SPORT ACADEMIENÏEUWS LAATSTE BERICHTEN ONDERTEEKENT DOET UW PLICHT TELEGRAMMEN MARKTBERICHTEN Burgerlijke Stand VRIJDAG 17 JULI 1931 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 3 BAROMETER. na-ar waarnemingen, verricht in den morgen van 17 Juli 1931, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bildt: Hoogste barometerst.: 770.4 te Biarritz. Laagste barometerst.: 741.4 te Nordöyan. Verwachting tot den avond van IS Juli: Aanvankelijk matige tot zwakke Zuid- Westelijke tot Westelijk wind. Half tot zwaar bewolkt met weinig of geen regen. Later krimpende en weer toenemende wind, waarschijnlijk met regen en weer kans op onweer. Weinig verandering in temperatuur. LUCHTTEMPERATUUR: 18.2 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a.s Van Vrijdagnamiddag 9.42 uur tot Zaterdagmorgen 4.29 uur. WATERTEMPERATUUR. Zweminrichting Hooge "Rijndijk: 7 uur 19.5, 12 uur 20 en 3 uur 20 gr. C. Zweminrichting „De Zijl": 7 uur: 18, 12 uur 18 en 3 uur 18 gr. C. HOOGSTE WATERSTAND. Hoogwater te Katwijk aan Zee op Zaterdag 18 Juli voorm. 5.34 uur en nam. 5.57 uur. HET ZIEKEN-TRIDUUM. Zooals men weet, wordt de volgende week Woensdag, Donderdag en Vrijdag wederom in de St. Josephskerk het Eucha ristisch Ziekentriduum gehouden. Het aantal zieken, dat dit triduum zal volgen, bedraagt niet minder dan 269, van wie 170 in ledikant of op ligstoel dè plech tigheden zullen volgen. Men begijpt, dab het comité de handen vol werk heeft en het hoofd zol zorgen Maar die zorgen willen ook anderen mee dragen Dat zal o.m. blijken uit de op brengst der collecten a.s. Zondag in Mon Père- en St. Petruskerk. Kostelooze rijwielmerken 1931—1932. De Ontvanger der Directe Belastingen, Invoerrechten en Accijnzen te Leiden, 2de kantoor, houdt voor de behandeling van aanvragen voor kostelooze rijwielbelasting merken 19311932 extra zittingen ten kan tore Langebrug 20 op Woensdag 22 Juli, Woensdag 29 Juli en Maandag 3 Augustus van 6 tot 7 uur nam. Voor de examens Handelscorresponden tie Mercurius Liteh zijn geslaagd: voor Nederlandsch: de heer J. Th. Perquin; voor Engelsch: mej. L. de Nijs en de hoe ren J. A. Burger en J.- v. d. Waard, allen leerlingen van den heer E. S. Offringa, al hier. Op verzoek van den commissaris van po litie te Den Haag is, verdacht van oplióh- ting, alhier aangehouden J. de J. ZEILEN DE KA AG WEEK 1931. WIND. ZON EN REGEN ALS INZET. De Kaagweek is vandaag begonnen en bijna als vanzelf sprekend is het, dat wij in dit eerste praatje eenige algemeene indruk ken weergeven. De Kaag is weer gereed haar gasten te ontvangen. Te ontvangen, want velen zijc er ditmaal nog niet. 't Is nog pas half Juli, de vacantiebijd is nog niet ten volle daar en de vacantie-sfeer zit er nog niet in. Maar, dat komt wel, daar vertrouweD we op. Rond de Kaag-sociëteit was het vanmor gen alweer het oude doen. De laatste voor bereidingen voor de wedstrijden werden getroffen. Op den starttoren waren de heer en mevr. van Hoolvverff en hun helpers druk bezig alle noodige bescheiden voor de wedstrijden gereed te maken en daaron der zetelde de pipa, die deelnemers en be zoekers voorzag van programma's, van „kostbare" Kaag-speldjes, die kortom ieder een met zijn van hem bekend glimlachje te woord stond en antwoordde op de vele vragen, die bot hem gericht werden. De starbtoren zelf is dit jaar ook een middelpunt van belangstelling, want hij is van aanzien veranderd. Vroeger grauw van cement heeft hij thans een witte gedaan te gekregen en steekt daardoor beter dan vroeger tegen de omgeving van weide- en boomengroen af. Een aanmerkelijke verbetering mogen we ook noemen den nieuwbouw der toiletten naast de Kaag-sociëteit, die wel hoog noodzakelijk was en thans aan „de moder ne eischen" voldoet, voorzoover men er hier aan kan voldoen. Een belangrijke verbetering is ook de aanleg van de electriciteit. Vroeger moest „de Kaag" zichzelf van stroom voorzien. Thans is er een kabel gelegd en niet alleen de sociëteit en de groote tent, maar ook het terrein kan 's avonds voldoende ver licht worden. Zoo wordt er langzaam maar zeker verbetering gebracht in de acco modate van sociëteit en terrein en wach ten we nu nog slechts op verbetering, op vergrooting vooral van de sociëteit zelve. Moge het ijverige Kaag-bestuur onder lei ding van zijn energieken voorzitter daar voor spoedig de middelen gevonden hebben. Op den morgen van den eersten dag liet het weer zich niet bijster vroolijk aanzien. Er stond een aardige wind, hetgeen voor de zeilers niet slecht was, maar de luch ten dreigden al dadelijk naar regen en de eerste morgen ging dan ook niet voorbij zonder dat er een buitje was losgekomen. De eerste dag was gewijd aan de motor boot- en onderlinge zeilwedstrijden. Veel variatie, vergeleken bij andere ja ren was daar niet in. We hadden een regelmatigheidswedstrijd een flessohenspel, vossenjacht en ringste ken voor motorbooten. Zooals te begrijpen hadden het flesscbenspel en het ringsteken de grootste belangstelling en vanaf het societeitsterrein werden de verrichtingen der deelnemers met animo gadegeslagen. In de zeilwedstrijden hadden de jonge lieden beneden 17 jaar in de 12-voetsjollen den strijd tegen elkander aangebonden. Voor sommigen der jongeren was het reeds hard werken en hun vaardigheid werd al spoedig op een harde proef ge steld, vooral waar bij enkele boeien moest worden gegijpt. De gebrs. Brouwer uit Soheveningen konden heb bij den boei op het'Norremeer niet houden en sloegen om. Zoo had de persboot al spoedig een dren keling op sleeptouw. Er zullen er vermoe delijk nog wel meer volgen Vandaag begonnen ook de wedstrijden voor kajacs en kano's, terwijl de Regenbo gen, voor den onderlingen wedstrijd, al leen met den stuurman bemand, in den stevigen wind, volop werk gaven. Tijdens de wedstrijden kwamen intus- sohen heele slepen van booten de Kaag op on alle zochten een geschikt plaatsje om zich voor de komende wedstrijden gereed te maken. Toen de Regenbogon startten stond er een stevige bries. Van de Velde was met zijn Duke het eerst weg, de anderen volg den hem kort daarna, doch Willem v. d. Meij kwam een heel stuk achteraan. Hoe zulks gebeuren kon begrijpen we niét, maar we zijn het met van hem gewend. Van den uitslag viel op het oogenblik dat we dit schrijven, nog niet veel te zeg gen. Aanvankelijk lag Theunissen met zijn Pelikaan aan den kop, maar op het rak Zweiland—Norremeer brak zijn fok- keval en moest bij den strijd staken. Bos had met zijn Holland de leiding, toen de terugtocht werd aanvaard, maar deze lag voor 2/3 in den wind, zoodat de uitslag nog lang niet zeker was. LEIDEN. Bevorderd: tot arts mej. Winsemius (Leiden) en de heeren H. K. Kettenborg (Hoorn), L. M. Vogelsang (Den Haag) en D. Eschau- zier (Leiden). R.K. MIDDENSTANDSBOND. Telegram aan den Paus. Dezer dagen vergaderde te Utrecht het Hoofdbestuur van den Ned. R.K. Midden- 'etandsboind. De bijeenkomst was voor een groot deel gewijd aan de voorbereiding van het Con gres van den Ned. R.K. Middenstaaisbond op 8 tot 18 September a.s. te Venlo. Tot plaatsvervangend bestuurslid voor de Middens-tand'&onderlihige werd gekozen de heer H. G. J. van de Sand te Arnhem. Besloten werd het volgende telegram te zenden aan Z.H. den Pans: „Nog diep onder den indruk van het rich tinggevend woord, dat Uwe Heiligheid heeft willen spreken bij de herdenking der uit vaardiging van „Rerüm Novarum" zijn de leden van den Ned. R.K. Middenstands bond smartelijk getroffen door den Uwe Hei ligheid opgedrongen strijd tot verdediging van de rechten der zielen en der Kerk. Wij zeggen Uwe Heiligheid innig dank voor de leering in dit hachelijk tijdsge wricht gegeven- ter oplossing van de maat- schappelijke vraagstukken. Wij vereenigen ons met Uwe Heiligheid in het streven naar herstel der maatschap pelijke orde en in den strijd voor de rech ten der Kerk en wij bidden Gods overvloe- digen zegen in dezen ure van beproeving over Uwe Heiligheid af". Mr. v. Hellenberg Hubar tijdelijk burgemeester van Rijswijk. De Commissaris van de Koningin in Zuid-Holland heeft krachtens het 3o lid van art. 84 der Gemeentewet met ingang van 1 Augustus a.s. met de tijdelijke waarneming van het ambt van burgemees ter van Rijswijk belast mr. J. A. G. M. van Hellenberg Hubar. Ernstig auto-ongeluk. Uit Breda wordt ons gemeld: Omstreeks 10 uur gisteravond is op den Tilburg- schen weg onder Gilze en Rijen een luxe auto, waarin zich twee dames en twee heeren bevonden, komende uit de ribhting Tilburg, tegen een stil staande zwaar beladen vrachtauto gereden. De schok was zeer hevig. De 'luxe-auto werd nagenoeg geheel vernield, terwijl de bestuurder van de vrachtauto van zijn zitplaats werd ge slingerd. Hij bekwam enkele lichte kwetsu- het formulier op de le pagina van het le Blad. ren. De inzittenden van de luxe-auto wer den allen min of meer ernstig gewond. Een der dames, die achter in de auto zat, was zoodanig tusschen de zitplaatsen bekneld geraakt, dat zij eerst na een half uur uit haar benarde positie kon worden be vrijd. Na in het ziekenhuis te Breda te zijn verbonden, konden drie personen hun reis naar Tilburg voortzetten. De dame is ter verpleging in het St. Ignatius-zieken- huis opgenomen. Haar toestand is zeer ernstig. De marechaussee stelt een onder zoek in. EEN BOM IN DE ST. PIETERSKERK. De aanslag bijtijds ontdekt. ROME, 17 Juli. (V. D.). De „Piccolo" meldt uit Vaticaanstad, dat gisteravond pauselijke gendarmen bij hun gebruikelijke rondgang door de St.. Pieterskerk kort vóór de sluiting in den rechtervleugel een bom hebben gevonden. De bom werd naar den commandant gebracht,, die haar op een ge ïsoleerd terrein liet neerleggen, om haar naderhand door deskundigen te doen on derzoeken. Tn den loop van den nacht is de bom ontploft zonder slachtoffers te ma ken of materieele schade aan te richten. Een pamflet, dat beleedigend was voor den Paus. ROME 17 Juli. (V.D.) Gisteren protes teerde de „Osservatore Romano", het offi cieel orgaan van het Vatioaan, tegen het verschijnen van een tegen den Paus gericht pamflet, dat aan verschillende kiosken werd verkocht. Hierdoor werd de aandacht der autoriteiten op heb schotschrift gericht en nog gisteren werden alle onverkochte exemplaren in beslag genomen door de politie, die ook een onderzoek instelde naar de schrijvers van het pamflet. Overeenkom stig het concordaat met het Vaticaan zullen zij worden gestraft wegens beleediging van den Paus op Italiaansch grondgebied en wel volgens denzelfden strainaat waarmedo ook beleediging van den koning wordt ge straft. Volgens modedeeling van de zijde der Ibaliaansche autoriteiten zouden de vier schrijvers geen fascisten zenn. In de kringen van het Vaticaan heeft het snelle ingrijpen der regeering een uitstekenden indruk ge maakt. Men ziet er een teelten in, dat men ook in regeeringskringen een oplossing van het huidige conflict wenscht. DE DUITSCHE FINANC1EELE Nieuwe noodverordeningen in uitzicht. DE RIJKSDAG NIET BIJEEN BERLIJN, 17 Juli. (V. D.). Heden- middag kwam het Seniorenconvent van den Rijksdag bijeen onder voorzitterschap van Rijksdagpresident Loebe, teneinde te beraadslagen over de Duitsch-Nationale, de Nationaal Socialistische en de Commu nistische voorstellen tot bijeenroeping van den Rijksdag. De Sociaal-Democraten leg den slechts de verklaring af, dat zij tegen bijeenroeping van den Rijksdag waren. Het is dus zoo goed als zeker, dat de voorstellen zullen worden verworpen. Het Seniorenconvent besloot ten slotte den Rijksdag niet bijeen te roepen, doch den volgenden week opnieuw te beraad slagen over de voorstellen der oppositie. Ongeregeldheden te Coblenz. COBLENZ, 17 Juli. (V.D.). In den afge- loopen nacht kwam het in de Pastorstrasse te Coblenz wederom tot communistische onlusten. Evenals reeds overdag het geval was, werden lantaarnpalen vernield en werd de bestrating opgebroken. Met al lerlei voorwerpen werd naar de politie, die tegen de menigte optrad, geworpen. Tegen twee uur 's nachts werden 20 com munisten gearresteerd, die van buiten de stad afkomstig waren. Er werd een aantal huiszoekingen verricht, waarbij wapens en communistische manifesten gevonden wer den. Te Trier drongen eenige personen een wapenwinkel binnen en ontvreemdden eenige revolvers en een voorraad ammuni tie. ZWARE AARDBEVING IN AMERIKA. Ecuador geteisterd. BUENOS AIRES 17 Juli. (V.D.) Uit Qui- to wordt gemeld, dat Midden-Ecuador ge teisterd is door een ernstige aardbeving. De hoofdstad van de provincie Léon, Lata- cunga, die ten Zuiden van Quito ligt en 10.000 inwoners belt, zou er heb ergst aan toe zijn. Een deel der stad zou totaal zijn vernield. Het aantal dooden is nog niet bekend. De president van Ecuador en de Minister van Binnenlandsche Zaken hebben zich terstond naar de plaats des onheils bege ven. LEIDEN, Vee. 17 Juli. Aanvoer runderen: 472, kalveren 142, schapen 262, stieren 69: 95—490, kalf- en melkkoeien 193: 225— 395 (handel stroef); Varekoeien 6: 170270 (handel matig), vette ossen 195: ƒ235440 (handel matig), pinken 9. Vette kalveren 35: 45—115, sch. a. d. h. 11.20, nuchtere kal veren 107: 1017 (handel vlug), vette scha pen 262: 2542 (handel matig), weide-scha pen 262: 2542 handel matig), lammeren 913: 1223, mestvarkens 1131: 1230 (handel matig), biggen 1292: 59, paarden: 8 9517, veulens 7: ƒ4590, bokken en geiten 5: 36 (handel matig). Kaas, 17 Juli. Aanvoer 129 partijen. Goudsche kaas 102 partijen en Leidsche kaas 27 partijen, le s. 50 K.G. 40—42.50, 2e s. 3438, le s. Leidsche 4449, 2e s. 35 42, handel matig. Gewogen: 76 partijen, 2937 stuks, 25313 K.G, RIJNZATERWOUDE, 16 Juli. Eieren. Aanvoer 6787 stuks. Kipeieren 44.90, 279 eendeieren, per 100 3.253.50,5. LEIDEN. G ebo'ren: Willem Frederik Albert, t. van I. Vermaak en B. Zuiderduin. Adria- na Elisabeth, d. van C. R. Ritsema van Eek en E. A. A. Boom. Marinus Hernlri- cus, z. van I. Tuurenhout en J. Ribot. Maria Cornelia, d. van B. C. Paddenburg en E. Langezaal. Willem Jacobus, z. van J. Fakkel en E. Lancel. Ondertrouwd: N. van Tol jm. en L. K. Anneeze jd. N. Breedeveld jm. 27 j. en F. A. J. Kraijer jd. 24 j. W. A. de Vreede jm. 32 j. en V. Z. Hausner jd. 23 j. P. J. W. van de Bilt jm. 29 j. en E. A. Th. Fleerkamp jd. 28 j. Overleden: G. Vooijs-Schaap vr. 38 j. A. van Dam-Zwarb wede. 92 j. K. Campfens wedn. 75 j. K.G. Kroten 3,5, rabarber 8, wortels 56 ct. per bos. Komkommers 5 ct. per stuk. 15 Juli Vrije veiling. Kipeieren, wit ƒ3.20—4.30, bruin 4—4.50, gemengd 3.80 4.50, eendeieren 2.703.60, kaas per pond 2830, boter 68 ct. Aanvoer eieren 32.000 st. WOUBRUGGE, 16 Juli. Eierenveiling. Aanvoer 5600 stuks. Middenprijs kippen eieren 4.eendeneieren 3.40 per 100 stuks; boter 7074 cent en kaas 24—26 cent per pond. KATWIJK AAN DEN RIJN, 14 Juli. Vei ling. Due of York per kist van 25 K.G. ƒ2.10—2.70, id. drielingen ƒ0.80—1.30. eerste lingen 1.902.90, id. drielingen ƒ0.901.40, peen per 100 bos 5.809.10. Aanvoer 500 kist aardappelen, 7500 bos peen. 16 Juli. Due of York per kist van 25 K.G. 1.30—2.30. id. drielingen ƒ0.70— 1, eerstelingen 1.402.30. id. drielingen 0.901.30, eigenheimers 1.401.80, peen per 100 bos 5.909.20. Aanvoer: 440 kist aardappelen en 4500 bos peen. W1SSELNOTEERÏNGEN (AMSTERDAM) (Niet officieel). Berlijn Londen New York Brussel Zwitserland Milaan Madrid Oslo Kopenhagen Stockholm - Weenen Praag Boedapest Prolongatie 11/411/2 pcf. BEURSOVERZICHT. Nu het officieel bekend is, dat de Duit- sche ministers zich naar Parijs zullen be geven en daar in directe onderhandeling zullen treden met de Franschc regeering omtrent een kort crediet, dat langzamer hand zal worden veranderd in oen leoning op langen termijn, is de verkoopsdruk op de Amerikaarische beurs verdwenen. Of schoon de kooplust geen uitbreiding had ondergaan, was dit al voldoende om over de geheele linie een krachtig herstel te forceeren. Uitteraard bloef de handel van beperkte afmetingen. Het levendigsb ging het toe in Kon. Olie, die ruim 10 pet. avan ceerden. De buitenlandsche Oliesoorten waren goed gedisponeerd. Aku's een 3-tal punten hooger, waarna in het verder ver loop nog een kleine winst werd gebopkt. Philips kwamen boven 110, terwijl de Accoustleken bij de opening een piijs van 44 bedongen, doch dit niveau werd niet behouden. Unilevers zetten op 170 in, doch verkeerden later weer eenigszins in reac tie. Tabakken vast, speciaal voor Senem- ba's die 23 pet. avanceerden. In Suikers werden flinke koerswinsten geboekt. H. V. A.'s liepen ruim 10 pet. op en ook do min der courante soorten trokken aan. Rub bers vast op een heel enkele uitzondering na. Mijnwaarden en Scheopv. sl.il. Ameri kanen in navolging van Wallstreet hooger. Voor Duitsohe waarden bestond vraag. Dawes- en Youngleening liepen verder op. Waarom ben je zoo boos op je man? Ach, 't is een verkwister. Nou heeft hij zich weer een tand laten trekken. Zoo dra hij een gulden verdient, geeft hij hem direct weer uit! BERLIJN, 17 Juli (V. D.). De Her- stelcommissie der Rijksregeerng is heden morgen te 11 uur bijeengekomen, teneinde maatregelen te beramen ter voorkoming van moeilijkheden bij de heropening der banken en tegen de kapitaalsvlucht. Waar schijnlijk zullen ter regeling van deze kwes tie morgen nieuwe noodverordeningen wor den gepubliceerd. Rijkskanselier dr. Brüning en dr. Cur- tius zullen hedenavond uit Berlijn naar Parijs vertrekken. UITHOORN, 16 Juli. Kaas. Aanvoer 2375 stuks. Goudsche kaas le s. R.M. 3639, 2de soort id. 3235, zwaardere 40, zonder R.M. f 3034. Handel matig. WOERDEN, 16 Juli, Groentenveiling Aardbeien 2228, roode bessen 5,514,5, zw. bessen 9,514, kruisbessen 5,514, frambozen 200, tomaten 715,5 per pond, Stamboonen 1923, doppers 2028, peulen 14, pronkboo- nen 19,523, postelein 6,58, aardappelen, eigenheimers 35, id. koninkjes 88,5 ct. per CRISIS. LONDEN, 17 Juli. (V. D). - Volgens de „Times" hebben de Engelsche disconto huizen in samenwerking met Amerikaan- sche banken maatregelen getroffen om het accepteeren van wïsselcredieten op Duitsch- land voort te zetten. Er zal dus geen be perking van het bestaande crediet plaats vinden. Tengevolge van de gevoerde be sprekingen zou de toestand van het Duit- sche crediet iets beter zijn geworden. NEW-YORK, 17 Juli (V. D.). Verno men wordt, dat 11 vooraanstaande New- Yorksche bankhuizen hebben besloten hun loopende accepten te handhaven en voor- loopig geen nieuwe credieten in Duitsch- land op te zeggen of voorschotten terug te nemen. De Duitsche ministers naar Parijs zonder uitnoodiging? LONDEN, 17 Juli. (V. D.). Volgens de „Daily Herald" komen de Duitsche Mi nisters naar Parijs zonder daartoe een uitnoodiging te hebben ontvangen. De ge dachte, om Brüning en Curtius naar Pa- vijs te ontbieden zou afkomstig zijn van Henderson. Laval kon van den Franschen Minister-raad geen machtiging krijgen om de Duitsche minister officeel uit te noodi- gen. De rechtervleugel van zijn kabinet heeft zich hiertegen beslist verzet. De Fransche regeering gaat er echter mee ac- coord, dat Brüning en Curtius naar Pa rijs komen. In de practijk is er dus weinig verschil, want zij zullen alle besprekingen bijwonen, maar het onderscheid is met op zet gemaakt. ALKMAAR, 17 Juli. Kaas. Aanvoer 84 stapels, wegende 156.000 K.G. Fabriekskaas kleine 37, commissie 37, boeren kleine 37, boc- rencommissie 40, handel goed. AARLANDERVEEN, 17 Juli. Vrije veiling. Aanvoer kipeieren 6424. Kipeieren ƒ34.30, eendeieren 33.60, boter 70—78 ct, BOSKOOP, 16 Juli, „De Boskoopsche Vei ling". Rozen: Ophelia 1018, Golden Op helia 1526, Marcel Rouyer 1222, Hadley 4065, Claudius Pernet 4175, Columbia 15 23, Butterfly 2038, Mac Keiler 1830, Wi'h. Kordes 2445, Mad. Jules Bouché 24 30, Rosalandia 4362, von Rossem 24, Gloria niundi 4271, Else Poulsen 3070, E. G. Hill *2244, Edith Helen 5189, Lady Godina 22 40, Polyantharozen 2241, Kilham 4466, Phoebe 30—40, Winnet 20—30, Florex 50—82, du Clos 2339. Diversen: Gladiolen 20, Lelies 2329, Clematis Durandi 3343, Anjers 614 Gerbera 5070, Phlox 5. ZEVENHOVEN, 16 Juli. Vrije veiling. Aantal eieren 7224, Kipeieren 3.404,80, eendeieren 3.10—.—3.50, kaas 283 ct., boter 6264, aardappelen 78, komkommers 8 15 ct. per 10 stuks, wortelen 13 ct. per bos, bloemen 813 ct. per bos. Handel vlug. ROELOF ARENDSVEEN, 16 Juli. Groenten- veiling. Snijboonen 33.20, id. stek 1.10 1.15, kassnijboonen 2.35—2,90, id. 6tek 0.501.15, prinsenboonen 3.253.40, id. 2-dr. 3,50, tuinboonen 40 per 10 kilo, augur ken grof 0.901, grof II 0.65, bommen 0.350.65, stippel 0.55 per 25 kilo, STOMPWIJK, 16 Juli, Eieren. Aanvoer 7498 stuks, Henneneieren 2.653.90, kip eieren 4.054.90, eendeieren 4.054.35. 58.S5 12.O41/4 2.481'8 9.731 34 581/2 48.25 12.971/5 23.25 66.30 66.30 66 40 S4.90 7.35

Leidsche Courant | 1931 | | pagina 3