LUCHTVAART UIT DE OMGEVING LEIDSCHE ZWEMCLUB. Adspiranten-Hstrijden dj/Wamag 3 Sept. DINSDAG 2 SEPTEMBER 1930 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD PAG. 7 ZWEMMEN Adspirantenwedstrijden der L. Z. C. Morgenavond te 6.15 uur houdt de Leid- sche Zwemclub haar adspirantenwedstrij den in de zweminrichting nabij den Hooge Rijndijk. Behalve de gebruikelijke num mers komt op het programma voor een adspiranten-estafette over 5 x 25 M. (2 meisjes en 3 jongens), tusschen de vereeni- gingën „Poelmeer", de Zijl en de L. Z. C. Ringsteken in enno's en een polowed strijd tusschen L. Z. C. V en Poelmeer be sluiten het programma. Mevr. Brouwer wil over het Kanaal zwemmen. Naar wij vernemen vertrekt Donderdag a.s. de bekende zwemster, mevr. Brouwer, die Woensdag jd. den zwemtocht van Sta voren naar Enkhuizen met succes vol bracht heeft, naar Kaap Grisnez bij Ca lais, teneinde zich voor te bereiden voor haar tocht over het Kanaal. SCHAKEN Winterwedstrijd Leidsch Schaak genootschap. Doordat de laatste partij thans uitge speeld is, kunnen wij nu den eindstand mededeelen. Ie groep: le prijs W. Demmendal 7 p., 2e prijs W. H. Bosscha 6 p., 3e prijs M. M. Segaar 5. 5p., 4e prijs gedeeld door Ir. J. J. G. van Hoek en G. Bosscha, elk met 5 p. 2e groep: le prijs W. de Bruin 7 p., 2e, 3e en 4e prijs gedeeld door D. de Jong, R. van Dam en A. G. de Blécourt, elk met 5 punten. 3e groep: le prijs B. J. Wittenberg 9 p., 2e prijs J. Tjalsma 7 p., 3e en 4e prijs gedeeld door Ir. H. N. Francois en L. J. Rutten elk met 5 p. Om het kampioenschap van Leiden. In den eindstrijd waren W. Demmendal en G. Bosscha gelijk uitgekomen, elk 5 p. uit 6 partijen. Dezen spelen nu een match om 4 troostpunten, waarbij remises ook medetellen. De eerste partij is uitgespeeld en door Bosscha gewonnen. Hoewel aan weerszijden enkele fouten gemaakt werden, is de partij wel interes sant. Hier volgt ze: RETI-OPENING. Wit: G. Bosscha; zwart. W. Demmendal. 1. Pf3 fö 2. c4 e6 3. g3 Pf6 4. Lg2 Pc6 5. b3 Le7 6. Lb2 0—0 7. 0—0 Pe4 8. Pc3 Pc3: 9. Lc3: Lf6 10. d4 d5 11. e3 g5 12. Pe5 Leö: 13. deö: Pe7 14. Lb4 c6 15. ei fe4: 16. I,e4: Tf7 17. Lc2 Ld7 18. Dg4 Tg7 19. Tadl b5 20. cbo: cbo: 21. Ld3 Pg6 22. Lg6: Tg6: 23. Tel Tc8 24. Dd4 a5 25. Leo DeS 26. f4 g4 27. Tf2 Tg7 28. Tfc2 Dg6 29. Tc3 b4 30. Lb4: Tc3: 31. Lc3: h5 32. La5: lil 33. Lel h3 34. a4 DeS 35. Ld2 Le6 36. Db6 Ld7 37. La5 Dg6 38. Dd4 Le8 39. Lb6 Tb7 40. aö Lb5 41 Kf2 Dfö 42 Kei DfS 43. TcS? hier besliste Dc5 direct de partij 43 La6 44. Dc3 Df5 45. Kd2 De4 46. Dc2 Dhl 47. Dg6f Tg7 48. De6:t Kh7 49. Td5:? Dh2:f? de beste zet was hier Lc8, met vele remise, zelfs winstkansen. 50. Kcl Dhlt 51. Kb2 De4 52. Td6 Dg6 53 Dg6: Tg6: 54. Lgl en Zwart geeft op. DE STAKING DER K. L. M. PILOTEN. Nog altijd bedrijvigheid op Schiphol. De heer Dellaert, havenmeester van Schiphol, deelt ons het volgende mede: Niettegenstaande de pilotenstaking bij de K. L. M. heerscht er op Schiphol nog groote bedrijvigheid. Wel is waar wordt niet gevlogen met K. L. M.-vliegtuigon, doch niettemin kwa men heden 17 verkeersvliegtuigen der in ternationale routes op Schiphol aan, be- hoorende tot de maatschappijen: Deutsche Lufthansa, Lignes Farm an, de Zweedsche Mij. Aero-Transport en de Zwitserschc Dalair. Voorts vertrokken er 15 verkeersvlieg tuigen naar Londen, Keulen, Genève, Ham burg, Parijs en Malmö. Verder werd gevlogen met Pandervlieg- tuigeh van de Nationale Luchtvaarschool en kwamen nog een Engelsch en een Duitsch vliegtuig aan. Zoo men ziet. is dus een bezoek aan schiphol nog alleszins de moeite waard, waard. De dienstregeling wordt gehandhaafd. Naar van de zijde van het kantoor der K. L. M. te Amsterdam wordt medegedeeld, wordt op de luchtlijnen volgens de be staande dienstregeling gevlogen behoudens den ochtenddienst op Londen. Naar aanleiding hiervan vernemen wij, dat eenige diensten met name die op Zwe den^ Duitschland en Frankrijk, die tot nu toe in combinatie van de K. L. M. met de buitenlandsche maatschappijen werden uit gevoerd, thans alleen door de buitenland sche maatschappijen worden waargenomen. Tot nu toe werd om den dag door Neder- landsche en Zweedsche vliegtuigen de dienst op Zweden onderhouden, thans wordt eiken dag met Zweedsche toestellen gevlogen. Naar Londen vertrekken heden twee in plaats van één Duitsch vliegtuig. De ochtenddienst op Londen blijft echter voorloopig achterwege. EEN NIEUWE 0CEAANVLUCHT. Costes en Bellonte gestart. De Fransche vliegers Dieudonné Costes en Bellonte zijn gisterochtend te 11.10 uur gestart voor de vlucht over den Atlanti- schen Oceaan naar New-York. De vliegers hadden reeds geruimen tijd hun voorbereidingen getroffen. Toen Zon dag de weervoorspelingen beter werden, verklaarden zij, dat zij zeer waarschijn lijk Maandagochtend vroeg zouden ver trekken. Het vertrek had echter eerst te ruim elf uur plaats, toen de laatste weer berichten bekend waren geworden. De vliegers zijn voornemens via de Scilly-eilanden en Zuid-Ierland langs den 42sten breedtegraad tot Halifax de groote scheepvaartroute te volgen. Blijkens een telegram uit Londen zijn zij boven Ierland gesignaleerd. Blijkens nadere mededeelingen van het Fransche ministerie voor de luchtvaart, heeft het Fransche s.s. Ile de France om 3.20 uur gistermiddag een radio-bericht van de „Vraagteeken", het vliegtuig van Costes en Bellonte opgevangen, volgens hetwelk de machine zich in de nabijheid van Kaap Lcop (Z.W. Ierland) bevond. Een bericht uit New York meldt dat ook het s.s. „Berengaria" in radio-telegrafi sche verbinding met het vliegtuig is ge weest. Aan boord was alles wel. De Fransche vlieger Costes begon zijn loopbaan, die hem groote successen zou brengen, tijdens den wereldoorlog. In 1915 diende de toen 23-jarige aan het West front, later verrichte hij vele verkennings vluchten aan het front op den Balkan. Na den oorlog werd Costes verkeersvlie ger tusschen Parijs en Londen. Meer en meer ging de ambitie van den koenen piloot naar lange non-stop-vluch- ten uit, en zoo zien wij hem in 1926 Pa rijsAssoean zonder tusschenlanding af leggen, en kort daarna ParijsDjask (Perzië). In 1927 vloog Costes in 29 y, uur van Parijs naar Nizjni Taylkdu (Siberië) en op den terugweg legde hij in één etappe het traject MoskouParijs af. Costes' grootste prestatie was tot dus ver te zamen met Le Brix, de wereld vlucht in 19271928. In totaal legde de vliegers in 38 etappes niet minder dan 57.000 K.M. af. Via de kust van West- Af ri ka ging het eerst naar Brazilië, en vandaar via alle hoofdsteden van Zuid- Amerika naar Mexico, New-York en San Francisco. Daar werd het toestel naar Tokio verscheept, van waar de vliegers in zes etappes over Hanoi, Calcutta en Aleppo naar Parijs terugkeerden, waar hun een grootsche ontvangst wachtte. Einde September 1929 stegen-Costes en een nieuwo partner Bellonte (met Le Brix had hij oneenigheden gehad) te Pa rijs op met het vliegtuig „Vraagteeken" en zij slaagden er in alle tot dusver be staande afstandsrecords te slaan door begin October nabij Tsitsihar (Mands- joerije) te landen. In 52 uur hadden zij 9610 K.M. afgelegd. Later in het jaar verbeterde Costes nog eenige records (afstand in gesloten circuit en snelheids record); zijn ideaal bleef echter een vlucht over den Oceaan. Thans is hij dit waagstuk, opnieuw met Bellonic en in het „Vraagteeken", begon nen. Zal het de kroon zetten op zijn werk? De vliegers reeds In verbinding met de Amerikaansche radio-stations. NEW YORK 2 September. (V.D.) De Fransche OceaanvliegersCostes en Bellonte staan sinds Maandagavond 8.15 uur Ameri kaansche tijd in voortdurende verbinding met het radiostation Louisburg in Nieuw Schotland. De vliegers hebben Maandag middag om twee onweersbuien heen ge vlogen en hebben daarop direct koers naar New York gezet. Van New Foundland wordt het naderen van dichte mistbanken gemeld. Overigens zijn de weersomstandig heden gunstig. De aankomst van het „Vraagteeken" op het Curtissvliegveld wordt in den loop van Dinsdagavond ver wacht. Op het vliegveld zijn reeds alle voorbereidingen getroffen. Indien de Oceaanvliegers na het invallen van de duisternis aankomen, zal het vliegveld door groote schijnwerpers hel verlicht wor den. PARIJS 2 September. -(V.D.) Betreffen de de vlucht over den Oceaan zijn gedu rende den nacht verschillende berichten van Engelsche en Fransche schepen ontvan gen, die het vliegtuig „Het Vraagteeken" gesignaleerd hebben. Uit deze berichten blijkt, dat het vliegtuig met een gemiddel de snelheid van 180190 K.M. per uur vliegt in de richting van New Foundland en dat heb vliegtuig behalve eenige onweers buien en mistbanken gunstig weer heeft. Het Duitsche stoomschip „Bremen" meld de, dat het vliegtuig zich te 23 uur Green- wichtijd bevond op 40 gr. 30 min. N.B. en 32 gr. W.L. Ook het Fransche stoomschip „Ile de France" heeft het vliegtuig gesig naleerd. Het vloog toen zeer hoog. In een .telegram opgevangen door heb stoom schip „Berengaria" werd gemeld, dat aan boord alles wel is. PARIJS, 2 Sept. (V.D.). Het vliegtuig „Vraagteeken" bevond zich hedenmorgen te 4 uur op 700 mijl ten Oosten van New Foundland. NEW YORK, 2 Sept. (V.D.). Volgens hier ontvangen berichten vlogen de Fran sche Oceaanvliegers Costes en Bellonte met hun vliegtuig „Vraagteeken" heden morgen te 6 uur Amerikaansche tijd op groote hoogte over het eiland St. Emiche- lon aan de Z.W. kust van New Foundland. Dit eiland ligt op 540 K.M. afstand ten N. O. van Halifax. BIOSCOPEN. Casino: Goedgekeurd voor volwassenen. City: Niet afgekeurd voor volwassenen Luxor: Goedgekeurd voor volwassenen. Trianon: Goedgekeurd voor Volwassenen. WiSSKLNOTEERINGEN (AMSTERDAM) (Niet officieelX Berlijn 59.26 Londen 12.083/s New York 2.48i/.j Parijs !».76l/9 Brusse 34.681 /0 Zwitserland 48.261/Ö Milaan -18.001/jJ Mad.dc «hm 26.25 Oslo 66.521 Kopenhagen 66.521 Stockholm 66.75 Weenei 35.IO Praag 7.36l/2 Boedapest Prologatie 2 pet. BEURSOVERZICHT. Na de eerste kooporders ontstond een aarzelende tendenz en kreeg de markt een aarzelend voorkomen. Industrieele fondsen waren prijshoudend. Marg. Unies bowogen zich rondom 250, terwijl Aku's geheel en al onveranderd waren. Do accoustiekaan- deelen lagen zeer vast en kwamen boven de pari-koers. Een drukke affaire ontstond op de suikerafdeeling in H. V. A.'s, die een achttal procenten opklommen maar la:er op den dag ging het avance weer verloren. De minder courante soorten le den alle verliezen. Tabakken waren vast en zonder uitzondering behaalden de groo te Sumatratabtakken belangrijke avances. Rubberaandeelen waren zeer kalm en gol den meerendeels een fractie lager ofschoon hier een verbetering intrad. Van Olie waarden stonden Koninklijke in het mid delpunt. der belangstelling. Dc stemming was prijshoudend en koers fluctueerde slechis onbeteekenend in de buurt van 370. Scheepv. aand. waren verlaten. Mijn- aandeelen trokken slechts geringe atten tie, alleen ging iets om in algemecne ex ploraties die nauwelijks eenige verandering te zien gaven. In Amerik. fondsen ging zoo goed als niets om. OEGSTGEEST. DE WINKELWEEK. Dank zij de voortvarendheid van het winkelweekcomité, de medewerking en steun van den Burgemeester en de opluis tering der R. K. Harmonie en het N. Z. H. T. M.-corps is de lichtstoet, die gisteren avond in onze gemeente werd gehouden, een buitengewoon succes geworden. Een succes dat ongetwijfeld den winke liers ten goede zal komen. In de winkelstraten en ook in dc parken wapperden van vele huizen de Nederland- sche driekleur en de reeds feestelijke stemming kan beschouwd worden als inzet van het Oranjefeest dat a.s. Donderdag op werkelijk grootsche wijze zal worden ge vierd. Omstreeks half acht hcerschte, in het Wilhelminapark een groote bedrijvigheid. Comitéleden in het zwart met hooge hoe den op en voorzien van kokarden van de Oegstgeester kleuren liepen op en neer en assisteerden bij het uitdeelen der lam pions aan de honderden jongelui, die aan den optocht zouden deelnemen. Na de op stelling werd het sein tob vertrek gegeven en onder het spelen van vroolijke marschcn der muziekgezelschappen trok men hot dorp door. Langs den weg waar de optocht kwam hadden de talrijke toeschouwers een plaatsje gezocht. Bij dc woning van den Burgemeester werd heel even gepauzeerd cn Z. E.A. stelde deze attentie blijkbaar op zeer hoogen prijs. Bij hot „Witte Huis" werd na afloop de stoet ontbonden en om streeks elf uur was de gewone rust in het dorp teruggekeerd. Hedenavond te acht uur maakt de R. K. Harmonie tot sluiting der winkel week nog een muzikale rondgang en naar wij vernemen mogen degenen die nog voor zien zijn van een lampion aan den rond gang deelnemen. Het bestuur van de Hanze-afdeeling te Sassenheim had kennis genomen van de goede regeling en samenwerking der orga nisaties bij do winkelweek en bracht daar om gisteravond een bezoek aan onze ge meente. In het patronaat had de ontvangst plaats door do afdeeljng Oegstgeest wanr- na zij door de gomeente werden rond- - geleid. LEI DSCHENDAM. BRAND IN EEN HUIZENCOMPLEX. Gisteravond heeft een ernstige brand gewoed in een complex van 3 woningcr aan den Ycurschen Straatweg nabij Schakenbosch. Van deze drie huizen was er één, eei hoekhuis, bewoond door de familie Brou wer, de andere twee waren onbewoond. D' toekomstige bewoner van het middclsti huis was gisteravond in de woning ge weest. Hoe de brand ontstaan is, val' niet met zekerheid te zeggen doch hij ii in dit huis uitgebroken. Vermoedelijk ii de bezoeker onvoorzichtig met vuur omgc gaan. De brandspuit uit Veur was spoedig ter plaatse, doch kon heel weinig uitrichten, wijl het water in de. langs den weg gele- gen sloot modderig was en vol met kroos lag. Daarom werd de motorspuit uit Voor burg gealarmeerd, die or wèl in slaagde water te geven. Intusschcn had het vuur reeds een vrij grooten omvang aangeno men. Hel vuur was spoedig overgeslagen naar de woning van dc familie Brouwer, welke, evenals de middenwoning, nagenoeg goheel uitbrandde. Van het derde huis verbrandde de kap. Te 1 uur kon de brandspuit uit Voorburg inrukken. Er is veel schade aangcrich.. Of deze door verzekering gedekt wordt, kon men ons niet met zekerheid meedeelen. des nam. 674 uur, in de L. ZWEMINRICHTING nabij den H. RIJNDIJK ENTREE f 0.25 - BENEDEN 16 JAAR f0.10 Nog meer Oceaanvluchten. NEW YORK, 2 Sept. (V. D.) Wanneer de gunstige weersomstandigheden van heden aanhouden kan verwacht worden, dat nog heden of uiterlijk Woensdag een groot aantal Amerikaansche vliegers zal star ten voor een vlucht over den Oceaan. Van Montreal uit wil de vlieger E. Boyd in het Bellancavliegtuig „Columbia", het vliegtuig van Chamborlin, naar Londen vliegen. Van Boston uit is Russen Boord- man eveneens in een Bellanca-vliegtuig voornemens naar Dublin te vliegen. Tenslotte willen de vliegers Robert Wil liams en Ted Landgren in een Emsco- een dekker een vlucht om de wereld maken met als eerste etappe naar Berlijn. „DE VLIEGENDE VLEUGEL" VAN DESSAU. Junkers G. 38 op Waalhaven. Een vreemde Zondagmiddag op het Rotterdamsche vliegveld, schrijft de Msb. Ongewoon verlaten lag het uitgestrekte terrein onder de lage, grauwe lucht. Ge sloten hangars, 'n eenzame Pander voor het gebouwtje van de Aeroclub, ver op den achtergrond de traditioneele schapen en tegen het stationsgebouw als vage ver klaring van al dat vreemde, de aankondi ging: „De goedkoopc passagiersvluchten gaan heden niet door". Alleen op het voorplein en de terrassen heerschte een drukte, zooals Waalhaven ze zelden beleeft. Politie zorgde voor een se rieuze afsluiting van het terrein en sur veilleerde langs de wachtenden. De eenige afwisseling was voorloopig de regelmatig herhaalde positie melding van het vliegtuig die door de luidsprekers werd doorgegeven achtereenvolgens: Bie lefeld. Hollandsche grens, Almelo, Nijme gen. Daar tusschendoor gaf de instructeur der Aëroclub met ziin anderhalfdekker PH AEJ eenige sterke staaltjes van vlieg- vaardigheid. Bij de laatste positiemelding komt er deining in de wachtende menigte. Nog even stijgt een leerling-vlieger der Aero club met een paar rooöe vlaggen in zijn vlerken op om spoedig weer te dalen en dan klinkt het bekende vingerfluitje van den controleur, gevolgd door de triomfan telijke aankondiging „de machine is in zicht". AI3 een enorme, vale vleermuis duikt heb geweldige vier-motorige vliegtuig uit de lage wolken boven de Waalhaven op, cirkelt laag over het terrein en achter de hangars om en daalt dan statig en rustig midden op het veld. Een der eerste op vallende eigenschappen van den loodgrij- zen vogel manifesteert zich reeds bij het taxiën over het veld. Het achtereinde van den 23 M. langen romp rust niet op een spoor, maar op een zwaaibaar wiel. Door al naar behoefte de stuur- of bakboordmo- toreu meer gas te geven en tevens het achterwiel aan bakboord of stuurboord te remmen, manoeuvreert de kolos ook op den grond buitengewoon licht. Recht voor heb stationsgebouw remt de navigator zijn machine het heeft Knorr- drukluchtremmen op de vier wielen, die twee aan twee achter elkander in een wipframe loopen en worden de motoren afgezet. Aanstonds wipt een volledige bezetting van mecaniciens naar buiten, 10 man sterk, die worden verwelkomd door den haven chef. Zij zijn allen enthousiast over den tocht; alleen boven Holland hadden zij last van slecht uitzicht. Niettegenstaande den te genwind, had het toestel den langen tocht snel volbracht: 15.32 uur Hollandsche tijd was het te Dessau opgestegen en 19.1 i uur had het Waalhaven onder zich. Intusschen bewonderen we het toestel, dat een machtige indruk maakt en notee- ren eenige interessante technische bijzon derheden. De motoren zijn geheel in den vleugel gebouwd, waardoor het mogelijk is, ook tijdens de vlucht kleine storingen gemakkelijk te herstellen. Do twee mid delste motoren, die vierbladige schroeven hebben, zijn van het type Junkers L 88 (12 cylinders, 6 bij 6 in Y-rangschikking) met een vermogen van elk 800 P.K. max. bij 1S50 omw. pl.m. De twee buitenste moto ren met tweebladige propellers zijn Jun kers L 5 (6 cylinders) van elk 350 P.K. max. bij 1500 oniw. p. min. De geweldige vleugel, die 45 M. spanwijdte heeft en in het midden 2 M. dik is gaat ongeveer met zijn geheele hoogte door den romp heen, zoodat de passagiers de G 38 kan er 40 bergen in den vleugel zitten. Het romp-' gedeelte dat onder den vleugel uitsteekt, dient als bergruimte voor bagage en nachtgoed. Voor in den boeg bevindt zich de com mandobrug waarbij zich onmiddellijk de cabine voor de twee bestuurders bevindt. Hierop volgt de centrale voor de bediening der geheele krachtinstallatie. Hierachter liggen de passagierskajuiten en de ruimte 'oor het vrachtgoed. Zeer opvallend is de vorm, waarin alle uitstekende deelen van de machine zijn ebouwd. Vleugel, assen, roer, beschermer !er schokbrekers, tob de moeren aan pa- 1 rijspoorten en deuren toe. alles is gebouwd 111 druppelvorm, waardoor de weerstand ut een minimum is teruggebracht. Vermoedelijk blijft het toestel twee k Ir ie dagen op Waalhaven en zal van daar- •it eenige vluchten ondernemen o.a. naar ichiphol. Morgen zal het grootste landvliegtuig ter wereld de „Junker G 38" die bekend is •nder den naam van ..Vliegende Vleugel" van Waalhaven op Schiphol landen. Het Hegtuig zal vermoedelijk gedemonstreerd orden voor de leden van het 5e interna- '•nale luchtvaarcongres, die morgen te alf vier een bezoek zullen brengen aan de Amsterdamsche luchthaven. Verbinding Amsterdam—Rome. ROME, 2 Sept. (V. D.) Met'ingang van 1 October a.s. zal tusschen Rome en Am sterdam een recht streeksche draadlooze verbinding voor handelsverkeer worden geopend. Do Gordon Bennett-wecistrijd. NEW YORK, 2 Sept. (V.D.). Maandag middag te vijf uur heeft in Cleveland in tegenwoordigheid van ongeveer twee honderd duizend toeschouwers de start plaats gehad voor den Gordon Bennett- wedstrijd. Militair vliegtuig in België verongelukt. Niet ver van Deurne bij Antwerpen is een militair vliegtuig van 600 meter neer gestort. De piloot werd op slag gedood. „Tel." Een Sovjet-luchtschip. Gisteren heeft het bestuurbare lucht schip Komsomolskaja Prawda zijn eersten tocht volbracht. Het luchtschip is ge bouwd door ingenieur Fomin. De bouwsom is bijeengebracht door de lezers van de Prawda. CORRESPONDENTIE. H. d e J. Men kan als Katholiek voor of tegen de Vlootwet van Minister Deckers zijn. Maar een actie tegen deze wet kan om bijkomstige reden door ons veroordeeld worden als afkeurenswaardig en onaan vaardbaar. Zoo denken wij er niet over, ora propaganda te maken voor de vergadering en de lezing door u gemeld, welke o.i. óók iets anders bedoelen dan een objectieve uit eenzetting van genoemde vlootwet en deze bedoeling bedekken en ommaskeren. Daar om kunnen wij tot onzen spijt uw ingez. stuk niet plaatsen. B. t e L. Uw naam heeft u niet bekend gemaakt en de naam van den inzender van ingez. stukken moet aan do redactie be kend zijn. Bovendien, wij waardeeren de goedo gedachte in uw stuk, maar o.i. be handelt u wel wat te veel onderwerpen in één artikel. fNlet-OIMcleel) 454o STAATSLOTERIJ Trekking van Dinsdag 2 September 1930. Hooge Prijzen. 20355 25-000. 3239 5000. 7670 12103 1000. 3559 400. 9469 10481 15765 200. 2072 3470 433S S540 11954 12487 !6 13 Prijzen i 65— 54 105 116 128 136 137 141 200 268 292 319 335 383 441 464 475 502 516 518 525 532 536 6J3 617 624 628 638 643 700 701 718 721 726 772 785 S23 826 834 837 888- S89 912 916 927 1083 1085 1126 135/ 1382 1384 1495 1523 1527 1675 1705 1715 1979 1992 2020 2157 2167 2179 2327 2394 2425 2702 2711 2733 1134 140G 1543 1764 1174 1-112 1557 1828 2083 2221 2640 2740 3170 3181 3753 3799 3S68 3963 39S5 3986 •1357 4405 4431 4441 4458 4471 44S9 4567 4571 4572 4704 4760 4772 4790 4S71 4872 4SS9 4919 4929 4934 4942 4956 5283 5297 5300 5334 5498 5522 5532 5632 5779 5807 5808 5843 6005 6017 6024 6140 6323 6360 6379 6380 6612 6645 6646 6747 5348 5363 5-162 5697 5752 572S 5930 5941 6191 6233 6.505 6554 7101 7138 7304 7305 7497 7564 7809 7819 8090 8098 8290 8509 S74S 8765 8957 8959 9058 9064 9189 9193 9278 9299 5997 6274 6593 6841 7011 1610 1837 2091 2224 2651 2942 3183 3313 3539 51.33 5338 6639 5S66 7619 7627 7650 7693 7345 7903 S036 S041 8114 8143 8150 S19.3 S408 8642 8914 9040 7281 7292 7470 7 7746 7 8043 8198 8242 8436 8825 SS27 8986 9017 9124 9129 9201 9221 9260 9259 9273 9344 9369 9381 9394 9413 9486 9497 9660 9730 9775 9783 9812 9859 9953 996.3 9965 9988 10042 10071 100<>3 10145 10147 10201 10209 10228 10237 10307 10345 10347 10381 10403 10426 10442 10454 10471 10511 10516 10552 10582 10586 10670 10671 10689 10695 10730 10741 10767 10784 10817 10848 10850 10954 11001 11004 11014 11037 11057 11151 11216 11221 11270 I12S1 11284 11309 11389 11399 11413 11495 11518 11519 11521 11525 11558 11591 11611 11626 11639 11693 11695 11738 11766 11815 11883 11920 11960 11996 12059 12135 12138 12139 12153 12181 12236 12300 12319 12370 12372 12375 12390 1241S 12420 12-471 12480 12498 12505 12513 12543 12547 12557 12578 12615 12616_12660 12674 126S0 12688 12766 12780 12798 12807 12811 12826 12833 12861 12872 12876 12.878 12893 12900 12952 13072 13097 13126 13148 13239 13245 13311 13347 13409 13419 13436 13459 13503 13508 13529 13530 13609 13616 13631 13558 13673 13696 13734 13738 13740 13754 13845 13861 13880 13897 130)5 13921 13922 13937 14009 14024 14037 14068 140S5 14107 14112 14127 14173 14175 14183 1423S 14262 1426.3 142S8 14352 14415 14421 14431 14465 1 149.3 14508 14618 14637 14770 14772 14828 14843 14851 14864 14866 14885 14894 14936 14941 14957 14967 15045 1505.3 15079 15084 15108 15188 15418 15437 15507 155.37 15551 15586 1559.3 15668 15700 157.34 15769 15794 15828 15832 15883 15S96 15961 15989 16009 16033 16080 16091 16108 16137 16145 16204 16290 16296 16317 16.366 16369 16371 16418 16427 16430 16436 16451 16491 16498 16500 16586 16653 16676 166S9 16714 16721 16750 16751 16763 16772 16777 16808 16834 16858 16883 1691.3 16926 169.36 16940 16967 17028 17037 17004 17115 171.38 17160 172.34 17250 17258 17288 17302 17359 17384 17406 17410 17461 17470 17402 17407 17504 17530 17586 17638 17676 17791 17703 I7SI3 17826 17866 17873 17907 17928 17963 18010 180P 1802.3 1S030 18052 18067 18093 18101 18168 18184 1S202 i 8282 18284 18310 18325 18372 18476 185.39 18546 18581 18594 18641 18681 18697 18702 18749 1880? 1S841 18816 18904 8967 1S972 19003 19004 1O06O 10074 19122 101.6 19137 1OIS0 19207 1022.3 192.37 10244 10277 19.305 19332 19.3.3.3 19347 19465 19525 19555 19576 10684 10690 19699 19727 19760 1970s |0812 19892 19957 20026 20059 20121 20154 202-"' 20'7I 20300 20331 20365 .2030,5 20410 20450 20463 ">0467 20474 205.36 20545 20561 20615 20623 20638 20664 20675 20723 207.54 20763 20788 20830 20833 20847 20928 20949 20963 20988

Leidsche Courant | 1930 | | pagina 7