DE FAAM TELEGRAMMEN ACADEMIENIEUWS SPORT MARKTBERICHTEN Advertentiën DINSDAG 17 FEBRUARI 1931 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 3 BAROMETER TELEGRAFISCH WEERBERICHT naar waarnemingen, verricht in den morgen van 17 Febr. 1931, medgedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bildt: Hoogste barometerst.: 768.9 te Seydisfjord Laagste barometerst.: 740.8 te Den Helder Verwachting tot den avond van 18 Febr.: Zwakke tot matige veranderlijke wind, later uit Oostelijke richtingen, gedeeltelijk bewolkt, wellicht Dog sneeuwbuien. Tem peratuur om het vriespunt. LUCHTTEMPERATUUR: 1.8 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a.: Van Dinsdagnamiddag 5.43 uur tot Woensdagmorgen 6.45 uur. Nieuwe inschrijvingen: 5679. N.V. Trust- en Handelsmaatschappij Tehan Leiden, Rapenburg 27. (Ned. Staatscou rant van 13 en 14 Februari 1931, bijvoegsel No. 4S2). Dir.: Dr. S. Th. Holsl Weber, Leiden. Comm.: P. A. de Goojer, Wasse naar. Maatsc-h. kap.: f 100.000, waarvan geplaatst en gestort 20.000. 5678. Pyrocellithplatenfabriek, Katwijk aan den Rijn, Valkenburgerweg 26. E.: J. Verhulstv Katwijk aan den Rijn. 5680. Café „Pauline". Leiden, Beesten markt 30. E.: A. J. Neutebooin, Leiden. LOCAAL RIJKSTELEFOONNET LEIDEN. Opgaaf nieuwe aansluitingen Jan. 1931. 3064 School buitengew. L. O. (gem.), Cae- ciliastraat. 3059 J. 3. L. Koet, Molensteeg 14. 3048 J. Meyer, Rijnsburgerweg 116. 3076 H. Geirnaert, Haagweg 16. 3065 H. Ladan, Lage Rnijdijk 34. 3063 F. C. Rauwenhoff Jr., Cobetstr. 53 3073 D. Kaay en Zn., Directiekeer, Garen- markt. 3077 „Vesta" Levensverzekering Mij. In spectie Leiden T. A. H. Verburg, Leeuwerikstraat 5. 3078 K. J. Slieker, Kagerstraat 14. 3075 H. Donkers, Aloëlaan 7. 2736 N.V. Kalkfabr. v.-h. v. Dijk en Co., Havenkade 711. 3067 L. C. Livingston, Heerengracht 83. 3066 Mr. G. K. Vos, Plantsoen 63. 3071 O. G. Baart, Formozastraat 1 B. 3081 „Lewal" Electr. Meelfabr., Nieuwe Rijn 108. 8082 T. Plaizier, Terweeweg 54 (Oegstg.) 3060 C. A. A. Kerckhoff, Willem de Zwij gerlaan 22 (Oegstg.). 3079 S. D. F. Laurentius Jr., Anna Beierenlaan 16 (Oegstg.). 3083 J. J. Vos, gem.-velwachter, Weth. Spaargarenstraat la (Oegstg.). 3084 Curatoren der Rijks Univ. en Collec tie Dubois (Ind. fossielen), Boerha vestraat. 3090 W. Anholts, Deutzstraat 17 (Oegstg 3088 Machine en Constr, werkplaats „Ener gie" O. A. Kleine Gris, Mare dijk 157. Ondertrouwd: B. Mark jm. 21 j. en G. Franke jd. 22 j. J. Arkeveld jm. 27 j. e*i A. Nestier jd. 27 j. H. C. Boute, wedr. 41 j..en S. Bourgeois jd. 34 j. Doodelijk ongeluk te Kerkrade. Gisteravond is de ongeveer 25-jarige K. uit Kerkrade' tijdens de Carnavalsdrukte op de Nieuwstraat onder een tramwagen geraakt. De dood trad onmiddellijk in. Het iuurde geruimen tijd alvorens men zijn lijk onder de tramwagen vandaan kon ha len. EEN NIEUWE INTERNATIONALE FINANCIEELE CONFERENTIE? LONDEN, 17 Febr. (VJ).). De New Yorksche correspondent van de „Daily Te legraph" meldt, dat de Amerikaansche re geering het initiatief zou willen nemen tot het bijeenroepen van een Internatio nale Conferentie ter behandeling van de economische en financieele problemen van Europa en voornamelijk de kwestie van de schuldbetalingen in het huidige voorjaar. De Amerikaansche regeering zou echter aileen strikt onofficieel, dus b. v. door het zenden van één of meer waarnemers aan deze conferentie willen deelnemen. In Amerika zou men van meening zijn, dat een dergelijke conferentie misschien eeü duurzame oplossing van het Herstel-pro bleem zou kunnen vinden door verlaging der tarieven en andere maatregelen, waar door de landen, die groote schulden hebben, gemakkelijker hun uitvoer zouden kunnen vergrooten eD daardoor bet-er aan hun verplichtingen zouden kunnen vol doen. Wij maken van dit bericht van de „Dai ly Telegraph" onder voorbehoud melding, aangezien er geen enkele officieele beves tiging van was te krijgen en het ook niet geheel duidelijk is von welken aard de conferentie, waarvan hier sprake is, zou zijn. LEIDEN. Geslaagd: doctoraal-examen geneeskunde de hee- ren: A. Weimann (Dirksland) en L. van Gulik (Rotterdam). MUZIEK. RESIDENTIEORKEST. 5e Abonnementsconcert. Toen D>r. van Anrooy ditmaal het podium betrad, verhief zich het gansche orkest, Dr. vain Anrooy hardaoht in eenvoudige woor den den gr ooien kunstenaar Dirk Sohafer, die op dezen dag overleden was. Veel aldus de sipreker, heeft hij in zijn leven geleden, geestelijk doordat zijn kunst hem niet al tijd bracht dat wat hij zoozeer verlangde lichamelijk, daar hij heel veel in zijn •ziekte heeft doorstaan, zoodat wat hem een paar jaren terug bitter zou geweest zijn. „Wie bitter bist d-u Tod" hem nu goed zou wezen „Wie sü&z bist du Tod" aldus de spreker. Moge het inderdaad zoo wezen voor den overleden kunstenaar, die zoo veel aan zijn medemenschen heeft gegeven. Moge •de dood. hem zoetheid en eeuwige rust heb ben gebracht. Nu wegens moeilijkheden met het. Bureau voor muziekauteursrecht Buma de Sympho- nie „Aus der ne-uen Welt" van Dvorak niet gespeeld kon worden werd als zeer toepas selijk aan de hierboven aangestipte ge dachtenisviering „Les Préludes" van Liszt uitgevoerd, de wedergave van Lamartinés gedichte „Notre vie est-elle autre chose qu'un serie de préludes a ce chant in conn u, dont la mort entonoe la première et la solenneEe note"? De omwisseling von den wij naar onze smaak naet een vooruit gang. Maa-r 't orkest gaf iiu dit zwaar gele den dramatisch en pompeus werk, wat het maar ©enigszins geven kon aan geest, gevoel en schoonheid in een spontane oproepende wedergave van 't werk. Solist op dit con cert was Eduard von Zathuretzky, een vio list met veel natuurlijke begaafdheid. Er zit een aard en karaktereigenschap in zijn spel, welke bekoort. Zijn techniek is muzi kaler, minder aangeleerd dan wij dit bij de bna.vo'ur-teehniekers van tegenwoordig aantreffen. Hij bezit, technische en muzika le hoedanigheden, drie Tschaikowsky's Con cert D. gr. t. op zijn best deden uitkomen. Bijzonder boeide hij met zijn mooie wel luidende toon op zijn prachtig klinkend in strument in liet weemoedig karajkter der Canzonetta., zeer sensitief gespeeld, de lyriek van het eerste deel in klankvol zon genheid en het gemarkeerde van de finale in virtuoos tempo. De thema's omhangen en omstrengeld van geweldig technische ver sieringen kwamen steeds fraai en bi muzikaal gephraseerd uit. De cadens be- heerscht kwam buitengewoon tot haar recht. De orkestbegeleiding was geheel mede ingeleefd en sloot zich in karakter en op vatting voortreffelijk bij de solo-partij aan. De menschen waren buitengewoon opgeto gen over zijn voordracht, zijn boon, zijn in zicht op t werk, zijm virtuositeit en muzika le "smaak. Klappen, klappen, zonder einde, bnavo's voor den kunstenaar en terugroepin gen, tot driemaal toe. Als laatste groot-nummer heeft Dr. van Anrooy laten voorstellen heit grootsche werk „Tableaux d'une exposition" naar de klawierstukken van Moussorgsky door fJa- veü georkestreerd. Ravel die" zelf een uitne mend pianist was, die allerlei werken uit allerlei tijd met onfeilbare memorie en giroote virtuositeit speelde, zal zich ook on getwijfeld tot Moussorgsky's stemmings beelden hebben aangetrokken gevoeld. Hij heeft ze geïnstrumenteerd, zijn persoonlijk cachet er op gelegd en wij begrepen welk een schat van muziek deze componist in zijn binnenste omdraagt. Het werk werd volkomen evenwichtig uit gevoerd, orchestra al en artistiek voldragen, naar gelang der beelden vaak stroef in ab stracte sfeer, opgaand in fel stijgende lijn. V lot, vol spirit en geestdriftig samengaan. Een grootsch slot- aan dezen mooien avond. Een meer dan enthousiast applaus. J. K. SCHERMEN Leidsche Politie Sportvereeniging. In de schermzaal van het politiebureau had een wedstrijd op sabel plaats tus- schen een combinatie van de L. P. S. V. en de schermvereeniging „Leiden". Onder de zeer vlotte leiding werd voor de L. P. S. V. getrokken door de heeren Impelmans Paling, Ehrenhart en Rempt. Voor „Lei den!5 kwamen uit de heeren Volkers, Noll. Dreef en Haneveld. Na een zeer geani- meerden wedstrijd kwam de eindstand met een overwinning voor de Politieman nen met 115 gewonnen partijen, 43 ontv. en 54 geg. treffers. ZAL DE KONING VAN SPANJE TIJDELIJK HEENGAAN? Heden een beslissende dag in Madrid. LONDEN 17 Febr. (V.D.) Uit Madrid wordt gemeld, dat Koning Alfonso zou hebben besloten zijn kroon in gevaar te brengen om Spanje van de revolutie te redden en hem zelf nog een kans te geven tenslotte aan het bewind te blijven. Het schijnt vast te staan, na de gisteren door Sanchez Guerra gevoerde besprekin gen, dat deze bejaarde leider der libera len heden den Koning een lijst van minis ters zal aanbieden. Deze aanbieding zou Dinsdagmiddag te 12 uur geschieden, waar na de Koning voorloopig afstand zou doen van zijn rechten. Indien deze berichten uit Madrid met de feiten overeenstemmen, dan zal de Ko ning slechts toeschouwer zijn gedurende den tijd, dat het land zijn vertegenwoordi gers voor het parlement zal kiezen en het parlement een nieuwe grondwet, voor Span je zal vaststellen, waarbij beslist zal wor den over de vraag of het land een monar chie zal blijven, dan wel een republiek zal worden. Nimmer tevoren in de geschiedenis van Spanje heeft zich een dergelijk drama afge speeld. Vele malen in de historie hebben Spaanscbe koningen voor een revolutie gestaan, doch nog nooit heeft een koning op deze wijze getracht den strijd te win- PROV. STATEN VAN ZUID-HOLLAND. n€n. De Provinciale Staten van Zuid-Holland Wanneer de gang van zaken zal zijn, zoo- hielden hedenochtend te half 12 de eer- als boven gemeld, waarvan evenwel offi- ste vergadering van de buitengewone Fe- cieele bevestiging ontbreekt, dan schijnt bruari-zitting, onder voorzitterschap van oen vreedzame oplossing van een politieken LAATSTE BERICHTEN den Commissaris der Koningin, j h r. dr. H. A. van Karnebe e,k, in het gebouw van de Eerste Kamer. Na trekking der afdeelingen werd be sloten tot verzending naar de afdeelingen van een viertal op de agenda voorkomen de urgente voorstellen, t.w. credietver- schaffing noodlijdende tuinders in Ter Aar en Nieuwveen c.a.. voorschotten ten behoeve van de drinkwatervoorziening, wijziging prov. begrooting 1930 en ver koop van enkele perceelen water onder Leiden en Voorschoten aan het Rijk. De vergadering werd daarop verdaagd tot Donderdag 26 Februari te elf uur. Te twaalf uur werden de afdeelingsver- gaderingen gehogden, waarin de bovenge noemde voorstellen aan de orde zouden komen. OPLICHTER GEARRESTEERD. Een „Duitsche handelsattaché" ontmaskerd. Door handig en doortastend optreden van een Haagsch politie-inspecteur is gisteravond gearresteerd een vermoedelijk internationale opliohter, zich uitgevende voor dr. Riedetz, handelsattaché der Duitsche legatie te Parije. Dr. Riedetz woonde in een groot hotel en had bij de juweliersfirma Citroen aan de Plaats te Den Haag een groote bestelling gedaan. De juwelier vertrouwde de zaak echter niet geheel en stelde de politie hiermede in kennis. Desgevraagd toonde dr. Rie detz een officieel diplomatiek document, onderteekend door den Duitschen gezant te Parijs. Hoewel aarzelend en vreezend voor gevolgen van aanhouding van een diplomatiek ambtenaar, meende de poli tie toch tot arrestatie te moeten over gaan, ondanks heftige protesten van dr. Riedetz, die op zijn diplomatieke on schendbaarheid wees. De Duitsche legatie erkende aanvankelijk het document voor echt tot groote ontsteltenis der politie, die meende een ernstige fout te hebben gemaakt. Door een kleine afwijking in de handteekening van den gezant werd ech ter het bedrog toch ontdekt D.e arres tant was in bezit van twee valsohe bui- lenlandsche paspoorten en bekende ten slotte na ontmaskering het voornemen te hij steun noodzakelijk achtte, in den steek heeft gelaten. Sanchez Guerra adviseerde den koning, met de kabinetsformatie te belasten den nog verder naar links staanden leider der reformisten Alvarez, van wien hij verwachtte, dat hij den steun van de republikeinsche en socialistische groepen zou kunnen krijgen. In andere kringen neemt men echter aan. dat deze groepen ook tegenover Alvarez hun afwij zend standpunt zullen handhaven. DRIE KINDEREN LEVEND VERBRAND ATHENE, 17 Febr. (V. D.). - Te Ca walla ontstond brand in een restaurant, waarin tevens een groote hoeveelheid ben zine lag opgeslagen. Drie kinderen van den eigenaar, die niet meer konden vluch ten, verbrandden levend. De wanhopige ouders die verscheidene vergeefsche pogin gen deden om hun kinderen te redden, moesten met ernstige brandwonden in een ziekenhuis worden opgenomen. GROOTE OVERSTROOMING IN GRIEKENLAND. ATHENE, 17 Febr. (V. D.). - Uit rra- loniki wordt gemeld dat tenge%'olge van den hevigen regenval van de laatste dagen, de rivier de Mesta buiten haar oevers is ge treden en groote uitgestrektheden land heeft overstroomd. Een groot deel van het te velde staande winterkoren werd ver nield. Vier boeren worden door het water verrast en verdronken. Een waarschuwing van Hitier. MüNCHEN, 17 Februari. (V.D.) In de nationaal-socialistische „Völkische Beobachter" publiceert Adolf Hitler een oproep aan de nationaal-socialisten, waar in hij als verantwoordelijk leider der partij waarschuwt zich niet te laten provoceeron tot daden van geweld, doch zich binnen de perken van de wet te houden om de tegenstanders geen wapens in de hand te geven om langs legalen weg de nationaal- socialistische beweging te vervolgen. Op nieuw verbiedt Hitler ten sterkste het dragen van alle soorten wapenen overeen komstig de wettelijke bepalingen. Botsing met stakers te Havre. PAltIJS, 17 Februari (V. D.). In de haven van le Havre kwam het gisteren tot ernstige botsingen tusschen stakende haven arbeiders en werkwilligen. De havenarbei ders waren niet tevreden met de nieuwe loonbepaüngen en trachtten den werkwil ligen te beletten a-an het werk te gaan. Nog vóór er voldoende polilie aanwezig was, trokken de stakers in gesloten gelid naar de kade, waar twee groote vrachtbou- ten werden gelost, Toen de werkwillige ar beiders geen gehoor gaven aan den oproep om het werk neer te leggen, betraden de stakers de schepen en ontstond er een gevecht tusschen hen en de werkwilligen. Gealarmeerde politie, versterkt door de Garde Republicain slaagde er tra eenigen tijd in, de vechtenden van elkaar te schei den en de stakers te verstrooien. Er ble ven echter 5 zwaar en 15 licht gewonden achter. Het zijn voornamelijk werkwilligen die door de stakers zijn getroffen. BIOSCOPEN. Trianon: Voor volwassenen. Casino: Afgekeurd. Luxor: Afgekeurd. Ook J havenopzichters moesten zich on der medische behandeling stellen. Groote garage te New-York afgebrand. NEW-YORK, 17 Febr. (V. D.). In de binnenstad van New-York ontstond brand in een groot garagebedrijf. Het reusachtige gebouw kon niet gered worden en brand de met honderd groote vrachtauto's ge heel uit. Reuzenmeteoor gevonden in Afrika. LONDEN, 17 Febr. (V.D.) De Zuid- Af rikaaneehe do,ndnieter Nott heeft t>ue- sohen het Tanganyika- en het Niasea-oneer de groot (Si te meteoor ontdekt-, die ooit in Afrika is gevonden. De meteoor bestaat uit een solide massa nikkel ijzer en heeft een lengte van ongeveer 4 1/2 meter en een doorsnede van l 1/2 meter. De siteen is onge veer een meter diep in de aarde gedrongen. De meteorologische aideeling van de Uni versiteit van Witwatersrand zal de samen stelling van de meteoor verder analysce- ren; men gelooft, da t naast nikkel ijzer chroom het andere voornaamste bestand deel van den meteoor is. De landmeter had zijn ontdekking geheim gehouden bot hij zich door het naastbij gelegen regeerings- burea-u alle exploratie-rechten in het gebied LEIDEN, 16 Febr. Groentenveiling. Per 100 stuks: andijvie 0.roodekool 10—18, savoyekool 5—12, groenekool 1—5, pieterselie f 48, prei 36, sel derie f 24, knolselderie 47, per 100 kg.: korten 6—9, kroten gek. 10—13, witloof 2025, boerenkool 2027, uien i_2, wortelen 10—16, spruiten 1/15 —25, spruiten II 6—12, aardappelen 4-7. Melkveiling. Aanvoer 109200 Liter. Hoogste prijs 8.70 en laagste prijs 6.90 per 100 liter. 17 Febr. Vette Varkens. Totaal 392 stuks. 358 zwaar 40—42 cent en 34 licht 3840 cent per kg. levend gewicht. Han del vlug. ROTTERDAM, 17 Febr. Vee. Aanvoer: 170 paarden, 3 veulens, 1 ezel, 894 magere runderen, 838 vette runderen, 378 vette kalveren, 1608 nuchtere kalveren, 156 scha pen of lammeren, 16 biggen, 8 bokken of geiten, 16 overloopers. Prijzen per half kg.: koeien 45—47, 38—41 en 27—32 cent; os sen 44—47, 38—42 en 35 oentstieren 42r— 44, 40 en 37.5 cent, kalveren 80—85, 67.5 72.5 en 52.5—57.5 cent. Prijzen per stuk: melkkoeien 230-435; stieren 130-460: paarden f 190—295; slachtpaarden f 140 —245; hitten 85—160; veulens 80—130; nuchtere fokkalveren 18—24; nuchtere slachtkalveren f 8—10; kalfkoeien f 225— 430; pinken 170—195; vaarzen 215—245; biggen 8—11; idem per week 1.25—1.75 strijd van negen jaren gewaarborgd. De bijzondere correspondent van de „Daily Mail" te Madrid herinnert er aan, dat Guerra, op wien thans door den ko ning een beroep is gedaan, een nieuw ka binet te vormen, heeft deelgenomen aan de revolutiepogmg te Valencia in 1929 en dat hij destijds werd gearresteerd. Gedu rende zeven maanden heeft hij aan boord van een torpedoboot gevangen gezeten. Na zijn invrijheidstelling ging hij naar Frankrijk, doch keerde spoedig naar Spanje terug, waarbij hij zich persoonlijk tegen den koning verklaarde. Slechts een jaar geleden verklaarde hij in een vergadering te Madrid, dat „de koning niet langer het vertrouwen van het volk bezit". Thans heeft hij de taak op zich geno men een nieuwe regeering te vormen en in zooverre komt dit met zijn beloften overeen, dat hij samenwerking van alle partijen wenscht. De correspondent van het blad zegt, dat de actie van graaf Romanones, den vroegeren liberalen premier, om de hui dige crisis te forceeren en den koning te brengen tot het aanvaarden van het ont slag van generaal Berenguer, Spanje ge red heeft van een revolutie. Zenuwachtigheid in Spanje. MADRID, 17 Febr. (V. D.). - In de vroege ochtenduren werd heden het te Ge- tave bij Madrid liggend regiment veld ar tillerie gealarmeerd en werden de uitgan gen van de stad door posten bezet. Alle voertuigen en ook voetgangers werden aangehouden en onderzocht. Op een vraag van journalisten naar de beteekenis hier van werd geantwoord, dat men dit niet wist en dat slechts de ontvangen bevelen moes ten worden opgevolgd. In Getave zelf kon den de journalisten niet doordringen. In Madrid zelf is het volkomen rustig en laat het zich niet aanzien, dat er revolu tie dreigt. Volgens later ontvangen berich ten zouden de troepen in Getave weer in de kazernes zijn teruggedrongen. Sanchez Guerra speelt het niet klaar. MADRID, 17 Febr. (V.D.). Sanchez Guerra heeft hedenmiddag den koning de Heden werden wij verblijd door de geboorte van een Dochter 10HANNA ELISABETH A J. KARREMAN. M. J. E. KARREMAN—Bik Leiden, 16-2-31. Wasstraat 19. 793 Yoor de vele bewijzen van belangstelling en hartelijkedeel- neming ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van onzen geliefdon Echtgenoot en Vader onzen hartelijken dank. Uit aller naam: 2054 Wed. VAN HEES— v. d. Nieuwenuof. Leiden, Munnikestraat 73 De beste coupeur» hebben wl| ten dienste gesteld von .ONZE RECLAME COSTUUMS" NAAR MAAT. De stoffen zl|n uitnemend von IrwalHelt en buitengewoon mooi von dessin, terwijl de coupeurs en kleermaker* het costuum ti|dlg en met de meeste zorg kunnen afwerken Naast onze bekende SUPERIEURE MAATICLEEDING leveren wij deze prachtcostuums gedurende onze 30 daagsche reclame-verkoop bljsi prl|» 55 GULDEN later plaats vinden. Vraagt de stalen op zicht, ot beziet de stoffen aan he» stuk In onze mogazlfnen Deze oonbieding strekt tot en met 1 Maort Onze service-bonnen voor .oppersen en ontvlekken zonder kosten Uwerzijds", worden ook In deze aanbieding verstrekt hebben gehad de juwelicrsfirma op te opdracht tot het vormen van een kabinet lichten. De pplitie heeft aan buitenland- j teruggegeven. Hij deelde den koning me- sche hoofdsteden nadere inlichtingen ver- de, dat hij zich hiertoe genoodzaakt zag, zocht. doordat men hem in vele kringen, waarvan Vischmsrkt 16-17 Leidei Hiermede ervullen wij den treur igen plicht, kennis te geven van het plotseling overlijden van onze geliefde Moedrr, Be huwd- en Grootmoe der, 2063 THEODORA VAN ES, Wed. van JOH. v. MEURS, in den ouderdom van 71 jaren. Hazerswoude: Wed. G. v. DEUZEN- v. MEURS en Kinderen. Hazerswoude: JOH. J. v. MEURS A. v. MEURS— v. d. LUB BE en Kind Berkel (Z.-H.): H. BLOOM M. M. BLOOM- v. MEURS en Kinderen Den Bosch: TH. J. v. MEURS M. v. MEURS— HIJ DRA en Kinderen Sassenheim: L. AMMERLA J. M. AMMERLAAN— v. MEURS en Kinderen Rotterdam: L. J. v. MEURS E. J. M. v. MEURS— VAN ZANTEN en Kinderen Ha zerswoude: B. J. v. MEURS G. v. MEURS— v. d. HEIDEN en Kindenen Hazerswoude, 16 Febr. 1931. De Uitvaart zal plaats hebben Donderdag 19 Febr. a.s. in de Pa rochiekerk der H. En gelbewaarders te Ha zerswoude (dorp).

Leidsche Courant | 1931 | | pagina 3