Sint Nicolaas Koopt dus bij ons het is uw voordeel ALLEN NA. UIT DE RIJNSTREEK VRIJDAG 14 NOVEMBER 1930 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD PAG. 6 LEI DSCHENDAM. St Josephgezellen. Woensdag werden de feestelijkheden der feestweek bij gele genheid dor viering van het 8e lustrum der St-. Josephgezellen-Vereeniging voortgezet. Dien avond werd uitsluitend gegeven voor hen, die met het Gezellenleven zel den of nooit in contact komen om ook hun het streven en doel der Gezellen te doen kennen. Het was dan ook jammer, dat zoo weinigen aanwezig waren. Om pl.m. 8 uur opende de vice-praeses kap. Pronk, den feestavond met den Ge- zellengroet en heette allen hartelijk wel kom. In korte trekken zette Zijneerw. het doel en streven der Gezellen-Vereeniging uiteen en sprak de hoop uit, dat door de zen avond bij allen meer waardeering en belangstelling voor de Vereeniging zou worden gewekt. Hij bracht allen dank voor hun aanwezigheid en verzocht de grootst mogelijke stilte gedurende de op voering van het tooneelstuk hij %ensohte allen een geuoeglijken a.vond. Door de Gezellen werd wederom opge voerd het Chineesche drama in 4 bedrij ven: „De Drievoudige Wijsheid van Va der Wang". Het stuk werd ook nu door de Gezellen op keurige wijze gespeeld, zoo dat de aanwezigen het stuk vol aandacht en met groote stilte volgden, uit het ap plaus mocht en kon men afleiden, dat het bij allen ook nu zeer in den smaak viel. Met hartelijke en werkelijk leerzame woor den sloot kap. Pronk dezen goedgeslaagden en aangenamen feestavond. Vermeld zij nog, dat Zondag 16 Nov. a.s, des avonds te 8 u de sluitingsavond der feestweek zijn zal. Dien avond zal optreden het al ombe kende humoristische trio de Laat uit Til burg, dat ons een vroolijke en aangenamen avond bezorgen zalhiervan kan men ver zekerd zijn. Deze .avond is wederom voor de ouders, leden en oud-leden, terwijl nog enkele kaarten verkrijgbaar zijn. Wij vertrouwen, dat evenals Zondag j.L de groote zaal van het Patronaat overvol zal zijn. Ziekenhuisverpleging. Gisterenavond hield in het gebouw Irene de Vereeniging voor Ziekenhuisverpleging Leiderdorp en Hooge Rijndijk Zoeterwoude, ©en buiten gewone ledenvergadering. De voorzitter, de heer G. van der Beek, opende de ver gadering en wenschte de leden hartelijk welkom, inzonder den burgemeester en dokter G. A. de Bruine. Er waren een groot aantal leden tegenwoordig. De voor zitter zeide, dat het bestuur zich verplicht acht, met het oog op de heerschende epi demie en het groot aantal verpleegden in de ziekenhuizen op kosten onzer vereeni ging, een voorstel aan de vergadering aan te bieden om de contributie met 2 oent per week en per lid te verhoogen, dus van 6 op 8 cent te brengen. Dit moet men be schouwen als een nood-maatregel. In 't vo rige jaar zijn wij 1000 achteruit gegaan en nu de laatste maanden nog 1200. Er zijn op 't oogenblik 17 verpleegden in de ziekenhuizen, die wegens de heerschende epidemie moeten worden verpleegd. Het bestuur acht contributie-verhooging zeer noodig. De heer Stadhouder kon zich indenken, dat deze maatregel zeer noodig was; dus was spr. voor de verhooging. Maar tevens uitte spr. den wensch, dat voor de kinderen van 6 tot 16 jaar ook zal worden betaald. De voorzitter zeide, dat dit voorstel thans niet kan behandeld worden, maar wel op de jaarvergadering, mits dienaangaande een voorstel wordt ingediend. De heer Mijdam meende, dat ook het bestuursvoorstel een wijziging in de statu ten beteekende. De voorzitter zeide, dat dit een noodgedwongen maatregel is, dus er van wijziging van de statuten geen spra ke kan zijn. De heer Meier vroeg of het niet moge lijk was de verhooging te halfveeren en te brengen op 1 cent en het aantal ligdagen te verminderen. De voorzitter meende, dat daar niets van kon komen. De heer Peereboom vond dat het noo dig was, dat de kas werd versterkt, maar kon niet begrijpen, dat, wanneer de kas door de heerschende epidemie achteruit gaande was, het bestuur daar niet eerder mee was gekomen. De voorzitter zeide, dat hij gaarne zag, dat de stand van de kas werd gebracht tot 4 of 5 duizend gul den. De heer v. Mil vond, dat wel degelijk een reglements-wijziging had moeten wor den aangebracht, de verhooging achtte spr. zeer noodig. Burgemeester Brug vond, dat het be stuur wel eens met cijfers had moeten komen aangaande deze verhooging en welk voordeel deze in de kas kan brengen. De penningmeester zeide, dat de vereen. 2-100 betalende leden telt. Daarvan werd ontvangen per week 144 en konden dan 7 personen daarvoor in een ziekenhuis wor den opgenomen. Met de 2 cent verhooging kreeg men 192 per week en kunnen tien personen worden opgenomen. Dokter de Bruine zeide, dat met deze heerschende epidemie meer menschen kun nen worden geholpen dan bij andere gele genheden, omdat het maar voor korten duur is. Burgemeester Brug vond, dat de ver eeniging wel mag beschikken over een goede statistiek. De voorzitter vroeg daarna stemming aangaande de contributie-verhooging, wel ke met algemeene stemmen werd aange nomen. De voorzitter zeide, dat de verhooging der contributie aanstaande Maandag in werking treedt; tevens vroeg spr. man daat van de vergadering om, als het noo dig was, een geldleening aan te gaan ten bedrage van 2500. Dit werd goedge keurd. De rondvraag leverde niets bijzon ders op. Hierna sluiting. NOORDEN. Verlichting. De electrificatie der R. K. kerk alhier is thans zoover gevorderd, dat het Zondag a.s. voor het eerst in ge bruik zal worden genomen. KOR EN BOND ST. WILLIBRORDUS. Gisteren had de aangekondigde Zangers avond plaats van den Koren bond St. Wil- librordus, waarbij zijn aangesloten de zangkoren van Wassenaar, St. Will., Was senaar G. Herder, Voorschoten, Noordwijk, Oegstgeest en Katwijk a. d. Rijn. De avond werd ingezet met een plechtig Lof, gecelebreerd door den zeereerw. heer C. Tholenaar, pastoor te Wassenaar, Voor zitter van den Bond met assistentie van Pastoor J. 0. H. M. Schiphorst te Katwijk aan den Rijn vice-voorzitter en kapelaan v. Schaik te Oegstgeest, Geestelijk Be stuurslid van den Bond. In dit Plechtig Lof, waar het zangkoor van Noordwijk de Lofgezangen uitvoerde, hield Rector R. J. J. lteijnen te Leiden een toespraak, waarin zijneerw. op voor ieder duidelijke wijze naar voren bracht hoe de heeren zangers op de zangkoren of te wel de zangzolders het eerst en het meest in de gelegenheid zijn tot oneerbiedigheid in de Kerk. Hoe men daar soms in de bekoring komt, om door den zang te schitteren inplaats van te stichten. Niet beseffend of niet voldoende beseffend, dat men voornamelijk zingt voor God al moet ook het volk door den zang gesticht worden en moet de zang en voor God en voor de menschen waardig zijn. Na het Lof was er bijeenkomst in het Pa tronaatsgebouw. Met het bestuur en bijna alle leden van den Korenbond St. Willibrordus, waren nog verschillende belangstellenden aanwezig, o.m. Pastoor Beukers te Leiden, Voorzit ter van de Giegoriusvereeniging, Rector Hanzen te Poeldijk, eenige theologanten van het Klooster der Paters Kruisheeren te Zoeterwoude, de Pastoor van Hazers- woude, bestuursleden van den Korenbond „De Rijnstreek'', kapelaan Alkemade uit Naaldwijk, de Broeders Marcolinus en Hubertus uit Den Haag, die een schrifte lijke beoordeeling van de Greg, gezangen zouden geven. Pastoor Tholenaar, Voorzitter, opende de bijeenkomst met een kort doch kern achtig speechje en gaf dan het woord aan den heer Braun, die met een jongenskoortje een demonstratie zou geven over de Ward- methode. Na een inleiding door den heer Braun waarbij spr. uitlegging gaf hoe mevr. Ward tot de samenstelling van de Ward- method e kwam, wat de zangkoren van deze methode kunnen gebruiken, en hoe de Ward-methode werkt, kwam spr. tot de eigenlijke demonstratie, waarbij verschil lende staaltjes van flinke prestatie werden uitgevoerd. Een dankbaar applaus, zelfs tijdens de demonstratie mocht de heer Braun inoogsten. Pastoor Tholenaar bracht hem mede de dank van den Koren bond voor den leerzame lessen, waarvan, naar zijneerw. hoopte, de koren profijt zouden trekken. Dan volgde de uitvoering der verschil lende verpliohte Gre-goriaansche nummers In de hierna te noemen volgorde werd ge zongen: Wassenaar St. Will., „Speciosus- Eructavit" Grad. van Dom. infra Oct. Na- tiv. Domini. Voorschoten: „Deus" Offerto rium van Ad sec. Missam in Nativ. Do- mini, Wassenaar: „Goede Herder", „Sal vos fac nos Tu Domine" Grad- van In Festo Sanctissimi Nom Jesu, Noordwijk: „Prope est-Laudem" Grad. en Vers van Dom. IV Adventus, Oegstgeest „Deus" Of fertorium van Dom. III Adventus, Katwijk aan den Rijn: „Alleluia-Vers Veni" van Dominica IV Adventus. Na deze uitvoering nam Pastoor Thole naar het woord om dank te brengen aan den Korenbond St. Will, voor de opluiste ring van zijn Gouden Priesterfeest. Dan verzocht de voorzitter aan Pastoor Schip horst, vice-praeses, het slotwoord te wil len zeggen, waaraan Pastoor Schiphorst zeide gaarne te willen voldoen. Spr. dank te den voorzitter voor de schitterende lei- komt morgenmiddag als gast in onze zaak. - Hij heeft een keur van geschenken meegebracht, die Hij aan de kinderen zal uitdeelen NERGENS KRIJGT U ZULKE MOOIE CADEAUX Wollen Dekens Effen Satinet Dekei Molton DekenL reclam' P"js -"/1fl Zuiver Wollen; Damëê- Vesten i Dames Pullovers, mo derne dessins \..j... Prima Wollen Johgens- Truien Mooie zijden ShaWl^ Heeren Overhemden, Vn. slappe boord Kunstzijden Zelfbinders Heeren Bretelles, prima elastiek Tricot Dames Slobkou- HAARL.STR. 245 NIEUWE RIJN 58 Reeds bij aankoop van 0.50 ontvangt u 'n geschenk DE WATERLEIDING ALKEMADE—LEIMUIDEN BEKLONKEN Gisterochtend had in het gemeentehuis te Roelofarendsveen een bijeenkomst plaats van de gemeenteraden van Alke made, Leimuiden en Rijnsaterwoude ter bespreking van de drinkwatervoorziening van de drie genoemde gemeenten. De bijeenkomst werd geleid door den Burgemeester van A'.kemade, die uit de opkomst der aanwezigen kon constateeren de groote belangstelling voor het zoo ge wichtige vraagstuk: „Do Drinkwatervoor ziening". Spr. herinnerde aan het rapport in 1927 door prof. Visser opgemaakt, waar bij de drie gemeenten met nog 11 andere gemeenten waren aangewezen om te ko men tot een gezamenlijke stichting. Na bestudeering van dit rapport bleek, dat er voor de drie gemeenten nog een voordeeliger oplossing te vinden was. Ge tracht werd zich uit het verband der 14 gemeenten los te maken, hetgeen na heel veel moeite ten slotte is gelukt. Uit de raden der gemeenten werd een commissie van voorbereiding benoemd die zich tot taak had gesteld te onderzoeken langs welken weg het water van Boskoop zou kunnen worden betrokken. De commissie heeft in deze veel werk verricht en is thans zoover met hare werkzaamheden ge vorderd dat thans door de raden der drie gemeenten een gemeenschappelijke rege ling kan worden aangegaan betreffende den aanleg en de exploitatie der drinkwa terleiding en het in het leven roepen van een stichting tot dat doel. Bij besluit van Ged Staten van 4 No vember 1.1. ia aan de gemeente Boskoop vergunning verleend tot levering engros van drinkwater aan de drie gemeenten, zoodat we, aldus de voorzitter, zonder deze regeüng verder met onze werkzaamheden kunnen doorgaan. De aan de leden toegezonden gemeen schappelijke regeling is aan de hand van andere regelingen door de commissie ont worpen en later ter provinciale griffie be sproken, zoodat hierop spoedig goedkeu ring zal worden verkregen. Spr. hoopt dan ook dat de raden zoo straks bij het aan de ding van dezen avond. Zijneerw. wees er uitvoerig op dat we dezen avond veel ge hoord en veel geleerd hadden. En dit is nog maar de vooravond van het eerst lus trum dat de Korenbond gaat vieren in 1931. Zijneerw. sprak den wensch uit, dat de Korenbond op den ingeslagen weg moge voortgaan en wenschte den Koren bond nog veel goeds. Hiermede was deze avond, waarvoor van vele zijden zeer veel belangstelling was, ook om de demonstratie over de Ward- methode, geëindigd. orde stellen van deze regeling deze onver anderd zullen aannemen, hetgeen vanzelf sprekend tqt een spoedige beslissing zal leiden. De Burgemeester van Alkemade stelt thans voor de regeling artikelsgewijze on der den hamer te brengen, en stelt de le den in de gelegenheid nadere inlichtingen over deze regeling te verkrijgen. Verschil lende leden maken van deze gelegenheid gebruik door het stellen van vragen, wel ke door den voorz. en den adviseur, den heer A. J. Lafeber op duidelijke wijze wor den beantwoord. Hierna brengt de voorz. een woord van dank aan de heeren voor de aangename discussie en spr. wenscht de gemeenteraden reeds nu bij voorbaat geluk met het succes dat tot op heden is bereikt geworden. De Burgemeester van Leimuiden brengt namens alle leden van de drie gemeente raden een woord van oprechten dank aan den heer Vosters, voor al het voorberei dend werk dat hij in het belang der ge meenten heeft gedaan. Spr. hoopt, dat de ingezetenen straks na de totstandkoming van de drinkwaterleiding rijke vruchten van dezeh arbeid zullen mogen plukken. De Burgemeester van Alkemade dankt den heer Balthuyzen voor zijn waardeerende woorden, waarna de bijeenkomst wordt gesloten. Gemeenteraad van Alkemade. De Raad der gemeente Alkemade komt thans in openbare vergadering bijeen. Na opening met het gebruikelijke gebed wor den door den secretaris de notulen van de vorige vergadering gelezen en onveranderd vastgesteld. De voorz. stelt thans aan de orde het aangaan van een gemeenschap pelijke regeling met de gemeenten Leimui den en Rijnsaterwoude. Daar niemand inlichtingen of stemming over deze regeling verlangt wordt deze zonder hoofdelijke stemming aangenomen. De voorz. dankt de leden voor het ge wichtige besluit en spreekt daarbij den wensch uit dat deze regeling zal mogen strekken tot heil van de ingezetenen. Alvorens tot stemming van 4 bestuurs leden wordt overgegaan wenscht de heer Rietbroek een paar opmerkingen te ma ken. De heer Rietbroek wijst er op dat de leden welke zoo straks in de stichting zul len worden gekozen een zeer verantwoor delijke daad stellen en hij hoopt dat de gekozen leden ernstig rekening zullen hou den met de draagkracht der ingezetenen bij het vaststellen der tarieven. Verder be leven wij thans een zeer zorgelijken tijd. De werkloosheid zal wellicht in dezen win ter groote afmetingen aannemen. Spr. zou derhalve gaarne zien, dat in het bestek deze bepaling werd opgenomen dat voor het graafwerk minstens 70 pet. der arbei ders zullen genomen worden uit ingezete nen der drie gemeenten. De voorz. antwoordt den heer Rietbroek dat het bestuur der stichting wel een open oog zal hebben voor de belangen der in gezetenen. Spr. twijfelt dan ook geen en kel oogenblik aan het beleid dezer com missie. Wat de werkloosheid betreft merkt spr. op, dat deze zaak reeds de aandacht van de commissie heeft. Gisteren nog heeft spr. met een mogeiijken aannemer over het nemen van arbeiders uit de drie ge meenten bij het verrichten van graafwerk gesproken, terwijl spr. omtrent het loon de vakbonden zal -raadplegen De heer Heemskerk geeft als zijn mee ning te kennen, dat hij het niet in het be lang der gemeente acht, dat de gemeente secretaris tevens als secretaris van de stichting optreedt, daar deze toch al met zooveel werkzaamheden is overladen. De heer Rotèeveel is het met den heer Heemskerk niet eens. Spr. is er tegen, dat thans reeds aan de afgevaardigden een richting wordt gegeven hoe zij in de stich ting te handelen hebben. Het bestuur zal zelf hebben uit te maken wie zij als secre taris de geschikste persoon achten. De heer van Dooren merkt op. dat deze zaal geheel buiten de orde is. Wij hebben hier slechts te bespreken de te benoemen leden in de stichting. De verdeeling van de functies gaat den Raad niet aan. De voorz. is het hiermede volkomen eens. Hierna wordt tot stemming overgegaan en worden als bestuursleden van de stich ting gekozen de heeren P. de Jong, J. N. Los, C. Bontje en W. Rietbroek. Tot eer sten en tweeden plaatsvervanger als be doeld bij art. 5 tweede lid der statuten worden na gehouden stemmingen gekozen de heeren P. J. Heemskerk en J. J. de Koning. De wijziging der gemeente-begrooting welke verband houdt met de drinkwater voorziening, doordat de gemeente over eenkomstig artikel 1 der regeling 50. bijdraagt in het stichtingskapitaal wordt eveneens z. h. s. aangenomen. Tot slot. wordt nog besloten over te gaan tot onderhandsche verhuring van een pe'r- ceel tuin'and, gelegen te Roelofarendsveen aan B. A. A. Hoogenboom alhier voor den tijd van 6 jaren en wel tegen een huurprijs berekend naar 1.10 per R.R. Bij de rondvraag dankt de heer de Jong den voorzitter voor hetgeen hij in het be lang der drinkwatervoorziening heeft ge daan, waarna de vergadering door den voorz. wordt gesloten. Gemeenteraad van Rijnsaterwoude. Hierna vergaderde de gemeenteraad van Rijnsaterwoude onder voorzitterschap van den Burgemeester. Ook hier werd de ge meenschappelijke regeling z. h. s. aange nomen. Bij punt 2 der agenda benoeming van een bestuurslid der stichting deelt de voor zitter mede, dat, gebruik makende van de bevoegdheid in art. 5 der statuten neerge legd, hij besloten heeft, dat hij voor de gemeente Rijnsaterwoude als ambtshalve lid in de stichting zal zitting nemen. Als gewoon lid wordt na gehouden stemming gekozen de heer v. d. Knijff en als plaats vervangende leden de heeren Weststeijn en Visser. Na begrootingswijziging waarbij even eens een post, wordt uitgetrokken ad 50 als bijdrage in het stichtingskapitaal werd z. h. s. aangenomen, waarna de vergade ring door den voorzitter werd gesloten. Gemeenteraad van Leimuiden. Vervolgens had een openbare vergade ring plaats van den Raad der gemeente Leimuiden onder voorzitterschap van den heer Bakhuyzen, burgemeester. Nadat de vergadering met gebruikelijk gebed was geopend, stelde de voorz. de gemeenschap pelijke regeling aan de orde, we'ke zonder eenige discussie en met algemeene stem men werd vastgesteld. Tot lid der stich ting werd na gehouden stemming gekozen de heer J. van Dam, terwijl als ambtshalve lid zal optreden de heer J. A. Bernard, loco-burgemeester. De andere punten der agenda gingen eveneens onveranderd on der den hamer door, waarna de voorz. met een woord van dank de vergadering sluit. De eerste steen is thans gelegd voor het zoo gewichtige vraagstuk: de drinkwater voorziening voor de drie gemeenten. We spreken daarbij den wensch uit. dat de ex ploitatie van deze drinkwatervoorziening de ingezetenen der 3 gemeenten ten zeer ste zal ten goede komen, en dat het in de toekomst zal mogen blijken, dat de Raden der 3 gemeenten een zeer wijs besluit heb ben genomen. ALPHEN AAN DEN RIJN. De gezonken zandvlet. Gisteren is men begonnen met het lichten van de zand vlet van de Haagsche Zandexpl. Mij., die vorige week in den Rijn alhier was gezon ken. Het werk was opgedragen aan de Bergings-Mij. A. Duiker te Rotterdam. Gis teravond had men het vaartuig gedeelte lijk vlot gekregen. De winnaar Alsof hij uit een boog is weggeschoten zóó ge weldig is zijn vaac^; snel, sneller, het snjflst; hij komf^jtóór, hij/blijft vóór,ymj wint Winnaar worden," willen wK. alletpaal, ar eetv op dit,\te-ander ojl daé gebied. W Wij b.v^ willen graag: de meeste, winter jassen^verfcoopepf met onze nieüminRer dai 3(L-groote Kreymborg- Kleeding-magazijnen in NederlanjJ. En wij zijn er van-doordrongen, dat we dat alléén kunnen bereiken als we iets bij zonders hebben aan te bicden, iets bijzonders in prijs en in kwaliteit. Daarom vindt U bij Krcymborg de prach tige winterjassen met Kreymborg-coupe voor naar verhouding van die kwaliteit zéér lage prij zen. En met zoo'n Kreymborg-jas is U de op den duur. Kreymborg Haarlemmerstraat 143. In beslag-name. Door den keurings dienst alhier werd bij een winkelier, die niet voldaan had aan de eischen van de kort geleden in werking getreden keurings- wet een hoeveelheid vleesch in beslag ge nomen. Aanrijding. Nabij het Postkantoor werd gisteravond een wielrijder door een auto aangereden. De fiets werd zoo goed als vernield. De berijder kwam er tame lijk zonder kleerscheuren af. HAZERSW0UDE (Dorp). Winkelstand. Zaterdagmiddag j.l. opende de heer P. Brugman zijn nieuw ge bouwde winkel is manufacturen, confectie etc. Dit naar de eischen des tijds ingerich te nieuwe winkelpand, alsmede de smaak volle etalage's trokken dan ook veel pu bliek. Het binnen-interieur, zag er ook keurig verzorgd uit, 't welk zeer zeker de moeite loont, eens een kijkje te komen nemen. Aan de schooljeugd werden bal lons, potlood en etc. bij een kleine aankoop aangeboden, waarvan de daarop volgende dagen 'n druk gebruik werd gemaakt. We kunnen dan ook den ondernemer niets an ders toewenschen, indien het hem gegeven moge zijn, nog vele jaren hierin te mogen werken. KeS"T e ®e NIEUWKOOP. Gevonden. Ten Gemeentehuize alhier zijn inlichtingen te bekomen omtrent een gouden gladde ring, gevonden op den openbaren weg te Noorden. Schietwedstrijd. Bij den gisteravond plaats gehad hebbenden ouderlingen schiet wedstrijd der Bijzondere Vrijwillige Land storm behaalden den len prijs H. Rigtering met 98 punten, den 2en prijs J. H. van den B'osch met 94 punten, den 3en prijs H. van der Tol met 93 punten en den 4en prijs A. Gruis met 92 punten. De prijzen beston den alle uit rookartikelen. Personalia. Tot onderwijzer aan de christelijke school alhier is benoemd de heer A. de Vries te Grootegast. Ontginningsbedrijf. Dezer dagen is de eerste belangrijke vrucht van het Gemeen telijk Ontginningsbedrijf geoogst en afge leverd en wel een partij van ruim 18.000 K.G. voederbieten. Het eerste vuil uit Lei den werd op 18 November van het vorig jaar aangevoerd, tot een hoogte van 1.60 M. opgebracht en daarna afgedekt met een laagje bagger. Dergelijke opbrengst binnen een jaar mag derhalve wel een mooi suc ces heeten, temeer waar de kwaliteit van de bieten niets te wenschen overlaat en een groot aantal een gewicht had van 7 en 8 K.G. De bieten werden bij publieke inschrij ving verkocht aan den veehouder A. J. Verhaar. Leerplichtwet. Het wordt den rechter ernst met het straffen wegens leerplicht overtreding. De Kantonrechter veroor deelde een werkman uit Noorden die des wege voor het eerst zich te verantwoorden had tot 8.boete of 4 dagen hechtenis. Het wordt ook werkelijk meei dan tijd, dat aan deze overtreding paal en perk ge steld wordt. Geboren: Adrianus Pieter, z. van A. Leliveld en C. T. Tijsterman. Wilhelmi- na Hendrika, d. van J. G. van de Loo en H. Eijs. Overleden: L. Kroes, 77 j., echtgc- noote van T. A. Verwaal.

Leidsche Courant | 1930 | | pagina 6