De Slavin van het Zwijgen MAANDAG 29 SEPTEMBER 1930 DE LE1DSCHE COURANT DERDE BLAD PAG. 9 GEMENGDE BERICHTEN ONGELUKKEN Verdronken. In den Oude IJssel te Doetichem is het lijk gevonden van den 70-jarigen D. J. Wul- sink, oud-lid van den raad der gemeente Zei hem. »W. is vermoedelijk tengevolge van duisternis te water geraakt. Bloedvergiftiging. De koopman \V. te Kerkrad e trok een haar uit den neus. Weldra zwol het hoofd geweldig op. Met zware bloedvergiftiging werd W. in ernstigen toestand naar het ziekenhuis gebracht. Aan de gevolgen overleden. Het vierjarig zoontje van den werkman H. te Idzard, dat brandwonden had beko men, is aan de gevolgen overleden. Meisje vermist. Te Delfzijl wordt sedert eenige dagen een zeventienjarig meisje vermist. Men vermoedt, dat haar een ongeluk is over komen. ZWAAR WEER. Boerderij te Hoogkarspel afgebrand. Zaterdagmiddag ontlastte zich boven West-Friesland een zeer zwaar onweder, gepaard met hagelslag. Te Hoogkarspel sloeg de bliksem in de kapitale boerderij van den heer K. Sch., welke eerst dit jaar is gebouwd. De boerderij brandde tot den., grond toe af, de inventaris ging verloren. Verzekering dekt de schade. Woning te Zegge ernstig beschadigd. Tijdens een kort doch hevig onweer is Zaterdag te Zegge (N.B.) de bliksem inge slagen in de woning van het gezin W. van P., gelegen aan de Polderstraat aldaar. Door den bliksem werd de schoorsteen en een gedeelte van den gevel weggeslagen, waardoor eenige steenen tereclit kwamen in het bed van het dochtertje, dat hier door kwetsuren opliep. In de woning was in een ommezien een ruïne aangericht, stoelen, schilderijen enz. van hun plaat sen werden geslingerd. Als bijzonderheid wordt hierbij gemeld, dat een kruisbeeld en Mariabeeld ge spaard bleven, niettegenstaande daar on middellijk naas-t een schilderij en spiegel wel werden getroffen. De moeder liep en kele verwondingen op aan haar been, zoo dat zij zich onder geneeskundige behan deling moest stellen. Er is geen brand ont staan. Brand in een kleedingmagazijn. Zaterdagavond, ömstreèks half elf werd de brandweer te Amsterdam gealarmeerd voor een brand, uitgebroken in perceel Rijnwardstraat 15, alwaar de firma Vleeschdrager een kleedingmagazijn heeft. De brandweer rukte met veel materiaal uit. Zware rookwolken sloegen naar bui ten. Door krachtig ingrijpen was de brand weer gelukkig spoedig het vuur meester. De vuurhaard werd van twee zijden aan getast, n.l. aan voor- en achterzijde van den winkel. De winkel brandde vrijwel geheel uit. De materieele schade is vrij groot. Persoonlijke ongelukken hadden niet plaats. INBRAKEN EN DIEFSTALLEN. Bij zijn moeder ingebroken. De politie heeft aangehouden en gevan kelijk naar Arnhem overgebracht H. v. M. nit Gaanderen, die ten huize van zijn eigen moeder had ingebroken. Brutale inbraak te Barendrecht. Een inbreker gevangen. In den nacht van Vrijdag op Zaterdag te omstreeks twaalf uur is in het huis van den heer de K. aan den Puinweg te Ba rendrecht een brutale inbraak gepleegd. Te omstreeks middernacht hoorde de heer de K. Onraad in zijn huis: Met een revolver ge wapend begaf hij zich naar beneden en ontdekte in de woonkamer twee inbrekers, die door het geforceerde rolluik waren binnengedrongen. Toen -dé inbrekers den heer K. gewaar werden, sloegen zij op de vlucht. Een hunner verdween door het op getrokken rolluik, doch sloeg waarschijn lijk in zijn overhaaste vlucht daartegen aan met het gevolg, dat het rolluik naar bene den viel en de tweede inbreker als in een- val gevangen zat. Op Amerikaansche wijze beval de heer de K. onder pressie van de dreigende revolver: „Hands up!" en op deze wijze hield hij den met opgeheven ar men hulpeloos in het vertrek staanden in breker in bedwang, terwijl hij telefonisch de politie van Rotterdam en Barendrecht en den burgemeester van laatstgenoemde gemeente waarschuwde. Spoedig was er assistentie ter plaatse en de man werd in gerekend. Bij zijn verhoor door den burge meester van Barendrecht legde de inbre kerbelangrijke verklaringen af, die waar schijnlijk opheldering zullen verschaffen in zake de talrijke inbraken, die den laatsten tijd in de omgeving, doch voornamelijk in de gemeente Barendrecht hebben plaats gevonden. Nog vier arrestaties. Later wordt gemeld, dat de aangehou dene bij zijn verhoor nog de namen van vier helpers genoemd. Zij bleken te Rot terdam woonachtig te zijn. De politie al daar heeft Zaterdagnacht vier mannen ge arresteerd en hen op transport gesteld naar Barendrecht, waar de burgemeester hun een verhoor heeft afgenomen. Een van hen heeft "reeds een bekentenis afgelegd. Het verhoor der drie anderen duurt nog voort. Diefstallen en inbraken in Oostelijk Noord-Brabant. Vorige week hebben in verschillende plaatsen van Oostelijk Noord-Brabant diefstallen en inbraken plaats gehad, zoo dat de vraag wordt gesteld of hier een die venbende aan het opereeren is. Te Geldrop hadden begin dezer maand reeds enkele diefstallen plaats. Deze week zijn meerdere nieuwe gevallen voorgeko men. In de Stationstraat werd bij den heer Turken ingebroken. De dieven moes ten hier het hazenpad kiezen. Bij ver schillende ingezetenen zijn konijnen uit de hokken gestolen. Van een wasscherij werd koperen materiaal ontvreemd. Bij den keer van Hout zou een belangrijk bedrag zijn gestolen,, n.l. 500. Hiervan kon echter geen bevestiging worden verkregen. De politie- heeft enkele personen aangehouden. Te Helmond is door opschuiving van een raam bij P. B. 70 buit gemaakt. Te x\arle-Rixtel ontsta] men den gepen- sionneerden sluiswachter v. V. zijn pas ge- ind pensioen ad 300. Een vergeefsche po ging tot inbraak had in dezelfde gemeente plaats bij den handelaar S., in wiens kan toor, waar de brandkast staat, men tracht te binnen te komen. Dit gelukte echter niet. Te Vorstenbosch heeft men op een twee tal plaatsen, o.a. 'bij het hoofd der school, waschgoederen gestolen. Diefstal van koeien. Ten nadeele van een bewoner aan de Lindelaan te Hilversum zijn twee koeien ter waarde van 7000 uit een weiland aan de Corverslaan ontvreemd. Het mocht de politie gelukken de dieven met de koeien op de veemarkt te Ütrecht te vinden. De daders zijn in arrest gesteld. Auto gestolen. De auto van. den heer Begeer, president van -de Koninklijke Begeer is Zaterdag nacht te Berlijn, Charlottenburg, gestolen. De auto stond voor de woning van ©en za kenvriend van den keer Begeer. Diefstal uit een rijdenden vrachtauto. Een Duitscher, die met zijn vrachtauto volgeladen met boter en eieren huiswaarts keerde, passeerde onderweg, in de buurt van Elmpt bij Roermond een naast den weg staanden luxe-auto, waarvan de bestuur der oogenschijnlijk bezig was met de mo tor-reparatie. Aangezien dit niets onge woons is, sloeg hij daar geen acht op. Een eind verder stond iémand op den weg, die hem door teckens beduidde te stoppen. De chauffeur, dié meende, dat deze persoon mee wilde Jijden, maar er niet erg op gesteld was, reed door. In het volgend dorp Had hij nog al wa-t oponthoud en na-een tijdje voegde zich de man, die hem had willen doen stoppen, bij hem. Deze verhaalde, dat- het niet enkel zijn bedoeling was geweest ;ora ineè te rijden, maar vooral om hem te waarschuwen. Hij had n.l. gezien hoe de quasi-defecte luxe- auto achter den vrachtauto aangereden was en een der inzittenden daarvan over de motorkap achter in den vrachtauto ge kropen was en daaruit eenige kisten op den weg gegooid-had, waarna hij zich weer langs denzelfden weg in zijn eigen wagen had begeven. Bij onderzoek bleken uit den vracht auto inderdaad twee vaatjes boter en drie kisten eieren verdweneir te "zijn. De man op den'weg had het nummer van den luxe- wa-gèn opgenomen,' maar bij navraag bij de politie bleek, dat ze daardoor geen stap verder kwamen.' De wagen was een week vroeger ergens gestolen. ERNSTIGE TWITST OM EEN MEISJE. De minnaar schiet met losse patronen. Te Panningen (L.) heeft bij een twist over een meisje de zeven en twintigjarige H. v. H. uit Eindhoven ten huize van zijn vroegere verloofde uit een revolver een tweetal schoten gelost op zijn medemin naar L. K. Na het. eerste schot sprong K. op H. toe en greep hem vast. Deze loste toeu nog een schot op ,K„ vlak in diens gelaat. De revolver was slechts met losse patronen geladen. Doordat dit schot ech ter vap. zoo nabij werd afgevuurd, bekwam K. in het geheele aangezicht verwondin gen. H. v. H. is daarna door de politie gearresteerd. Proces-verbaal werd opge maakt, waarna hij wederbm op vrije voeten werd gesteld. Een schietpartij. v Omstreeks kwart qver elf Zaterdag avond werd de Lekstraat te Den Haag opgeschrikt door het kórt achter elkander vallen van drie schoten, Het bleek dat een zekere Gr. met een revolver drie schoten gelyost had, naar bij een eerste onderzoek zou zijn gebleken, op zekeren v. B. Het schijnt dat de houding van juffrouw Gr. niet geheel vreemd is. geweest aan deze machtsontplooiing van- haar man, maar dit alles is thans nog niet met zekerheid te zeggen, vooral -niet, daar de breinen verhit waren door alcohol en v. B., op wien dan geschoten zou zijn, zelfs in kennelij- ken staat verkeerde. De dokter van den Geneesk. Dienst heeft in ieder geval geconstateerd dat v. B. niet geraakt is en daarom heeft de poli tie voorloopig maar het meerendeel der betrokkenen in bewarng gesteld om eerst den alcohol te laten uitwerken. UIT DE RADIO-WERELD Programma's voor Dinsdag 30 September. Huizen, 1071 M. Voor 6 uur 298 M. (Uitsl. KRO.-uitzending). 8.309.15 Graraofoon. 11.3012.00 Godsdienstig halfuurtje. 12.001.30 Concert door het KRO-Trio. I.302.00 Gramofoon. 2.003.00 Vrouwenuurtje. 3.003.15 Kniples. 5.00—5.45 Gramofoon. 5.456.00 Sportkwartiertje. 6.00—6,30 Lezing over de. Katholieke Kerk en de beschaving, door Pater v. d. Borne. 6.307.20 Concert door het KRO-Orkest 7.20 Praatje over den K. B. O. door pas toor Ribbergh. 7.30—9.00 Radio-revue, de bonte radio wereld. 9.00 Vlaamsche sympathie voor de'K.R.O. 9.10 Schlager door het Salon-orkest. 9.30 Nieuwsberichten. 9.40 Lezing over Radio en Kunst. 9.50 Vrooüjke muziek door Lustenhou- wers' kiinstlerensemble. 10.20 Pater Borr. de Gréeve, over: Kath. belangen bij de radio. 10.30 Het Hum. Utrechtsch mannen- ensemble. II.30 Concert- door het KRO-Sexte-t. 11.55 Slotwoörd door pastoor Perquin. Hilversum, 1875 M. Uitsluitend A. V. R. O.-uitzending. 8.01—9.45 Gramofoonpl,. 10.01—10.15 Morgenwijding. 10.20—12.00 Concert. AVRO-Kwintet. 12.152.00 Concert door het orkest van het A-sta-theater te Den Haag. Zang door Sophie Both-Haas. 2.002.30 Voor de vrouw. 3.003.30 Gramofoonpl. 3-304.30 Concert. Thea Diepenbrock (piano), Willy de Beus-Willemse (zang), Sal Dwinger (viool). 4.30 -5.00 Piano-Studiemuziek door Egb. Veen en Louis. Schmidt. 5.005.30 Radio-Kinderkoorzang. 5.307.15 Concert. Haagsch Harmonie- Orkest. 7.15—7.45 Radio-Volks Universiteit. Spre ker: Wi ent Andriessen. Onderwerp: Cho pin. Aan den vleugel: Willem Andriessen. 8.018.45 Luchtige liedjes, duetten en samenzangen. Ant. van Dijk, Dini van Maarle, Paul Collin, Henr. Koekoek. S.459.30 Concert. Concertgebouw-kwar tet. 9.3011.00 AVRO-Opera-uitzending. Hé- lène Cals, Betty v. d. Bosoh-Schmidt, Aart Gremraé, Henk Viskil, J. Ph. Caro, W. Ra- velli, het Versterkte Omroeporkest. 11.0012.00 Gramofoonpl. Als men cocaïne smokkelt. In Venlo had een cocaine-sraokkelaar uit Tegelen een pakje cocaine in ontvangst genomen tegen betaliiig 'van 2000. Hij dacht er över de grens Tnitn 3000 voor te kunnen ma keft. Hoe hij op zijn. neus keels., toen bij onderzoek bleek, dat het pakjè saïicyl be ratte, tér waarde Van 1.25, laat zich begrijpen. BUITENL. BERICHTEN ONGELUKKEN MIJNONGELUK. Twintig mijnwerkers door binnenstroomend water verrast. Naar de bladen uit Belgrado melden, werden in de mijn Krajewao bij Alefenac ongeveer 20 mijnwerkers door binnenstroo mend water verrast. Men vreest dat- slechts enkelen zich heb ben kunnen redden. Nadere bijzonderheden ontbreken. Daventry, 1554.4 M. 10.35 Morgenwijding. 11.05 Lezing. 12.20 Concert. 12.50 Orgelspel door E. O'Henry. 1.20 Orkestconcert. 2.20 Televisie. 2.20 Televisie. 2.25 Berichten. 2.30 Uit-z. voor scholen. 4.50 Orkestconcert. 5.35 Kinderuurtje. 6.20 Lezing en berichten. 7.00 Orgelspel door E. D'Evry. 7.20 Lezingen. 8.05 Concert. Kwintet. E. Forst (alt). 8.20 Lezing. 8.50 Vaudeville. 10.00 Berichten en lezing. 10.4512.20 Dansmuziek. Radio Paris" 1725 M. 12.50—2.20 Gramofoonpl. 4.05 Orkestconcert en soli. 8.20 Concert. Orkest en solisten. 9.05 „Mefistofele" van Boito. Orkest en solisten. L a n g e n b e r g, 473 M. 7.25—7.50 Gramofoonpl. 10.3512.10 Gramofoonpl. 12.30 Gramofoonpl. I.252.50 Orkestconcert. 5.5(^—6.50 Orkestconcert. 8.209.05 Gramofoonpl. 9,05 „Rcvolutionshochzeit". Tooneelspel in 3 bedrijven van S. Michaelis. Kalundborg, 1153 M. 12.202.20 Orkestconcert. 3.205.20 Orkestconcert en declamatie. 5.205.50 Kinderuurtje. 8.208.50 ,.Den Forvandlede Brudgom". Klucht in 1 bedrijf van L. Holberg. 8.509.10 Orkestconcert. 9.1010.IQ Declamatie. 10.3011.30 Kamermuziek. II.3012.50 Dansmuziek. Brussel, 508.5 M. 5.20 Trio-concert. 6.50 Gramofoonpl. 8.35 Orkestconcert. Zang. Z e e s e n, 1635 M. 6.05—7.20 Berichten. 7.207.50 Gramofoonpl. 10.2012.20 Lezingen. 12.201.15 Gramofoonpl. 1.152.20 Berichten. 2.202.50 Gramofoonpl. 2.504.50 Lezingen. 4.505.50 Concert. 5.508.20 Lezingen. 8.20 Concert. Koor. Orkest en solisten. 10.30 Berichten. LICHTER VERGAAN. 11 dooden. Volgens een bericht uit New York is op het Michiganmeer tijdens een hevigen s^orm een lichter vergaan, waarbij 11 per sonen om het leven zijn gekomen. ERNSTIG ONGELUK TIJDENS VOETBALWEDSTRIJD. 75 personen gewond. Volgens een bericht uil New York is tij dens een voetbalwedstrijd t-e Columbus (Ohio) een tribune ingestort, waarop zich 2500 toeschouwers bevonden. Ruim 75 personen werden gewond, van wie 35 zóó ernstig, dat zij in een zieken huis moesten worden opgenomen. DE STORM AAN DE FRANSCHE KUST, Volgens de „Petit Parisien", telt de ba lans der verliezen aan menschenlevens, veroorzaakt door de stormen die aan de kust van Frankrijk gewoed hebben, tot op heden 46 dooden. De om het leven gekomen visschers la ten 39 weduwen en 80 weezen achter. Een tiental visschersschepen worden nog ver mist. Men weet niet of deze booten zich nog op zee bevinden, ofwel met man en muis zijn vergaan. FEUILLETON Uit het Engelsch van FRED. M. WHITE. „Dat is inspecteur Field van Scotland Yard", lichtte Mark het meisje in en Ma ry's lippen beefden, maar ze zei niets. Ze begreep bij intuitie wat Field kwam doen. Ze had altijd wel geweten dat de bom eens zou moeten barsten" en dat haar onbaat zuchtige pogingen om haar broer te redden vergeefsch zouden blijken. En toch zou ze nu nog voortgaan om zichzelf op te offe ren als ze Carl Satoris er op dat uiterste oogenblik mee had kunnen redden. „Hebt u iets nieuws ontdekt., dat u hier bent?", vroeg Mark den inspecteur. „Mijn komst staat in verband met. de verdwijning van Sir Charles Darryll en nog een andere zaak", antwoordde Field. „In deze duistere affaire staan alle dingen in een onverbrekelijk verband met elkaar. Maar u hoeft u niet bezorgd te maken over mevrouw Richford. Ze is veilig en haar dia manten zal ze niet kwijtraken." „Hoe weet u dat zij die diamanten in haar tasch heeft?", vroeg Mary. „U vergeet dat ik hier al een poosje sta en evenals u de conversatie van dat sym- pathieke tweetal zooeven gehoord heb. Ik verwacht ieder oogenblik hier twee ver trouwde agenten en zoodra Reggie en Cora weer naar buiten komen, worden zij gearresteerd. Het zijn oude vrienden van mij en ook van de Parijsche politie. Hun optreden als Gravin.en Generaal is een bekende transformatie van zeOorspron kelijk zijn ze aan het tooneel geweest en ze zouden als acteurs, zeker carrière gemaakt hebben, als ze het niet voordeeliger had den gevonden om als hotelratten aan den kost te komen." „We kunnen hier toch niet de heele avond blijven staan", merkte Mark onge duldig op. Ondanks de geruststellende ver klaring van Field was hij erg bezorgd oyer Beatrice, die daar bij dat geboefte in huis was. „Ik kan u helpen", ging hij voort. „We kunnen ze toch met elkaar, wel aan; Bei- riqgton is immers ook binnen. Zouden wij 'net er maar niet op wagen?" Maar Field dacht er niet aan om door overijld optreden zijn kans te bederven cm een grooten en beslissenden slag te slaan. „Ik kan niet toestaan dat u zich in mijn plannen mengt, meneer Ventmore" zei hij koel. „Ik ben verantwoordelijk tegen over de autoriteiten en moet ook aan mijn eigen reputatie denken. Ik heb een bevel tot in-hechtenis-neming in mijn zak en daarom „Voor mijn broer! Voor Carl Satoris?", hijgde Mary. „O, is het werkelijk zoo?" „Ik zou u geen dienst bewijzen als ik het ontkende", antwoordde Field op veel zachter toon nu. „Neen, ik kan niet toe staan dat u het huis binnengaat", vervolgde hij, toen het meisje een beweging in de richting van het huis maakte. „Het is ab soluut onvermijdelijk en u zoudt het toch niet kunnen verhinderen. Maar ik voel oprechte deelneming met u, juffrouw Grey". Mary schrok toen ze haar werkelijker) naam uit Field's mond hoorde. De inspec teur wist dus alles.' De slag was eindelijk gevallen. De tranen stroomden haar over het gezicht, maar ze zei niets meer. Mark keek haar vol. medelijden aan en li ij en Field wisselden veelbeteekcnende blikken. „Het is erg pijnlijk voor u" vervolgde de inspecteur tegen. Mary. „Doo> hier Le blij ven bezorgt u zichzelf onnoodig verdriet. Kunt u niet naar kennissen of naar een hotel gaan „Ik heb geen vrienden en voor een hotel heb ik niet genoeg geld bij mij", zei Mary met gesmoorde slem. Er doemden twee gestalten uit de duis ternis op, Field's agenten. Toen zij bij het hek waren, ging de inspecteur naar hen toe en sprak op fluisterenden toon met hen. Blijkbaar gaf hij hen instructies. Mark kwam dichter bij Mary staan. ..Laat mij uw bankier mogen zijn", zei hij. „Mag ik u wat geld aanbieden, dat u „Dat kan ik niet aannemen", protesteer de Mavy, „dat durf ik niet. Zelf heb ik niets en als mijn broerZe maakte den zin niet af, maar de jongeman begreep was zij bedoelde. „Ik zou het u nooit kun nen teruggeven en uu bent kunstenaar en hebt het. als de meeste kunstenaars waarschijnlijk zelf hard noodig." „Gisteren zou dat het geval geweest zijn, maar vandaag is hel dat niet meer", luidde Mark's antwoord. ,,Tk ben bij mijn vader geweest, die kort geleden ernstig ziek is geweest. Toen hij in bed lag en geen vrienden hem opzochten want hij is al tijd een eenigszins hard en zelfzuchtig man geweest is hij alles anders gaan inzien. Hij heeft mij bij zich laten komen. En toon ik hem verfelde hoe ik in mijn eigen on derhoud heb voorzien en naam als schil der heb gemaakt, kwam hij zoo onder den indruk dat wij nu weer beste vrienden zijn. Hij wilde met alle geweld dat ik een jaar- lijksche toelage van 1500 pond van hem zou accepteeeren en daar ik wist dat ik hem met een weigering, verdriet zou doeii, heb ik dat niet afgewezen. Dus mag ik u niet helpen? Waarom zoudt u hier blij ven? Mag ik u niet naar een rustig hotel brengen V' Maar Mary schudde beslist het hoofd. Ze was niet van plan' om weg te gaan zbo- lang ze er niet toe gedwongen werd. Mark drong dan ook niet meer aan toen Field weer bij hun terug kwam. „Wilt u mij niet naar binnen laten gaan smeekte Mary. „Ik heb een eigen sleutel en zal geen geluid maken. Hij heeft mij niet noodig als ik in de studeerkamer kwam zouden ze mij er net zoo hard weer uit zetten. Ik zal me heusch nergens mee bemoeien, ik wou zoo graag naar mijn eigen kanier gaan." „Ik kan het niet toestaan", besliste Field. Het kostie hein moeite het verzoek te weigeren het meisje zag er zoo wan hopig en bedroefd uit. Maar hij overzag de consequenties van een gunstige beslis sing. „Als mijn superieuren heb hoorden, zou den ze het mij kwalijk nemen en ik moet aan mijn gezin en mijn toekomst denken. In oogenbükken als dit zijn vrouwen tot al les in staat, terwille van iemand dien zij liefhebben. V zoudt toch zelf niet willen, dat ik in strijd met mijn plicht handelde V' Mary zweeg. Frar gevoel van billijk heid zei haar ield gelijk had. Maar blijven zou z ien zou ze nog kans krijgen een end woord te zeg gen. En dan "r aarzelen! Zij wendde Ld af om haar tranen af te vegen. Op hetzelfde oogenblik ging de deur open en Berrington kwam naar buiten. „Ik ben blij dat u hier bent", zei hij tc- geu Field. „Ik wilde probeeren om een boodschapper te vinden ik durf niet zoo lang weg te gaan, omdat Hij zweeg plotseling met een veelbe"tee- kenenden blik op Mary. Berrington scheen een belangrijke ontdekking te hebben ge daan, dat hij zoo opgewonden was. „Voor het grootste deel is het mijn schuld. Philip", zei Mary. „Beatrice Ricl;- ford is binnen en zij heeft kostbare dia manten in haar tasch en Reggie en Cora weten dat. Ga haar alsjeblief heipon, dat haar geen kwaad overkomt. Als er iets met haar gebeurt, vergeef ik het mezelf nooit." „Ik geloof niet dat Beatrice iets over komen kan", antwoordde do kolonel. „Er is voldoende hulp bij de hand en ze weet dat ik in huis ben, dus ze zal zich niet noodeloos ongerust maken. Er zijn belang rijker dingen. Sir Charles Daryll...." „Ik dacht wel dat we wat zouden hoo ien", viel Field hem snel in de rede. „Maar het is hier niet de tijd en de plaats om daarover te praten. Hebt u mij noodig?" „Zoo aanstonds", was het antwoord. „Ik moet nog even een paar dingen onderzoe ken. Ik dank den hemel dat u zoo dicht in de buurt was." Berrington verdween weer in de villa ©n deed de deur behoedzaam achter /Hi dicht.

Leidsche Courant | 1930 | | pagina 9