BINNENLAND LAND- EN TUINBOUW De Wenteltrap DONDERDAG 13 FEBRUARI 1930 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD PAG. 5 TWEEDE KAMER. Vergadering van gisteren. Aan het einde van de korte bespreking over de begrooting van Suriname vonden de sociaal-democraten en vrijzinnig-demo craten ge'egenheid, door hun stem tegen dit ontwerp te deen b'ijken van hun gebrek aan vertrouwen in het beleid van den mi nister. De begroeting werd met 45 tegen 21 1 stemmen aangenomen. Hierna is de Indische begrooting aan gesneden. HET WETSONTWERP-DRANKWET. De vergunningen die op 1 Mei a.s. automatisch zullen vervallen. Het Tweede Kamerlid de heer Boon heeft den minister van arbeid, handel en nijverheid de volgende vragen gesteld: Is de minister niet van oordeel, dat het nu door de plaatsgevonden regeling van ■werkzaamheden van de Tweede Kamer vrijwel met zekerheid is komen vast te staan, dat een zoo tijdige behandeling van I het wetsontwerp-Drankwet door de beide Kamers van de Staten-Generaal, dat dit ontwerp mot 1 Mei 1930 als wet in het „Staatsblad'' zal kunnen verschijnen, niet mogelijk is dringend noodig is eea voorloopige regeling te treffen ten aanzien van de vergunningen verleend aan ven nootschappen, zedelijke lichamen of aan de besturen van deze, die volgens de over gangsbepaling van de bestaande Drankwet op 1 Mei a.s. automatisch zullen vervallen? Ia het dea minister bekend, dat hiermee grooto economische belangen voor alle dee- leo van het land gemoeid zijn, dat hier door alleen in de drie grootste steden reeds 531 vergunningen worden getroffen? Is de minister bereid, de zeer spoedige indiening te bevorderen van een wetsont werp, waarbij de termijn, genoemd in de overgangsbepaling van de bestaande Drankwet met een redelijken tijd wordt verlengd. NU YENSFONDS. Het Bestuur van het Nuyensfonds deelt mee, dat het secretariaat na het overlij den van prof. dr. H. F. M. Huybers tijdelijk wordt waargenomen door prof. W. Nolet te Warmond. De antwoorden op de prijs vraag: „De invloed van de Universiteit van Leuven gedurende het tijdvak 1517 1648 op het geestesleven in "de Noordelijke Nederlanden', gelieve.men aan dit adres te zenden. Het Kamerlid Floris Vos. Zijn part ij desavoueert hem. Bij de Tweede Kamer is een adres inge komen van het bestuur der Middenpartij voor Stad en Land (Middenstandspartij} van den volgenden inhoud: De algemeene vergadering van de Middenpartij voor Stad en Land (Mid denstandspartij), in vergadering op 15 Jan. 1930 te Amsterdam bijeen, spreekt haar ernstig leedwezen uit over de houding van den heer Floris Vos, afge vaardigde dier partij in de Tweede Kamer, bij verschillende gelegenhe den in strijd met het programma der partij aangenomen, en verzoekt het bestuur van deze motie kennis te ge ven aan de leden der Tweede Ka mer. Groote Aalsmeersche Bloemententoon stelling. De Plantenziektekundige Dienst te Wa- geningen zal op de Groote Aalsmeersche Bloemententoonstelling, welke van 1 tot en metö April a.s. zal worden gehouden in het nieuwe gebouw der Coöp. Veilingver- eeniging „Bloemenlust", door een uitge breide inzending demonstreeren, wat door genoemden dienst wordt gedaan op het gebied der bestrijding van plantenziekten en welke waarborgen Nederland biedt bij uitvoer van tuinbouwproducten. Ook de Koninklijke Luchtvaart Maat schappij, welke in 1929 ver over de 300.000 Kg. Aalsmeersche bloemen vervoerde, zal met een eigen Btand uitkomen. GEMENGDE BERICHTEN ONCELUKKEN. SLACHTOFFERS VAN HET VERKEER. Vrachtauto tegen een boom gebotst. Op den Oo8terhoutschen weg slipte de vrachtauto van den groentenhandelaar H. uit Breda. De wagen botste tegen een boom en kwam in een sloot terecht. H. werd eruit geslingerd en klaagde over he vige pijn iu den rug. De motor is geheel vernield. Auto tegen een boom gereden. Te Hykermilde reed de auto van de fir ma Berger te Zwolle, doordat de remmen niet werkten tegen een boom met het ge volg, dat de chauffeur door de voorruit vloog en ernstig aan zijn hoofd verwond werd. Hij is naar Zwolle vervoerd. Aan de gevo'gen overleden. Zekere D. die te Mcerssen vorige week werd aangereden, door een auto, is overle- den, zonder tot bewustzijn te zijn gekomen. VAN EEN PERRON GEVALLEN. Door den trein gegrepen. Toen Donderdagavond de sneltrein, die even na 5 uur van Utrecht naar Gronin gen was vertrokken, het station BiMhoven zou voorbij snorren, zag de machinist, op het oogenblik, dat de locomotief het be gin van het perron dioht was genaderd, dal iemand, die zich op dat perron bevond, daarvan afviel, en op de rails terecht kwam, meldt het „U. D.". De machinist remde zóó hevig, dat de sneltrein reeds tot sti'stand werd gebracht, terwijl de wa gons nog langs het perron stonden vóór gereden. Men vond terzijde van de spoor baan het zwaar verminkte lijk van een als heer gekleed persoon. Het bleek een inwo ner van Amersfoort te zijn, 61 jaar oud. DE ONBEWAAKTE OVERWEGEN. Voerman levensgevaarlijk gewond. Te Haldern bij Emmerik had H. te B., knecht van den molenaar Heuzinkveld te Gendringen het ongeluk met zijn kar te worden aangereden op den onbewaakten overweg. H. werd opgenomen met een schedel breuk. De beide paarden b'eken licht ge wond. De kar werd totaal vernield, terwijl de lading meel geheel verloren ging. Tusschen de cylinders. In de papierfabriek der firma Huis- kamp-SanderB te Eerbeek geraakte een jonge arbeider met de hand tusschen de cylinders. Hij werd ernstig gewond naar het ziekenhuis gebracht, waar zijn toe stand bedenkelijk werd geacht. Noodlottig ongeval. Do 19-jarige Leenhoirts is- te Hoofd plaat met zijn beenen in een dorsohma chine geraakt en aan de gevolgen overle den. Kokende melk over het lichaam gekregen. Een 2-jarig kind van E. Kooistra te Ak- kerwoude heeft kokende melk over zich heen gekregen en is aan de gevolgen over leden. Fabrieksbrand te Amsterdam. Gisteravond omstreeks 6 uur is te Ara sterdam door nog niet opgehelderde oor zaak brand ontstaan aan de Plantage Mui- dergraoh-t in perceel 85. Dit perceel staat op een z.g. inpandig terrein, gevestigd wa ren er in twee sigareitenfabrieken, n.l. van de Universal Cigaret-Works en de Sophia Sigaretten-maatschappij. Omwonenden za gen een rooden gloed achter de ruiten van het fabrieksgebouw, uit welks ramen aan a'le zijden hoe langer hoe zwaarder rook wolken sloegen. Toen de brandweer was aangekomen, zag zij aanstonds met een zwaren brand te doen te hebben. Het grootste gedeelte van het gebouw, hetwelk bestond uit twee verdiepingen met een zolder onder de kap, stond spoedig in lich te laaie. Het vuur vond gretig voedsel in de voor raden onbewerkte tabak, gefabriceerde si- garotten en emballage, in het gebouw aan wezig. De brandweer heeft de vlammen met 13 6tralen aangetast, en was hot vuur na ongeveer een uur meester. De leiding van het blusschingswerk had den de hoofdbrandmeesters Förch en Bru- net de Rochebrune. Ook de drijvende stoomspuit Jan v. d. Heyde heeft met drie stralen gewei kt. De slangen zijn door vijf percee'en naar het brandende gebouw uit gelegd. Het grootste gedeelte van het gebouw is geheel verwoest, met alles wat er in was. Verzekering dekt de aanzienlijke schade. De burgemeester, de heer W. de Vlugt, de wethouder voor de brandweer mr. Krop man en de hoofd-commissatis van politie de heer Versteegh waren op het terrein van den brand aanwezig. Eerst na eenige uren kon de brandweer de laatste slangen oprollen en inrukken. Van je familie moet je het hebben! Een melkboer uit Spangen had gerui- men tijd een neef in buis, die hem in zijn bedrijf hielp. Sedert enkele weken miste de melkboer geregeld geld. Telkens bleken bedragen van 30 tot 40 te zijn gestolen. De dief liet evenwel stelse'matig grooleio bedragen liggen. De melkboer vermoedde dat de dief onder het eigen personeel te zoeken moest zijn, en legde een hinderlaag De opzet gelukte, do dief liep in de val en het bleek, dat de inwonende neef de dader was. Gevraagd naar zijn motieven, kwam hij met het volgende verhaal voor den dag: Korten tijd voordat de eerste diefstal was gepleegd, was de neef gekomen langs het huis van een anderen melkboer in Spangen. De vrouw van dezen concurrent 6tond aan de deur en zij riep hem binnen omdat zij hem iets had te vertellen. Nau welijks was de neef in de huiskamer, of de me'kboer kwam binnenstormen en hij ver weet den neef van zijn concurrent, dat hij hem met zijn vrouw bedroog. Al het gear gumenteer van den neef en het gelamen teer van de vrouw, die zwoer onschuldig te zijn, mocht niet baten, en de verbolgen melkboer eischte van. den neef, dat hij hem geregeld per week een vast bedrag zou ge ven ter vergoeding van de hem aangedane beleediging. Om aan verdere narigheid te ontkomen, had de neef de eerste week betaald, maai de ander bleef aandringen op voortzet ting van de betalingen, maakte zioh op grove wijze aan chantage schuldig, mis handelde den neef zelfs een keer, toen hij hem op straat tegen kwam, kortom, het le ven werd den neef zoo zuur gemaakt, dat hij besloot te beta'en. Geld had hij even wel niet en toen was hij maar begonnen het geld uit de lade van zijn oom te nemen, ten einde aan de verlangens van den oon current van den oom te kunnen voldoen. Eenmaal op het s'echte pad kon hij de verleiding verder niet weerstaan, en zoo had hij stelselmatig de diefstalen ge pleegd. De oom was zeer geroerd door de beken tenis van den neef en op hooge beenen stapte hij met den neef naar de woning van den concurrent, om deze zaak eens even uit de wereld te helpen. De concurrent ont ving beide mannen zeer verbaasd. Hij ont kende niet al'een zich aan chantage te hebben schuldig gemaakt, maar beweerde ook, dat de neef nog nimmer in de woning UIT DE RADIO WERELD Programma's voor Vrijdag 14 Februari. Hilversum. Tot 6 uur 298 M. Na 6 uur: 1071 M. 10.30—11.00 NCRV. Ziekendienst. 11.0011.25 NCRV. Voor de jeugdige zie- 11.3012.00 KRO Godsdienstig halfuurtje. 12.151.15 KRO Concert door KRO-Trio. I.152.00 KRO. Gramofoonmuziek 2.003.00 KRO. Gramoioonmuziek. 4.005.00 NCRV Christ Liederuurtje. 5.006.30 Concert. Dubbel Gemengd Kwar tet, sopraan en pianogebel. 6.306.40 KRO Beursber 6.40—7 00 KRO. Lezing. 7.007 30 KRO. Cursus Schriftverbetering. 7.30 VPRO.-uitzending. Huizen, 1875 M. 10.0010.15 Morgenwijding. 12.152.00 Concert door het AVRO-Trio. 2.052.45 Uitz. voor scholen. 2.453 00 Gramofoonmuziek. 3.004.00 Maak-het-zelf. Cursus. 4.305.00 Gramofoonmuiiek. 5.005.30 Lezing door Majoor P. W Schar- roo, over: De beteekenis van technisch onder wijs volgens de schriftelijke methode. 5.306.00 Concert uit Café „Moderne" te Amsterdam. 6.01. Voortzetting concert. 6.306 45 Gramofoonmuziek. 6.457.15 Spaansch vooi beginners. 7.157 45 Radiocursus vjnwege het Onder wijsfonds voor de Binnenvaart 8.019.00 Concert door hel Omroeporkest 9 0010 00 Kamermuziek door het Guarne- ri-Kwartet 10 00 Persber. en voortzetting Orkestcon cert II.00 Gramofoonmuziek. 12.00 Sluiting. Daventry, 1554,4 M- 10.35 Morgenwijding. 11.05 Lezing. 11.20 Gramofoonmuziek. 12 20 Concert 12.50 Orgelconcert door E. Thiman. 1.202.20 Gramofoonmuziek. 2.50 Uitz. voor scholen. 3.20 Lezingen. 4.05 Tooneeluitz. voor scholen. 4.50 Orkestconcert 5.35 Kinderuurtje. 6.20 Lezing en Nieuwsber. 7.00 Piano-trio's. 7.20 Lezingen. 8.05 A. Cranmer, bariton was geweest Ook de vrouw van den con current zei den man nog nimmer te heb ben gezien. Men besloot de politie in de zaak te mengen en deze voor de taak te stel'en, de puzzle op te lossen. Men hoor de den neef, den oom, den concurrent en diens vrouw, maar ieder hield hardnekkig de eigen lezing van het goval vol. Na een verhoor van enkele uren viel ein delijk de neef door de mand. Hij bekendo de diefstallen te hebben gepleegd en het verhaal van de chantage to hebben ver zonnen. Dep concurrent van zijn oom kon- de hij maar oppervlakkig, diens vrouw had hij nooit te voren gezien. Dank zij zijn be zoek aan de woning, in hel gezelschap van den oom, had hij tevoien bij het verhoor evenwel enkele bijzonderheden over de in richting van deze woning kunnen geven, waardoor hij de politie aanvankelijk nog op een dwaalspoor had kunnen brengen. Het gestolen geld had hij op zijn spaar- bankboeje gezet. Hij verklaarde zich bc reiJ, het aan den oom terug te geven. Dezo heeft inmiddels zijn neef vergeven. Ook de concurrent en diens vrouw toonden "zioh vergevingsgezind, hoewel de neef met zijn praatjes haar „de kroon van het hoofd" had gestooten. De neef heeft beterschap be loofd en zal voorloopig niet worden ver volgd. Een dief met fantasie. Een melkboer in het Westen van Rot terdam bemerkte gedurende don laatsten tijd dat herhaaldelijk geld uit zijn kas 9.20 Nieuwsber. 9.35 Voortz. concert 10.25 Nieuwsber. en Lezing. 10.45 Verrassing. 11.05 Dansmuziek. '11.3512.15 Dansmuziek. „Radio Paris", 1725 M. 12.20 Concert. 12.502.20 Gramofoonmuziek. 4.05 Orkestconcert en soli. 6.55 Gramofoonmuziek. 7.40 Gramofoonmuziek. 9.05 Orkestconcert. Langenberg, 473 M. 6.207.20 Gramofoonmuziek. 9.3510.45 Gramofoonmuziek. 11.30 Gramofoonmuziek. 12.251.50 Concert. Orkest en sopraan. 41505.50 Gramofoonmuziek. 7.208 20 Orkestconcert. 8.209.20 Concert. Koor orkest, vocale en instrumentale solisten. Daarna tot 11.20: Dansmuziek. Kalundborg, 1153 M. 11.201.20 Orkestconcert 2.204.20 Concert. Orkest en lezing. 4.204.50 Kinderuurtje m m.v. kinderkoor. 7.208.35 Concert. Orkest en zangeres. 8.359.20 „Zangen". Eén-acter van N. Col- lett Vogt. 9.3510.35 Kamermuziek Strijkkwartet. Brussel, 508.5 M. 5.20 Trio-concerL 6.55 Grar 'oonmuziek. 8.35 Concert en vocale soliste. Z e e s e n, 1635 M. 6.159.50 Lezingen en berichten. 11.2012.15 Gramofoonmuziek. 12.15—12.50 Berichten. 1.201.50 Gramofoonmuziek. 2.503.50 Lezingen. 3.504 50 Concert uit Leipzig. 4.507.20 Lezingen. 7.20 Bach-concert. Koor. orkest cn vocale solisten. 8.35 Orkestconcert. Daarna: Berichten en concert Orkest en ba. ito De maan als een reflector voor radio-golven. Naar de Wireles World meldt, is dr. Hoyt Taylor, voorzitter van het Ameri- kaansch instituut van radio-ingenieurs, van plan korte radio-golven op do maan te richten. Hij wil de sterkte van do echo me'en, die 2.8 seconden na het uitzonden van een sein daarop moet volgen. 8.20 Concert. verdween. Voortdurend miste hij bedra gen van 3040 en omdat er eon groot gedeelte van het gold waarvan gestolen werd achterbleef, viel de verdonking op een neef van den melkboer, dio bij hem in huis was. Men lette nauwkeurig op den jongen man en tenslotte betrapte men hem op hc.elerdaud toen hij geld uit eep geldkistje nam. Toen de jongen ter ver antwoording werd geroepen verontschul digde hij zich met hot verhaal, dat een concurrent van zijn oom hom geld afpers te, omdat de man hem eens zou hebben aangetroffen bij zijn vrouw. Do oom ging met zijn neef naar den concurrent, dio zei den jongen in het geheel niet te kennen. Ook do vrouw zcide don jongen nimmer te hebben gezien. Do neef hield vol en hij beweerde zelfs dat do concurrent van zijn oom hem op straat lastig viel om wekelijks een bedrag van hem los te kunnen krijgen. De politic werd in de zaak gemoeid en tijdens de verhoorou b.even partijen ieder bij hun lezing. Het onderzoek werd zeer bemoeilijkt omdat de jongo ntau, na het bezoek van zijn oom, over de inrichting van de woning van den concurrent bijzon derheden wist mee te deelen. Nadat do jonge man eenige uren door de politie was gehoord, gaf hij eindelijk toe het geheel verhaal van de chantage to hebben verzonnen. Hij had hot geld van zijn oom gestolen en naar de spaarbank gebracht. In het geheel bleek hij ongeveer 400 gestolen te hebben. Op verzoek van den bonadooldo is de zaak tenslotte in der minno gesohikt. FEUILLETON. Uit het Amerikaansch van MARY ROBERTS RINEHART. 24) HOOFDSTUK. XIV. Eier-cognac en een telegram. Dinsdagavond hadden we Louise in de tuinmanswoning ontdekt. Woensdag had ik het bovenvermelde gesprek met haai gehad, van Donderdag en Vrijdag valt niets bijzonders te vermelden, behalve dan dat onze patiëntie merkbaar vooruit ging. Gertrude zat zoo ongeveer den heelen dag bij baar en de twee meisjes waren al spoe dig groote vriendinnen geworden. Maar een paar onaangenaamheden die onvermij delijk moesten komen, beklemden me: het onderzoek van den coroner naar de oor zaak van Arnold Armstrong's dood, dat Zaterdag zou worden gehouden en de komst van mevrouw Armstrong en dr. Walker met het lijk van den overleden di recteur van dc Hande'sbank. Louise wa» nog steeds onkundig van den dood van allebei. Bovendien tobde ik over de kinderen. Met hun moeders erfdeel weggespoeld in de schipbreuk van de bank en hun ver wikkelde liefdeshistorie, kon de toestand nauwelijks erger zijn. En alsof het hen er om te deen was om mijn gemoedstoestand Bog meer te verstoren, hadden Liddy en de keukenmeid een ernstig geschil over de beste wijze om de bouillon voor Louise te bereiden, met het natuurlijk gevolg dat de keukenmeid op staanden voet vet trok. Dien Donderdag belde mr. Harton, de advocaat van de fami'ie Armstrong, uit de stad op. Hij had bericht gekregen, vertel de hij, dat mevrouw Armstrong met hei lijk van haar men op weg naar het Oosten was en Maandag zou aankomen. Met eeni- gen schroom, ging hij voort, moest hij mijn aandacht vestigen op het feit, dat hij in structies had ontvangen om mij te vragen of ik zou willen afzien van mijn verder recht op Sunnyside, omdat mevrouw Arm strong het zoo graag direct zou willen be trekken. Ik. wist niet wat ik hoorde. Dat moet u mis hebben, meneer Har- ton, zei ik. Ik zou zeggen dat mevrouw Armstrong, na hetgeen hier een paar da gen geleden gebeurd is, nooit van haar le ven meer een voet in dit huis zou willen zetten. Tóch, antwoordde advocaat, is z© er buitengewoon op gesteld om direct in het huis te trekken. Wat ze me geseind heeft, luidt woordelijk aldus: „Wendt alle middelen aan, om Sunnyside onbewoond te krijgen. Wil er direct heen." Meneer Harton, zei ik gemelijk, ik denk er eenvoudig niet aan. Ik en de mij nen hebben al genoeg onaangenaamheden gekregen door die familie. Ik heb het huis gehuurd voor een buitensporig hoog be drag en er mijn halve hebben en houden heengesleept. Bovendien is mijn huis in de stad uitgeruimd en zijn er allerhande werklieden bezig. Ik ben hier nu een week en in die week heb ik geen enkelen nacht ongestoord kunnen slapen. Ik ber van plan eerst eens een beetje op mijn verhaal te komen voor ik weer aan een verhuizerij begin. En dan is er nog iets wat ik niet begrijp: meneer Armstrong 19 op z'n zachtst gezegd, straatarm gestor ven; zijn weduwe moest blij zijn dat ze op dio manier van een huis afkomt dat zou duur in onderhoud en bewonen is. De advocaat schraapte zijn keel. Het spijt me heel erg, dat u gemeend hebt dit besluit te moeten nemen, zei hij plechtstatig, maar iets anders juffrouw Innes. Mevrouw Fitshugh heeft me verteld, dat Louise Armstrong bij u is. Dat is inderdaad zoo. Is zij al op de hoogte van dft dit dubbele verlies? Nog niet. Ze is heel erg ziek geweest, misschien kunnen wc het haar vanavond vertellen. Het is heel droevig, heel droevig. Ik heb een te'egram voor haar, juffrouw In- nes. Zal ik het laten doorseinen? Kunt u het niet openmaken en het mij voorlezen? stelde ik voor, als het be langrijk is, spaart dat tijd. Er was even een pauze terwijl meneer Harton het telegram opende. Daarop. Jae hij het mij voor, heel bedachtzaam. „Kijk uit naar Nina Carrington, Maan dag thuis", onderteekening F. L. W. Hm zei ik, kijk uit naar Nina Car rington, Maandag thuis. Goed meneer Har ton, ik zal het haar zeggen, maar ze is niet in een conditie om naar iemand uit te kijken. Dank u voor uw moeite, juffrouw In- nes. Als u nog mocht beslui;en om van het huis af te zien, laat u het mij dan weten alstublieft. Ik ben niet van plan er voorloopig van af te zier, zei ik, U moet daar vol strekt niet op rekenen. En uit de manier waarop hij den hoorn ophing, kon ik mer ken hoe geërgerd de kleine rechtsgeleerde was. Ik maakte een copie van het telegram omdat ik bang was dat ik het anders vei- geten zou en nam mij voor om aan dr. Ste ward te vragen wanneer Louise de vree- solijhe waarheid mocht worden tneege deeld. Het gevaar was niet denkbeeldig dat zij het nieuws anders op een of andere manier onverwacht te hooren zou krijgen en dat zou nog veel erger zijn. Onze vriende'ijko dokter kwam tegen een uur of vijf en hij droeg zijn loeren tascn met groote voorzichtigheid naar binnen. Onderaan de trap maakte bij hem open om mij een dozijn groote eieren te laten zien, die voorzichtig genesteld lagen ms- schen een paar flesschen. Ziet u, dat zijn eieren, zei hij trotsch, niet van die bloedarme winkeleieren zooals jullie die in de stad hebt, maar het echte spul, weet u. Zoo van onder de kip vandaan De goede man straalde van voldoening en bij stond er op om voor hij wegging eigenhandig in de dienkeuken voor zijn pa- tièn'e een eiercognac te beieidcn! En ter wijl hij daaraan zijn krachten wijdde, praatte bij voortdurend tegen mij. Ik zei tegen mijn vrouw, bekende hij, dat u me waarschijnlijk wel een oudo kletskous zult vinden, na wat ik u verteld heb over Walker en juffrouw Louise. Geen sprake van, protesteerde ik be leefd. De zaak is, vervolgde hij als om de kleineerende bewering over zichzelf te rechtvaardigen, dat wc deze informa tie hadden gekregen zooals we zoovee! te hooren krijgen, via het keukondeoartc- ment De chauffeur van Walker Walker is moderner dan ik, die rijdt de buurt roud in een mooie Buick zijn chauffeur dan, wa9 bij ons om een praatje te maken met het dienstmeisje en deed haar toon het heele verhaal. Het leek me nogal geloof waardig, omdat Walker den vorigen zomer, toen de familie op Sunnyside was, verba zend veel werk van het mei*jo heeft ge maakt, on bovendien had Riggs, dat Is Walker's chauffeur, een verhaal over een huis dat de dokter zou laten bouwen op het terrein van meneer Armstrong, juist aan den vcet van den heuvel. Do suiker alstjo blieft Do eiercognac was voltooid, een schiide rij van goud en wit. De dokter keek r naar met vrcugdo van een kunstenaar, dio een voleindigde schepping gadeslaat. Hij bleek er zeer op gesteld den drank zelf naar boven te brengen, maar onder aan de trap b'eef hij staan. Riggs zei dat de toekening van het huis al klaar was, vulde hij zijn mededee- ling van zooeven aan, door architecv Huston in de stad. Dat was oen reden re meer om hem te gelooven. Toen dc dokter weer beneden kwam. vroeg ik hem Dokter kent u hier in dc buurt ook iemand die Carrington heet, Nina Car rington (Wordt vervolgd).

Leidsche Courant | 1930 | | pagina 5