UIT DE RIJNSTREEK Burgerlijke Stand DONDERDAG 21 NOVEMBER 1929 TWEEDE BLAD PAGINA 2 NIEUWE EXECUTIES IN RUSLAND. Blijkens een bericht in de Leningrad- sclie „Krasnaja Gazeta" had de Ogpoe ge heime aanwijzigingen ontvangen, dat vier rechters van de sovjet-rechtbank te Le ningrad alsmede eenige lagere gerechte lijke ambtenaren relaties onderhielden met burgerlijke personen, weshalve zij gearres teerd en in de gevangenis opgesloten wer den. Na een summier onderzoek sprak het betreffende Ogpoe-college als zijn oordeel uit, dat genoemde personen als bescher mers van voor hot gerecht gedaagde bur gerlijke elementen waren opgetreden, hun zooveel mogelijk tijdens het proces waren tegemoetgekomen en daarvoor somtijds ge schenken hadden aanvaard. Onmiddellijk daarop werd het vonnis geveld. De vier rechters- Derzibasjef, Kirzner, Okoedsjawa en Timofejef alsmede de gewezen indus trieel Gegorof, de vroegere marine-officier Lapsjin en de echtgenoote van den advo caat Moraki werden tot den dood door den ikogel veroordeeld. Het vonnis werd di rect na de uitspraak voltrokken. De overige beschuldigden werden tot opsluiting in een concentratie-kamp ver oordeeld voor den tijd van 5 tot 10 jaar. EEN LYNCH-GEVAL. Uit Eastland, in den staat Texas, komt de tijding dat daar een misdadiger is ge lyncht op de gebruikelijke manier: de man werd door een verbolgen menigte uit de gevangenis gehaald en aan een telegraaf paal opgehangen. Het slachtoffer, de mis dadiger Marshall Ratcliffe. was in de Ver. Staten een bekende figuur, Zijn speciali teit was het plegen van inbraken, hij sloop dan tegen Kerstmis, in de vermomming van den Kerstman, de Amerikanen noe men hem „Santa Claus", de woningen bin nen om zijn slag te slaan. Ratcliffe had in December 1927 in zijn vermomming een bank geplunderd en was ter dood veroordeeld. Maar de uitvoe ring van het vonnis liet op zich wachten. Toen waagde de man een poging om uit de gevangenis te ontsnappen. Daarbij wondde hij een inspecteur van politie le vensgevaarlijk. Zooals gezegd is, haalde een woedende menigte den man uit zijn cel om hem op ce knoopen. Ongeveer 2000 man waren bij het geval betrokken. De lunchpartij droeg: een uitermate gruwelijk karakter. Bij de eerste poging brak het touw. Ratcliffe moest toen een kwartier wachten op het nieuwe touw dat inmiddels gehaald werd. Dit bleek sterker en de lynchpartij nam voortgang of er niets gebeurd was. GROOTSCHE WERKEN IN NEW YORK Om zich niet door den voorzitter der republikeinsche partij te laten overtroe ven in de pogingen om het vertrouwen van de gemeente tè behouden, heeft de demo cratische burgemeester van New York, James Walker, gisteren aan den gemeente raad medegedeeld, dat hij een program had opgesteld voor de uitvoering van open bare werken voor de aanstaande vier jaar, tob een bedrag van 1000 millioen dollar, waardoor aan eenige honderdduizenden personen werk wordt verschaft. Brutale zakkenrollers. Uj Nemzedék verneemt uit Kolozsvar de volgende geschiedenis. In een sneltrein van Szatmar in Zevenbergen naag Nagy- varad zag de controleur Ilie Vintila een zakkenroller in een coupé de portemonnaie uit den zak van een slapenden reiziger ha len. Hij wierp zich op den dief en riep te gelijkertijd om hulp, doch op hetzelfde oogenblik snelden twee medeplichtigen van den dief toe, pakten den controleur, en wierpen hem uit den trein. De intus- schen toegesnelde conducteur, die getuige was van dit verschrikkelijk tooneel, trok aan de noodrem, de trein stopte en men vond den armen controleur bewusteloos met gebroken ledematen in een bloedplas liggend. Men bracht hem naar het hospi taal van Nagyvarad, waar hij echtei^ op de operatictafel overleed. Yan de m'sdadigers ontbreekt elk spoor, aangezien zij in de algemeene verwarring in den donkeren nacht zijn verdwenen. Tien transatlantische kabels gebroken. Van de 21 kabels, die Amerika met Europa verbinden, zijn er minstens tien ge broken, door de hevige grondverschuivin gen op den bodem van den Atlantisehen Oceaan tusschen New York en Nieuw Schotland. De draadlooze stations zijn overbelast met werk, dat de kabelmaat schappijen niet kunnen verrichten; laatst genoemde hebben ijlings schepen uitge zonden om de schade te herstellen. De kleinkinderen van Koningin Victoria. De vorige week overleden zuster van den gewezen Duitechen ke'zer, prinses Victo ria van Schaumburg-Lipep of Frau Zoebkoff, gelijk zij na haar huwelijk met een Russischen kellner genoemd werd was zooals men weet, een kleindochter van koningin Victoria van Engeland. Er zijn nog een groot aantal kleinkin deren van de koningin in leven. De „Daily Telegraph" noemt hen op: koning George V van Engeland, de Prinses Royal van En geland (oudste zuster des konings), prin ses Victoria, de koningin van Noorwegen, de koningin van Spanje, de markies van Carisbrooke, de ex-keizer van Duitschland, de ex-koningin van Griekenland, koningin Marie van Roemenië, Prinses Marie Louise, prins Arthur van Connaught en lady Pa tricia Ramsay. Het eenige nog levende kind van konin gin Victoria is de hertog van Connaught, de vader van prins Arthur. Het aantal lijnrechte afstammelingen der koningin zou thans 183 bedragen. De „arts" Nelsky. De schoenmaker Iwan Kolesnifcsjenko heeft acht jaren geleden valsche papieren vervaardigd, die hem tot den arts Nelsky transformeerden. Hij wist met den com- munistischen chef van de afdeeling „volks gezondheid" vriendschap te sluiten en werd tot directeur van een ziekenhuis benoemd. Hij beweerde chirurg te zijn en opereerde veel patiënten (hij opereerde in het geheel 600 menschen); allen stierven natuurlijk. De overige artsen van heb ziekenhuis za gen, dat hun directeur niets van de ge neeskunde afwist, maar zij durfden niets tegen den vr'end van den chef van de af deeling „volksgezondheid" ondernemen. Ten slotte werd het te bar en de bedrieger wordt nu vervolgd. Een kostbare safier. Eenige maanden geleden werden in een robijnenmijn to Mogok in Birma govond-en een safier van duizend karaat en een enorme robijn. In de Britsch-Indische bladen van einde October lezen wij thans dat de robijn door een Indischen handelaar werd gekocht voor een ïakh roepijen, dus: 100.000 roepijen. Eén roepij is 91 oents. De werkelijke waar de van den steen kan echter eerst worden opgegeven wanneer hij gekloofd is. Mis schien wacht den hnid'gen handelaar een mooie winst, wellicht ook een zwaar ver lies. De safier werd echter beschouwd als de meest waardevolle der beide steenen. Vele handelaren kwamen te Mogok aan om den steen te zien, onder wie tal van kenners uit Amerika, en eenstemmig luidde hui* oor deel dat deze saf'er de mooiste was, die ooit word gevonden. In verband met zijn grootte zal de steen vermoedelijk in zes deelen worden gekloofd. De vinders van den safier, een medisch assistent en een steenhouwer, vroegen er 700.000 roepijen voor, doch ten slotte namen zij genoegen met een geringer bedrag. Het juiste be drag werd niet medegedeoid. Koor-er was de heer Albert Ramsny uit New York, die met het oog op bandieten den steen hei melijk per auto en onder een sterk escorte uit Mogok wegvoeren moest. ZANGERSAVOND VAN DEN K0RENB0ND „DE RIJNSTREEK". Dinsdagavond had te Zoeterwoude we derom een zarvgersavond plaats van den Korenband „De Rijnstreek". Andore avon den van dezen bond heeft de schrijver van dit stukje nooit meegemaakt. Maar als alle avonden zoo geslaagd zijn als deze, dan kan men het besiüur en de leden van harte feliciteeren. De opkomeit was schitterend. Alle aangesloten koren waren zoo goed als voltallig opgekomen, bovendien nog vele belangstellenden. Bij het actieve bestuur zat mede aan. de bestuurstafel de genoc- digden van den bond „Sint Willibrordus" de zeereerw. heer Pastoor Meysing en de eerw. heer v. Leipzig. Onder de geestelijken merkten we verder op do zoereerw. heer de Ruiter, voorzitter, Pastoor Meyer, de attente gastheer, de zeereerw. heer Pastoor uit Reeuwijk, de eerw. pater Meckina en de zeereerw. heer Reotor der Kruishee-ren. De voorzitter opende de vergadering de mooie en gezellig ingerichte gymnastiek zaal, met den chrietolijken gToet en heette welkom de leden van het bestuur, alle zan gers, de genoodigden, de belangstellenden en het jury lid van dezen avond een der eerw. Broeders uit den Haag, Westeinde 99. 'n Aangename, prettige warme stemming heerschte vanaf de eerste oogenblikke.n, iets waartoe eenige verrassingen, door het bestuur bereid, veel toe bijdroegen. De reeks gezangen werd geopend met het ge bed „Repleatur", zeer verdienstelijk en stemmig gezongen door het koor der Eerw. Fraters Kruisheeren. Achtereenvolgens zongen de koron een verplicht nummer, dat de jury aanwees uit vijf ingestudeerde introiti. De jury sprak hierna haar voldoe ning uit over de wijze, waarop het grego- riaansch gezonigen was, wees in het alge meen op vea-beteringen, die men zou kun nen aanbrengen en beloofde ieder koor af zonderlijk nog een schriftelijk verslag te zenden. Na de pauze, die het attente bestuur al weer wist te veraangonamen, werden de vrije nummers gezongen. Verschillende soorten en genres van gewijde gezangen werden toen voorgedragen, waarbij vooral opviel de moderne Mis van Jan Nieland. Al de gezangien werden begeleid op '11 Mannborg-orgol uit de magazijnen der fir ma Bender te Leiden. Hierna kreeg weder om de jury het woord. De Eerw. Broeder hield een lezing over: „De Geest van het Gregoiriaansoh", waarin hij wees op ver keerde opvattingen bij het beoordeelen van het greg., over het moeilijke om deze gezangen in den juisfcen geest te zingen en middelen noemde om tot een goed in zicht te komen en de gregoriaansche melo dieën volgens hun eigen geest en karakter te zingen. Vervolgens rondvraag, waar ver schillende heeren gebruik van maakten. Een gezellige gedachten wisseling volgde. Op voorstel van een der heeren werd in princiep aangenomen, om enkele malen in het jaar !n causerie te houden voor de di recteuren en organisten, bijeenkomsten, waarop en of ander onderworp betreffende het Greg, zal behandeld worden. Men herdacht nog' Z. D. H. de Aartsbis schop, voor wiens zielerusfc gebeden werd. Do zoereerw. voorzitter gaf nog een aan sporing om deel te nemen aan zangers- retraites; de toekomst zal bewijzen, dat de zangers dit ter harte genomen hebben. Tot slot een dankwoord van de«n voor zitter aan allen, die hadden meegewerkt tot het succes van dezen dag. Hot bestuur en leden kunnen met ge noegen h&n den avond van 19 November terugdenken, 't Was een mooie, een preU tige, een gezelligeen een leerrijke avond. INGEZONDEN MEDEDEELING. BroncMit en Kinkhoest /SirOOP py flesch IglcL Bonbons per 60ci AARLANDERVEEN. Uitvoering. Dinsdagavond gaf het Rotterdamsch Tooneolgezelschap wederom een keurig verzorgd toonec'.spel in de zaal van den heer N. Delfos, getiteld „De Pa- rijsche Voddenrapor". Reeds na het voor spel hadden de artisten een welgemeend applaus in ontvangst te nemen. Niet min der ook na ieder tafereel. Jammer was, dat de zaal niet boter bezet was voor deze op voering.. De piano- en vioolmuziek ver zorgden de heeren J. Snel en P. Coeuds. Zeidzaamhoid. Als een zeldzaamheid kan besohouwd worden dat de heer H. Winkel deze week nog eenige rijpe aard beien plukte. Wer®4<!ikampioene biljarten. Zaterdag avond geeft mej. L. Schricn (wereldkam- piene), uit Domburg een demonstratie van biljartspel in café „Het oude Rechthuis". Gespeeld zullen worden 600 Caramboles cadre met na deze partij kunst- en fan- tasie-stooten. Van de zijde der vole biljart liefhebbers in Aarlanderveen zal bij haar optreden wel belangstelling zijn. NIEUWVEEN. Ledenverg. „Eigen Hulp". Maandag avond te half acht hield de werklieden- vereeniging „Eigen Hulp" haar jaarlijksche ledenvergadering in hotel „Schreuder". De heer M. van der EntBraat, opende als voorzitter de vergadering. Spreker verwelkomde dc aanwezige leden en sprak den wensch uit, dat de vergadering een aangenaam verloop mocht hebben en geen wanklanken gehoord zouden worden. Dan verzocht hij aan den secretaris, den heer C. Bon, de presentielijst af te lezen. Men kwam tot de ontstellende uitkomst, dat niet minder dan zos en zeventig van de honderd drie en veertig loden zonder ken nisgeving afwezig waren, ofschoon toch op de convocatie was aangegeven, dat bij verzuim boete moest betaald worden. Vervolgens las de secretaris de notulen der vorige ledenvergadering voor, welke ongewijzigd werden goedgekeurd. Punt 3 van de agenda vermeldde het jaarverslag. Uit do lezing bleek, dat de vereenigmg honderd drie en veertig leden telde, twee meer dan het vorig jaar. Onder de leden waren geen sterfgevallen voor gekomen. Het bestuur vergaderde trouw om de drie maanden. Mutaties in het be stuur kwamen niot voor. Of de vereeni- ging, die inmiddels al zeven en twintig jaar bestaat in vei'band met de nieuwe ziektewet, zou kunnen blijven bestaan, was nog niet met zekerheid te zeggen. Het verslag van den secretaris werd door de leden eenstemmig goedgekeurd. De heer J. Zekveli legde als penning meester rekening en verantwoording af. De ontvangsten over het afgeloopen jaar bedroegen f 1164.54. Aan uitgaven stond geboekt f 1267.48. Die kleine achteruitgang was ontstaan door extra-uitgaven. Na af trek van het nadeelig slot van dit jaar was er nu nog totaal in kas f 1924.28, het geen dus geen reden tot bezorgdheid be hoeft te wekken. De heeren Boerée en Slingerland, die in de kascommiasie zitting hadden, deel den mede, dat bii controleering alles in goede orde was Bevonden. Bij de nu volgende verkiezing van een nieuwe commissie werden benoemd de heeren H. Akerboom, J. Burgmeijer en J. Verhaar. Vóór het zesde punt van de agenda in behandeling te nemen, besloot de voorz. een korte pauze te houden om gelegenheid te geven „droge kelen te smeren!". Tevens werden sigaren rondgediend. No. 6 van de agonda behelsde de be spreking van art. 1 en 7 van het regle ment. De voorz. wees de leden er nog eens op, dat volgens art. 1 op de leden die den twintigjarigen leeftijd bereiken, de ver plichting rust, hiervan kennis te geven aan den bode, daar zij dan in een andere klasse vallen en niet enkel een hoogere uitkeering krijgen, doch tevens meer con tributie moeten betalen. Spreker merkte bij art. 7 op, dat ook dit door verBchil- "lende leden niet stipt werd nagekomen. Voor een lid, na herstel van ziekte, weer aan het werk gaat, moeb hij zich melden bij den commissaris, die dan een bowijs afgeeft, dat aan den penningmeester moet gegeven worden. Handelt de herstelde niet volgens dat artikel en gaat hij eer der aan het werk, dan vervalt zijn laat ste uitkeering en kan tevens geroyeerd worden. De heer De Haan durfde het in twijfel trekken dat de commissarissen trouw hun wijk controleeren. De voorz. spreekt dit tegen. Ofschoon een bespreking van art. 19 niet op do agenda vermeld werd, wenschte do voorz. dit toch in te lasschen, gezien het groote aantal afwezige leden. Spr. betreurde het, dat ruim de helft absent was. De heer A. van Soest noemde het on wil van de meeste afwezigen. Hij stelde voor de boete te brengen van een kwartje op vijftig cent. Het bestuur was eenparig van gevoelen, dat de boete niet verhoogd moest worden. De voorz. wilde eohter, daar stemmen opgingen die voor verhoo ging waren, het punt in stemming brengen. De 'heer De Haan wees er den voorz. op, dat het zoo maar niet ging, een arti kel van het reglement in stemming te brengen, zonder hiervan iets te vermeiden op de agenda. De boete bleef na lange discussies on veranderd. Het volgende punt betrof do bestuurs verkiezing wegens periodieke aftreding van de heeren C. Bon, D. Kreiling en G. van Breggeo. Allen waren herkiesbaar. De voorz. wenscht de verkiezing bij acclamatie te doen geschieden. De voorz. kreeg ook nu weer met De Haan te doen, die een vooratander 'bleek te zijn van stipte handhaving van het reglement. De stemming had dan volgens de rege len plaats en de aftredende leden werden met groote meerderheid herkozen. Allen namen hun benoeming aan. Bij de rondvraag verlangde niemand 'het woord. De voorz. merkte op dat hij hier uit meende te mogen opmaken dat alle aan wezigen tenvolle tevreden waren over het beleid van het bestuur. Te tien uur volgde sluiting, waarbij nog even gesproken, werd over het organi- seeren van een feestavond, evenals het vorig j'5ta-r. De avond zal in de eerste helft van December plaats hebben. De leden kun nen dan hun ega medenemen, -Zij, die •nog tot de ongehnwden bohoorsn, kun nen hun uitverkorene, zoo zij die hebben, bij die gelegenheid binnenleiden in hotel „Schreoder". Do voorz. gaf de vergadering nog in overweging eens aan de kosten te denken, die een feestje meebrengt. Giften worden met beide handen aanvaard. NIEUWKOOP. Het eerste Leidsche vuil. Dinsdag is het eerste Leidsche vuil op Nieuwkoopsche bodem gebracht en is met ophooging een begin gemaakt. Naar men ons mededeelde zal nu dagelijks eeu schip met ongeveer 80 M3 werden aangebracht. Volksbond. Dinsdagavond werd een ledenvergadering gehouden van den R.K. Volksbond in het Patronaaisgebouw. De voorzitter, de heer P. Kui.if, opende de rorgadering met den Chr. Groet en heette de aanwezigen hartelijk wolkom. Spr. gaf zijn leedwezen te kennen, dat de vergade ringen zoo slecht bezocht werden. Hierna werden de notulen gelezen en onveranderd vastgesteld. Vervolgens werden verschil lende ingekomen stukken behandeld, waaronder ook eon van het Centraal Be stuur voor de Centrale Vergadering te houden op 9 December, waarvan het eer ste punt der agenda ter spiake kwam be treffende het aanstellen van 3 gesalarieer de bestuursleden. Na eenige besprekingen werd besloten dat de afgevaardigde, Jac. v. d. Voorn, in beginsel vóór zal stemmen. Hierna werd een schrijven besproken van don zeereerw. heer pastoor v. Dijk betreffende de verstandhouding tusschen St. Jcsephgezollen en Volksbond. De voorz. zette uiteen hoe de kwestie, die al jaren bestaat tuschen beide vereenigingen door onzen Bisschop met één slag over wonnen word. Verder zet spr. uiteen hoe verschillende vereenigingen werden gevormd voor jongelieden, maar dat nu eeu regeling was getroffen tusschen beide ver eenigingen, welke afdoende is. Ook toon de spr. aan, dat uit beide besturen een contactcommissie moest komen, gevormd uit de beide vereenigingen. Hierna komt aan de orde het St.-Nico- laasfeest voor de kinderen van de Volks- bonders, dat wordt gegeven op Woensdag 4 December halfzeven in het Patronaat. Na breede besprekingen werd besloten de kinderen van 5 tot en met 10 jaar toe te laten. Bij de rondvraag werd nog het be kend maken van de vergaderingen bespro ken, waarna de voorzitter de vergadering op de gebruikelijke wijze sloot. LEIDEN. G e boren: Jacobus Johannes z. van T. van der Hoorn en A. M. de Vlaam Ja- eoba d. van J. Boom en J. Boom Jan z. van W. Mark en J. Brouwer Martina Johanna d. van W. van den Brink en J. Sonneveld Sophia Klasina d. van J. van der Plas en L. de Jong Johanna d. van M. van der Heijden en M. de Bruin Cor nelia z. van I. Bloos en C. Petit Wilhel- mina Christina d. H. V. de Haas en S. Rietkerken Hendrik z. van H. van Gent en C. Sinteur King Liat z. van H. L. Ko en C. Oey Frans z. van F. A. Heemskerk en C. P. Popp Hendrik z. van H. Vree- ken en M. P. M. Houtzager Adriana Wilhelm'na d. van J. W. Benning en N. de Roode Wilhelmina Maria d. van N. ICieft en A. W. Zomer Johanna Cornelia d. van J. G. A. Veeren en E. J. Gertenaar An- gonieta d. van S. van der Burg en A. La- bordus Nicolaas z. van W. Kop en E. Veerman Maria Johanna d. van P. L. Klejjburg en J. B. van Melle Jan z. van J. H. Spijker en A. Kars Isaao z. van I. Leemans en C. Fasseur Louse d. van A. J. Peeters en G. J. Besse Johannes Gerardus z. van J. A. Meesters en G. J. van der Poel Gijsbertus z. van J. Tijsen en T. Zwaan Johanna Maria d. van G. P. Wortman en G. van der Tol Christi na Petronella d. van J. M. Siegers en P. M. Schel Maria Elisabeth d. van A B. Haas beek en C. Ouwehand Hendrika Wilhel mina d. van S. van Erkel en R. Corba Margaretha d. van A. Kroesomeijer en J. Rietkerken David Martinus z. van N. A. Knibbe en D. H. Ritzema Phil'ppus Comelis z. van A. v. d. Lof en M. A. Bonte Petronella Alida d. van W. Boon en M. M. T. Vcskuil Jacobus z. van J. Koome en C. Pison. Gehuwd: W. C. v. Hoorn jm. en J. Kamphues jd. M. Ragut jm. en M. Broeksema jd. P. Hillebrand jm. en F. de Groot jd. C. J. I. Koelman jm. en M. J. 6trotmann jd. M. P. J. v. d. Kraan jm. en A. C. M. v. Daalen jd. G. J. Qn- vleo jm. en J. Neuteboom jd. W. J. de Rooij jm. en A Velthuijzen jd. J. Schild jm. en J. C. Jansen jd. W. M. v. Winger den jm. en S. Brandfc jd. D. Vrij jm j J. de Meij jd. Overleden: E. den Beer m. 35 gj J. LagermanCrama vr. 54 j. H. ningReitsma vr. 84 j. H. G. Lan^ m. 45 j. J. M. Geuke m. 66 j. E. m. 78 j. A. E. v. d. Kaaij dr. 24 j. - Geeve-v. Rijn vr. 62 j. M. M. Olsthor; Kruik wede. 49 j. L. v. Gelderen m. 51 A. Nieuwenburg m. 62 j. D. v. d. L*' wedr. 84 j. H. Kooreman z. 3 j. F, A. Bruijninckx dr. 6 j. M. C. v. d Si dr. 65 j. K. J. Knoppert m. 65 j. E. Eskee-Vrijland wed. 74 j. A. E. v. d P Altmuller wed. 76 j. G. Ha-rland z. 5 m; Personen in Leiden gevestigd. fl C. van AkenBrugman on fam., 3 Ocj berstraat 31 G. Andersch, musicus, V' molengracht 2 M. H. Arens, dienstbw n' Meezenstraat 2 H. A. Bader, Roodboi r< straat 48 J. Bakker, aan boord \V|111 C. BeugelsdijkJanssen en fam., Haagn S' 42 G. S. BriejeT, huisschilder, Hoefstr,81 M. K. van den Brink, Stadhoudersla v' 20 i C. A. de Bruin, Pelikaanstraat 1 D. A. van der Burgh, Nieuwe Rijn 70 de Bruin, verpleegster, Spoorstraat. 11 A. Burkert, kinderjuffrouw. Rapenburg H. T. Chabot, Beestenmarkt -18 H. st Collar, Oude Vest 97 J. H. P. Colj leeraar M. A., Mare 38 W. F. Dankbj Witte Rozenstraat 4a A. R. M. Diobal Hamers, Zoeterw. singel 20 M. Dongelmans, dienstbode, Heerensteeg 1 T. Drost, verpleegster, Acad. Ziekenh K. van Duijvenbode, dienstbode, Rijn 1 Weg 24 A. C. S. van Eijsden, de Gsm tetstraat 15 E. R. Gafcsche, musicus, 1( molengracht 2 J. Gramsma, keliner, I rcraarsfcraat 6 C. de Groot en fa mi! machinist, Gasstraat 14 J. H. Hoe 'J Middelweg 1 A. E. Kramer, apoth. ai Dcezastraat 31 G. Gerling, diens.bo Steenschuur 11 C. A. Groeneveld familie, schoppemnaker, Boerhaavestn 5 G. W. Haas, Oude Vest 47 - A. 1J Eartkoorn. v. d. Helmstraat 14 C. f van Hees, Hocge Rijndijk 57 G. t j* Herk, ass. Sterrenwacht, Sterrewacht 2 1 W. F. Heruer, West Havenstraat. 10 A. Heijse, Papengracht 17 L. M. Ho! beek, Grcenhaze.ngTa.cht 7B G. ter H zen, kellener, Nieuwe Rijn 27 J. de Jo v. Limb. Stirumstraat 10 H. J. Kamp ga en fam., opzichter, Amaliastraat 20 W. A. Q. Kan," Witte Singel 96 Klompmaker, dienstbode, Rijnsburgenv 29 J. van der Klugt oil familie, behant en stoffeerder, Mauritsstraat 18 M. K berlein, dienstbode, Rijnsb.weg 142 G. van VlietKooij, Koninginnelaan 38 C. J. de Korver, Plantsoen 55 N. Kro JJ wijk, ass. huish., Hooge Rijndijk 26 Kuster, dienstbode, Breestraat. 25 A.I verge, Breestraat 135a M. Leitner, dies bode, Plantage 1 A. van der Linden, 1 n bestraat 25a O. R. Locker de Bruiji Mariënpoelstraat 37 C. W. Loeber familie, Morschweg 18 J. H. Mark Mariënpoelstraat la G. Mecholse, f f pleegster, Hooigracht 38 A. T. Meusïi e Hoogewoerd 126 E. A. C. Meijlink, 1 penburg S2 H. J. Muiinikhuizen, Riji burgerweg 116 C. Neef ert familie, Cob straat 62 P. öuwehand, Zandstraat 8 H. Parfumeus, onderwijzeres, Rapenbc t 131 A. Pokraka, dienstbode, Hoogl. Ke gracht 22 J. Renes, Heerengracht 86 L. T. Remrev, Oegstgeesterlaan 20 - de la Rie en fam., slager, JanvossensM 28 S. M. J. Roefcinan, kinderjuffrou E Rapenburg 31 H. G. H. Rosie, dieiutl de, Rijnsburgerweg 34 J. Ruigrok, Jt e bertstraat 8 H. "W. J. Schaap, Oude Vc i 85a W. Scheper, rijwielhersteller, Ou j Rijn 164a M. S. L. Schoof, kinderji frouw, Oegstgeesterlaan 6 P. Schouti c stuurman. Koningstraat 5 C. Sohrou& fc civ.ingenieur, Oegstgeesterlaan 18 J. i Tabbexs, dienstbode, Schelpenkade 34 i F. W. Telders, Rapenburg 51, E. van Tf 5 veren, los werkman, Kruisstraat 27 J. f Udo, Noordeinde 32 E. M. Berbrufi Rapenburg 6 E. Verkade. Morschsini t 21 M. Yerkaik, huishoudster, Vaartkf 3 3 A. L. de Vreese, Haagweg 28 Vriens, verpleegster, Acad. Ziekenhuis G. J. Wolhoff, Haagweg 46 E. van W? kantoorbediende, Korevaarstraat 1 Zwaan en fam., arbeider, Binnenlaan II Personen uit Leiden vertrokken: i Wed. A. H. M. A. de Baas—van CW dorp, Amerongen, Huize Oranjesetein 1 B. A. Bax, Haarlemmermeer, Half«« Friedalaan G H. van Beijnum, Den H" v. Musschenbroekstraat 31 C. Ooi? Rijnsburg, Moleneind 19 G. van Drunu Zceterwoude, Hooge Rijndijk F 197 Flarnan, Den Haag, Vermeerstraat 121' W. B. G. A. M. Fleerkamo, Stuttgart (N C.' van Gelder—-van Hout, Alpben den Rijn, Oudshoornscheweg '20 A Haastor, Haarlem, de Wit straat 36 Heijmans, Rotterdam, Mariniersk«zern< A. H. B. M. Hillen, Oegstgccst, Bj Duinzigfe J. Hopponbrouwcr, Amstcrd Ametel 200 A. Jansen, Nijmegen, zenstraat 9 C. M. Klap, Maastricht, bertiplein 25 J. Kremer, Den Haag, joenstraat 44 L. van der Meer. Oej geest, Julianalaan 18 M. Meijers, oc- dam, Tollenstraat 20 A. P. Mulders. P Haa-g, Daendelsstraat 14 M. de Scheveningen, Keizerstraat 25 A. v dre Reijden, Hazerswoude, Grcerendijl J. A. Rietkerk, Alphen aan den jj1 Stekerweg 272 W. Rimder, Eerliin (W Schlegelstraat 14 F. JT Russo, Wefl« hoof, bij firma K. Bot Zoon A. C. Schaik, Hazerswoude, Groenendijk A J. Schipaanboord, E: burg, D^' Buurt Wed. H. B. S.uneider—BsJ Oegstgeest, Fred. Hcndriklaan 17 C. Toren, Rotterdam, Putschelaan 130 - Vros, Amsterdam. Ma gelha en straat 1' W. P. J. A. Weebers, Rotterdam. 0e# kade 10 H. J. W. Wecüng, Nijn*? St. Annastraat 296 P. A. Weijers, hout, Loosterweg 15 S. M. J. T. terlood, Eijsden, Pens. Agatha Nd der Zaan, Rotterdam, Honingerdijk C. Zuidweg, Voorburg, Sionstraafc &i

Leidsche Courant | 1929 | | pagina 6