Ml |i: A. PrfviélUflIEUWKOOP UIT DE OMGEVING UIT DE RIJNSTREEK TELEGRAMMEN MARKTBERICHTEN Advertentiën. BAROMETER TELEGRAFISCH WEERBERICHT naar waarnemingen in den morgen van 30 Aug. 1929, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bildt: Hoogste stand: 766.8 te Akureri. Laagste stand: 748.3 te Stense'le. Verwachting 'tob den avoncl van 31 Aug. Meest zwakke, Oostelijke tot Zuidelijke wind. Half tot zwaar bewolkt droog weer, [behoudens kans op onweer. Iets warmer. LUCHTTEMPERATUUR I 21 gr. C. WATER-TEMPERATUUR. Zweminrichting „De Zijl": 7 uur 19 gr., 12 uur 19.5 gr., 3 uur 20.5 gr. C. Leidsche Zweminrichting: 7 uur 19.5 gr., 12 uur 20 gr„ 3 uur 21 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a. Van Vrijdagavond 8.22 uur tot Zaterdag morgen 5.38 uur. INGEZONDEN MEDEDEEL1NG. ©ESSViSEESV GEVERSSfRAAT 2 TELEFOON 2527 Instituut Kern. Een commissie uit het Instituut Kern, bestaande uit de heeren prof. dr. J. Ph. Vogel, mr. J. H. Kramers, dr. J. J. L. Diiy- vendak, R. A. Kern en H. T. Damsté dee- len in een omzendbrief o.m. het volgende mede omtrent het onderwijs in Oostersche telen in den cursus 19291930: Het toestuur van het Instituut Kern, waar reeds ruim gelegenheid tot onderwijs in Oostersche talen toestaat aan de Uni versiteit, is in 1927 begonnen, cursussen in levende Oostersche talen te organiseeren, berekend op de praktijk en in de eerste plaats bedoeld voor allen, wier werkkring een korter of langer verblijf in het Oosten medebrengt. Daarbij is getracht, door mid del van een leergang in den regel zes maanden, een grondslag van taalkennis aan te leggen, waarop kan worden voort gebouwd, als men eenmaal in het land zij ner bestemming is aangekomen. Een commissie, door het Bestuur van het Instituut aagewezen, vond een aantal competente personen bereid om onderwijs te geven in verschillende talen van hé£ Oosten. De bedoelde docenten waren in het algemeen personen, welke zich mefc.de door hen te onderwijzen talen vertrouwd hadden gemaakt door middel van een langdurig verblijf in de landen, waar die talen gesproken worden. Zij waren dus in staat, gedurende hun onderricht m enigen nuttigen wenk te geven omtrent, zeden en gewoonten der toetrokken volken. Waar, niettegenstaande de ondervonden bezwaren, de verkregen resultaten toch voldoende bevredigend werden geacht, heeft het Bestuur van het Instituut Kern besloten, opnieuw de gelegenheid open te stellen tot het verkrijgen van onderwijs li levende Oostersche talen. Bij voldoende deelneming zullen te Lei den en te Amsterdam cursussen worden geopend voor de hieronder te noemen ta len en te '"s-Gravenhage voor Javaansch. Deze taalcursussen zullen aanvangen met begin October a.s. en plaats hebben: te Leiden in het Instituut Kern (Gebouw Gravenstein) of in een ander lokaal en te Amsterdam in het Koloniaal Instituut en, zoo noodig, ook in de school voor Suiker industrie. In het algemeen zal het onge- wenscht zijn, dat tusschentijds deelnemers tot deze cursussen worden toegelaten. Men kan zich schriftelijk aanmelden bij den heer R. A. Kern, Witte Singel 35, Leiden, aan wien tevens de verschuldigde gelden kunnen worden overgemaakt. De taallessen zijn de volgende: Ara bisch: prof. dr. A. J. Wensinck, mr. J. H. Kramers, Sajid Moehammad Al-Atas. al len te Leiden. Turksch: mr. J. H. Kramers, lector 1e Leiden. Nieuw-Grieksch: prof. dr. D. C. Hesseling, Wassenaar. Perzisch: mr. J. H. Kramers, Leiden. Bengaleesch en Hindoestani: A. A. Bake. Bilfchoven, Hin- dosstani (Oerdoe) en Hindi: prof. dr. J. Ph. Vogel. Chineesch (Mandarijn en Emoisch) dr. J. J. L. Duyvendak, lector. Chang T'Un Tsé-, beiden te Leiden. Chineesch (Canto- neesch), ook Emoisch en beginselen der Chineesche schrijftaal:- -T. Th. Moll. Amster dam. Japansch: prof. dr. M. W. de Visser Leiden en .T. L. Pierson, Laren (N.-H.). Ma- leisch: C. C. Krieger, Oegstgeest, H. Ismail Leiden en J. Lameyn, den Haag. Atjehsch: H. T. Damsté, Oegstgeest. Balisch: de zelfde. Miningkatoausch: L. C. Wesfcenenk den Haag. Javaansch: G. van dér Veen, Kaarden, A. H. J. G. Walbeehm. Leiden, P. J. Ketting Olivier, den Haag, M. Pra- wira Atmadja, Leiden. Soendasch: R. A. Kern, Leiden. Madoereesch: mr. Rijke, Leiden en Makasaarsch: G. Maan te den Saai. Met Stcrt. no. 168 zijn verzonden de Kon. goedgekeurde statuten van het. Alge meen Technisch Handels- en Ingenieurs bureau „A.T.H.LB.Ü.", alhier. Oranjefeest in „Zomerzorg". Feest in Zomerzorg op 31 Augustus. Dit begint een traditie te worden! Zooals men kan lezen in een advertentie in dit nummer, zal het feest dit jaar niet onder doen voor dat van vorige jaren. Er zal zijn muziek, „feeërieke verlichting", vuurwerk dus: een prettige en vroolijke stemming. De organisatie zal „af" zijn, zooals het pu bliek dat. in „Zomerzorg" gewend is. 't Zal ongetwijfeld wéér vol loopen in» „Zomerzorg". Men houde hiermede reke- Oranjefeest in ..Het Haagsche Schouw". Blijkens een advertentie in dit nummer zal in het C'afé „Het Haagsche Schouw" een attractierijk Koninginnefeest worden ge vierd. Even verwijderd van het. drukke stadsgewoel zal het daar ongetwijfeld op den Koninginnedag een aangenaam ver toeven zijn. Handelsregister K. v. K. Nieuwe inschrijving 5338. C. van Muyen, Rijnsburg, Tramstraat 6, winkel in ijzerwa ren land- en luir bouwgereedschappen, huish. artikelen. E.: C. van Muyen, Rijns burg. Nieuwe inschrijving. A. de Bes. Rijns- burg. Hofstraat. Autohandel en garage. E. A. de Bes, Rijnsburg. De 1ste luitenant, der militaire admi nistratie W. C. J. Pera, op non-activiteit alhier, wordt 1 November in actieven dienst hersteld en belast met het beheer der garnizoens-werkplaatsen te Utrecht. De minister van Financiën maakt be kend, dat bij den ontvanger der directe belastingen alhier, 2de kantoor, is ont vangen f 381.52, f 20 en f 381.11, wegens te weinig betaalde belasting. LEIDSCHENDAM. Personalia. Voor het examen Franscli L.O. is geslaagd H. J. Mol, alhier. N00RDWIJKERH0UT. Personalia. Tot onderwijzeres aan de ..Maria-school", Elandstraat 34 is benoemd mej. M. Houweling. OEGSTGEEST. R.„ K. O.V.V. Zaterdag zal ter gele genheid van de Koninginnefeesten alhier een bekerwedstrijd gespeeld worden tu«- schen O.V.V. I en S.V.Ó. I (neutraal). Dit is de eerste „officièele" ontmoeting in het district „Leiden" van de R. K. en de neu trale voetbalbeweging. Reeds eerder hebben beide vereenigm- gen elkaar ontmoet en steeds was het re sultaat een gelijk spel. Bij béide vereeni- gïhgen bestaat de wil om in het bezit te komen van den fraaien beker, welke uit geloofd is door de „Oranje-Ver." Aan spanning zal het, geenszins ontbreken, aangezien beide ploegen aan elkaar ge waagd zijn. De wedstrijd vangt aan circa 6 uur op het O.V.V.-terrein en zal opge luisterd worden door de muziekvereen. „Triomph". WARMOND. Gemeenteraad. De raad dezer ge meente komt hedenavond te 8 uur in opeiv bare vergadering bijeen ter behandeling van de navolgende punten. 1. Ingekomen stukken. 2 Voorstel tot. ruiling van grond op de Baan. 3. Voorstel tot het. verleenen van een uitpad op de Baan. 4. Comptabili teit. 5. Wat verder ter tafel zal worden gebracht. 6. Rondvraag. Benoeming. Als tijdelijk hoofd der O. L. school alhier is benoemd de heer Volkers uit Leiden, zulks met ingang van I September a.s. LEIDERDORP. Posterijen. Ter gelegenheid van den verjaardag van H. M. Koningin Wilhelmi- na zal het postkantoor morgen ra 14 uur voor den postdienst gesloten zijm Ook worden dien dag geen kwitanties, posl- wisels of Girostortingen behand^d, behal ve spoedbehandelingen. Op 4 September a.s ter gelegenheid van de feestelijke herdenking van den verjaar dag van H. M. Koningin Wilhelmina is het postkantoor dien dag voor den postdienst na 14 uur gesloten en tevens" vervalt de laatste bestelling, doch wel bestaat er ge- legnheid tot afhalen van poststukken. NIEUWKOOP. Gewetensgeld. Bij den ontvanger der directe belastingen alhier is een bedrag van 157.07 binnengekomen wegens te wei nig betaalde belasting. Berichten reeds geplaatst in een groot gedeeite onzer vorige oplage. LEIDEN. Naar wij vernemen, zal de R. K. Muziek- vereeniging „Perosi" Zaterdag a.s. aan den door de Oranjevereeniging te houden op tocht en Zondag a.s. op den R. K. Jeugd landdag te 's Gravenhage hare medewer king verleenen. INGEZONDEN MEDEDEELING. Met Stcrt. no. 166 zijn verzonden de af drukken van de Koninklijk goedgekeurde statuten van de R. K. Vereeniging „Hulp in de huishouding en de Baby", gevestigd alhier. Bij de Arbeidsbeurs stonden op 28 Augus tus 209 werkzoekenden ingeschreven, ter wijl op denzelfden datum van 1928 dit aan tal 40S bedroeg. Ten nadeel e van den tuiifder W. S. uit Hazerswoude zijn gisterenmiddag drie kis ten boonen en aardappelen van de veiling aan den Apothekersdijk ontvreemd. van l.atr en 2.25 g heden en morgen iafcSïsS uitsluitend gave kousen, op vertoon van dezen hen NIET KEER DAN 3 PAAR GELIJK Buitenlandsch bezoek. In het. begin der volgende maand zal t.e Amsterdam een groot. Oogheelkundig Con gres worden gehouden, waaraan omstreeks 800 personen uit binnen- en buitenland zullen deelnemen. Ter gelegenheid daarvan zullen tevens verschillende excursies worden gemaakt. In vier groepen zullen de Congressist-en op 11 September uitstapje» maken naar de Zuiderzeewerken, Haarlem, Rotterdam en Leiden. De groep congressisten, die een bezoek aan de Sleutelstad brengt, zal onder lei ding van prof. J. v. d. Hoeve en den heer A. W. Fren'lzen, voorzitter van Vreemde lingenverkeer, des morgens te half tien per Volhardingboofc van Amsterdam naar hier vertrekken, via Aalsmeer, de Kaag en de Zijl. Aan boord zal een oud-Hol- landsche lunch gebruikt worden en te on geveer half twee hoopt men aan de La kenhal te arriveeren. Te voet gaat men dan allereerst naar het Boerhaavekwartier, waar de Oogheelkundige af deeling zal be zichtigd worden. Na het bezoek aan het Boerhaavekwar tier zal het. gezelschap officieel in de Aca demie worden ontvangen door den rector magnificus, terwijl de universiteitegebou wen en de Hortus zullen bezichtigd vror- den. Langs Rapenburg en v. d. Werffpark gaat men vervolgens naar de Pieterskerk, welke waarschijnlijk alleen van buiten z>al worden bezichtigd met de gedenksteen van John Robinson en het Jan Pesijnshofje. Na een bezoek aan de resten van het Stadhuis gaat men naar de Lakenhal, al waar een officieele ontvangst vanwege het gemeentebestuur plaats heeft en wethou der Reimeringer, loco-burgemeester, de gasten zal toespreken. Te half zeven vertrekt het. gezelschap per extra blauwe tram naar Scheveningen, waar zij in .diverse hotels hun intrek zul len nemen. De Leidsche Winkelstand. Een oude zaak in een nieuw kleed Dat is het geval met de meer dan 100 jaar bestaande' slagerszaak van de firma Alofs Haarlemmerstraat. 246, ruim 20 jaar eigendom van den heer Th. M. W. Ber gers. Wie de oude slagerij van Alofs gekend heeft-, zal haar uit dit thans gemoderni seerde winkelpand nauwelijks herken nen. De winkel is aanmerkelijk uitge breid door heb bijtrekken van een vroeger naast den winkel liggende kamer. Geheel volgens de moderne eisohen ingericht vol doet de J?aak thans in meer dan één opzicht, aan wettelijke hygiënische voor waarden. Meer behoeven we er eigenlijk niet van te zeggen, omdat het publiek zich zelf kan overtuigen van de degelijke keurige inrichting. Links in den winkel bevindt zich een hoogst moderne ijskast met. eigen koelinstallatie, terwijl verder alles in den winkel een nieuwen geest ademt. Degenen, die aan deze moderni- seeriug medewerkten, zijn de heeren Lin- denhoff 'metselaar. Cornelissen timmer man, Jansen schilder, v. Berge Henegou wen electrische installatie, de Haas be hanger, Vreeswijk steenhouwer, v. Kleef smid, Verhoeff stucadoor, v. d. Drift lood gieter en Groenewegen graniefcwerk. Wij wenschen den ondernemers van harte met deze fraaie zaak succes. Derde zomerconcert Pieterskerk. Het derde zomerconcert, dat aanvan kelijk op Dinsdag 10 September zou plaats hebben, zal wegens verbintenis te Parijs van den fluitist Joh. Feitkamp gegeven worden op Dinsdag 17 September. Op dit concert zal ook medewerking verleenen Jonkvromve Jac. Repelaer van Driel alt zangeres. LAATSTE BERICHTEN Ernstige aanrijding. Kind door een motorr ij dei- aangereden. Gisteravond omstreeks 6 uur is het kind van den heer K. te Raalte. toen het spe lenderwijs achteruit liep aangereden door een uit de richting Zwolle komend motor rijwiel. De bestuurder gaf signalen, doch kon niet meer verhinderen, dat het kind een klap met. het stuur tegen de slapen kreeg, waardoor het zeer ernstig gewond werd. De marechaussee heeft de zaak in onderzoek. De toestand van de kleine is hopeloos. Begrafenis van Mgr." Linssen. Onder overgroote deelneming heeft he denmorgen te Roermond de plechtige uit vaart en begrafenis plaats gehad van den hoogeerw. heer J. W. J. Linssen, kanunnik van het kathedraal kapittel en oud-seere- tarïs van het bisdom Roermond. Te ruim half tien werd het stoffelijk overschot door een groot aantal geestelijken van hot woonhuis afgehaald. Vele geestelijke en wereldlijke autoriteiten liepen in den stoet mede. In de kathedraal werd de rouwmis bijgewoond door Mgr. Schrijnen. De hoogeerw. heer Th. Ivremers, benoemd kanunnik van het kathedraal kapittel, hield een lijkrede. De plechtige mis van Requiem werd opgedragen door den hoog eerw. heer deken Mgr. Le Bron de Vexcla. Mgr. Schrijnen verrichtte de absoute. Felle brand te Sneek. Hedennacht is brand ontstaan in een perceel aan de Galiga-straat in Sneek, waarin een zaak is gevestigd in sigaren van den heer Hui te ma en con in parfume rieën van den heer Schuhmacher. Toen buren den brand ontdekten en de omwo ners wekten, konden deze zich slechts met moeite redden. De heer Schuhmacher moest uit de eerste verdieping spi'ingen en bezeerde zijn voet. De heer Huifcema verwondde zich aan den arm, toen hij, om zich te redden, eenige ruiten moest ver brijzelen. De brandweer wisl met drie slan gen op de waterleiding liet vuur tc blus- schen. Doordat de straat zeer nauw is, vatten drie, tegenover het brandende huis gelegen perceelen vlam. die daardoor be langrijke brand- en waterschade opliepen. Verzekering dekt. de schade. Omtrent den oorzaak tast men nog in het duister. Steiger ingestort. Bij het uitvoeren van uitbreidings werkzaamheden aan de Ambachtschool te Zalt-Bommel is gisteren een ongeluk ge beurd dat betrekkelijk goed is afgeloo- pen. Op een steiger bevonden zich eenige werklieden van den aannemer Metz en een tiental leerlingen der scnool. Eensklaps stortte de steiger naar beneden. Een werk man kreeg een .schouder-fractuur, terwijl de overigen er met eenige lichte kwets uren afkwamen. Sluiting van een diamant-slijperij in Zuid-Afrika. Het persbureau V.-D. verneemt uit 'L.- Afrika. dat de diamantslijperij van den heer Lappeman te Kaapstad de werkzaamhe den zal staken, daar het bedrijf aldaar niet loon end is. Den werklieden is bereids ontslag aangezegd. Vrachtauto in ravijn gestort. Zes dood en. PARIJS, 30 Aug. (V. D.). Uit Ilemcen wordt gemeld, dat in Marokko een vracht auto met Marokkanen tengevolge van het. springen van een band in een afgrond stortte. Zestien personen werden gedood en vijftien zwaar gewond. Visschersboot door torpedoboot geramd. PARIJS, 30 Aug! (V.D.) Uit Toulon wordt gemeld, dat. de Frausche torpedo jager „Intrepide" in botsing is gekomen met een visschersboot. De boot werd ge ramd en in twee stukken gesneden. Do twee opvarende visschers, een vader en zoon, kwamen in het water terecht doch wisten zich zoo lang drijvende te houden tot zij door den torpedojager werden opge pikt. De nederlaag van Habib Oellah bevestigd. LONDEN, 30 Aug. (V. D.). Te Lahore ontvangen berichten bevestigen den val van Gardez. Uit Peshawar wordt gemeld, dat de troepen van Habib Oellaka bij den aanval belangrijke verliezen leden. De belegeringstroepen trokken gisteren de stad binnen. Zes honderd gevangenen vie len in handen van Nadir Ivhan. Boven dien maakte deze een groote hoeveelheid munitie, wapens en levensmiddelen buit. Huis te Algiers ingestort. PARIJS, 30 Aug. (V. D.). In den afge- loopen nacht is te Algiers een huis inge stort, waardoor 22 arbeiders-families wer den bedolven. Een tiental dooden is reeds te voorschijn gebracht. Meer dan 70 lijken zouden nog onder de puinhoopen liggen. LEIDEN, 30 Aug. Vee. Aanvoer: 783 runderen, 79 kalveren, 1329 schapen. Prij zen: S3 stieren f 190420; 189 kalf- en melkkoeien f 230—390; 163 varekoeien f175 265; 231 vette ossen f 270450, £0.60— 1.05 p. Kg.; 117 graskalvoren f3585; 11 vette kalveren f 60140, f 1.151.35 p. Kg. 65 nuchtere kalveren f 1220; 479 vette schapen f3245; 850 weideschapen f22 38; 612 mestvarkens f3265, 60 Londen- sche f 0.60Ö.66 p. Kg.; 80 zouters f 0.78— 0.83 p. Kg.; 970 biggen f 1627; 3 paar den; 3 veulens f 80; 2 bokken en geiten. Koeien: handel vlug, aanvoer matig, prijzen stroef; Schapen: handel matig; varkens: handel traag. Kaas. Aanvoer: 130 partijen. Prijzen: le soort Goudsche kaas f 5054, 2e soort f4549, le soort Leidsche kaas f5459, 2e soort f 4552, alles per 50 Kg. Aan de Stadswaag gewogen: 91 partijen, 3398 stuks, 27465 Kg. TER AAR, 30 Aug. Veiling „St. Phocas". Bloemkool 37 cent. per stuk, postelein 1.60 per 100 kg., charlotton 6.00 per 100 kg., tomaten 1.101.30 per 50 Kg., prin- seboonen 0.852.25, spekboonen 4075 cent, witte pronkers 6065 cent, snijboonen 0.601.30, snijboonen extra 2.stek 3S—41 cent per 10 kg. Augurken: fijn 8.60 10.90, komkommers 69 cent en stippel 1.35 per 25 kg. ALKMAAR, 30 Aug. Kaas. Aanvoer: 89 stapels totaal 140.000 Kg. Fabriekskaas met r.m. f46.50, boerenkaas met r.m. f48, fabriekscommissie met r.m. f 46, boeren- commissie met r.m. f 49. Handel stug. R0EL0FARENDSVEEN 30 Aug. Groen- tenveiling. Meloenen 654 ct. p. st. Toma ten A f 1.30—1.50, B f 1.20—1.10, C f 0.60 0.S0, alles p. 100 p.; Snijboonen f 0.500.55, middel f 0.95, I f 1.301.75, kassnijboonen •f 2.85, stek f 0.27, prinsenboonen f 0.70 1.35, idem z. dr. f 11.70, z. dr. II f 0.55, dubb. stam f Ö."450.65, witte pronV-booncn f 0.70, alles per 10 iTg.j Augurken fijn f 3.50 8.60, fijnbasterd f L'.'lO* basterd f 1.50, bas terd II f 1.35. grof f 1.60, bommen f 6.42— 0.16, stippel f 1.40, stippel II f 1.25, alles per 25 Kg. WOERDEN, 29 Aug. Eierenveiling. Kippeneieren: wit 6.506.80, gemengd 6.707.10. bruin 6.707.50, eenden eieren 6.006.10, kalkoeneieren 7.00 en heneieren 5.20—3.30 per 100 stuks; Aanvoer 15000 stuks. Boter 9596 cent per pond. DELFT, 29 Aug. Vee. Vette boeien 180115. kalfkoeien f 190—395, vaar- koeien 150275, magere varkens f 26 70. nuchtere kalveren 8- -26, biggen 18 —32, paarden f 100315. Rundvleesch per K.G. 1.10—0.95—0.80. Aangevoerd: 207 runderen, 16 paarden, 2 graskalveren. 58 magere kalveren, 28 schapen of 'lammeren. 531 varkens. 913 big gen 3 geiten of bokken. - Boter. Aangevoerd 103/8 en 9/16, wegende sa mep 2150 K.G. Prijs 1.90 2. 20. per K.G. Handel vlug. WIS8ELNOTEERINGEN (AMSTERDAM) (Niet officieel). BerlijP 59.41 Londen 12.0918/jg New-York 2.49.57 Parijs 9.761/2 Brussel 34.70 Zwitserland 48.031/2 Milaan 13.05 Madrid 36 761/., Oslo 66 131/2 Kopenhagen 66.42 Stockholm 66.831/» Weenen 35.15 Praag 7.381/2 Boedapest 43.55 BEURSOVERZICHT. Van gisteren- Het beeld, dat de Amsterdamsche ef fectenbeurs heden bood, verschilde aan merkelijk van dat. van gisteren. De groot ste hoek vormde zich weer in Margarine- Unies. Een der weinige fondsen, waarvan de koersen boven de vorige lagen. Onder eenige affaire werd eenige raaien tot 680 pet. verhandeld. Calvé Delft goed gedis poneerd. Daarentegen brokkelden de no- teeringen van v. Berkei's langzaam een 10-tal punten af. Kiichenmeister-waarden en de Ford-aandeelen moesten opnieuw iets van hun koers prijsgeven. De Phi- lips-waardcn bewogen zich omstreeks het laagste peil van gisteren. Do Kunstzijde- aandeelefa, lagen gedrukt in de markt. De affaire in Kon. was van zeer bescheiden afmetingen. Tabakken onregelmatig. Van de Sum&tra-soorten golden Deli-Batavia- soorten hooger. Rubbers kalm. Suiker- waarden buiten belangstelling. Amerik. ^fondsen kalm. Prolongatie 5.5 pet. Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een smartelijk Ijjden, voorzien van de H.H. Sacramenten der Stervenden, onze innig geliefde en zorg zame Moeder, Behuwd-, Grootmoede}' en Over- grootmoedc MARIA k.L\$AB* DE |0L$TF_d lei IN ^ICKT, in «den ouBerdc® van 89 Jaren, f f 1904 l"-» IT lil wil er naauj^1 k. E. "TOX SxiCKT. L. GODDIJN. Lkidex, 29 Augustus '29. 3de Haverstraat 72. De H.H. Uitvaartdiensten zullen gehouden worden op Maandag 2 September a.s. in do Parochiekerk van den H. Petrus to 8 uur en half 9. Do Be grafenis te 10 uur op hot R.K. Kerkhof. Bezoeken kunnen niet worden afgewacht. Algemeene kennisgeving. Heden overleed na e GEERTRUIDA JÖHANNA MARI/eVAN DIUjEN. in den _podet*trim van 25 W. A. VAX DILLEN' C. J. T. VAN DILLEN J. H. W'. VAN DILLEN H. L. J. VAN DILLEN Leidejt, 30 Augustus 1929 Eenige en algemeene kennisgeving. ■■■■■■■Bi

Leidsche Courant | 1929 | | pagina 3