WOENSDAG TS JULI 1930 Onbetrouwbare dochter. Dinsdagmiddag was een acht-jarig meis- ;e op den Leusderweg te Amersfoort in- :oopen aan het doen. In verschillende speelgoedwinkels had zij een sportkarretje, schoppen, emmertjes enz. gekocht. Daarna vas zij verdwenen. In het midaguur kwam 'ij weer, maar nu gold het andere winkels. Sr werd kaas, ham en dergelijke gekocht. In een der winkels vroeg zij zelfs, of zij deze kon eten. De winkeliers vonden dat verdacht en telefoneerden de politie, die het meisje meenam. Op het bureau vond men in haar zakken de helft van een re tour-kaartje HilversumAmersfoort, maar het was de verkeerde helft. Na vele fan tastische verhalen, kwam eindelijk de waarheid er uit. Haar ouders, wonende te Hilversum, hadden haar te logeeren ge daan bij haar grootvader ook in Hilversum. Zij is daar weggeloopen en van haar oom had zij, volgens haar zeggen, vijf gulden gekregen. Haar grootvader mist echter in den loop van eenigen tijd honderdtachtig gulden uit een kistje. Een zangleerares, die verlangde te sterven. In de Pijnboomstraat te Den Haag woon de de 50-jarige zangleerares, mej. C. H. Reeds geruimen tijd had het de aandacht van familieleden en buren getrokken, dat de bewoonster zich niet meer buiten of aan het raam van haar woning vertoonde. Bovendien bleef de deur voor leveranciers e.d. stevig gesloten, terwijl ook de bel was afgezet. Dezer dagen nu heeft de politie zich toe gang tot haar woning verschaft. Men vond de vrouw in zeer uitgeputten toestand te bed. Dagen lang had zij geen voedsel meer gebruikt en wenschte niets liever dan te sterven. Het bleek, dat zij door groote gif ten aan velerlei menschen financieel ach teruit was gegaan. Door bemiddeling van den Gem. Hulp dienst werd zij uit haar woning naar het Geneeskundig Gesticht „Oud Rozenburg" overgebracht, daar zij een ziekenhuis-op name beslist weigerde. De toestand van de vrouw, die begrijpe lijkerwijze erg is verzwakt, zeer zorge lijk. Motor tusschen groep personen gereden. Een ernstig motor-ongeluk heeft zich dicht bij den straatweg Schwerin-Cast-rop (Weslfggten) voorgedaan. Bij het inhalen van een aantal van een uitstapje terugkeerende jongelieden reed de motor in snelle vaart op de' groep in. Acht hunner werden tegen den grond geslagen en voor een deel doodelijk ge wond. Bij overbrenging naar een zieken huis is een hunner reeds aan de bekomen kwetsuren overleden. Vier personen door den bliksem gedood. In een boerenhofstede in de buurt van Gross-Kezkemet is de bliksem geslagen in een dorschmachine, waarbij 21 menschen aan het werk waren. Vier menschen wer den gedood, 7 ernstig, de overigen licht ge wond. Glasscherven veroorzaken brand. Op het landgoed van graaf Senö Wenck- heim bij Békéscsaba vlogen gedurende den oogst plotseling de vlammen uit een gerst- vekl. Het vuur vernielde het 10 H.A. groo te gerstveld volkomen. Naar bleek, hadden op de grond liggende scherven van een lampeglas de zonnestralen naar zich toe getrokken en zoo den brand veroorzaakt. DE LEIDSCHE COURANT himiiim f 3ai1" ^kEljrWsen. (Reclame) 375 Bandieten plunderen een bank. Te Willmar in Minnesota zijn bandieten, met een machinegeweer en revolvers ge wapend, een bank binnengedrongen en hebben er, na op de dertig aanwezige be dienden te hebben gevuurd, 35.000 dollar buit gemaakt. Twee vrouwelijke employé's zijn gedood. De bandieten zijn ontkomen. Een mooi legaat. Reuter meldt, dat Ambrose Sperry, de uitvinder van het gyro-compas, die de vo rige week is overleden, een millioen dol lars heeft vermaakt aan de Y. M. C. A. (Young Men's Christian Association), uit dankbaarheid voor het onderdak en den steun welke hij heeft genoten toen hij arm was. Met z'n vijven en toch alleen. Maandagavond kwam een kellner van Hotel „Monopole" te Amersfoort een bijna 9-jarigen jongen aan het bureau van po litie brengen, die zich aan genoemd hotel was komen melden om nachtlogies. Het bleek te zijn een jongen uit Amsterdam genaamd A. J. E. Bij verhoor dischte hij een heel verhaal op. Hij was met toestem ming van zijn ouders met vier vriendjes voor vijf dagen op reis en zou naar Soest en Amersfoort gaan. Hij" had vijf gulden meegekregen om ie eten en in een hotel te slapen. Op de vraag waar zijn vriendjes waren, wier namen, adres en ouderdom hij reeds had opgegeven, gaf hij ten antwoord, dat ze ieder in een ander hotel zouden lo geeren en dat degene, die den volgenden morgen het eerst op het plein voor het sta tion was, iets zou krijgen. Een spoorboekje was gekocht in een boekhandel te Amers foort en een tramboekje in het gebouw der V. Y. V. Verschillende hotels werden op gebeld doch nergens hadden zich zulke jeugdige personen aangemeld. Toen werd het 't dichtst bij zijn woning te Amsterdam zijnde politiebureau opgebeld en bleek, dat het jongmensch 's morgens de deur uit was gegaan met medeneming van drie briefjes van 10 en dat de ouders doodelijk onge rust waren. Het bureau Amsterdam ging uit op informatie naar de vier anderen, dit- in Amersfoort maar niet gevonden wa ren en het bleek, dat deze jongens thuis waren. Weer ondervraagd vroeg het ventje snikkend om vergiffenis, hij was alleen op stap gegaan. In zijn bezit werd de rest van het geld aangetroffen, bedragende 16.55. Den eigen avond nog weid de jeugdige fanAast onder geleide naar Amsterdam terug getransporteerd. Goede leiding is zeker noodig. „Msb." BUITENL. BERICHTEN ONGELUKKEN. Een auto in de diepte. Vier personen gedood. Niet ver van de stad Sydney stortte een automobiel van een hoogte van 15 meter naar beneden. Van de inzittenden werden drie vrouwen en een man op slag gedood, terwijl een vijfde passagier mei levensgevaarlijke verwondingen in het zie kenhuis moest worden opgenomen. Auto in ravijn gestort. Zes personen gedood. In de nabijheid van Rabat in Marokko vond gisteren een ernstig auto-ongeval plaats. Na een botsing met een andere auto stortte een vrachtauto, waarop ver scheidene Marokkonen hadden plaats ge nomen, in een afgrond. Zes hunner werden gedood en twaalf zwaar gewond. Auto-ongeval bij Leipzig. Gistermorgen is een auto, waarin twee personen waren gezeten, in de nabijheid van Beelitz tegen een boom gereden. De inzittenden, de zanger Naumann en mevr. Langheinrich, beiden te Leipzig woonach tig, werden zeer zwaar gewond. De dame overleed korten tijd na het ongeval. De ander gewonde bevindt zich in hopeloozen toestand in het ziekenhuis te Beelitz. Dertig gewonden bij een treinongeluk. Op het station te Grimsby (Engeland) heeft een botsing plaats gehad tusschen twee personentreinenDertig personen moesten in het ziekenhuis worden opgeno men. SPAANSCH PRIESTER TE PARIJS VERMOORD. Vermoedelijk door een straatroover. Bij het verlaten van zijn woning aan de rue Blottière, in het veertiende arrondis sement, te Parijs, tegen vier uur in den morgen, vond dezer dagen een koopman, Oger, gëheeten, een levenlooze gedaante op het trottoir liggen. Hij stelde de politie onmiddellijk hier van in kennis. Deze vervoerde den onge lukkige naar het ziekenhuis Broussais. De dienstdoende dokter moest den 'dood con- stateeren en ontdekte in de lendenen van het slachtoffer een wonde, die waarschijn lijk veroorzaakt was door den kogel van een kleine revolver. De commissaris van politie van het dis trict begaf zich naar het hospitaal, om den overledene te identificeeren. Hij vond op hem een paspoort op den naam Cipriano Etcheverria, priester, drie en veertig jaar oud, geboortig uit Alzo, provincie Guipuz- zoca (Spanje). Verder een portefeuille met twee honderd vijftien Fransche francs, twee bankbiljetten van vijf en twintig peseta's en een gouden horloge. Het onderzoek, dat omtrent dezen ge heimzinnige dood door de politie werd in gesteld, bevestigde weldra de indentiteit van het slachtoffer en de omstandigheden van zijn verblijf te Parijs. Donderdagnamiddag den lOen Juli, had den zich een dertigtal Spaanschen pel grims, vrouwen, kloosterzusters en pries ters, aangemeld aan het Hotel de l'Orient, waar echter geen plaats voor hen was. was alleen nog een kamer beschikbaar voor den eerw. heer Etcheverrina, die daarna in het hotel zijn intrek nam. Men vermoedt, dat de geestelijke, na de stad in,geweest te zijn, 'savonds bij te rugkeer naar zijn hotel door een sluip moordenaar is aangevallen, die echter geen gelegenheid meer zou gehad hebben, om zijn slachtoffer te berooven. De kleeren dragen de kenteekenen van een revolverschot, dat hem in zijn rug ge raakt heeft. DE R00VERH00FDMAN CAP0NE. Hij trekt zich op het land in Florida terug. „Scarface" Al Capone, de beruchte leider van een bende te Chicago, is voor den druk der autoriteiten gezwicht. Hij heeft zijn voornemen medegedeeld om af te tre den als bendeleider en zich met zijn fa milie en volgelingen te vestigen in Florida op 38 mijl ten Noorden van Miami, waar hij een nieuw groot huis zal laten bouwen op een groot stuk grond, door een beton nen muur van meer dan drie meter hoogte omgeven. Juist voordat Capone dit be kend maakte werd hij vrijgesproken van een beschuldiging van meineed, doch slechts op technische gronden. Dronken drankverbodsagenten in de Ver. Staten. Een burgemeester in de boeien. Te Marquette, in Iowa, deden twee drankverbodsagenten een inval in een bil jartzaal, waar zich leden van de „Ameri can Legion" hadden verzameld, namen een hoeveelheid alcohol in beslag en namen den eigenaar als gevangene mede. De le den der liga achtervolgden de agenten, die zij van dronkenschap beschuldigden, waarop de agenten hun revolver trokken. Zij reden later in een auto weg en stapten af in een restaurant in de buurt van McGregor. Hier werden zij door een plaat- selijke politie-agent gearresteerd, beschul digd van rijden zonder licht en dronken schap. Zij werden in de plaatselijke gevan genis gezet en den volgenden dag tot aan zienlijke boeten veroordeeld. Toen ze werden vrijgelaten, reden zij naar Dubuque, waar zij de zaak mede deelden aan den bondsadministrateur voor de drandkwet in Noord-Iowa. Deze verza melde acht agenten en trok met hen naar McGregor. Zij namen daar den bovenbe doelden plaatselijken politieman gevan gen, evenals den burgemeester, zetten ze samen geboeid in de auto en brachten hen naar Marquette, waar zij werden rondge reden in gezelschap van nog een politie agent en een anderen man uit Marquette zelf. Rudolf Schildkraut overleden. Dc bekende' filmacteur Rudolf Schild kraut is tengevolge van een hartverlam ming overleden. Een krant voor beginners! Van 1 Juli af verschijnt in Rusland een nieuw dagblad, dat den volgenden titel heeft: „Boeren-Blad voor hen, die begin nen te lezen". Het blad wordt uitgegeven door het centraal-coinité van de bolsjewis tische partij en verschijnt onder leiding van Kroepskaja (de weduwe van Lenin) e,a.. Het blad is bestemd voor de breede massa van bijna analphabete boeren en voor hen, die een „likbez" (een school voor volwassenen, waar zij leeren lezen en schrijven) hebben doorloopen. Het blad wordt daarom gezet met een bijzonder groot en duidelijk lettertype, terwijl de leesstof bijzonder populair bewerkt wordt. SPORT CRICKET HET FLAMINGO JUNIORES- T0URN00I. Leiden wint. Onder vrij wat gunstiger weersomstan digheden dan Maandag zijn gisteren de ju niores wedstrijden, uitgeschreven door de Flamingo's, in Den Haag voortgezet en beëindigd. De Haarlemmers, die Maandag bij sta ken van den wedstrijd 83 runs hadden voor het verlies van twee wickets, nadat de Stichtscke combinatie tevoren 107 had ge maakt, zetten hun innings voort en sche nen vrijwel in veilige haven. Maar toen de le klasser de la Mar geen run meer aan zijn totaal van 52 had toegevoegd, doordat hij run out was gegaan, veranderde het aspect van den wedstrijd geheel. Het werd compleet een „processie En de Haarlem mers zouden zeer zeker verloren hebben, als een der umpires, toen de beide laat ste spelers op de mat stonden, een juiste beslissing hadden gegeven. Een der Haar lemmers werd nl. volgens alle regelen der Lunst gestumpd toen hij uit zijn blok stond. Tot aller verwondering werd hij „in" gegeven, waarna de overwinning een feit was. C. Breuning had met 5 voor 20 flink de hand in den snellen val der wic kets. Op het andere veld scheen Den Haag van Leiden te zullen winnen, want op 65 waren pas twee wickets neer. Dank zij A. van Es, die 6 voor 12 bowlde, was de in nings toen spoedig op 105 beëindigd, waar van Walvis en Hemmes elk 29, zoodat Haarlem en Leiden in den eindstrijd kwa men en de Stichtenaren met Den Haag om den 3en en 4e prijs moesten kampen. De Leidenaars wisten maar juist met z'n allen de 100 te passeeren en maakten 103 runs, waarvan A. van Es 26. De Haar lemmer H. de la Mar had met 7 voor 47 goede bouwlingcijfers. Haarlem deed daarna weer een goeden gooi naar de overwinning, vooral toen de la Mar nog op de mat stond. Maar zoodra was hij voor 23 uit, of de wickets vielen weer snel en voor 63 hadden allen een beurt gehad, ook de staartwickets „tur ven" van een meter hoogte die nog trachtten te redden wat te redden viel. Van Goor bowlde 't best en nam 4 voor 14. De Leidenaars wonnen dus voor het eerst dit toumooi. Op het tweede veld was Den Haag uit gegooid voor 54 runs, waarvan Blok 12. La- pière en Van Raalten hadden met 2 voor 4 en 3 voor 11 de beste cijfers. De Stichtenaren wisten daarop met 78 te antwoorden, waarvan F. en E. Pino resp. 15 en 11 hadden gemaakt. Walvis hield geduchte opruiming ander de staart wickets en had de zeer traaie cijfers van 5 voor 2. De heer A. de Beus hield na afloop een aardig toespraakje tot de vier ploegen, waarbij hij fraaie prijzen en mooie kersen uitdeel 'e. WIELRENNEN DE TOUR DE FRANCE. Gisteren is de twaalfde étappe verreden over het traject MontpellierMarseille, een afstand van 194 K.M. Eerstaankomende was A. Mange in 6 uur 41 min. 42 sec., 2. C. Pelissier, 3e Ta verne. 4e Leducq. Het algemeen klasse ment is nu: 1. Leducq, 2. Mange. ATHLETIEK Z. H. A. B. kampioenschappen. Op het fraaie landgoed Huis te Wervo te Rijswijk, welwillend voor den Zuid-Hol- landschen Athletiekbond beschikbaar ge steld, zullen a.s. Zondagmiddag de kam pioenschappen worden gehouden, tevens geldende als voorwedstrijden voor de Ne- derlandsche kampioenschappen. Daar uit alle deelen van Zuid-Holland insohrijvingen zijn binnengekomen beloven deze wedstrijden een groot succes te wor den. Het bestuur van den Haagschen Athle- tiek Kring heeft zich op verzoek van den Z. H. A. B. met de regeling belast. De wedstrijden vangen Zaterdagmiddag om 4 en Zondagmiddag om 1 uur aan. ZWEMMEN Hongarije—Frankrijk 2—0. Ter gelegenheid van „Le Quatorze Juil- let" vond gisteren te Parijs een zwemlan- denwedstrijd plaats tusschen Frankrijk en Hongarije. De 4 x 200 Meter vrije slag estafette werd door de Hongaren gewonnen in den tijd van 9 min. 54.4 sec. Dr. Barany (Hon garije) ging als laatste estafetteman met 25 meter voorsprong weg voor Taris. Deze zwom schitterend en kon 20 Meter inha len. De waterpolowedstrijd ging eerst gc- iijk op, ruststand 22. De eindstand was 52 voor Hongarije. Andere uitslagen: 200 Meter schoolslag heeren: 1. Schwartz (Duitschland) tijd 2 min. 58.6 sec.; 2. Scho- bel (Frankrijk) tijd 3 min. 4.6 sec. 100 Meter vrije slag dames: 1. Mej. Go- dard (Frankrijk) tijd 1 min. 13 sec. (Nieuw Fransch record). 100 Meter vrije slag heeren: 1. Dr. Ba rany tijd 59.2 sec.; 2. Taris tijd 1 min. 0.2 seconde. WATERPOLO De Zijl IHaarlem I C4. De gisteravond in de zweminrichting ge speelde competitie-wedstrijd is wederom in een nederlaag voor de Zijl geëindigd. Het ontbreekt den Leidenaars vooral aan de noodige snelheid en wedstrijdroutine. De Haarlemmers waren gedurende den ge- heelen wedstrijd de meerdere en de vier doelpunten, die zij gemaakt hebben druk ken die meerderheid nog maar zwak uit. Reeds dadelijk na den aanvang schept de Haarlemsche voorhoede zich een mooie vrije kans en de midvoor schiet flink in, maar Rameau keert het schot. De Haar lemmers blijven aanvallen en slechts aan het goede werk van den Zijl-keeper is het te danken, dat doelpunten in deze periode uitblijven. Bij een dier aanvallen werkt Rameau corner, de bal blijft daarna ge vaarlijk voor het doel zweven; weer slaat Rameau een aanval af, doch als de bal spoedig daarna van binnen de 2 M.-lijn wordt ingeschoten en doel treft, wordt het doelpunt geannuleerd en een Haarlemmer achter de lijn verwezen. Dan ontstaat er een eenigszins verward spel. De Zijl weet haar numerieke meerderheid niet te be nutten, de Haarlemmers houden kranig vol en zij weten zelfs de score te openen (01). Weer volledig zijnde, wordt dadelijk weer stevig aangepakt, maar dan is het rusten. In de tweede helft levert de eerste Haarlem-aanval reeds weer succes op door den midvoor (02). Uit een goed geplaat sten worp van den midvoor weet de Haar lemsche rechtsbuiten ineens in te schieten, Rameau stopt het leer onvoldoende en over zijn handen heen verdwijnt de bal in het doel (03). Even later wordt daaraan nog een vierde doelpunt, toegevoegd (0—4) en dan komt het einde. ZEILEN De WEDSTRIJDEN TE SANDHAMN. De eerste wedstrijden van de Europa- week te Sandhamn werden gisteren be gunstig door zeer mooi weer, maar er stond weinig wind. De start der 33 zesme ters was phenomenaal. De starts van de Dana en Lou waren keurig. De nieuwe schepen zijn veel beter dan de oudere, zoo dat deze geen kans hebben. De prijs werd gewonnen door Rcsita III, thans naar Cuba verkocht, in 2.26.55, tweede May Be II 2.28.43, derde Ali Baba 2.29.31. Alle drie deze booten zij* nieuwe Zweedsche. Lou was 15de, Kitty 24ste, Braassemer- meer 26e, Dana werd slechts een der laat- sten. SCHAKEN HET SCHAAKT0URN0 0I TE HAMBURG. Gisteren zijn twee ronden gespeeld, waarvan slechts weinig partijen ten einde werden gespeeld. Bij de derde ronde zag men Aljeehin weder onder de spelen. Hij won van Stalilberg. De uitslagen van dc derde ronde luiden: NederlandEngeland 01; Weenink— Sultan 01; LetlandPolen 12; Li- thauenHongarije 0—3; AmerikaFinland 30; RoemeniëIJsland 3—0; Zweden Frankrijk 1—1; Duitschland—Spanje 21; NoorwegenTsjec-ho Slowakije 0—1; Oos tenrijkDenemarken 1/2—1/2. Vierde ronde: Nederland—Tsjecho Slo wakije 40; v. d. BoschEorkorny 1—0; LandauReijfir 10; Nooteboom staat ge wonnen en Weenink gelijk. HongarijeDenemarken 20Engeland Oostenrijk 11; SpanjeNoorwegen 11/2—2 1/2: IJslandZweden 1/2—3 1/2; FinlandRoemenië 1 1/22 1/2; Polen Amerika 22; LitauenLetland 12. TWEEDE BLAD vau. 7 WANDELSPORT DE VIERDAAGSCHE AFSTANDS- MARSCH. f De eerste dag. Een der deelnemers schrijft ons: Gisteren was het de eerste dag van den door den N. B. v. L. O. gcorganiseerden jaarlijkschen „Vierdaagschen" afstands- marsch in dc omgeving van Nijmegen. De deelneming hieraan stijgt ieder jaar en het aantal liefhebbers bedroeg dit jaar 1650, waaronder ongeveer 50 buitenlan ders, nl. 15 Noorsoho militairen, benevens 2 officieren, verder ruim 20 Engelschcn, 15 Franschen, waaronder 1 officier en een vijftal Duitsehers. Van de Hollanders bestond do deelne ming uit Infanteristen, artilleristen, ma rechaussee, militaire politie, kaderland storm, bijzonderen vrijwilligen landstorm en de burgerwachten van Amsterdam, Rotterdam, van militaire zijde, terwijl verder nog werd deelgenomen door een 20-tal politieagenten met een inspecteur uit Rotterdam, daarenboven door tal van sportvereenigingen en burgers. Den eersten dag was het weer niet zoo sehittend, doch dit ontmoedigde de deel nemers niet en vroolijk trokken zij reeds vroeg er op uit. Zooals altijd leeft de ge- heele Nijmeegsche bevolking met de deel nemers mede en ondanks het vroege uur van vertrek, de burgers gaan nl. reeds om 5 uur weg, staat het langs den geheelqn weg, welke door de stad wordt gevolgd, zwart van de menschen. Het parcours van den eersten dag liep door dc Betuwe, gedeeltelijk over den Waaldijk en verder door verschillende kleine plaatsjes en ten slotte langs den schitterenden straatweg over Eist en Lent weder terug. Van de buitenlanders viel vooral het loopen van de Noren op, die zeer lange passen hebben. Bij de Engel- sdhen was een gedeelte, dat het 55 K.M. lange parcours zouder ïftist hebben geloo- pen. Het aantal uitvallers in de verschil lende afdeelingen was zeer gering en be droeg slechts vijf, zoodat wanneer dit de verdere dagen hetzelfde blijft, het een groot succes zal worden en zeèr velen het kruisje in ontvangst kunnen nemen. „DE ANTILOPEN". Op de vierdaagsche afstandsmarschen te Nijmegen. Naar wij vernemen hebben ook dc 7 le den van bovengenoemde af deeling der E. K. Athletiek- en Sportvcreeniging „Rood Wit" deelgenomen aan dc vlaggenparade en de taptoe, waarvan wij gisteren reeds melding maakten. De deelnemers van „Rood-Wit" zijn in een kleine kamer van de koloniale kazer ne te Nijmegen uitstekend gehuisvest. Wetenschappelijke Berichten Prof. dr. P. Zeeman. Naar wij vernemen heeft de Universiteit van Parijs (de Sorbonne) op voorstel van de faculteit der Natuur wetenschappen be sloten aan prof. dr. P. Zeeman te Amster dam het doctoraat honoris causa der Uni versiteit van Parijs te verlcenen. In een plechtige zitting, «.lie in de Sor bonne op Zaterdag 8 November a.s. zal worden gehouden, zullen het diploma en de insignieën aan prof. Zeeman en enkele andere nieuwe doctoren worden uitgereikt. Postkantoor Leiden. Lijst van onbestelbare brieven en brief kaarten, van welke dc afzenders onbe kend zijn. Terug ontvangen in de 2e helft der maand Juni 1930. Brieven Binnenland. Mej. de Kruijf, Utrecht. Algeni. Ad vertentie-Bureau, Amsterdam. Amster dams Manufacturen-Magazijn, Uithoorn. Mej. M. A. Baiungarten, alhier. H. M. van der Berg, Amsterdam. - Fam. Brak, Voorburg. Directeur GemeentebeJas- ting, Den Haag (3 stuks). A. Groenc- weg, Leiden. De Haan, Rotterdam. O. de Koning, Haarlemmermeer. Zuster Kos, Amsterdam. J. P. Lancel, Leiden. Laboratorium Silvikrin, Rotterdam. A. Moonen, Leiden. No. 1033 Bureau v. h. blad. 11'! Mej. S. van Gort, Bot terdam. Raad van Arbeid, Assen. D. Sikking, Noord'wijkerhout. Mej. .T. van Stavoren, Leiden. Voorzitter „Sport staalt Spieren", Voorschoten. B r i e f k a a r t en B i 11 ai e ui Iu il .d G. Bien, Volendam. Ed. van Brussel, Den Haag. Fam. J. van Dieren, 111 Feenhuizen, Hengelo. Zuster li. Ge- schiere, Amsterdam. C. van Hoogeu- voet, Utrecht. J. Knakc, Eindhoven. -- J. van Leeuwen, Den Haag. .T. Molhoek, Rotterdam. Mulder, Breda. G. Note- booni, Jaagpad, 1111 Fam. J. Over- duin, Kruisweg, V'.l F. van lleehen, Rotterdam. Mej. F. Veenendaal, Leiden. J. Velthuijs, Ve'nlo. F. Warner, Lei den. D. van Wereld, Tilburg. Brieven Buitenland. Mr. Karin Abdoel, Sabang. Mr. Ha zard, Gibraltar. Leinvise, 11 Duitsch land. F. Los, Nice. Ellen Marcze'l, Budapest. Postbus 224, Brussel. Ar nold Ri'leij, Antwerpen. Westerling. Londen. Wiarga, Annam. Briefkaarten Buitenland. Adr. Bok, Firence. II. Cocnen, San Francisco. Frau Fax, Wien. M. Ma- landrino, Paris. F. Zcchiel, Lispeg. Zeven briefkaarten zonder adres.

Leidsche Courant | 1930 | | pagina 7