HARTEVELIS JENEVER In „De Witte Zwaan" VRIJDAG 3 APRIL 1931 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD PAG. 9 GEMENGDE BERICHTEN ONGELUKKEN. SLACHTOFFERS VAN HET VERKEER. Jongen door een auto over reden. Op den hoek van de Koningin-Wilheimi- nastnaatVlasakker weg te Amersfoort werd Donderdagavond de tienjarige van A. door een luxe-auto overreden. De jongen kwain achter een stilstaande auto vandaan. Het was voor den bestuurder onmogelijk te stoppen. Met ernstige verwonding o. m. een paar gebroken ribben, werd de jongen naar de ouderlijke woning aan den Vlasakkerweg vervoerd. Knaapje overreden en gedood. De 3-jarige J. Wuysteke uit de Busken Huetstraat te Rotterdam is gistermiddag achterop een vrachtauto gaan hangen. Toen de auto achteruit werd gezet is het ventje onder den wagen geraakt. Hij was op slag dood. Het lijkje is naar het ziekenhuis aan den Coolsingel vervoerd. Botsing tusschen auto en tram. Woensdagmiddag reed de zware vracht auto van de bierbrouwerij De Valk te Eind hoven op de Mooksche baan onder St. An na bij Nijmegen, pardoes tegen de Maas- buurlstoomtram aan, welke de auto van uit Gennep tegemoet reed. De chauffeur van de auto bleek door de zon verblind en door de tram verrast te zijn. De zware vrachtauto, geladen met biertonnen kan telde en werd geheel ingedrukt en ver nield. De chauffeur, die in den stuurstoel zat, bleef wonder boven wonder geheel on gedeerd. De E.M.B.S.-tram kreeg een lee- lijke deuk in den voorsteven, maar kon verder rijden. De auto moest weggesleept worden. Auto rijdt een woning binnen. Gistermorgen omstreeks zes uur had op den Rijksstraatweg te Ridderkerk een naet ajledaagsch verkeersongeval plaats. Uit de richting Rotterdam kwam een personen auto, waarin twee beeren gezeten waren. Een van hen heeft, naar hij beweerde, door de bedwelmende gassen uit den motor het beheer over zijn stuur verloren, waardoor de auto, die een tamelijke snelheid had, een aan den Rijksstraatweg gelegen arbeiders woning binnenreed. De muur bood weinig weerstand en werd verbrijzeld, zoodat de auto in de woonkamer terechtkwam. De bewoners, die op zolder sliepen, ontwaak ten door het Lawaai en moesten door het dakvenster naar buiten komen, aangezien beneden alles versperd was. Dat het een chaos in de woonkamer was, behoeft geen nader betoog. De auto was zwaar bescha digd. De inzittenden kwamen er nogal goed af. DROEVIG ONGEVAL OP EEN POLITIE-BUREAU. Agent door gasverstikking overleden. Gisterenvorgen heeft er im het politie bureau op de Kattenburgergracht te A'dam een ernstig ongeval plaats gehad. De agent van politie P. J. V. had zich om ongeveer half negen naar een badcel begeven om een douche te nemen. Toen hij eenigen tijd later op het appèl ontbrak ging men in de badcel kijken, waar men de-n man bewusteloos op den grond vond liggen. Langdurige pogingen om de levensgeesten op te wekken hadden geen succes. Een geneesheer kon slechts den dood constat ee ren. De badcel was door verbrandingsproduc- ten van den geiser geheel aangeslagen, ter wijl er in de cel een benauwde damp hing. Het ongeval schijnt te wijten te zijn aan het feilt, dat een afvoerbuis van den geiser in de cel verstopt was geraakt. Het slachtoffer was gehuwd en vader van één kind. Het lijk is naar de woning van den ongelukkige 9 ver gebracht. FEUILLElON Uit het Duitsch van ADOLF HER ZOG. 13) Neen, hoor, ik wilde je niet storen. Maar wat speelde je eigenlijk? Heinrich liep naar den muur om in het schemerlicht het blad muziek te bekijken. Het is een wals, meneer Pfalzdorf, haastte Dores ziel? hem in te lichten. Een wals? Het klinkt anders erg een tonig. Dures werd een beetje verlegen. Ja, ziet u, zei hij na een pauze en krabde zich achter het oor. Zooals ik u al eens verteld heb, blaas ik de zooge naamde tweede klarinet; die speelt de be geleiding en dat is dan meestal: mtata. mtata Altijd Of het een wals, een marsch of een koraal is informeerde Heinrich lachend AltijdAlleen het tempo is verschil lend. En dat is juist de moeilijkheid, voeg de hij er ernstig bij. Het tempo kan al les in de war sturenzoowel in de dans zaal als in het orkest. Heinrich knikte en lachte opnieuw en Dores lachte mee. Blijft n nog een beetje, meneer Plafz- Jorfhet is zoo prettig als u er bent. Vanavond niet. Ik wilde een uurtje uitgaan. U bent vrijschreeuwde Dores enthou iast en pakte Heinrich bij den arm. GASVERSTIKKING TE NAALDWIJK. De man overleden, vrouw en zeven kinderen bewusteloos. Gistermorgen om vijf uur word mej. L wonende in de Duiventorenstraat te Naald wijk, wakker door zware hoofdpijn. Ze nam een sterke gaslucht waar en kon met moeite de straat bereiken en vervolgens de buren waarschuwen. Het geheele huis bleek vol gas te staan, dat vooral uit het beneden-slaapvertrek kwam. De deur van dit vertrek, waarin de echtgenoot van mej. L. sliep, was evenwel gesloten. Door het inslaan van een ruit aan de straat zijde verschafte men zich toegang tot de kamer, waar men den man levenloos voor de deur vond liggen. Intusschen had ook de vrouw het be wustzijn verloren. Het bleek, dat het gas tot de bovenver dieping was doorgedrongen, waar het slaapvertrek van de moeder en de zeven kinderen van vijf tot dertien jaar was ge legen. De kinderen werden allen in bewus- teloozen toestand aangetroffen. Dr. van der Schie, die onmiddellijk was gewaarschuwd, is het na geruimen tijd mogen gelukken bij de moeder en alle kin deren het bewustzijn weer op te wekken. Bij den ongeveer veertig-jarigen man was dit niet meer mogelijk. De man, die zich den laatsten tijd eenigszins zonderling gedroeg, was Woens dagavond om tien uur naar zijn kamer gegaan en heef' daar waarschijnlijk do stop van de gasleiding, die daar aanwezig was, afgedraaid. Het gas is vervolgens door het geheele huis gestroomd, hoewel de man de kieren van de deur had dicht- gestopt. Het gas was "elfs in de naastgelegen woning waarneembaar. De toestand van de vrouw en de kinde ren is niet ernstig. PAAL VAN EEN ELECTRISCH NET GEBROKEN. Twee paarden door den stroom g&riood. Onder de gemeente Fimsterwolde reed gisteravond te omstreeks zes uur een auto mobiel een paal van het electrisch net om ver. De draden kwamen op den grond te liggen en toen even later een boerenkar pas seerde, ge-raakten de beide paarden va-n het v der tuig in de onder stroom staande dra den verward, met het gevolg dat beide die ren op slag dood waren. Verdronken in een kuip water. Een 65-jarige man, die aan toevallen leed, is aan de Boschstraat te Bre-da met het hoofd in een kuip water gevallen en levenloos opgenoaien. Te Harmeien is de 60-jarige boerenarbei der van der Z. te water geraakt en ver dronken. Gevaarlijk spel. Enkele kinderen van den heer T. te Hol- werda waren aan het ,,landveroveren", een spel, waarbij telkens een mes in den grond wordt gegooid. Een der jongens sloeg daar bij zijn 12-jarig broertje het mes per on geluk in hét oog. Het knaapje werd naar het ziekenhuis vervoerd, waar geconsta teerd werd, dat hij zijn oog waarschijnlijk zal moeten missen. BRANDEN. Kind in brand geraakt en overleden. Te Kerkrade zijn gisternamiddag bij het vuurtjestoken op een land de kleertjes in brand geraakt van een vijfjarig kind van den heer Cichon. Met zware brandwonden overdekt werd het kind naar het zieken huis te Kerkrade vervoerd, waar het des morgens aan de bekomen verwondingen is overleden. Dubbele woning afgebrand. Gistermorgen is te Kiel windeweer een dubbele behuizing, bewoond door de ge zinnen Nieborg en Manninga totaal afge brand. De brandspuit wist de naburige boerderij van Oldenziel, die reeds vlam vatte, te behouden. Oorzaak onbekend. Verzekerd. Maar dat is kolossaal. Dan gaat u mee naar „De Jager" De Jager? Wat is dat? De Jager bij' de Rijnbrüg. Eigenlijk heet het „De Drie Jagers". Ons stamcafé Stam café? Van wie? De beide violisten eh ik. Keurig-nette heferen allebei. U hoeft u heusch niet te schamen om mee te gaan. i Me schamen Hoe kom je er bij Wacht maar een oogenblikje dan ga ik me even een beetje opknappen en m'n han den wasschen. Bij deze woorden keek Dores tersluiks naar zijn knuisten en moffelde ze snel weg in zijn diepe zakken. Heinrich was nauwe lijks de deur uit of hij boog zich over zijn waschkom en bewerkte zijn vingers met een borstel. Daarna haalde hij bet half hemp je te voorschijn, dat hij verleden Zondag had aangehad, bond een das om, trok een scheiding in zijn haar en smeerde wat kosmetiek aan zijn snor. Ten slotte bor stelde hij zich van top tot teen zorgvuldig af. Hij wilde juist de binnenplaats opgaan, toen hem plotseling inviel dat hij een ge wichtig attribuut van zijn toilet vergeten had. Hij girig weer naar binnen vond ter stond wat hij zocht en stapte deftig met een wandelstok naar buiten en verliet met zijn vriend Pfalzdorf het territorium van „De Witte Zwaan". Toen ze een kleirf eind je geloopen hadden en Heinrich zijn met gezel wat wilde vragen, wachtte hém een groote verrassing. Want Dores, met het air van een man van de wereld, haalde een pince-nez uit zijn zak, zette die op zijn neus en keek zijn jongen vriend door de brilleglazen aan alsof hij niet anders ge woon was. Een pince-nez was voor Dores Boerderij gedeeltelijk verbrand. Door onbekende oorzaak is de boerderij van den landbouwer G. Broenink, in de buurtschap Langeveen, onder de gemeente Tubbergen, gedeeltelijk uitgebrand. Het bovenste deel van het huis brandde geheel uit, terwijl het onderste schade opliep. Ook een deel van den inboedel ging in de vlam men op. Het huis was pas gebouwd en nog niet eens geheel afgewerkt. Verzeke ring dekt de schade. Boerderij afgebrand. Woensdagavond is de groote boerderij van G. Mentink te Wehl door onbekende oorzaak geheel afgebrand. Negeutien stuks hoornvee en veertien varkens kwamen in de. vlammen om. Alles was verzekerd. Per soonlijke ongevallen kwamen niet voor. Brand op het langdoed „Prat- tenburg" te Rhenen. Gistermiidda-g te ruim kwart over vie ren waarschuwde de burgemeeste va-n Vee- nendaal de gemeente Rh een, dat een be gin van een ernstige bosebbrand was ont staan ia: de na-bijheid van het landgoed „Prattenburg", eigenaar jh-r. Asoh van Wijk. Gemeenteau-to's met personeel gingen direct op weg om assistentie te verleenen. De brand kon ondertussohen door de werk lieden van „Prattenburg" nog bijtijds wor den gebluscht. Hierdoor is een der fraaiste bosschen, welke vrij voor het publiek toe gankelijk zijn, voor vernieling bespaard ge bleven. De brand, die zich door den feilen wind en de groote droogte ip den beginne ern stig liet aanzien, heeft een breede strook heide langs den weg verwoest, waaraan on middellijk het boscb grenst. Korenmolen afgebrand. De korenmolen van T. D. staande dicht bij de spoorbaan onder de gemeente Zuid- horn is gisteren, vermoedelijk door het in brand raken van een gasmotor, in weinige minuten een prooi der vlammen geworden. De molen was reeds geheel afgebrand toen de brandweer uit Zuidhorn ter plaatse ver scheen. Verzekering dekt de schade. Brand te Delft. Te Delft heeft gisteren een fel uitslaan de brand gewoed in de woning van den landbouwer C. Paalvast. De woning werd geheel in de asch gelegd; 12 koeien en al het kleine vee kondeu in veiligheid wor den gebracht. De politie-brandweer van Delft kon met drie stralen het vuur be dwingen. De naast de woning staande schuur bleef behouden. Woning en inboe del zijn verzekerd. De oorzaak van den brand is niet bekend.' Heidebrand nabij Blaricum. Op de «heide gelegen tusschen de ge meenten Bussum, Huizen en Blaricum is Woensdagmiddag omstreeks drie uur, on geveer ter hoogte van de z.g. „Leemkuil" heidebrand geconstateerd. Onmiddellijk werd de Blaricumsche brandweer gealarmeerd. Ter plaatse aan gekomen bleek, dat door enkele Blaricum sche en Huizensche ingezetenen het blus- schingswerk reeds ter hand was genomen. Het vuur verspreidde zich mede door den sterken wind in zeer korten tijd over een groote oppervlakte heide uit. Na gerui men tijd slaagde men erin de brand te blusschen. Het blusschingswerk werd door de dikke rookwolken zeer belemmerd. Om trent de oorzaak van den brand vernemen wij, dat enkele Larensche jongens met vuur nabij den „Leemkuil" aan het spe len waren. Vonken hebben zich aan de droge heidepollen medegedeeld. Aanvanke lijk hebben de kinderen zeiven getracht het vuur te stuiten, toen dit niet lukte hebben zij omwonenden gewaarschuwd. De bosch- en heidebranden, welke er de laatste dagen reeds van meer of minder ernstigen aard hebben gewoed, hebben den burgemeester van Huizen den heer W. J. Egberts doen besluiten een oproep in de plaatselijke pers te plaatsen, waarin het toppunt van alle wereldsche grootheid en voornaamheid. Heinrich was zóó verbluft dat hij het eerste oogenblik geen woorden kon vin den. Tóen zij bij de Rijnbrug waren gekomen, wees Dores Heinrich zijn stam-c-afé. Hel was een echte Rijnlandsche bierkneip, een lange pijpela, laaggezolderd met zwart- berookte wanden en zoldèring. Vier groo te lampen hingen aan de balken en ver licbtion de wit-geschuurde tafeltjes, waar aan de stamgasten breed-uit zaten èn lichl 'bier uit groote glazen met deksels dron ken. Vooraan naast de deur was het buf fet, waarop een pas-aangeslagen vat bier stond en waarop voorts diverse soorten kaas, worst in groote verscheidenheid, ha ring in gezouten eü gemarineerden toe stand, hooge glazen met hard-gekookte eieren en ingelegde zure augurken en kom kornmers geëtaleerd waren. Een kraakzin delijke vleezige waardin troonde achter het buffetde waard bediende met een witte schort voor de gasten. Zoowel hij als zijn vrouw namen al inschenkend en bedienend ijverig deel aan de luide en levendige con versatie der stamgasten. Er hing een rook in de lage gelagkamer, dien men snijden kon Dores scheen hier kind in huis te zijn. Hij knikte de waardin vriendschappelijk toe, drukte een dikken koetsier in het voorbijgaan hartelijk de hand, wisselde groeten met de diverse gasten en zette koers naar het achtereinde van de zaal, waar twee mannen zwijgend aan een tafel tje bij elkaar zaten. Goeden avond, heeren, zei Dores. De twee' manne keken van him glazen en beantwoordden zijn groet. Mag ik u mijn vriend, meneer Pfalz UIT DE RADIO-WERELD Programma's voor Zaterdag 4 April Huizen, 298 M. Uitsl. KRO-uitzending. 8.009.15 Gra-mofoonpL 10.0011.30 Gramofoonpl. 11 AO12.00 Godsd. Halfuurtje door Pa stoor Perquin. 12.0012.15 Politieber. 12.151.45 Concert KRO-sextet oj.v. F. Lustenhouwer. I.452.30 GramofoonpL 2.303.00 Vragenhalfuurtje voor de Jeugd. 3.004.30 Kinderuurtje. 4.304.45 Technisch kwartiertje. 5.006.00 Graanofoon.pl. 6.006.15 S. P. J. Borsten: ^por to ver zicht". 6.156.35 Journ. Weekoverzicht door P. de Waart. 6.356.45 Graonofoonpl. 6.457.15 Esperanto-eurs-us P. Heilker. 7.157.45 Causerie door Dr. 0. Meule- man. 7.458.00 Politieber. 8.0011.00 Ca-baret-Avond. Mjm.v. Caba retgezelschap „De Witte Raaf". Conferan- cier P. Holman. KRO S-alon-onkest o.l.v. M. van 't Woud. II.0012.00 Gramofoon.pl. Hilversum, 1875 M. Uitsl. VARA-Uitzending. 9.00 Grarpofoonplaten. 10.00 Morgenwijding VPRO. 10.15 Uitz. voor Arbeiders in de Continu bedrijven. 12.00 Concert VAR A-septet. 12.45 Graonofoonpl. 1.45 Graonofoonpl. 2.05 H. van Laar: „Natuurvriendeirtoch- ten op de Veluwe". 2.20 Graanofoonplaten. 2.45 Paedagogisch concert. 4.15 Cursu6 Duitsch. 4.45 Esperanto-cursus. 5.05 'Rtidia Volks Universiteit. 5.35 T. Landre: „Ons huis een tehuis". 6.05 Graonofoonpl. 6.10 SDAP kwartiertje. 6.25 Graonofoonpl. 6.30 Literair halfuurtje door A. M. de Jong. 7.15 Graonofoonplaten- 7.30 M. Sluyser: „De film e& de Arbei dersbeweging". 7.50 VARA-VARIA. 8.00 Voiol-recita! door Louis Zimmerman. 8.30 Concert VARA-orke-st. 9.10 Bestuursmededeelingen. 9.20 Vervolg concert VARA-orkest. 9.55 Teun de Klepperman. 10.10 Vervolg concert. 10.35 Va-z Dias. hij de burgerij van Huizen verzoekt in eene vergadering bijeen te komen ten einde te geraken tot de oprichting eener vrijwil lige bosch- en heidéwacht. Deze wacht zal naast hét bestrijden van heide en boschbranden o.m. tot taak heb ben het beschermen van natuurschoon te gen vernieling. De eerste veenbrand. De brandweer van Emmen is gistervoor middag gorequireerd, ter assistentie bij een veenbrand te Emmen-Erfscheideiiveen. Omtrent den omvang van den brand is te Emmen nog niets bekend. Het weer is echter uiterst gevaarlijk. Auto in brand gestoken. Op de Prinsengracht te A'dam is giste renmiddag een personenauto, welke bé- stuurd werd door een z.g. snorder, in brand geraakt en bijna geheel uitgebrand. De auito is door een collega van den chauffeur, die naast hem zat, na een twistgesprek tus schen beiden, opzettelijk in brand gesto ken. Beiden zijn op het bureau Leidsche- plein door de recherche aan esn verhoor onderworpen. dorf voorstellen?, ging Dores deftig voort. De twee, die al weer bezig waren in hiin glazen te staren, keken opnieuw en knik ten. Meneer Meinard, misicus, stelde Do rés den oudsten van de twee voor, een man van een jaar of vijftig met een grij- zenden baard. Aarigenaam, bromde de musicus kort. En meneer Romaii, kunstschilder. Dorès maakte een handgebaar in de richting vaii den anderén, een fliilke kerel van ongeveer vijf-erl-dertig, met energieke trekken. Op het oogenblik stucadoorsknécht, vul de de schilder aan met een grimmigen lach. Dores deed alsóf hij deze mededéeling, die den indruk die de voorstélling bij Heinrich wellicht afbreuk deed, niet ge hoord had en noodigde zijn jongen vriend uit om plaats te nemen. Twee licht, bestelde hij. Het bier kwam en de mannen dronken elkaar toe. Daarop trad weer een stilte in. Dores echter, die zijn jongen vriend graag in een zoo gunstig mogelijk licht wilde stellèti, verbrak spoedig het stilzwijgen. Hij kuch te, nam een slok uit zijn bierpul, kuchte nog eens en sprak: Meneer Pfalzdorf speelt uitstekend viool. Wil hij met ons meespelen?, infor meerde de musicus. Daar ziet hij niet naar uit, meende de schilder. Meespelen niet, zei Dores Maar hij zal graag naar ons luisteren. Zijn vader was dirigent bij de opera. Zoo, gromde de man mei den grijzen baard. Zeker in Kyritz aan de Knatter of in Buxtehude 10.45 Gramofoonplaten. 10.55 Slot concert. ..11.3012.00 GramofoonpL Daventrjr, 1554.4 M. 10.35, Morgenwijding. 11.05 Lezing. I.202.20 Orkeetconcert- 4.30 Verslag van de voetbalmatch Arsena-l Chelsea. 5.35 Kinderuurtje. 6.35 Berichten. 7.05 Pianospel. 7.20 Lezingen. 7.50 Concert. 9.20 Berichten. 9.40 „The Scopp". Detective-verhaal 10.05 Vaudeville. 10.4512.20 Dansmuziek. „R a d i o-P a r i s", 1725 M. 8.05 Gr^mofoonplaten. 12.50 Grainofooniplaten. 4.50 Dansmuziek. 6.50 Graanofoonplaten- 9.05 Radio-fcooneel. 9.50 Kamermuziek. L a n g e n b e r g, 473 M. 9.3511.15 Graanofoonplaten» II.30 G ramofoonplaten. 12.351.50 Orkest-concert. I.552.45 Gra-mofoornplaten. 5.005.40 Ves-percon-cert. Koor. 7.20 Kerk concert. Kalundborg, 11.53 M. 12.0512.35 Graanofoonplaten. 2.504.50 Concert. Solist. 7.307.45 Deensche composita es. 7.458.45 Orkesfconcert- 9.2511.50 Moderne Deensche muziek: Orkest en zang. Brussel, 508.5 e n 338.2 M. 5.20 Dansmuziek. 6.05 Orkestconcert. 7.05 Gramofoonplaten. 8.20 Gramofoonplaten. 9.20 Dansmuziek. 338,2 M.: 5.20 Concert. 7.05 Gramofoonplaten. 8.20 Orkestooncert Zang. 9.05 Voordracht, concert en zanjg. Z e e s e n, 1635 M. 5.40—11.20 Lezingen. II.2012.15 Gramofoonplaten. 12.15—1.20 Berichten. 1.202 20 Gramofoonplaten. 2.20—3.50 Lezingen. 3.504.50 Concert. 4.50—7.20 Lezingen. 7.20 Orkestconcert. 9.20 Berichten. Daarna 2de Symphonie c-molü van G. Ma-hler door orkest-, koor en solisten. in Literflesschen f 3.40 in V2 Literfl. f 1.75 exclusief glas 3657 ALOM VERKRIJGBAAR! Jongen medegelokt. Een inwoner van Delft gaf Woensdag middag bij de politie kennis, dat zijn 12- jarig pleegzoontje uit de school was mede genomen, door een man, die voorgaf zijn vader te zijn. De knaap is te Rotterdam gevonden ten huize van een bewoner van den Schiedamschen Singel. De man, die zich ten opzichte van den knaap had schul dig gemaakt aan een zedendelict, is in ar rest gesteld. In Hannover, zei Heinrich beschei den. Wat!, riep de musicus en staarde Heinrich aan. In Hannover? Daar ben ik ook geweest. Hoe heette uw vadei dan? Net. zooals ik, zei Heinrich lachend. Ik heb uw naam straks niet goed ver staan, néémt u me niet kwalijk Pfalzdorf. Pfalzdorf, herhaalde de oude man en liet het hoofd voorover zinken. Pfalzdórf, mijn dirigent, mijn chef, mompélde hijdat waren andere tijden Daarop nam hij mét een heftige beweging zijn glas op en dronk Heinrich toe. Prosit Prosit, meneer Meinard, antwoordde Heinrich en dronk. Als ik goed begrijp, hebt u mijn vader gekend. Gekend Of ik Pfalzdorf gekend heb.. mijn ouden baasVijf jaar heb ik onder hem gespeeldeerste viool. Tot hij Stierf. Dat was een man, die wist wat- aan zijn oude garde toekwam. Later werd het anders. Andere tijd.en, andere zedenAl- los naar de weerlicht! Nu geef ik lessen èn fiedel op danspartijen. Dat wil zeggen, al leen als ik op zwart zaad zit en dan nog maar alleen op de dorpen, waar geen mensch me kent. MuzieklessenSlaven arbeid, meneer. Hij zuchtte diep en dronk zijn glas leeg. Ik moet weg. Ik heb nog werk. Wat? Zoo laagt nog? Er komt een jonge dame. Vilma geeft zangles. Moet ik op de piano begeleiden. Ik moet vandaag aan den dag alles aan pakken. Hij nam afscheid. Heinrich kreeg een hand. (Wordt vervolgd).

Leidsche Courant | 1931 | | pagina 9