VRIJDAG 15 MEI 1931 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD PAG. 10 Tweeriemsgieken. Vervolgens kwamen de tweeriemsgieken J umioree van Njord en La ga in de baan van 2000 Meter. Njowd is het eerste weg, doch Laga ligt. spoedig gelijk zet een hoog tempo in en ligt op 100 Heler reeds voor om geleid el ijk 1 1/2 lengte uit te loopen. Njord lveeft met het ruwe water te kampen, terwijl Laga rustig voortroeit. De at.rijd is dan ook weiiniig emotioneel. Laga loopt steeds meer uit en krijgt een voorsprong van vier lengten op de Leidenaars. Op de helft van de baan is Laga, dat meer onder den Zuid wal komt te liggen, ongeveer 5 lengten voor. Een overwinning van Laga is zeker. Met een voorsprong van oneer dan tien lengten, gaan de technische studenten als eersten door de finish. 1. Laga, tijd 8 min 46 2/5 sec. (met K.G. Westendorp 77 K.G.L. Lieftinok, 76 K.G. en A. Meyer, 50 1/2 K.G. als stuurman); 2. Njord. Minerva acht. In het- nummer Minerva acht, een num mer voor oud-studenten, over 1000 M. ver schijnt alleen een Lagiaploeg aan de strat, waarvan de leden, na den walk over ieder een medaille ontvingern. Heb laatste nummer gaat tussohen de achtriemsgdeken Juniores van Njord, La-ga, Tribon.I, Xereus en Triton II. Als gevolg va>n het buitengewoon moeilijke starten, is besloten de startlijn 100 Meter naar voren te verleggen waar het water minder woelig is. De ploegen zijn gelijk en blijven de eer ste honderd meter gelijk. Njord is een neus lengte voor Laga, terwijl Triton met Laga gelijk ligt., Nereue hoeft een geringen voor sprong behaald op Njord. Op 500 meter lig- geu Nerens en Laga, gelijk een Lengte voor Triton en Njord die eveneens gelijk liggen. Ne reus wondt een op een n euslengte to or La,ga, Njord is derde, terwijl de beide Tri- t-onploegen als laatsten door de finish gaan. De tijd van Nereus was 5 min. 55 sec. In verband met de moeilijkheden bij het &tarten als gevolg van het slechte roeiwa- ter, werd het laatste nummer meer dan een uur na den vastgestelden tijd afgewerkt. KON. NED. VOETBALBOND. Overzicht. Hemelvaartsdag. Een dag van zon en wind. Toch nuttig om bij een achterstand, in d'e wedstrijden te gebruiken. Zoo von den gisteren twee wedstrijden om het kam pioenschap plaats. Ajax hield zich Velo- citas gemakkelijk van het lijf. Evenals het vorig jaar leden de Groningers te Amster dam een groote nederlaag. Eenige kans om behoorlijk te eindigen hebben o.i. de Groningers niet. Go Ahead verloor haar eersten wedstrijd met -20 van Philips. Wel een bewijs, dat do Eindhovenaren zich na hun nederlaag tegen Ajax goed hersteld hebben. In De venter vertoonden zij een spel, dat over alle linies sterker was dan van Deventer. O. i. zal de strijd hoofdzakelijk gaan iusschen Feijenoord en Ajax met Ajax als gevaarlijk outsider. De stand is thans: gesp. gew. gel. verl. v.t. pnt. Ajax 3 2—1 13—7 4 P. S. V. 3 2—1 9—4 4 Feijenoord 1 1 5-2 2 Go Ahead 1 1 02 Velocitas 2 2 012 In Afdoeling IV werd voor de promotie naar de eerste klasse gespeeld tusschen Bleijerheide en Roermond en Wilhelmina tegen Dongen. Bleijerheide won met 30 Wilhelmina met 10, zoodat de kans op behoud van Wilheknina nog niet verke ken is. In het Noorden verloor M. S. C. op nieuw, thans van W. V. V. Dat ziet er slecht- uit voor de Meppeler club. AJAX—VEL0C1TAS. 7-0. Het treffen tusschen Ajax en Velocitas te Amsterdam is een vrij groote teleurstel ling geworden. Het was over het algemeen een zeer matige wedstrijd, waarin Ajax gedurende bijna den geheelen speeltijd het beste van het spel had. De Amsterdammers verdienden de overwinning dan ook vol komen. Maar 7—0 doet toch eenigszins eigenaardig aan. Want van de zeven doel punten hadden er vier of vijf voorkomen kunnen worden. Over het algemeen toonde Ajax beter spel dan de Groningers. Het ploegverband was goed, en ook het samenspel was vaak uitstekend verzorgd. Daar er een vrij straf fe wind stond, over de breedte van het veld, sprak het van zelf, dat het leder zoo veel mogelijk langs den grond moest wor den aangegeven. Ajax zag dat wel in, de Noordelingen echter beginnen steeds weer de fout den bal hoog te trappen, door den wind kwam het leder gewoonlijk heel er- gons anders terecht. Een belangrijker fout is echter de men taliteit, waarmee de Groningers spelen. Bij tegenslag la-ten zij direct den moed zakken, waardoor de tegenstander vaak vrij spel wordt gelaten. Ajax profiteerde dan ook van deze absoluut onjuiste opvatting der Noordelingen. In de eerste helft namen de Ajaxieden door een buitenspeldoelpunt de leiding. Daarvoor hadden de Groningsche backs met succes den buitenspelval open gezet. Scheidsrechter Merckelbach was dat niet ontgaan. Eenmaal overzag hij echter de offside-positie van Twelker en de Gro ningers stonden achter. Ofimiddellijk lie ten zij den moed zakken. Tot de rust hiel den zij echter stand. Doch toen in de twee de helft Ajax direct achter elkaar twee punten maakte, was het met Groningers gedaan. Eenmaal liet Rozema een schot gaan, zonder dat hij er een hand naar uit stak. Toen Knol in doel stond gingen twee schoten in doel, die absoluut voorkomen hadden kunnen worden. De score 70 voor Ajax is door een en ander nu wel duidelijk. Een 31 of 41 stand had de verhouding beter weer gegeven. Voor het overige was het Groningsche team wel een aardige ploeg. Het vorige jaar begonnen de Velomen- schen in Amsterdam met een 80 neder laag. Het scheelde gisteren niet zoo veel. Zondag jl. verloor Velocitas te Eindhoven met 50; wel zijn de groenwitten slecht begonnen. Ajax heeft thans twee van haar drie wedstrijden gewonnen. En toch slaan we die overwinningen niet hoog aan. Ook gisteren schonk het vertoonde spel geen voldoening. In de eerste helft scoorden de Amsterdammers eenmaal, daarna maakten zij van hei. hulpelooze spel der Groningers gebruik om den stand tot 7—0 op te voeren. GO AHEAD—P. S. V. 0—2. In den eersten wedstrijd van Go Ahead voor de kampioenscompetitie hebben de Deventenaren eeen verdiende nederlaag geleden. P. S. V. demonstreerde over alle linies eeen goed sluitend speel, doch aanvankelijk wilde het met het schieten niet bijzonder vlotten. De Zuiderlingen zijn gedurende drie kwart van den strijd het meest in den aanval geweest en dat het slechts 2—0 bleef is voornamelijk te danken aan het uitstekende verdedigen van doelman Halle, die enkele fraaie safes verrichte. De beide achterspelers onderbraken weliswaar veel aanvallen, maar toonden zich geen meesters in het wegwerken van den bal. De middenlinie kweet zich behoorlijk van haar taak, met Jan Halle als uitblinker. De kantspelers namen echter dikwijls een te verdedigen de positie in, hetgeen tot gevolg had, dat de voorhoede, waarin het toch al geweldig „rammelde", meestal op haar zelf aangewezen was. Jan de Kreek en de Vries vonden wij hier nog de besten en van Run had het. af en toe zwaar te verantwoorden tegen den kleinen links buiten der thuisclub. Bij de «P. S. V.'ers traden speciaal Boumans, Van Run en Hei-mans op den voorgrond, terwijl ook alle anderen zich hun plaatsen ruimschoots waard toonden. Scheidsrechter Boekman hield de teu gels strak en bleek goed voor zijn taak berekend. Go Ahead trapt af en onderneemt den eersten aanval, waarbij Jan Halle ver naast schiet. P. S. V. doet dan een ge vaarlijken uitval, maar wanneer de bal weer geretourneerd is, brengt Jan de Kreek het doel der tegenpartij in gevaar, waaraan Hermens een einde maakt. De linksbinnen van P. S. V. probeert heb met een scherp schot, waarbij Halle den bal wegstompt. P. S. V. neemt lang zamerhand het initiatief van den aan val over en in de nu volgende periode laat v. d. Broeke twee goede kansen door naast schieten verloren gaan. Dan gaat Jan de Kreek er vandoor. In het strafschopgebied wordt hij op ruwe wijize door Van Run tegen den grond gewerkt en de scheidsrechter kent eene straf schop toe, die door Jan de Kreek door langs de paal te schieten, niet wordt be nut. Met blanken stand wordt de rust aangekondigd. In de tweede helft zijn de Deventena ren wat beter op dreef, maar Boumans laat zich niet verschalken. Na 19 minu ten mist Brilleman, waardoor Lommen een vrij veld voor zich krijgt en met een laag schot in den uitersten hoek Halle passeert. Door dit doelpunt moreel ge steund, valt P. S. V. energiek aan. En kele minuten na het 'eerste doelpunt krijgt Visser eindelijk gelegenheid een mooien hoogen voorzet te geven; v. d. Broeke zet zijn hoofd onder den bal en onbereikbaar voor Halle vliegt het leder in het doel (02). Go Ahead heeft dam pech, als- Jan de Kreek keihard tegen de paal schiet. Met onveranderden stand komt het einde. De gebroeders Adam. In den laatsten tijd komt een jongere broer van den rechtsbuiten van hét Neder- landsohe elftal Adam II noemen de Zwitsers hem geregeld in het eersie elf tal van de Zürioher Grashoppers uit. Zijn spel wordt zeer geroemd en in den jl. Zon dag door de Grasshoppers gespeeklcn eind strijd voor den beker blonk hij in liet bij zonder uit en trad ook zijn oudere broer weer op den voorgrond. Oudere voetballers zullen zich de ge broeders Adam uit Ajax (Leiden) herinne ren, uit de dagen van Hector Cramer, de Stoppelaar, van Zanten en Tetterode. Dat waren vader en oom van de jongelui die nu spelen. „Vad." Leidsche Politie-Sportvereeniging. Woensdag speelde het le elftal L. P. S. V. een competitiewedstrijd voor den N. P. S. B. tegen K. I. S. (Rotterdamsche In specteurs). R. I. S. verscheen met slechts 9 man en was door het gemis van Lagen- daal wel gehandicapt. L. P. S. V. stelt zich volledig op en toont al direct na den aan val, dat het haar ernst is dezen wedstrijd te winnen. Na ongeveer 10 minuten spe len weet erveer dan. ook uit een fraaien voorzet van Verstraeten het le doelpunt te scoren met een fraai keihard sohot. Nu komt er de geest bij de Leidsche politie mannen zoo mogelijk nog meer in en aan val op aanval moet de Rotterdamsche ver dediging, die overigens keurig werk laat zien, afslaan. Als ten slotte het eindsig naal klinkt, heeft L. P. S. V. een welver diende 4-2 overwinning behaald. Zaterdagmiddag 3.30 uur speelt het 2e elftal een wedstrijd tegen „Maaldrift I" uit Wassenaar. ZWALUWEN—R00DE DUIVELS 2-4. Veel bijzonders heeft de Zwaluwenploeg tegen de Roode Duivels op het Sparta-ter- rein te Rotterdam niet te zien gegeven. Middenlinie en achterhoede waren volko men onvoldoende en slechts Odijk en bijtij den de voorhoede kon bevrediging schen ken. Wels speelde op rechterbuitenplaals weer een be3ten wedstrijd en ook Van Nel len, hoewel zich zichtbaar sparend, liet be hoorlijk voetbal zien. Ruisch verdeelde goed en was een handig dribbelaar. De binnenspelers Viergever en de Maar wa ren in deze linie de minsten. De Roode Duivels vormden een veel meer homogene ploeg, het samenspel tus schen de verschillende linies, vooral tus schen voorhoede en middenlinie was uit stekend. Zonder zich erg in te spannen konden de Belgen gemakkelijk het falende Zwaluwen-elftal slaan. Het Zwaluwen-elftal was als volgt sa^- mengesteld: Doel: Odijk (Hollandiaan); achter: Le- lyveld (V. U. C.) en Van der Griendt (V. S. V.; midden: Sterk (Het Gooi), Schoorel (H. B.S.), en. Breitner (A. D. O.); vóór: Wels (Unitas), Viergever (Sparta), Ruisch (D. F. C.), De Maar (Z. F. C.) en Van Nel len (D. H. C.). Scheidsrechter was de heer Israels. De Belgen nemen echter al gauw het spel in handen. Hellemans lost uit een voorzet van links een onverwacht hard schot, dat juist naast vliegt. A'ls Schoorel en Lely- veld samen naar den bal loopen, missen ze beiden en de Belgische voorhoede komt vrij voor doel, Odijik loopt uit, Provo tege moet. Het schot kaatst van de lat in het veld terug, waar Helleinans klaar 3taat om den bal in het leege doel te plaatsen (10) De Zwaluwen wordt thans gevaarlijker. Een schot van Ruisch uit een vrijen schop, word't door Braet goed gestopt. Mooi geeft Ruisch door aan de Maar, wiens kopbal tegen den paal komt. Even later plaatst De Maar tusschen de achterspelers door scherp naar Van Nellen, die hoog voorzet, Viergever kopt prachtig in (11). Ails er een half uur gespeeld is krijgt Wels gelegenheid om een goeden voorzei te geven, die De Maar vrij staande, den bal bezorgt. Onhoudbaar vliegt het leden in het net. (21). Een paar minuten later kunnen Lelyveld c.s. den stug doorzettenden Hellemans niet. houden en langs den uitloopenden Odijk scoort Hellemans fraai zijn tweede doelpunt (22). Tot de rust blijven de Belgen wat ster ker zonder echter te kunnen doelpunten. Na tien minuten krijgen de Roode Duivels een vrijen schop te nemen, eenige meters buiten het strafschopgebied. Luyten schiet keihard op doel, v. d. Griendt raakt den bal even aan en onhoudbaar vliegt het le der langs Odijk (23). Vlak daarop mist. Hellemans vlak voor het Hollandsche doel een eenvoudige kans. Hetzelfde doet- De Maar aan de overzijde, al« Wels prachtig werk verricht en hem op 2 Meier voor de doellijn het leder voor de voeten legt. De Maar schiet tegen den doelman aan. Wels biedt daarna Ruisch kans op een ver schot, net weet Braet den bal hoekschop te tippen. Na een door braak van De Maar en Ruisch krijgt Wels een moeilijke kans, hij schiet hard tegen, den uitgeloopen doelman. Prachtig stompt Odijk een kogel van dichtbij, door Helle mans gelost, het veld in. Bij een hard schot van Ruisch maakt een Belg „hands" op den rand van het strafschopgebied, De Maar schiet uitstekend, de doelman stopt best. Een kwartder voor het einde maakt. Luy ten met- een kopbal in een hoekje het vier de Belgische doelpunt (24). De laatste minuten zijn zeer weinig in teressant. 5000 van de 10.000 bezoekers ver laten het terrein vóór de strijd is gestre den. Het einde komt met 24. R. K. FEDERATIE. R.-K. S. V. „Teylingen". In een mooi gespeelden wedstrijd onder goede leiding van scheidsrechter G. Niers man wist Teylingen III een mooie 4—0 overwinning te behalen op BI. Zwart III. A.s. Zondag moet Teylingen III naar Al- phensche Boys II. De wedstrijd vangt aan om 2.30 uur. Vertrek per auto om 1.30 uur vanaf K.S.A. Het eerste elftal moet uitkomen tegen Lisse. II voor de nederlaagwedstrijden. Lisse viert haar 2e lustrum, waarvoor Tey lingen 1 a.s. Zondag om 2 uur de feesle- lijkheden zal openen. Wij rekenen er op, dat het geheele elf tal van Teylingen present zal zijn, dan be looft het een spannende strijd te worden DIOC. HAARL. BOND. R. K. S. V. A.V.V. Om den Burg. Keijzer-Beker. Hemelvaartsdag speelde het le elftal om 2.30 u. tegen S.N.A. I uit Stompwijk om den Burg. Keijzer-beker. Onder de keu rige leiding van scheidsrechter A. Zorn uit Rotterdam wordt om pl.m. 2.30 uur begon nen, waarbij blijk£, dat. beide elftallen en kele invallers tellen. Nadat de Geesbel. Adviseur, Kap. Pronk, den aftrap heeft ge daan, wordt terstond aan beide zijden flink aangepakt, doch de re«p. verdedigingen blijken voor hun taak berekend en zuive ren steeds met verre trappen het terrein. Aan beide zijden worden telkens aardige aanvallen op gezet, doch tot doelpunten komt het niet en met blanken stand wordt gerust. Na de rust blijft de strijd hetzelfde aan zien houden en gaan de partijen aardig te gen elkaar op. Bij een A.V.V.-aanval wordt heel tactisch op den midhalf teruggespeeld en deze schiet met een keurigen omhaal in den uitersten hoek, waardoor de S.N.A.- keeper wordt verrast en via zijn handen verdwijnt de bal in liet doel (1—0). S.N.A. gooit er dan nog een schepje op, doch ook A.V.V. zit niet stil en onderneemt eenige aanvallen, doch zonder succes; aan beide zijden worden nog enkele mooie kansen ge mist en dan fluit de scheidsr., die correct leidde, het einde van dezen fair gespeel- den wedstrijd; een gelijk spel was o.i. een betere verhouding geweest. Na afloop reikte Kap. Pronk den beker I aan A.V.V. met eenige hartelijke woorden uit, waarop de A.V.V.-aa-nvoerder dankte j I en ook dank bracht aan S.N.A. en scheidsr. voor den prettigen wedstrijd. Uit het Leidsche District. De Juniorencompetitie. Programma voor Zondag 17 Mei. A f d. AS.J.C. IAlpbensche Boys I. Afd. B: Meerburg IIV.V.L. I; Lisse IIV.V.B. II (12 u. 30). Waar geen aanvangsuur vermeld staat, vangen de wedstrijden aan om 1 uur. De uitslagen van Zondag 1.1. en van He melvaartsdag zullen gepubliceerd worden tegelijk met die van de voor Zondag a.s. vastgestelde wedstrijden. De competitieleider: P. J. A. DE VRIND. R. W. D. I—V. V. B. I 1—1 Het is R. W. D. gis! eren niet mogen ge lukken de puntjes te behalen. In een wed strijd waarin zij steeds de meerdere waren hebben ze met 2-1 het onderspit moeten delven tegen V.V.B. De belangstelling voor dezen wedstrijd was groot. Even 1 uur fluit scheidsrechter M. Duin dam, dit - uitstekend voldeed, beide elftal len binnen de lijnen. R. W. D. wint den toss en kiest den wind mee. Direct zitten zij voor 't V.V.B.-doel, maar door te wei nig schieten, en 't goede keepen van den V.V.B^doelman, werd er niet gedoelpunt. Dan volgt een doorbraak van V.V.B., maar door een fout van de achterhoede had de V.V.B.-reohtsbinnen maar voor 't intrap pen (01). Niet ontmoedigd spelen de Duivels ver- der, en belegeren 't vijandelijk doel, ech ter zcuider succes. Spoedig hierna is 't rus ten. Na de rust komt R.W.D. direct vinnig opzetten. Arthur Kneuffer lost een pracht- schot, dat door de deklat gekeerd wordt. Ook Westen wil 't probeeren, maar door traagheid en scherpe bewaking heeft hij geen succes. Nu komt V.V.B. in den aanval. Een voorzet van links werd door den rechtsbin nen onhoudbaar ingezet (02). Aan dit laatste doelpunt had de achterhoede, die uitstekend speelde, geen schuld. Na den aftrap volgt onmiddellijk een schitterend staaltje samenspel tusschen L. Wester en Verhoeven waarna eerstge noemde onhoudbaar inkogelt (12). De resteerende 9 minuten is R.D.W. niet voor de V.V.B.-veste weg te slaan, maar 't geluk begunstigt haar niet. Met onveranderden stand komt 't ein de met een geflatteerde overwinning van V. V. B. Hierdoor is de voorsprong wel vermin dert maar niet verdwenen. De stand is nu: V. V. B. 13 9 3 1 33—10 21 R. W. D. 11 8 2 1 32— S 18 KORFBAL DE N. K. B.-STEDENWEDSTRIJD. De Steden wedstrijd van den N. K. B., welke ditmaal te Gouda plaats vonden zijn wederom met een overwinning voor het, Haagsche twaalftal geëindigd. Het Haag- sche twaalftal was inderdaad de sterkste deelnemer aan dit tournooi, al mag niet worden vergeten, dat de andere deelnemers geen van allen hun sterkste ploeg in het veld brachten. Leiden en Dordrecht had den resp. vier en vijf invallers en Rotter dam had zelfs de tweede-klasser Rozenburg moeten zenden om mede te kunnen din gen. Er ontbrak dan ook de noodige span ning bij deze wedstrijden, terwijl de felle wind en het harde veld bovendien aan het spel veel afbreuk deden. Ook de publieke belangstelling viel tegen. Niet meer dan 150 toeschouwers woonden de wedstrij den bij. Nadat Dordrecht met 21 van Rotter dam had gewonnen, bonden Leiden en Den Haag den strijd aan. Weldra ondernamen van Beeck en v. Weesel gevaarlijke, snelle aanvallen en verschillende malen weiden van Hooff en Hulsinga gepasseerd. De wind deed echter verschillende goed ge richte schoten mislukken. Het middenvak Tuk-Gonggrijp schoot, ondanks goed spel der dames, enkele malen tekort, maar de Leidsche verdediging bleef meester van het terrein. De Jong bewaakte van Balen, terwijl Key den Haagschen aanvoerder Ma- zure geen schijn van kans gaf. De eerste helft was bijna verstreken toen van Beeck fraai inschoot (10). Maar kort na de her vatting werd de Jong door twee spelers ongestraft gehinderd, waardoor de bal bij een Haagsch speelster belandde die onge hinderd kon doelpunten (11). In de twee de helft ging de strijd vrijwel gelijk op, met de meeste aanvallen van Haagsche kant. Uit een daarvan maakte Hulsinga 21, met welke cijfers Den Haag den eindstrijd be reikte. Om 2 uur speelden daarna Leiden en Rotterdam den verliezers wedstrijd. De Leidsche ploeg speelde beter dan de Rot terdamsche, maar de groene verdediging speelde een tè forsch spel, waartegen scheidsrechter Kostering zeer lankmoedig optrad. Daardoor bleyen Leidsche doelpun ten uit, en nam Rotterdam door een ver schot de leiding (01). In de tweede helft wist v. Weesel gelijk te maken (11), nadat eerst een strafworp was gemist. Bij loting I werd Rotterdam tenslotte winnaar. De eindstrijd tussohen Dordrecht en Den Haag werd een eenzijdige vertooning. Den Haag was steeds is de meerderheid en won zonder groote inspanning met 40. De resultaten waren: RotterdamDordrecht 12; Leiden Den Haag 12; RotterdamLeiden 11; DordrechtDen Haag 04Den Haag wint den beker. Seriewedstrijden van A.L.0. Onder groote belangstelling vonden op terrein „Houtrust" te Den Haag de jaarlijk- sche seriewedstrijden van *\.L.O. plaats. De luitsLagen luiden voor de eerste afdeeling als volgt: Eerste ronde: H.B.S.Swift 00 (Swift wint na strafworpen). LutoRozen burg: 50 (reglementair). A.L.O.D.T.V. O-l. D.T.V. 2—die Haghe 0—1. D.K.C.— Ready Tecka 10. FluksH.S.V. 01. Tweede ronde: Swift—D.K.C. 1—0. Die HagheLuto 00 (Luto wint na straf worpen). FluksRozenburg 50 (reglemen tair). Ready TeckaA.L.O. 10. Derde ronde winnaars: Swift—» Luto 11 (Luto wint na strafworpen en lo ting). D.T.V. vrijgeloot. Verliezers: Ready TeckaH.B.S. 22 (Ready Tecka wint na strafworpen). Fluks: vrijgeloot. Finale: Luto—D.T.V. 1—7. Ready TeckaFluks 21. W innaars: Eerste prijs (Zilveren Yeld-wisselprijs): D.T.V. 2. Luto. Verliezers: 1. Ready Tecka. 2. Fluks. BILJARTEN LEIDSCHE BILJARTBOND. Eindstanden competitie. Eerste a f d e e 1 in g. Klein Rustoord I 12, Poort v. Cleef I 11, Hollandia I 7, Flora 6 en D. O. S. I 4 pun ten. Hoogste serie 96 J. v. d. Hulst, hoog ste gemidd. 25.idem. Tweede afdeeling. S. D. O. I 27, A. D. O. I 21, Klein Rust oord II 21, D. O. S. II 20, t Groene Laken 17, T. O. G. I 17. L. U. T. O. I 12, Kr.o.t, 8, en O. G. 1 punten. Hoogste serie 83 J. Bruinincks; hoogste gemiddelde -20.83 idem Derde afdeelin.g De Kroon I 14, D. O. S. III 13, Poort van Cleef II 10, Hollandia II 9, S. D. O. II 8, L. U. T. O. II 6 punten. Hoogste serie 31 W. Haasnoot, hoogste gemiddelde 4.76 idem Vierde afdeeling. T. O. G. II 30. Poort van Cleef III 27, D. O. S. IV 27, de Kroon II 21, 't Groene Laken II 19, S. D. O. IV, S. D. O. III 15, A. D. O. II 9, L. U. T. O. IV 8, en De Kroon III 7 punten. Hogste serie 29, W. v. d. Kaaij, hoogste gemiddelde 5.H. de Roo. Nederlaagwedstrijden S. D. 0. car. brt. h.s. gein. H. P. H. v. d. Voort 200 38 22 5.26 (Flora) I. Mazurel (S.D.O.) 161 37 14 4.35 P. v. d. Voort C. Schouten 72 31 9 2.32 150 31 13 4.84 101 36 10 2.80 125 36 12 3.47 J. KoelewijD W. Penseel C. van Dam 110 46 12 2.39 R. Kantebeen 125 46 13 2.71 Hiermede is dit tournooi geëindigd. Prijswinnaars zijn: 1 Klein Rustoord. 2. Hollandia. De uitslag van den wedstrijd D. O. S. III —O. G. I voor de 3e afd. luidt: 48 29 11 1.58 L. de Koning (D.O.E.) 100 29 14 3.44 J. Slimmers G. Nas veld 71 100 40 40 9 1.77 13 2.50 B. v. d. Burg, res. W. Swaak 100 40 40 9 1.92 12 2.50 B. Boom H. Nasveld 93 100 48 48 12 1.93 8 2.08 J. Brugman C. P. Fasel D. O .S. 500 en O. G. 84 53 100 53 373" car. 10 1.58 13 1.88 De uitslag van den wedstrijd D. O. S. 4 O. G. I voor de le afd. luidt: G. de Bolster (O.G.) 60 41 7 1.46 D. v. Tongeren (D.O.S.) 75 41 10 1.S2 J. Ohoufour A. Riethoven res. 51 75 39 39 7 .1.92 7 1.92 P. v. d. Burg P. Kasteelen 75 68 55 54 7 1.36 12 1.25 D. Piket Chr. va^Stralen 70 75 51 51 8 1.37 7 1.47 J. Hartevelt J. Hendriks, res. 59 75 61 61 6 0.96 9 1.22 D. O. S. O. G. 315 car. Nederlaagwedstrijden 0. G. De uitslag van den wedstrijd O. G. IT. O. G. I voor de -e afd. luidt: Joh. Bonman (T.O.G.) 71 32 18 2.21 H. Oulehoorn, (O.G.) 10Ó 32 16 3.12 C. Paauw 100 30 19 3.33 J. Slimmers 48 29 9 1.65 B. Zwaan 87 41 14 2.12 Fr. Verstraaten 100 41 14 2.43 KL Tol 100 46 13 2.17 B. Boom 81 45 17 1.80 T. O. G. 358 en O. G. 329 car. De uitslag van d'en wedstrijd O G. II— T. O. G. II voor de 2e afd. luidt: J. Mulder (T.O.G.) 75 26 13 2.83 J. Brugmans (O.G.) 44 25 9 1.76 G. Mieremet 75 44 5 1.70 J. Choufour 57 43 6 1.32 G. Dujbbeldeman 41 25 10 1.64 Th. Lourens 75 25 15 3.00 J. v. d. Burg 75 45 e 1.6o J. Hartevelt 69 44 6 1.56 T. O. G. 266 en O. G. 245 oar.

Leidsche Courant | 1931 | | pagina 10