.VOCOMêDDEE poom Dneesmann Nu komen de mooiê dagen aan I En daarmee de noodzakelijkheid om voor het zomerweer gekleed te gaan. Om U in dezen tijd modern en flatteus te kleeden, moet U aan Uw toilet heel wat eischen stellen. Bekijkt U eens de modellen op deze pagina. of beter nog, komt U eens onze uitgebreide collectie zien. U kunt er zeker van zijn, dat U bij V. D slaagten zoo voordeelig I Tweed Jongedames Mantel, Sportief mo-, dek nieuwe reyers corsage en leëren ceintuur'Jn de com» binaties zwart/wit en bruin/witvpr- C90 krijgbaar- Vischgraat diagon, Backfish Mantel,1 nieuwe revers, cor sage, breede lak ceintuur en geheef op serge. In zwart/ witenbruinM 775 wit, slechts I Zeer sportief Jonge dames Japonnetje van crêpe chinette, hn. fiatteuse klokrok, ceintuur en jabot- revers. In alle pastel tinten ver- 890 Fleur de Laine Dames Mantel, fiatteuse jabot, cor- Solak-ceintuur en geh. op serge. In marine, nacht blauw en mode. 2975 Maten 42-50. Laine Natté Jonge dames Mantel, met nieuwe revers, cor sage en leer-ceint Geheel op zijde, in bleu en licht- tot donker, <4 O90 mode. Frisé Georgette; Jongedames Mantel tailleur-fagon, nieu we revers m. corsa ge, leer-ceintuur en geh. op serge. Licht- endonker-Q^75 mode Diagonaal Tweed 'Jongedames Mantel rug met keilernaad, leer-ceint.,- nieuwe revers, corsage en m. zijden voering. In zwart/wit en Q90 bruin/wit Bijzonder fiatteuse Jonge dames Japon van Shan tung Naturel, met aardige plooirok, ceintuur en das. Bij ons verkrijgbaar O90 voor slechts Aardige Zomer- Japon van ge bloemde Voile met plooirok en bij zonder flatteus gar nituur. In de aller nieuwste des- 750 sins, slechts "VEEPKOTTEQ tjoidm

Leidsche Courant | 1931 | | pagina 12