36 STADSNIEUWS. KERKNIEUWS. Faillissementen. Laatste Berichten Telegrammen. Marktberichten. AcIvertertiiSn. T=ior=ir Mededeefing - „Zomerzoi-g' BAROMETER. TELEGRAFISCH WEURBERICHT naar waarnemingen m den morgen van 10 Jan. 1929, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bildt: Hoogste barometerst.78.31 te Karlstadt. Laagste barometerst.: 762.te Vardö. Verwachting tot den avond van 11 Jan.: Zwakke tot matige Oostelijke tot Zui delijke wind. Nevelig tot licht of half bo- wolkt. Waarschijnlijk droog weer. Matige tot strenge vorst des nachts, overdag lichte tot matige vorst. LUCHTTEMPERATUUR 0.2.4 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a.: Van Donderdagavond 4.37 uur tot Vrij dagmorgen 7.38 uur. IJs. Het ijs is onder deze gemeente nog niet geheel betrouwbaar; alleen op de vaart langs de Zuid-zijde van het dorp kan zonder gevaar gereden worden, waar van danook in den namiddag een vrij druk gebruik gemaakt wordt. De ijsbanen op de „Poel" zijn, om alle gevaren te voorkomen, nog niet opengesteld. WADDINXVEEN. De bevolking. Het zielental dezer ge meente bedroeg op 31 Dec. j.l. 6926, tegen 6629 op 31 Dec. 1927. De drukke scheepvaart. Als een be wijs van de drukke scheepvaart door de Gouwe, die deze gemeente doorsnijdt, mo ge dienen dat door de Hooge Waddinxveen- sche brug in 1928 meer dan 63000 schepen passeerden. ZEVENHOVEN. R. K. Kiesvcreeniging. Aan den Kromme Mijdrecht is een R. K. Kiesver- eeniging opgericht. Het bestuur bestaat uit de heeren G. J. Morren, voorz., W. Verkleij, secr., J. de Jong Czn., penningm. Instituut Kern. Vanwege het Instituut Kern worden in gebouw Gravenstein de volgende ar- chaeologische lezingen met lichtbeelden ge houden op de Woensdagen: 16 Januari door prof. dr. F. M. Behl over: de Sumerische beschaving in Zuidelijk Babylonië omstreeks 3000 vóór Chr.; op 30 Januari door prof. dr. J. Ph. Vogel over: opgravingen in Sind; op 13 Februari Luit. Kolonel Th. van Erp over: eenige versieringsmotieven in de Hindoe-Javaansche kunst; op 27 Februari door dr. F. D. K. Bosch, hoofd van den oud heidkundigen dienst in Nederl.-Indië over: doel en werkwijze van het oudheidkundig :°b onderzoek op Java; op 13 Maart door dr. 10L J. H. Kramers over: archaeologische ur* vondsten in Oost-Turkestan. de Na de generale repetitie van het Haagsch ei- Huldigingskoor onder leiding van Ds. Joh. en Wagenaar, werden de deelnemers, waar- -T- onder ook onze stadgenoote mej. Irma Tim merman, na een genoegelijk en gul onthaal, d® een bijzonder fraaie plaquette commemora- 0r~ tive in brons overhandigd, dezelfde die 7 an Januari 1.1. ook aan de Koninklijke Fami- lu- lie werd aangeboden. Deze bedoelde gedenkpenning in goud a^ is hedenmiddag om half vier aan de Ko- rs_ nincin-Moeder aangeboden. la" Het ontwerp van de beeldhouweres mej. G W. J. Bueb is: voorzijde beeldenaar van an H. M. de Koninein-Moeder, keerzijde de en woorden Koningin-Moeder-Regentes mot 5n* de jaartallen 18791929 en de symbolen 'ds van liefde (myrthekrans), eenvoud (madc ap lief), trouw (aster) en hooge adel (edel- weisz), gescheiden door twee gekruiste bal ken en gedekt door koningskroon. Bij de Arbeidsbeurs stonden op 9 Januari ingeschreven 991 werkzoekenden. Op den zelfden datum van het jaar 1928 bedroeg het aantal ingeschrevenen 1117. B. en w. hebben, voorloopig voor den tijd van een jaar, benoemd tot brugwach ter 2e klasse de heeren C. H. Roosendaal en s. A. Meerburg. Gistermiddag omstreeks 1 uur is de 60- jarige mej. n. v. d. b.—wed. F. R. uit de Leeuwenhoekstraat, in de Meidoornstraat ten gevolge van de gladheid gevallen, ten gevolge waarvan zij den rechterpols brak. Door den E. H. D. werd zij naar het Acad. Ziekenhuis vervoerd. De brandweer heeft gisteren ten huize van de wed. P. B., Oude Rijn 15, een schoorsteenbrandje gebluscht. In de Kloksteeg is gisteren een rijwiel onbeheerd gevonden. De Commissaris van Politie der Cen trale recherche te Rotterdam maakt be kend, dat te Rotterdam zijn in beslag ge nomen twee valsche bankbiljetten van 5 der Bank of England. Vooral het wa termerk loopt zeer in het oog. De biljet ten zijn genummerd E 333 59922 en geda teerd Londen 1 October 1926. Vooral aan het vignet in den linkerbovenhoek en den ondergrond van het woord „Five" in den linkerbenedenhoek is de valschheid goed op te merken. Als uitgever komt in aanmerking een onbekend persoon van 25 a 30 jaar, lang circa 1.70 M., glad geschoren gelaat; ge kleed met donkere regenjas, lichtgrijze jockeypet (in enkele gevallen grijzen deukhoed), boord en das. Hij spreekt Hol- landsch en tracht speciaal in sigarenwin kels zijn slag te slaan. De Commissaris van Politic te Leiden verzoekt onmiddellijk bericht aan zijn bu reau, indien blijkt, dat de uitgever dezor biljetcn zich te Leidon ophoudt of dat ontdekt wordt-, dat pogingen of uitgifte van dergelijke biljetten alhier plaats vin den. (Berichten reeds ^n'patst in den vorfgan oplaag). HET GOUDEN FEEST VAN H. M. KONINGIN-MOEDER. De zanghulde van de Muziekschool der Mij. voor Toonkunst. Hedenochtend heeft oen dameskoor, be staande uit acht leerlingen van de muziek school der maatschappij tot bevordoring der Toonkunst uit Leiden H. M. de Koningin- Moeder in een van de benedenzalen te Harer Paleize aan het Lange Voorhout te Den Haag een zanghulde gebracht. Het koor stond onder leiding van mej. Harry van der Harst, directrice dier mu ziekschool. die vóór den zang de golukwen- schen van „Toonkunst" uit Leiden aan H. M. ter gelegenheid van Haar jubileum overbracht, daarbij een op oud-Hollandsch papier gedrukt programma, dat. met een ornament-teekening van de hand van den Leidschen Gymnasiast P. J. Smink versierd was, aan H. M. overhandigde. Koningin Emma dankte met een hartelijk woord. Gezongen werd daarna, a capella en vierstemmig, het gezang „Bcnedictus", van Nelly van der Linden van Snelrewaard. H. M„ die met eenige leden van de Hof houding aandachtig den zang volgdo, gaf na afloop in vriendelijke bewoordingen van Haar erkentelijkheid blijk en onderhield zich daarop eenigen tijd met mej. v. d. Harst en met de leden van het koor, aan wie ververschingen werden aangeboden. Door Commissarissen der Stedelijke Fa brieken van Gas en Electriciteit alhier, werd gisterenmiddag ten kantore van voor noemde fabriek aanbesteed: het bouwen van een schakclhuis ten behoeve van de Eleetriciteltsfabriek. Ingekomen waren twaalf biljetten, t. w. van: fa. Jac. van Riet 697C0,W. Ouds hoorn en Zoon 69400, D. Kaaij en Zonen 69000, J. Zitman en Zoon 68400, D. Es- ser HMzn., Delft 6S200, H. Korswagen Nzn. 67915, T. Merbis, 's Gravenhage 67100, Wed. II. van Driel, Koudekerk 66700, A. J. de Later en Ph. Meyers f 65190, fa. Marcelis en Heemskerk 63979 Jacob Warnaar en W. Hoogstraaten 59588, C. v. d. Lelie en A. J. Kantebeen 50559. De begrooting was f 69000; de gunning werd aangehouden. Voor zooverre geen woonplaats vermeld, is deze Leiden. MUZIEK. Residentie-Orkest. 3. e Abonnement sconce rt. Op dit uitnemend artistiek verzorgde concert bracht Dr. Van Anrooy Bach's constructieve muziek ten gehoore in het 3e Brandenburger concert in g dur. Het 5e pianoconcert in es gr. t. van Beethoven werd uitgevoerd met Paul Frenkel als solist en tot slot de 4e Sym phonic van Beethoven. De bezetting van het Brandenburger concert bestaat uit 3 viool-, 3 alt- en 3 cello-partijen, contrabas en clavecimbel, welke partij ditmaal door Stotijn op den vleugel werd gespeeld. Eigenaardig, donker van kleur doet de afwezigheid aan der anders zoo invloed rijke tweede violen. In poëtische omlijs ting, zeer welluidend werd ons de wijs- geerige Bach gegeven. Het orkest ging met zijn leider in diepere ziening mede omhoog in het mooie. Hierna kwam Paul Frenkel met het genoemde pianoconcert, het concert dat Beethoven niet meer per soonlijk voorgedragen heeft bij de eerste uitvoering, maar overliet aan den jongen Carl Czerny. Wij meenen in Frenkel een zich zelf afgesloten klavierkunstenaar te ontmoeten, iemand in wien artistieke zelf standigheid werkzaam is, hetgeen zeer de belangstelling wekt. De dirigent liet den solist zijn gang gaan, liet hem zijn per soonlijke Bèethoven-visie uitleven. De vertolking maakte door Frenkel's expansief en invloedrijk spel indruk. Wij kunnen ons niet geheel ontveinzen dat in zijn fijn muzikale spourzin iets verstan delijks ligt. Niettegenstaande dit, heeft hij diepte van gemoed en tracht hij het allermooiste te bereiken, en bereikthij dit ook, geeft hij een prachtig relief een délicate kleur, en schakeering in dyna miek. Een moment kan hij bij wijlen aan zichzelf ontglippen, komt het verstandelij ke in hem op, om oogenblikkelijk van deze afdwaling terug te keeren. Zijn aanslag is grootsch en zeer energiek, om, waar dit hem lijkt, fluweelig zacht voort te moduleeren. Heel zijn spel is karakter; (bij den eersten aanhef reerls waarneem baar), hem ontroering gevend en gemoeds aandoening. Wondemooi was van hem het bovenmenschelijk schoone „Adagio". Zijn spel is de uiting van overmachtigen wil vasthoudenheid en suggestieve meerder heid, die hij op den toehoorder overbrengt. Hiervan gaf de finale getuigenis. Hij hield de expansie vast. Als men zoo Frenkel hoort spelen, zoo gaaf en afgewerkt, dan komt men tot de conclusie, dat hij een artistiek uitgelezen praestatie gegeven heeft, die respect verdient. Het orkest begeleidde met de grootste toewijding, en al liet Dr. van Anrooy den solist vrij, de inwerking van zijn zijde was juist voldoende om tot émotioneel Bchoon te komen. Er was veel applaus, zelfs meer dan dat, huldebetoon, met herhaaldelijk terug roepen van den solist. Na de pauze volgde Beethovens 4e Sym- phonie, waarvan- men aan het begin zijnde zou meenen voor een zeer diepzinnig werk te staan maar hoe eenvoudig melodieus, teeder maar niet minder prachtig dan de krachtige dorde is deze van gedach- teninhoud, met haar voorgangster zoozeer verschillende vierde. Niet zoodra treedt het „Allegro vivace" in, of de lucht klaart op. Het „Adagio" is weer zoo iets bij zonders, dat men zich haast niet kan voor stellen dat een mensch zoo iets moois heeft kunnen scheppen. En verder is het een en al gratie, en schalksche levendig heid, een vage ernst of weemoed, veel teerheid en opbloeiing van jeugd. Dat heel bijzondere, dat de „vierde" heeft en waar door zij zoo sterk tot ons spreekt, dat heeft op de eerste plaats den orkest leider geprikkeld. Hij heeft gevoelens aan ons overgebracht, met blijde uitzin ging en geestige expressie met over tuiging en suggestieve wilskracht. In tech nisch sensirieven zin was de uitvoering aller'ins perfect. Dr. Van Anrooy en het Residentie-Or kest zijn danig toegejuicht. J. K. BINNENLAND. Levsnd verbrand. Hedenmorgen is de 93-jarige alleenwo nende weduwe D. te Eemelen bij Maastricht levend verbrand. De oude vrouw was ge woon 's morgens een petroleumkachel aan to steken. Haar kleeren hebben daarbij vlam gevat, waarop zij naar buiten is ge sneld. Men vond haar verkoold lij'. op straat vóór de deur liggen. Verdronken.- Uit Eramen wordt ons gemeld: De 16-ja- rige J. Stappen, wonende te Zwarte Meer (gemeente Emmen), is bij het schaatsenrij den op den Ivamerlingswijk in een wak ge raakt en verdronken. Een agent van poütis aangereden. Per auto van den G. G. en G. D. te Am sterdam is naar zijn woning vervoerd een ager.t van politie die op de Weesperzijde op zijn rijwiel rijdende richting Omval, door een hem tegemoetkomende auto was aan gereden, waardoor hij was gevallen en zich zoodanig bezeerd had, dat hij niet meer kon loopen. Volgens verklaring van den agent en van eenige getuigen reed de auto bestuurder eerst midden op den weg om dan op plus minus 40 M. afstand, zonder dat hiertoe aanleiding bestond links van den rijweg te gaan rijden. Hij is na de aan rijding doorgereden, doch het nummer van de auto is bekend. Een waardevolle viool ontvreemd. Vanuit een 3e klas coupé van den elec- trischen trein HaarlemA'dam is een Zwit- serschc viool met strijkstok in étui ter ge zamenlijke waarde van 550.onvreemd. MGR. P. STR00MER ZIEK. Naar wij vernemen is rector mgr. P. Stroomer, deken van Amsterdam, heden in het Maria Paviljoen "tfcr verpleging opgeno men. Hoewel de opname noodzakelijk was, bestaat er geen reden voor directe onge rustheid. Ui tgespr oken: P. J. van der Hulst, schoenwinkelier to L i s s e. Cur. mevr. mr. ScheltemaCon- radi, te Haarlem. Op een rijdenden trein gesprongen. Hedenmorgen had aan den Ouden Mid delweg, gemeente Heer Hugowaard, een ernstig ongeluk plaats. De 17-jarige S. Dekker wilde ondanks het feit. dat hij door verschillende personen gewaar schuwd was, nog op den reeds in beweging zijnden trein gesprongen. Hij viel en kwam tusschen trein en perron terecht. De ma chinist, die het ongeluk bemerkte stopte onmiddellijk. De jongeman werd met een verbrijzeld been opgenomen. DE R0MEINSCHE KWESTIE. Een uitspraak van Z. H. den Paus? LONDEN, 10 Jan. (V. D.) De Romein- sche correspondent van de „Daily News" meent te weten, dat Z.H. de Paus tegen over het geheime consistorie der Kardina len de hoop op een spoedige overeenko'mst mot de Italiaansche regeering heeft uit gesproken. De overeenkomst zal na de ratificatie door het Italiaansche pwlement den Volkenbond ter registratie worden voorgelegd en daardoor van internationaal karakter worden. Italië zal na het sluiten van de over eenkomst een ambassadeur bij het Vati- caan benoemen, terwijl ook het Vaticaan zich bij de regeering te Rome zal laten vertegenwoordigen. Het spoorwegongeluk bij Ashchurch. In ons blad van gisteren is melding ge maakt van de botsing tusschen een passa giers- en een goederentrein te Ashchurch in Gloucestershire. Volgens een nader bericht, zijn de lij ken van twee reizigers uit den wrakhoop gehaald. In het geheel zijn vier lijken gevonden, maar men vreest dat er nog meer onder de vernielde spoorwagens liggen. Het aantal gewonden bedraagt 30. Kerken gesloten in Rusland. KOWNO, 10 Jan. (V.D.). Uit Moskou wordt gemeld, dat de Sovjet-autoriteiten in Azerbeidsjan gisteren 74 Mohamme- daan8che kerken, 9 orthodoxe kerken en 4 synagogen gesloten hebben. De gebou wen en kerken zullen in gebruik worden genomen als woningen en om een deel voor communistische clubs worden inge richt. De religieuse genootschappen heb ben een telegram tot Kalinin gericht waarin hem verzocht werd dezen maatre gel ongedaan te maken, maar dit verzoek is door hem afgewezen. Door vallend gesteente getroffen. BOTTROP, 10 Jan. (V-D.). In de mijn Prosper I werden gisteren twee mijn werkers door vallend gesteente bedol ven en gedood. In do mijn Prosper II word eveneens een mijnwerker bedolven. Deze werd ernstig gewond gevonden. Uitbreiding der griep in Scandinavië. OSLO, 10 Jan. (V. D.) De griep breidt zich voortdurend uit. De ziekte heeft in Noorwegen zoodanigen omvang aangeno men dat in Tclemarken en in verscheidene andere gebieden scholen moesten worden gesloten. De koude in Duitschland. BERLIJN, 10 Jan. (V. D.) In het groot ste gedeelte van Duitschland ten Oosten van de Weser heers..t een temperatuur van 10 graden onder nul en nog lager. Een uitzondering daarop maakt Dresden, waai de temperatuur aanzienlijk hooger is. In Borlijn was do temperatuur in den afge- loopen nacht 12 gaden onder nul en in de voorsteden 16 graden. In Koningsbergen was de temperatuur 19 graden onder nul en in Silezië 16 tot 26 graden. Aan den Rijn is de tempera tuur minder laag, maar niettemin heerscht er een vorst van 5 tot 8 graden onder nul. Strenge kcude in Griekenland. PARIJS, 10 Jan. (V.D.). Naar uit Athene wordt gemeld, heerscht in geheel Griekenland een buitengewoon strenge koude. Vooral in Macedonië valt veel Het ijs op de E'ne. LANEN BURG, 10 Jan. (V.D.) In den loop van Woensdag is het ijs op de Elbe bij Hohnstorf tot staan gekomen. Reeds Dinsdag stond het iis bij Rosenweide Fliegenberg en bij Hohnstorf begon het water aanzienlijk te stijgen. Woensdag morgen stond het water 88 c.M. hoog en de Pegel bij Hohnstorf had een water stand van 1.88 M. De laatste stoomsche pen, die naar Hamburg voeren moesten bij Lanenburg den strijd tegen het ijs opge ven en hun reis onderbreken. Over het ijs in de Elbe heeft oen druk verkeer van voetgangers plaats. GOUDA, 10 Jan. Vee. Aanvoer 2212 stuks. 449 slachtvarkcns. Vette 3335.5 cent per pond levend met 2 pet. korting. Londensche 27—28 c. p. p. Levend met 2 pet. korting, zouters 3032 c. p. p. Le vend met 2 pet. korting, 973 magere var kens 25—40 p. st., 640 biggen 816 p. st., 6 runderen 200—325, 89 nuchtere kalveren 12—20, 59 schapen 18—27, 17 bokken en geiten 25. Kaas. Aanvoer 142 partijen le kw. met rijksmerk 5457, 2e kw. met rijks- merk 5053. Handel vlug. Eieren. Aanvcer 202 partijen. Kip peneieren 6.507.00, eendeneieren 7 8 per 100. Handel matig. Boter. Aanvoer 791 ponden. Gocbo- ter 1.151.25 p. p., weiboter 1.101.20. Handel vlug. ALPHEN a. d. RIJN, 10 Jan. Kaas. Aanvoer 10 partijen. Met rijksmerk lc srt. 5455 1/2, 2e srt. 5153. Handel matig. LEIDSCHEDAM 10 Jan. Vrije veiling. Op de heden gehouden vrije veiling in Café „Het Eiland" werden aangevoerd: Kippen eieren 8.459.50, Eendeneieren f 8.85 9.—, Kuikeneieren 7.50—8.45 per 100 stuks, Kippen 1.30—1.80, Eenden 1.25—1.35, Hanen 1.1.70, Konijnen 2.40—3.50, Dui ven 0.110.15 per stuk. KOUDEKERK (Rijndijk), 10 Jan. Eierenveiling. Aanvoer 1832 stuks. Kip peneieren 7.50—9.50, eendeneieren 7.50 —8.00. VOORSCHOTEN, 9 Jan. Veiling V. P. V. 1929 eieren per 100 stuks 7.60—4.00, kippen 0.60—1.35, hanen 1.80—1.85, duiven 0.15 per stuk. NIEUWKOOP, 9 Jan. Eierenveiling Aangeveerd 1100 eieren. Kippeneieren 7.507.75, bruine eieren 8.00. Handel vlug. Vrije veiling. Aanvoer 700 eieren. Kippeneieren 7.75 7.90. Handel vlug. KATWIJK a. d. RIJN, 9 Jan. Veiling. Uien per 100 K.G. 10.0010.70, gele kool per 100 7.90—10.50, peen 7.50—8.00, spruiten 1720, roode kool per 100 10 —12.30. BIOSCOPEN Trianon: Goedgekeurd. Casino: Goedgekeurd voor volwaren en. Luxor: Goedgekeurd voor volwassenen. City: Goedgekeurd voor volwassenen. BODEGRAVEN, 9 Jan/ Eierenveiling. Aanvoer 8316. Kippeneieren 7.00—0.00, 40 eendeneieren 7.70, hanen 1.301.40, kippen 0.351.80. BOSKOOP ,9 Jan. Bloemenveiling. Rozen per stuk. Ophelia 2025 ct„ Gol- don Ophelia 1617 ct., Hadley 28—31 ct,, Cl. Pernet 2225 ct., Columbia 23—24 ct„ Butterfly 30—30 ct., Mac Keiler 30 ct., Rosalandia 2022 ct. STOMPWIJK, 8 Jan. Eierenveiling. Aangeveerd 1536 eieren. Kuikeneicven 6.55, kippeneieren 8.209.20 per 100. WISSELNOTEERINGFTN (AMSTERDAM) (Niet officieel). Berlijn 59.233/, Londen 12.08i5'32 New-ork 2.493/,,$ Parijs 9.741 j6 Brussel 34.62 ówiiserland 47.95 Milaan 13 081/., Madrid 40 64 >slo 66 39 Kopenhagen 66.41 '/2 Stockholm 66 63l/2 Weenen 35.05 Prar g 7 37l/4 Boedapest.43.40 Prol. 4;1 u BEURSOVERZICHT. van gisteren, net meest opvallende verschijnsel was heden de groote beweging in do Rubbers, gepaard met een koersverheffing over de gelieelc 'inie. Tabakken weinig veranderd, doch certificaten Oostkust ondervonden den gunstige» weerslac van de stiiging der Rubbers. Op de Industrieafd. werd de aaiv dacht getrokken door Codoma's, die aan vankelijk een aanmerkelijk avance boekten, doch daarna reageerden. Margarine Unies op ongeveer de koersen van gisteren. Van Berkels goed op peil. Philips iets lager, Oliewaarden kalm en eerder iets zwakker, in Suikers ging weinig om; de koersen on dergingen meerendeels geen groote wijzi ging. Sehecpv. toonden eenige vTaag. Scheepv. Unies kort na opening enkele pet», hooeer. Mijnoandeelen tamelijk goed ge handhaafd. Met, groote blijdschap geven wij kennis van dc geboorte onzer Dochter 7567 HENfi.ETTE. A. J. BOK.ÈRN C. J, BOIEKN- ïUraAXS Leiden, 9 Januari 1929. Pieterskerkgracht 1. Heden overleed tot onze diepe droei'hoid, na een kortstondig Ijjden, voor zien van de H.H. Sacra menten der Stervenden, onze innig geliefde en der kinderen zorgzame Moeder, Behuwd- en Grootmoeder en Tante. Mej. de Wed. AL1D£ VAN DER WIEL geb. Wan zelst den oÉderdoni var 64 |jaar. f 7568 .mens ae kinderen sc Ff^3 VERS— D. WlEI, IJ VERS d. WIEL d. WIEL- IASGEZA J. c. 4 d. WIE C. M. V. d. WIEL- pnik8 Leiden, 10 Januari 1929 Mcidoornstraat 32. De begrafenis zal plaats hebben op Maandag 14 Januari 1929 op de be graafplaats Zijlpoort, om 10 uur, van uit het St. Elisabethgesticlit. Eenige en algemeeno kennisgeving Voor Vrijdag, Zaterdag en Zondag extra geëngageerd bet ENSEMBLE GER0L SELENKA J Tevens hebben tfï'j voor deze 3 dagen de Columlra SCalsher, bij welk inslrument de meest beroemde zangers en de grootste zangkoren begeleid zullen worden door genoemd Ensemblq. VOOR LEIDEN GEHEEL NIEUW Tevens zal de bekende Neger Dancing Band „Monte Morfs'' een SPECÏaLEN DANSAVOND geven in de Zaal op Zondagavond van S—11.30, waar voor Attracties zal worden gezorgd door Conductor Mr. CRETCO. ENTREE 1.1.— PLUS RE' EN. Dit wordt een onvergeleli een avord. Entréebiljetten zijn vanaf Vrijdagochtend aan de Zaal verkrijgbaar. 5207 DE DIRECllE. Elf- IC,r=ll113

Leidsche Courant | 1929 | | pagina 3