vo Po eerw. voorloopig slechts de kerk bouwen. De bouw hiervan werd dan ook aan een alhier gevestigd aannemer gegund. Tijdens den bouw was zijnecrw. bijna dagelijks op het werk aanwezig, om de werkzaamheden, welke goed vorderden, gade te slaan en om over verschillende onderdeden zijn meening of wensch kenbaar te maken. Tot zijn groot genoegen was alles op den bepaalden tijd klaar. Ja, maar gehéél klaar was er nog niets. Enkele paters kwamen assisteeren en be grepen niet, dat ze in zulk een pastorie moesten logeeren. De schaafbank stond in de ontvangzaal en het fornuis midden in de keuken, want de schoorsteen was nog niet af. Maar de eerste H. Mis werd opge dragen, 9 December 1916. Door een stoet van ruiters en fietsers werd zijneerw. afge haald van St. Victor, in een gesloten auto, veilig beschut tegen de koude. Men herin nert zich nog de plechtige installatie door den Hoogeerw. Deken Zondag van Voge lenzang. De parochianen werden aange spoord dit kerkgebouw, toegewijd aan den Heiligen Joseph, den machtigen Kerk-pa- troon, toch altijd passend te versieren, niet enkel door bloemen of gaven, maar vooral door er veel te komen. Nog in December 1916 werd aaa den zelfden aannemer opgedragen den houw van een achtklassige jongens- en meisjes school, onder leiding van denzelfden ar chitect der kerk C. H. Bobbers. Ook daar is hard aan gewerkt en September 1917 werd de school in gebruik genomen. Gelijk werd toen achter deze school een Zuster huis opgetrokken, waar zusters van „de Voorzienigheid" hun intrek namen en het onderwijs verzorgden. 21/a jaar hebben deze Zusters daar gewoond. Door ziekte en an dere omstandigheden hebben zij hun plaate afgestaan aan de Zusters Dominicanessen, welke er thans nog verblijven. 5 Aug. 1920 kwamen deze hier. Toen waren op de school nog jongens en meisjes bijeen. 1 Oct-ober 1921 namen zij ook de Wijkverpleging op zich. 1 Sept. 1922 werd de school gesplitst en thans zijn de jongens- en meisjesschool institutioneel en administratief geheel ge scheiden. De jongens kwamen onder lee- ken-leiding. Pastoor Quant zat intusschen niet stiL Zijn kapelaans, resp. de weleorw. heeren Melchers, Dessing, Peperkorn, Polder, van Schaik, Kluivers en de tegenwoordige van Stralen, verlichtten zijn taak vooral inzake de kerkelijke bedieningen, hij zelf bestuur de met krachtige hand tactvol zijn parochie en deed alles wat hij vermocht voor haar groei en welvaart. Door onvermtfeid werken en sparen kreeg hij, nu twee jaren geleden, de kruiswegstaties voltallig: prachtig schil derwerk van Mr. C. Dunselman, met ver schillende passende neven-schilderingen en versieringen. Bij zijn zilveren feest, 15 en 16 Maart 1924, (een onvergetelijke dag voor allen die het meemaakten) was het nieuwe orgel gereed. 3 nieuwe, marmeren aJtaren werden opgesteld. Het priesterkoorgij, parochianen, die steeds zoo gul gelden of- ferdet voor de versiering van uw godshuis, gaat allen toch eens kijken, zoo vóór of na Mis of Lof, vlak aan de Communiebank, dan eerst zult ge zien hoe prachtig, heer lijk mooi uw priesterkoor is. Enkele we ken geleden is de laatste hand er aan ge legd. 56000 ceramiok-tegeltjes van aller hande kleur zijn, verwerkt in den vloer, zij wanden en aebter-waud zijn gesierd, boven met het mooiste schiS-erwerk, beneden met de mooiste tegels, zacht groen en goud gerand, met symbolische voorstellingen uit onze mooie liturgie. O. 't is alles symboliek haast in deze kunst-werken. In het gewelf boven het hoog-altaar bewondert ge de prachtige uitbeelding der negen koren der engelen, van de aartsengelen twee, Michaël en Gabriël. Maar gaat zelf zienen ge zult ge troffen worden. Enlaten alle parochia nen zorgen, dat deze versiering geheel de onze wordt. Het werk is pas klaar en nog zijn alle onkosten niet geheel gedekt. Dat •mag niet zoo blijven. Nog is vermeldenswaard heb t-ot stand tomen van de oentrale verwarming in d-e kerk. Wij allen hebben in den afgeloopen winter het genot daarvan ondervonden. Nu had niets of niemand in de kerk last van koude of vocht. Nu was 't goed. Beschouwen we nu, bij een plechtigen dienst, de heilige handelingen op het schit terend verlichte priesterkoor van onder de stralende lampen-bogen der Romaansche gewelven en zien en hooren wij den Heili gen Dienst, de priesters in hunne kostbare gewaden, de kerkruimte gevuld met de machtig-trillende accoorden van het klank volle orgel, dan voelen we allen hoe we God moeten danken voor den Priester, dien Hij ons in den persoon van onzen pas toor. die zoovéél voor ons deed, heeft ge schonken en hoe ons parochiefeest vooral ook voor onzen herder een on verge-tel ijken dag moet zijn. Kind verdronken. Vrijdagmiddag werd omstreeks 6 uur een lijkje drijvende gevon den tusschen een paar schuiten, gelegen aan de kade van de Scliipperssloot. Het werd herkend als de zes-jarige Jantje Dui venvoorde. Zijn vader, die dichtbij aan de Havenstraat woont, kwam spoedig en droeg zelf den droeven last huiswaarts. Sacramentsprocessie. In de St. Bavo- parocbie wordt morgen (Zondag) de jaarlijk- sche Sacramentsprocessie gehouden. De heele week is er gewerkt om de lanen tus schen de paviljoens, welker randen toch al zoo mooi prijken met struiken en bloemen, door het plaatsen van vlaggen en wimpels zoo schoon mogelijk te maken. De dorpelin gen hebben hun late bloemen gegeven tot meerdere versiering en, volgt nu goed weer, dan zal de processie zeker slagen en zul len, evenals andere jaren, vele belangstel lenden weer ten zeerste getroffen worden. ALKEMADE. Geboren: Anna Maria, d. van J. A. Hillobrand en M. C. van der Ploeg. Ondertrouwd: A. de Blaey 23 j. en M. Vuyk 22 j. F. P. Huigsloot 29 j. en J. A. AValraven 28 j.' Gehuwd: N. Bakker 31 j. en O. W. Sehafer 29 j. G. Th. Deters 24 j. en O. G. J. Wortman 21 j. J. P. Kennis 24 j. en H. J. van der Zwet 21 j. INGEZONDEN MEDEDEELING. 6RGDTEN C*T 7 MET SCH/TTE REMDE 5 Philips Radiotoestellen ^het Luid»pretóer 5 Prima Rijwielen. - 5/Gouden kjïorlog^s. lO Geldprijzen van f 25.2ilveren|fHorlogël^— 50 Geldprijzen van f 10.--J? - lOO Geldprijzen van f 5.- - 200 Geldprijzen van f 2.50 lOO.OOO CRESCENT CIGARETTES Verdeeld in ÏOOO prijzen van lOO stuks, BUITENDIEN NOG EXTRA PRIJZEN Vraagt voor 6 Juni a.s. inlichtingen met onderstaande bon fl -1 - - - - - -- Na 6. Juni a.s. is het te laat. HILLEGOM. De burgemeesterswoning. Aan een voor enkele dagen door ons gedane mede- deeling aangaande de nieuwe burgemees- fcerswoning kunnen wij het volgende toe voegen: Inderdaad is door Mr. D. F. Pont de villa „Casa Cara" gekocht en zal de Bur gemeester en diens gezin zich daar vestigen. Dit geschiedt echter voor korter of langer tijd. Dit hangt nJ. ai van de beslissing van Ged. Staten of van de Kroon in ver band met de eventueel te veranderen canon inzake bouw eener villa voor den Burge meester aan „de Hoedendoos". De Burge meester, evenals de Raad, achten de hou ding van het college van Ged. Staten zoo eigenaardig, dat men met spanning de eind uitspraak tegemoet ziet. De Burgemeester is stellig voornemens een eigen villa daar te doen bouwen, indien de mogelijkheid ge opend wordt, in welk geval de thans aan gekochte villa van bewoners verandert. De conclusie als zou do beslissing van Ged. Staten en Kroon den Raad en diens voor zitter onverschillig zijn inzake „de Hoeden doos" is dus niet juist. In ieder geval ver heugt het de burgerij, dat de Burgemees ter binnen korten tijd blijvend met de zij nen in haar midden komt. De Hillegommerbrug. De Hillegom- merbrug is voorzien van een nieuw houten dek. Het is even hoog gemaakt als de tram baan. Een en ander is in enkele dagen vol tooid, ondanks het drukke verkeer aldaar. Wij gelooven niet, dat er nu spoedig aan de groote verbreeding van den weg daar binnenkort zal worden begonnen. Geboren: v. van J. M. Dekker-Kaan dorp. z. van M. Stroombergen-Van Kam pen. z. van E. van den Berg-Veen. Ondertrouwd: G. J. Topper en W. M. van Lierop. W. Aanhane en C. P. van der Linden. Getrouwd: F. W. Hoogveld en E. W. van der Hulst. Overleden: M. Oosterom-de Jong vr. 75 j. D. C. Wiedemeijer-Metboret vr. 26 j. A. A. Schuit vr. 2 j. KATWIJK AAN DEN RIJN.3 Wettelijk schoolverzuim. Op het einde van het schooljaar, 31 Maart, waren enkele der leerlingen van een der scholen alhier „met groot verlof" gegaan. Echter juist in die dagen had een wijziging der leer plichtwet plaats gehad, welke wijziging volgens de meening van het waarnemend hoofd, nog niet van toepassing was op be doelde „groote verlofgangers". Later bleek het tegendeel, zoodllt deze leerlingen wet telijk werden opgeroepen om nog een jaartje in de schoolbanken plaats te nemen. Hier aan voldeden enkelen niet met als gevolg aangifte door het hoofd der school aan de Inspectie met het. verdere verloop hiervan. Het feit doet zich voor, dat er leerlingen bij zijn, die thans voor de derde maal in dezelfde klas zullen worden geplaatst, waarvoor men weinig animo heeft. Wat het verloop zal zijn weten we nog niet. Wel staat het vast dat er leerlingen bij zijn, die, nadat zij hun congé gekregen hebben, niet zullen terugkeeren. Radio. Melden we eenige dagen gele den het succes, dat door bemiddeling van den correspondent der K.R.O., den heer O. Braun, en met behulp van eenige welwil lende jongedames was behaald, thans kun nen we de einduitslag dezer actie mededee- len. Deze is dat bijna alle Katholieke luiste raars lid zijn geworden van den K.R.O. en dat het aantal leden-begunstigers (nie-t- luisteraars) 104 bedraagt. Een mooi succes. Overwogen wordt thans tot oprichting van een afdeeling van den Bond van R. K. Ra- diovereenigingen over te gaan. Zanderij. De werken aan de Zanderij, voornamelijk het maken van den haven langs den Valkenburgerweg, trekken veel belangstelling. Het is ook werkelijk de moeite waard te zien werken de nieuwste machines, die graafwerk verrichten, waar voor, indien dit door menschenhanden moest worden gedaan, zeker een 50 tal werklieden noodig zou zijn. De zandtreinen, dio het zand en de klei uit de haven vervoeren, brengen zulks in de duinen, om het daar in diepe holen te storten, waaruit het later, naar we vernemen, bij het eindigen dezer werken, weer weggehaald zal worden. Dit zal intusschen nog wel wat duren. Naar we vernemen zullen deze zanderijwerken minstens 25 k 30 jaar vorderen. Tuinbouw. Begonnen de veilingen der Tuinbouwver. normaal rond 16 Juni, thans is gemakkelijk te zien dat deze datum dit jaar aanmerkelijk later zal zijn. Volgens be rekening zal zulks wel niet eerder plaats hebben dan in de laatste dagen van Juni, mogelijk wel 1 Juli. Het staat er met de eerste producten, de vroege aardappelen en do bospeen, nog allesbehalve gunstig voor, en, wanneer niet spoedig regen komt, zal niet alleen het gewas zeer laat doch ook maar middelmatig kunnen zijn. KATWIJK AAN ZEE. Rumoerige werkers. Ieder jaar gaan in dezen tijd groote groepen van jeugdige personen naar „de straatweg" namelijk Sassenheim, Lisse, Hillegom om daar in de bollenvelden en werkplaatsen arbeid te verrichten. Met vrachtauto's heeft het ver voer plaats, vice-versa. Wie al eens ken nis gemaakt heeft met dit volkje, weet dat dit reizen niet zoo stillekens gaat, doch dat men ver in den omtrek het gaan of komen kan hooren. De plaatsen van vertrek en van aankomst zijn geen plaatsen om in dien tijd zijn rust te zoeken. Bewoners van Var- kevisserstraat en Annastraat, waar het punt van samenkomst was, klaagden bij de politie over de herrie in den vroegen morgen gemaakt. Vandaar dat de „stand plaats" thans is Nieuwen Duinweg, dus uit het bewoonde gedeelte. Volgens sommigen is deze plaats tijdelijk geschikt en zal dan overwogen worden de plaats van vertrek of samenkomst te stellen aan de z.g. 4de paal, een kwartier ten Zuiden der Vuur toren. LISSE. Bollenveiling. Gisteren had alhier de jaarlijksche bollenveiling plaats ten bate der R. K. Kerk, R. K. Armen en St. Elisa- bcthvereeniging. Voor de kerk was de op brengst ƒ5102; voor de armen 2666 en voor de St. Elisabethvereeniging 2419, terwijl voor het gebruik van het patronaat, waar een gedeelte der veiling werd ge houden, een paar extra koopjes werden ge veild, welke opbrachten 145. Te zamen al/00 10.332. Aanrijding. Gisternamiddag reeds een jongen, S. genaamd, achter een voermans wagen per fies. Plots schoot hij achter den wagen vandaan en werd aangereden door een vrachtauto. Bewusteloos werd de jongen binnengedragen bij v. S.; genees kundige hulp werd gehaald. Het rijwiel was gewoon in duigen. OUDEWETERING. Waterverontreiniging. Ondanks het feit dat er ook hier ter plaatse groot gebrek aan goed drinkwater heerscht, blijken er toch nog personen te zijn, die zich niet ontzien het vaartwater, waarop de meeste inwoners ten behoeve van het huishoude lijk gebruik zijn aangewezen, op onverant woordelijke en geheel onnoodige wijze te verontreinigen. Zoo kon men dezer dagen een reeds half vergaan lam en een dito kip in de wetering zien drijven. Het valt na- tuurlijk niet met zekerheid te zeggen, dat deze dieren hier ter plaatse in het water zijn geworpen. We mogen echter de hoon uitspreken, dat een dergelijk onsmakelijk gezicht de inwoners voortaan bespaard zal blijven. Muziekvereeniging „Eruditio". Dezer dagen waren wij in in de gelegenheid het muziekcorps „Eruditio", dat, gelijk men weet, tegen het einde van het vorig jaar 1s of-gericht, voor het eerst in het openbaar te aanhooren, n.l. bij gelegenheid van een serenade, welke aan een der leden bij ge legenheid van dien9 huwelijk werd gebracht. Dat „Eruditio" in het openbaar durft te ver schijnen, bewijst op zichzelf reeds, dat er flinke vorderingen zijn gemaakt, anders zou de directeur zulks niet hebben toege staan. Inderdaad waren de uitgevoerde muzieknummers het aanhooren ook wel waard. Natuurlijk was nog niet alles onbe rispelijk, doch menig toehoorder viel het resultaat reeds zeer mee. Zoo voortgaan de belooft de vereeniging na nog eenigen tijd van ernstige studie wel in staat te zijn een goed concert te geven. We zullen ho pen, dat de leden in hunne studie zullen volharden. RIJNSBURG. GEMEENTERAAD. Grondverkoop De kwestie over de motorbrandspuit Loonsver- hooging. Voorzitter: de burgemeester. Aanwezig: alle leden. De vergadering wordt door den voorzit ter met gebed geopend. Daarna worden de notulen der vorige vergadering door hem voorgelezen, welke ongewijzigd worden vastgesteld. De voorzitter doet vervolgens mededee- ling van de ingekomen stukken. O.m. is ingekomen een verzoek van den heer G. van Heijer alhier, om het gedeelte Oude Vliet, voor zijn woning, dat pas ge dempt is, tegen billijke vergoeding aan hem in huur af te staan, of wel te verkoopen. Besloten wordt dit schrijven te renvoijee- ren aan B. en W. ter fine van advies. Van den heer G. van Zuijlen, Oegstgees- terweg alhier is ingekomen om kerzoek om aan hem in koop af te staan een perceel bouwgrond aan den Buitenweg, groot 300 vierk. M. B. en W. stellen voor, den gevraagden grond af te staan tegen 4.50 per M2. en onder voorwaarde, dat deze binnen een jaar bebouwd moet zijn. Dit voorstel wordt z. h. s. aangenomen. Namens B. en W. biedt de voorz. den le den het gemeenteverslag over 1928 aan, waarvan besloten wordt het onder de leden te doen circuleeren. Hierna komt int behandeling het voor stel van B. en W., tot beschikbaarstelling van gelden voor aanschaffing van een mo terbrandspuit, omdat de meeningen ver deeld zijn omtrent de aanschaffing van oen spuit van 2000 of 3000. B. en W. stellen voor 2000 beschikbaar te stellen, omtrent welk voorstel in de vorige vergadering de stemming staakte. De heer C. D. v. d. Vijver vraagt, waarom B. en W. niet zijn gekomen met het voor stel een bepaalde spuit aan te koopen. Er zijn toch demonstraties gehouden, bespre kingen met deskundigen gevoerd en in lichtingen ingekomen van fabrikanten. Wanneer nu B. en W. met oen bepaald voorstel, met vermelding van de gronden voor deze voorstellen komen, dan zou dit de taak van den Raad vergemakkelijken. Wethouder S. Schoneveld verwijst naar de besprekingen van de vorige vergadering waarop de heer v. d. Vijver niet tegenwoor dig was. In deze vergadering waren de meeningen verdeeld, en omdat op de bc- grooting maar 2000 voor dit doel was uit getrokken, achten B. en W. het noodig, dat eerst principieel werd uitgemaakt of do Raad voor een eventueele aankoop be reid was 3000 toe te staan. Het voorstel tot afschaffing was het volgende piint van de agenda. De heer v. d. Vijver acht dit niet juist. De beslissing omtrent de aan te schaffen spuit moet los staan van de kosten. Daar om spijt het spr., dat er geen advies is van B. en W. Wanneer deze 2000 voldoende achten, is er voor spr. geen reden voor een grooter bedrag te stemmen, maar wanneer B. en W. een grootere spuit noodig achten, mag 1000 geen beletsel zijn. Bij meerdere raadsleden bestaat omtrent deze kwestie een andere opvatting dan bij B. en W„ wat tot een zeer langdurige dis cussie leidt, zonder dat partijen hun stand punt prijs geven. Op verzoek van den heer v. d. Vijver doet de voorzitter mededeeling van de rap porten van den deskundige, en de gevoerde correspondentie met fabrikanten en de Brand weervereeniging. Na ampele bespreking wordt het voor- elke She- Tl: stel van B. en W. in stemming gebracht verworpen. De heer v. d. Vijver ste blanco. Thans stellen B. en W. voor, over gaan tot aankoop van een „Magyrusbray, j,0ev spuit" van de firma Geesink te Wcesp. Dit voorstel wordt met 82 stemim verworpen, voor stemden de heer T. En en wethouder J. van Klaveren. Vervolgens stelt de heer K- DeCi, voor een brandspuit aan te schaffen ^3S. de firma Bikkers te Rotterdam, welk vooi jjns stel gesteund wordt door Dr. H. G. T ker. De heer v. d. Gugten meent ook, dat i tot nu toe opgedane ervaring met de firn Leie] Bikkers bijna geen andere handelwijze to laat. Hot voorstel in stemming gebral 1 wordt aangenomen met 101 stem. Tegen Wethouder van Klaveren. In behandeling komt een verzoek gemeentewerklieden A. van Egmond en Filius, om hun loon te verhoogen 1500 per jaar. Het voorstel van de meerdex-heid van en W. luidt, om op dit verzoek afwijzend! beschikken. De voorzitter deelt mede, dat hij minderheid vormt en dat naar zijn meeni 'jn de loonen wel verhoogd kunnen worden, i rón- 1300 met tweejaarlijksche verhooging van 50 en kinderbijslag a 5 50). De heer G. v. d. Delft acht de loonen, j zien de pensioenaftrek, ook niet te hoog. Wethouder S. Schoneveld merkt op, rekening moet worden gehouden met wordt gevraagd, en spr. meent, dat mt 'en daarop niet moet ingaan. De heer v. d. Vijver is van moening, bij vergelijking met het I0011 van den stel, )Cg< cn. De raak ;nh pp b :org jrod ang iteit i '®n ajn. eder •erhi pp s' He jewii ten i m' Sip Z ewi< LM> meentewerkman Versteeg on de algemee Wgf loonstandaard ter plaatse inwilliging vj het verzoek niet wenschelijk is, met wel meening de heer van de Gugten zich ve eenigt. Met algemeene stemmen wordt beslob a11 op het verzoek afwijzend te beschikken. wor (Slot volgt). Fe' Bloemenhandel. Redelijke prijzen nq een matigen aanvoer. Nog enkele klein,. u partijtjes darwintulpen worden aangevoerds Baron de la Tonnaye gaat voor a 2.60, idem kort 0.951.30, Englisch be Yellow 3.10—3.30, Clara But 2.45. 2.50, Pioenen 5.406.G0, Annemonen ƒ1 0.90, Irissen 2.2.40, Lupinen 1L 1.40, Asters 0.600.80, Margrieten ƒ01 i- 0.60, Damast 10.13.Centoria 1.1 jj1 1.10, Pyrethrums 2.702.80, Anjers 1.®*°® 1.45, Korte Irissen 1.101.20. Onderzoek verlofgangers. Voor verl gangers van de lichting 1917 en 1920 op 24 Juni a.s. des v.m. in de Bewaarsci alhier inspectie worden gehouden. Waarschuwingsborden. Van alle scholen alhier is de ligging, voor wat steeds toenemend verkeer betreft, zeer, gunstig. Hoewel er gelukkig nog geen gelukken zijn gebeurd, heeft de Raad voorstel van de verkeerscommissie bei jrj; ten, bij bedoelde scholen waarschuwin) as borden te plaats-en. Hiermede zal thans aanvang worden gemaakt. Het kan niet ders dan toegejuicht worden, dat getrai [ooc wordt op deze wijze de gevaren van weg voor onze kinderen*te verkleinen. 6 5 ja 5 lar. ROELOFARENDSVEEN. Moet j'e nou nog peultjes. Steeds het een traditioneel gezegde onder de tu ders: Vóór Juni zijn er peulen. Dit zoo verstaan worden, van den vollen gron g peulen voortgedreven onder glas bliji natuurlijk hier buiten beschouwing. Maar wegens het late voorjaar en voortdurende koude weer, was algemi het gevoelen dat^dit jaar wel een uil dering op den regel zou zijn. Maar ja* men had buiten den waard gerekend, den tuinder J. Spruit. Niettegenstaande meest ongunstige omstandigheden en meest besliste voorspellingen had de tui der J. Spruit gisteren de eerste peulen de veiling. Voor deze kunst van vroeg kweeken vt eeresaluut, te meer, daar deze kweel reeds bijna 30 jaar de oer mocht hebl steeds altijd de eerste of bij de eersten zijn met verschillende gekweekte pri ten. N00RDWIJK. Geboren: Clazina d. van Jacob der Vooren en Cornelia de Jager. Ondertrouwd: Gijsbertus Conn van Doorn en Adriana Schoenmaker. Arie Vianen en Wijnanda Wilhelmina Rooijen. Johannes Antonius Pfaff Elisabeth Vermaak. Gehuwd: Bertus Pfaff en Clara H< ,oor drika Makkink. WOUBRUGGE. W< itilfah laai Het Groene Kruis. De beide f«e avonden van de afd. het Groene Kruis behoorde een fancy-fair, hebben een u: mend verloop gehad door de medewerki der Zangvereeniging, Fanfare en Mand aab neclub. Ook de opbrengst was zeer bev °°r /digend. De jeugd genoot Vrijdagmiddag nog vele verrassingen. Zaterdagavond zal het feest beslol ®rei worden door een tocht met de veem door de Woudwatering, vergezeld van Fanfarecorps en de Mandolineclub. hng TER AAR. „St. Phocas". Woensdagavond hield de R. K. Tuindersvereeniging Phocas" in het café van den heer Verh haar gewone voorjaarsvergadering. De opkomst was niet groot; wat wel oorzaak zal gevonden hebben in het dat de agenda niet zeer belangrijke ten bevatte. Nadat de voorzitter de vergadering opend had, werden door den secret# endi de notulen gelezen, welke werden vastgesteld. Daarna gaf de voorzitter een uiteen! Iproi ting, hoe een adres, gericht aan den Bl unsf der Gemeente, ter bckoming van een weg naar het Veilinggebouw, aanleid! is geweest bij den Raad, om to komen één Centraal Veilingpunt in de gemeen Hiertoe werd intijds een commissie d CD erg JI Ee •M i »r ïerk net iet i end .Zii lie 1 li nind p Ie 0 iriev den Br s-Gr Ge pet, «noc<

Leidsche Courant | 1929 | | pagina 6