Alle kenmerken der nieuwe Mode., voor den kenmerkend-lagen C&Aprijs! Dames! Wanneer U niet op den prijs behoeft te letten, kunt U voor de keuze van een Mantel overal slagen. Maar wanneer U een modernen Mantel wilt kunnen kiezen met alle kenmerken der nieuwe mode en daarbij de zekerheid wilt hebben, dat de prijs niet alleen geen beletsel voor U is, maar U zelfs gemakkelijk past gaat dan naarC&A! De nieuwste stoffen en tinten, 't zoo ge- J wilde langharig bont, de moderne, zij waart- sche sluiting, het langere model van dit 'ff seizoen al die kenmerken der nieuwe V: Mode vindt U bij ons in ongeëvenaarde verscheidenheid en dan van zelf sprekend tegen de kenmerkend-lage C A prijzen! Moderne Tweed Mantel, geheel op zijde gevoerd, m. vollen shawl kraag, v. lm. bont. In de\aardigste, nieuwe tinten en dessins, v. slechts Keurige Drap d' Hiver Mantel met kraag.mancheten volantgarn. van Nutriëtte. Rug m. leuke teekening v. opgestikte plooi den. In div. tinten Jeugdige Laine f Anglais Mantel, m. kraag en man- chetgarn. v. Bibe- rette. Leuk zakje, ceintuur rondom en rug gegarn. m. \6) nervüres. Slechts Elegante Velours Long Mantel, ge heel op zware Duchesse zijde, m. modernen kraag, manchet en bree- de garneering van prima langharig Zobelhaas. Chi que rug. In Vert, Bleu Nuit, Nègre, Acajou v. slechts Chique Velours Fantasie Mantel, geheel op Du chesse, m. rijken col, man chet en garn. v. langharig echt bont (type Blauwvos) Let op den A yc apartenrug! In div. tinten JL Aparte Velvet Mantel, geheel op zijde, m. hoogen col en chique manchet van prima Ejarré. Leuke garn. van ingezette ba nen. In Bleu, Marine, A- f cajou, Vert Flatteuse Velours Diago naal Mantel, geheel op rijde, m. grooten shawl kraag, moderne manchet en garn. van prima lang harig bont. rr\ In Acajou, 1 Bleu, Nègre M

Leidsche Courant | 1930 | | pagina 4