HARTOGS' HARTQOS TANDHEELKUNDIGE INRICHTING UIT DE RIJNSTREEK UIT DE OMGEVING Abonnemejiteir TANDHEELKUNDIG! KHTM Voorstraat 4, rfatwijM^ee Agenda MAANDAG 22 DECEMBER 1930 DE LE1DSCHE COURANT EER5TE BLAD PAG. 2 Waarom de staat van beleg wordt gehandhaafd. Naar de „Information" uit Madrid ver neemt, wordt de handhaving van den staat van beleg gemotiveerd wegens de activi teit van communistische elementen. Ook moet een groot transport wapens in beslag zijn genomen, die volgens vaststelling der politie bestemd waren voor de burgerlijke bevolking. In verband hiermede is ook be volen, dat burgers alle zich in hun bezit bevindende wapens moeten inleveren. RUSLAND DE ATHEÏSTEN-CAMPAGNE TEGEN HET KERSTFEEST. Het anti-godsdienstig museum der sovjets. De voorbereidende werkzaamheden,om de bekende Isaacs-kathedraal in Leningrad le veranderen in een anti-godsdienstig mu seum voor geheel Rusland, waarvan de zetel in Lenningrad gevestigd is, zijn thans beëindigd. In het nieuwe museum zullen worden ondergebracht alle stukken uit de cellen der godloochenaars, het Russische museum, liet geologisch museum, en het museum der revolutie. De anti-godsdienstige tentoonstelling omvat drie afdeelingen: de socialistische opbouw, de natuur-wetenschappelijke cel len en de hoofdafdeeling over de ontwik kelingsgeschiedenis van den godsdienst van alle gezindten en richtingen. Het museum zal nog voor Kerstmis ge opend worden, zoodat het nog kan dienen bij dc campagne tegen de Kerstmisviering. Ook in Duitschland is op de laatst ge houden vergadering der communistische partij een plan ontworpen, om een cam pagne te voeren tegen het Kerstfeest. Dc strijd tegen het Christelijke Kerst feest uioet in Duitschland volgens Rus sisch model georganiseerd worden onder leiding van een de-skundige, die daartoe in Moskou een specialen cursus heeft ge volgd. De campagne legen het, Kerstfeest wordt overal zoo intensief mogelijk doorgevoerd, vooral in Berlijn, Saksen en in het Roer gebied. maar ook op het platteland waar een zeker percentage der bevolking tot de industrie-arbeiders behoort. WEDER VIER DOODVONNISSEN IN RUSLAND. Volgens een bericht uit Moskou heeft de Ogpoe te Toela vier ambtenaren wegens het leveren van slechte schoenen aan het roode leger ter dood veroordeeld. De te rechtstelling heeft reeds Donderdag j.l. plaats gehad. »Tel. VOOpSTRAAT A bij de Boulevard KATWIJK AAN ZEE Spreekuur Maandag en Woensdj^fvan 10-3 Vrijdags geen sprpeRuur Kunsttanden f 2.Pijnloos trekken inbe grepen. Onbreekbarft>^ebitten met voort durende garantie^/" 459 lu de week Dinsdag en Woensdag een uitvoering. Tot commissaris van het Moederfonds wordt benoemd de heer B. Goeman. Vragen voor de vragenbus waren niet ingekomen. Van de rondvraag wordt een ruim gebruik gemaaktna beantwoording der vragen sloot de voorz. onder dank de vergadering met het voorgeschreven gebed. HILLEGOM. Gemeenteraad. De Raad dezer ge meente houdt Dinsdag te 1.45 uur een open- i bare vergadering. Personalia. De gemeente-veldwachter J. Versteeg alhier is met ingang van 15 j Jan. a,s. benoemd in gelijke betrekking te Nieuwe Schans. OUDE-WETERING. Onderscheiding. Aan den heer G. Wil- lems alhier is door het Carnegie-Heklen- fonds een bedrag groot 35 als onder scheiding toegekend, wegens de moedige j redding van het zoontje van den heer De Blanken, uit het midden van de Wetering. Wij wenschen den heer Willems van harte geluk met deze eervolle onderscheiding. VOORSCHOTEN. Vereeniging van Oud-leerlingen. Het bestuur der Vereeniging van Oud-leerlin gen van den landbouwcursus te Voorscho ten, houdt op Maandag 22 December des avonds half acht in hotel Deurlo haar .twee de lezing voor leden en genoodigden. Als spreker treedt op de heer Balk uit Amsterdam met als onderwerp „Bemesting, speciaal Kali-bemesting voor land- en tuin bouw" met toelichting voor films. Daar het een interessante avond belooft te worden, vertrouwt het bestuur, dat alle leden en genoodigden gehoor zullen geven aan haar I uitnoodiging. CHINA HET ROODE LEGER IN CHINA. Door de regeeringstroepen omsingeld. Uit Nanking wordt gemeld, dat de troepen der nationale regeesing de troepen der communisten en andere opstandelin gen omsingeld hebben. Tsjang Kai Shek, de opperbevelhebber der Chineesche troepen, verklaart in een telegram, dat de zuiveringsactie thans spoedig geëindigd zal zijn. LEIDERDORP. Kiesvereeningin. De R. K. Kiesv AMERIKA G. J. DIEKEMA t Amerika's gezant is overleden. Zaterdagmiddag, omstreeks 6 uur, is na een kortstondige ongesteldheid in het Roo de Kruis ziekenhuis overleden de heer Ger- rit John Diekema, buitengewoon gezant en gevolmachtigd minister van <de Vereenigde Staten van Noord-Amerika^ bij ons Hof. LEI DSCHENDAM. Volksbond. Vrijdagavond te 7.30 uur hield de R.-K. Volksbond te Leidschendam zijn maandelijksche ledenvergadering in het Patronaat. De voorz., de heer de Langen, opende de vergadering met het voorgeschreven gebed en heette allen hartelijk welkom, in het bij zonder den spreker, den heer H. B. Haver. Hij spreekt de hoop uit, dat de besprekin gen op aangename en zakelijke wijze zul len gevoerd worden. Door allen wordt staande het Strijdlied gezongen, waarna de notulen worden gele zen en onveranderd onder dank goedge- keurd. Ingekomen is een schrijven van het Cen traal Bestuur inzake de doktersfondsen. Hierna verkreeg de heer Haver, secr. van „Herwonnen Levenskracht", net woord, die een gloedvolle en duidelijke rede hield over ..Rondom het werk van Herwonnen Levenskracht", waarin hij verschillende voorbeelden aanhaalde betreffende Herw. Levenskracht en vooral ook den nieuwbouw van het Sanatorium besprak, waarbij hij bij allen de Stuiversactic ten zeerste aan beval. Hij roemde de afd. Leidschendam, die niet minder dan 223 voor den nieuw bouw had afgedragen en hiermede het ge vraagde bedrag ad 1 per lid te boven ging. Op het einde zijner rede had. spr. een welgemeend applaus en een hartelijk dankwoord van den voorz. in ontvangst te nemen. Vervolgens had de bespreking plaats van het 4e lustrum van den Bond. Het bestuur had een voorloopig programma vastgesteld «Ai wel op Zondagmorgen een H. Mis met '•remeene H. Communie, daarna, gemeen- nppelijk ontbijt. 10 uur Hoogmis, des jnid l igs kinderfeest en des avonds feest- ▼ergadering. eeniging Leiderdorp heeft haar jaarverga dering gehouden in de zaal van den heer J .A. Ramaker. De voorzitter, de heer W. P. van der Geest, opende de vergadering met den Chr. groet en wenschte de aanwe zigen van harte welkom; de opkomst was niot schitterend te noemen. De secr. las de notulen, welke zonder op of aanmerking werden vastgesteld. Daarna werd begon nen met het behandelen der ingekomen stukken; de mecsten werden voor kennis geving aangenomen. De secr. bracht het jaarverslag uit, vfciarvoor de voorzitter dank bracht. Daarna was de beurt aan den Peningmeester, die zijn verslag uit bracht van'de inkomsten en uitgaven, de inkomsten waren f 35.34 en de uitgaven zijn 11.73, aldus een batig saldo van 24.01. Als kas-nazieners werden aange wezen Mej. P. RamakerVerdegaal en C. van Weten, die de boeken en bescheiden van den Penningmeester hebben nagezien en in orde bevonden. De voorzitter be dankte den Penningmeester voor zijn goecl beheer. Daarna kwam de bestuursverkie zing aan de orde. De uitslag is als volgt: Mej. Zandbergen 10, de heer A. Streng 9. de heer Hollander 9, de heer Klaver 9 en de heer Cè v. Wetten 3 stemmen. Geko zen zijn dus Mej. Zandbergen en de heeren A. J. Streng, A. den Hollander en J. J. Klaver. Daarna kwam aan de orde het punt: Candidaten stellen voor de Prov. Staten. Door de vergadering werden de navolgen de candidaten gesteld: Mr. Bolsius. Lei den, H. Bader, Sassenheim, P. Heemskerk, Leiden, Veelenturf, Hazerswoude, De Rui ter, Noordwijk en Van Leeuwen, Wasse naar. Daarna heeft men de plaatsen be paald, waar eerdaags de stemming zal plaats hebben: bij J. J. Klaver, v. Leeu wenpark 19, bij A. J. Streng, Achthoven en bij den Hollander, Zijl weg en wel op de navolgende data op 11 Januari, 25 Jan. en 8 Februari 1931 en wel van 11 tot 1 uur. Bij de rondvraag werden enkele vragen gesteld aangaande de gemeentepolitiek welke door den heer J. J. Klaver werden beantwoord. Niets meer aan de orde zijn de, sloot de voorz. de vergadering met den Chr. groet. Verkooping. De hoornen staande aan den Hooge en Lage Rijndijk zijn verkocht door den gemeente-opzichter J. C. Meer burg te Leiderdorp aan P. en G. v. Goosen te Hoogmade. NIEUWVEEN. IJsclub. Donderdagavond had in café Schreuder de jaarlijksche ledenvergadering plaats van de Nieuwveensche IJsclub. De heer J. Karsemeijere opent als voor zitter de vergadering, op de hem eigene wijze. Spr. meent dat moeder Natuur voor een groot, deel schuldig is, aan het .geringe enthousiasme der leden voor deze verga dering. Het vorig jaar waren er klaohten geuit over de wijze van convoceeren. Dit geschiedde toen met bekkenslag. Thans zijn convocaties verzonden en de opkomst is er weinig grooter 'op geworden. In to taal zijn 19 leden present, het bestuur in cluis. Zij, die-zi(h vap«f heden opgeven als abonnéj^ö&tvangen de courant tot 1 Januari a.s. gratis. DE ADMINISTRATIE Alsdan geeft de voorz. het woord aan den secretaris, ter voorlezing van de no tulen. De voorz. zegt den heer A. v. d. IJs- sel dank voor de keurige notulen, welke ongewijzigd worderi goedgekeurd. Het derde agenda-punt brengt de inge komen stukken onder den hamer. Het eerste stuk betreft- eeu aanbieding van een motorpomp tegen den civielen prijs van 600. Adressant, de heer Spaans uit Uit hoorn, was ter oore gekomen, dat de IJs club haar zeer primitieve ijsbaan gaarne wilde vervangen door een „ijsgrasbaan". Ofschoon het laatste waar is, kan de kas der ijsclub zoo'n aderlating van 600, waar het bovendien niet bij blijft, onmo gelijk doorstaan. De aanbieding wordt, al- zoo ter zijde gelegd. Een schrijven betref fende het verlichtingsmateriaal, zal door het bestuur in nadere overweging worden genomen. Vervolgens komt ter tafel het jaarver slag van den secretaris over 19291930, dat in ijiineur staat. Wegens gebrek aan ijs, kan het overzicht slechts beknopt we zen. Het aantal leden is gekomen van 274 op 264 en wel: 28 leden van 2 contribu tie, 128 van 1 en 9 leden van 0.50. Bovendien telt de club nog 106 z.g. gezins leden. Buiten het materiaal heeft zij nog 163.57 in kas. De voorz. concludeert dat het bestuur tot zijn spijt zich heeft moeten bepalen tot „binnenkamers"-werk. Men kan de na tuur nu eenmaal geen ijs afdwingen. Uit het verslag blijkt dat de ijsclub toch op een goede basis rust, Spr. dankt den heer v. d. IJssel voor zijn jaaroverzicht. Met een glimlach constateert de voorz., dat de se cretaris het feitenmateriaal nog dusdanig met bespiegelingen wist te verlengen, dat het bij de overige bescheiden niet zoo zeer in lengte behoeft af te steken. Vervolgens benoemd de voorz. de heeren P. Kok en Th. Notenboom, ter controlee ring van de boekhouding van den penning meester. Onderwijs wordt even gepau zeerd. Na- de pauze volgt rekening en verant woording van den penningmeester, de heer A. Poelgeest. Alles wordt in goede orde be vonden. Zooals boven reeds vermeld sluit de kas met een batig slot ad 163.57. De voorz. dankt den heer Poelgeest voor zijn accuratesse in de boekhouding. De voorz. brengt naar voren dat club nog niet zoo slecht „geboerd" heeft. „Met schuld zijn we begonnen en de kas staat er nu vrij goed voor". Voorts deelt spr. mede, dat het bestuur de last van het kwitanties- innen van de bestuursleden heeft afgewen teld en de inning voortaan zal geschieden door een daarvoor aangesteld persoon. Volgt ae bestuursverkiezing. Periodiek aftredend zijn de heeren H. Ran, A. Poel geest en G. v. d. Weyden. Herkozen wor den de heeren Ran en Poelgeest en geko zen wordt de heer C. Verkerk. Allen ne men hun benoeming aan. De voorz. verzocht den heer Verkerk aan de bestuurstafel bij te schuiven en spr. hoopt in hem een actief bestuurslid te mogen begroeten. Tegen de traditioneele verloting komt nog één lid ter vergadering. De gelukkige winnaars van een kistje havanna's zijn de heeren A. Poelgeest en J. Vossepoel. Alsdan volgt de rondvraag. De heer P. Kok vraagt, of een lid, dat bij gebrek aan ijs, uit de club treedt, later op dezelfde voorwaarden weer kan toetreden, als er vorst komt. Het bestuur staat voor een lastige vraag, die het overwegen waard is. De heer v. d. IJssel vermoedt, dat het niet veel zal voorkomen. Mocht het, tot zijn spijt, toch gebeuren, zoo meent hij geen strengere voorwaarden te moeten stellen, aangezien de club daar nog meer onder zal lijden. De heer J. Augustinus sluit zich hierbij aan. De voorz.: „Wij moeten in deze vertrouwen op de welwillendheid en het fatsoen der leden". Voor de kern der club, die ondanks de ijsvrije winters door blijven betalen, zal het echter zeer onaan genaam wezen, als dergelijke gevallen zich mochten voordoen. Alzoo wordt be sloten geen bijzondere bepalingen dienaan gaande in te lasschen. De heer G. van Dijk komt nog eens te rug op een kunstmatige ijsbaan. Spr. is van meening, dat een electr. pomp niet noodig zal wezen, om een stuk land onder water te zetten. Een duiker zal hetzelfde resul taat kunnen opleveren. Buiten dat zitten aan de uitvoering nog groote moeilijkhedeu vast. Een kunstmatige baan zal veel geld kosten: men -kan echter ook rekenen op een veel grooter publiek. Ook overweegt de vergadering of er geen samenwerking kan plaats hebben met de plaatselijke Wilhel- mina-Vereen., die toch jaarlijks het terrein van den heer Ran huurt. Bovendien schijnt er ambitie te wezen, een voetbalclub op te richten. Tot nog toe is men hierbij afgestuit op de onmogelijkheid een ge schikt terrein te vinden. Als de IJsclub met de W. V. en een eventueele voetbal club kon samenwerken, zou de draaglast van de IJsclub, betreffende terreiahuur, allicht aanmerkelijk verlicht worden. Na al deze opmerkingen komt de heer v. d. IJssel met eeu meer positief voor stel. Spr. zegt, dat de plannen voor een kunstmatig ijsvlak ieder jaar opnieuw op de vergadering ter sprake komen. Tot nog toe schieten we bijster slecht op. Spr. wil nu voorstellen een commissie van drie leden te benomen, die het vraag stuk iu studie neemt. Deze studiecommissie klinkt die niet „Volkenbondachtig" moet een nauw keurig onderzoek instellen naar alles, wat voor het maken van een goede „ijs- grasbaan" van belang is, alsmede de eventueele kosten berekenen. Zij zal in verband hiermede eenige blijft gevestigd. iaeprfj^erucii? ondanks mislei van verlrek plaatsen bezoeken, die zoo'n baan bezit ten. Vóór de volgende ledenvergadering zal zij dan met gedetan.eerde plannen l»ij het bestuur aankomen. Het voorstel van den heer v. d. IJssel vindt algeheele bijval. De voorzitter hoopt in den geest der leden te handelen, als hij voorstelt, de heeren A. v. d. ÏJsel, P. van Ankeren en H. Kooren in de studiecommissie te benoemen. De aanwezigen gaan hiermede accoord. De voorz. deelt voorts mede. dat de noodzakelijke onkosten, die de commis sie moet maken, teij laste van de kas komen. Een .voorschot wordt niet ge vraagd. De voorz. acht het noodig, de vergadering aan te raden, in geen geval land te koopen. Beter kan men huren. Niets meer voor de rondvraag zijnde sluit de heer Karsemever, de leden dan kend voor hun opkom?' en geanimeerd r samenwerking op clezen avond. Tevens dankt de voorz. de pers, die langs haar weg de vele afwezige leden der IJsclub kan bereiken. Lot not least is hier ongetwijfeld een woord van hulde op zijn plaats, voor den eminente» voorzitter, den heer Kar semeyer, aan wiens talentvolle wijze van optreden het te danken ie, dat deze ver gadering zoo'n geanimeerd karakter droeg. Auto te water. Vrijdagavond, onge veer te zeven uur, reed de expeditie-auto van do Gebrs. Habermehl, ter hoogte van het café van den heer Pennenburg, in de ringsloot.-Do chauffeur, J. v. E., kwam met een nat pak en den schrik vrij. Het onge val trok veel nieuwsgierigen. Met den hijschtakel van de Gebr. De Rooy uit Nieuwkoop, had men de „drenkeling" te gen elf uur op het droge. Volgens den be stuurder werd het ongeluk veroorzaakt door liet defect raken van de vooras. ALPHEN AAN DEN RIJN. Auto in een sloot gereden en bij het lichten in brand gevlogen. Gisterenmiddag had in den Hoorn een zeer gecompliceerd ongeval plaais. De heer G., afkomstig uit Zeisi, rijdende met een „Ford '-auto, komende uit de richting Lei den had het ongeval in de Emmalaan nabij de vernisfabriek door het afloopen van een wiel van de auto in de rechts langs dien weg gelegen sloot ie rijden. De bestuurder alsmede een tweetal andere inzittenden kwamen er met een nat pak af en werden door omwoners van andere kleeren voor zien, terwijl de vracht bestaande uit een lading bloemen, weldra door vele rappe handen uit het water was gevischt.Door een inmiddels ontboden kraanwagen van den Ford-dealer van B. uit Bodegraven werd de wagen gelicht, maar hoe groot was plots de schrik toen de wagen bijna half uit de sloot was gelicht, in brand vloog, doordat de 18-jarige W. op roeke- looze- wijze een brandende sigaret of lu cifer op de op het water drijvende benzine wierp. Door de fel oplaaiende vlam brandde de wagen bijna heelemaal uit. Tegen W„ die door de politie onmiddellijk werd aan gehouden, is procesverbaal opgemaakt. De brand kon tenslotte met zand door om standers worden gebluscht waarop de wa gen verder werd gelicht en werd wegge sleept. G. vervolgde zijn reis met zijn la ding bloemen met een andere vrachtauto, doch zal zeker zeer laat op zijn plaats van bestemming de bloemenmarkt te Utrecht zijn aangekomen. Gemeente-geneesheer. B. en W. ma ken bekend dat ingaande 1 Januari 1931 de" volgende geneesheeren in de hierna vermelde ressorten voor dat jaar zijn aan gewezen voor de uitoefening van de ge neeskundige armenpractijk. Ressort 1 (dorp) Aarlanderveen de heer W. v. d. Wind. Lage Rijndijk van den '/.ïendeweg tot aan de Aarbrug de heer P. de Graaf, van de Aarbrug tot Koudekerk met de Rid- derbuurt en den Woubrugschen weg en de- overzijde van de Heijmanswetering dc heer W. v. Wermeskerken. Hooge Rijndijk van Zwammerdam tot aan de Hofbrug de heer J. Munting. Van de Hofbrug tot aan Hazerswoude de heer A. J. Groen. Z0ETERW0UDE (Dorp). Tooneelwedstrijden. Rond Kerstmis en Nieuwjaar wordt in het- Patronaatsgebouw aan den SchenkeLweg een tooneelwedstrijd gehouden. Dit tooneelfeest wordt op Twee den Kerstdag aangevangen met de opvoe ring van een Kerstspel door de leden van het Patronaat en een uitvoering door Adolf Kolping" uit Leiden. Op de volgen de avonden zullen optreden „St. Francis- cus" Stompwijk, „St. Gene-sius" Zoeter- woude, „St. Joseph-Gezellen" Leidschen dam. „Guido Gezelle" Voorschoten. Op den laatsten avond zal het Kerstspel we der worden gegeven en zal de tooneelclub van de R. K. Vrouwenbond te Zoeter- woude het feest ter beëindiging opluisteren. Kinderfeesten. Op Zaterdag 27 De cember en op Vrijdag 2 Januari a.s. wor den de schoolgaande kinderen ook voor alle kleine kleuters kinderfeesten gegeven in het Patronaatsgebouw aan den Schen- kelweg. Hiertoe is door de Parochiale Jeugd raad een Permanente Commissie gekozen, die uit de standorganisaties gevormd is en welke ook in den vervolge zomer- of win terfeesten voor de jeugd zal organiseeren. Gemeentelijke Aankondigingen Kcstelooze genees- en heelkundige hulp. Burgemeester en Wethouder^v'au Lei den brengen ter kennis -vanjften, die zich daartoe hebben aangemeld, j{nt de kaarten ter bekoming van kos/eliy"^ genees- keelkundige hulp, gedurende ket jaar 1931^ moeten worden afgêhai/ïd/n hel Elisabe'tJj hof aan de Oude Vest én w«l| op Vv" 2 Januari 193] van cfpj/ vooi5.mddag? half tien uur tot twaalf u IJ en van namid dags twee uur tot \vr uur.> A. VAN DE SAXDEyfïAKHUYZEN, Burgemeester. VAN STRIJEN/gecretaris. Leiden, 2 2Decenyf>er 1930. Dinsdag. Donderdag, Zaterdag, Yineentius- Bibliotheek, geopend 's avonds van 7.308.30 uur. De avond-, nacht- en Zondagsdienst der apotheken wordt van Maandag 22 tot en met Donderdag 25 Dec. (lsten Kerstdag) a.s. waargenomen door apotheek C. B. Duyster, Nieuwe Rijn 18, te. 523. Vrijdag 26 Dec. (2den Kerstdag) neemt waar: apotheek P. du Croix, Ra penburg 9, tel. 807. Zaterdag 27 en Zondag 2S D e e. a.s. neemt, waar: apotheek M. Boekwijd, Vischmarkt 18, tel. 552. •(Niet Officieel). 455e STAATSLOTERIJ Trekking van Ataandag 22 December 1930. 3e Klasse, le Lijst. HOOGE PRIJZEN. 14482 5000. 7362 2000. 14345 ƒ1500. 7730. 7878, 13915 elk 1000. 8857, 10339, 1S618 elk ƒ400. 17505 200. 1929. 8S93. 9S46. 9904. 19016. 20353 elk 100. Prijzen van i 45. 22 27 117 121 146 166 215 23S 265 269 313 368 428 464 496 522 535 600 652 669 684 704 739 S32 854 956 963 969 978 1056 1038 1065 1071 10S9 1125 1134 1154 1205 1256 1220 1246 1249, 1266 1326 1350 1359 1376 1429 1440 1456 146S 14SS 154S 1623 1624 1625 1662 1691 1727 1737 1776 1777 1781 1871 JSS8 1902 1955 1971 19S9 199.3 2074 20(5 20S0 2099 2146 2207 2228 2249 2254 2266 2310 i 2326 2333 2353 2,365 2.386 2423 24..S 2514 2531 2544 2559 2580 2631 2644 2647 2660 2695 2711 2720 2824 2S2S 2851 28.30 2853 28 4 2896 2923 3027 3032 3074 3078 3126 3197 3216 3221 3253 3274 3281 3325 3330 3340 3378 3398 3404 3423 3544 3553 3558 3585 3616 3681 3729 3731 3775 3(89 3834 3841 384S 3878 3962 3979 40S4 4125 4133 4159 4182 4245 4278 4301 4.316 4319 4328 4351 4379 4380 4399 4412 4430 4489 4534 4556 4573 4672 4683 4697 470.5 47 Ui 4742 4845 4878 4997 5026 5075 50S0 5139 5161 5177 5179 5183 5204 5225 5225 5269 5301 5310 5316 5327 5393 5421 5436 553.3 5603 5645 5693 5755 5804 5843 5036 6005 6009 6038 6092 6120 6180 6183 6217 6238 6286 632.3 6326 6347 6354 6498 6:"" 6" 11 6545 6558 6564 6565 6566 6605 6657 6674 6680 670.3 6735 6784 679:3 6803 6533 6«4' 6856 6868 6009 6011 60'2 6038 7000 "O'S 700? 7113 7177 7254 72.82 7304 7-325 7358 7370 73.80 739,8 7423 7436 7461 7563 70?7 76*2 7672 780? 78G4 7819 7820 7861 78"3 780.5 7924 7057 Sr "1 8030 8»32 806' 81187 8004 8100 S101 8135 81'0 8106 S?03 S2"? 8214 8303 8324 8360 8-393 8401 8465 8'°? 8-56 8643 8654 8660 8683 8711 S7'2 87'8 87" 8773 8783 8SGO 880? 8817 88'4 8*78 8«86 8918 8931 S960 8973 89SS 9'45 9160 071.5 9210 0254 0264 92(w 0287 0312 9,317 0.3,8] 9410 0432 9467 9472 9.50.3 05?.8 05=1 9622 9662 9660 0f)~0 «6°6 "726 007 0754 0R41 9852 0057 0097 lOfi'Q 1,07' I'll" 10066 1000' 10100 10115 161=? 10166 10210 K"63 10776 10277 10508 10564 10576 '""'Q 165L? 10765 10710 10716 10742 1076,5 10770 10785 K791 108,-5 1005.3 1007(5,10981 IOO02 11007 IIO'O 11055 110,1 1 1077 IU"'11157 11166 1117' lil" iPfM H27. 11317 11329 11310 113=8 11-6 1l?5« H-k- IPS" 1143? 11-18, 114-87 11518 11=30 1 1560 116 8 p i 11690 11798 11736 11762 11775 !'7'8 l'7-o pc". 118' 1" |106.3 1 '067 P071 PP, P161 PP8 P^i< 17.10? 11 '86 P510 115 '0 li*''. P*"1 P P724 12715 12866 12836 P8-'6 Pc'8 "953 pos? 12950 1.3044 13062 pooi pi08 1.3113 13302 13332 13344 P?" ""0 P">< ,3-102 13406 1349S 13558 P'" '-"'8 ,3651 1333.3 138.51 1390.3 13917 13".?' P°'7 1401? 1401.3 14051 1400.3 1417? 'M79 1-P18/ 14171 14295 14335 1434- 1.1.37? P3"? 14i88 ,(.'70 4441 1449? 1451? 14.530 |4"0 P5RO 14633 14642 14648 146Q2 P7?3 i'"7 "7"» T '807 1-1076 140R8 15060 15088 P'75 "i" 15218 15254 15260 15277 15'81 '^"i '-"8 154)9 154.47 15457 15478 15575 15681 15703 157?5 1.5766 P777 '"07 1,-r05 15,850 15869 15073 15075 15087 16"37 16" <6 1615] 16186 16 207 16786 '63'0 1'"'<"> I"" ,6'2i 164JO 16465 16466 16471 16468 165?? 16546 16552 16562 16566 16575 16614 1666' 16670 16600 16725 16720 16730 16736 167=6 '67.87 1670.1 16847 16863 16867 15010 160,34 16033 ir- 095 170?5 17051 ,70.34 17005 17104 17"R '71-? IT'.SI 17301 17304 17315 17371 17'76 1 '-3 17=07 17648 17673 1771" P7«6 17778 17817 17873 17876 17885 17007 17000 1<"?7 1«038 1.8081 ,611? 187.38 1.8315 18317 ,c"" 18413 18410 18450 18467 18510 ''Pi 18576 18509 18610 18641 18665 1R691 I860' 18734 1875.8 18763 18811 18831 18*6 18804 18000 1.8015 19010 ,8030 ,50'6 1SO*"l 10016 190.51 19054 19071 190S8 1000.3 IQ007 1918? 1Q1S8 <-20i 1020? 10200 19210 19272 1037.3 1930,3# 1930S 19405 10440 10447 10408 105F.3 19611 10640 10722 10731 10752 10770 1QS20 10831 0003 10034 '0087 70660 20128 '0148 20152 ?0193 20215 ?0244 '0347 20263 70364 70.373 204.3? 20441 20462 20496 20699 20738 10755 20764 20810 20826 2' "4 20811 2095, 20874 20877 20961 18S8S 10534 10,804 20146 20.391 Burgemeester en W den brengen ter door hen de beslissing a. de firma de Erven de om vergunning tot het opslagplaats van het perceel Aalmarkt Leidsche Broodfabriek het oprichten van banketbakkerij op het c. B. Spronk om richten van een wasch- het perceel Witte Singel van: Nelle de k in

Leidsche Courant | 1930 | | pagina 2