SPORT GEMENGDE BERICHTEN ONGELUKKEN. DE ONBEWAAKTE OVERWEGEN. Wagen door de tram gegrepen. De voerman ernstig gewond. Woensdagmorgen werd bij een overweg der Zeeuwsch-Vlaamsche Tramwegmaat schappij nabij Zuiddorpe een met twee paarden bespannen wagen aangereden. De voerman, C. L., werd van den bok ge slingerd en is ernstig gewond opgenmen. De oorzaak met worden gezocht in het feit-, dat de dikke mist het uitzicht be lemmerde terwijl de voerman ook de sig- naalfluit van de tram niet moet hebben gehoord. Door kolendamp bewusteloos. Schippersknecht bedwelmd in de roef. Dinsdagmorgen werd in een brand stof- fenschujt-, gelegen in den Amstel te Nieu- wer-Amstel een knecht bewusteloos in de roef gevonden. Vermoedelijk was hij be dwelmd door gassen uit een klein, kachel tje dat geheel bleek te zijn afgesloten, ter wijl de ruimte geen ventilatie had. Onmid dellijk werd kunstmatige ademhaling toe gepast, welke na ruim een kwartier het ge- (wenschte resultaat had. Verdronken. Een Y-jarig dochtertje van den heer J. v. d. Bos, wonende „Zelden Bust" te Me- demblik, werd na schooltijd vermist. Het bleek, dat zij te water was geraakt. Haar vader zelf heeft het lijkje gevbnden. Door een kat in het oog gekrabd. Tijdens een ooge inblik afwezigheid der moeder had het 3-jarig dochtertje van den arbeider H. te Ouderkerk a. d. Amstel, dat in haar wiegje lag de poes weten te be machtigen. Het dier bleek hier niet op ge steld en zette zijn nagels uit, die terecht kwamen in een der oogjes van de kleine. Toen de moeder thuis kwam, hoorde zij het hulpgeschreeuw van het kind, maar het was reeds te laat. Het kindje moest direct overgebracht worden naar een ziekenhuis te Amsterdam. Voor behoud van het ge zicht uit het oog bestaat weinig kans. Loggers gestrand. De loggers Vlaardingen 155 en Katwijk '47 zijn een kilometer bezuiden Petten ge strand. De sleepboot Assistent is van Den Helder ter assistentie vertrokken. De loggers zijn echter weer op eigen kracht vlot gekomen. BRANDEN. In een hoedenmagazïjn. Gisterenavond half zeven ontstond door het vlamvatten van een gummislang brand in een boven den winkel gelegen vertrek van het dameshoedenmagazijn „De Vlijt" in de Stoeldraaiersstraat te Groningen. D'e brandweer, die direct door de bewoners gewaarschuwd werd, was spoedig ter plaat se, en wist het vuur met een straal op de waterleiding te bedwingen. Het ener giek optreden van de bewoners heeft on getwijfeld erger voorkomen. De schade welke door verzekering gedekt wordt is vrij aanzienlijk. In een fabriek van wollen dekens. Dinsdagavond brak brand uit in een gebouw van de N. V. Wollendekenfabriek „Nederland" te Geldrop bij Eindhoven. Aanvankelijk liet de brand zich nogal ernstig aanzien, doch door het krachtig optreden der brandweer slaagde men er in het vuur te beperken tot een klein gedeelte van het gebouw. De materieele schade, die door verzekering wordt ge dekt, is aanzienlijk. De oorzaak van den brand is onbekend. EEN POSTAUTO TE AMSTERDAM GESTOLEN. Een belangrijk bedrag vermist De auto teruggevonden. Gisteravond is te Amsterdam een post auto, die daar voor het postkantoor aan de Saxen Weimarlaan stond, door twee tot nu toe onbekende personen weggereden. Toen twee postbeambten bezig waren met in deze auto posttrommels te laden en zij zich even in het kantoor hadden begeven, moe ten beide individuen zich van de auto hebben meester gemaakt. De wagen is later teruggevonden in de Apollolaan bij het August Allefoéplein. In de auto bevonden zich twee trommels, een met geldswaardige papieren, afkomstig uit het bijkantoor-v. Eeghenstraat en een ge vuld met geld en aangeteekende brieven uit. het bijkantoor Saxen-Weimarlaan. Aangenomen wordt, dat het bedrag, het welk zich in beide trommels bevond, verre de 10.000 overschrijdt. Toen de auto gevonden was, heeft de recherche vingerafdrukken genomen. Het inwendige van de auto zal nader worden onderzocht. De beide trommels bevonden zich in een afgesloten ijzeren kast in de auto. Het slot van deze kast en een hangslot dat er bo vendien aan bevestigd was, bleken verwij derd te zijn. Het forceeren van het slot moet geschied zijn met in de auto aanwezig gereedschap, dat op de plaats van den chauffeur werd gevonden. Eiken avond rijden verschillende post auto's elk langs drie of vier bijkantoren en agentschappen der posterijen om de in geldt-rommels weggesloten des daags ge- inde bedragen over te brengen naar het Hoofdpostkantoor aan den N.Z. Voorburg wal, waar de trommels dan in een groote kluis geborgen worden. De bewuste auto was gisteravond eerst geweest aan het bij- ikantoor in de Van Eeghenstraat en was daarna gereden naar het bijkantoor in de Saxen Weimarlaan. Toen de trommel van dit laatste kantoor ingeladen en de ijzeren kast waarin hij geschoven was, afgesloten gras, moest de begeleidende besteller nog INGEZONDEN MEDEDEELING. Keurig zittend Haar Als men zoo nu cu dammes n»rgens slechts een weinig Purol even tuftechenfce handen wrijft, dan wordt dit. bij friet nastrijken door de haren, onmiddellijk Jaanri'^genomen en het gevolg hiervan is (At na Bet kammen Uw haar den geheelen l^urig blijft zitten. even naar binnen. De chauffeur verklaart dat hij op straat op hem stond te wachten met zijn rug naar de auto toe, zoodat hij dien niet in het oog heeft gehouden. Of hij den motor al dan niet afgezet had, daar omtrent loopen de lezingen uiteen.'Plotse ling hoorde hij, dat de wagen wegreed en zag hij hem, zich omkeerende, om den hoek van de straat verdwijnen. Nader wordt nog gemeld: Nadat de postzak op het August Allebé- p'lein was gevonden, spoedde de commissa ris van politie Dijkstra zich erheen en liet alle open terrein in den omtrek afzetten en afzoeken. Er werd echter niets verdachts gevonden. Later deed zich evenwel een aangename verrassing voor. De geforceerde deur van de ijzeren kast in de auto mocht n.l. eerst niet aangeraakt worden voor de vingeraf drukken die er op voorkwamen, waren ge nomen. Nadat dit gebeurd was en men de kast nader kon onderzoeken bleek, dat de roovers en trommel, n.l. die van het post kantoor in de Saxen Weimarlaan, hadden laten staan. Ook de postzakken waren on aangeroerd gebleven, zoodat ten slotte al leen de trommel uit het kantoor aan de Van Eeghenlaan wordt vernrst. Het ge stolen bedrag is dan ook niet zoo groot als men aanvankelijk vermoedde. Hoeveel het bedraagt kon gisteravond nog niet precies worden vastgesteld. Op de plaats van den chauffeur heeft men een pet gevonden, waarvan aan po litiehonden lucht is gegeven om te trachten op die wijze een spoor te vinden, In ieder geval staat vast, dat de chauf feur van de auto zeer nonchalant is ge weest. Hij heeft de auto, in strijd met de voorschriften ,uit het oog verloren. Door de politie is" hij aan een langdurig verhoor onderworpen. Voorts heeft een telegram besteller medegedeeld, dat hij gezien heeft, dat twee personen, waarvan er een een fiets bij zich had, op het Allebé-plein in de auto aan het werk waren Hij heeft daar aan echter verder geen aandacht geschon ken- Oplichterspraktijken. Eenmaatschappij diekosteloos foto's vergrootte. Sinds geruimen tijd werden de dorpen in de omgeving van Roermond bezocht door personen, die voorgaven te Roer mond woonachtig te zijn en agenten te zijn van Holland-België Maatschappij voor fotografische vergrootingen, gevestigd te Brussel. Door deze agenten werden puzz les en prijsrebussen verspreid ter oplos sing. De oplossingen bleken, aldus de „N.- V. Crt." nog al gemakkelijk te zijn, en daar den goeden oplossers een flinke prijs werd beloofd, stroomden de oplossin gen aan het kantoor te Roermond bin nen. Daarop ontvingen de deelnemers een inteekenbiljet met verzoek zulks# met een foto, waarvan men vergrooting wilde, aan gemeld Bureau in te zenden. Bij wijze van gewonnen prijs zou dan deze vergroo ting gratis plaats hebben. Begrijpelijk ge loofden vooral de plattelandsbewoners ook dit nog eii de foto's werden al in even grooten getale ingezonden als de oplos singen der prijsraadsels. De puzzles bleken echter daarmee nog niet geheel opgelost, want weder versche nen de agenten bij de deelnemers, ditmaal met het verzoek bij de zoo uitstekend ge- luktp foto's ook lijsten te bestellen en wel van een prijs van f 5 per stuk, waar op een klein voorschot moest worden ge daan en overigens had toezending onder rembours plaats. Ook deze rembourszendingen bleven niet uit, groote pakketten met de foto's verpakt in een massa papier, kwamen aan, maar niettegenstaande het rembour- sement van f 5 bleken zij geen lijsten te bevatten. De politie werd er- bij gehaald, doch ook deze kon tot heden niets anders achterhalen, dan dat de vogels waren gevlogen, waarschijnlijk terug over de Belgische grens. Brutale oplichting. Dinsdag vervoegde zich bij den werk tuigkundige R. K., die een zaak heeft aan de Leuvehaven te Rotterdam, een jonge man die zich voorstelde als de zoon van een kennis van K., die. eveneens op de Leu vehaven een zaak heeft en vroeg, even te mogen telefoneeren. Hij belde zoogenaamd zijn vader op, doch zonder succes en zeide toen tegen K. dat zijn vader even naar Schiedam was en dat hij plotseling geld noodig had, omdat er bij de zaak van zijn vader een kwitantie was aangeboden, wel ke noodzakelijk betaald moest worden. K. gaf hem 100 gulden maar kwam later tot de ontdekking, dat hij was opgelicht. Immers zijn zakenvriend bleek geen zoon te hebben, die bij hem was komen telefo neeren en was ook niet naar Schiedam ge weest. Belangrijke diefstal. Uit een auto in de Ofeeghernstraat te Amsterdam is een damestasch, inhoudende f 15 en een platina ring met diamanten ter waarde van f 3Ö00 ontvreemd. Aangehouden. Door de Bussumsche politie is, naar de „Msb." meldt, aangehouden zekere B., oud 19 jaar, die met een ouderen jon geman ventende langs de huizen rond ging. Het is gebleken dat B. verleden jaar November uit het Rijksopvoedingsgesticht Hoenderloo is ontvlucht, alwaar hij nog ruim onderhalf jaar «moet verblijven. Ver meldenswaard is, dat B. na zijn ontvluch ting zelfs in een ziekenhuis te Utrecht is verpleegd onder valschep naam. Ook had hij in verschillende hotels te Utrecht en Amsterdam eveneens onder valschen naam gelogeerd. B. is naar Amsterdam opge bracht en in het Huis van Bewaring inge sloten. BÜITENL. BERICHTEN ONGELUKKEN. SPOORWEGRAMP IN CANADA. Zeventien dooden, vele gewonden. Vier treinbeambten en dertien passa giers zijn gistermorgen om het leven geko men bij een. spoorwegongeluk op den Oana- deeschen nationalen spoorweg, ongeveer 60 K.M. ten westen van Parry Sound in de provincie Ontario. De sneltrein, die Dins dagavond uit Toronto naar "Winnipeg ver trok, kwam gistermorgen vier uur in bot sing met een sneltrein uit tegenovergestel- do richting. Do locomotieven en de voorste wagons ontspoorden, terwijl bovendien in een der rijtuigen brand uitbrak, waardoor de ramp nog verergerd werd. Tal van per sonen werden gewond. Ten gevolgo van de ramp zijn de tele graafdraden langs do lijn gebroken, zoodat er nog .geen volledige bijzonderheden be schikbaar zijn. Hulptreinen met geneeskun dig personeel zijn uit Parry Sound en To ronto vertrokken. De ramp is, naar men gelooft, veroor zaakt, doordat de trein uit Parry Sound door een onveilig sein is gereden. 0VERSTR00MINGSGEVAAR IN FLORIDA. Dalende waterstand in Alabama. Uit Atlanta wordt gemeld: Door de rivieren de Flint en de Chatta hoochee worden geweldige hoeveelheden water aangevoerd naar dè rivier de Apala- chicola in Florida. De bevolking, wonende, aan de samen vloeiing der rivieren, kon zich tijdig in veiligheid brengen voor het wassende wa ter, dat het geheele gebied overstroomde. Men vreest voor groote overstroomingen. De verschillende hulpcommissies worden in haar strijd tegen de besmettelijke ziek ten onder de door de overstrooming ge teisterde bewoners gesteund door schepen van de kustwacht en door vliegmachines van hot marinestation in Pensacola. Het aantal dooden is tot nu toe tot 20 be perkt gebleven. De waterstand van de meeste rivieren daalt thans, behalve van de rivier de Alabama en van de rivieren in noordwest Florida. Steerrstorting in Opper-Oostenrijk. Vermoedelijkeen vrouw en drie kinderen omgekomen. Uit Linz (Opper-Oostenrijk) wordt ge meld: Gisterochtend heeft te EchoUhen bij Braunau aan de Inn, een steenstorting plaats gehad, die de helft van een huis heeft vernield. Vier personen, een vrouw met drie kinderen, werden onder de rots blokken, die zeer groote afmetingen had den, bedolven en gevreesd wordt, dat zij om het leven zijn gekomen. Een persoon werd verder zwaar gewond. Militairen en gendarmes zijn te hulp geroepen. Men vreest voor nieuwe instortingen. Drie kinderen in de vlammen omgekomen. Noodlottige brand bij Toulouse. Uit Saint Sulpice (Tarn) wordt gemeld: In den nacht van Maandag op Dinsdag is brand uitgebroken in het huis van een stationsbeambte, wiens gezin bestaat uit een vrouw en zes kinderen. Drie kinderen resp. van 8, 6 en 4 jaar zijn omgekomen. Door de hevigheid van het vuur was hei onmogelijk hulp te verleenen. Een tourauto in Engeland verongelukt In de nabijheid van Romford is giste renavond laat een tourauto met een ander voertuig in botsing gekomen en daarbij zeer zwaar beschadigd. Zeven inzittenden werden zwaar gewond naar een ziekenhuis overgebracht, waar een vrouw overleed, terwijl twee anderen nog in levensgevaar verkeeren. Treinbotsing in Zuid-Rhodesia. Tusschen Wankie en Matersï in Zuïd- Rhedesia zijn twee goederentreinen met elkaar in botsing gekomen. Dientenge volge zijn drie inboorlingen gedood, ter wijl vier Europeanen en vier inboorlingen verwondingen opliepen. Noodlottige explosie in olieraffinaderij. IJit Marcushoek (Pennsylvanië) wordt gemeld: In een petroleumraffinaaerij alhier heeft gistermorgen een hevige ontploffing plaats gehad. Eén arbeider werd gedood, vier andere liepen ernstige brandwonden op. Verscheidene arbeiders worden nog vermist. Zes petroleumreservoirs staan in vlammen. De pest in Britsch-lndië. En de rattenplaag. Het uitbreken van pest in Punjab in een heviger vorm dan elders (elke maand sterven in verschillende streken duizen den menschen aan de ziekte) is voor de overheid aanleiding een overzicht te ge- jyen van de offers die de pest in Britsch- lndië vergt. In de afgeloopen vijf-en-twintig jaar zijn 12 millioen menschen in Britsch-lndië aan de pest bezweken, die door ratten met hun vlooien verspreid wordt. Het verlies aan levensmiddelen en koopwaren ten gevolge van de rattenplaag bedroeg in ditzelfde tijdvak ver over de 10 mil liard ropijen. In de afgeloopen vier jaar heeft de entomologische afdeeling van de hoogere landbouwschool van Punjab te Lyallpur over een uitgestrektheid van 600.000 acres 12 millioen ratten verdelgd. Met dat al wordt de geheele rattenbevolking in Pun jab nog op 40 millioep geschat. De équipes bestonden uit 5 turners ZWEMMEN. Reorganisatie in den N. Z. B. Zondag a.s. houdt de Neder!. Zwemband in een der zalen van Hotel American te Amsterdam een buitengewone algemeene vergadering ter behandeling vaq eenige spoedeischende onderwerpen. Aangezien de N. Z. B.' thans bestuurloos is, heeft de Reorganisatie-commissie deze vergadering uitgeschreven welke zal worden geleid door den heer C. F. Kellen'bach. De agenda vermeldt de notulen, alsmede resultaat en conclusie va-n ingekomen klachten tegen een bondsofficial. Hierna komt het voorstel van de Amst. Zwemcluib en de Jonge Kampioen aan de orde, om de eerste-ldasse waterpolo uit te breiden. De A. Z. wenscht uitbreiding der eetste klasse tot twee afdeelingen van zes, terwijl D. J. K. de twee eerste-ldasse afdeelingen van vier wenscht samengesmolten te zien, dus een hoofdklasse van acht vereenigingen. Het hoofdmotief dezer uitbreiding is om de degraclatiekans geringer te maken. Verder vraagt H. P. C. (Heemstede) re glementswijziging, om bij niet opkomen in een polowedstrijd twee extra verliespunten te geven, terwijl voorts nog voorgesteld wordt om bij een gelijk aantal punten voor het afdeelingskampioenschap een beslis singswedstrijd te laten spelen. De waterpolo-com-m'ssie zal, zooals an dere jaren, weer in haar geheel gekozen worden, doch nu zullen voortaan slechts twee leden jaarlijks aftreden, terwijl de waterpolo-secretaris afzonderlijk gekozen zal worden. Het belangrijkste van deze vergadering is wel de bespreking der principieele lijnen van de reorganisatie-voorstellen. De com missie is tot de overtuiging gekomen, dat de bloei van den bond ten zeerste zal wor den bevorderd door decentralisatie (provin ciale bonden met onderverdeeling in krin gen) waardoor eenerzijds zal ontstaan een meer rationeel e werkverdeeling van het bondsbestuur en anderzms een evenredige vertegenwoordiging ter bondsvergadering, welke de discussies en den geest dezer ver gadering slechts ten goede zal komen. Bo vendien zal een dergelijke decentralisatie in hooge mate kunnen bijdragen tot meer contact van bondsbestuur met bonden en vereenigingen. BILJARTEN. Om bet vrije kamp. v. Leiden. Achtste d ag. De uitslagen van gisterenavond luiden: A. Verstraaten 195 31 44 6.29 J. C. v. d. Berg 200 31 62 6.45 J. Bruin inkx 200 26 28 Y.66 H. v. d. Nat 75 25 18 3.— B. de Roo 200 33 31 6.06 A. Verstraaten 160 32 24 5. H. Slew-e 153 42 34 3,64 H. v. d. Nat 200 42 21 4.76 Donderdagavond voortzetting. SCHAKEN. De Competitie. Stand groep A der derde klasse: Na de overwinning van L. S. G. II op Boskoop I (vermoedelijke einduitslag 73) is de stand in deze groep als volgt gewor den: gesp. gew. gel. verl. v.t. pnt. L. S. G. II 5 5 35 —15 10 Disc.Disc. IV 5 3 2 26 24 6 H. Schaakv. I 5 2 3 26 24 4 Philidor I 4 1 1 2 18 —22 3 Boskoop 14 112 17.5—22.5 3 Res.Schel. III 5 2 3 17.5—32.5 2 Thans moet in deze groep nog één wed strijd gespeeld worden, nl. die tusschen Philidor I en Boskoop I. Deze zal gespeeld worden te Boskoop op Dinsdag'2 April a.s*. Het verschil tusschen beid clubs zal wel niet groot zijn, gezien de plaats, die beide op de ranglijst innemen. DE INTERACADEMIALE WEDSTRIJDEN. De interacademiale wedstrijden werden gisteren te Amsterdam voortgezet. Gymnastiek. In de 5e H. B. S. in de Zochorstraafc wer den de équipe en persoonlijke wedstrijden k gehouden. Daaraan namen deelDelft met de Jong duurz E. Ni Moorees, Pasteur, Sloos en Stoutjesdijk Utrecht met Staler, Hamaker, Albers, Dik kaeberg en Veenekloos; Leiden met Donj Hoek, Tjong en Kloprogge. De te verwerken oefeningen waren Vrije oefeningen, rek, brug, paard en rin gen (alle verplichte oefeningen). De uitslag van den équipe-wed stro was: 1. Delft met 481 pnt.; 2, Utrecht mc! 429 pnt.3 Leiden met 282 pnt. De personeele wedstrijden hadden he! volgende resultaat: 1. W. F. J. Stöplg (Utrecht) 129 pnt.; 2. de Jong (Delft) me gaanc 112 pnt-3. Morees (Delft) met 100 pnt. ;rond bad. NÖ. 1 van d blad stemt de ge verkit Kaïne vincis Schermen. In de schermzaal A-erts in de Regulieit dwarsstraat werd des morgens aangeval gen met de wedstrijden équipe sabel, wa voor Leiden, Utrecht, Delft en Aimst] dam uitkwamen. Onder leiding van de hoeren Aerts Schellers kwamfen eerst de équipes Leiden en Amsterdam op den looper. Leidsche Studenten trokken met de ren v, Dorssen, Blitz en Mas seede An sterdammers met de heeren Scholtens, vie en H. Vigeveno. De Amsterdammer wonnen met 6 tegen 3 winstpartijen, 26 ont vangen en 31 gegeven treffers. In dezelfde ronde trok Utrecht tegei Delft n.l. de Utrechtenaren met de he* ren Labouchère, 'sJ'acobs en Greve, studenten uit Delft met Slis, Zeeven Göllmer, Hier wonnen de Utrechtsche stu denten met 6 tegen 3 winstpartijen, 1 ont vangen en 31 gegeven treffers. De tweede ronde bracht Utrecht tegéa Leiden en Delft tegen Amsterdam. De uitslagen waren als volgt: Utrecht won van Leiden met 6 tegen 3 win tijen, 19 ontvangen en 3F gegeven treffers. Amsterdam won van Delft met 8 tegen winstpartij, 18 ontvangen en 33 gegeven treffers. Na. de voorronden gingen Amsterdam met 2 gewonnen wedstrijden en 14 winst- partijen en "Utrecht met onderscheiden- lijk 2 en 12 voor de beslissing over. De beslissing kwam ten voordeele van de Amsterdamsche veree-niging T.H.O.r die met 5 tegen 4 winstpartijen won, ontvangen en 28 gegeven treffers. Om de derde plaats- behaalde Leiden een overwinning met 63 en 24 tegen treffers zijn eerste equipe overwinning op Delft. De totaal-uitslag werd derhalve als volgt: 1. T.H.O.R-. (Amsterdam) met 3 oven winningen 19 wiustpartijen, 72 ontvang» en 88 gegeveh treffers2. Olympii (Utrecht) onderscheidenlijk met 216—61 en 903. Arena Studiosorum (Leiden) 1—12—86—75; 4. Odin (Delft) met 0—7-4 —60. De beste persoonlijke resultaten werdei behaald door v. Dorssen (Leiden) met Scholtens en Levie (Amsterdam) ieder m« 7 winstpartijen. Door dit resultaat kwam de Senaatsbe ker in het bezit van Olympia (Utrecht). De daarvoor behaalde resultaten ware als volgt: Olympia (Utrecht) 1 op bokse 2 op gymnastiek en sabel, totaal 5 pnt 2. Odin (Delft) 2 op boksen. 1 op gymnai tiek en 4 op sabel, totaa-l 7 pnt. Tot slot werd een personeele wedstrj(l op sabel getrokken. Hieraan werd deelgenomen door schermers die ondergebracht werden twee poules voor acht. plaatsen in de b» slissing. In de voorronde werd om 4 tref fers gewerkt, in de beslissing om 5 touchés. Naar de beslissing gingen over: bracht (Leiden) en Levie (Amsterdam) 7Scholtens (Amsterdam) en Greeve (Utrecht) en v. Dorssen (Leiden) id. met 5; Slis (Delft) met 4 en Massee (Leiden) mei 3 winstpartijen. De beslissing had een zeer spanneiM verloop. De uitslag werd: gew.p xrt-.ont v.tT.geg-tf- J. Greeve (Utr.) 6 13 33 L. H. Levie (A'da-m) 6 16 30 O. B. Labouchère (Utr.) 5 28 28 G. F. Eilbracht (Delft) 3 26 25 F. X. v. Dorssen- (Leiden) 3 28 26 R. Scholtens (A'dam) 3 28 24 J. J. Slis (Delft) 2 31 22 C. E. Massee (Leiden) 0 35 H Alle eerste personeele prijzen kwam# in 't bezit van Olympia (Utrecht). 2— en -h het- v met auto van 13c heer geest Muld .End

Leidsche Courant | 1929 | | pagina 6