STADSNIEUWS ACADEMÏEMEUWS TELEGRAMMEN MARKTBERICHTEN Burgerlijke Stand Advertentie. MAANDAG 22 JUNI 1931 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 3 BAROMETER. TELEGRAFISCH WEERBERICHT naar waarnemingen, verricht in den morgen van 21 Juni 1931, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bildt: Hoogste barometerst.: 768.6 te Valencia. Laagste barometerst.: 742.8 te Nordoyan. Verwaohting tot den avond van 22 Juni. Meest matige Westelijk tot Noord-Wes telijke wind. Gedeeltelijk bewolkt. Waar schijnlijk droog weer, iets koeler. LUCHTTEMPERATUUR: 20.2 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a.: DLinsdagmorgen 4.09 uur. WATERTEMPERATUUR. Zweminrichting Hooge Rijndijk: 7 uur 20, 12 uur 20.5 en 3 uur 21 gr. Zweminzichting „De Zijl", 7 uur 18, 12 uur 19 en 3 uur 20 gr. C. ERNSTIG MOTORONGELUK. Twee zwaar gewonden. Zaterdagavond omstreeks 7 uur had in wijk Hoorn ter hoogte van de fabriek der firma van Leeuwen een ernstig motoron geluk plaats waarbij een tweetal personen zwaar werden verwond. Juist op hetzelfde moment dat uit de rich ting Leiden de motorrijders v. W. met op de duo zijn 29-jarige verloofde, mej. C. v. d. B., beiden afkomstig uit Den Haag op bovengenoemde plaats arriveerden kwamen een tweetal meisjes van achter een stil staande auto, met het doel den weg over te steken, de motorbestuurder deed pogin gen de kinderen te ontwijken, doch de- af stand b eek te gering. Het 12-jarig dochtertje van D. v. A. werd gegrepen en tegen den grond gesmakt, waarbij zij zeer ernstig aan het hoofd word gewond. Op last van dr. v. V. uit Koude kerk werd het meisje naar het Zieken huis te Leiden overgebracht. De motorrijder reed tegen een muur op, waardoor hij zelf en zijn mede-passagier over den grond werden geslingerd, v. W. kwam er met enkele lichte ontvellingen af. Erger was het gesteld met zijn mede-pas sagier, mej. v. d. B. Zij had, behalve ver schillende ernstige verwondingen aan het hoofd, bovendien een hersenschudding be komen. In zorgwekkende toestand werd zij met een ziekenauto naar den Haag ver voerd. Student bewusteloos aangetroffen. Hedennacht omstreeks 2 uur werd langs den Steekterweg den student S. uit Leiden naast zijn rijwiel bewusteloos aangetroffen door een autobestuurder. Deze laatste nam S. in zijn wagen en vervoerde hem naar dr. Schr. te Zwammerdam die den man heelkun dig behandelde. Dezelfde autobestuurder vervoerde S. vervolgens naar Leiden. Bij het onmiddellijk door de politie ingesteld onderzoek is gebleken dat S. in de richting Zwammerdam met zijn rijwiel was gereden doch door het licht van een tegenkomende auto is verblind geworden, daardoor tegen 'n boom reed en in bewusteloozen toestand bleef liggen. Nader vernemen wij dat dr. Schr. geen bijzonder letsel had kunnen con stat eeren en S. spoedig tot bewustzijn te rugkeerde. PATER RAAPHORST O.F.M. t In den ouderdom van 29 jaar is in het klooster der Franciscanen te Vorden over leden de weleerw. pater Pirminius Raap horst, geboortig uit Leiden. Het overlijden van dezen vecl-beloven- den jongen priester is een pijnlijk verlies voor de Franciscaner-orde. En smartelijk is deze slag voor de ouders van dezen priester en diens familie, die een voortref- felijken zoon en een dierbaar familielid verliezen. Maar een troost zij allen, dat deze pries ter, die het offer van zijn mooi leven met kalme overgeving aan God gebracht heeft, in den hemel veel goeds zal afbidden over velen. Verdronken. De 15-jarige P. K., wonende Mare 106, die gistermiddag in het Nieuwe Kanaal bij de Zweminrichting aan het baden was, is daarbij verdronken. De jongen kon niet zwemmen.D. E.H.D. en dr. Leesberg heb ben anderhalf uur kunstmatige ademha ling toegepast, helaas zonder succes. Vanmorgen is op de Hooigracht de 9-ja- rige J. O., wonende Hoogewoerd, aangere den door een vrachtauto, bestuurd door J. G. De wagen ging den jongen over het rechterbeen. Hij werd in het. St. Elisabeths gesticht opgenomen, waar bleek, dat het been ernstig gekneusd was. DE LAATSTE LOODJES Er begint schot in te komen. Bedriegen de teekenen zich niet dan zullen wij het verhoopte succes van de 8ste zetel inderdaad in de wacht sleepen. De districtsleiders en hun propagandis ten verrichten hun werk op bewonderens waardige wijze. De 2e propaganda fietstocht is schitterend geslaagd en heeft de eerste glansrijk overtroffen. De eindelooze stoet was een weldaad voor het oog, een schit terend bewijs voor het feit dat ons begin sel nog enthousiasme wekt. Daarvan ge tuigt ook het prachtig resultaat dat de collecte en inteekenlijst hebben opgeleverd. Daarnaast kreeg.de voorzitter van de Kiesvereeniging ten be hoeve van onze propaganda bij anoniem schrijven een gift van f 100.— toegezonden. Dank, hartelijk dank aan alle milde gevers. Onze eerste drie buurtvergaderingen hebben volkomen aan het doel beantwoord. Dit moet ook het geval zijn met de 4e buurtvergadering die vanavond om 9 uur gehouden zal wor den in het gebouw van den Volksbond aan den Steenschuur en waar als sprekers zul len optreden 1. H. J. L. Tobé 2. P. J. Heemskerk En dan trekken we morgen, op den voor avond van het groot gebeuren, allen in groote drommen nog eens op naar de groote zaal van de Stadsgehoorzaal tot bijwoning van onze Groote Politieke Bijeenkomst waar het woord gevoerd zal worden door 1. Mr. H. F. A. Donders, te Leiden 2. Pastoor J. H. Hooijman te Amersfoort. Daarna worden door onze propagandis ten huis aan huis, tot- in het holst van de nacht nog verkiezingskaarten verspreid die door de districtleiders mor gen bij onzen secretaris H. Lombert Sta tionsweg 8a in ontvangst kunnen worden genomen. Hieronder drukken wij af een overzicht van onze verkiezingsbureau's waar op den dag van de verkiezingen alle mogelijke inlichtingen kunnen worden in gewonnen. Knip dit overzicht uit en bewaar het' goed. Het is van onschat bare waarde. Tot zoover gaat alles best. Maar we hebben nog dringend noodig auto's fietsers en stemopnemers. Auto's voor het Vervoer van zieken en ge- brekkigen naar de stembus. Fietsers om regelmatig de stemmen die opnomen wor den door onze stemopnemers bij de offi- cieele verkiezingsbureaux over te brengen naar onze eigen verkiezingsbureau's. Stemopnemers om de stemmen op te nemen van 12 tot 2 uur. Meld U nog heden aan. Anders is het te laat! Helpt ons onze taak ten einde toe ten uitvoer te brengen. Namens het Bestuur van „Dr. Schaepman" Mr. H. F. A. DONDERS, Voorzitter. H. LOMBERT, Secretaris. VERKIEZINGSBUREAUX Le verkiezingsbureaux van „Dr. Schaep man" zijn Woensdag gevestigd op de on derstaande plaatsen: Centraal Bureau, Stationsweg 8a, Tel. 555, Bestuur. I2 J. J. Paardekooper, Vrouwensteeg 16, tel. 251; L. P. Bik 345 R. K. Weeshuis, St. Jacobsgr. 1 tel. 548, P. N. Brouwer. 678 F. J. L. van Noort, Kraaierstr. 20, tel. 1616, F. J. L. van Noort. 910 J. H. Nijkuis, Mare 52, tel. 2682, Th. B. Kriek. II12 J. G. Klumper, Boerhaave straat 12a, tel. 1801, P. v. Bergen Henegouwen. 1314 Carmelites'senklooster, Oude Vest 45, tel. 1885, L. H. v. d. Meel 1516 Holl. Kleeding Industrie, Haar lemmerstraat 137, tel. 278, B. v. Noort. 1718 den Burcht (koepel), Nieuwstraat tel. 436 J. M. H. Horikx. 192021 J. v. d. Steen, Heerengracht 40, tel. 667, J. H. van Zijp Jr. 223738 V. Casveld, Sieboldtstraat 10 tel. 2293, M. J. Aniba. 2324 J. A. Hoogeveen, Morsehweg 32, tel. 2089, B. Stikvoort, 252627 J. H. A. Manders, Oegst- geesterlaan 12, tel. 292 F. Schneiders. 282930 J. C. v. d. Wiel, Haarlcm- merweg 7, tel. 2151, A. Langoveld. 31 tot en met 36 R. K. School, Heeren singel 27, tel. 1474, N. de Water, en M. Th. van Zijp. 3940 O. P. J. v. Remundt, Zijlsingel 5, tel. 395, H. A. Henzing. 411243 A. M. Dieben, Hooge Rijndijk 142, tel. 1783, A. M. Dieben 4718 Firma A. J. Verberg, Heeren straat 43, tel. 1950. J. H. van Zijp. 444546, J. A. van Oijen, Magd. Moonstraat, tel. 2162 J. A. v. Oijen.* 495051, Klooster, Haagweg, tel. 2645, W. J. van Zijp. PROPAGANDISTEN, die bereid zijn op den dag der verkiezing den uitslag aan de officieele stem bureaux op te nemen en zoo spoedig mogelijk per fiets te 1ste aan de Redactie van de Leidsche Courant en daarna terstond aan ons eigen bureau, Café „Zomerlust" (Groote zaal) worden dringend verzocht zich nog heden avond op te geven aan het secretariaat Stationsweg 8a. DE COLLECTEN. De opbrengst van de gisteren aan de uit gangen der kerken gehouden collecten is: Hartebrug 169.75 St. Petrus 157.93 Mon Père 86.23 St. Jozef 67.06 K Haagweg 47.04 Totaal 528.06 J-j 121/2 jaar onderwijzeres. Heden werd op de R. K. School der „Voorzienigheid" het koperen feest ge vierd van de onderwijzeres Mej. J. Catin, die reeds in Maart jl. 12 1/2 jaar als on derwijzeres aan deze school verbonden Was. Dit feest was door den Vastentijd en andere omstandigheden toen uitgesteld en werd hedenmiddag op aardige wijze ge vierd. Mej. .Catin werd met haar familieleden in het schoollokaal ontvangen door de le den van het schoolbel uur en de kinderen. De laatste boden haar een aardig geschenk aan en voerden eenige reidansen uit. De voorzitter van het schoolbestuur, Pastoor Th. Beukers, sprak de jubilaresse toe met woorden van hulde en waardee ring. Het was een goed geslaagde feestelijke Handelsregister K. v. K. Ontheffing 5651. H. Foks, Leiden, Lage Rijndijk 92a, brandstoffenhandel. W ij z i g i n g. 4449. R. K. Fonds voor Ziekenhuisverpleging, Gegstgeest, Ter- weeweg 38. Uittr. Vice-Voorz.: Mevr. D. J. J. M. SpitzenGu'obi, Oegstgeest. Zaterdagmiddag om ongeveer half vier had in de Zweminrichting „de Zijl" een on geval door eigen onvoorzichtigheid plaats. De 12-jarige K. viel van de wal in het on diepe bassin, en kwam met een arm op den bodem terecht, tengevolge waarvan hij vermoedelijk den arm brak. De zwem-on- aerwijzer P. Arnoidus, die spoedig aanwe zig was, bracht den jongen in het perso- neel-gebouw, waarna onmiddellijk de E. H. D. werd gewaarschuwd ,die spoedig aan wezig was, en hem onderzocht. Overbren ging naar het Acad. Ziekenhuis werd door den dokter noodig geacht voor verder on derzoek. Zaterdag slaagden voor. den Ned. R. K. Bond „St. Genesius" voor stenografie: Mejuffrouw Adri de Reede, Ida Webber, Lies Wakka en Gerda de Bruijn. Voor machineschrijven: mej. Hène Jans- sens, Pauline de Gooyer, Lena Kerkvliet, Anny van der Most van Spijk en Gerda de Bruijn, leerlingen der Zusters Mariaschool Haarlemmerstraat. Zaterdag slaagden voor kantoorsteno- grafiste bij den R. K. Bond voor Groote Schrijvers „St. Genesius" de jongedames T. v. Licht, M. van Heek, J. de Winter, A. Nieboer en T. Miltenburg. Benevens voor Machineschrijven Ohr. Poelsma, Th. Reizevoort, L. van Son en L. Verhoeven, allen leerlingen der St Jozef school, v. d. Werffstraat. Voor het examen nijverheidsonderwijs, akte N V, is te Den Haag geslaagd mej. J. Dokter, alhier. Een paard van de veld-artillerie, dat Zaterdagmiddag door een militair over de Prnsessekade werd geleid, sloeg op hol en rende het Rapenburg op. Een vrouw wan delde daar met een kinderwagen. Zij kon zichzelf voor het hollende paard in veilig heid stellen, maar liet de kinderwagen op strata staan. Het paard sprong over den wagen heen en vernielde de kap en de zij kant er van. Een kind van een jaar oud, dat in den wagen lag, bleef wonderlijk ge noeg ongedeerd. Het paard is na deze hel dendaad, op zijn gemak naar de stal ge kuierd, zonder verdere ongelukken te ver oorzaken. LEIDEN. Geslaagd: voor het economisch candidaats-examen indologie de heer J. W. F. Meylink (Voor burg). Bevorderd is tot doctor in de Wis- en Natuurkunde op proefschrift getiteld „Stu diën overLunasia Amara (blanco) Var. Costulata (hoch) de heer E. H. Wirth, ge boren te Amherst (Ohio, U.S.A.). LAATSTE BERICHTEN OEGSTGEEST. Personalia. Geslaagd te Venray (R. K. Gymnasium) diploma A, T. Vos de Waal alhier. Diefstal. Ten nadeele van C. H. alhier is uit de schuur achter zijn woning een zoo goed als nieuw heerenrijwiel ontvreemd. De politie stelt een onderzoek in. HOOGE RAAD. De moord in de Willibrordusstraat te Rotterdam. De Hooge Raad heeft heden verworpen het cassatieberoep van den 23-jarigen G. M. uit Oss, die in hooger beroep door het Haagsche Gerechtshof is veroordeeld tot levenslange gevangenisstraf wegens dood slag onder verzwarende omstandigheden, gepleegd op zijn schoonzuster in de Wille- brordusstraat te Rotterdam. Dr. v. Aalst over het moratorium. Naar aanleiding van het bericht, dat president Hoover aan de mogendheden een voorstel heeft gedaan om de betaling van de oorlogsschulden voor een jaar stop te zetten en dit voorstel is gedaan op voor waarde. dat gelijke concessies aan de debi- teurstaten zullen worden gedaan, had het Persbureau Vaz Dias een onderhoud met dr. C. J. K. v. Aalst, president van de Nederl. Handel Mij. De heer v. Aalst sprak als ziin meening uit, dat de stappen, die door de Ver. Staten zijn gedaan, als een zeer gunstig verschijnsel zullen moeten worden beschouwd. Hieruit blijkt toch, dat Amerika thans gaat inzien, dat het zich van Europa niet geheel afzijdig kan houden en moet meewerken aan maatrege len, die eventueel een economisch herstel kunnen veroorzaken. HOOVERS MORATORIUM-VOORSTEL. De interventie van von Hindenburg. NEW-YORK, 22 Juni. (V. D.). Naar aanleiding van het bericht, dat Rijkspresi dent von Hindenburg zich persoonlijk zou hebben gewend tot president Hoover, deelde de Amerikaansohe staatssecretaris Stimson gisteravond me:le, dat Hoover, toen de eerste berichten binnenkwamen in zake den catastrophalen financieelen toe stand van Duitschland, de Duitsche rijks- regeering verzocht om een verslag over den toestand in het Rijk. President Hoo ver voegde er aan toe, dat hij er prijs op stelde, de mcening te hooren uit de hoog ste bron. Stomson deelde verder mede, dat rijkspresident von Hindenburg daarop ant woordde met een lang en vertrouwelijken brief aan president Hoover. De inhoud van dezen brief wordt geheim gehouden, doch bevestigde volkomen de eerste be richten over den ernst van den toestand. Naar verluidt zou Hoover na de bijeen komst op Chequers aanvankelijk van plan zijn geweest, in omgekeerden zin te rea- geeren op de propaganda voor herzieniug der bestaande verdragen. Een belangrijke factor, die heeft medegewerkt tot een vol slagen wijziging van Hoover's standpunt was de terugkeer uit Europa van senator Dwight Morrow, die den president even eens inlichtingen gaf omtrent den toe stand in Duitschland en hem verzekerde, dat de rijksregeering, wanneer er geen verbetering in den toestand kwam, een revolutionaire situatie nauwelijks zou kun nen tegenhouden. De catastrophe van de Oosterfrijksche Kredit-Anstalt en de be richten van Mellon vergrootten de vrees van Hoover en de brief van von Hinden burg was een der laatste stooten, die noo dig waren om hem tot zijn voorstel te doen overgaan. In het algemeen schijnt de Ame- rikaansche pers met Hoover's actie in te stemmen. De democratische bladen betreuren zelfs dat hij er zoolans mee gewacht heeft. NEW-YORK, 22 Juni. (V. D). De voorzichtige verwijzing van president Hoo ver in zijn verklaring naar een verminde ring van de bewapening te land door de geallieerden als factor, die kan bijdragen tot verbetering van den economischen toe stand, acht men in sommige Amerikaan- sche kringen een teeken, dat Hoover be reid zou zijn, niet slechts voor een jaar, doch voor langeren tijd, gedeeltelijk mis schien zelfs voor goed, uitstel op de beta lingen te verleenen, wanneer Europa in derdaad zal overgaan tot een belangrijke vermindering der bewapening. BLOEDIGE BOTSINGEN IN MEXICO. NEW Y"ORK, 22 Juni (Y.D.) Naar ge meld wordt zouden te Huatusce in den Me- xicaanschen staat Vera Gruz relegieuse twisten zijn uitgebrokenn, die tot bloedige gevechten hebben geleid, waarbij vijf en twintig personen werden gedood. Oud-president Fallières overleden. PARIJS 22 Juni (V.D.) Op bijna 90- jarigen leeftijd is overleden Clement Ar- mand Fallières, van 19061913 persident der Fransche Republiek. Van zijn ambtsperiode herinneren vele Nederlanders zich nog het bezoek dat pre sident Fallières in Juli 1911 aan ons land brcht, toen hij de Koningin en den Prins aan boord van een Fransch oorlogsschip ontving. Het voly.gend jaar'in 1912 fungeer de hij daarentegen als gastheer, toen de Koningin een tegenbezoek aan Parijs bracht. AMSTERDAM, 22 Juni. Vee. Ter vee markt wareu heden aangevoerd* 496 vette koeien, waarvan de prijzen waren: le kwal. 1.00—1.06, 2e kwal. 86—98 cent 3e kwal. 7084 cent, mindere soorten 6470 cent per kg. slachtgewicht158 melk- en kalf- koeien 2S0380 per stuk; 150 Vette kal veren 2e kwal. 6672 cent en 3e kwal. 58 64 cent per kg. levend gewicht; 106 nuchtere kalveren 713, 28 schapen 26 32, 10 lammeren 222S, 860 varkens: vleeschvarkens, wegende van 90110 kg. 4445 cent, zware varkens 4344 cent, vette varkens 4042 cent per kg. slacht gewicht; 181 paarden 120—230 per stuk. Aangevoerd 8 wagons geslachte ïunderen uit Denemarken. ROTTERDAM, 22 Juni. Vee. Ter vee markt werden aangevoerd: 1314 varkens, 517 vette runderen, 282 vette kalveren, 186 schapen of lammeren. Prijzen per half kg.: koeien 4951 cent,.ossen 42.545 cent, stie ren 2934 cent, vette kalveren 6570, 55 60 en 42.5—47.5 cent, schapen 3550 per BIOSCOPEN. Casino: Voor volwassenen. Trianon: Voor volwassenen. Luxor: Afgekeflrd. LEIDEN. Ondertrouwd: M. C. Dors jm. 24 jaar en S. do Vos jd. 23 jaar C. Blans- jaar jm 29 jaar en S. Bod rij jd 24 jaar N. Beij jm 91 jaar en M. O. Meijers jd 19 jaar J. B. van der Heijden jm 23 jaar en J. Sjardijn jd 20 jaar N. Hollebeek jm. 24 jaar en H. M. Doesburg Lanooij jd 21 jaar J. Turenhout jm. 25 jaar en J. Bergman jd 26 jaar A. Plezier jm. 24 j. en A. Siera jd 24 jaar A. Braggaar jm 20 jaar en S. M. Linschooten jd 19 jaar C. G. On*'eo jm 31 jaar en G. Veen jd 28 jaar H. A. van der Reijden jm 22 jaar en E. Verstraal en jd 20 jaar M. F. vaA Kampenhout jm. 27 jaar en J. F. Schro der jd 26 jaar. Geboren Maria Cornelia dr. van W. C. van der Mark en van M. C. v. d. Berg Jacobus, zon van D. van den Burg en M. Flanderhijn Elizabeth Geertruida, dochter van J. Voogd en P. D. M. Visser. Overleden: H. van der Zon zoon 7 uren M. Haasnoot dr. 19 maanden. stuk, varkens 17.516 cent; Koeien minder vlotte handel, niettegen staande hoogere prijs moesten zij toch iets lager worden afgegeven. Vette kalveren kalme handel, prijzen jets lager. Schapen en lammeren, stroeve handel, prijzen stationair, Varkens lagere handel, vleeseh- varkens iets hooger. ZJouters vlugge han del, prijzen 1617. WISSKLNUTEERIN'GEN AM.STEBDAM) (Niet officieel). Berlijn -58.091 /2 - 12.09 2.487/l6 9.73 Londen New York Parijs Brussel - 34 5Sl/2 Zwitserland 48.19 Milaan 13.011/2 Madrid 23.85 Oslo 66.55 Kopenhagen 66.55 Stockholm 66.65 Weenen 54.921/2 Praag 7.36t/2 Boedapest Prolongatie 1 pet. BEURSOVERZICHT. Het onverwachte voorstel van Hoover, de betaling van interest en aflossing op de oorlogsscnulden een jaar uit te stelten, heeft een totale verandering in «het beurs- sentiment gebracht. Van de lusteiboze stemming der laatste dagen der vorige week was niets overgebleven. Integendeel demonstreerde zich over de geheele linie •een groote kooplust, die slechts tot sterk oploopende prijzen kon worden bevredigd. Contramine-dekkingen waren niet vreemd hieraan. De affaire was over de geheele linie zeer omvangrijk en het is moeilijk te zeggen waarin het meest omging. Wellicht waren het Kon. Olie, die het drukst werden verhandeld. Het leidende Oiiefouds zette ruim 20 pet', hooger in en liep vervolgens behaalden flinke winsten. Vervolgens von- nog verder op. De Amerikaansche soorten den belangrijke omzetten plaats in Philips, dei rui m25 pet. avance boekten. Unilevers behaalden een nagenoeg overeenkomstige winst. Aku's werden tto 75 pet. afgedaan, dus bijna een waardevermeerdering met één derde sinds Vrijdag. Calvé Delft kwa men boven pari. Ned. Ford mede willig. Tabakken profiteerden eveneens van de gunstige bendenz. S'enemba's openden ruim 20 pet. boven Vrijdag, doch liepen nadien toch iets terug. Rubbers drukker verhan deld, dan den laats ben tijd het geval was en liepen zonder uitzondering naar boven. Suikers betrekkelijk kalm, hetgeen niet verhinderde, dat de noteeringen zich aan merkelijk hooger stelden. Scheepv. en Mijnaandeelen zonder uitzondering hooger. Amerikanen zeer belangrijk boven New Yorksche pariteit. De arbitrage onthield zich van verkoopen. Daw es- en Young-lee- ning zeer vast; laatstgenoemde kwam bo ven 70 pet. Heden overleed tot onze diepe droefheid in het Minderbroeders- klooster te Vorden na een langdurig lijden, voorziejflf van de H.H. Sacrniaafebema onze ge liefde jttooBsf Broeder, Bohuv»yroe^pr en Ocon frJjHBJfïNIUS RAAPT» RST C. FfM., in den ^u^oerdom van 29 jaar, in het 4e jaar van zijn priesterschap. Uit" aller naam: L. RAAPHORST Leiderdorp, 22 Juni '31 Hooge Rijndijk F. 40 Eenige en algomeene kennisgeving.

Leidsche Courant | 1931 | | pagina 3