MAANDAG 27 JULI 1931 EERSTE BLAD PAG. 3 BAROMETER. TELEGRAFISCH WEERBERICHT naar waarnemingen, verricht in den morgen van 27 Juli 1931, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bildfc: barometerst.: 762.9 te Ingö. barometerst,: 745.0 te Stornoway. Verwachting tot den avond van 28 Juli: Matige tot krachtige Zuid-Westelijke lot Noord-Westelijke wind. Afwisselende bewolking. Waarschijnlijk nog enkele re genbuien. Weinig verandering in tempera tuur. LUCHTTEMPERATUUR: 17.2 gr. C. |Y[ WATERTEMPERATUUR. Zweminrichting Hooge Rijndijk: 7 uur 20, 12 uur 20.5 en 3 uur 20.5 gr. C. Zweminrichting „De Zijl": 7 uur 18.5, 12 19 en 3 uur 19.5 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a.: Van Maandagnamiddag 9.28 uur lot Dinsdagmorgen 4.45 uur. HOOGSTE WATERSTAND. Hoogwater te Katwijk aan Zee op Dinsdag 28 Juli nam. 2.53 uur en voorin. 3.16 uur. licht, en haar kleur en geuren den hemel in volle overgeving aanbiedt, zoo ook hebt ge u laten bestralen door Gods genade, die zoo overvloedig uw levenspad over goot met haar koesterende stralen. En thans, in volle zielevreugde hebt ge Gods goedheid gezien, en tot hem gesproken: Ik ben geheel voor U m'n Heer, alles wat ik ben en bezit is voor U, ik wil geheel U toebehooren. Ja gelukkige neomyst, iets van dit al les, iets van wat er omgaat in u, heb ben ook wij begrepen. Gij, één uit ons midden, uitverkoren tot zulk eeen waar digheid. Neen dat kon, dat mocht niet onopgemerkt voorbijgaan. En daarom is het een aangename taak, u heden na mens alle parochianen van Boskoop onze hartelijke gelukwenschen te mogen aan bieden. Zij verheugen zich op dezen dag met u. Zij willen mede feestvieren, want het gaat hier om een parochiezaak. Van daar dat zij u, zij het in alle stilte in de parochie hebben ingehaald. O, we had den meer luidruchtigheid en vertoon aan den dag kunnen leggen, maar we hebben gemeend u geen beter genoegen te kun nen bereiden door u de eerste uren alleen te laten met hen die u zoo na aan het hart liggen. Vreugdevol wapperden he den morgen de vlaggen om uwen weg naar de kerk een feestelijk aanzien te geven. Wat een heerlijk groen en bloe men tooiden het schoone altaar in onze parochiekerk, die te klein bleek om allen te bevatten. En hoevelen ziet ge hier bij een om u ook persoonlijk hun gevoelens kenbaar te maken. Ja ge kunt er van overtuigd zijn, dat a.lle aandacht heden gericht is op uw schoon feest en dat hiervan een zegenrijke invloed zal uit gaan. Ik kan het niet verbergen, dat een zekere ontroering me aangrijpt nu ik tot u, moeder van den neomyst, het woord moet richten. Nooit vergeet ik de woor den van onzen grooten Borromaeus' de Greeve, die met waarachtige aandoening in z'n stem uitriep: Wie zal beschrijven de zee van vreugde welke een moeder hart overstelpt, als zij haar zoon voor het eerst als priester de treden des al taars ziet beklimmen. En gij moeder hier is het eerste pand dat God u schonk, om op te voeden in Zijn dienst. Hier is dan de kleine, over wien gij het eerst vol moederweelde het hoofd gebogen hebt, hier die kleine peu ter die weifelend z'n eerste schreden deed door uw woning toen ge pas uw huishoudentje waart begonnen, het kind ook voor wien ge werkte den ganschen dag. in wien ge de roeping hebt aange wakkerd, voor wien ge vurig gebeden hebt, voor wien ge zooveel geleden he'bt, hier is hij, die altijd in uw ge dachten was, eindelijk bij u, als priester. O, we gunnen u uw geluk van ganscher harte, we verheugen ons, dat Gods goed heid u dezen dag laat beleven en dat ook gij bij dit feest kunt tegenwoordig zijn. En als ge vol trots hier op uw priesterzoon moogt neder zien, en voorzeker zoo geluk kig zijt, als toen gij voor de eerste maal uw eerst geborene aan het hart drukte, dan wenschen wij allen u geluk met dezen vreugdevollen dag, met de hooge eer, die u als moeder te beurt valt. Ook door u, va^ der van den neomist, is deze dag reed* lang verbeid. Ook gij hebt verlangd, naar dit uur, waarop uw zorgen een einde zou den nemen. Veel heeft God van u gevraagd in de lange jaren die achter ons liggen, al mag het voor een Katholiek geen offer hee- ten, z'n kind weer af te staan aan Hem, die het schonk, toch doet de menschelijke natuur zich vaak gelden. Doch ge hebt niet geschroomd en gedaan, wat in deze uw ouderplicht u voorschreef. En ook gij zult moeten erkennen, dat God zich niet in edel moedigheid laat overtreffen. Want dit feest weet meer te schenken dan een we- reldsch feest: het geeft genietingen, ziele vreugde, die blijven bestaan, ook als de dag reeds lang voorbij zal zijn. De wetenschap mede gewerkt te hebben om de H. Kerk een nieuwen priester te schenken, die voor honderden, ja duizenden een eeuwig heil zal zijn, dat is iets, dat verder gaat, dan alle uiterlijke aardsche schijn. Daarom ook voor u, vader van den neomist, de oprech te gelukwenschen, namens alle parochianen van Boskoop. En alle zusters en broer3 en verdere verwanten van onzen jongen pries ter, ook gij deelt in de eer welke heden aan uw familielid ten deel valt. 't Is voor waar een groote zegen aan het altaar een voorspreker te hebben voor z'n tijdelijke en geestelijke nooden. Daarom feliciteeren wij ook u op dezen heugelijken dag. Weleerw. Neomist. Alvorens mijn* toespraak te beëindigen, moet mij eerst nog iets van het hart. Meer dere malen heb ik gezegd: namens alle pa rochianen, en ik heb niet te veel gezegd. We weten 't allen, en gij zult het spoedig ook weten, dat we alle Katholieken in Bos koop in de gelegenheid gesteld hebben, me de te werken aan dit feest. En werkelijk, het heeft de commissie getroffen, dat allen, van hoog tot laag, zoo spontaan en ruim hebben bijgedragen. Er leeft gelukkig hoogachting en liefde voor den priester in ons midden. En de commissie acht zich ver plicht zoo goed mogelijk het verzamelde te besteden. Dit is niet altijd even gemak kelijk. Cadeautjes geven is ook een heele kunst. De eene moeder geeft haar kinderen altijd iets nuttigs, b.v. een nieuwe pet of jas. Maar u kent de geschiedenis van het jongetje, dat daags voor Sinterklaas aan z'n avondgebed toevoegde: O. L. Heer, laat St. Nicolaas me toch als 't u belieft niet wat nuttigs geven. Er is een Duitsch schrij ver, die hoopt dat O. L. Heer al zulke menschen later buiten den hemel zet, hef dan flink Laat regenen en ze een groote nuttige parapluie geeft om eeuwig droog te blijven.' Als O. L. Heer dat doet, ziet ge later de geheele commissie in den regen staan, want wij hebben ook den praktisclien kant bekeken. We hebben namelijk ge meend u dit couvert te moeten overhandi gen. We verzoeken u dit wel te willen aan vaarden. De bedoeling er van is, dat u dit bedrag geheel naar eigen goedvinden kunt Onder deze woorden overhandigde de voorzitter der Huldigingscommissie namens de parochianen een couvert met inhoud. Viert dan, weleerw. neomist, in intiemen kring, vandaag een gezellig en aangenaam feest. Weest er van overtuigd, dat op uw priesterloopbaan de goede wenschen u ver gezellen van hen, die uw mede-parochianen geweest zijn. Zij hopen dat ge eens, na een zegenrijk priesterleven, na de loutering en 't lijden hier op aarde, het loon van al uw werken moogt ontvangen in Gods schoo- nen hemel. Pater Pannebakker, nogmaals de hulde van alle katholieke Boskoopers. (Applaus). Na deze toespraak dankte de neomist met hartelijke woorden en gaf in 't kort een beschrijving van z'n studiejaren. Spre ker gaf de verzekering in den loop der week een H. Mis voor de parochie op te dragen. Hierna werden de parochianen in de gelegenheid gesteld persoonlijk hun geluk wenschen te uiten. Te 2.30 uur werd een plechtig Lof ge houden. Na het Lof werd de Priestercan- tate van Dobbelsteen gezongen. Roomsch Boskoop heeft op waardige wijze uiting gegeven van zijn vreugde met dit zoo heeirlijk feest. SPORT DIOC. HAARL. BOND. R.K.S.V. „D.O.S." Aanvankelijk liet het weer zich aanzien als of de lustrum-commissie niet veel plezier van hun werk zouden hebben, het liep echter tame lijk mee en te half 2 kwamen de junioren van „D.O.S." in het veld tegen de dito Leidenaars. Voor dezen wedstrijd was door de lustrum commissie een mooie tak disponibel gesteld. Even voor den wedstrijd liet de heer van Rui ten deze zien en na drie cheers werd aange vangen. Het werd een vinnige strijd en de wat al te groote Leiden-Junioren hadden spoedig de leiding, terwijl „D.O.S." het wel probeerde en zeer druk voor het Leiden-doel zweefde, doch geen doelpunten kon maken. Leiden ver hoogde nog voor de rust de voorsprong, terwijl daarna zeker geen -sprake was van een eenzij- digen wedstrijd, doch D.O.S door onfortuinlijk schieten en het goede verdedigen der Leidsche keeper de eer niet kon redden, terwijl tenslotte Leiden de „D.O.S."-doelman nog eenmaal pas seerde, waarna het einde kwam met 31. „D.O.S" I stelde zich met een flinke 51 overwinning - in het bezit van den Bronzen Voetballer. De commissie kan met voldoening op dezen dag terugzien. WIELRENNEN DE NEDERLANDSCHE KAMPIOEN SCHAPPEN VOOR STAYERS Niet Dinsdag, maar Donderdag a.s. de 100 K.M.-rit. De Directie van het Stadion deelt ons het volgende mede: Zondag is na afloop van de door den regen afgebroken rit om het lange af stand kampioenschap van Nederland in een gecombineerde 'vergadering van de Sport- commissie en de Directie van het Stadion, en na, overleg met de zeven deelnemers en him buiten land sche gangmakers besloten, om in tegenstelling met het op de baan me degedeelde, een nieuwe rit over 100 K.M. te doen plaats hebben op Donderdag 30 Juli des avonds te half negen. De wedstrijd zal omstreeks tien uur ge ëindigd zijn. Indien deze wedstrijd, mocht worden afgelast voordat 50 K.M. verreden zijn, dan zal Vrijdagavond 31 Juni opnieuw gestart worden voor de 100 K.M. en zullen de plaatsbiljetten van 26 en 30 Juli geldig blijven op Vrijdag 31 Juli. Mocht de wedstrijd worden afgelast na dat vijftig K.M. gereden zijn, zal er voor- loopig geen kampioen van Nederland zijn. De Sportcommissie zal dan onmiddellijk, rekening houdende ook met de prestaties van Zondag 26 Juli, beslissen welke stayer zal worden afgevaardigd naar de wereld kampioenschappen. In het laatste geval zijn de toegangsbil jetten niet verder geldig, terwijl er ook geen teruggave van entreegelden zal plaats vinden. LAATSTE BERICHTEN Vernieuwing wegen te Hoogmade en Woerden. Door het provinciaal bestuur van Zuid- Holland is aanbesteed le het aanbrengen van een deklaag van asfaltbeton op het wegvak tusschen Leiderdorp en Hoogmade onder de gemeenten Leiderdorp en Wou- brugge en 2e het aanbrengen van een dek laag van teer, steenslag of termac op het wegvak genaamd Van der Valck Bounmn- laan onder de gemeente Woerden. Laagste insohrijfster was voor het le perceel de N.V. „De Geruischlooze Weg" te Heemstede voor ƒ41.390, voor het 2e perceel de N V. 's Gravenhaagsche Asphalt Mij. Den Haag voor 17.300. Ernstige aanrijding. Zaterdagmiddag botste het motorrijwiel van den heer G. Berends met den heer M. Zeegers op de duo, berden uit Empe (gem. Brummen), op den Loenenschen weg ie Eerbeek tegen de vrachtauto van Th. Schotpoort aan, waardoor de berijder vau het motorrijwiel zijn stuur kwijt raakte, te gen een boom reed en over den kop sloeg. Ernstig gewond werden de beide personen opgenomen. Berends werd naar het zieken huis te Zutphen vervoerd en de duo-rijder Zeegers, die beenwonden had opgeloopen, kon naar zijn ouderlijke woning worden gebracht. Den berijder van de vrachtauto treft geen schuld. Auto tegen een boom. Zondagmorgen omstreeks 10 uur reed de heer W. Lantink, rijwielhersteller te Beemster, met een geleende Chevrclet-be- stelauto, waarin mede zijn schoonvader, de heer A. Boom uit Puraierend en zijn drie zontjes waren gezeten, op den gevaarlijken hoek aan het begin van den oprit naai de IJsselbrug, bij de vil'a van de familie Aberson, tegen een boom. Daar de auto geen snelle vaart had, liep het cngeval nog betrekkelijk goed af. Het 12-jarig zoontje van den bestuurder was er het ergst aan toe. Naar het Sophia-iekenhuis te Zwolle overgebracht, moest de getroffene in* ver band met een inwendige verbloeding, wor den geopereerd. De bestuurder en zijn 13- jarig zoontje liepen verschillende uitwen dige verwondingen op, die m het zieken huis werden verbonden. De auto was vrij ernstig beschadigd. Brand. Hedenmorgen te half elf brak brand uit in dc hofstede, bewoond door den eige naar, den heer P. D. de Vries, te Olde boorn. De schuur en een groote voorraad hooi gingen in de vlammen verloren. De oor zaak van den brand is hooibvoeid. Het huis is laag verzekerd, evenals bet hooi. Van de trap gevallen. Gisteravond te omstreeks 5 uur is de 6- jarige H de Bock wonende in de Grof- baan te Schiedam in de woning van de trap gevallen. In bewusteloozen toestand werd het kind naar het ziekenhuis gebracht waar hij is overleden. TELEGRAMMEN DE F1NANCIEELE CRISIS VAN DU ITSCHLAND. BERLIJN, 27 Juli. (V. D.). Heden morgen te half twaalf werd de Amerikaan- sche staatssecretaris Stimson door rijks president von Hindenburg ontvangen. De Deutsche Lufthansa deelt mede, dat plaat sen zijn gereserveerd voor het middagvlieg tuig, dat om 13.25 via Amsterdam naar Lon den vertrekt. BERLIJN, 27 Juli (V. D). De econo mische commissie van het Rijkskabinet kwam hedenmorgen in vergadering bij een in evrband met de oprichting van de acept- en garantinebank om te beraad slagen over verdere vergemakkelijking van het betalingsverkeer en over maatregelen die men Woensdag a.s. in werking hoopt te kunnen laten treden. Naar aanleiding van deze vergemakkelijking van het beta lingsverkeer wordt in sommige kringen ge sproken van een verhooging van het dis conto van de Rijksbank tot 15 pet. Vanmiddag zal het kabinet de resulta ten van de werkzaamheden der economi sche commissie bespreken. Henderson te Berlijn. BERLIJN 27 Juli. (V.D.) De Britscho minister van buitenlandsche zaken Arthur Henderson is hedenmorgen om 8.37 uur met de Noordexpres op het station Fricdrichs- strasse te Berlijn aangekomen. Henderson werd het eerst begroet door den rijksmi nister van buitenlandsche zaken dr. Cur- tius en vervolgens door den Britschen am bassadeur te Berlijn sir Horace Rum bold, die den minister voorstelde aan de andere aanwezige leden van de Britscke ambas sade. Namens de rijksregeering was ter be groeting aanwezig staatssecretaris von Biilow, de departements-directeur Dieck- hoff en de chef van het protocol graaf Tat- tenbach. Op het perron stond voorts een delegatie opgesteld van de Reichsbanner Schwarz-Rot-Gold, die den Engelschen mi nister begroette met den uitroep: Den vrienden van Duitschland een drievoudig heil. V oor het station stond een groote menig te belangstellenden. Aanslag op den Orient-expres. SOFIA 27 Juli. (V.D.) In den afgeloopen nacht is op den Orient-expres naar Con- stantinopel voorbij Philippopel een aanslag gepleegd. Toen de trein nabij een onveilig signaal langzaam reed, werd hij beschoten door een bende onbekende mannen, die den machinist toeriepen, dat hij den trein tot staan moest brengen, aangezien men anders den spoorweg in de lucht zou laten vliegen. De machinist liet zich echter niet intimideeren en verhoogde de snelheid van den trein. Op het eerstvolgende station werd de politie gewaarschuw-cl. Van de ban dieten ontdekte men echter geen spoor. De locomotief en de voorste wagons vertoon den talrijke srporen van geweerkogels. On der de weinige reizigers van den slecht be zetten trein was een paniek ontstaan. Men vermoedt, dat men hier niet met een gewo ne roofoverval te doen heeft, maar met een daad van illegale politieke ontevredenen, die door de beschieting van een internatio nalen trein, de Bulgaarsche regeering in de oogen van het buitenland wilden oompru- mitteeren. Geheimzinnig vergiftigingsgeval. LONDEN, 27 Juli. (V. D.) Een geheim zinnig vergiftigingsgeval heeft zich voor gedaan te Alaershot, waar een luitenant der artillerie Chevivs na het eten van patrijs tengevolge van vergiftiging over leed, terwijl zijn vrouw ernstig ziek werd doch weer herstelde. Bij onderzoek bleek de vergiftiging te zijn veroorzaakt door strychine, terwijl tevens bleek, dat in het betrekkelijk kleine Aldershot acht weken tevoren strychiine was verkocht aan iemand, die webekend was met Ohevis. Een tweede ontdekking deed men door de mededeeling, dat op den dag die Che- vis overleed, diens vader een telegram ontving, met den naam Chevis geteekend, en niets anders inhoudende dan de woor den: „Hoera, hoera, hoera". Mrs. Ohevis was voor de eerste maal gehuwd met maojor Jackson van wien zij was geschei den om met Chevis te huwen. Jackson die teegelijk met Chevis dienst in het Indische eger heeft gedaan, gaf als zijn meening te kennen, dat het hem waar schijnlijk leek, dat de vergiftiging een door een Indiër begane wraakneming was voor een heem door Chevis tijdens zijn verblijf in Indië aangedane beleediging. Ernstige verkeersongevallen in Frankrijk gedurende den Zondag. PARIJS, 27 Juli (V.D.]. Gedurende den afgeloopen Zondag heeft het verkeer in Fran krijk niet minder dan tien dooden geëischt, terwijl bij verkeersongelukken zesendertig per- 6onenn zwaar gewond werden. Het ergste on geluk vond plaats in de nabijheid van Lyon, waar een autobus met veertig personen in een scherpen bocht begon le slingeren en van de helling langs den weg naar beneden dreigden te storten. Op het laatste oogenblik slaagde de chauffeur erin het stuur om te gooien, waar door de wagen in botsing kwam met de rots wand aan de andere zijde van den berg. De botsing was zóó hevig, dat alle passagiers van hun zitplaatsen tegen de zoldering van den wa gen geworpen werden. Een groot aantal hun ner liep ernstige hersenschuddingen en moest in een ziekenhuis worden opgenomen. MARKTBERICHTEN ROTTERDAM, 27 Juli. Vee. Aange voerd: 1704 varkens, 457 vette runderen, 304 vette kalveren, 803 schapen of lamme ren. Prijzen per half kg.: koeien 4649, 4044 en 2833 cent, vette kalveren 62.5 57.5, 52.557.5 en 40—47.5 cent, schapen 22.547.5 cent, per stuk 1824; varkens 21.522.5 en 20.5 cent, zouters 23 cent, overige lammeren 2028 cent per stuk, AMSTERDAM, 27 Juli. Vee. Ter vee markt waren heden aangevoerd: 436 vette koeien waarvan de prijzen waren: le kw. 94—102 cent,. 2e kwal. 80—92 cent, 3e kw. 68—78 cent en mindere soorten 5866 cent per kg. slachtgewicht; 110 melk- en kalf- koeicn 260380 per stuk; 161 vette kal veren 2e kwal. 58—64 oent, 3e kwal. 5056 cent per kg. levend gewicht; 56 nuchtere kalveren 915, 33 schapen 3034, 42 lammeren 22—30 per stuk; 900 varkens Vleesohvarkens wegende van 90110 kg., 5758 cent, zware 55—56 en vette varkens 53__55 oent per kg. slachtgewicht; 110 paarden 100—220 per stuk; aangevoerd 10 wagens geslachte runderen uit Dene marken. BOSKOOP, 25 Juli. Bloemenveiling. Rozen per bos van 10 stuks: Ophelia 10 18 oent, Golden Ophelia 1320 cent, Mar cel Rouyer 1226 cent, Hadley 3051 ct., Claudius Pernet 2637 cent, Columbia 21 36 cent, Butterfly 12—23 cente Mac Kei ler 15—21 cent, Wilh. Kordes 1830 oent, Mad. Jules Bouché 2330 cent, Rosalandia 2539 cent, Else Poulsen 4080 cent, Glo ria mundi 3061 cent, Edith Helen 2346 cent, Aug. Noach 1531 cent, Orange per fection 1631 cent, Polyantharozen 1632 cent, Florex 4261 oen!, Kilham 2736 ct. Geraniums 2032 cent, Phoebe 2031 oent Winnet 1224 cent, Pol in 3545 cent. Di versen: Gladiolen 613 cent, Asparagus 2028 oent, Lelis longiflorum 90150, Cle- Bl 0SC0PEN. Casino: Voor volwassenen. Trianon: Voor volwassenen. Luxor: Goedgekeurd. matis Durandi 3056 cente Anjers 1630 cent, Clematis President 1.10, id. Pr. Hendrik 1.10, id. Patijn 1.10, Zinnea 10 19 cent, Gerbera 4060 cent. ER AAR, 25 Juli. Centrale veiling. Snijboonen 1.702.05, stokprincesson 2.152.30, dubb. stamb. 1.001.20, wit te pronkers 75 cent, fijn 67.20, fijnbas terd 2.202.70, basterd 1.35—1.45 grof 1.051.20, bommen 30 cent en knorrels 40—45 cent, R0EL0FARENDSVEEN, 25 Aug. Vei- Itlnig. Spruit 1.701.90; id. afwijkend 1.35; PriinseEise-boouen 1,70; Prins ees-e- boonen 2 dir. 1.80ƒ2.15 alles pe-r 10 K.G. Augurken fijn 3.80—/ 6.70; fijn basterd 2.20; basterd 1.15; grof 1.101.15; grof u.c.b. 1.10ƒ1.15; id. afwijkend 0.85; bommen 0.700.60; si top pel 0.50 0.55, afleö per 25 K.G. 27 Juild 1931. Snijboonen 1.90 2.00; snijboonen of wijkend 1.55; snij boonen stek 0.30; Primeeboonen 1.95; Priraseboonen 2e dr. 2.30, alles per 10 K.G. Augurken basterd 1.20; augurken girof 1.10—ƒ1.30; augurken u.c.b. 1.35; augur ken bomimen 0.350.40; augurken stip pel 0.600.65, adi'es per 25 K.G. VEUR, 25 Juli. Groerttervveiling. Eng. komkommers le soort 1.502.30; 2e soort 0.501.00; 3e soort 0.50, wanikL 1.00—3.00, stek 0.10. Gele komkommers le soort 2.00 2.60; 2e soort 0.801.10; 3e soort 0.50. Kropg'a le soort 1.101.90; 2e soort 0.50—0.80. Bloemkool 5.8011.90; 2e soort 2.1Ó2.90. Tomaten (mid.) 6.107.80; gr. ronde 5.80—6,00; 2e soort, 5.706.30; 3e soort, 2.803.60; boniken 5.006.00; rijp 6008.00. Andijvie 0.501.30; spina ie 0.11 0.28; rabarber 1.004.00; snijboonen 22.00—27.00; peen 5.10—/ 703.; pos telein 4406.00 prei 1.00—2.00; se'de- rie 1.00—1.80; tuinboonen 5.00 600; druiven 46.00ƒ48; spercieboonen 20.0026.00; peuilen 24.0029.00; me loenen 30.0086.00; roode en witte bes sen ƒ12.00— ƒ13.00. WISSELNOTEERINGEN (AMSTERDAM) (Niet officieel). Berlijn 58 85 Londen 12.04l/4 New York 2.48' Parijs 9.721/4 Brussel 34 61 Zwitserland «*•••-. 48.38 Milaan 12.971/2 Madrid 22.30 Oslo 66.30 Kopenhagen 66.30 Stockholm 66.40 Weenen S4.42l/2 Praag 7.34 Boedapest Prolongatie 2 1/4 pet. (N i e t-0 f i c f e e 0 457c STAATSLOTERIJ. Trekking van Maandag 27 JuU le k'asse le L'lsu Hooge prijzen: 6982 1500. 7511 /10G0. 5 6762 7871 20804 400. s. 17044 20689 f 200. 5. 4617 204.34 f 100. Prijzen van 20. 20 123 192 278 292 303 330 332 345 367 416 437 488 597 677 680 707 730 763 776 791 799 961 980 2238 2558 2993 3219 3616 4141 4346 4736 5225 5510 5766 6083 6369 6684 6979 7345 7701 7933 8171 8417 8928 9323 9610 10088 10499 10724 10960 11363 11680 11964 12357 12727 12987 13371 13787 14278 14794 15197 15521 15957 16358 16486 16776 17198 17587 17941 18729 18494 18745 18955 19389 19570 19742 2014! 20625 20832 1026 1031 1344 1441 1S44 1907 2323 2363 2702 2769 1034 1077 1470 1530 1970 2084 2497 2520 2829 2839 1141 3788 3856 4147 4191 4397 44*2 4779 4781 5256 5319 5521 5547 3866 4196 4505 4840 6601 6838 7148 7580 7838 8086 8260 8812 9072 9469 1708 2107 2526 2870 3124 3459 3912 4010 4208 4256 4625 4651 4939 5117 5390 5430 5440 5579 5604 5708 5771 -895 5920 5935 5996 60.89 6100 6127 6130 6148 6515 6518 6532 6564 6686 6699 6772 6778 6994 6995 7010 7105 7437 7442 7446 7571 7710 7721 7778 77S8 7975 8031 8065 8079 8190 8219 8238 8259 8437 8.58! 8585 8807 8941 8958 9039 9065 9.344 9346 9407 9455 9658 9681 9725 9790 9S42 10097 1012! 10144 10151 10155 10516 10535 10540 10657 10666 10725 10769 10823 10824 WO 11143 11185 11264 11312 11317 11365 11384 11420 11468 11540 11751 11784 11836 11869 11876 12046 12067 12073 12179 122.59 12427 12454 12519 12537 125R7 12751 12S55 12882 12899 12916 12994 13035 13039 13051 13151 13451 13486 13405 13538 13610 13843 13857 14094 1413.3 14217 14303 14314 144QO 14570 14670 14802 14808 15013 15046 1506.3 152.35 15275 15319 15333 15419 15596 15629 15715 15776 15779 1597? 15984 16027 16150 16209 16.370 16379 16391 16407 16442 16198 16508 16539 16560 16c89 16842 16853 16909 17047 17095 17215 17275 17381 17444 17512 17636 176.56 17708 17803 17819 18000 18056 18076 18147 18177 182.52 1S304 18350 18385 18405 18499 18528 18.5.38 18562 18622 18764 18771 18788 18790 18803 18969 18973 19017 19131 19255 1939.3 19418 19421 194.59 19501 19613 19636 19650 19680 10692 19826 19862 19963 19086 20034 20187 20223 20226 20.328 20389 20647 20655 20665 20715 20718 20913 20924 20984 1238 1719 2139 2537 2957 3168 3518 4071 4.317 4691 5136 5472 5730 6029 6177 6605 6926 7199 7682 7850 8091 8313 8826 9111 9510 9888 10307 10688 108.30 113.34 11548 11928 12287 12602 12981 13154 13660 14252 14674 15154 15443 15812 16298 16446 16604 17141 17570 17858 18211 18455 18659 188.33 19286 19563 19700 20110 20482 20721 1246 1740 2191 2538 2974 3194 3553 4097 4336 4699 5J67 5490 5731 6041 6226 6615 6955 7332 7693 7860 8106 8397 8867 9165 9577 9902 10363 10721 10835 11338 11596 11944 12330 12669 12986 13331 13708 14267 14772 15190 15471 1&24 16307 16484 16764 17144 17586 17895 18225 18479 18731 18944 19.369 1956! 19716 20127 20591 20721

Leidsche Courant | 1931 | | pagina 3