SPORT DONDERDAG 19 MAART 1931 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD PAG. 7 KUSTVAARTUIG VERGAAN. Zes dooden. Het kustvaartuig „Hera" uit Bergen is bij Hammerfest gestrand. Zes man der equipage vonden den dood. TUNNEL-ONGELUK IN CALIFORNIE. Vijf dooden. In Californië heeft in de nabijheid van Quincy op 200 K.M. ten noorden van Sa cramento in een in aanbouw zijnden tun nel een aardstorting plaats gehad, waar bij vijf arbeiders werden gedood. ONGELUK IN EEN DYNAMIET- FABRIEK. Vier dooden. In de patroonbergplaats van de dyna- mietfabriek Reinsdorf te Wittenberg (dis trict Halle) had gisterochtend bij de op ruimingswerkzaamheden een ontploffing plaats, waarbij vier personen om het le ven kwamen en twee gewond werden. De dooden zijn de meesterknecht, een bank werker en twee arbeiders. De oorzaak van de explosie kon tot dusver nog niet wor den vastgesteld. De materieele schade is niet zeer groot. Noodlottige hotelbrand in de V. S. Te Lynn in Massachusetts heeft in hotel „Lennox" een felle brand gewoed, die het geheele gebouw in de asch legde. Er wer den twee personen gedood en elf gewqnd. Onder de gasten ontstond een paniek. De materiele schade bedraagt enkele hon derdduizenden dollars. DE AARDVERSCHUIVING IN SAVOYE. De aardmassa in de Alpen van Savoye is thans tot stilstand gekomen, zoodat op het oogenblik geen evrdere gevaar voor de bevolking bestaat. Het water, waardoor de aardmassa één groote massa slik was geworden, heeft een uitweg naar de rivieren gevonden, zoodat men het grootste gevaar thans geweken achtt Hevige aardbeving waargenomen. Uit Ottawa wordt gemeld: Een aardbe ving van middelmatige hevigneid, die drie uur duurde is gistermorgen om 3 uur 24 min. door het Dominion-observatorium waargenomen. Het epicentrum bevindt vermoedelijk op een afstand van 8600 K.M. Ook te La Plata in Argentinië is de aardbeving geregistreerd. Volgens ae waarnemingen aldaar was zij buitenge-' woon hevig. Het epicentrum bevond, zich naar schatting op 1440 K.M. afstand. Overstroomingen in Hongarije. Evenals in Zuid-Slavië komen ook in Hongarije groote overstroomingen voor tengevolge van het smelten van de sneeuw en de aanhoudende regens. Vele rivieren zijn buiten haar oevers getreden en hebben uitgestrekte opper vlakten onder water gezet. Op vele plaat sen is het verkeer nog slechts per booi mogelijk. Noodweer op de Zwarte Zee. Uit Sebastopol wordt gemeld, dat boven de Zwarte Zee een hevige storm, woedt. Verscheiden schepen werden van hun an kers losgeslagen en drijven in volle zee rond. Drie schepen bevinden zich in zin kenden toestand en men vreest voor het lot van passagiers en bemanning, aange zien de storm redding onmogelijk maakt. Het spoorwegwezen in de Oekraine. Ondanks alle besluiten en maatx-egelen der sovjet-regeering, bevindt zich het spoorwegwezen in dc Oekraine nog steeds in de grootste wanorde. Dat de treinen 24 of zelfs 36 uur te laat aankomen is geen zeldzaamheid. De wa gons zijn dikwijls niet verwarmd, noch ver licht: Nieuwe draconische verordeningen drei gen de spoorbeambten met de strengste straffen voor nalatigheid. Wrak der „Noordpool" te koop. Het wrak "van den treiler „Noordpool" is gisteren te Roseheraty te koop aangebo den, doch daar er slechts 30 pond sterling werd geboden, werd het schip aangehou den. De strijd tegen de typhus in Noord-Azië. De vroegere overste van de congregatie van Scheut, dr. Rutten, is in gezelschap van een geneesheer, 'n specialist in het be handelen van typhus-gevallen, naar China vertrokken. Deze missionaris alsmede de dokter en zijn familie hebben zich voor hun vertrek laten inspuiten met een serum waarmee men in Polen de typhus met suc ces heeft bestreden. De beide geneesheeren (dr. Rutben was vroeger ook praktiseerend dokter) willen in Mongolië den strijd aanbinden tegen die inheemsehe ziekte, die de geheele missie bedreigt en die ieder jaar talrijke slacht offers maakt. Alle missionarissen die aan de grenzen van Mongolië werkzaam zijn worden thans met het in Polen toegepaste serum ingespoten. OM DE MILLIOENEN VAN EEN SCHOENMAKER. In 1776 overleed te Weenen de hofschoen- maker Thierry wiens vermogen niet min der dan 50 millioen Kronen bedroeg. Sinds anderhalve eeuw hebben van dat oogen blik af diverse personen, die terecht of ten onrechte meenden aanspraak op de nala tenschap te kunnen maken, getracht de millioenen in handen te krijgen, tot dus ver echter zonder resultaat. Intussohen is onlangs, naar de „B. Z. am Mittag meldt, een nieuwe gegadigde ko men opdagen in den persoon van een voor malig Russisch kapitein, Nelidof geheeten, die op het oogenblik te Parijs in een café op Montmartre als balalaikaspeler in zijn onderhoud voorziet. De hofschoenmaker Thierry had zijn ge- weldig vermogen bij een bank te Venetië i gedeponeerd, in de meening dat het daar j veiliger zou zijn clan in de keizerstad aan den Donau. Dit bleek echter op een mis rekening te berusten, want toen Napoleon Bonaparte te Dogen-stad binnenrukte, nam hij onmiddellijk het geld in beslag en gebruikte het voor uitbetaling van soldij aan zijn troepen. Nelikof nu verklaart, in vrouwelijke lijn rechtstreeks af te stammen van een nicht van den Weenschen multimillionnair- sohoenmaker, welke nicht tijdens de bezet ting der Oostenrijksche hoofdstad door de Fransche troepen met haar man naar Et. Petersburg zou zijn gevlucht. Volgens den oud-kapitein was het in de familie Nelikof steeds een bekend feit, dat zij recht op de nalatenschap had. Zijn grootmoeder werd deswege door den tsaritsa Maria Feodo- rowna schertsenderwijs herhaaldelijk „klein dochtertje van Napoleon" genoemd, aange zien de Fransche veroveraar het was ge weest, die haar bruidschat had ingepikt. Zijn grootvader, generaal Nelikof, had in 1870, na den val van het tweede Fransche keizerrijk we lis waar zijn rechten doen gelden, maar om politieke redenen had lïij de zaak ten slotte niet doorgezet. De hui dige Nelikof evenwel is vastbesloten voor de nalatenschap te strijden, opdat hij het leven van een balalaikaspeler op Mont martre met' dat van een multimillionnair zal kunnen verruilen. Een keizer die vergeten wil worden. Terwijl de koningen en keizers die in de laatste tien tot twintig jaar overbodig geworden zijn tengevolge van de omwen telingen die hebben plaats gehad, stil en teruggetrokken leven, willen ze toch nog niet geheel en al aan de vergetelheid wor den prijsgegeven. Nu en dan doen zij nog van zich hooren. Maar de laatste keizer van Ohina Yu-Li, die tijdens het regent schap van zijn vader den naam Hsuan Tung droeg wil absoluut door de wereld vergeten worden. Hij wil niet eens dat de kranten over hem schrijven en hij was ten zeerste ontstemd toen de dagbladen on langs vermeldden dat hij allerlei kostbare sieraden verkocht had om de noodlijdende bevolking in Ohina te helpen. Bij deze ge legenheid is er een en ander bekend gewor den van den man die als kind van 2 jaar in 1911 van den troon werd- vervallen ver klaard en die in 1917 na een revolutiepo ging van Tschang Hsun nog voor één week keizer van China was. Toen de Mandschu-dynastie werd afge dankt mocht de keizerlijke familie zich vestigen in Peiping, de verboden stad, maar in 1917 werd hun dat recht door maarschalk Feng ontzegd en Yu-Li ver huisde naar Tientsin, waar hij thans in een weelderig paleis woont, dat hij bijna nooit verlaat. Hij leeft daar in stille eenzaamheid en bestudeert de cultuur en westerlijke be schaving. Al draagt hij nog een Chineesohe kleederdracht, toch heeft hij zijn haar la ten knippen en hij heeft heel zijn leven ingericht volgensch Engelsch model. Engelsch is ook de eenige Europeesche taal die hij leert: hij heeft er veel moeite mee. Japaneesch kan hij heel vloeiend spreken. In zijn prachtige tuinen beoefent hij de wielersport en schaatsenrijden. Voor de rest is hij een ernstige jongeman en die er niet meer aan denkt om als zoon des Hemels nog eens te kunnen heerschen over het uitgebreide rijk der Chineezen. VOETBAL DIOC. HAARL. BOND. Junioren-Competitie District Leiden. Uitslagen van Zondag 1.1.: A f d e e 1 i n g A. V. V. B. IAlphensche Boys I 31; Leiden IS. J. C. I 32. Afdeeling B. Teijlingen LIV. V. L. I 0 —0; Meerburg 1—Lisse II 3—2; V. V. B. II—A. C. C. I 2—2. Programma voor Zondag a.s.: Afdeeling A. R. W. D. I—Lisse 1; S. J. C. I—Teijlin gen I (12.30 uur); Alphensche Boys ILei den I; O. V. V. I—V. V. V. B. I. Afdeeling B. V. V. L. I—Lisse II; A. S. C. ITeijlin gen II; V. V. B. II—S. N. A. I; Meerburg I—Meerburg II. Waar geen aanvangsuur vermeld staat vangen de wedstrijden aan om 1 uur. De aandacht wordt erop gevestigd, d/il de thuiswedstrijden van R. W. D. ge speeld worden op het terrein van de R. K. S. V. „Leiden" te Leiden. Boeten: Opgelegd aan Alphensche Boys 1.wegens niet inzenden ruiiformulier van de wedstrijd V. V. B. IAlphensche Boys I. De Competitieleider, P. J. A. DE VRIND. NEDERLAND—BELGJE. De verkiezing van het elftal uitgesteld. Na den wedstrijd tusschen het Neder landseh elftal en Charlton, Woensdagmid dag te Rotterdam gehouden, zou het defi nitieve elftal zijn samengesteld, dat Zon dag 29 Maart a.s. te Amsterdam tegen België uitkomt. De keuze-commissie heeft de verkiezing van het Nederlandseh elftal echter uitge steld tot Zondag 22 Maart. Dien dag vindt te Almelo de wedstrijd HeraclesGo- Ahead plaats. Na afloop van deze ontmoe ting zal het Nederlandsche elftal worden samengesteld. OEFENWEDSTRIJD NED. ELFTAL. Een goede en spannende wedstrijd met een gelijk spel (33) tot resultaat. We mogen tevreden zijn over hetgeen ons Nederlandseh elftal ons gisteren heeft laten zien tegen de Charlton Athletic Club. Werkelijk zouden we gaan gelooven, dat de nationale uitverkozenen van het Ned. voet bal het spel beginnen te leeren. Maar dat is toch niet het geval. De oefenwedstrijden zijn mede voornamelijk bedoeld opdat de Technische Commissie verschillende spe lers aan het werk zal zien bij en naast elkaar en daaruit te schiften totdat- er een goed geheel zou zijn verkregen. Daar is men nu vrij goed in geslaagd. Laten we eerlijk zijn en bekennen, dat er misschien een drietal plaatsen te versterken zijn, maar de rest komt zeker in aanmerking voor het Ned. elftal. Van die acht plaatsen eiseht de geheele middenlinie haar aandeel op. Wat we gisteren van deze linie zagen, van de gebrs. Paauw en v. Heel, hebben we in verscheidene jaren niet van een midden linie gezien. Verdedigend zoowel als aan vallend deed zij prachtig werk on de En- gelsohen vonden in haar een geducht strui kelblok. Ook de verdediging schonk groote be vrediging. v. d. Heulen verdedigde zijn doel naar bchooren met kalmte en overleg, zoo zelfs dat we bijna geneigd zouden zijn hem iets te kalm te noemen. Ook het backstel speelde een goede partij. Weliswaar werd van Run uitstekend bijgestaan door Paauwe Sr. en liet hij geen bijzondere din gen zien, maar niet vergeten mag worden, dat het snelle Engelsche spel zulks ook wel noodig maakte. In de voorhoede voldeed Lagendaal wel, niet in het minst omdat hij alle drie doel punten wist te scoren. Wat meer voortva rendheid en doortastendheid zullen zijn spel nog productiever maken. Verder von den we hier Wels, na een minder goed be gin, het best. Zijn scherpe voorzetten wa ren een voortdurend gevaar voor de En gelsche verdediging en bijna had hij twee doelpunten op verrassende wijze gemaakt. Tap wisselde als altijd goede met slechte momenten af. Ruisch trad weinig op den voorgrond cn van Xelle kreeg in de twee de helft, toen de Hollanders op hun best waren, niet zooveel te doen. Wanneer we dit oordeel over de Holland- sohe spelers uitspreken, dan is dit voorna melijk gezegd van de tweede helft, waar in de onzen 50 pet. beter speelden dan voor de rust. Verwondering behoeft dit eigenlijk niet te wekken. De Hollanders toch waren in de eerste helft wat verbluft over het Engelsche spel. De Charlton Athletic Club speelt wel iswaar in dezelfde afdeeling als Notts Fo rest, maar zij bezet een veel betere plaats en daaraan valt ook niet te twijfelen als men het spel der C'-harlton gezien heeft, een spel van geraffineerd karakter, waarin het plaatsen en het kopwerk een groot aan deel hebben. De onzen waren daartegen niet opgewas sen, maar wat erger was, zij kwamen steeds de bekende seconde te laat bij den bal en indien zij niet tijdig van tactiek veranderd waren zouden de Engelschen ongetwijfeld, een groote overwinning behaald hebben. De gebrs. Paauwe gaven het goede voor beeld en toen het eenmaal zoover was, kwamen ook de anderen in actie. Opge merkt zij voorts, dat van Heel reeds van den aanvang of den vleugelman Peters in bedwang had. Zoo leverden het laatste kwartier van de eerste helft en de geheele tweede helft prachtig spel, zoo zelfs, dat de Engelschen geen gelegenheid meer kre gen hun gewone spel te ontplooien en er zelfs gapingen kwamen tusschen midden- linie en voorhoede. Alleen doordat de Hol landers, die stuk voor S"tuk in lichaams bouw de minderen waren van de gasten, in het laatste kwartier van den wedstrijd vermoeid, raakten, konden de Engelschen zich handhaven. Al met al mogen we zeggen, dat de circa 25 a 27.000 toeschouwers een prachtigen wedstrijd hebben bijgewoond, waarvan niemand spijt zal hebben en die steker tob een van de beste oefenwedstrijden gere kend mag worden. De wedstrijd. 't Was een prachtige voorjaarsmiddag met een heerlijke zonneweelde. Het Span gen-kasteel zag weer de duizenden voetbal- enthousiasten binnen hare muren en ieder was vol verlangen naar hetgeen komen zou. Scheidsrechter Grootmeijer riep de vol gende elftallen binnen de lijnen: Ned. elftal: I v. d. Meulen. v. Run v. Kol. Paauwe Sr. Paauwe Jr. Heel Wels Tap Lagendaal Ruisch v. Nellen Horton MacKay Kidd Ast ley Peters Pugsley Pittchard Pit Cairn Searle Smith Robertson Charlton Athletic. Onmiddellijk na den aanvang waren de Engelschen aan het woord. We mogen bij na wel zeggen, dat de Hollanders in het eerste kwartier geen voet aan den bal kre gen. Na zes minuten spelen reeds wist de linksbinnen Astley met een mooien kop bal uit een voorzet van Horton zijn club de leiding te geven (01). De Engelschen gaan op dezelfde wijze voort met hun ver rassend snel spel, waarin het goede plaat sen en het mooie kopwerk opvielen. De Hol landers bleven verre in de minderheid, en er was zekeT meer dan een kwartier ge speeld alvorens de eerste Hollandsehe aan val kwam. Tap en Ruisch losten de eerste s-clioten, maar Robertson was op zijn post. Vrij onverwacht hebben de Hollanders dan succes, als Tap een mooien trough pass geeft aan Lagendaal, die met beide En gelsche backs naast zich en den uitloopen den keeper voor zich toch kans ziet mat een goed laag schot te scoren (l1). Een fraai staaltje, even onverwacht als de doel punten der Engelschen. Er is dan ongeveer een half uur gespeeld en daarna kwam er meer leven in de Hollanders. Zij pasten zich beter aan bij het spel der gasten, maar desondanks was hun spel toch te doorzichtig, zoodat de Engelsche verdedi ging menigen goed opgezetten aanval tijdig kon onderscheppen. Uit een snellen gas- ten-aanval, nadat van Run den bal onvol doende heeft weggewerkt, weet de rechts buiten Peters met een fraaien kopbal, waar bij van dei Meulen geen moeite deed om het leer te keeren, waarschijnlijk omdat hij het onmogelijk meende, den Engelschen op nieuw de leiding te geven (12). De laat ste tien minuten van de eerste helft komt er dan geen verandering meer. De tweede helft. Dadelijk na de hervatting pakken de Hollanders goed aan en het gevolg is-, dab Ruisch reeds na 5 minuten een goed schot weet te lossen, maar de bal gaat naast. Holland blijft echter in den aanval en en kele minuten later scoort Lagendaal den gelijkmaker (22). De tienduizende toe schouwers moedigen de spelers dan nog meer aan en inderdaad behoorde den onzen het beste van het spel. Door de midden linie wordt de aanval steeds gevoed en uit een goeden pass van Tap, terwijl de verde diging appelleerde voor buitenspel, gaf La gendaal den Hollanders de leiding (32). Er is dan 15 min. gespeeld. De Engelschen zien dan in, dat het den Hollanders ernst is geworden en zij komen weer even opzet ten, hetgeen tot gevolg heeft, dat Kidd spoedig met een verrassend snel schot van der Meulen, hoewel hij dadelijk uitviel, geen kans geeft (3—3). Het spel gaat dan weer gelijk op en neer. De rechtervleugel der Hollanders is danig in actie en vooral Wels doet heel goede dingen. Zelfs heeft hij bijna met een zijner schoten succes, maar de bal scheerde de lat. Aan beide kanten volgden nog enkele goede aanval len, maar tot doelpunten kwam het niet meer, zoodat met een gelijk spel het einde kwam. WATERPOLO Rondvaart door Nederland. Liefhebbers van watertoerisme kunnen ook dit jaar weer deelnemen aan de Rond vaart door Nederland, welke van 1 April 'tot 5 October wordt gehouden en waarvoor de Commissie voor de Rondvaart ditmaal tien tochten heeft uitgeschreven, waaruit een keuze kan worden gedaan. De tochten, waarbij de hier in alphabe- tische volgorde genoemde controlesta.tions moeten worden aangedaan, zijn als volgt samengesteld Voor alle soorten vaartuigen: Tocht no. 1. Alkmaar, Alphen a. d. Rijn, Amsterdam, Haarlem, Loosdrecht., Maars- sen, Oude Wetering, Punnerend. (Roeivaar tuigen kunnen ook in plaats van Alkmaar Edam aandoen). Tocht no. 2. Alphen a. d. Rijn, Dordrecht, Gorkum, Gouda, Rotterdam, Utrecht, War mond, Wijk-bij-Duurstede. Tocht no. 3. Aalsmeer, Geldermalsen, Gouda, Utrecht, Vianen, Warmond, Woer den, Wijk-bij-Duurstede. (Roeivaartuigen kunnen ook in plaats van Geldermalsen, Nieuwkoop aandoen). Tocht no. 4. Dordrecht, Geertruidenberg, Gorkum, Gouda, Hellevoet sluis, Heusden, Rotterdam, Vianen. Tocht no. 5. Arnhem, Gorkum, Helmond, 's-Hertogenbosoh, Mook, Nijmegen, Roer mond, Wijk-bij-Duurstede. Tocht no. 6. Apeldoorn, Arnhem, Dalfsen, Giethoorn, Kampen, Zut.phcn, Zwartsluis, Zwolle. Tocht no. 7. Assen, Bergumerdam, Giet hoorn, Groningen, Grouw, Leeuwarden, Lemmer, Sneek. Tocht no. S. Akkrum,- Eernewoude, GaU- madanuiien, Grouw, Langweer, Leeuwar den, Lemmer, Sneek. Alleen voor zeewaardige vaartuigen: Toolit no. 9. Dinteloord, Dordrecht, Hel- levoetsluis, Rotterdam, Terneuzen, Veerc, Wcmeldinge, Zierikzee. Toolit no. 10. Amsterdam, Blokzijl, El- burg, Enkhuizen, Harderwijk, Hoorn, Kam pen, Lemmer, Marken, Medcmblik, Mui den, Spakenburg, Stavoren, Urk, Volen- dam. De Rondvaart wordt dit jaar vroeger aangevangen dan vorige jaren. Met het maken van de tochten kan al op Woensdag 1 April begonnen worden. Dc laatste dag waarop aan de controle-st-ations de toer- boekjes worden afgeteekend, is Maandag 5 October. Het secretariaat van de commissie voor de Rondvaart, dat alle inlichtingen ver strekt, is gevestigd te Amsterdam, Bu reau van den A. N. W. B. Toeristenbond voor Nederland, Keizersgracht 588-590. SCHERMEN HET NED. VOETBALELFTAL speelde Woensdagmiddag een oefenwedstrijd tegen dc Eng. Prof. Club Charlton Athletic op het Spartaterrein te Rotterdam. Dc Engelsche deelman in actie. Leidsche Politie SpoOvereeniging. Gisteravond werden in de schenmzaal van het Politiebureau te Leiden de wed- trijden om den H. B. W .-wisselbeker voortgezet. Voor deze wedstrijden bestond buiten gewoon veel belangstelling. Onder de vele aanwezigen merkten wij o.a. op den Commissaris van Politie den heer Meijer en de voorzitter der H. P. S. V. de heer R oza. Eerst komen op de looper de L. P. S. V. en de H. P. S. V. Deze laatste met een invaller. In dezen wedstrijd blijkt, dat beide partijen volkomen tegen elkander opwe gen. En ale dan ook de eindstand luidt 88 partijen, 47 ontv. en 49 geg. tref fers in liet voordeel van de H. P. S. V. dan is dit een zeer juiste stand. Wat be treft de kracht der partijen, had de win nende touché ook evengoed aan den an deren kant kunnen val'en. Deze wedstrijd werd door den lieer Leek uit den Haag zeer correct cn vlug gesecondeerd. Daarna komen op de looper de H. P. S. V. en H. B. W. Naast het feit, dat de Haagsche Politie-mannen door den eersten wedstrijd al eenigszins' vermoeid zijn, zien wij dat de H. B. W. wel iets sterker is, doch als de eindstand komt met 115 partijen, 4454 treffers in het voordeel der H. B. W., dan lijkt deze uitslag minstens geflatteerd. Het onvol doende secondeeren van de hulpsecon danten speelt hierin wel een groote rol. Dit neemt echter niet weg, dat dc II. B. W., zij het dan ook wat geflatteerd, ver diend heeft gewonnen. De wedstrijd, die overigens een zeer sportief karakter had, stond onder leiding van den heer de Ja ger en hoewel hij met de bes'iseingen van de hulpsecondanten te kampen had, hetwelk zijn moeilijken taak zeer ver zwaarde, waren zijn beslissingen steeds zeer correct en de leiding uitstekend. De H. B. W. werd voor de tweede maal winnaar van den beker. SCHAKEN Leidsch Schaakgenootschap—Studenten- Schaakgenootschap „Morphy". Gisteravond is op de Sociëleit „Miner va" de aangekondigde vriendschappelijk» wedstrijd tusschen bovengenoemde clubs gespeeld. Aan de hoogere borden was „Morphy", aan de lagere L. S. G. het sterkst. De volledige uitslag volgt hieron der: Demmendal (L.)Hamming (Morphy) 01 W. H. BosschaRassers 1/21/2 Van HoekRensen 01 ScgaarSchélteiua 10 GoudsmitDe Blecourt 1/21/2 Van EijbergenDe Ronde 01 SohoppersDe Wolf 01 De JongSchut 1—0 SirksZaaijer 1/21/2 VoldersPot 10 WittenbergReus 10 FrancoisDieu 0 TjalsinaParé 1/21/2 DiebenBoudewijnse 10 Totaal 86 Heb Leidsche Schaakgenootschap won derhalve met geringe meerderheid. WIELRENNEN DE ZESDAAGSCHE TE BERLIJN. Gisteravond waren 2706 K.M. afgelegd. Bij de vierde spurt kwamen Göbel, Ehmer cn Kroll te vallen, zoodat zij korten tijd de baan moesten verlaten. De stand was tc 10 uur als volgt: 1. PijnenburgSchön 277 p. Op 1 ronde: 2. GöbelDinalc 275 p.: 3. TliollembeekTietz 129 p.; 4. Rieger Maczinski 102 punten; op 3 ronden: 5. KürgerFunda 152 p.; Man theyNickel 115 p.; 7. Faudet Marei)lac 96 punten; op 5 ronden: 8. Kroll—Miethe 88 p.: op 6 ronden: 9. Van KempenEhmer 233 p.; op 7 ronden: 10. van Hevel—van Bug- 1 genhout 79 punten.

Leidsche Courant | 1931 | | pagina 7