Bij Ruwe Handen PUROL Doos 30 ct. SPORT 9 LUCHTVAART Burgerlijke Stand DINSDAG 10 MAART 1931 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD PAG. 6 AANSLAG OP TWEE MARECHAUSSEES. Wachtmeester tloor een schot hagel getroffen. Omtrent het schieten op twee marechaus see te Ubachsberg vernemen wij nader het volgende: Zaterdagavond werd de marechaussee te Heerlen opgebeld door een caféhouder te Ubachsberg in verband niet een ruzie tus- schen twee groepen in zijn café. De brigade-commandant Socntiens en de wachtmeester Stakenburg begaven zich naar het ;afé enwisten daar, door tactisch optreden, de gemoederen te bedaren cn de bezoekers uiteen te doen gaan. De marechaussees bleven eenigen tijd Ier plaatse patrouilleeren. In de nabijheid stond P. niet, een der cafébezoekers te pra ten. Op een vraag deelde hij mede, dat hij zijn fiets ging halen en daarna weg zou gaan. Toen de marechaussee's zich verwijder den klonk plotseling een schot. De wackl- meester S. werd door een schot hagel in don pols getroffen. Verder waren zijn klee- ren door hagelkorrels verschroeid. De getroffene werd onmiddellijk naar het ziekenhuis te Heerlen overgebracht. De brigade-commandant begaf zich ver volgens naar de woning van P. die van zijn bed gelicht werd en verklaarde niets 10 weten. Inmiddels was ook de persoon met wien lnj had staan praten, opgespoord. Deze deelV mede, dat P. een geweer had ge haald en hiermede een schot had gelost. Hierna was deze getuige gevlucht. DE FILM „IM WESTEN NICHTS NEUES". Wraakneming op een bioscoopdirecteur. Zondag vertoefde een bioscoopeigenaar uit het mijn werkersplaatsje Xieuwehhagen (Lbg.) te Alsdorf (Duitschland) om daar ter plaatse voorbereidingen te treffen voor de inrichting van een bureau voor den voor- erkoop van toegangsbewijzen voor de film -lm Westen Nichts Neues", die binnenkort in het bicscooptheater van genoemden heer ie Xieuwenhagen zal worden vertoond. Toen hij een oogenblik zijn auto onbeheerd liet staan, is deze door onbekende oorzaak in Wra.nd geraakt. Men vermoedt, dat hierbij kwaadwilligheid in het spel is. ONEERLIJKE POSTAMBTENAAR GEARRESTEERD. Gedurende geruimen tijd bereikten de postdirecteur te A'dam klachten over brie ven, doorgaans met zilverbons of met an deren waardevollen inhoud, welke zoek geraakt waren. Het aantal klachten werd zo groot, dat de hulp der politie werd in geroepen. Eenige rechercheurs van het Bureau Warmoesstraat .'telden een langdurig en nauwkeurig onderzoek in, waarvan het re sultaat was, dat een postambtenaar werk zaam aan het postkantoor Centraal Sta tion onder verdenking viel. Men nam nu een steekproef, door in eenige brieven zilver bons te verzenden, welke van te voren ge merkt waren. Toen ook deze brieven brie ven hun bestemming niet bereikten, ging de politie er toe over bij den verdachten ambtenaar huiszoeking te verrichten. In derdaad vond men de gekenmerkte zilver bons in zijn huis benevens een groot aantal andere zaken, die hij uit brieven had ge stolen. Zaterdagmorgen is de man gearresteerd. Hij zal ter beschikking der Justitie gesteld worden. Diefachtige werkster. Een- werkster te Zeist is betrapt, dat zij zich bij herhaling schuldig maakte aan dief stal van geld en bankpapier in dienstbe trekking. Door middel van gemerkt bank papier, dat bij haar thuis werd aangetrof fen, is de diefstal uit gekomen. De ont vreemding van een paar honderd gulden is reeds aangetoond. De vroqw is als moeder van zeven kinderen na verhoor voorloopig «eer op vrije voeten gesteld. De run op de Groningsche Nutsspaarbank. Van de 1.500.000, welke gedurende de run op de Xut-sspaarbank te Groningen, w elke op 11, 12 en 13 December j.l. in het Noordelijk Haagje zooveel opschudding verwekte, werden opgevraagd, is thans 100.000 teruggebracht. Het ijs in de Zuiderzee. Zaterdag zijn vede visschers uitgevaren om hun netten en beugen, die waren uitge worpen. terug te halen. Door het ijs werd dit echter belet. Vele beugen moeten als verloren worden beschouwd, gezien den ge ringen waterstand. Noordelijk is er kans op behoud indien het weer spoedig omslaat. Wat dit beteekemt voor de vieschers, die nog bijna geen oent verdiend hebben, is verschrikkelijk. DE OOIEVAAR GEKOMEN! Steeds meer paren blijven weg. Men bericht uit Oostelijk Noord-Brabant aan „De Tijd": De ooievaar ais traditioneel aankondiger \an de lente, heeft dezer dagen hier en daar in deze streken het zomernest weer betrokken. De kom&t der eerste ooievaars wordt dit jaar eenige dagen vroeger dan \erleden jaar aangekondigd. In 1930 werd circa 10 Maart de eerste opievaar in ons ge west gezien: thans is dit reeds op 5 Maart liet geval geweest. Intusschen zal de eerste kennismaking van den steltlooper met onze lage landen aan de Maas'' dit jaar tame lijk prozaïsch zijn geweest, want bijna over al, waar de ooievaar langs de slooten neer strijkt, hebben zich ijskorsten verzameld. Nochtans tegen een guren" vrieswind in heb ben de weinige getrouwen ons land opge zocht. De weinige getrouwenInderdaad. Want steeds geringer wordt het aantal be woonde ooievaarsnesten langs de rivieren Maas en Waal en in de Meierij. Men kan ze bijna op dë vingers tel en, terwijl daar tegenover het aantal onbewoonde nesten jaar na jaar talrijker wordt. In verscheide ne dorpen van de Meierij vindt, met nog legio oude nestplaatsen van ooievaars; op de daken va.n schuren, van kerken, van boerenhuizen, op speciaal daarvoor opge trokken hooge palen, enz. De mensehen la ten de nestplaatsen trouw ongeschonden, het éène jaar na het andere. Helaas, de ooievaarsparen laten in toenemende mate op zich wachten en het zomerlandschap moet bijna overal de kleurrijke stoffeering van deze schoone vogelsoort zich ontzeg- ge.Sic transit Naar verluidt wordt ook om een andere reden dit jaar een verminderde komst van ooievaars waargenomen. Blijkens berichten uit Afrika namelijk zouden daar in den loop van dit voorjaar duizenden ooievaars den dood hebben gevonden in het gebergte van de Cathkin Peak, een bekende verzamel plaats dezer vogels. Op de berghellingen zijn dezer dagen door gouvernementsambte naren groote massa's doode ooievaars aan getroffen. Zij waren blijkbaar door een ge weldigen hagelstorm overvallen. BUITENL BERICHTEN ONGELUKKEN. MIJNONGELUK IN JOEGOSLAVIË. Vier dooden. In een kolenmijn te Zajecar brak brand uit. Bij het blusschingswerk werden een ingenieur en drie mijnwerkers door uit stroomend gas gedood. Zij waren voorzien '•an gasmaskers, die echter bij onderzoek ondeugdelijk bloken te zijn. DE OVERSTROOMINGEN IN FRANKRIJK. De omgeving van Parijs onder water. Uit Parijs werd gisteravond gemeld: De Seine en de Marne zijn de laatste 48 uur nog verder gestegeu. In het gebied van de Saone is -18 uur onophoudelijk sneeuw gevallen, die thans 20 c.M. hoog ligt. Het gevaar voor overstrooming in de buurt van Parijs is zeer groot. Het station „des Invalides'' moest opnieuw worden ge sloten. De treinen worden thans vover het station St. Lazaire gedirigeeid. De Seine bereikte bij de brug van Aus- terlitz een stand van 5.7 meter. In de omgeving van Parijs slaan groote oppervlakten onder water. NIEUWE AARDBEVING IN MACEDONIË. Hevige paniek te Saloniki. Uit Griekscli-Macedonië wordt gemeld, dat aan de reeks aardbevingen in dit reeds zoo zwaar geteisterde gebied nog steeds geen einde is gekomen. Hedenmorgen om vijf uur deden zich nieuwe aardschokken voor, welke opnieuw groote verwoestingen hebben aangericht. Te Doiran is de kerk ingestort. Te Kilkitsj zijn weer tientallen huizen ingestort. Het stationsgebouw aan de spoorlijn naar Saloniki werd bescha digd. Het is nog niet bekend, of er nieuwe slachtoffers zijn te betreuren. Te Saloniki waar de bevolking de laatste dagen reeds zoo vaak is gealarmeerd, brak hedenoch tend opnieuw een paniek uit. Ook ditmaal bleef de stad echter voor ernstige rampen bespaard. In Joegoslavië is de dag kalm verloo- pen. Het aantal slachtoffers hier ie lande heeft tot dusver geen wijziging ondegaan. De regeering is voornemens, de hulpmaat regelen in het aardbevingsgebied uitslui tend uit staatsmiddelen te bekostigen. In verband hiermede zullen er in Joegoslavië, geen openbare collectes worden georgani seerd. terwijl ook geen giften uit het bui tenland in ontvangst zullen worden geno men. De cycloon op Mauritius. De cycloon, die boven het eiland Mauri tius heeft gewoed, heeft duizenden dakloos gemaakt. Een tiental personen zijn om het Teven gekomen; de schade is zeer aanzien lijk. Zelfs groote huizen en suikerfabrie ken zijn beschadigd. HET EINDE DER DROOGTE. Verblindende sneeuwstormen, hevige wind en zware regens hebben, naar Reuter uit Chicago meldt, een einde gemaakt aan de droogte, tol vreugde van de boeren van den geheelen graangordel van het Midden-Westen en van de eigenaars dei- katoenplantages, maar hebben den dood veroorzaakt van tenminste dertien men sehen van wie elf ie Chicago en groote schade aangericht. Een visschersvaartuig met vier man aan boord, dat zich op het onstuimige meer van Michigan bevond, wordt vermist. Duizen den auto's zijn ingesneeuwd. Te Chicago en in andere plaatsen is het verkeer gestremd. De Staten New York en New Jersey zijn, naar het N. T. A. meldt, eveneens door een slorm geteisterd, waardoor voor dui zenden dollars vernield is. Er werden bij auto-ongelukken tengevolge van hel slech te weer twee mensehen gedood en ver scheidene gewond. Twee treinen van de Pennsylvania Rairoad konden niet verder doordat de spoorbaan onder water siond. Daken werden van gebouwen geslingerd en telegraafdraden verbroken. BOMAANSLAGEN IN EEN KERK. Op de kinder-communiedag. Naar de „Osservatore" uit de stad Mexico verneemt, zijn in de kathedraal van Jalapa, de oude hoofdstad van den staat Veracruz, op 6 Maart jl. tijdens een H. Mis twee bommen ontploft, die daar. naar men vermoedt, door twee vrouwelijke communisten waren neergelegd. In de kathedraal bevond zich een groot aantal kinderen, die hun eerste H. Oom- munie zouden doen. Tal van personen werden gewond, voor het meerendeel vrouwen, van wie drie ern stig. De doctoren, die zich in de kerk be vonden verleenden de eerste hulp. De gees telijke op den preekstoel trachtte de me nigte te kalmeeren. Velen werden echter onder den voet geloopen door de men- schenmassa, die zich aan den uitgang ver drong. De bommen waren in de nabijheid van een der hoofdaltaren gedeooneerd en ont ploften een kwartier na elkaar. Na de eerste ontploffing slaagde de geestelijke, die de II Mis opdroeg, er nog in, de gemoederen te kalmeeren, maar bij de tweede, ontploffing ontstond er een ge weldige paniek. Het was een gelukkig toeval, dat twee honderd kinderen, die hun eerste H. Com munie zouden doen, nog buiten de kerk wmren en aldus ongedeerd bleven. ENGELAND ONDER SNEEUW. Ernstige ontwrichting van het verkeer. Een groot gedeelte van Groot-Brittnnnië is met een dikke sneeuwlaag bedekt. Van nacht heeft het stevig gevroren, waardoor het verkeer sterk belemmerd werd. In het Noorden van Engeland en in Schotland zijn tal van wegen door de sneeuw geblokkeerd. Te Londen woedde hedenmiddag een sneeuwstorm zóó hevig, als sinds lang niet meer is voorgekomen. Tal van voertuigen, die door paarden getrokken werden, raakten vast in de sneeuw en be'emmerden hel verkeer. De scheepvaart op het Kanaal werd ge stremd door een hevigen sneeuwstorm. De bemanning van de lichtscher.en deelde mede, dal zij door de dichtheid van de vallende sneeuw de lengte van haar eigen schepen niet kon onderscheiden. Van Southend was Londen slechts per spoor te bereiken, daar de wegen -door de ophoopingen van sneeuw onbegaanbaar waren. In Engeland heeft de koude twee slacht offers geëischt. Ook veel vee is omgeko- In Schotland heeft het Verkeer thans grootendeels per slee plaats. Massa-gasvergiftiging in atelier te New-Vork. In een groot kleermakersatelier Ie New York zonk gisteren een der employé's plotseling ineen, als door den bliksem ge troffen. Zijn collega's snelden hem te hulp, doch vielen eveneens neer. Ten slotte la gen vijf-en-twintig mannen en vrouwen be wusteloos op den grond, terwijl 55 anderen zich eveneens buitengewoon onwel gevoel den, doch zich nog met groote moeite naar den uitgang wisten te deepen, waar zij om hulp riepen. De arbeiders werden ten snelste naar een ziekenhuis overgebracht. Men vermoedt, dat de bewusteloosheid moet worden toegeschreven aan een ge heimzinnige gasontsnapping. Vrouwongevecht in een winkel te Brooklyn. Ongeveer vijfduizend vrouwen van aller lei nationaliteit, sommigen met kinderen op den arm, zijn gisteren een groo'en winkel te Brooklyn binnengedrogen, on middellijk nadat de deuren waien geopend. Zij waren aangelokt door een aanbod van japonnen en mantels tegen een dollar per stuk. Er ontstond zulk een hevig godrang, dat alle-ruiten werden verbrijzeld. Boven dien geraakte vele vrouwen slaags met elkaar en er werd met nagels en tanden zóó fel gevochten, dat tien vrouwen ir.in of meer ernstig,gewond weiden. De poli tic-, die door de duizenden kiikers in haar taak werd belemmerd, had drie uur noo- dig om de rust geheel te herstellen. Gevaarlijke demonstratie. Boven een der buitenwijken van Tokio werd, zoo meldt Reuter, een demonstratie gegeven met het verwekken van kunstma tige wolken door vliegtuigen, die daarvoor een chemische vloeistof uitwierpen. Door deze vloeistof kregen honderden mannen, vrouwen en kinderen pijnlijke brandwon den. Berlijnsch millionair te Parijs veroordeeld. Een uit Berlijn afkomstige millionair, Herman Story geheeten, werd _door één der strafkamers veioordeeld tot een ge vangenisstraf van drie maanden terzake van het feit, "dat hij door middel van val- sche papieren in Frankrijk is gekomen. Voor het gerechtshof le Berlijn zal Story zich nog te verantwoorden hebben we gens ontduiking van de belastingen. Goudvelden in Chineesch Turkestan? Reizigers, die uil Midden-Azic to Sjana- hai zijn aangekomen, hebben medegedeeld, dat in de Chineesche provincie Sinkiang (Chineesch Turkestan), grenzende aan Ti bet en aan de Sovjet-Unie, rijke goud\el- den zijn ontdekt, waardoor vijftigduizend inenschen werk zouden vinden. Hei gepro duceerde goud zou bijna geheel naar Rus land gaan. Valsche spelers te Nice gearresteerd. De politie te Nice heeft zeven personen gearresteerd, die er van verdacht worden groote bedragen te hebben gewonnen bij baccarat-spel in de Monte Carlo-sportclub Er worden opizenbarende onthullingen in verband raet^leze zaak verwacht, doch het is thans reeds bekend, dat de speelkaarten op geraffineerde wijze gemerkt waren met chemische stoffen. Do gevangen genomen Spanjaard Luiz Carrieda Ojeda moet een mediode hebben uitgevonden. waardoor kaarten gemerkt werden eri de merken slechts te zien waren door speciaal ge kleurde brilleglazen, die zijn medeplichti gen droegen. De uobtie beweert, dat Ojeda m*t twee vrienden naar Nice gekomen is en daar ken ui1! Ik eft gemaakt met een croupm* van hel casino. Deze man wist vene-heider pakken kaarten uil de brandkast van de club te stelen, die door Ojeda werden ge merkt en daarna weer in de brandkast werden teruggelegd. De achterkanten van de achten en negens waren op gelijke wijze gemerkt, de „popnen" waren weer op an- ïere wijze gemerkt. Een als hoe- gek'eed persoon van Italinansché nationaliteit, wiens naam niet bekend is. en een zekere Maribito gingen vervolgens naar het Casi no. De Ttaliaan zat tegenover den croupier en zette geld in. terwijl Maribito een bril met speciaal gekleurde glazen droeg en zijn medeplichtige dooi geheime feekens aangaf, op welke kaart hij moést zetten. De politie kwam van de zaak op de hoog de, doordat een twist ontstond met een an- de:en medeplichtige, Rcalahrini. die er door zijn kameraden van beschuldigd werd aen persoonlijken vriend buiten hm com plot Gaande, te hebben ingewijd. WATERPOLO MaasL. Z. C 03. De op 16 Februari uitgestelde ontmoeting voor de le klasse van de wintercompetitie, n.L MaasL. Z. C. is gisteravond gespeeld in De Regentes te Den Haag. De Rotterdammers verschenen met eenige invallers, terwijl ook Leiden onvoltallig was en dc roidvoor le Court miste, waarvoor Wa lenkamp meespeelde. Na een kalm begin werden de beide doel- verdedigers aan den tand gevoeld, die echter de gemakkelijke schoten nog gemakkelijker meester bleven. De Leidsche voorhoede was door slecht combinatiespel erg ongevaarlijk, hoewel de Leidenaars uitblonken in het snel starten. Een minder juiste beslissing maakte Buys van L. Z. C. vinnig en met geestdrift wierp hij zich in den strijd met dat succes dat hij nog niet even voor de pauze zijn club de leiding kon geven (01). Na de hervatting waren het eerst de Rotter dammers in het offensief, maar Leiden nam spoedig het initiatief over, met het gevolg dat Walenkamp een welgericht schot op het Leid sche doel loste, dat net tegen de bovenlat kwam. Dit was uitstel van executie want direct daarop had Reede den voorsprong van L.Z.C. lot 20 verhoogd. Het spel van de sleutel stadbewoners bleef productiever en niet te ver geten fanatieker. Het was daarom geheel vol gens de regelen der kunst dat Walenkamp het 3e Leidsche doelpunt scoorde (03), waar mede het einde kwam. „Vad". SCHAATSENRIJDEN Nationale wedstrijden te Alkmaar. De Koninklijke Nederlandsche Schaatsen- rijdersbond deelt mede: Op Woensdag 11 Maart wordt een Natio nale wedstrijd voor amateurs in het hardrij den gehouden over de afstanden: 500, 1500 en 5C00 Meter, georganiseerd door de Alkmaar- sche IJsclub te Alkmaar, op het terrein van de ijsbaan „De Quint" te Alkmaar. Inschrij vingen bij den heer A J Stikkel, Kanaalkade 2. Alkmaar. Aanvang des morgens te 11 uur. Op Donderdag 12 Maart vindt een Nationale wedstrijd voor amateurs plaats voor den Ijs bond Holland s Noorder Kwartier, in 't schoon tijden voor dames gevolgd door een wedstrijd voor paren, georganiseerd door de Alkmaar- sche IJsclub te Alkmaar, op de banen van de ijsclub „De Quint" le Alkmaar, Inschrijvingen bij den heer A. J. Stikkel, Kanaalkade 2, Alk maar. Aanvang 1 uur. BA.DM1NTON Nationale badminton-kampioensehappen. Op Zaterdag 21 en Zondag 22 dezer, zullen in het clubgebouw van de Noordwijksche Sport- vereeniging te Noordwijk aan Zee, de wedstrij den worden gehouden om de nationale bad minton-kampioensehappen van Nederland. Verspeeld worden. 1. heeren-enkelspel, 2. hee- ren-dubbelspel. 3, dames-enkelspel, 4. dames dubbelspel, 5. Gemengd dubbelspel. De wed strijden vangen s Zaterdags om 2 uur en 's Zondags om 10 uur aan, onder leiding van den heer Toussaint. Elke wedstrijd wordt ge speeld „besl of three In de nummers 1, 2 en 5 zal elke game bestaan uit 15 punten, in de n 4 uit 11 punten. BILJARTEN LEIDSCHE BILJARTBOND. De competitie. De uitslag van den wedstrijd O. G.- Rustoord II voor de L. Turk (K.R.) J. Slimmers (O.G.) J. Opdam F. Verst raaien H. S. P. Vrijburg B. Boom Th. Sclirania J. Brugman kl. L. B. B. iuidt: 125 33 19 3.78 75 32 2.34 125 42 11 2.97 74 41 19 1.80 125 44 20 2.84 78 43 s 1.85 125 48 18 2.60 72 47 9 1.53 G. 0 punten. De uitslag van den wedstrijd 't Gr La- ken I—L. .T. O. I voor cle 2e klasse L. B. B. luidt: N.N'., res. (Lnto) 21 9 7 2.33 J. Bruinincks (tGr.L.) 125 9 93 13.88 B. Schouten 118 62 21 1.91 N.N. res. 125 62 14 2.01 H. van Xiekerk 113 47 8 2.40 J. Pauw 125 47 10 2.65 L. van Iveeken 102 50 10 2.04 H. Barendse 125 50 11 2.50 't Gr. Laken 2 en L. U. T. O. 0 punten. De ui!slag van den wedstrijd T. O. G. II— t Greene Laken II voor de -le klasse L. 13. B. luidt: N.X. ('t Gr. L.) 75 34 7 2.20 J. Mulder (T.O.G.) 60 33 G 1.81 P. La gas res. A. Schouten 48 51 4 0.96 75 51 13 1.47 J. Crania res. 41 39 5 1.05 G. Dubbeldenian 75 39 7 1.92 B. Brandt 75 46 7 1.63 J. v. d. Burg 73- 45 8 1.62 T. O. G. 1 en 't Gr. Laken 1 punt. TV r-'iV-Poort van Cleef III—S. D. O. III voor de 4e klasse L. B .B. luidt: VV. v. d. lvaaij (S.D.O.) 74 38 10 1.94 P. Roman (P.v.Cl.) 75 38 11 1.97 C. Altorf J. de Roo 59 38 10 1.55 75 38 9 1.97 J. Nievwenburg 56 38 6 1.47 H. de 'Roo 75 38 9 1.97 D'e 4e partij is door P. v. C'eef gewonnen w, n. o. P. v. C:eef 2 en S. D. O. 0 punten. Een dappere piloot. Een N.T.A.-telegram uit Point Barrow cr.aakt melding van een vliegtocht door een he vigen sneeuwstorm en over het bevroren berg land van Alaska, uitgevoerd door de piloot, Joe Crosson, die aldus den dood trotseerde, om anti-toxine te brengen aan dit dorp, dat door een diphtheritis-epidemie geteisterd wordt Crosson maakte Zondag de vlucht van uit Fairganks in vijf uur en twintig minuten. Met een hondenkar zou de reis twee maanden ge duurd hebben. LEIDEN. Ondertrouwd:: J Lepelaar en H. Nieboer B. A'hrhens jm. 21 j. en G. van de Wetering jd. 17 j. T. Bonte jm. 25 j. en H. J. Dol 'be jd. 25 j. A Hc- merik jm. 29 j. en S. S. van Woudenberg jd. 20 j. H. Redel jm. 27 j. en S. Pel wed. 36 j. G. Overduin jm. 27 j. en G. Koole jd. 24 j. F. J. van der Steen jm. 25 j. en M. W. C. Broos jd. 21 j. Postkantoor Leiden. Lijst van onbestelbare brieven, en brief kaarten van welke de afzenders niet be kend zijn. In de 2e helft der maand Febr. 1931. Brieven. Binnenland: B. 3 15, 11] Mr. P. C. J. A. Boeies, Wassenaar Brussy, Amsterdam Etalage Revue Bureau, naarlem Palmolive Colgate Amsterdam Couperus, Den Haag A. van Doorn, Den Haag van Gils, 111 M. Heeren, Eindhoven Fa. Hoogstraten Den Haag Mevr. Hymike, Leiden H. T. M. Kantoor, Den Haag C. en A. v. d. Kle.v, Voorburg Handelshuis „Laterna", Amsterdam (4 stuks) S^.-rverzrkering Nationale, Leeuwarden Mej. J. Nieuwen- huis, Amsterdam Rijksverzekeringsbank Amsterdam N.V. v. h. Henri Sanders. Amsterdam Heer en Mevr. Scholte, te Haarlem Mej. J. Schno, Woesperkarspel J. Tromp, Rubenstraat Briefkaarten. Binnenland: Naam onVesbaar, Zijlweg Haarlem J. v. d. Berg, Amsterdam H. Bolster. Wasse naar Mej. M. A. Ebergini, Den Haag de Groot, Alphen aan den Rijn Mej. A. nnfs'edc. Den Haag Mej. D. Hulshof, Den Haag Mej. A. Koning, Den Haae Mevr. MenningOverhoff, Leiden Mej. Cor Pelenkalm, "Den Haag Mej. E. Ver meer. Rijswijk J. v. d. Vies, Den Haag J. Zaayer, Amsterdam. Brieven. Buitenland: M. J. van Dilinans Bra milage - Mad. R. v. d. Goes. Roma G. Hutters, Cheltenham Tli. v. Reen, Buffalo G. Turner. Che'tenbam. Briefkaarten Buitenland: t' en M. Waller, Orasa Zooyschelder, Duic burg. 1 Briefkaart zonder adres

Leidsche Courant | 1931 | | pagina 6