MORGEN LAATSTE DAG WAALS ".sir, i» WAALS ONZER GOEDKOOPE WEEK Lingeries - Trieetages en Tssrentsehe iüswssefaeteren 10.19 £0.21 f 0,22 f 015 £0.19a rLANELL|N DAi iCHTHfWDEN JIA fff] ARE KK'A- LITBffjÈNIEKLEfcN flaneren KlféER- NACHt%MDEN| GEBRElrè D/l directoires A 1.65 f|.25 £1.98 Am 11.25 10.16' £0.40 1025 10.52"' 10.08' BINNENLAND KERKNIEUWS UIT DE OMGEVING Agenda INGEZONDEN MEDEDEELTNG. s== van ZWARE GEBREIDE CORSAGES ROSE WOLLEN DA MESHEMDEN JAEGER TRICOT HAN SOPPEN JAEGER TRICOT HEE RENHEMDEN ZUIVER WOLLEN DA MESTAILLES GEMENGDE WOLLEN KINDERBORSTROKKEN GESTREEPTE FLANEL LEN voor Pyama's JAEGER FLANEL, mooie kwaliteit ZACHTE WITTE FLA NEL GROOTE GERUITE THEEDOEKEN JAEGER MOLTON, extra koopje GRASLIjjpEN LAKENS--^ gefestonneerd "iLLEN SPORT HEMDEN WITTE LINGERIE-KA TOEN 10/4 GRASLINNEN VOOR LAKENS GROOTE BADDOEKEN met gekleurde strepen, 120 cM. breed, prima geruit bont met randen GERUITE WERK- DOEKJES De nieuwe Rijksweg Den Haag—Rotterdam De snel verkeersweg Den HaagBotter dam begint zich nu aan het. publiek te ver- toonen. De inuitzicbt gestelde doortrek king naar den Rijswijkscheweg via de Hoornbrug zal nu spoedig een feit wor den. Jammer slechts dat de Hoornbrug een geweldig obstakel vormt, want al zal men in een kwartier over den nieuwen weg naar Rotterdam of omgekeerd kunnen rijden, zoo komt het herhaaldelijk voor, dat de Hoornbrug een kwartier gesloten bliijft, om het verkeer te water doortocht te ver- leenen. Evenals de Kamers van Koophan del en Fabrieken te Rotterdam, is ook de Kamer van Koophandel te Delft van mee- ning, dat met de verbetering van de Hoornbrug niet mag worden gewacht, tot dat. de nieuwe verkeersweg Den Haag Rotterdam gereed zal zijn. De toestand daar ter plaatse is zoodanig, dat ten spoe digste tot den bouw van een nieuwe brug moet worden overgegaan.. Herinnering aan een sensationeel voorval in de Nederlandsche journalistiek. 23 September1879. dus precies vijftig jaar geleden, verscheen in. „Het Vaderland" een artikel van Z.K JL Prins Alexander der Nederlanden. Dit artikel opende een: pole miek, naar aanleiding van een in het num mer van 14-15 September van het „Dagblad 'van Zuid-Holland en VGravenhage" ver- 1 schenen hoofdartikel, hetwelk een critiek bevatte over de vervulling van de constitu- 'tioneele taak van clenPrins, welke na het overlijden van Prins Alexander op hem rustte. Dit feit veroorzaakte in het ge- heele land een enorme sensatie. De pers in ,slad en provincie hield er zich dagen lang .mee bezig. Volgens veler meening wat dit artikel een fout van den Prins en had „Het i Vaderland" dit niet moeten opnemen. Het weekblad „De Amsterdammer" schreef hier over: „Haar onze overtuigng zou „Het Va derland" te benijden zijn geweest, indien het aan hare Redactie gelukt ware, den Prins te bewegen, zich in de Staatscou- 'rant in. andere bewoordingen uit te spre- 1 ken. De achting des volks voor den Prins zou er niet minder om zijn geweest, en zelfs de schijn van een gevaar, dat niet gering te achten is voor ons Vaderland, ware daardoor afgewend". ,.De Arnhemsche Courant" zeide: „Wij hebben hier voorze ker met een zeer exceptioneel geval te doen; het kan zijn dat ik mij bedrieg; maar mij komt het voor, dat de redactie j van „Het Vaderland" een schoone gelegen- I heid heeft ongebruikt gelaten om den I Prins een groeten dienst te doen". Er volgde ook nog een reeks pamfletten en brochures over deze kwestie, o.a. „Een i Oranjeklant"van. den Prins verschenen 'nog een rij- en dupliek in brochure-vorm, 'getiteld de eerste: „nadere toelichting van mijnen brief van den I7den September 1879", opgedragen aan den heer redacteur van het nieuwsblad „Zozobra", een wooro aan de Spaans oh© taal ontleend, dat „droefheid" beteekentde tweede: „Een vermoedelijk slotwoord, door Alexander, Prins der Nederlanden". Gouden feest Pater Daniels. Maandag 30 September a.s. hoopt de zeereerw. pater A. M. Daniels S.J., den 1 dag te herdenken, waarop hij voor 50 jaar in de orde der Jezuïeten trad. Dit feit zal 1 Zondag 29 September feestelijk worden herdacht, 's Morgens om tien uur zal de 'jubilaris een. plechtige Heilige Mis van dankzegging opdragen, 's Middags om twee uur is er receptie aan de pastorie, waar- ■bij Pater Daniels wordt gehuldigd. Des avonds plechtig Lof met Te Deum. HOOGMADE. Volksbond. Woensdagavond hield de I afd. van den R. K. Volksbond haar eerste maandvergadering in café Hillebrand, welke vergadering goed bezocht was. De i voorz. heette allen welkom, waarna door 'den secr. de notulen werden gelezen. Ver- volgens werd besproken de agenda voor i de Centrale Raadsvergadering, doch er werden geen voorstellen gedaan. Tot. af gevaardigde wordt benoemd de 1© secr., de heer Corn. Baak Czn. In een commissie voor advies voor de verzekering-maatschappij „Conoordia" wor- den benoemd, de heeren O. H. v. d. Berg, Corn. v. d. Kroon en S. v. d. Meer. Bespreking a.s. winterprogram. Ge tracht zal worden om sprekers te krijgen over de Ziektewet enz., twee cursusavon den zullen worden gehouden, en over de uitvoeringen zal met de Harmonie worden gesproken. De voorz. deelde mede, dat van het Vaandelfonds 10 aandeelen ad 1.2 ad 2.50 en 1 ad 5.zijn uitgeloot en bij hem betaalbaar zijn. Bij de rondvraag werd gevraagd om voor de maandelijks 'betaalde contributie een quitantie te verstrekken, wat werd i toegezegd. De secr. deelde mede, dat de eierkolen weer zijn rondgebracht en dat aan dege nen, die nog in Sept. betalen het volle di- vidend en aan hen, die in Oct. en Novem ber betalen het halve dividend zal worden uitbetaald. Daarna werden enkels vragen gesteld, waarna de vergadering met gebed werd gesloten. De collecte voor „Hulp in Nood" bracht op 1.05. Proef mal en. De vliet-molen heeft een proef/maling gedaan, waarbij aanwezig waren het bestuur en ingelanden en eenige belangstellenden, waaronder de Burge meester en zijn echtgenoot©. Ondanks de weinig© wind. heeft de molen toch goede resultaten geleverd. De burgemeester sprak zijn bewondering uit voor het mooie resultaat en was verblijd, dat de molen tevens voor de landelijke schoonheid was behouden gebleven. L- RIJNZATERWOUDE. GEMEENTERAAD. De Raad ontevreden over het mi nisterieel schrijven inzake den Keuringsdienst. Een onderwijs- vacature eindelijk aangevuld. Het Joost-Stollen-gat. Aanwezig alle leden; een vacature. Voor zitter de heer Burgemeester J. A. Bakhui zen. De voorz. opent de vergadering met ge bed. Voor met de verdere zaken voort te gaan zegt de voorz., dat hij enkele woor den wil wijden aan de nagedachtenis van den heer van der Zwan. Veel heeft spr. niet te zeggen. De Raad was in vollen ge tale bij de begrafenis tegenwoordig, zoo dat de heeren daar hebben kunnen koo- ren dat van der Zwan een ledige plaats in den Raad achterlaat die niet zoo makkelijk te vervullen zal zijn. Wij deelen, zegt spreker, in het verlies dat de weduwe en hare kinderen getroffen heeft. Daarna verzoekt de voorz. den le den van den Raad van hunne zetels op te staan en zoodoende door enkele oogenblik- ken van stilte de nagedaohtenis van den heer wan der Zwan te herdenken. Hierna worden de notulen der vorige vergadering voorgelezen en onveranderd vastgesteld. Ingekomen stukken. Ged. Staten heb ben medegedeeld, dat zij thans geen be zwaar meer hebben tegen de raming van de opbrengst der gemeentelijke inkomstenbe lasting 1929/30. Van den Inspecteur van het Lager Oonderwijs in de inspectie Delft is ingekomen een schrijven, waarbij hij me dedeelt, dat hij tegen den verbouw der openbare lagere school thans geen bezwa ren meer heeft. Van de vereeniging tot bescherming van dieren is ingekomen een schrijven, waarbij verzocht wordt om enkele bepalingen in de bouwverordening op te nemen in ver band met het redden van vee bij voorko mende branden in stallen. B. en W. stellen voor, om in overleg met de Vereeniging dergelijke bepalingen in de verordening op te nemen met betrekking tot nieuw te bouwen stallen. De heer van Tol maakte aanvankelijk bezwaar hiertegen, daar het zA. op het platteland niet noodig was, daar de stal len alle van genoegzame uitgangen voor zien zijn. Na uiteenzetting door den voorz. heeft de heer van Tol geen bezwaren meer. De Raad kan in zijn geheel hiertoe zijn medewerking geven. Van Ged. Staten der provincie Zuid- Holland is ingekomen ©en schrijven, waar bij vergunning wordt verleend tot het dem pen van dat gedeelte van het Joost-Stol len-gat liggende onder den daarover lig gende wipbnrg. Van mej. C. H. Papenhuizen, directrice van de Land'bouw huishoudschool te Alphen aan den Rijn is ingekomen een schrijven, waarin verzocht wordt om een verlicht en verwarmd lokaal beschikbaar te willen stellen voor het houden van kookcursus. B. en W. stellen voor het lokaal beschik baar -te stellen. De Raad besluit conform. Van den Minister van Arbeid, Handel en Nijverheid is ingekomen ©en schrijven, waarin medegedeeld wordt, dat deze geen termen heeft kunnen vinden om 'de intrek king van het Kon. Besluit van 3 December 1923, waarbij de gemeenten Leimuiden en Rijnzaterwoude werden aangewezen om ge zamenlijk de keuringsdienst van vee en vlcesch met de gemeente Leiden te rege len, te bevorderen. De gronden waarop het K.B. is tot stand gekomen zijn volgens zijn meening nog onverkort aanwezig, ter wijl niet op goede gronden aannemelijk is gemaakt, dat Leimuiden en Rijnzaterwoude even goedkoop en even goed in de uitvoe ring van den Vleeschkeuringsdienst kun nen voorzien. De voorz. deelt mqde, dat de gronden waarop het K.B. rust nooit bekend zijn ge weest en ook misschien wel nooit bekend zullen worden. Hij zegt, dat hij het met een dergelijk kort antwoord, op zulk een uitvoerig verzoekschrift als door de beide gemeenten aan H. M. de Koningin inge diend, geenszins eei^s is. De voorz. deelt mede, dat van Ged. Staten nog is ingeko men een schrijven waarbij medegedeeld wordt, dat de regeling inzake de vleesch keuringsdienst alsnog door hen is ver lengd tot 1 December 1929. De heer van Tol, hierop het woord ver zoekende, zegt daarop het navolgende: Mijnheer de voorzitter: Mij moet van het hart even te spreken aangaande het schrijven van Ged. Staten. Ik betreur he4-, dat zij met onze gemeentebestuurders de gek steken, ik mag dit niet anders zeg gen, want eerst krijgen wij van de Kroon de mededeeling, dat wij bij Leiden moeten blijven met onze keuring, dus met han den en voeten gebonden aan de dure Leid- sche Yleesehkeuring. Blijkbaar hebben wij niets meèr te zeggen, want onze voorstel len in den Raad waren toch zuiver ge meentebelangen. Bij mij ligt vast, dat w'j hier te kampen hebben met Ambtenaars- gedoe, want waarom moet Leiden nu door dik en dun heen zijn best doen om de keu ringsdienst van onze gemeente uit te voe ren. Bij mij ligt vast, dat dit komt omdat de Directeur van het Slachthuis van Lei-, den een verhooging van salaris geniet van 2000 per jaar voor de buitendiensten. Ik kan ook niet indenken, hoe dat het ge meentebestuur van Leiden goed kan keu ren een tekort aan de buitendiensten over het vorige jaar van 3600.Leiden mag meenen, dat de keuring aldaar beter ge schied als een keuring in een der buiten gemeenten, bij ons zijn van die prima keu ring van Leiden ook vaak teleurstellingen geweest. Vast ben ik er van overtuigd, dat in onze gemeente een keuringsdienst even zoo goed kan werken als in Leiden, daar bij komt nog, dat Leiden veel te lang werk heeft voor zijn prima keuring en ten slotte waar het ook om gaat, veel te duur is voor ons met al zijn ambtenaren. De heerVisser* is het, wat betreft het te lange wachten met keuren, met den heer van Tol niet eens. Zijns inziens gaat de keuringsdienst volgens de wet te werk, dus hierop is niets aan te merken. Thans komt aan de orde de benoeming van twee onderwijzeressen aan de o. 1. school alhier. De twee voordrachten door B. en W. ingediend zijn als volgt: le voordracht 1. Mej. J. J. C. Schuit. 2. Mej. G. J. Geertse- ma. 3. Mej. M. J. Baart. 4 Mej. M. Rottier. 2e Voordracht. 1. Mej. C. J. Geertsema. 2. Mej. M. J. Baart. 3. Mej. M. Rottier. De Inspecteur van het Lager Onderwijs in de Inspectie Delft en het hoofd der school hebben medegedeeld, dat zij zich met deze voordracht kunnen vereenigen. Benoemd worden met algemeene stemmen: mej. J. J. G. Schuit te Leiden en mej. C. J. Geertsema te Rijnzaterwoude. De voorz. feliciteert beide dames met hunne benoeming en spreekt de hoop uit, dat zij nog vele jaren in het belang der gemeente werkzaam zullen zijn. Eindelijk, zegt hij, is dan na twee jaren van tegen werking van den Minister van O., K en D. in de vacature voorzien. Vaststelling Gemeenterekening dienst 1928. De heer Compeer zegt, dat de reke ning in orde bevonden is, en adviseert tot vaststelling. De rekening wordt daarna vastgesteld met de navolgende cijfers: Ge wone dienst inkomsten 27.968.69, uitgaven 25.853.07 1/2. Batig slot 2115.611/2. Kapitaaldienst: Inkomsten 1334.29, uit gaven 934.29. Batig slot ƒ400. Op voorstel van den voorz. gaat de raad over in geheime zitting. Na heropening komt aan de orde be spreking plannen tot het aanbrengen van een duiker in het te dempen gedeelte van het Joost-Stollen-gat. B. en W. stellen voor tot het aanbrengen van een duiker volgens plannen van den gemeente-opzichter over te gaan. Het voorstel, in stemming ge bracht, blijkt, dat zich tegen het voorstel van B. en W. verklaren de heeren Dissel- dorp, van Tol en Visser en voor de heeren van der Knijff, öompeer en Weststeijn. Voorstel van B. en W. tot aangaan van een geldleening groot 7300 ten behoeve van de verbouw o. 1. school. Wordt met alg. st. aangenomen. De heer Compeer vraagt of er nog geïnformeerd is of men goed- kooper terecht kon dan 5 pet. Dé voorz. antwoordt dat 5 pet. de gangbare rente is. Vervolgens worden nog eenige besluiten tot wijziging der begrooting dienst 1929 ge nomen. Bij de rondvraag verzoekt, de heer Dis seldorp aan B. en W. om pogingen in hot werk te stellen om tot overdracht van den weg aan de Provincie te geraken. De voora. zegt overweging toe. Daarna sluiting. N00RDW1JKERHOUT. Het auto-ongeluk. De vrachtauto, waarmede Woensdagnacht alhier een on geluk plaats had, is geen eigendom van den heer Smit, doch van de Coöperatieve Ex- peditie-vereeniging „Copex". Zonder toe stemming van den heer Smit, welke be drijfsleider is, had chauffeur v. d. Meer deze auto voor zijn nachtelijke rit gebruikt. De geringe schade is door gebrs. v. Brug gen reeds hersteld. Naar wij vernamen is de toestand van den jongeman thans rede lijk, van het meisje echter zorgwekkend. Raadhuisbouw. Binnen de schutting, welke het bouwterrein omgeeft, is de laat ste weken hard gewerkt. De fundamenten zijn, wegens de gesteldheid van den gTond ter plaatse, dieper gelegd dan oorspronke lijk hefc plan was. Onophoudelijk draaide de betonmolen en stortte zijn inhoud uit in de verschillende bekistingen. Gedeelte lijk zijn deze fundeeringen reeds gereed, zoodat er eenige teekening in het werk te bespeuren valt. Het ziet er solide uit. SASSENHEIM. Autotocht ouden van dagen. 't Was een goede gedachte van het bestuur der Oranjevereeniging om ook dit jaar weder een. autotocht met ouden van dagen te or- ganïseeren. Deze tocht had gisteren plaats. Op zijn paaschbest uitgedost, met een glimlach op het rimpelig gelaat, zijn de oudjes uit rij den geweest, begunstigd door mooi weder, zooals wij dat reeds dagen lang gewoon waren. Er heerschte omstreeks 10 uur een vroo- lijke drukte op de Beukenlaan, de plaats waar de stoet werd opgesteld, bestaande uit 48 wagens. Alles liep vlot van stapel. Honderd twee en negentig personen maak ten dezen tocht mede. Zij werden afge haald uit hun huisje of uit het huis waar zij met anderen worden verpleegd, terwijl de deelnemers die goed, ter been waren, te voet. waren gekomen. Zij werden, uitge leide gedaan door talrijke familieleden en belangstellenden. Plotseling klonk het sein „oprijden", waarna de stoet zich in beweging zette. Langs Lisse en Hoofddorp werd naar Schiphol gereden, alwaar de verschillende vliegtuigen werden bezichtigd, terwijl pl.m. 80 personen, tevens een tochtje boven Sas- senheim en omgeving hebben gemaakt. Al len waren opgetogen over hetgeen zij ge noten hebben. Hierna werd via Vijfhuizen en Haarlem naar Zandvoort gereden. De burgemeester voegde zich hier bij het gezelschap. Te Zandvoort stond de ta fel gedekt, waarvan een gretig gebruik werd gemaakt. De voorzitter der Oranjecomraissie, de heer L. Bisschops, nam hier het woord en wenschte de oudjes verder een genoeglijke dag, terwijl de' burgemeester er zijn ver wondering over uitsprak, dat er verleden jaar pl.m. 100 oudjes en nu reeds pl.m. 200 oudjes op Sassenheim warenOok hij hoopte dat de oudjes veel genoegen moch ten hebben, en weder in gezondheid op Sassenheim mochten arriveeren. Daarna werd via Haarlem, Bennebroek, Hillegom en Lisse weer naar huis gereden, waar men omstreeks 9 uur weder aan kwam, opgewacht door kinderen en beken den, om aan hen opgetogen te vertellen al het schoons van dezen heerlijken tocht. De Oranjevereeniging kan met voldoe ning op dezen autorit terugzien, zij heeft de oudjes een genoeglijken dag bereid en wij brengen har dan ook mede namens al len, die deze tocht hebben medegemaakt, onzen welgemeeenden dank. Het was een tocht, die bij allen langen tijd in blijde her innering zal blijven. Ook een woord van dank aan allen, die zoo bereidwillig waren hun auto gratis ter beschikking van de Oranjevereeniging te stellen kan en mag niet achterwege blij- Bouwen. Voor rekening van den heer J. Bouwmeester is aan de firma Gebrs. v. Breda en Co. opgedragen het bouwen, van een woonhuis aan den Straatweg nabij Postbrug. Jubileum, Woensdagavond werd het 25-jarig bestaan van het Chr. Muziekgezel schap „Crescendo" herdacht. De directeur, de heer J. Smolders, werd met. zijn- familie per auto uit Leiden gehaald en met mu ziek naar „Conoordia" geleid. Door den voorzitter werd de jubilaris verwelkomd, waarna ook nog het woord werd gevoerd door wethouder Warnaar en verschillende oud-leden. Als blijk van waardecring werd hem een haard aangeboden. De jubilaris dankte allen, die hem bij deze gelegen heid hebben gehuldigd en hoopt nog lan gen tijd van zijn geschenk te profïteeren. LEIDEN. Zondag. „Vriendenkring3', Tweede Opvoe ring van „Tarcisius", 8 uur pre cies, Stadsgehoorzaal. De avond-, nacht- en Zondagdiensfc der apotheken wordt van Maandag 15 tot en met Zondag 22 September waargenomen door de apotheek van den heer W. Pelle, Kort Rapenburg 12. telefoon 594. RIJPWETERING. Ziekenhuisverpleging. Woensdagavond hield de vereeniging tot bestrijding der onkosten bij ziekenihuisverpleging „St. Joannes de Deo" haar jaarvergadering in 't café van de wed. Daleman alhier. De bijeenkomst, die een weinig beter bezocht was, dan we dit van onze jaarvergaderin gen gewoon zijn, kon te ruim half acht door den voorzitter, den heer J. v. Egmond, worden geopend. Uit het financieel verslag, daarna door den penningm- uitgebracht, bleek dat de inkomsten over het afgeloopen boekjaar, vermeerderd met het batig saldo, op 1 September 1928 bedroegen 2098.10, de uitgaven' in dit boekjaar gedaan 1187.95, zoodat het batig saldo bedraagt 910.15. Een commissie, bestaande uit de heeren J. v. Rijn en A. Bakker, controleerde boe ken en bescheiden van den penningm., en bevond alles in orde, waarop de penningm. met een woord van dank voor zijn accuraat beheer, werd gedechargeerd. Indien men als maatstaf voor den bloei der vereeniging zou willen nemen het aan tal leden, dat de jaarvergadering bezoekt, dan zou men zeer bedrogen uitkomen. Im mers het jaarverslag hetwelk nu werd voorgelezen, gewaagt van een bestendige vooruitgang, vooruitgang in ledental, voor uitgang ook in nutitgen arbeid. En wijl hoogstwaarschijnlijk velen, niet de verga dering bezochten, omdat zij vermoeden dat dit gewichtige punt der agenda hun door do pers zal worden aangeboden, laten wij het jaarverslag hier in zijn geheel vol gen. Het aantal leden bedroeg bij de laatste telling 472, en is sedert de laatste telling van het vorige boekjaar met ongeveer 20 gestegen. Dit was oorzaak, dat aan con tributie 48.85 meer werd ontvangen, dan het vorig jaar, n.l. 1237.41, terwijl ook de rente van het steeds belegde kasgeld be duidend hooger was dan verleden jaar, n.l. ƒ32.83. Gedurende het afgeloopen boekjaar werden op kosten der vereeniging in ver schillende ziekenhuizen verpleegd 19 pa tiënten, met een totaal van 376 verpleeg- dagen. De verpleegkosten bedroegen 990.80, tegen 757.15 in 't vorige boek jaar. Voor vervoerkosten van verschillen de zieken werd betaald 57, terwijl ook het loon van den bode iets hooger was dan 'fc vorig jaar; dit laatste is een noodza kelijk gevolg van de stijging van het con tributiebedrag. Is nu het aantal dergenen, die in het afgeloopen ja-ar van deze nutti ge instelling genoten, groot, toch mag het voor allen een verblijdend verschijnsel hee- ten, dat een vereeniging als deze, zich desondanks weet staande te houden, ja zelfs in inwendige kracht toeneemt. Mo gen allen dit blijven beseffen en de enke len die zich tot heden nog niet aansloten, door het lezen van dit verslag daartoe ge bracht worden. Na een enkele toelichting van dit ver slag kwam de bestuursverkiezing. De beurt van aftreden was ditmaal aan den voor zitter, den heer J. van Egmond, die door de aanwezigen met algemeene stemmen werd herkozen. Bij de rondNTaag, die als laatste agen dapunt nu aan de orde kwam, werd door den secretaris nog eens gewezen op de voortdurend uitgeoefende pressie tot aan sluiting bij de federatie van zustervereni gingen in Zuid-Holland. De aanwezigen bleken echter riiets voor aansluiting te voelen, daar men er slechts lasten en geen voordeelen van verwacht. Besloten werd op dergelijke aanschrijvingen niet meer te reageeren. Toen ten slotte niemand meer het woord verlangde sloot de voorz. de bijeenkomst met een woord van dank en den Chrisle- lijken groet. LISSE. Gunning schoolbouw. Het bouwen van een Kath. jongens- en meisjesschool met gymnastieklokaal enz. onder architectuur van de heeren C. Barnhoorn en Th. v d. Eerden voor rekening van het kerkbestuur der parochie van de H.H. Engelbewaarders alhier, is opgedragen aan den op een na laagsten inschrijver, Gebrs. van Oosterom te Warmond voor de som van f 85.600. "—1 INGEZONDEN MEDEDEELING. VJSCHISOTARKT 13

Leidsche Courant | 1929 | | pagina 2