LENIGE PRUZEN UIT WAALS' BELANGRIJKE UITVERKOOP WllilLS üiiiirf@iiriiiiarstrafit I3CM38 LS WELKE 0 ZEKEÜ ZOLLEEJ INTERESSEEREN RECHTZAKEN STADSNIEUWS Agenda R.K. SPORTWEEK 192S INGEZONDEN MEDEDEELING. Landhuisstof, 80 eM. breed, per el f 0.22 Waschechte Tafelkleeden, 90 p. stuk 0.40 Kapok voor bijvulling, per pond. 0.59 Cocosloopers, nieuwste dessins, p. el 0.55 Houten Ledikanten, 2 pers. 4.60 Molton Dekens, goede kwaliteit 0.63 Coupons Vloerzeilen, 183 cM. br. p. el 0.84 Eiken Kapstokken m. 5 koperen haken 1.55 Stadskoffers met koperen sloten f 0.36 Lederen Boodschaptasschen 0.377, Haakzijde, in vele kleuren, per kluw 0.07 Kapstokkleeden, aardige dessins, 1.74 Witte Tafellakens, per stuk 0.40 Ontbijtlakens met geki. rand 0.44 0'igebl. Tricot Mansbroeken 0.82'/., Badhanddoeken, vanaf 0.1572 Geruite Japonstoffen f 0.29 Gewerkte iVlacco Sokken 0.18 Luierstof, per el Witte Lingeriekatoen, per el 0.167, Grijze Malton, per e! 0.197., Geruite Wafeldoeken, per stuk 0.087, Manchester Mansbroeken 2.50 Witte Overhemden met piqué borst 1.49 LINQERSEEÜ Keper Jongensborstrokken. f 0.50 Keper Mansborstrokken1.— Keper Lijfrokjes 0.25 Molton Lijfrokjes0.23 Dames Nachthemden. 0.98 Dames Jeans Rokken 0.55 Witte Kinderbroekjes, Fransch model met borduursel0.20 Kindernachthemden0.32 Verkoop Lingeraën in de LicSitha! BINNENLAND Uit de textielindustrie. Een brief van de fabrikanten. Men meldt, ons uit Enschedé: De commissie uit de fabrikantenver- eenigingen heeft thans opnieuw een brief gericht tot de besturen der arbeidersorga nisaties in de textielindustrie. Deze luidt als volgt: Wij ontvingen uw brief van 5 Augustus. Inderdaad verklaarden wij ons op 29 Mei bereid te gelegener! ijd na voldoende voor bereiding over uwe andere wenschen te spreken. We hopen deze besprekingen overeenkomstig uw wensch nog in den loop van dit jaar te kunnen houden. Overigens geeft uw schrijven van 5 Augustus, even min als uw vorige brief van 19 Juli, ant woord op de vraag of de leden van uw or ganisaties dezen zomer nog 4 dagen vacan- tie willen hebben volgens ons voorstel. Het zou ons voor onze arbeiders ten zeerste spijten indien ook de zomer van dit jaar weer zonder vacantie voorbijging. Hot is echter bijna 11/2 maand geleden, dat wij u ons definitief voorstel deden en nog steeds weten wij niet of het door uwe ge zamenlijke organisaties verworpen of aan genomen zal worden. Gaarne zullen wij zoo spoedig mogelijk hier uitsluitsel over hebben. Inwisseling van oudi-model bankbiljetten en zilverbons. Het Agentschap van het Ministerie van Financiën te Amsterdam verzoekt ons op het volgende de aandacht te willen vesti gen Sedert eenigen lijd zijn de bankbiljet ten, met uitzondering van het laatst uit gegeven model, uitsluitend betaalbaar aan het hoofdkantoor van de Nederlandsche Bank te Amsterdam. Hef komt evenwel dagelijks -oor, dat deze bankbiljetten worden opgezonden naar don Agent van het Ministerie van Financiën, waardoor uit den aard der zaak een voor belanghebbenden minder aange name vertraging ontstaat. Het. Agentschap wijst het publiek er nog eens nadrukkelijk op, dat thans alleen gelegenheid bestaat tot inwisseling van beschadigde, exempla ren van zilverbons die niet meer gangbaar zijn. Deze moeten worden opgezonden aan den Agent van liet Ministerie van Finan ciën, terwijl, bankbiljetten aan de Neder landsche Bank moeten gezonden 'worden. De gelegenheid om zilverbons van het oude model in te leveren is gesloten 31 De cember 1928, zoodat oud-model zilverbons voorloopig moeten worden bewaard tot vermoedelijk binnen afzieubaren tijd de gelegenheid tot inwisseling nog eens op nieuw zal worden opengesteld. H olland—Denemarken. Met vreugde zie ik terug naar de sclioo- ne dagen, die onze Deensehe kinderen heb ben mogen doorbrengen in katholieke fa milies te midden van een bloeiend katli. leven, en mei een gevoel van innige dank baarheid breng ik den families den laat- sten afscheidsgroet op het oogenblik, waar op wij den Kederkndschen bodem verla ten. "Dank aan de families, die met liefde de kinderen hebben aangenomen en zich de offers van verantwoordelijkheid hebben getroost, die met de zorg voor een kind zijn verbonden. Dank aan het groote aantal families, die zich hebben aangeboden, om een kind te nemen, doch moesten worden teleurge steld. Dank aan allen, tl ie op een oF andere wijze behulpzaam zijn geweest met'de voor bereidende werkzaamheden. Dank aan de katholieke pers. die in hel belang der goede zaak zich buitengewoon gastvrij heeft getoond. Gesterkt in het geloof, gezuiverd in op vattingen en vervuld met goede voorne mens. als na eeno retraite, keeren de kin deren naar huis terug. Met weemoed don ken wij aan de gevaren, waaraan deze in eigen land zijn bloot gesteld. Onze goede wenschen en gebeden vergezellen hen, op dat het goede voorbeeld van een echt kath. gezinsleven, van een bloeiend kerklcven en de vriendschapsbetrekkingen hun een steun mogen blijven in hun verdere leven. Nogmaals mijnen hartelijkste n dank, mede namens de kinderen en hunne ouders. Station Oldcnzaal, 8-8-'29. PATER A. SMITS. KANTONGERECHT TE LEIDEN. Uitspraken. Overtreding der motor- en rijwielwet: P. J. C., f 10, 10 d. Overtreding der IJkwet: J. H., Katwijk, f 1, 1 d., met verb, verkl. gewicht. Met een auto rijden zonder spie gel: G. v.'V., Rijnsburg, f5, 3 d. Met een auto rijden zonder behoorlijk zichtbaar aangebracht nummer met letter: J. M. G. B., Nieuwvecn, f 5, 3 d. Geen rijbewijs vertoonen: B. G. v. d. L., Delft, f4, 2 d. Met een auto rijden zonder behoorlijk aangebracht nummer met letter: H. C. de K., Aalsmeer, f 4, 2 d. Links van den weg fietsen: C. X., f3, 2 d. Geen gevolg geven aan het 'bevel van een verkeersagent: J. B., f 1, 1 d.J. F. K., f 1, 1 d. Fietsen zonder bel: W. O., Valkenburg, f3, 2 d. Te Leiden fietsen door de "Watersteeg: W. V., f2, 1 d. Te Leiden fietsen door de Donkersteeg: J. K., Katwijk, f2, 1 d. Te Leiden fietsen over de Kamemelksbrug: C. A. v. d. M., f 2. 1 d. Te Leiden met een auto rijden door de Watersteeg: H. T., Losser, f 3, 2 d.: Tc Leiden met een wagen rijden in verboden richting: L. J. N.. Wou- brugge, f2, 1 d.; Te Leiden op een rijwiel een last vervoeren breeder dan 70 c.M.: F. W. N., f 2, 1 d. Links van den weg fiet sen en zonder tenminste één hand aan het stuur: P. de R., Noordwijk, f 3, 3 d. en f 1, 1 d. Geen munmerbewijs vertoonen: D. de K., Hoofddorp, f4, 2 d. Varen zon der vergunning: J. R., f 3, 2 d. Overtre ding der leerplichtwet: J. S., 'Noordwijker- hout, f5 3 d.; C. B, wed. P. v. d. B., f3, 2 d. Overtreding der politie-verord. van Noordwijkerhout: J. O. C., f 3. 2 d. Met een auto rijden zonder verlicht nummer met letter en zonder rood achterlicht: G. A., Noordwijk. 2 maal f 4, 2 maal 2 d. Met een auto rijden zonder rood achter licht: R. W. S., Bloemcndaal, f4, 2 d. Met een auto rijden zonder verlicht num mer en letter: G. A. v. d. D.. Wassenaar, f-l, 2 d. Met een auto geen signaal geven wanneer de voilicheid van het verkeer zulks vordert: J. M. S., Haarlem, f 5. 3 d. Overtreding der verord. Noordwijk rege lende <Tc volkshuisvesting: W. F. B., Noordwijk, f 5, 3 d. Overtreding der ar beidswet: J. TT. C. Z., f5, 3 d.; C. la B., wed. C. v. M., f 10, 10 d. Fietsen zonder licht: C. de B., Voorschoten, f 1.50, 2 d. Met een auto rijden zonder spiegel: D. V., Veur, f5, 3 d.: E. Th. J. v. L., Alk maar, f 5, 3 d. Loopen op verboden grond: M. v. V., Katwijk, f3, 2 d.; T. G., f3, 2d.; P. v. d. A. en W. H.. Haarlem, ieder f 3, 2 d. Overtreding der IJkwet: H. O., Kat wijk, f 1. 1 d., met verb, verkl. gewicht. Overtreding der Leerplichtwet: N. H. v. S., Warmond, f5, 3 d.; J. de R., f4 2 d.; F. v. E, Rijnsburg, f7.50. 5 d.; C. A. M., wed. A. v. d. M., Valkenburg, geen straf; C. J. R.. wed. W. V., Sassenhcim, f5, 3 d. Overtreding der invaliditeitswet: C. T., vr. v. d. L., f 5, 3 d.; H. J. M. K., f5. 3 d. Openbare dronkenschapP. J. M.. f 5, 3 cl. Overtreding der verord. Leiden op de straatpolitie: L. J. F. v. L., f 1, 1 d. Te Noordwijk zonder vergunning venten: L. D., Amsterdam, f 1, 1 d.; L. F. C., f 1, 1 d. Met een auto rijden over een gesloten weg: P. A. de II., f3, 2 d. Openbare dronken schap: I. L.. f5, 3 d. Overtreding der verord. Leiden op de straatpolitie: II. A. H., f 1, 1 d. Fietsen zonder licht: C. K., f 2, 1 d.; H. J. W., f2, l d, Overtreding, verord. Leiden op de straatpolitie: J. V., f 1, 1 d. Openbare dronkenschap: J. de R., Zoeterwoude, f5, 3 d. Een auto onbe heerd laten staan met werkenden motor: J. C., Noordwijk, f 5, 3 ,d. Te Leiden fiet sen over een verboden brug: F. L., f 1, 1 d. Te Leiden fietsen op de klinkerbestrating: G. B., f 0.50, 1 d.; W. F. P., f 0.50, 1 cl. Te Leiden op een rijwiel een 2den per soon vervoeren: A. B., f 1, 1 d. Te Leiden in een openbaar water zwemmen: A. H. J. S., f 0.50, 1 d. Te Leiden fietsen op een trottoir: W. J. v. G., f 0.50, 1 d.; W. I., f 0.50, 1 d. Te' Leiden fietsen op een klin kerpad: L. D. B., f 0.50, 1 d.; X. v. d. B., f 0.50, 1 d.: J. K., f 0.50, 1 d. Fietsen zon der belD. J. v. d. P., f 1, 1 d. Fietsen zonder reflector: M. v. d. L., f2, 1 d. Te Leiden een_ auto onbeheerd laten staan met werkenden motor: W. M. V., vrijspr. Openbare dronkenschap: J. v. d. B., f5, 3 d.; H. J. J. M., fo, 3 cl.: H. V., f 5, 3 d. Fietsen zonder licht: J. M. O:, f 2, 1 d. Te Leiden fietsen over een verboden brug: J. v. O., Oegstgeest, f 1, 1 d. Te Leiden fietsen over een trottoir: D. D., f 0.50, 1 d. Fietsen zonder bel: A. J. S., f 1, 1 d. Te Leiden fietsen op de Kamemelksbrug: A. 0„ Zoeterwoude, f 1, 1 d. Overtreding der arbeidswet: J. de N., 9 maal f0.50, 5 d. Wetenschappelijke Berichten ERNST WERNER VON SIEPylENS. De uitvinder van de electrische tram. "Werner Siemens werd 13 December 1816 te Leuthe bij Hannover geboren als oudste zoon van den pachter der domeinen Chris- tiaan Ferdinand Siemens. Hi.i bezocht in Lübeck het gymnasium en trad in 1834 als vrijwilliger in dienst bij dc artillerie te Maagdenburg. In 1835 ging hij voor 3 jaar naar'de artillerie-krijgsschool te Berlijn en wijdde zich naast zijn militaire vorming speciaal aan de studie van wiskunde, me chanica en scheikunde. In 1838 keerde hij als artillerie-officier naar Maagdenburg terug, maar werd spoedig vanwege zijn uit stekende technische bekwaamheid naar de technische afdeeling te Spandau en later naar Berlijn overgeplaatst. In 1841 ontdekte hij een nieuwe methode voor het galvanisch vergulden en verzilveren, en vestigde, hoe wel nog artillerie-officier, met Hennige-r in Berlijn een kleine fabriek, de eerste in Duitschland, waar deze methode practische toepassing vond. De algemeener wordende toepassing van de electriciteit in de tele graphic wekte zijn aandacht en spoedig deed hij op dit gebied nieuwe uitvindingen. In opdracht van de legercommissie legde hij verschillende boven- en ondergrondsche telegraaflijnen aan. In dien tijcl viel ook juist de uitvinding van een machine om ko perdraden met gutta p.ercha-te omgeven. In 1848 legde Werner Siemens in de haven van Kiel de eerste onderzee-sche mijn aan met electrische ontsteking, en bouwde hij als commandant van de vesting Friedrichs- ort de later beroemd geworden batterijen tot steun van de haven van Eckernförde. In 1849 nam hij ontslag uit den militairen dienst en wijdde zieb geheel aan de in 1817 met. den technicus Httfsko opgerichte tele, graafmaatsehappij Siemens en Ha-lske in Berlijn, welke onder zijn leiding spoedig een enorme vlucht nam. Dank zij het vele werk van Siemens kwamen uit deze werk plaatsen alle nieuwe vindingen op het ge bied der electro-techniek. Werner Siemens verkreeg in I860 het cere-doctoraat van de Universiteit te Berlijn, en werd in 1S74 tot gewoon lid van de Berlijn-che academie van wetenschappen benoemd. Tn 1888 werd hij door keizer Frederïk II in den erfelijken adelstand verheven. Door de schenking van een kapitaal van M. 500.000 maakte hij de oprichting van een physikalisch- technisch laboratorium in Charlottenburg mogelijk. Hij stierf op 0 December 1892. 50 jaar electrische tram. In 1S79 was het aan Werner Siemens gelukt om de ronddraaiende beweging van een electro-motor op de wielen van een voertuig over te brengen, om op deze wijze een vooruitgaande beweging te ver krijgen. Het eerste mode! van een electri sche tram kwam uit op de nijverheids- tentoonstelling van 1879 te Berlijn. De tram bewoog zich voort op 2 rails, terwijl midden hiertusscben geisoleerd een derde rails was aangebracht voor toevoer van den electrischen stroom, welke werd op genomen door den electro-motor door mid del van een koperen sleepstuk. Een goede isolatie van de derde rails was niet mo gelijk; groote strooinvorliezen waren hier van het gevolg. Bij den bouw van den tweeden trambaan in Charlottenburg ging 'Siemens er dan ook toe over om den electrischen stroom op geheel andere ma nier toe te voeren, en wel door middel van twee koperen draden welke boven den trambaan geïsoleerd waren opgehangen. Op den tramwagen werden twee geiso- lecrde koperen snoeren aangebracht, wel ke ieder met een koperdi-aad in verbin ding kwam. Een belangrijke verbetering bracht het Amerikaanschc systeem, het zoogenaamde „Trolley" systeem, waarbij tevens maar een electrische draad wordt gebruikt. De beugel wordt tegen den draad aarfgedrukt door middel van tv. ee spiraal- vecren, welke op het dak van den tram wagen zijn aangebracht. De breede beugel met sleppcontact fs weer van Siemens en Halske afkomstig, in welk beugelsysteem telkens weer veranderingen worden aange bracht. Verschillende tramwegmaatschap pijen houden het tegenwoordig trouwens nog bij de smalle katrol, welke langs den electrischen draad loopend, den electri schen stroom opneemt. In het jaar 1881 legde Siemens de eerste vaste tramlijn aan, tusschen het „Anhalter Bahnhof" en de kadettenschool in Grosz-Lichterfelde, bij Berlijn. Ondanks de levendige belang stelling van het publiek, kon het trambe drijf zich in Duitechland in den eersten tijd niet inburgeren. Intusschen werd in Amerika in 1885 de eerste electrische tram baan geopend van Windsor naar Baltimore, en hier maakte deze electrische tram zoo'n opgang, dat vrij spoedig al de paarden trams door het meer moderne vervoermid del verdrongen waren. In den laats ten tijd ziet men er weer groote bezwaren in, om in cle nauwe cen tra der groote steden vaste trambanen te bezitten. Deze worden dan ook reeds veel verdrongen door autobussen, terwijl in den allerlaatsten tijd ook in Holland de zoo genaamde trolley-bussen worden ingevoerd. LEIDSCHE PROCESSIE NAAR ST. JEROEN. Gisteren heeft de jaarlijksche processie van Leiden en omgeving naar de reliquiën van den H. Jeroen te Noordwijk wederom plaats gehad. Dat het aantal deelnemers ongeveer honderd meer bedroeg {lan het vo rig jaar, is een bewijs, dat deze processie zich in een steeds groeiende belangstelling mag verheugen. Te half tien werd in de parochiekerk te Noordwijk de Plechtige Hoogmis tot inten tie der pelgrims opgedragen door den zeer- eerw. heer I. Meijer, pastoor te Zoeterwou de aan den Hoogen Rijndijk, met assisten tie van de zeereerw. paters Mulder en yan Lubeek als diaken en subdiaken. Onder de Hoogmis werd door den wel- eerw. heer J. F. van Da el, kapelaan te Zoeterwoude, een predikatie gehouden over de navolging van den H. Jeroen. Te 1 uur trokken de pelgrims in proces sie naar het martelveld van St. Jeroen, ge legen op de buitenplaats „Calorama", waai de zeereerw. pater J. Mulder, kapelaan al hier, tot hen sprak over de groote gave des geloofs. Na terugkeer in de kerk werd in den tuin der pastorie dc plechtige omgang met de H. Reliquiën gehouden, die besloten werd met de gezamenlijke vereeving der II. Over blijfselen. Te kwart voor vijf werd het Plechtig Lof. waaronder processie met het H. Sacrament in den tuin der pastorie, ge celebreerd door den zeereerw. heer A. Leu- sen, pastoor alhier, met assistentie van ka pelaan van Dael als diaken en den wel- cerw. pater Ruygrok als subdiaken. Dc ge- heele bedevaartsdag werd begunstigd door heerlijk zomerweer. Tot liet groote succes heeft zeer zeker niet weinig bijgedragen de zorgvuldige regeling door het bestuur, terwijl een bijzonder woord van hulde toe komt aan het zangkoor der meisjescongre gatie van de St. Jozefkerk, dat op voor treffelijke wijze alle plechtigheden opluis terde door keurig uitgevoerde Gregoriaan- sche en meerstemmige zang. Te kwart over zes keerden alle pelgrims hoogst voldaan huiswaarts. De winkelsluiting op 15 Augustus e.k. Het bestuur van de afdeeling Leiden van den Nederl. R. K. Bond van Handels-, Kantoor- en Winkelbedienden „St. Fran- ciscus van Assisic" heeft aan de H.H. werkgevers in het winkelbedrijf een circu laire gezonden, waarin zij worden verzocht om op 15 Augustus, den feestdag van O. L. Vr. ten Hemelopneming, hun winkels 1e sluiten en/of het R.K. personeel vrijaf te geven. Handels-, Kantoor- en Winkelbedienden. Wij herinneren aan de op hedenavond 8.15 uur in het gebouw der Zitavereeniging (Lange Picterskerkkoorsteeg) per annonce u i tg e s ch r e v e n vergadering. ^andelsregister K. v. K. Opheffing 3107. Fa. F. J. E. Keuls Co., Leiden, Hooigracht 30, Wijnhandel. Locaal Rijkstelefoor.net Leiden. Opgaaf van nieuwe aansluitingen in de maand Juli 1929: 2S17 W. F. Devilee, Haagweg 45a. 549 J. Glasbergen CV.., Nachtegaallaan 18 2810 H. E. van der Heide, Prins Hen driklaan 22, Oegstgeest. 2815 K. Hiddink, Haarlemmerstraat 83. 1080 J. J. Macdaniël, Dorpstraat 68 te Oegstgeest. 2820 W. XoordhoekHegl, Nachtegaal laan 12. 2710 N.V. N. L. Courant, Breestraat 123. 2805 Postgebouw, Station H. IJ. S. M. 2819 E. G. Schaapman, Terweeweg 35 te Oegstgeest. 2813 Prof. Dr. H. W. Siemens, Oegst- geesterlaan 10. 2807 H. II. Tieleman, Breestraat 151a. 2816 Mevr. Wed. Schmidtborn v. Altena Lijsterstraat 29. 2808 A. Verbeek, Terweeweg 82 Oegst geest. Voor het examen hoofdakte is te Den Haag geslaagd de heer H. Kriek, alhier. LEIDEN. Vrijdag. R. K. Bond van Handels-, Kan toor- en Winkelbedienden, gebouw Zitavereeniging, Lange Pieters- kerkkcorsteeg, 8.15 uur. Dc avond-, nacht- en Zondagsdienst der apotheken wordt van Maandag 5 tot en met Zondag 11 Augustus waargenomen door de apotheek van den heer W. Pelle, Kort-Rapenburg 12, telefoon 594. TE LEIDEN. Gezien de goede resultaten, welke wij de laatste 2 jaren bereikt hebben met het houden van een z.g. Sportweek, is be sloten, zoo'n sportweek ieder jaar opnieuw te houden. Wij weten nu allen wel, dat het organi- seeren van een sportweek veel vergt van de uitvoe'rders, doch waar hiermede goede resultaten bereikt worden voor onze jeugd organisatie, is het ook wel de moeite waard hiervoor te werken. Bovendien hebben wij ons steeds mogen verheugen in de medewerking van vele stadgenooteh, inzonderheid de Leidsche Courant. Wij zijn dan ook weer zoo vrij een beroep te doen op alle geloofsgenooten ons zoo ruim mogelijk steun te verleene^ opdat wij weer een schrede nader komen tot ons doel, n.l. de geheele Roomscl» jeugd welke iets voor sport voelt, onder te brengen in Roomsche vereenigingen. Wij hebben al meermalen betoogd, dat het vooral de taak der ouders is, de kin deren in onze vereenigingen te brengen en er angstvallig voor te waken, dat in de neutrale vereenigingen gaan. Laten de ouders ons dit jaar nu eens flink hel pen door hun kinderen, welke nu nog i neutrale vereenigingen zijn, te bewegen l ons te komen. Bij ons is voor allen plaat A.s. Zondag om 12 uur heeft er een o ij een komst plaats van alle sportleden, j wel voetballers, gymnasten en athletiekers, in de Graanbeurs. Stuurt hen daarheen en laten zij zich daar opgeven. Het voorloopige programma der sport week luidt als volgt: Vrijdag 6 September: 's avonds 8 uur optocht. Zaterdag 7 September: 's middags Sin- gclloop door Rood-Wit. Zondag 8 September: Voetbalwedstrij den en gymnastiek-demonstraties. Dinsdag 10 September: Film-avoncl. Woensdag 11 September: 's middags Kinder-matinée; 's avonds feestav „Rood-Wit" en „Klim-op". Donderdag 12 September: Jaarfeest „Leiden". Zondag 15 September: Atletiek-wedetrij- den „Rood-Wit"; 's avonds: uitvoering „Jeanne d'Arc". Zondag 22 September: Volksspelen. Ter dekking van de groote kost welke zoo'n propaganda-week meebrengen, hebben wij wederom een verloting geor ganiseerd en wekken wij onze stadgenoo- ten op allen één of meerdere loten te ne- Ook zouden wij zeer gediend zijn met artikelen, welke geschikt zijn voor prijzen. De leden onzer sportvercenigiugen vra gen wij om allen mede te werken, door veel loten te verkoopen, prijzen te be machtigen, doch vooral door nieuwe leden aan te werven en zelf met uwe vrienden en huisgenooten alle gebeurtenissen in dc Sportweek bij te wonen. Het Uitvoerend Comité der R. K. Sportweek. Bijdragen voor de R. K. Sportweek te zenden aan: G. P. BERGERS, Douzastraat S Correspondentie aan: TH. BERGERS, Hooge RijndijS| F 174b, Zoeterwoude.

Leidsche Courant | 1929 | | pagina 2