groote zorg, die door de verschillende landbouwers besteed wordt om tot goede kwaliteit te komen. Men ziet veel meer dan vroeger, dat de tarwe in tol len of schelven op het veld wordt gezet. Hierdoor hoopt men de schade bij slecht weer zooveel mogelijk te voorkomen. Op het oogenblik is nog geen tarwe bedorven, maar het gevaar is niet denkbeeldig, dat, indien het weer niet verandert, de kwaliteit van de tarwe zal lijden. Wordt het wee; van nu af goed, dan mag gerekend worden op een tarwe-oogst van zeer goede kwali teit. MOEILIJKE TIJDEN. In het „Al®. Ned. Landbouwblad" schrijft de hoofdredacteur dr. H. Molbuysen onder •bovenstaand opschrift o.a. „Het wordt met den dag sileehter voor onzen landbouw. Traden de gevolgen van de crisis voor eenoge maanden nog in hoofdzaak in de akkerbouwstreken op, ook de gemengde bedrijven zijn er thans door getroffen. De afzet van onze producten tegen loonende prijzen wordt op allerlei wijze belemmerd, door tolmuren, door ge brek aan koopkracht en door financdeele moeilijkheden in het buitenland.. De lan den, die hom overschot aan producten vain de hand willen doen, vinden in ons laaid, zij het tegen lage prijzen nog een afzetge bied. Zoo komen er geregeld een 1000 ge slachte Deensohe runderen wekelijks in ons land en worden uit Duiitsohland koeien en voorall biggen in ons land gesmokkeld, het geen de prijzen nog meer doet kelderen. En zoo zouden we, denkt silechts aan Rusland, meer producten kunnen noemen, waarvan de binnenlandisohe afzet steeds moeilijker wordt. En of het niet genoeg is, weiden we de vorige week opgeschrikt door een Dai.it- s-ohe noodverordening waardoor voor den invoer van land- en tuinboaiwp'roduciben im Duitsohland geen betalinigsdeviezen meer zouden wooden beschikbaar gesteld. Dat zou hébben beteekend, diat er voor onzen toch al zoozeer geteisterden Nederiand- sohen landbouw een noodtoestand zoai zijn geschapen, wélke niet alleen voor dien bak van volkswelvaart, maar voor ons geheele economische leven noodlottig zou zijm ge worden, ten minste wanneer onze regeering er niet in zoude zijin ge&'aagd door onmid- delijke maatregelen den invoer vam onze bodemproduoten naar Duutscbland weder om mogelijk te maken." Ten slotte wordt nog eens met aandrang de aandacht van de regeering gevestigd op het urgentieprogramma van het Kon. Ned. Landbouw-Comité en op dat van de drie Centrale Landbouworganisaties en wordt er met nadruk op gewezen, dat onze landbouw met spanning uitziet naar de beslissingen, 1 welke onze regeering zal nemen ten opzich te van sbeunverleening aan de aardappel- meelindoistrie en aan de teelt van suiker bieten. DE WERELDCRISIS. Kortzichtigheid en onverstand. In een beschouwing over de wereldcrisis schrijft de Maasbode": „Indien Frankrijk en de Vereeniigde Staten het goud blijven opstapelen en daardoor het wereldcrediet steeds ver der u.t zijn evenwicht brengen, indien de vers-philende landen, naarmate elders de prijzen dalen, den invoer steeds meer belemmeren, indien verschillende lan den ontzaglijke sommen blijven uitgeven aan economisch onproductieve bewape ningen. waardoor koopkracht wordt ver nietigd, wanneer in één woord de volken niet wijzer worden en hun re geeringen niet dwingen om het goede voorbeeld te volgen, dam zijn pessimisti sche beschouwingen noch loonsverlagin gen in staat, om ons uit dezen crisistoe stand te redden. Blijft dan Rusland, door het interna tional1© kapitaal gesteund, en met opof fering van zijn eigen in ellende en sla vernij gehoaiden bevolking, stelselmatig de marktprijzen drukken, en even stel selmatig de volken opruien, zonder dait de Regeeringen het gevaar schijnen te wilfen zien, dat van die zijde niet slechts Europa maar de geheele wereld bedreigt, ja, dan zien ook wij de toekomst soimber in, maar somber, niet omdat de toestand op zich zelf hopeloos zou zijn, maar om dat de wereld blijkbaar geregeerd wordt door kortzichtigheid, bekrompen egoisme en onverstand." DE OUDE GULDENS. Breng ze naar de postkantoren. Nog tot en met den 31sten dezer maand nemen alle postkantoren, bijpostkantoren, hulppcstkamtoren en poststations de oude buiten gebruik gebrachte guldens ter in wisseling aan. Het betreft hier de guldens die een vroeger jaartal dragen dan 1920. Na 31 Augustus is de termijn voor inwis seling dezer buiten omloop gebrachte gul dens verval'en. R. K. WERKLIEDENVERBOND. Het 6 September-Congres. Naar wij vernemen, gaat het met de voorbereding van het grootsche 6 Sep-ern- ber-Congres der Katholieke Arbeidersbe weging naar wensch. lederen dag melden zich nog nieuwe deelnemers(neemsbers) aan. Vast staat al, dat er 6 September min stens 16 extra-treinen zullen rijden. Daar naast komt men uit tal van plaatsen met autobussen. Reeds een dertig muziekkorpsen heb ben hun medewerking aan den optocht toe- Een 80 banderolles zijn in bewerking. Het programma van den Congres-dag is thans als volgt vastgesteld: U uur H. Mis, op te dragen op het Cou- gresterrein door Z. H. Exe. Mgr. J. H. G. Jansen, Aartsbisschop van Utrecht. 12.30 uur. 1. Opening van het Congres door den Verbondsvoorzitter. 2. Zingen van het Strijdlied. 3. Rede van Prof. Dr. J. Kors O.P. 4. Sluiting. 2 uur: Opstellen van den stoet. DE STAKING BIJ DE KONINKLIJKE VEREENIGDE TAPIJTFABRIEKEN. Gistermorgen is het fabriekspersoneel van de Koninklijke Vereenigde Tapijifa- brieken in staking gegaan, in verband met de door de directie aangekoncligdo loons verlaging van 10 pet. Te Rotterdam zijn van de 210 arbeiders er 13 opgekomen, die het bemiddelingsvoorstel van de directie thans 5 pet. loonsverlaging en over 3 maanden nogmaals 5 pct„ met de verze kering, dat met alle inspanning gestreefd zal worden naar het laten werken gedu rende 48 uur per week hebben aan vaard. Van deze 13 menschen zijn er 5 NOG STEEDS IN ONZE MAARSMANSSTEEG 21 ELEF. 1293 zeer vele koopjes. Het speciale adres vodr DAMESTASSCHEN. Een collectie als bij ons vindt U nergens. Alles gaat minstens voor de HELFT van den PRIJS werkmeester. De overigen behooren groo- tendee-ls tot het expeditie-personeel. Het kantoorpersoneel is in zijn geheel opge komen. Te Moordrecht is niemand aan het werk gegaan. De staking daar omvat ongeveer 200 man. Te Deventer hebben ongeveer 125 afbei- ders het werk neergelegd. Alleen drie oudere werklieden zijn met goedkeuring van de organisaties aan den arbeid geble- Landarbeidersstakingen opgeheven. Het is den vrijen bemiddelaar, den h>eer J. Buiskool, burgemeesteT van Delfzijl, te- venis rijksinspecteur voor de w eek vers cha f - fing, gelukt, de partijen, betrekken bij de landarheidersstaibmgen in Ter ApeL, Ter Apelkanaal en omstreken, tot e'kaar te brengen. Zoowel van wenknemenszijde (dat zijn twee rk. arbeidersbonden en een mo derne arbeidersbondals van werkgevere zijde (t.w. de drie land'bouwersbonden al daar) heeft men zijn bemiddelinigs'voorstel aanvaard. Dit voorstel houdit in, dat beide partijen een collectief arbeidscontract- af sluiten tot 1 Mei 1932 onder voorwaarden gelijkluidend aan die, welke in de oude veenkoloniën gelden. De staking is thans geëindigd. Het werk is vandaag hervat. Ook de staking te Nieuwweerdinge is op geheven en we! op den grondslag van het voorstel der werkgevers. De brug bij Nijmegen. De gemeenteraad van Nijmegen heeft gis ter aangenomen het voorstel van B en W. om een bedrag uit de gemeentekas te veir- lcenen als bijdrage in de kosten van over brugging van de Waal, ml.: 1. De helft in de kosten voor de h/oofditoegangswegen aan de Nijme-eigisohe zijde, 2. Twee derde vaan de besten voor andere opritten en af-weigen aan de Nijmeeigsche zijde. 3. Een zesde win de kosten voor toegangswegen aan de Lent- sche zijde, onder voorwaarde, dat de oollec- tieve arbeidsiove-reenikomst worden toege past voor de werken op het gemeente-ge bied van Nijmegen, waar Nijmegen aan bij draagt en dat overeenstem-irning wordt be reikt busisohen Rijik, Provincie en gemeente o-ver de toegangswegen naar Nijmegen. LUCHTVAART Poolsch marine-vliegtuig neergestort. Uit Danzig wordt gemeld: Een vliegtuig van de Poolsohe marine is gisteren bij den start van een hoogte van 10 meter neerge stort. Van de vier inzittenden werd een sergeant-vlieger op slag gedood. Vliegongeval nabij Auendorf. Het vliegtuig D 1775 heeft Donderdag tijdens zijn vlucht van München naar Stuttgart tegen halfdrie bij Auendorf, 10 km. ten Zuiden van Goeppingen, in ver band met de slechts weersomstandigheden een noodlanding moeten maken. Daarbij werd de machine ernstig beschadigd. De passagiers, zeven in getal, en de marconist bleven ongedeerd, terwijl de piloot en de mecanicien licht gewond werden. SPORT VOETBAL KON. NED. VOETBALBOND. De competitie-indeeling. De „Sportkroniek" bevat de competitie- indeeling voor de béide Westelijke afdee- lingen. We laten daarvan volgen de eerste en tweede klassers, benevens de afdeelingen, waarin clubs uit Leiden en omgeving zijn ingedeeld. AFDEELING I. Eerste klasse. Ajax, Stormvogels, K. F. C., Sparta, Her- nies-D. V. S., H. B. S., H. V. V., West-Fri- sia, 5t Gooi, R. C. H. Tweede klasse A. H. R. C., Alcmaria Vietrix, W. F. C., Z. V. V., Kinheim, D. W. S., Haarlem, Bloc- mendaal, De Spartaan, V. V. A. Tweede klasse B. Hrecules, Velox, Baarn, B. F. C., D. E. C., A. F. C., E. D. O., Zandvoort, T. O. G., Zeeburgia. Derde klasse D. Holland, D. O. S., U. V. V., Utrecht, Elincwijk, Amsvorde, Alphen, Z. N. C., G'ulemborg. AFDEELING II. Eerste klasse. Blauw-Wit, V. S. V.. Z. F. C., Feijenoord, Xerxes, A. D. O., V. U. C„ D. F. C., Hil versum, H. F. C. Tweede klasse A. Excelsior, S. V. V., D. H. C., Overmaas, V. I. O. S., R. F. C., Unitas, O. D. S., Steeds Hooger, O. N. A. Tweede klasse B. Fortuna, Neptunus, C. V. V., Quick Gouda. V. O. C., D. C. L., B. M. T., V. D. L., B. E. C. Derde klasse A. Alphia, Bodegraven, Hillinen, U. V. S., A. S. C., L. F. C., Lugdunum, Schevenin- gen, R. V. C., G. S. V. Res. 3e klasse A. U. V. S. II, A. S. C. II, R. V. C. II, H. V. V. IV, Laakkwartier II, B. E. C. II, Delft II, D. H. C. III. Res. 3e klasse D. Hercules II, Velcx III, Alphia II, Bode- grave nil, O. N. A. II, G. S. V. II, Zeist II Res. 3e klasse E. Kampong II, UI V. V. Ill, D. O. S. II, Voorwaarts II, Hercules III, Vrienden schaar III, Leerdam II, Alphen II. OM DEN ZILVEREN BAL. De loting. De loting voor. de wedstrijden om den Zilveren Bal heeft het volgende resultaat opgeleverd Zondag 30 Augustus: 1011.15 uur: A. ExcelsiorFortuna (scheidsrechter L. Cas- teleyn)11.15—12.30 uur: B. V. O. C.—A. D. O. (J. Hazeu); 12.301.45 uur: C. Quick H. D. V. S. (J. F. van Moorsel); 1.453 uur: D. SpartaXerxes (dr. H. Tetzner); 34.15 uur: E. Heracleswinnaar A (mr. E. G. van Bisselick); 4.155.30 uur: F. win naar D—winnaar C (W. Eymers Jr.). Zondag 6 September: 1011.15 uur: G. Feijenoord—D. F. C. (J. F. van Moorsel); 11.15—12.30 uur: H. F. C.—Willem II (L. Gasteleyn); 12.301.45 uur: I. H. V. V. winnaar B (J. Hazeu); 1.453 uur: J. win naar Ewinnaar F. (mr. E. G. van Bisse lick); 31.15 uur: K. winnaar Gwinnaar H (W. Eymers Jr.); 4.155.30 uur: L. win naar Iwinnaar J (J Mutters). Zondag 13 September: Eindstrijd: 2.30 4.15 uur: M. winnaar Kwinnaar L (H. A. Tromp.). DIOC. HAARL. BOND. Sportvereeniging „St. Matthias" te Warmond. Zooals in 't kort reeds werd vermeld opent de Sportvereeniging „St. Matthias" te Warmond a.s. Zondag 16 Augustus haar terrein aan den Warmonderdam. Dat zulks met eenigen luister gepaard gaat is van zelfsprekend, o.a. zal de B. K. Harmonie „St. Matthias" haar welwillende mede werking verleenen. Het programma voor dien dag is als volgt samengesteld. De leden worden verzocht, als goede R. K. voetballers, ter communie te gaan. Des namiddag 1.15 uur verzamelen Har monie en voetballers zioh op de Baan, waarna met muziek wordt afgemarcheerd. Hiervoor is bereids toestemming van B. en W. ontvangen. Ten 2 ure zal het terrein, met eenige toepasselijke toespraken, worden geopend. Terstond wordt dan aangevangen met den wedstrijd Lisse ITeijlingen I van Sassenheim. Dat dit een spannende strijd wordt is bijna zeker en laat ons hopen, dat beide partijen zóó spelen, dat het een goede propaganda woidt voor onze voet-' bal sport. Na deze match, welke geleid zal worden door den heer Haverkorn, treedt St. Mat thias in het veld tegen een nader uit te noodigen tegenpartij. Voor den eersten wedstrijd is een fraaien zilveren eiketak, voor den tweede een zilveren medaille beschikbaar gesteld. PAARDENSPORT Draverijen op Duindigt. De inschrijvingen voor de draverijen op 23 dezer zijn: I. Karlaprijs, 4e klasse, 1740 M.: 1. Voici, 2. Utile, 3. Robbert, 4 Vaandrager, 5. Quet- tcur, 6. Tanny See van Kerrigan, 7. Sym pathie, 8. Uranie van Duindal, 9. Up to Date, 10. TJlpia H., 11. Vera Brook, 12 Uilenspiegel, 13. Sara, 14. Vlieger D. II. Gerriganprijs, -Ie klasse, 2000 M.1. Siem Glaudy, 2. Present H., 3 Lehigh Volo 4. Charley Leyburn, 5. Cheerful Volo, 6. Quitewell St. L., 7. Begonia, 8. Caid, 9. Clyde, 10. Stormlooper, 11. Postduifje G., 12. Lady G., 13. Rabenhaupt. III. Khcrdiveprijs. 3e en 4e klasse, 2040 m.: 1. Tom Mi<c, 2. Quil Patrick, 3. Tanny See van Kerrigan, 4. Sir Kerrigan, 5. Oak land Baron B., 6. Sara, 7 Pritt, 8. Uitblin ker K., 9. Sieghilde S. W.. 10. Sador. IV. Katarinaprijs, 2e en 3e klasse, han dicap heat: 1. Siem Claudy. 2. Peter Ker- iigan St. L., 3. Queen H., 4. Sire Axwor thy K., 5. Saffier, 6. Prodigal St. L., 7. Quil Patrick, 8. Sint Nicolaas, 9. T. Akisla 10. Quettevillezoon, 11. Q. Petite Amie, 12. Sister Patrick H., 13. Numas M., 14. E. Ro bert E. Lee, 15. Remplacante, 16. Quick G.

Leidsche Courant | 1931 | | pagina 5