Vacantie PUROL De Braassemermeer-wedsiriidleii MAANDAG 14 JULI 1930 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD PAG. 6 DE NIEUWE ZWEMRECORDS. Wc maakten reeds melding van eenige recordverbeteringen bij zwemwedstrijden to Long Beach in Amerika gehouden. Volgens nadere bijzonderheden zijn vijf wereldrecords gebroken, waarvan miss He len Madison er drie op haar geweten heeft. Ze legde de 100 meter vrije slag af in 1 min. 8.2 sec., terwijl het officieel wereld record staat op naam van miss Ethel Lac- kie. die op 28 Januari 1926 te Toledo slaag de in 1 min. 10 sec. Sinds dezen datum echter zwom miss Garati den afstand in 1 min. 9.8 sec., nl. op 11 Augustus 1929 te Honolulu, en miss Madison 1 min. 8 sec. op 14 Maart jl. te Miami, doch geen van beide prestaties werden door de Interna tionale Zwemfederatie als record erkend. Voorts heeft te Long Beach miss Madi son de 880 yards gezwommen in 11 min. 41.2 sec., terwijl het officieel wereldrecord sinds 31 Juli 1927 staat op naam van miss Martha Norelius, die te Massapaqua er 12 m. 17.S sec. over deed. Een betere tijd op IS Aug. 1929 te Honolulu door miss Mac Kim in 12 min. 3.8 sec. gemaakt, werd ook niet gehomologeerd. Ten slotte heeft Miss Madison te Long. Beach het wereldrecord op de mijl ge bracht op 24 min. 34.2 sec.; het record staat sinds 30 Juni 1928 op naam van miss Mac Kim met 24 m. 49 sec. Het vierde record, dat nu te Long Beach werd verbeterd, is te danken aan George Kojac, die de 200 meter rug aflegde in 2 min. 35.8 sec. Het officieel erkend record behoorde sinds 11 October 1928 aan den Japanner Toshio Irlye die te Tamagawa een tijd had bereikt van 2 min. 37.8 sec. Op den ongeveer gelijken afstand van 220 yards rug had Kojac op 6 October 1929 en 18 Juni 1930 reeds resp. 2 min. 36.2 sec. en 2 min. 32.4 sec. gehaald, maar ook deze re cords brachten het niet tot een officieele erkenning. Ten slotte heeft Crabbe op de 1000 me ter het record, op 18 Aug. 1926 te Boeda pest door Arne Borg gebracht op 13 min. 2 sec., verbeterd en 12 min. 27 sec. gehaald. Men zal goed doen de beslissing der Int. Federatie over de geldigheid dezer vijf topprestaties als wereldrecords af te wach- WATERPOLO Competitie Nederlandsche Zwembond. Voor de eerste klasse A won het Y gis- tren met 83 van de Maas, voor de B- klasse boekte de G. Z. C. een 50 neder laag tegen D. J. K. De Goudsche club moet degradatie-wedstrijden spelen. De stand is nu: Eerste klasse A. Het Y 4 3 1 19—5 7 U. Z. C. A. Z. De Maas 1 1 1 7—6 3 111 4—5 3 13 5—19 1 Eerste klasse B. Dolfijn 4 3 1 20-5 L. Z. C. D. J. K. G. Z. C. 1 10—11 6 2 19—11 4 4 7—29 Dinsdagavond om S.15 uur speelt in de Zweminrichting „De Zijl" De Zijl IHaar lem I. Competitie Goudsche Zwembond. Hedenavond 8 uur ontvangt A. Z. C. I bezoek van „de Gouwe I" uit Waddinx- veen. Bovendien speelt het tweede zeven tal van de A. Z. C. een vriendschappelij- ken wedstrijd tegen „de Gouwe II". Beide wedstrijden vinden plaats in het Alphensch zwembad. LAWN-TENNIS DE INTERNATIONALE KAM PIOENSCHAPPEN TE NOORDWIJK DE EIND-RESULTATEN Tilden, de onoverwinlijke! Zaterdag. Regen en wind hebben den voorlaatsten dag van de internationale kampioen- j schappen tamelijk bedorven. Het goot tot ongeveer half vijf en toen het droog ge- worden was, woei er zulk een storm achtige wind, dat er waarlijk nog even over van gedachten gewisseld werd of er gespeeld zou worden of niet. Veel lust hadden de spelers niet en het is alleen om het tournooi te kunnen beëindigen, dat door de spelers tenslotte de halve eindstrijden van 'het heeren-enkelspel ge speeld wenden. Tilden heeft zijn serie van 60 sets tegen Timmer en tegen den wind niet kunnen voortzetten! Ook zonder den wind zou hij dit niet gekund hebben, want Timmer speelde een uitstekende partij j en zijn 'spel leed er minstens evenveel onder als dat van Tilden, al was diens' controle beter, sterker speler a-ls hij is. Tilden begon met drie games achtereen te maken en daaronder twee love games! Het leek er dus veel op, dat hij weer op weg was naar 60, dat hij zijn record ging verbeteren van 62 games achtereen, want hij had er nu reeds 61. Zijn spel was- weer prachtig, ondanks den storm. f Doch in de volgende game heeft hij en- kclo missers, hij komt op 0.40, of liever 1 Timmer komt op 40.0 en dan geeft Tim mer een vliegend schot in den forehand- hoek, dat Tilden niet .houden kan en het j is 31. En, nadat het 41 geworden is, j haalt Timmer opnieuw een game op zijn service, dank zij goed geplaatst spel, dank zij ook den wind, die ©en paar van zijn j hooge slagen juist Binnen de lijnen houdt, terwijl zij meters uit leken te gaan. Maar Tilden's lage slice snijdt prachtig en scherp door den wind heen en met 62 wint hij de eerste set, echter niet dan nadat het bij 52 nog tweemaal deuche geweest is. In de tweede set heeft Timmer zeer goed partij gegeven. Tilden mocht dan tegen den wind te vechten hebben, het spel van Timmer is uitstekend en Tilden moet wel zijn scherpste slagen geven om hem te slaan. Het is dikwijls ©en won derlijk spel, met wegwaaiende ballen en vreemd-gemiste slagen, met onverwachte drophshots die anders bedoeld waren. Met 41 leidt Tilden, verliest dan een game door zeer scherp spel van Timmer, maakt echter 52 op een onhoudbaren service, verliest dan nog een game, doch wint na schitterend plaatsen de set met 62. In de volgende set speelt Timmer zeer goed. Hij weet weerstand te bieden aan het aanvallende spel van Tilden, hij slaat diens harde drives scherp terug, hij houdt Tilden „on the run" en deze speelt in het begin van die set minder vast dan in de vorige. Timmer komt op 31, ja op 41, dank zij niet alleen zijn goed plaat sen van de drives, doch dank zij ook volleeren. Dan wint Tilden zijn service en hij schijnt er alles op te zetten om deze set niet te verliezen, want in de volgende game speelt hij met groote omzichtig heid en waagt pas zijn riskante aanvals- sohoten wanneer Timmer in slechte po sitie gebracht is. De volley helpt hém daarin en met 34 is hij in gunstiger conditie, want zijn service volgt nu. Toch komt hij op 30.40 en het is door een de cimeter te verren bal van Timmer, dat hij aan het verlies van dit game ontkomt. Hij weet het door cannonnballs op 44 te brengen en dan is zijn spel weer scherp en zeker, weer onhoudbaar in het plaat sen en met 64 wint hij de derde set. Prenn heeft in den storm zijn beste spel niet kunnen vinden en heeft van Menzel na een lang gevecht verloren met 63, 6—4, 46, 61. In het dames-enkelspel won mej. Can ters na groote inspanning van de Deen- sche speelster mej. Stöckel, die met 64 de eerste set won, die in de derde van 2—4 ophaalde te 44, maar tenslotte met 86 geslagen werd.. De uitslagen luiden: Heeren-enkelspel, halve eindstrijd: Til den sl. Timmer 62, 63, 64; Menzel sl. Prenn 63, 64, 46, 64. Dames-enkelspel, kwart-eindstrijd: mej. Rollin Couquerque sl. mevr. Furnee 60, 0; mevr. Taunay sl. mej. Belzer 62, Halve eindstrijd: mej. Canters sl. mej. Stöckel 4—6, 6—4, 8—6. Dames-dubbelspel, halve eindstrijd: mej. Van der Heide en mej. Spit sl. mevr. De Bruin Kops en mevr. Furnee 60, 63. Gemengd dubbelspel, 2e ronde: mej. Van de Heide en Van der Heide sl. mej. Spit en Van Olst 61, 63. Kwart-eindstrijd: mej. Kerckhof en Croes sl. mevr. Van Tricht en Tresling 62, 68, 64; mej. Rollin Couquerque en Wetselaar sl. Baronesse en Baron Sc'himmelpenninck van der Oye 60, 63; mej. Canters en Menze sl. mej. Alsbac'h en Karsten 61, 6—3; mej. Stöckel en Timmer sl. mevr. Jonquiere en Schoorel 6—1, 6—3. Halve eindstrijd: mej. Couquerque en Wetselaar sl. mej. Kerckhof en Croes 6—2, 6—2. Zondag. 't Was gisteren gelukkig heel wat beter weer en zonder moeite konden de wed strijden due beëindigd worden. De be langstelling was begrijpelijkerwijs heel groot en de toeschouwers hebben van de slotpartijen natuurlijk volop kunnen ge nieten. In het heeren-enkelspel bepaalde Til den zich tot een verdedigend positiespel tegen den zichtbaar vermoeiden Menzel. Natuurlijk was d,e Amerikaan sommige oogenblikken subliem, maar hij vertoonde niet dien vorm, waarin we hem deze week zagen, waaraan het goede spel van Men zel natuurlijk ook schuld had. Tot 66 in de eerste set ging de strijd volkomen gelijk op, maar dan weerstaat Menzel de felle aanvallen van Tilden niet en met 86 wint de Amerikaan. Ook in de tweede set is Tilden soms onzeker. Op 65 verslapt hij merkbaar, laat Men zel in den aanval en het wordt 86 voor Menzel. In de derde set komt Tilden met 20 achter. Dan blijkt zijn methode om Menzel uit te putten succes op te leveren. Menzel wordt onzeker, Tilden steeds ge vaarlijker met zijn thans zeer gevarieerde slagen. Met 62 wint de Amerikaan de set en na de pauze maakt hij er snel een einde aan, waarbij voor den eersten maal tijds het tournooi zijn trui uitging. In het heeren-dubbelspel legden Tim mer en Diemer Kool het in den eersten set volkomen af tegen de dikwijl® goed sluitende combinatie Tilden-Prenn. Aan het net was Tilden bijna niet te passee- ren. Prenn speelde uitstekend verdedi gend in het achterveld. Pas in de derde set kwamen Timmer en Diemer Kool er beter in, maar sluiten deed de Holland- sche combinatie toch niet. In het dames-enkelspel won mej. Rollin Couquerque van mej. Canters. De vele gekapte slagen van de eerste liggen mej. Canters nu eenmaal niet. In het gemengd-dubbelspel wonnen mej. Canters en Menzel van mej. Stöckel en Timmer, terwijl er tenslotte in het da mes-dubbelspel geen eindstrijd noodig was, daar mej. v. d. Heide en mej. Spit zich terugtrokken, zoodat mej. Rollin Couquerque en mej. Canters zonder strijd wonnen. De uitslagen luiden: Heeren-enkelspel, eindstrijd: W. T. Tib den sl. R. Menzel 86, 68, 63, 64. Dames-enkelspel, halve eindstrijd: mej. Rollin Couquerque sT. mevr. Taunay 6—0, 6—1. Eindstrijd: mej. N. Rollin Couquerque sl. mej. Canters 57, 61, 62. He e re n-d ubb el sp el,, eindstrijd: W. T. Ter verzachting en genizingfvau stuk- geloopen voeten, zadelpijk^^ihrijnen en smetten der huid, muggebetffli en zonne brand, moet men op reis vocpEien zijn van Doos 30, Tube 80 ct. Tilden en D. Prenn sl. H. Timmer en mr. A. Diemer Kool 61, 6—2, 7—5. Dames-dubbelspel, eindstrijd: mej. N. Rollin Couquerque en mej. M. Canters winnen door terugtrekken van mej. H. C. van der Heide en mej. N. Spit. Gemengd dubbelspel, 4e ronde: mej. H. C. van der Heide en J. W. F. van der Heide sl. mevr. Taunay en H. Lut- jens 61, 63. Halve eindstrijd: Mej. M. Canters en R. Menzel sl. mej. H. C. van der Heide en J. W. F. van der Heide 64, 6—3; mej. E. Stöckel en H. Timmer sl. mej. H. Rollin Couquerque en M. Wetselaar 6—2, 7—9, 6—3. Eindstrijd: Mej. M. Canters en R. Men zel sl. mej. E. Stöckel en H. Timmer 6—3, 6—1. OM DEN DAVIS CUP. Italië winnaar in de Europeesch Zóne. De laatste uitslagen van den eindwed- strijd in de Europeesche zóne om den Da- vis Cup tusschen Italië en Japan luiden: De Morpurgo en Gaslini (Italië) slaan Harada en Abe (Japan) 8—6, 9—7, 6—8 2—6, 6—1. De Morgurgo slaat Botha 6—0, 6—2, 6—1. Harada slaat Stefani 62, 75, 75. Daardoor werd de einduitslag 42 voor Italië, zoodat Italië tegen Amerika uit komt. CRICKET OEFENWEDSTRIJD ELFTAL A— ELFTAL B. Gisteren werd te Den Haag de oefen- wdstrijd gespeeld tusschen een A-elftal en een B-elftal. De A'ers wonnen met 65 runs. De scores waren A: 252 runs. B. 187 runs. E. Neuer- burg 21, Max Jansen 118 n.o., A. Schill 41. De score der B'ers luidt: De Beus 61, Wittebol 19, E. Jansen 51, Engering 20. De bowlingcijfers luiden: W. van den Bosch 2 voor 49. Sodderland 4 voor 66. Gle- i'um 2 voor 32. M. Jansen 2 voor 27. De bowlingcijfers van het B-elftal wa ren: Jeuke 1 voor 51, R. Schiil 2 voor 62. Teriwiel 4 voor 50. Engering 2 voor 23. De Beus 1 voor 66. Donderdagavond a.s. zal het Neder- landsch elftal worden samengesteld. L. C. C.—PHOENIX. L. C. C. wint met 62 runs op de 2e innings. Metsch en v. Weizen openen de innings van L. C. C. op het bowlen van Katwijk en Lob. Vooral v. Weizen heeft er goed 't oog in, doch vindt weinig steun van zijn mede spelers, hij ziet achtereenvolgens Metsch voor 2, F. van Es 0, A. van Es 0 verdwij nen. Daarna kreeg hij een welverdiende steun van v. Goor, en van Schie 11. De rest presteerde niet veel en de innings sluit op 50, inclusief 6 extra's. Lob bowlde 525, Kat wij 318. Phoenix maakte hierop 46 runs, voorna melijk het werk van Marguis 14 en Lob 12, A. van Es 5—6, van Goor 317, F. van Es 1—12. De 2e innings bracht L. C. C. een totaal van 100 runs waarvan v. Weizen 24, A. van Es 35, en C. La-man 13 hiertoe het meest bijdroegen. Ook nu weer had Lob de beste bowlingcijfers namelijk 5—20, Katwijk 2—-24 en Marguis 212. Daarna gooien de Leidsche bowlers, Phoenix voor het scha mel totaal van 41 uit, waarvan Croes nog 25 bijdroeg. A. van Es 4—17, van Goor 2—9, F. van Es 212, C. Laman 11. QUICK II—AJAX II. Quick II wint met 6 runs op de 2e innings en 2 wickets. Ajax gaat eerst batten en brengt het tot een totaal van 65 waarvan v. Goor (14), Brouwer 18) en v. Kuijk (13) voornamelijk toe bijdroegen. Bowlingcijfers: v. Wijk 6—25, Heyligers 2—28, v. Exel 0—3, Wütrich 14," v. Woerkom 10. Dank zij het uitstekende bowlen van Jos. Godding konden de Quick-menschen het Ajax totaal niet bereiken. Zij brachten het tot een totaal van 56, waarvan J. Schoe- maker met 38 alleen in de dubbele cijfers kwam. Bowlingcijfers: P. Godding 514, K. v. Kuijk 4—29, D. v. d. Putten 1—7. De 2e innings van Ajax was niet geluk kiger. Alleen D. v. d. Putten bood weer stand met een harde 25. Voorts kwam J. Brouwer nog in de dubbele cijfers met 12. Het totaal werd slechts 56. Bowlingcij fers: J. v. Wijk 217, Heyligers 531, v. Exel 37, Wütrich 02. Toch had Quick nog heel wat moeite om de vereischte 72 runs te maken. Weer was het alleen J. Schoemaker die scoorde n.l. een kanslooze 45 runs. BowlingcijfersK. v. Kuijk 135, J. Godding 520, D. v. d. Putten 112, v. Goor 12, Boon 0—5. Quick II won met 6 runs op de 2e innings en nog 2 wickets in handen. ZEILEN Een begin met regen en storm, een zonnige Zeil-Zondag met flinken wind MOOIE STRIJD DER REGENBOGEN Zaterdag. De jaarlijksche zeilwedstrijden op de Braassemermeer zijn wederom een goed succes geworden. Zaterdagmiddag begon het met. storm en regen. De storm was zoo erg niet, daar dezen middag slechts de U-klassers en de regen bogen zeilden. Maar de regen! Die joeg je in het ge zicht. Dat maakte een verblijf op de plas sen wel wat unheimisch. Daarom werd er dan ook later gestart en toen de regen ophield 'e vallen gingen om kwart over vijf eerst de regenbogen van start. De Ariola vertrok het eerst, gevolgd door de Hollandia, de Holland en de Leede III. De Ariola kon zich echter niet lang handhaven en spoedig ging de strijd tus schen van Staveren, van der Meij en Bos. Cor van Staveren, die op het Braasse mermeer thuis is als in zijn broekzak, gaf hier al spoedig het bewijs van. Hij liet de anderen over stag gaan en zeilde rustig door naar den wal. Hij ging toen lijnrecht op den boei af voor Bes, die binnendoor moest en daarbij de Leede III in den wind kwam. De Hollandia bleef uitloopen en won onbedreigd, gevolgd door Holland, de Lee- 1 de III en Dolfijn. In de U-klasse verschenen er slechts twee aan den start Walta en Benati II. De Walta, die steeds den roem der over winning had gedragen maar sindsdien van eigenaar veranderd is, begon goed, maar Scheffer kon zich niet handhaven en moest het tegen Fenenea afleggen, die met straatlengte won. Ondanks de moedelooze verwachtingen van den Zaterdag woei er Zondag een vroo- lijke bries, voorlijk omdat ook de zon nu present was, die de zeilwedstrijden nu recht tot een zeilfeest maakte. Zondag. Het eerste werd de tweede race der 45 M2. verzeild. De Benati II ging het eerst van start, gevolgd door T. Rutgers. Tot het laatste rak van Groene wa-ld naar Oudewetering bleef de Benati II den kop houden, waarna zij in het veld der Regen bogen kwam te liggen. Hiervan profiteerde Walta, die daar door het eerst arriveerde. 1. Walta 1.34.45; 2. Benati 1.34.56. Aan het programma werd hierna toege voegd een wedstrijd om de Peggy-beker, voor damesjollen, zoodat de dames twee races te verzeilen kregen. Mej. Alberts vertrok het eerst met „Anny" gevolgd door de dames A. van Houten met „Gipsy" en M. Roozen met „Mieke". Deze laatste wist echter haar beide con currenten spoedig in te halen en te pas- seeren. 1. Mej. M. Roozen 1.9.32; 2. mej. B. Al berts 1.12.57; 3. mej. A. van Houten 1.14.29. Voor de Scherenklasse startte daarna „Sperwer" (C. H. Vermaat.) en „Oom Terus III" (G. van Dusseldorp). Vermaat vertrok het eerst en wist „Oom Terus III" achter zich te houden tot de finish. 1. Sperwer 1.40.55; 2. Oom Terus III 1.43.11. Dan kwam de tweede race der Regen bogen. Ook de „Jan" zeilde nu mee, die giste ren afwezig was. Wilem van der Meij ging met de Leede III het eerst van de lijn,, waarachter de anderen dicht op elkaar volgden. Het dichtst bij de Leede III waren Hol- laudia, Duke en Jan, die met v. d. Meij om de leiding vochten. De „Jan" wist van een geboden kans gebruik te maken en naar voren te komen. Hij liep met de Hollandia uit maar be hield de eerste plaats. De Hollandia wist hij achter zich te houden en als eerste pas seerde de heer Veldhuizen de finish. 1. „Jan" H. Veldhuizen, 1.41.32. Tijdens deze races gingen ook de Ster- jollen van start. Evenals bij de dames kwam in de volgorde van start geen ver andering meer en in dezelfde volgorde werd de finish bereikt. 1. Sirius J. H. de Lange, 1.13.22; 2. Alcor H. J. Boomsma, 1.24.21; 3. Poolster, C. J. W. van der Schoot, 1.35.20. De 12-voetsjollen, die om 1 uur startten kwamen bij de start met elkaar in gedrang. De „Vagebond" van Th. van Helvert was het eerst weg, maar kreeg bij de laat ste boei der eerste ronde door een ver keerde manoeuvre veel water en moest worden weggesleept. „Woelwatertje" (C. C. J. Wcrnink) en „Gerika" (M. G. Brand) waren twee en drie. Na de eerste boei liep „Woelwatertje" uit, gevolgd door „II Tigretto" van T. Rutgers en „Bonzo" van P. J. J. Huybers. Huybers kwam steeds meer naar voren en ging het eerst door de finish. Wernink passeerde aan den verkeerden kant en moest worden uitgeschakeld. 1. P. J. J. Huybers „Bonzo"; 2. T. Rut gers „II Trigetto' 3. H. Borgerhoff Mul der „Had je me maar"; 4. Mej. M. Roozen „Mieke"; 5. G. L. van Wermeskerken „Good Luck". (Tijden niet opgenomen). Voor de derde maal startten daarna de 45 M2. De „Walta" ging het eerste weg. Wel wist de „Benati II" in te loopen, maar de „Walta" ging opnieuw weg en als eer ste door de finish. 1. „Walta" P. Schieffer, 1.55.32; 2. „Bena ti" B. Fenenga, 1.55.40. Bij de derde race der Regenbogen ging „Holland" het eerst van start. Direct werd de ballon opgezet en bij de eerste boei werd door de „Jan" het eerst gerond, ge volgd door „Holland", „Dolfijn" en „Duke". De „Ariola", die daarop volgde moest voorbij Roelofarendsveen opgeven. De „Jan" loopt steeds meer uit en komt nu aan den kop te leggen. Hij behoudt zijn voorsprong en gaat als eerste door de finish. 1. „Jan" H. Veldhuizen, 2.0S.15; 2. „Hol landia" C. v. Staveren, 2.11.2; 3. „Duke" J. Jesse, 2.14.3; 4. „Dolfijn" H. Garbrecht, 2.17.20; 5. „Holland" F. Bos, 2.18.17. Ten laatste startte nog de Sterklasse, welke race wederom door Sirius w^erd ge wonnen. H. J. Boomsma van „Alcor" pro testeerde echter tegen het gebruik van een speciaal vervaardigde legger door „Sirius". De volledige uitslagen luiden: 45 M2.-klasse: 1. Walta (P. Schieffer) I.34.4; 2. Benati (B. Fenenga) 1.34. 22 M. Scherenklasse: 1. Sperwer (C. H. Vermaat) 1.04.55; 2. Oom Terus III (G. A. M. Dusseldorp) 1.43.11. Damesjollen: Mieke (Mej. M. Roozen) 1.09.32; Anny (mej. B. Alberts) 1.12.57; Gip sy (mej. H. v. Houten) 1.14.29. Regenboogklasse: Jan (H. Veldhuizen) 1.41.32; Hollandia (C. v. Staveren) 1.42.46; de Leede III (W. v. d. Meij) 1.43.46; Dol fijn (H. Garbrecht) 1.44.43; Duke (J. Jesse) 1.44.57. Sterklasse: 1. Sirius J. T. H. de Lange in 1 uur 14 min. 22 sec.; 2. Alcor H. J. Boomsma 1.24.21; 3. Poolster, C. J. W. v. d. Schoot 1.35.20. 12-voetsjollen: 1. Bonzo, P. J. J. Huibers; 2. II Tigretto, T. Rutgers; 3. Had je rae maar, H. Borgerhof Mulder; 4. Mieke, mej. M. Roozen; 5. Good Luck, J. L. Wer meskerken. 45 M2.-middagrace1. Walta, P. Schief fer 1.55.32; 2. Benati II, B. Fenenga 1.55.10. Damesjollen: 1. Anny, mej. Alberts 1.31.20; 2. Gipsy, mej. H. v. Houten 1.32.35; 3. mej. Roozen, opgegeven. Sterklasse: 1. Sirius, J. F. de Lange 1.32.25; 2. Poolster, C. v. d. School, 1.36.45; 3. Alcor, H. J. Boomsma, 1.37.12. Regenbogen: 1. Jan, H. Veldhuizen, 2.08.15; 2. Hollandia, v. Staveren, 2.11.2; 3. Duke, J. Jesse, 2.14.3; 4. Dolfijn, H. H. Garbrecht, 2.17.20; 5. Holland, F. B. Bos, 2.18.17. 22 M. Scherenklasse: 1. Sperwer. C. A. Vermaat; 2. Oom Terus III, G. A. M. Dus seldorp. DE TENNISKAMPIOENSCHAPPEN te Noordwijk. Mej. Rollin Couquerque en mej. Canters, die den eindstrijd der dames-enkelspelen bereikten

Leidsche Courant | 1930 | | pagina 6