UIT DE OMGEVING UIT DE RIJNSTREEK STADSNIEUWS WOENSDAG 23 JULI 1930 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 2 EGYPTE. DE SPANNING DUURT VOORT Parlementsbij eenkomst afgewezen. Gisteren liep te Caïro het gerucht, dat Suez zich in handen van opstande lingen zou bevinden en dat een afdee- ling beschermingstroepen van het ka naal van Caïro naar Suez was gezon den. Van officieele zijde werd dit ge rucht evenwel tegengesproken. In invloedrijke politieke kringen te Caïro is men van meening, dat Koning Foead, als gevolg van den tegenwoor- digen politieken toestand, genoodzaakt zal zijn afstand van den troon te doen. Ook het aftreden van den minister president Sidky Pasja wordt velen ver wacht. Het verzoekschrift, dat gelijk reeds gemeld, door 145 afgevaardigden werd onderteekend en waarin den koning werd gevraagd een buitengewone par- lementszitting bijeen te roepen, is door den minister-president onwettig ver klaard. In een interview met den Reuter- correspondent heeft Sidky Pasja ver klaard, dat de regeering de buitenlan ders en hun bezittingen in geheel het land met succes heeft beschermd en meester van den toestand zal blijven. Maandagavond is het te Caïro nog tot een betreurenswaardig incident ge komen. Een Grieksche kruidenier, die zenuwachtig en bevreesd was gewor den door een betooging, welke voor zijn huis plaats had, vuurde een revolver af, en trof een man, die zich tusschen het publiek bevond, in de maag. De menigte geraakte hierdoor in groote opwinding en het zag ernaar uit, dat de kruidenier gelyncht zou worden. Een Britsch po- liaiebeambte evenwel, die tegenover den kruidenier woont, zag het incident en sprak de menigte in het Arabisch toe, waardoor hij de gemoederen wist te kalmeeren. Hij arresteerde den krui denier en bracht dezen naar het poli bureau over. Gisterochtend boden Caïro en de meeste andere Egyptische plaatsen weer een normalen aanblik, a! staan nog op vele punten troepen geposteerd bij wijze van voorzorgsmaatregel. Officieel wordt medegedeeld, dat bij de onlusten te Caïro in totaal zes per sonen zijn gedood en 41 gewond, van wie zeven ernstig door geweerschoten. Er hadden 1021 arrestaties plaats. MEXICO. TERUGAVE VAN KATHOLIEKE KERKEN Namens het Mexicaansche ministerie van Financiën is medegedeeld, dat se dert Juni verleden jaar, toen het con flict tusschen Kerk en Staat werd gere geld, 5000 kerken' aan de katholieke geestelijkheid zijn teruggegeven. HILLEGOM. Hanze Gisteravond hield de afd. Hil- logom van deze R. K. Middenstandsorga nisatie een ledenvergadering in Hotel Sis termans De opkomst was bevredigend. De voorz., de heer P. Klaver opende le ruim S uur de vergadering met den chr. groet en een woord van welkom. De seer. las vervolgens de notulen, die onveranderd onder dankzegging voor de getrouwe weer gave werden goedgekeurd. Do ingekomen stukken werden behandeld, zij gaven geen aanleiding lot nieuwe gezichtspunten. Hierna kwam in bespreking het wederop- richten eener gewestelijke Federatie voor het Dekenaat Noordwijk. De voorzitter re leveerde, hoe een en ander voorheen was geregeld geweest, welke fouten dit systeem aankleefden, maar memoreerde tevens het nuttig effect, dat gesorteerd was. Ka en kel discussies werd met algemeene stem men besloten, mede te werken tot weder oprichting van dit instituut, terwijl ge tracht zal worden, dat alle besturen dor lot de Federatie bchoorende afdoelingen te zamen het bestuur vormen. De heer F. J. A. J. van Gennip bracht nu als een der afgevaardigden een schit terend verslag uit van de laatstgehouden Centralen Raad. Naar aanleiding daarvan werd een oogenblik stilgestaan bij het stichten eener organisatie voor de Jonge Middenstanders. De Geestelijke Adviseur gaf in dezen nuttige wenken en zeidc voor nemens Ie ziiri, zich voor deze materie in verbinding tc stellen met Rector Timp, die de zaak schitterend onder de knie neeft. Bij voorbaat rekent Zijneeyw. op de ver dere hulp van het Hanzebestuur en van de leden. Hierna brengt de voorzitter dank voor de prachtige uiteenzetting van alles wat in de bedoelde algemeene vergadering werd behandeld, Thans brengt de voorzitter in bespreking de a.s. Kathedraalfeesten te Haarlem. Spr. zegt, dat in de gehouden bestuursvergade ring besloten werd, dat onze vcreeniging aan die grootsche huidebetooging van 27 dezer zal deelnemen cn dat dit zal geschie den met eon rijtuig met twee paarden be spannen en met het vaandel. Twee be stuursleden stellen zich beschikbaar, dit feest mee te vieren, terwijl nog een der leden zal meegaan. De vergadering keur de goed, hetgeen, het bestuur in dezen bad gedaan. Na rondvraag volgde sluiting der vergadering. Aanbesteding. In de Tooneelkamer van Hotel Flora had gisterenmorgen onder Architect W. Kuitems alhier namens het bestuur der Coöperatieve Raffeisenbank alhier de aanbesteding plaats van het bou wen van een kantoorgebouw voor de Bank met woning, gelegen aan de Weerestein- straat. Ingeschreven was door 12 firma's. Uitslag als volgt: Van de> Ven en Ven hoven Vogelenzang 15390; A. Leliveld 15750, Joh. Seijsener 16891Jan Smit Haaien (Gr.) 16S98Timmerbedrijf Nij- man-Rusman ƒ16929; M. Koppen Benne- lyoek 17300Kort van der Wiel Noordwijk-Rijnsburg 18112; E. J. Donse laar Vogelenzang 18350 A. van Hoften Haarlem 1S798; Schuit 18900; Moens en Jansen Haarlem 23730- Waar geen Pa- men zijn vermeld wonen de inschrijvers ter plaatse. Gunning aangehouden. OEGSTGEEST. Dr. Timmermans, Zooals verleden week door ons werd medegedeeld, legt dr. Timmermans 1 Augustus a.s. zijn praktijk neer. Alles heeft zijn bestemden tijd. „Er is een tijd van komen en een tijd van gaan". Deze zinspreuk zal ook dr. Timmermans 'bij het nemen van zijn besluit wat hem zeker zwaar za-1 zijn gevallen richtsnoer zijn geweest. Dr. Timmermans immers dwong ieders bewondering af voor zijn groote werk kracht en werklust. Niettegenstaande zijn drukke praktijk wist dr. Timmermans steeds nog gelegenheid te vinden te wer ken in verschillende vereenigingen. We noemen slechts de Oranjevereeniging waar van dr. T. reeds 21 jaar de voorzitter is. Geboren 19 September 1868 te Oegst- geest, waar hij ook de lagere school be zocht, volgde hij daarna de lessen aan liet Gymnasium te Doetinchem en stu deerde daarna aan de universiteit te Am sterdam. Na het overlijden van dr. Bil jouw vestigde hij zich 27 Mei 1899 alhier. Ruim 31 jaar heeft dr. Timmermans dus zijn dokterspraktijk uitgeoefend en was algemeen geacht en gezien. Uit is gebleken bij de herdenking van zijn 25-jarig ambtsjubileum, toen hem door alle lagen der bevolking een spontane hulde is gebracht en een auto werd aan geboden. Dat het dr. Timmermans gegeven moge zijn nog vele jaren van zijn welverdiende rust te mogen genieten. Jubileum „Buitenlust". Onde* groote belangsteling heeft de vereeniging „Buitenlust" haar eerste lus trum feestelijk herdacht. De heer v. d. Wijngaard heeft als voorzitter van de on- derafdeeling „Nut en Vermaak" zich op een bijzondere wijze van zijn moeilijke taak gekweten. Na een muziekuitvoering enz. nabij de woningen van Buitenlust is dit lustrum besloten met een feestavond. De voorzitter der vereeniging, de heer Verkuylen heeft, daarbij een herdenkings rede uitgesproken, waarbij hij de geschie denis van de oprichting af naging. Hij begon met te wijzén op het tekort schieten van het particulier initiatief ten opzichte van de volkshuisvesting, waar door deze woningbouw vereeniging tot stand kwam. Aanvankelijk werd een plan ontworpen tot den bouw van 95 woningen, dat was voor 5 jaren. Gronden te krijgen was moeilijk doch een terrein aan de Kem- penaerstraat-Terweeweg kwam beschik baar doch de gemeenteraad verleende geen medewerking tot verwezenlijking der bouw plannen. B. en W. stonden niet. in 't minst sympathiek tegenover deze .plannen, al dus spreker. Hierna kocht men grond van de N. Z. H. T. M. aan den Rijnzichtweg en na veel voorbereiding en overleg kwam men tot den bouw van 27 arbeiderswoningen. B. en W. kwamen niet met een praeadvies, doch de raad kreeg zelfstandig te besluiten wat gunstig uitviel. Den architecten A. v. d. Heijden en van Biemen werd dank gebracht voor de keu rige uitvoering der bouwplannen. In Juni 1928 werd overleg gepleegd met het ge meentebestuur om een 2e bouwplan uit te voeren. Dezo aanvraag werd - afgewezen, zoodat een ander plan van 72 woningen bij den Raad werd ingediend. Hooggeachte vergadering aldus spr. de strijd is zwaar voor de arbeiders. Als men dan ook sprak op het stadhuis over arbeider of arbeiderswoningen dan was het of er een granaat losbarstte. Zijn het. dan ook geen Nederlandsche burgers, aldus spreker. Na nog te hebben gewezen op het thans ingediende plan van 42 woningen, roept hij aller steun in om de moeilijkheden te over winnen. Tijdens de receptie waarvan een druk gebruik werd gemaakt, voerden verschil lende afgevaardigden van woningbouw verenigingen het woord, alsmede van de Federatie van Woningbouw vereenigingen. De aanwezige raadsleden Uitenboogaard en van Breda voerden daarbij eveneens heb woord. Zij spraken de hoop uit, dat het ingediende plan ditmaal een gunstig onthaal mag vinden bij B. en W. en zij zegden hun medewerking toe. De heer Uitenboogaard wees er op, dat hij een 24- tal arbeiders in dienst heeft, waarvan er* slechts een paar binnen deze gemeente een woning hebben. Het is noodig dat er woningen komen van een huur per week van 4 gulden. Na- deze toespraken bleef men nog lan gen tijd gezellig bijeen. RIJNSBURG. Personalia. Tot hoofd der Juliana- school is benoemd de heer^ J. Bouwman te Neder-Hardinxveld SASSENHEIM. Personalia. Geslaagd te 's-Graven- hage voor het R, K. Mulodiploma J. v. d. Nouland, J. Prins, C. Rotteveel en W. Sat- ter, leerlingen der R. K. Mulo-school (hoofd de heer J. O. Matze). Voor heb toelatingsexamen aan het Kleinseminarie te Heemstede is geslaagd B. Peeters. Geboren: Johanna. Cornelia- Jacoba. d. van J. A. Homan en B. D. de Zwart Hendrikus Theodorus Petrus z. van P. Kniest en A. A. H. Giesbergen Hendrik z. van T. A. Spies en M. Mieremet Ma- rijtje Beatrix d. van J. Kuhn en B. van Bpsfelen Tiheodorps Cornells z. van G. van Egmond en P. A. Kniest Jan Jo hannes Arnoldus z. van A. den Haan en M. Bulk Helena d. van P. Kooger en A. van Steensel. Ondertrouwd: Johannes Andreas Vugts 29 j, en Anna Maria van Nobelen 23 jaar. Gehuwd: Henrious Jacobus Layer 25 j. en Hubrina Anthonia Vooren 22 j. Gevestigd: C. M. Huiskamp van Rheden J. J. Veen van Voorburg J. Schgpeveld van Warmond. V ertrokken: Mej. H. J. Nigten naar Haarlemmermeer Mej. T. Kremer naar Den Haag J. Hoezen naar Vlagbwedde H. A. Leyer geb. Vooren naar Hillegom. TER AAR. Kordaat optreden. Het gebeurde de zer dagen te Korteraar, dat er eenige twist ontstond. Twee kinderen van V. moesten boodschappen gaan halen, maar onderweg werden zij tegengehouden door een zekere G. v. V. Dit kreeg de moeder van de kin deren in de gaten. Zij ging er op uit, zij aarzelde niet en pakte de heer G. v. V. bij de kleeren en smeet hem midden in de sloot. Dat hij hier raar van op keek, zal men wel begrijpen. Naar de Kathedraalsfeesten. Zondag a.s. zullen van uit Ter Aar 12 deputaties van R. K. Ver. en de R. K. Muziekver. „Arti et Religioni" in z'n geheel, de Ka thedraalsfeesten bij gaan wonen te Haar lem. Zij vertrekken vanaf het Patronaats gebouw na de Hoogmis per autobus. Allen worden verzocht op de juiste tijd aanwezig te zijn. Fanfarecorps „Arti et Religioni". Zon dag is het fanfarecorps „Arti" naar het concours te Rotterdam geweest, uitgeschre ven door den Zuid-Hollandschen R. K. Bond van Harmonie en Fanfarecorpsen. Vol enthousiasme trokken zij s morgens per treinvan Alphen naar Rotterdam, waar zij in den strijd moesten. Zij moesten tevreden zijn met een dei- den prijs in de derde afdeeling met 244 punten, nadat zij voor het eerste jaar in een hoogere afdeeling gegaan zijn. Zij mogen tevreden zijn over het hooge aan tal punten, dat bijna genoeg was voor den tweeden prijs. VOORSCHOTEN. Gevonden. Een pet. Verloren. Kindertaschje met inhoud zilveren rozenkrans goud ringetje. Vermist. Kleine zwarte hond. Geboren: Petronella Antje d. van KI. Oudshoorn en C. H. M. van Gent. Ondertrouwd: H. H. Schure 24 j. en A. M. J. Maissan 20 j. C. J. Kuneken 24 j. en C. M. Tol 21 j. Overleden: P. J. van den Hoek 77 j. Vertrokken: C. M. van Aken naar Wassenaar A. van Vliet naar Hilver sum. M. R. Bosscbarb naar Bloemep- daal N. H. van Geest en gezin naar den Haag. ALPHEN AAN DEN RIJN. Kazen-diefstal. In den afgelopoen nacht hebben onge- noode gasten door opentrekken van een tuimelraam en het daarna indrukken eener ruit zich toegang weten te verschaffen in het pakhuis van den heer v. d. B., waaruit zij elf kazen hebben ontvreemd. Personalia* Voor het examen Nutti ge Handwerken is geslaagd mej. G. Bei- graver. Te 's-Gravcnhage slaagde voor het M. U. L. O.-examen A onze plaatsgenoot J. van Berkum. Bekroning. Op het gisteren te Soest- dijk gehouden Zangconcours behaalde het Kinderkoor van „Sursum Corda" in ai'deo- ling A een eerste prijs met 305 punten. Burgerwacht. Gisteravond had in de trouwzaal van het Huis der Gemeente de prijsuitreiking plaats aan dc deelnemers van de door de Burgerwacht gehouden schietwedstrijden. Veel animo. Voor de betrekking van slagersknecht aan de gemeentelijke nood- slachtplaats hebben zich niet minder dan 134 sollicitanten aangemeld. Een spiritus-drinker. Door de' politie werd gisteravond een spiritu-dronke inge rekend, die zich ophield in een schuur in de Bloemstraat. BOSKOOP. Personalia. Voor het M.U.L.O.-exa- men zn geslaagd A. Boekraad, A. v. d. Staak en P. Woudenberg. BODEGRAVEN. Personalia. Voor het examen Nuttige Handwerken is geslaagd mej. J. A. Kars- sen, alhier. ZOETERWOUDE. Personalia. Voor het examen Nuttige Handwerken is geslaagd mej. A. C. de Graaf, alhier. HET CONCOURS VAN HET LEIDSCH POLITIE-MUZIEKG EZELSCHAP. De uitslagen van gisteren. Ondanks den regen heeft de eerste wed strijddag toch nog een vlot verloop gehad. Alle vereenigingen die gisteren zingen of spelen zouden waren opgekomen, zoodat heb programma betrekkelijk vlug kon wor den afgewerkt. Te ongeveer zes uur was men er mee gereed. Er is ongetwijfeld den geheelen middag veel te genieten ge weest. Over 't algemeen werden vrij hooge punten behaald, zooals uit de onderstaan de uitslagen mag blijken. Door de afwisseling van zang en muziek had het programma voor het publiek een nog grootere aantrekkelijkheid. Het was alleen maar zoo jammer, dat er zoo weinig publiek was, hoewel het aantal betalende bezoekers, gezien de weersomstandigheden toch nog aan menigeen zou meevallen. Hoe optimistisch men intusschen ook zij: het is duidelijk dat de regen den eer sten wedstrijddag leelijk in duigen heeft laten vallen en helaas was het vandaag allerminst beter, als hefc kan nog erger, want er is eigenlijk nog niet een volkomen droog moment geweest vanmor gen. De financieele uitkomst van dit con cours zal er dan ook wel niet te best voor staan. Hefc Rotterdamsche Politiemuziekgezel- schap „Hermandad", een kranig corps, dat er in alle opzichten wezen mag, heeft gisteravond nog een marsch door de stad gemaakt, maar van het openlucht-concert is natuurlijk niets gekomen. In „Concor dia" heeft het corps een gedeelte van zijn programma afgewerkt. Voor de wedstrijden van vandaag staan elf vereenigingen ingeschreven, terwijl ook weder een marschwedstrijd wordt gehou den en tenslotte een eere-wedstrijd tus schen de prijswinnaars in de verschillende afdeelingen. Vanavond zal op het concoursterrein door het Harmoniegezelschap „de Post" een concert worden gegeven. Hieronder volgen tenslotte de uitslagen van de wedstrijden van gisteren: Concertwedstrijd- 4e Afd. Mannenkoren: 1. Honsels Man nenkoor te Honselersdijk, 318 punten, le prijs; 2. Chr. Mannenkoor Zanglust te Huizen, 295 punten, 2e prijs met lof. 3e Afd. Gemengde koren: Chr. Gem. Koor „Prijst den Heer" te Zwijndrecht, 237 punten, 3e prijs. 2e Afd. Kinderkoren: „Jong Holland" te Huizen, 313 punten, le prijs. 2e Afd. Gemengde koren: Harmonie te Naaldwijk, 305 punten, le prijs. Afd. Uitmuntendheid Gemengde koren: „Crescendo" te V laar d in ge n-A mb ach t, 288 punten, 2e prijs. 4e Afd. Harmonie: Chr. Muziekgezel schap „De Echo der Duinen" te Noord wijk a. Zee, 240 punten, 3e prijs. 2e Afd. Fanfare: „Concordia" te Bos koop, 264 punten, 2e prijs. Afd. Uitmuntendheid Harmonie: Leidsch Harmoniegezelschap „de Post", 265 punten, 2e prijs. Superieure Afd. Fanfare: „De Kleine Trompetter" te Zevenhuizen, 359 punten» le prijs met felicitatie der Jury. M a r s c h w e d s ft r ij d. „De Eoho der Duinen" Noordwijk a. Zee, le prijs; „De Post" Leiden, le prijs met waardeering. E e r e w e d s t r ij d. „Jong Holland" te Huizen, 165 punten; Harmonie te Naaldwijk, 168 punten; „Hon sels Mannenkoor" te Honselerdijk, 171 punten. VERHOOGING INVOERRECHTEN. Door de Kamers van Koophandel en Fa brieken te Amersfoort, Tilburg en L e i- d e n, is, inzake de reeds ingevoerde of dreigende aanzienlijke verhooging van in voerrechten in Duitschland, het navolgende adres aan Z. E. den Minister van Buiten land sche Zaken gezonden: „Van vele zijden wordt vooral in de laatste jaren het Nederlandsche bedrijfs leven op zeer ernstige wijze geschaad, doordat, tal van producten van onze Nij verheid en Landbouw, de invoer in andere landen wordt tegengegaan of zelfs onmo gelijk gemaakt. Thans wordt de aandacht van onder staande Kamers wederom sterk gespannen doordat de Reichswirtschaft te Berlijn haar goedkeuring heeft gehecht aan een aanzienlijke verhooging van invoerrechten, waaronder die op wollen garens. Gaarne zullen de genoemde Kamers zoo mogelijk vernemen, welke maatregelen ge troffen zijn, teneinde met meer kracht te kunnen optreden tegen deze belemmerin gen van de afzetmogelijkheid onzer indus trie. Mochten Uwe Excellentie thans nog niet voldoende middelen ter beschikking staan, zoo zullen de Kamers het ten zeerste waar- deeren te mogen vernemen, wat gedaan zal worden om in de toekomst tegenover deze, onze volkswelvaart zoozeer bedrei gende, maatregelen, niet geheel weerloos te staan". Daarop werd heb volgende antwoord ont vangen: „Met verwijzing naar Uw schrijven d.d. Juli 1930, No. 1720-711K, betreffende een mogelijke verhooging van de Duitsohe in voerrechten op industrie-artikelen, heb ik de eer u te berichten, dat de afdeeling Handel en Nijverheid van het Departement van Arbeid, Handel en Nijverheid is ver zocht, u, de daarin gevraagde gegevens te doen toekomen. Van de afdeeling Handol en Nijverheid voornoemd kan u dus recht streeks antwoord tegemoet zien". Het antwoord van de Afdeeling Handel en Nijverheid wordt met belangstelling tegemoet gezien. LEIDEN. De avond-, nacht- en Zondagsdienst der apotheken wordt van Maandag 21 tot en met Zondag 27 Juli a.s. waargeno men door de apotheek P. du Oroix, Ra penburg 9, tel. 807. TRAGISCH FAMILIEDRAMA. Moeder verdrinkt haar kind en pleegt zelfmoord. Een wel zeer tragisch drama heeft zich hedenmorgen omstreeks half elf afgespeeld in het perceel Magflalena Moonstraat 71. Aldaar woont de kleermaker C. N. T. De man was hedenmorgen naar het ziekenhuis om een kind te bezoeken, dat daar gisteren opgenomen was. Toen de man weg was heeft zijn ruim 30-jarige echtgenoote het jongste kind van een half jaar voorover ip een emmer water gezet. Daarna sloeg de vrouw de hand aan zich zelf door zich met een scheermes bei de polsen en den hals door te snijden. Boven werkten twee knechten, die van dit alles niets gemerkt hadden. Toen ech ter een hunner toevallig beneden kwam, vond hij het kind voorover in de emmer water. Wijl hij de vróuw niet zag, waar schuwde hij den tweeden knecht en een buurvrouw. Zij vonden daarna de echtge noote van den heer T. dood op de binnen plaats liggen. Ook het kind was reeds over leden, zoodat hulp niet meer mocht baten. Het slachtoffer van dit tragisch gebeu ren schijnt in een vlaag van zwaarmoedig' heid gehandeld te hebben. Zij had het vo rig jaar een jongetje verloren, hetgeen haar erg had aangegrepen, zoodat zij sinds dien zeer melancholisch was. Toen men gisteren haar dochtertje naar het Zieken huis werd gebracht geraakte zij geheel overstuur, zopdat zij ,als waanzinnig van smart was. De heer T. werd op wel zeer tragische wijze van het voorgevallene in kennis ge steld. Toen hij naar het Ziekenhuis ging, zag de chauffeur van den heer Dieben, die gjsterep zijp kind naar het Ziekenhuis had gebracht en thans weer op weg was naar zijn woning den man gaan. Deze werd daarop gewaarschuwd, dat er iets gebeurd zou zijn. De heer T. ging daarop mee om thuis tot de ervaring te komen welk een ontzettend gebeuren had plaats gevonden. Zeldzaam jubileum. Op 1 Augustus hoopt de heer W. J. F. Nieuwenburg den dag te herdenken, waar op hij voor 55 jaar als koek- en banketbak ker bij de firma II. M. Biesiot alhier in dienst kwam. Voor het examen nuttige handwerken zijn te Iloteydam geslaagd de dames A. M. Bremmer, G. G. v. d. Lingen, J. L. Lucas en C. Wiersma, alhièr. (N 1 e i-0 f 11 c I e e II. 454e NED. STAATSLOTERIJ. Trekking van Woensdag 23 Juli 1930. le Klasse. 3c Lijst. Hooge Prijzen: 160,37 1500. 3092 6500 J 400- 10203 '7487 200. 5276 S447 IfV. Prijzen vat i f 20. 202 21 47 73 92 156 170 188 304 353 375 421 44S 487 497 564 566 574 6"4 645 654 713 736 739 S21 864 901 984 999 1056 1113 1149 1167 1184 1307 1387 1429 1457 1473 1512 1661 1767 1971 1999 20GS 2023 2058 2070 2093 2389 2412 2490 2517 2782 2884 2898 2903 3064 3065 3067 3145 3169 3228 3290 3292 3376 33S6 3615 3668 3685 3714 3762 3782 3870 3975 4093 4102 4126 4277 4298 4350 4464 4465 4499 4515 4576 3639 3668 4673 4710 4725 4739 4750 4796 4S33 4863 4899 4927 4966 4980 5014 5054 5084 5098 5104 5107 51S6 5214 5266 526S 5491 5601 5614 564S 5663 5702 5711 5730 5869 5S72 5922 5925 5945 5971 5976 6030 6038 6050 60S8 6214 6273 6342 6442 6472 6567 6640 6650 6656 6665 6676 6700 6777 6786 6872 6965 6935 6945 7055 7169 7306 7341 7412 7427 7506 7519 7570 7572 7594 7643 7649 7671 7674 7754 7760 7779 7781 7842 7874 7S77 7901 8053 8057 8170 S20S 8216 8227 8321 8381 8467 S4S4 8628 S700 8711 8741 8744 8801 8923 8928 895S 8995 8997 9010 9103 9162 9180 9216 9228 9231 9368 9389 9412 9441 9445 9455 9615 9644 9658 9722 9936 10021 10023 10039 10068 10092 10096 10103 1G133 10207 10226 10239 10251 10253 10263 1Ü3G8 10317 10393 10421 1G431 10521 10603 10725 10864 11003 11015 11031 11043 11059 11130 11149 11156 11227 11293 11330 11379 11387 11418 11426 11499 11501 11524 11536 11540 11542 116Ü4 11617 11629 11708 11719 11730 11772 11809 11989 12GG0 12046 12048 12074 12077 12083 12252 123S4 12398 12424 12533 13571 12606 12691 12739 13755 12778 128-10 12867 12886 12890 12935 12926 12970 12995 13001 13012 13048 13122 12139 13145 13173 13209 13230 13244 13251 13339 13359 13420 13453 13495 13602 13624 13626 13664 13685 13692 13716 13742 1377S 13807 13815 13851 13890 13900 1391S 14001 14014 14035 14074 i4104 14200 14233 14273 14281 14316 14423 14467 14542 14605 14625 14720 14741 14801 14810 14822 14929 14975 15032 15035 15041 15067 15099 15113 15119 15196 15227 15298 15345 15422 15519 15527 15630 15647 15657 15687 15722 15742 15761 15797 15800 15804 15805 15806 15975 16059 16160 16170 16252 16295 16301 16304 16340 16355 16447 16459 16510 16528 16556 16569 16587 16613 16617 16636 16707 16742 16921 16953 16997 17018 17086 17098 17175 17177 17183 17216 17293 17300 17392 17440 17448 17558 17559 17580 17629 17667 17690 17691 17732 17733 17762 17823 17864 17S9S 17912 17922 17947 17949 18008 18011 18040 18074 18106 18139 18181 1S225 1S243 18297 18302 18304 18332 18337 18351 1S389 18410 1S484 18634 18638 18669 18682 18690 18769 18853 18931 1S988 19002 19013 19043 '9051 19062 19132 191 SI 19206 19278 19343 19358 19359 19382 19428 19519 19530 19605 19697 19711 19799 19827 19840 19852 19977 19994 20024 20037 20083 20088 20131 20138 20160 20226 20275 2029S 20464 20469 20762 20798 20824 20S59 20890 20925 20960 20978 20996

Leidsche Courant | 1930 | | pagina 2