TELEGRAMMEN MARKTBERICHTEN WOENSDAG 25 MAART 1931 DE LE1DSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 3 BAROMETER naar waarnemingen, verricht in den morgen van 25 Maart 1931, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bildt: Hoogste barometerst.: 778.3 te Aberdeen. Laagste barometerst.: 745.4 te Janmayen. Verwachting tot den avond van 26 Maart. Zwakke tot matige^Noordelijke tot Oos telijke wind. Nevelig tot half of zwaar bewolkt. Waarschijnlijk droog weer. Wei nig verandering in temperatuur. LUCHTTEMPERATUUR: 5.- gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a.: Van Woensdagnamiddag 6.49 uur tot Donderdagvoorm. 5.24 uur. in het 4e Reg. door, zoodat hij wel de nestor van het Regiment genoemd mag worden. De wijze, waarop hij zijn plicht vervulde, behoefde spr. niet te memoreeren. Daarover had de re gimentscommandant reeds gesproken. Staat adj. Geene hoog aangeschreven als on derofficier, als mensch is hij dit niet minder. Voor ieder, die bij hem kwam, was hij een steun en hulp, niet alleen in het militaire, maar ook in het particuliere leven en ook vóór 10 uur. Niet minder dan 33 lichtingen heeft hij zien opkomen en zijn onderwijs strekte zich niet alleen uit tot de miliciens, maar ook vele onderofficieren kregen van hem hun opleiding. Spr. wees daarna nog op de opleiding der dienstplichtigen, prijzend zijn toewijding en plichtsgevoel en menschenkennis, om vervol gens te herinneren aan de soldij uit vroeger ja ren ,toen er moed toe behoorde om in het hu welijksbootje te stappen. Zulke moedigen waren adj. Geene en zijn echtgenoote en zij behoe ven er geen spijt van te hebben. Spr. herinnert dan aan de reorganisatie, aan de mobilisatie, aan den uittocht in 1922 van zoo'n 2000 militairen. Behalve vele vreugden en liefde heeft adj. Geene echter ook zorg en verdriet gehad, maar dan vond hij naast zicb een trouwe echtgenoo te. waarvoor spr. hulde brengt aan mevr. Gee ne, onder overhandiging van een bouquet bloe- Spr. richtte zich dan weer tot adj. Geene, de ziel van allen, de steeds jeugdige, die altijd en overal voor den aangenamen toon weet te zorgen. Als stoffelijk blijk van waardeering namens onderoff., politietroepen en landstorm biedt spr. hem tenslotte aan een mooi leeren fauteuil en eindigt met den wensch. dat na volbrach ten diensttijd hij nog vele malen rust daarin moge vinden. Na een driewerf hoerih! nam adj. Geene het woord. Hij zegde hartelijk dank voor de hem gebracht hulde; hij hoopte, dat hij ook in de toekomst kameraadschap zal vinden als in het verleden, dan zal ook hij zijn kameraadschap geven, maar hij wees er daarbij op, dat de de mocratische geest, die onder sommigen wil heerschen, de kameraadschap niet mag ver- De onderofficieren bleven hierna nog eenigen tijd gezelig bijeen, maar ondertu'-schen werd adj. Geene weggeroepen door de korporaals der opleiding, die op hun zaal bij monde van korporaal Steph. de Jongh hun gelukwenschen aanboden en een vulpenhouder als aandenken overhandigden, waarvoor adj. Geene hartelijk dank zegde. Hiermede was de officieele huldiging ten einde. Buurtvereeniging „Eensgezindheid" Gisteravond heeft de buurtvereeniging ..Eensgezindheid" haar voor jaarsfeest-uitvoe ring gehouden in de zaal Concordia welke tot in alle hoeken dicht bezet was. De voorz., de heer W. F. v. d. Broek, heette in zijn openingswoord de vele aanwezigen hartelijk welkom, in het bijzonder de afge vaardigden van de zustervereeniging „Zuider kwartier", van Aquaduct, de harmonica-ver. D.V.V., de jazzband „Aufgepast",, de tooneel- club „Entre Nous", het eerelid Mulder en de heeren Bodewes, hoofd der school aan de Oosterstraat en Herfkens, hoofd der school aan de Munnikenstraat. Spr, beval de tombola in aller belangstel ling aan, dankte de adverteerders in het pro grammaboekje en deelde mede, dat het bestuur het door ziekte afwezige bestuurslid Sjardijn een verrasing had doen toekomen. Hierna werd met de afwerking van het pro gramma begonnen. De Harmonicaver. D.V.V. had hierin wel het grootste en meest succes volle aandeel. Het optreden dezer vereeniging zoowel als dat der solisten, de heeren van Tongeren, oogstte telkenmale luiden bijval en het waardeerend woord van den voorzitter was zeker wel verdiend. Ook „Aufgepast" deed zich van haar beste zijde hooren en na de pauze werd door „Entre Nous" een tooneel- stukje opgevoerd, als goed besluit van het programma. Majoor N. Gerlach van het 4de Reg. Infan terie, thans commandant van het landstorm- verband 's Gravenhage, wordt in het belang van den dienst overgeplaatst naar het 5e Reg. Infanterie te Amersfoort. Voor den dienst in Ned. Indië is bestemd dc heer W. F. van der Kaaden, als administra tief ambtenaar bij het binnenlandsch bestuur. HANZE. De Hanze hield gisteravond een als gewoonlijk bezochte vergadering in de „Turk". De voorzitter, de heer Th. Bergers, opende de vergadering met den christe- lijken groet, waarna de secretaris, de heer G. van Deene, de notulen las, wel ke met 'een dankbetuiging werden goed gekeurd. Van de R. K. Bouwvakarbeïdersbónd afd. Amsterdam was een dankbetuiging voor de steun aan de actie der steen zetters verleend. Het Dioc. Kruis verbond verzocht een lezing te mogen houden over het werk der Kath. Drankbestrijding, en ook an der Kat-h. Drankbestrijding. Van zijn kant is het ook bereid medewerking te verleenen, waar mogelijk, met acties van de Hanze. De hr. Jansen verwachtte voor de lezing weinig belangstelling. De heer Molken- boer achtte het toegezegde overleg in sommige gevallen niet te versmaden. De geest, adviseur, rector Reijnen, die intusschen ter vergadering was gekomen, werd door den voorzitter hartelijk wel kom geheeten. Medegedeeld werd, dat 29 April de Centrale Raad te den Haag vergadert. Geadviseerd weid aan de afdeelingen .in hun plaatsen, in samenwerking met de andere sociale bonden, een Rerum Nova- rum-herdenking te organiseeren. Te dier zake is een schrijven gericht aan het bestuur der propagandaclub „Dr. Sc-haep- man". In de vorige vergadering had de heer Bouchier inlichtingen gevraagd over de toepassing van de Ziektewet en de rege lingen van de Mrddenstandsonderlinge. Het bestuur had advies gevraagd, waar uit bleek, dat de wet eischt, dat de pa- tienten door een dokter bezocht worden. De heeren Bouchier en Mevers achtten het gewenseht, dat de Middenstands-on derlinge deze zaak serieus bekijkt en des noods de premie verhoogt. De heer Mol- kenboer acht het ook gewenseht dit de/e kwestie op een vergadering van de Mid- denstandsonderlinge wordt besproken; of het voor de Onderlinge zelf niet beter is een scherper controle in te stellen. Medegedeeld werd da.t de bestuursfunc ties wederom zijn verdee'd op dezelfde wijze als in de vorige periode. Op de vergadering van den Centralen Raad wilde de heer B'eys ter sprake brengen, dat een middel ter bestrijding der werkloosheid zou zijn de verwijde ring van jonge vrouwen uit de fabrieken. Deze regeling zou door den Volkenbond ook internationaal moeten worden gere geld. De voorz. zeide, dat de beste oplossing was, dat de Duitsche meisjes naar hun land gingen en onze meisjes uit de fabrie ken in de huishoudens De heer Mevers achtte het uit bedrijf halen van jonge vrouwelijke kr chten ter vervanging van mannelijke onmogelijk, omdat de meisejs goedkoop haar werk vervullen. Beter zou het zijn de oudere vrouwe'ijke krachten tc weren. Voorts wilde de heer Bleis op den Oentralen Raad laten bespreken de on- gewenschte toestand, dat vele gepension- neerden nog betrekkingen hebben op den koop toe. De voorzitter onderschreef deze opmer king volkomen. Er is- in den gemeente raad ook over gesproken en er wordt aandacht aan geschonken. De heer Molkenboer wees er op, hoe de Staat een tricotagebedrijf steunde, juist om de meisjes aan werk te helpen. In Leiden is het juist omgekeerd; daar is een doorloopend gebrek aan vrouwe lijke werkkrachten. Maar wel zou er op gewezen kunnen worden, dat het noodig is, dat waar mogelijk de vrouwen in de bedrijven en op kantoren de voorrang hebben op de mannen. De heer B. van Noort wil deze kwesties ter sprake brengen na de inleiding, wel ke prof. Kaag op den Oentralen Raad over de crisis zal houden. Hiertoe werd besloten. De heer Slegten-horst wilde een vooi'- stel indienen, dat aangedrongen wordt dat ter vervanging van het zegeltjes- plakken ingevolge de Invaliditeitswet een jaarbetaling wordt mogelijk gemaakt. Dit voorstel werd niet ondersteund. Voorts stelde spr. voor aan te dringen op een zoo groot mogelijke concentratie in de uitvoering der sociale wetten; dit ter verlaging van de premies en ter ver eenvoudiging voor de werkgevers. Men heeft tegenwoordig een heele rompslomp aan adm'nistratie. De heer Molkenboer wees op het Duit- sohe systeem, dat in dien geest is. De heer Meyers zou een verandering van deze zegelplakkerij wil'en zien, zoodat de werknemers de eene zijde en de werk gevers de andere zijde van het boekje plakken, en beiden bij niet naleving der wet kunnen worden aangesproken. De jaarbetaling van zegels zal bij de rondvraag van den Centr. Raac ter spra ke worden gebracht. De heer Meyers wilde voorstellen de loonweek te verzetten d. w. z. de loon- betaling op Woensdag of Donderdag te doen geschieden, om ophooping van de drukte in de winkels op Zaterdagavond te voorkomen. De voorzitter meent te weten, dat in de gemeente verschillende bedrijven op Donderdag uitbetalen. De heer Molkenboer juicht dit voor stel toe, doch het dient te geschieden in overleg met de werknemers. Voorts stolde de heer Meyers voor op den Oentralen Raad te bespreken een opleidingscursus winkelpersoneel in te stellen. Ook de groote concerns hebben zulke cursussen. Degenen, die personeel van zulk een cursus betrekken, zouden aan den cursus moeten bijdragen. Het is wel degelijk een middenstandsbelang, om even degelijk onderlegd personeel te houden als de groote concerns De heer G. van Noort merkte op, dat hedenavond twee bestuursleden met in grijpende voorstellen komen. Zou het niet beter zijn, dat deze kwesties eerst be sproken waren in het bestuur uitvoe rig gepraeadviseerd, als voorstellen van het bestuur der Leidsohe afdeéHng wa ren ingediend. De voorz. onderschreef deze meening. De heer Molkenboer zeide, dat de K. v. K. eerst het initiatief had genomen om in Leiden een cursus voor winkel personeel op te richten, doch er was geen belangstelling. De voorzitter van den Oentralen Raad zelf heeft zitting in het bestuur eener school voor winkelper soneel te den Haag. De heer Meyers zeide, dat aan zulk een sohool te den Haag de Leidsche mid denstand weinig heeft. Spr. twijfelt cr niet aan, of, als een avondcursus hier wordt opgericht, er voldoende bélangstel- ling zal bestaan van de zijde van het personeel. De voorzitter vroeg, of zulk een rege ling niet beter van de plaatselijke Hanze kan uitgaan. Spr. zou dit punt in een bestuursvergadering willen uitwerken. Hiertoe werd besloten. Ook stelde de heer Meyers voor den Centr. Raad voor om de mogelijkheid te onderzoeken speciale vrachttarieven voor Hanzeleden te bedingen bij buitenland- sche expediteurs. De hoofdzaak is dat er een vast tarief bestaat, waarbij „ver gissingen" worden voorkomen. Ook dit voorstel zal in het afd.bestuur worden besproken. Wegens het gevorderde uur werd de causerie van den heer Molkenboer over verkoopsorganisatie uitgesteld tot een aparte avond. Voor de rondvraag vroeg geen der 'e- den het woord, waarop de voorzitter de vergadering sloot. Handelsregister K. v. K. W ij z ig i u ge nNo. 1993. -24 Maart. Xaamiooze YenMooLuhap „Stoommertmo- len en Handel in Kolonia cwaien voorheen Arie Verduijn". Alphen aan den Rijn, Hooftstraat 275. TJitt-r. Dir.: A. Vcrduijn, Alphen aan den Rijn, d.d. 30 Oct. 1930. Uit- tr. Comm.: L. de Graaf, Alphen aan den Rijn; H. Haring, Wiluis; A. den Ouden, Alphen aan den Rijn; d.d. 30 Oct. 1930. N. Dir.: F. M. Verduijn, Lisse. No. 556. 24 Maart. Naamlooze Vennoot schap Wernink's Bet on M ui t schappij. Lei den. Hooge Morschweg 114. N. Comm.: Jhr. C. C. Rüell, Leiden. Gisteravond omstreeks 7 uur is door on bekende oorzaak ten huize van den heer v. D.. Steenstraat 47. een kussen van "een kinderledikantje in brand geraakt. De heer v. D. wist het brandend-O kussen door het raam op de binnenplaats te werpen, zoodat de inmiddels gealarmeerde motorspuit weer kon inrukken. De Commissaris van Politie te Leiden brengt in herinnering de Verordening rege lende het toezicht op in Leiden vertoe vende vreemdelingen, waarbij is bepaald, dat een ieder, die een vreëmdeling in zijn inrichting, huis of woning opneemt, bin nen 24 uur verplicht is daarvan kennis te geven aan genoemden Commissaris van Politie (bureau Vreemdelingendienst Zon neveldstraat alhier, geopend van 912 uur, van 24 uur en van 79 uur). Door aangifte aan het bureau van de Bevolking en den Raad van Arbeid, ver valt bovengenoemde verplichting niet. Verzuim is strafbaar gesteld. Deze bepaling geldt niet alleen voor dienstpersoneel, doch ook voor logé's enz. MUZIEK. Mevr. Rie Schoondergang— Batenburg. Mevr. 'R*ie SchoondergangBatenburg zal Donderdag 26 Maart te Ede voor het eers-t een gecombineerde Klavier-Voor- d-raohtsavond geven. Voor dc pauze zal zij werken voordragen van Nederlandisohe en Vlaamsche dichters, van Oscar Wilde en Heine; na de paai ze zal zij werken spelen van ühopdn. Berichten reeds in een groot deel onzer vorige op'age geplaatst. OMGEVING. HAZERSWOUDE E. v. d. Wel f Hedennacht is alhier overleden de heer E. v. d. Wel, in den ouderdom van 80 jaren. De overledene was gedurende 40 jaar veldwach ter dezer gemeente. BUITENLAND. Het Duitsch—Ooster.rijksche handelsverdrag. LONDEN, 24 Maart. (V.D.). In offi cieele kringen neemt men een nog vrij ge reserveerde houding aan 'en aanzien van het DuitschOostenrijksche handelsver drag. Wel verbergt men ter officieele plaatse niet zijn verbazing over het feit, dat twee mogendheden deze beslissing hebben kunnen nemen, zonder dat eenige andere regeering ervan op de hoogte was. LAATSTE BERICHTEN HET PALEIS-RA AD HU IS TE AMSTERDAM. Hedenavond verschijnt in het gemeente blad een voordracht, waarbij B. en W. van A'dam machtiging yragen: le. tot het aangaan van een overeen komst met den Staat der Nederlanden, waarbij a. de Gemeente aan het Bijk om niet en kosteloos afslaat den eigendom van het voormalige Raadhuis op den Dam thans in gebruik als Koninklijk Paleis; b. het Rijk aan de gemeente Amsterdam vei strekt de kosten voor den bouw van een Raadhuis en daarvoor een bedrag van ten hoogste 15 millioen gulden beschikbaar stelt uit te keeren, te beginnen in 1933 m jaarlijksche termijnen van een millioen gulden. 2e. Als plaats voor den bouw van het bovenbedoelde Raadhuis te bestemmen het terrein aan het Frederiksplein on voorts begrensd door het Oosteinde, de Singelgracht cn het Westeinde. Bij de voordracht is gevoegd een uitvoe rige toelichting, waarin opgenomen zijn de reeds gewisselde stukken met de regee ring benevens een nota van de wethouders De Miranda en Kropman, die zich niet met deze voordracht kunnen vereenigen. Zij zijn van meening, dat het oude Raadhuis op den Dam eigendom moet blijven van de stad. HET DUITSCH—OOSTENRIJKSCHE D0UANE-ACC00RD. Briand, wil protesteeren, maar Henderson wil niet. PARIJS, 25 Maart. (V. D.). - Indien men van Fransche zijde al verwacht zou mogen hebben, met Engeland tot overeen stemming te kunnen komen ten aanzien van een gemeenschappelijk optreden te gen de nieuwe DuitschOostenrijksche tol- overeenkomst, dan heeft hot eerste onder houd tussehen Briand en Henderson niet het gewensehte resultaat gehad. Wat dan ook na de eerste Britsche uitlatingen wel te verwachten was. Integendeel schijnt mi nisier Henderson zich vrij terughoudend te hebben uitgelaten en tegen overijlde stappen te hebben gewaarschuwd. In de „Echo de Paris" toont de bekende Pertinax zich hierover tamelijk ontstemd. Hij is van meening, dat men thans, nu men de draag wijdie van de' Duitsch-Oostenrijksche over. eenkomst kent, onmiddellijk een formeel protest moet laten hooreiv In zijn ondei- houd met zijn Brilscben collega heeft Braird getracht Henderson te overtuigen van de noodzakelijkheid van een dergelijke stap. Henderson wer.schte echter geen lichtvaardige beslissing te nemen en hij zou Briand te verstaan hebben gegeven, dat hij .eerst de nadere berichten van den Britschen ambassadeur te Weenen wilde afwachten. Hedenmiddag vindt een nieuw onderhoud plaats tusschen de beide mi nisters van buitenlandscbe zaken. ONLUSTEN TE CAWNP0RE. Negentien dcoden, 50 gewonden. LONDEN. 23 Maart (Y.D.) Na het be kend worden vaji.de exeouitie van dc drie veroordeelde samenzweerders van Lahore ontstonden te Cawnpore ernstige onlusten, waarbij teven-s gevechten tu-ssohen Moham medanen en Hindoes plaats vonden. In to taal werden 19 personen gedood en 50 ge wond. Eenige moskees en tempels werden in brand gestoken. De overheid heeft stren ge maatregelen genomen en een plaatselij ken staat van beleg afgekondigd. Eily Beinhorn in de Afrikaansche wildernis. TIMBOEKTOE 25 Maart. (V. D.). Na een voetreis van vier dagen is de Duitsche vliegster Elly Beinhorn, die met haar toe stel aan een wetenschappelijke expeditie in Midden-Afrika heeft deelgenomen, te Timboektoe aangekomen. Verleden Don derdag arriveerde zij te Bammako in den Franschen Soedan. Sedert vier dagen ver keerde men in onzekerheid omtrent haar lot. Thans hepft zij medegedeeld, dat zij ongeveer 50 K.M. vóór Timboektoe een noodlanding moest maken wegens het breken van een buis van de olietoevoer. De landing liep vlot van stapel, doch de ter reingesteldheid was zoodanig, dat een start onmogeluijk was. Mot achterlating van haar bagage begaf Elly Beinhorn zich te voet naar Timboektoe, welke slad zij na vier dagen en na een moeilijke voetreis bereikte. Thans zal worden getracht, een startbaan voor het toestel op het landings terrein te maken of het toestel te vervoe ren naar een ander geschikt terrein. In dien men hierin niet slaagt, kan het vlieg tuig als verloren worden beschouwd. De overlevenden van de Viking. NEW-YORK, 25 Maart. (V. D.). De 29 overlevenden van het door een ontplof fing vernielde robbenvaartuig „Viking' zijn van het ïforse-eiland te St. Johns op New-Foundland aangekomen met het zeil schip „Sagona". De jongste muiterij in China. LONDEN, 25 Maart (V.D.) De „Ti mes" mekU, dat het spoorwegverkeer in de omgeving van Hawoytian geihefel is ge stremd. Hoe wal zich verscheidene divisies regeeringstroepen in de buurt moeten be vinden, die iegen de muitende troepen zijn samengetrokken, schijnt de regeering geen mec<ster van den toestand te zijn. Een communistisch voorstel. BERLIJN, 25 Maart. (V. D.). De com muni&tische rijksdagfractie heeft een voor stel ingediend om den 1 Mei-dag te verhef fen tot wettel ijken feestdag. Daling der rubberprijzen. LONDEN, 25 Maart (V.D.) Op de Lon- densohe markt daalde hedenmorgen de rubberprijs tot een nieuw laagterecord, n.l. tot 3 1/2 pence per libel. BIOSCOPEN. Casino: Goedgekeurd voor volwassenen. Luxor: Goedgekeurd voor volwassenen. Trianon: Goedgekeurd voor volwassenen. AMSTERDAM, 25 Maart. Vee. Ter vee markt waren heden aangevoerd: 239 vette kalveren: le kwal. 9296, 2e kwal. 8090 en 3e kwal. 7078 cent per kg. leve id ge wicht; 109 nuchtere kalveren 814; 500 Varkens: Vleeschvarkens, wegende van 90110 kg: 5051 cent, zware 49—50 en vette varkens 4547 cent per kg. slachtge- .wicht. Aan het abattoir aangevoerd 6 wa gons geslachte runderen uit Denemarken. WOERDEN, -25 Maart. Kaas. Aanvoer 44 partijen. Met rijksmerk le kwal. 38—40 en 2e kwal. 3437 cent. Handel matig. LEIDEN, 24 Maart, Vette Varkens. (Verbeterd bericht): Aangevoerd 402 rt'iks waarvan 366 zwaar en 36 licht. Prijs per Kg. levend gewicht zwaar 0.420.40, licht 0.400.38. Handel zeer matig. VEUR, 24 Maart. Eierenveiling. Aan gevoerd: 23852 kippeneieren 4.005.20 en 914 eendeneieren 3.655.0 per 100 stuks; 4 ganzeneieren 2021 cent per stuk 96 kippen 1.00—2.00 per stuk, 2 eenden 80 cent per stuk, 36 konijnen 0.253.00 per stuk, 12 duiven 2538 cent per stuk. WISSELN'ÜTEERING EN (AMSTERDAM) (Niet officieel). Berlijn 59.44 Londen 12.12 New York 2.4IKV, Parijs 9.7b Brussel 34.73 Zwitserland 48. Milaan 13.07 Madrid - 26.721/, Oalo 66.75 Kopenhagen 66.72'/., Stockholm 66.82'/2 Weenen 55.071 2 Praag 7.391/2 Boedapest Prolongatie 1 pet. BEURSOVERZICHT De stemming op de beurs was bepaald flauw tc noemen en bijkans over de ge- heele linie moesten verliezen worden aan getoond. De handel, ofschoon iets om vangrijker dan in de laatste dagen het ge val was, bleef toch nog van uiterst be perkte afmetingen. In Industrieelen ging er begin beurs vrij veel om in Unilevers, die na lager tc zijn geopend, nog enkele punten moesien prijsgeven. Aku's vielen beneden 80 terug en ook de overige Kunst- zijde-aandeclen zagen zich iets van hun koers ontgaan. Philips hadden van aan bod te lijden en liepen langzaam tot bene den 250 terug. Ned. Ford-aandeelen rea geerden tot onder 330. Accoustieken even eens iets lager. In Olie beperkte affaire. Kon. begin beurs iets drukker verhandeld, maar de beweging liep al spoedig dood en het fonds kwam op lager niveau. Rubbers over dc geheele linie lager in verband met een lichte daling tn den rubberprijs. T#- bakken ontmoetten eenige vraag en wer den daardoor hooger genoteerd. Suikers goed prijshoudend in verband met de gunstige tendenz op de Suikermarkt. Mijnaandeelen buiten de belangstelling; Boetons opnieuw lager. Amerikanen kalm. N et Officieel. 456c STAATSLOTERIJ. Trekking van Woensdag 25 Maart 1931. Ir Klasse 3e Llfst 13852 19044 1000 416 4027 8600 13124 18272 20848 100 Prijzen van 20.—. 57 122 124 172 220 237 246 250 285 331 334 346 388 439 445 490 5o3 590 607 610 611 622 665 670 758 769 788 824 870 899 9|4 938 1046 1086 1094 1101 1109 1115 1172 12'3 1259 1262 1278 1334 1377 1413 1449 1608 1629 1637 1651 1662 1773 1819 1873 1913 1942 1988 1999 2016 2042 2046 2072 2094 2097 2102 2128 2173 2217 2222 2248 2272 2294 2298 2320 2340 2391 2454 2<«67 2492 2.557 2585 2633 2640 2641 2654 2889 2972 2980 3101 3163 3263 3269 3298 3377 3385 3463 3508 .3567 3625 3655 3744 3749 3750 3757 3790 3801 3853 3854 3864 3873 3876 3892 3901 3925 3966 3967 4001 4004 4053 4068 4140 4165 4168 4216 4228 4280 4312 4326 4330 4397 4444 4520 4542 4 5 «9 450.S 4620 4629 4710 4743 4820 4847 4871 4891 4912 4924 4943 4961 4973 5017 5028 5036 5043 5060 5093 5204 5214 5225 5236 5261 5276 5433 5453 5455 5482 5494 5531 5532 5787 57% 5828 5874 5883 5885 5890 5935 5946 3963 6056 6079 6114 6127 6159 6253 6262 6344 6392 6432 6490 6504 6524 6571 6575 6738 6739 6832 6901 6905 6031 6933 6955 6969 70?4 7125 7126 7185 7214 7223 7259 7341 7367 7399 7474 7537 7610 7722 7786 7795 7872 7926 7992 8003 8088 8140 8208 8226 8295 8315 8360 8466 8495 8311 8514 8520 8681 8708 8725 8814 8820 8819 8844 8895 8920 8961 9022 9037 9093 9140 9183 9270 9316 9485 9508 9525 9527 9560 9662 9729 9751 9868 9879 9943 9957 10O17 10070 10(172 10147 10180 10244 10245 10281 10539 10540 10597 1064.5 10694 10729 10734 10763 10948 10984 11090 1111) 11126 11155 11157 11221 11229 11247 11382 11384 11430 11442 11447 14166 11509 11615 11626 11638 11690 11772 11779 118.31 11839 11844 11944 11956 11998 12023 12029 12058 12114 12155 12227 12248 12272 12376 12382 12668 12694 12787 12834 12849 12856 12882 12889 12907 12935 12939 13023 13064 13182 13210 13267 13278 13340 13377 13412 13468 13500 13549 13639 13648 13711 13885 14069 14072 14113 14119 14121 14219 14243 14797 14.325 14361 14431 14471 14480 14588 14670 14671 14701 14710 14727 14817 14839 14847 14897 14074 14995 15007 15027 15039 15110 15137 15173 15194 15200 15212 15266 15460 15633 1570? 15746 15773 15809 15946 16034 16046 16050 16134 161*8 16220 16234 16321 16346 16402 16437 16446 16*25 16556 16601 16673 16778 16929 16909 17005 17040 17211 172.59 17307 17.375 1 7521 17526 17560 17506 17651 17669 17678 17691 17694 17752 178*8 17003 17912 1/932 17942 18009 18053 18100 18188 18'45 18271 18456 18466 18468 18520 1X5.30 1*697 18795 18798 18*48 1892.3 18996 191'f. |0|46 10<5fi 19271 19272 19298 19.305 19401 10424 10590 19647 19650 19685 10739 19759 19833 19656 10*68 10890 10902 19977 20001 20085 20107 20159 20222 20270 202*9 ?/>292 20298 20331 20.380 2O.30.3 20425 20457 20532 20536 2G5I? 20555 20561 20681 20703 20727 20846 20851 20892

Leidsche Courant | 1931 | | pagina 3