LUCHTVAART DERDE BLAD PAG. 11 VALKENBURG (LTm Hotel-Pension „VICM", «fkl2, ld. 103 Frissche kamers, mooie ligging, prima keuken UITST. REF. BILLIJKE PRIJZEN 366a Aanltev.A. C. v. d. GRONDEN der omliggende dorpen begaven zich inct zuigpompen naar de plaats der onhcik. De wijnvaten in de kelders zijn voor hot meerendeel leeggeloopcn. Drie groote schu ren en een machineloods zijn door het wa ter vernield. De schade kan nog niet wor den overzien. De meeste boeren, die ma- terieele verliezen hebben geleden, zijn daartegen niet verzekerd. Aardschokken in Bengalen. Gisterochtend 2 uur 57 werd de stad Calcutta opgeschrikt door een aardschok, die de huizen deed trillen en wankelen. Vele lieden vluchtten de straal op en kam peerden in de buitenlucht tot het aanbre ken van den dag. Afgezien van ernstige storingen in het telefoonnet, werd geen schade aangericht. Ook in andere centra van Bengalen werden aardschokkeu ge voeld, met name te Serajganj, waar echter eveneens geen onkel huis werd beschadigd. Slecht weer in Italië. Regens, vergezeld gaande van hagel en stormen, teisterden verscheidene streken van Italië, vooral de provincies Genua en Foggia. Te Foggia. wordt de aangerichte schade op 15 millioen geschat. NED. OQST-INDIE DE ZWARE BRAND IN HOTEL „BELVéDèRE". Een baboe en een jongen waarschijnlijk cm het leven gekomen. Aneta seint uit Medan: In aansluiting op het bericht in zake het afbranden van hotel „Belvédère" te Brastagi, wordt nog gemeld, dat de brand vermoedelijk is ont staan achter het buffet in dc groote zaal. Het vuur greep snel om zich heen, zoodat het hoofdgebouw spoedig één vuurzee ge- leok. Hot bijgebouw, de garage en de keu ken bleven gespaard. Een logeergast, de heer Eiserand, ontdekte den brand 's mor gens om half vijf. Hij sloeg toen alarm, waarop een tiental gasten van schrik naar het dak vluchtte. Zij konden langs een bamboe-ladder worden gered. Een - der dames sprong van vijf meter hoogte naar beeneden. Zij werd daarbij vrij ernstig gewond. Een andere dame liep ver wondingen op, doordat een aaneengeknoop te bamboe, waarlangs zij afdaalde, losliet Dc bagage der gasten is geheel verbrand, zoodat zij slechts beschikten over ecnig nachtgoed. Tal van logeergasten waron juist den 'vorigón dag naar huis gegaan in ver band met het einde der schoolvacanties. Een baboe en een hotelboy worden nog vermist. Beiden zijn naar allo waarschijn lijkheid omgekomen. Het nagloeien der overblijfselen belet een onderzoek. Do to tale schade kon nog niet worden opgeno men. Het verzekerde bedrag was ander halve ton. De eigenaar had juist vier dagen te voren een bedrijfsverzekering gesloten. VRIJDAG 4 JULI 1930 DE VERKEERDE MISHANDELD. Tragi-comedie in vele bedrijven. In de Xaveriestraat te 's Gravenhage heeft een ernstige vechtpartij tusschen twee B.'s uit de Ga slaan aldaar ©enerzijds en K. anderzijds plaats gehad, waarbij K. danig met een mes werd toegetakeld, ter wijl de beide B.'s door dc politie in ver zekerde bewaring werden gesteld. Achter deze vechtpartij verschuilt zich,- aldus de „H.C." een tragi-comedie in vele bedrijven. Het eerste bedrijf dan van de nachtelij ke tragi-comedie speelt in de Ga-slaan, waar in een perceel woont de 19-jarige transport-arbeider S. W. B. In hetzelfde huis wonen tevens z'n moeder en z n ge trouwde zuster met haar man zekere J. B., oud 22 jaar en koopman van beroep. Deze laatste was Zondagavond in dc stad wat gaan passagieren en was 's nachts om 1 uur nog niet thuis, waarover zijn vrouw zich dusdanig ongerust maakte, dat zij be sloot eens poolshoogte te gaan nemen m de omgeving van een paar cafe s, die haar man pleegde te bezoeken. Zij vond hem daar echter niet en dus toog zij weer huis waarts. Het tweede bedrijf speelt zich af tijdens deze wandeling en de hoofdrol hierin wordt vervuld door een op avontuur belus- ten automobilist, één van do velen, die 's nachts de straten van de residentie on veilig maken. Deze zag de jonge vrouw in liet Westeinde loopen, bracht zijn auto tot stilstand en noodigde haar uit met hem een nachtelijk ritje te maken. Op korte maar kernachtige wijze werd dit door de voruw geweigerd. Dc automo bilist reed door, maar wabntte bij dc Loos- duinsohe brug wederom dc vrouw op en herhaalde zijn uitnoodiging. Toen deze op nieuw weigerde, trachtte hij dc vrouw met geweld in zijn auto te trekken, waarbij haar kleeren deels gescheurd en dus be schadigd werden. De vrouw slaagde er in zich los te ruk ken en holde, achtervolgd door den auto mobilist, naar huis. Het derde bedrijf vangt aan met een ze- ouwachtig verhaal aan haar moeder, die op haar beurt den broer, die in bed lag, waarschuwde. Deze ontstak bij het hooren van het geweld, zijn zuster aangedaan, dus danig in woede, dat hij oen broodmes greep, de deur uitliep om dien man eens mores te leeren. In de Gaslaan, niet ver van de woning speelde zioh het vierde bedrijf af, in een ontmoeting tusschen den broer met 't mes en den echtgenoot, die niet op tijd thuis was gekomen. In een met krachttermen doorspekten dia loog eischte do broer van zijn zwager tekst en uitleg van zijn wegblijven, om, toen deze blijkbaar tot zijn genoegen was gegeven, zijn zwager in kennis te stellen van de bru tale aanranding. Ook manlief vond, dat dit niet door den beugel kon en samen besloten zij den on verlaat op te zoeken en hem een.s flink af te drogen. Dies liepen zij de Gaslaan uit en de Xaveriestraat in De jacht op een onschuldige verdachte. Daar speele do vijfde acte, waarin het dramatisch effect zijn hoogtepunt bereik te, zich af. Zekere K., die met zijn auto een tochtje had gemaakt, stalde n.l. in een garage in die straat zijn auto, juist toen het tweetal naderde. De beide zwagers meenden direct, dat K. wel de man zou zijn, die hun vrouw en zuster liad aangerand en dus stelden zij zich verdekt op, de een in een portiek, de ander achter een boom K., die met de aanranding niets uitstaan de had, doch wel een dikke portefeuille met geld bij zich had, zag de twee mannen zich verschuilen en was beangst, dat het om zijn geld te doen was. Hij wachtte eenige oogenblikken in de hoop dat een politie agent zou verschijnen, doch toen dit niet gebeurde, besloot hij kordaat de beide man nen voorbij te loopen. Bijna was hij hen gepasseerd, toen bei den te voorschijn sprongen. Dit was het psychologisch moment. K., bevreesd voor zijn portefeuille, vluchtte zoo hard hij kon weg.... terwijl de beide mannen in dit wegloopén een bewijs voor zijn schuld zagen Dus holden zij hem achterna en werke lijk gelukte het een van beiden, den vluch tenden K. in te halen. Deze kreeg een dus- danigen klap in zijn nek, dat hij voorover tegen de straat sloeg, waarop de beide mannen hem bont en blauw schopten en sloegen. Toch gelukte het K. weer op de been te komen en onder het geroep: Moord, moord! opnieuw weg te vluchten, waarbij hij onderwijl, om alarm te maken, met zijn actetasch eenige ruiten insloeg. Opnieuw echter werd hij door de beide mannen, die door het dolle heen waren, te gen den grond geslagen. Bij het daarop volgende gevecht gelukte het K. één zijner beide belagers op vakkun dige wijze „zijn luikies dicht te timmeren" waarop deze in blinde woede het brood mes trok en in het wilde weg op K. instak. Teneinde zich te verdedigen, greep deze het lemmet vast, hetgeen echter met zulk een kracht werd teruggetrokken, dat K.'s duim vrijwel werd afgesneden. Toen was het echter met de vechtpartij gedaan. In nachtgewaad naar buiten gevlo gen bewoners verhinderden, dat nog meer bloed zou vloeien en alarmeerden de politie, die de twee zwagers arresteerde en K. door den G.G.D. liet verbinden. De apotheose en het slotbedrijf eindelijk speelde zich op het hoofdbureau van po litie af, waar de aangerande vrouw mét den mishandelden K. werd geconfornteerd, waarbij bleek, dat déze niet de aanrander was geweest. De twee zwagers, die beiden niet on gunstig bekend staan, putten zich daarna uit in duizenden verontschuldigingen, doch bleven niettemin in verzekerde bewaring. NOODWEER IN OVERIJSSEL GROOTE VERWOESTINGEN BIJ OLST EN RAALTE. Een ijslaag van 10 c.M. Wederom zijn twee gemeenten in het oosten des lands door een natuurramp zwaar geteisterd. Tc ongeveer acht uur gisteravond werd te Deventer de alar- meerende tijding bekend, dat in een deel der gemeente Olst (Wezepe) en in Raalte (Pleegste) buitengewoon zwaar weer had gewoed, waardoor in de gehecle streek voor duizenden guldens schade was ver oorzaakt. Wij spoedden ons er heenhet eerst naar Wezepe. Daar zagen wij, dat het vee in de weiden in een ijslaag stond ter dikte van acht tot tien centimeter. Van de vel den met rogge, haver, voederbieten en aardappelen is dan ook letterlijk niets gespaard gebleven. Alles is afgeknakt en de veldgewassen, bijna oogstrijp zijnde, zijn totaal verloren, terwijl al het blad van de boomen in de omgeving is wegge slagen. Op vele plaatsen lag het pluimvee dood over den weg, verrast door den ha gel. Twee boerderijen verbrand. Daarbij komt het verloren gaan van twee boerderijen. De bliksem was geslagen in de kapitale boerderij huize Lentelo, toebehoorende aan de stichting Het Groot en Voorster Gasthuis te Deventer. De be woners, de familie J. W. Nijmeijer, konden zich ternauwernood door een overhaaste vlucht redden. Het vee bevond zich geluk kig in de weide, zoodat dit aan den vuur dood ontkwam. De brandweer uit Wezepe kon weinig of niets uitrichten en zoo is dan ook alleen het kookhuis van de boer derij gespaard geb'even. Inboedel en wo ning waren verzekerd. Bij Raaiie. Wij gingen verder naar P'eegste en trof fen daar de bevolking totaal verslagen we gens de zoocven geleden verliezen aan, bij de in lichtelaaie staande groote boer derij van J. Middeldorp. In het bijna nog nieuwe gebouw was eveneens de bliksem geslagen en de bewoners hadden aanvan kelijk geen brand bemerkt. Toen men het vuur ontdekte, bleek het reeds te laat om nog in de stallen met varkens binnen te treden en eenige reddingspoging te on dernemen. Een 20-tal varkens zijn in het vuur omgekomen, terwijl verscheidene andere met brandwonden overdekt waren en moesten worden afgemaakt. Evenals te Wezepe zijn hier groote massa's hooi ver brand. Slechts één schuur bleef gespaard en de acht daarin ondergebrachte varkens. Omtrent de schade kan uiteraard nog moeilijk een cijfer worden gegeven, maar het staat vast, dat de getroffenen de re sultaten van een geheel jaar hard werken verloren hebben zien gaan. Een merkwaardig natuurverschijnsel deed zich na de ramp voor. Doordat de ijslaag op den gloeiend heeten grond te rechtkwam, ontstond boven het landschap een dichte mist, zóó ondoordringbaar, dat de auto's, die van alle zijden naar de ge teisterde streek waren gekomen, de lich ten moesten ontsteken om ongelukken te voorkomen. De mist hing onbewegelijk en was van een lauw verstikkende tempera tuur. ZWAAR WEER TE BAARN EN SOEST. Gistermiddag omstreeks vijf uur heeft zich boven Baarn en Soest een kort doch hevig onweer ontlast, gepaard gaande met een hevigen plasregen. In beide ge meenten stonden verschillende straten blank van het water. Voor zoover bekend veroorzaakte de bliksem te Soest geen on gelukken. Te Baarn sloeg de bliksem echter in het gemeentelijke pompstation en in een woonhuis aan de Nassaulaan, waar een begin van brand ontstond. Deze brand kon echter door de bewoners bijtijds worden gebluscht. Verder sloeg de bliksem in de De verbrande zonnebader. De toestand van den Engelschman, die in het Ziekenhuis te Den Haag was opge- nmeii wegens het bekomen van ernstige brandwonden bij een zonnebad aan het strand, was gister vooruitgaande, zoodat alle hoop bestaat, dat de patiënt het leven zal behouden. BUITENL. BERICHTEN ONGELUKKEN. ZESTIEN DOODEN BIJ BOLOGNA. Geen buitenlanders bij treinramp omgekomen. Bij de ernstige spoorwegramp in het station van Sasso op 12 K.M. van Bologna werd het zwaarst een wagon der derde klasse, die onmiddellijk op den bagagewa gen volgde getroffen. De wagon werd ge heel in elkaar geschoven, met het ramp spoedig gevolg dat 15 der inzittenden op slag om het leven kwamen, terwijl 50 rei zigers werden gewond, van wie 36 zóó ernstig, dat zij naar het ziekenhuis moes ten worden overgebracht. Daar inmiddels een der gewonden in het ziekenhuis is be zweken, bedraagt het aantal dooden thans 16. Voorzoover men de lijken tot dusver heeft kunnen identificeeren, bevinden zich onder de slachtoffers geen buitenlanders. Ook- de gewonden zijn allen Italianen. De DE LEIDSCHE COURAN1 hagelslagfabriek van den lieer Do Ruyter, waarvan dc schoorsteenpijp gespleten werd. Persoonlijke ongelukken kwamen niet. voor. Vele inwoners herinneren zich niet. een dergelijke onweersbui nooit te hebben meegemaakt. In Ncord-Brabant vele koeien gedood. Te Budel werd een koe in dc weide dooi den bliksem gedood en drie boomen ver splinterd. Te Nuland werd een koe van landbou wer M. van Bergen door het hemelvuur getroffen en gedood. Te Asten sloeg de bliksem in de land bouwerswoning van J. v. d. Vondesvoort, waardoor heel wat schade veroorzaakt werd, doch geen brand ontstond. Bij den landbouwer Jos. van Gerven sloeg een koe, en bij J. Verrijt een schaap in de weide dood. Do landbouwerszoon J. P. werd ook go- troffen, doch kwam gelukkig na eenigen tijd weer bij, zonder letsel te hebben be komen. To Roosendaal werden in verschillende woningen telefoon- en radiotoestellen door den bliksem onklaar gemaakt. In de Mo lenstraat werd een man door den lucht druk tegen een muur gedrukt. In dc machineloods op het spoorwegem placement sloeg de bliksem in. Een bank werker werd togen den muur gesmeten doch bekwam, evenmin als de andere aan wezigen, letsel. Te Schijf werd een rund van den land bouwer B. in de weide door den bliksem gedood. Te Steenbergen sloeg de bliksem in de woning van C. B. Er ontstond brand die groote schade aanrichtte maar door verze kering wordt gedekt. Te Uden werden twee koeien door het hemelvuur gedood, te Veghel één. UIT ANDERE^ PLAATSEN. Woensdag is de boerderij van den heer J. Visser te Koudum door het hemelvuur getroffen en totaal uitgebrand. Zoo goed als niets kon gered worden, de geheele hooioogst, waarmede men juist gereed was gekomen, ging verloren. De aanzienlijke schade wordt door verzekering gedekt. Bij dc boerderij van S. iSauta werden een boom en een telegraafpaal door den blik sem getroffen, terwijl de naast de boerde rij staande hooimijten totaal verbrandden. In verschillende plaatsen in Friesland zijn paarden éVi koeien, die zich in het land bevonden, door den bliksem getroffen en gedood. De bliksem is gisteravond te onge veer kwart over acht ingeslagen in de boerderij van den landbouwer G. J. Ph. Sniecnk te Overwetering (gemeente Olst). Hoewel de brandspuit uit Olst spoedig aanwezig was, brandde de boerderij tot den grond toe af. Het huisraad ging ver loren. Het vee werd gered. Verzekering dekt de schade. Ten gevolge van het onslaan van den bliksem brandde te Warn de groote. boer derij niet bijgebouwen 'van de familie Ste- genga af. Opstal en inhoud waaronder ruim IOC voer pasgewonnen hooi gingen totaal verloren. Verzekering dekt de schade. -j- Nabij Brunimen is de bliksem gesla gen in de boerderij Pennekamp te Bronk- horst. De boerderij en veertig wagens hooi verbrandden. Te Franeker woedde gisteren een zwaar onweder. De bliksem sloeg op den telefoondraad bij den heer Sip Tuinstra aan de Wilhelminastraat. De hoorn van het telefoontoestel sloeg legen don zolder terwijl de vrouw, die bezig was met het snijden van brood aan den arm werd ver wond. Landbouwer gedood. Te Melick onder St. Odiliënberg werd in een weiland, waar hij aan het hooien was, L. S. door den bliksem getroffen. Voorbijgangers, die zijn lijk vonden liggen, brachten het naar de woning van zijn broer, bij wien hij inwoonde. sneltrein vervoerde bijna uitsluitend Ita- liaansche vacantiegangers uit Milaan, die zich naar het Italiaansche Riviera wilden begeven. Bij de botsing tusschen den snel trein en den goederentrein schoof de eer ste wagon van laatstgenoemden trein op den eerste derdeklassewagon van den snel trein, die het enorme gewicht niet ver mocht te dragen, doch onmiddellijk be zweek. De wisselwachter, die door den foutie- ven greep den foutieven wisselstand te weeg bracht, waardoor de goederentrein op hetzelfde spoor kwam te rijden als waarop in tegenovergestelde richting de sneltrein kwam aanjakkeden, is vortvluch- tig. „Tel." HESSISCH DORP DOOR NOODWEER GETEISTERD. Groote materieele schade. Uit Jugenheim-Bergstrasse (Hessen) wordt gemeld: Woensdagmiddag is de om geving van Jugcnheim-Bergstrasse door een ontzettend noodweer geteisterd. Op een hagelbui van een kwartier, die de veldge wassen vernielde, volgde een wolkbreuk, die straten en wegen in ware rivieren ver anderde. Boeren, die van hun akkers naar huis snelden, werden door het water mee gesleurd en konden slechts met moeite van een wissen dood worden gered. Te Jugen- heim stond het water op sommige plaatsen twee meter hoog, zoodat de bewoners naar hooger gelegen verdiepingen moesten vluchten. Ver in den omtrek hoorde men het loeien van het vee, dat in zijn stallen met den dood worstelde. De vrijwillige brandweerploegen Boschbranden. Gisteren is een groot gedeelte der Ora- nienbauwerheidc bij Dessau door brand vernield. Ook een uitgestrtckt boschgebicd werd een prooi der vlammen. Bij Rathenow ging 80 h.a. bosch in vlam men op. WERKSTAKING VAN BUSDOKTERS. Het „Journal" meldt uit Parijs, dat se dert 1 Juli onder de busdokters oen werk staking hcerscht. Deze staking deed zich vooral in de gemeente Roubaix gelden. De artsen kregen vroeger voor elke behande ling rijf en voor elk ziekenbezoek zes francs. Zij eischcn respectievelijk acht en tien francs. Een door den algemcenen raad der busfondssn toegestane verhooging tot- respectievelijk zes en acht francs is door dc artsen als onvoldoende verworpen. HET BENDEWEZEN IN CHICAGO. Bendeleden aangevallen in een politie-auto. Toen vier leden, waaronder een meisje, des avonds te Chicago naar huis werden gebracht in een politie-auto na ondervraagd to zijn over de,n moord op den reporter op crimineel gebied van de „Chicago Tri bune", die te veel wist, kwam or een an dere auto naast rijden van waaruit het vuur op de inzittenden der politie-auto werd geopend. Dc aanval had plaats in het zakencentrum van cle stad cn veroorzaak te een paniek onder de honderden, die cp weg waren naar den schouwburg. Een po litieambtenaar in de eerste auto beant woordde het vuur en dc menigte zocht een goed heenkomen, terwijl de kogels in alle richtingen vlogen. Een trambestuurder werd gedood, een nachtwaker gewond. De aanvallende auto verdween in een rook scherm. Het lot der vier ondervraagde bendeleden in de politieauto is onzeker, daar zij verdwenen toen het gevecht be- gon. Blijkbaar was deze schietpartij een waar schuwing dat er meedoogenloos wraak zal worden geoefend op degenen die gehei men verraden aan de politie. Twee ben den. die van het Noorden en die van het Zuiden, strijden in Chjeago om de opper heerschappij. De aanvallers behoorden tot de zuidelijke partij, in de politie-auto zat een bekend lid der Noordelijken. Wanneer het warm is In een groote Berlijnsche cigarettenfa- briek in Johannestal vielen gisteren van het uit 250 leden bestaande vrouwelijke personeel 18 in onmacht. Een ontboden arts liet 12 van haar, die op geen enkele wijze bij te brengen waren, naar een zie kenhuis vervoeren. De oorzaak wordt gezocht in dc slechte ventilatie en de sterk riekende cigaretten- tabak. Een cynisch moordenaar. Het Hof van gezworenen in het Loirc- departement heeft Woensdag een moorde naar ter dood veroordeeld, die door zijn cynisme de leden der jury en den voorzit ter bijna tot wanhoop bracht. In het begin van dit jaar had de thans veroordeelde een avond doorgebracht bij kennissen. Bij zijn vertrek had hij den zevenjarigen zoon van zijn vrienden uit de woning gelokt. Hij nam het kind mee naar een stille plek aan dc rivier, waar hij zich aan het knaapje vergreep en het daarna met een zakmes doodde. Nadat hij het lijkje met takken had bedekt, begaf hij zich weer naar de wning van zijn vrienden en bood zijn hulp bij het zoeken naar den knaap aan. Den volg?nden dag begaf hij zich weer naar de woning van zijn vrienden verstopte het lijk en was toen zoo brutaal zich ter beschikking van de politie te stel len om nasporingen te helpen doen. Hij zou wellicht nimmer zijn gearresteerd, wanneer hij zich niet in dronkenschap door een on voorzichtige uitlating verraden had. De moordenaar hoorde gisteren zijn von- j nis lachend aan. DE „SOUTHERN CROSS" UIT CHICAGO VERTROKKEN. Kingsford Smith over den verkoop van het vliegtuig. De „Southern Cross" is, met, Kingsford Smith en zijn metgezellen aan boord, gister ochtend tc 6.-15 (Aracrikaanschcn tijd) van Chicago gestart naar San Francisco. Kingsford Smith verklaarde, dat hij hel denkbeeld, dc „Southern Cross" te moeten verkoopen, afschuwelijk vond, doch na zijn terugkeer tc New-York zóu hij het vlieg tuig niet meer gebruiken. Plan was, om van New-York per boot naar Engeland te reizen. Zijn drie gezellen koeren binnen 11 da gen naar Chicago terug, als gasten van den neef van dén navigator Saul. Een vermetele parachutistc. Uit Rooscvcldfiold (New York) wordt ge mold: Eep jonge typiste, Rita Schocinakcr, is* op een hoogte van meer dan 5000 meter met een parachute uit een vliegtuig ge sprongen en behouden geland. Zij heeft hiermede een reoorcl gemaakt. INGEZONDEN STUKKEN Hillegom, 2 Juli 1030. De oogen open! Mijnheer dc Redacteur, Beleefd verzoek ik u om een plaatsje in uw veel gelezen bladbij voorbaat mijn dank. Naar aanleiding over een stukje, gesclne ven ónder Hillegom, betreffende de oproep der H. Z. V. om aspirantleden en over hel weren van R.-K. uit het bestuur, wilde ik hier even opmerken, dat het laatst ge noemde geheel onjuist is. Momenteel is er in het bestuur 1 R.-K., doch op de laatst gehouden vergadering kwam er een plaats open in het bestuur en is er .aan 2 R.-K. leden het eerst gevraagd, of zij zit ting wilden nemen in 't. bestuur. Daar de eerste geen tijd had en de tweede er geen ideo in had, was het bestuur wel verplicht een niet-Ka'.holiek tc benoemen, llc kan daarom niet begrijpen, dat dc verslagge ver van Hillegom (mij onbekend), die na tuurlijk R.-K. is, zulke praatjes in dc we reld durft schoppen. Wat betreft cle oproep om aspirantle den daar staat in 't geheel niet bij dat deze R.-K. moeten zijn. Dus is dc waar schuwing geheel overbodig. Uat bovenbedoelde heer bedoelt met zieltjes winnen voor de contributie, is zeer juist. Maar wil de geachte correspondent mij een zwemvereeniging noemen, waar dil niet het geval is. U dankend voor de verleende plaatsing, teoken is, Hoogachtend, Een R.-K. lid van de H. Z. V. O dokter, ik ben zoo bang om levend begraven te worden. O, bij mij zult u daarvan geen lasi hebb*"

Leidsche Courant | 1930 | | pagina 11