Uit de Omgeving STADSNIEUWS. Laatste Berichten Telegrammen. Marktberichten. Advertentiën. t JongsleBeiMe Matrassenmaker. M.JIUJ. on Pi" TELEGRAFISCH WEERBERICHT naar waarnemingen in den morgen van 8 Jan. 19-9, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De fiildt: Hoogste barometerst.789.1 te Stensele. Laagste barometerst.: 765.9 te Akureyri. Verwachting tot den avond van 9 Jan.: Zwakke wind, meest uit Oostelijke rich tingen. Afnemende bewolking. Waarschijn lijk droog weer. Lichte tot matige vorst. LUCHTTEMPERATUUR 3 gr. boven nul. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a.: Van Dinsdagavond 3.34 uur tot Woens dagmorgen 7.40 uur. de Greeve met een gloedvolle rede deze film ingeleid. De film behandelt het le ven van den grooten Heilige en den strijd in die dagen tusschen edelen en burgers op waarlijk meesterlijke wijze. Tevens zal vertoond worden de mooie film, opgenomen bij de feestelijke intocht van Mgr. Aengenent te Delft. Het zal, naar wij vertrouwen, niet aan belangstelling ontbreken. Voor nadere bijzonderheden zie men de annonce in dit blad. KOUDEKERK. Pluimveeteelt. Op Woensdag 9 Jan. a.s., des avonds te 7 uur, zal in café De Bruin alhier een filmvertooning plaats hebben, die betrekking zal hebben op het Landbouw- en Hoenderbedrijf op de Boerderij. Het spoor verloren. Bij de gemeente politie alhier zijn inlichtingen te bekomen omtrent een D. H. hond, die alhier is komen aanloopen. WOERDEN. Zuster Maria Aldegonde f. In den ouderdom van 81 jaar is het 54ste jaar ba rer professie is te Woerden overleden, de Eerw. Zuster Maria Aldegonde (in de wereld mej. Johanna Smit), Peninenfe RprnPectine der Onbevl. Ontvangenis. Offervaardig Woerden. Ondanks het feit, dat achtereenvolgens in de kerk lief- da<4igheidspredikaties zijn gehouden ten bate van Armbestuur, Elisabethvereeniging en R. K. Ziekenhuis, blijkt de offervaar digheid de Woerdensche paochianen niet te verslappen. De Zondag gehouden col lecte ten bate der St. Vincentiusveroeni- ging bracht weer ruim f 580 op. LISSE. Mandolineclub „Sancta Lucia". Zon dagavond gaf de Mandolineclub „Sancta Lucia, onderafdeeling St. Jozefsgezellen- vereeniging, hare derde jaarlijksche uit voering in het Patronaatsgebouw, onder leiding van den heer A. C. Jutjens. Het bijprogramma werd vervuld door den heer P. Schuts uit Lisse, die voor ons eenige voordrachten ten beste gaf. Door vertrek van den weleew. heer L. A. v. d. Weiden, den vice-praeses der St. Jozef- gezellenvereeniging, werd het Openings woord verricht door Kapelaan Van Zon, die als zoodanig benoemd is voor deze functie. Hij sprak een woord van welkom tot de aanwezigen. Sinds zijn kort verblijf in deze parochie heeft spr. met groote voldoening kunnen constateeren, dat deze onderafdeeling der St. Jozef gezellen steeds goed voorin, gaat, wat wel te danken is aan haar Directeur en de goede harmonie onder de leden. Hij wenschte de vereeniging toe, een „Semper Crescendo", n.l. een gestage vooruitgang. Hij hoopte, uat alle aanwezigen mot vol doening op dezen avond konden terugzien, waarna hij vervolgens het woord gaf aan de Mandolineclub. Op het programma stond vermeld een 12-tal nummers, waar onder de bekende stukken, als: Alte Kameraden, An der schonen blauen Donau en Hoch Hc .eksburg. Dat deze stukken zeer in den smaak vielen, bleek wel uit liet langdurig applaus na ieder nummer. No. 12, dus het laatste nummer, stond als volgt verrceM: 12 1 1 Niemand dei- aanwezigen wist wat dit moest bcteeke- nen. Ziehier de oplossing, er werd op het tooneel een muziekwedstrijd gehouden (gccostumeerd). Bar is daarom gelachen. Het was daarom ook een goed idee van de Mar .olinerlub o:n iets dergelijks er bij te maken; dit houdt er ten minste de gang in en het vindt bijval. De voordrach ten, gegeven door den heer P. Schuts, met medewerking van den heer Jac. Reeu- wijk aan de piano, waren in één woord af. Wij zien daarom deze humorist weer eens gaarne terug. Aan het einde van dezen avond bedankte de heer B. Rands- dorp de aanwezigen voor hun stille aan dacht tijdens de muzieknummers, alsmede den Vice-Praeses, den Voorzitter der R. K. -ddenstandsvereeniging en den Raad van Commissarissen voor hunne tegen woordigheid. NIEUW-VENNEP. De kippendieven. Gisternacht werd ie landbouwer L. Mesman a. d. Spierin- gerweg met een ongenoot bezoek vereerd. Ook daar zijn ruim 30 kippen verdwenen. R. K. KIESVEREENIGING. De R. K. Kiesv. vergadert a.s. Vrijdag te 8.15 uur in „Den Burcht". Aan de orde is o.m.: aanwijzing op de groslijst van candidaten voor het lidmaat schap en candidaten voor het plaatsver vangende lidmaatschap van de Tweede Kamer. Candidaten kunnen worden ingediend door tien leden; zoo de vergadering door meer dan honderd leden wordt bezocht door een tiende van het aantal der ter ver gadering aanwezige leden. Ook is aan de orde de bestuursverkie zing. KAMER VAN KOOPHANDEL EN FABRIEKEN VOOR RIJNLAND. De Kamer van Koophandel en Fabrie ken voor Rijnland vergadert Maandag 14 Januari 's middags 2.30 uut in het gebouw der Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Rijnland. De agenda luidt: 1. Opening Nieuwjaarsrede. 2. Notulen. 3. Verkiezing Voorzitter. ng onuei-voorzitter door de Afdeelingen. 5. Verkiezing van leden voor de Commis sie voor Verveer, Post en Telegrafie aftre dend: N. O. E. van Ginkel, L. C. Jongen burger, P. A. Wernink, H. van Zonneveld, C. G. J. Alkemade Sr. en W. van der Laan Voorzitter Jhr. C. C. Roëll. 6. Verkiezing van leden voor de commis- Voorzitter O. G. J. Alkemade Sr., W. van der Laan, J. van der Steen, W. A. Wonter- lood en P. J. van der Zanden. 7. Verkiezing van leden voor de commis- c - ten Cate Brouwer, P. Boot Sr.. G. J. M. J. Mol- kenboer en Mr. P. G. Knibbe. 8. Verkiezing van leden voor de commis sie voor het Verslag aftredend: Voorzitter D. ten Cate Brouwer; P. Boot Sr., G. J. M. J. Molkenbocr, .Thr. C. C. Roëll en Mr. P. G. Knibbe. 9. Verkiezing van leden voor de commis sie tot onderzoek der Geloofsbrieven af tredend: Voorzitter: P. Boot Sr.. Leden: W. A. Wouterlood, L. C. Jongenburger, C. G. J. Alkemade Sr., en J. van der Steen; Secretaris: Mr. Knibbe. 10. Ingekomen stukken. 11. Mecledeelingen. 12. Vaststelling datum nieuwe verkie zing. 13. Vaststelling van een adres inzake Zakelijke Bedrijfsbelasting. 14. Bespreking Districtsbelangen. 15. Rondvraag. 16. Huishoudelijke vergadering. 17. Sluiting. De heer G. J. van der Kolk, te Alphen aan den Rijn, heeft bedankt voor het lid maatschap der Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Rijnland. Het feest van H. M. de Koningin-Moeder. Telegram van gelukwensch. Door de Leidsche Christeliike Oranje vereniging is onderstaand telegram ver zonden: De Leidsche Christelijke Öranjevereeni- ging, IJwe Majesteits komst tot ons Oran jehui. en ons volk, dankbaar gedenkend, wensent Uwe Majesteit en de Koninklijke familie, met het gouden jubleum daarvan hartelijk geluk. Wij prijzen God voor de kostelijke schat, in Uwe Majesteit, ons geschonken, en zoo lang gelaten. Wij danken Hem, dat Hij ons in Uwe Majesteit gaf de Gemalin van den Koning, de Moeder van de Koningin, de Grootmoe der der Prinses, de Opvoedster der Oran jetelgen, de Regentes van het land, de Weldoenster der ellendigen. Wij smeeken Hem, dat wij Uwe Majesteit nog vele ja ren mogen behouden, rijk gezegend in het midden van Uw volk, zóó gezegend, dat het ten tijde van Uwer Majesteits levens avond licht moge zijn. Ds. H. THOMAS, Voorzitter. L. BOEKKOOI,, Secretaris. Dc ijsbaan geopend. Eindelijk is de ijsvreugde ook voor onze stad aangebroken.... de ijsbaan is heden middag te 12 uur voor de schaatsliefheb- bers(sters) opengesteld en natuurlijk heb ben er velen, zeer velen zelfs gebruik van gemaakt, ondanks men er eigenlijk niet meer op gerekend had. Immers hot heeft van nacht nagenoeg niet govoren en toen vanmorgen de dooi inviel, dacht men hec- lemaal niet meer aan de mogelijkheid, dat er nog gereden zou worden. De gelegen heid om van de wellicht korte ijsvreugde te profiteoren werd door al wie zich maar eenigszins vrij kon maken, dankbaar be nut. Het ijs ziet er goed uit. Enkele kleine gedeelten zijn afgezet, omdat zich daar langen tijd wakicen hebben bevonden. Hedenavond zal de ijsbaan niet ge opend zijn. Wie mist er een rijwiel? De Commissaris van Politie alhier ver zoekt inlichtingen omtrent de herkomst van de volgende rijwielen, welke op ver schillende data aan zijn bureau werden gedeponeerd In Juli 1925, een oud heerenrijwiel, voor zien van nummer, freewheel, terugtrap rem, zwarte velgen en banden in October 1926, een heerenrijwiel met dubbele remmen, freewheel, bruin zadel, zadeldekje, pedalen, banden en bagage drager; in Maart 1927, een oud genummerd hee renrijwiel, voorzien van freewheel en te rugtraprem, velgen en banden; in Mei 1927 een heerenrijwiel, voorzien van freewheel, terugtraprem, gemerkte achterband, bagagedrager in Mei 1927 een oud heerenrijwiel, voor zien van freewheel, terugtraprem, ge merkte banden, bagagedrager; in Augustus 1928 een zeer oud genum merd heerenrijwiel. voorzien van zwarte velgen, gemerkte banden, bagagedrager, en in November 1928 een zeer oud heeren rijwiel, voorzien van freewheel, velgrem, Terry-zadel, gemerkte banden, bagagedra ger. lantaarn. Bij den Gemeentelijken Dienst voor So ciale Zaken zijn met 1 Januari j.l. bevor derd B. G. H. Melot tot commies 2e klas se, C. R. C. Oostveen tot klerk le klasse, L. H. Janssen tot klerk 2e klasse, terwijl de tijdelijke aanstelling van mej. L. A. P. Eskens werd veranderd in' een vaste aan stelling. Bij de politie hebben de volgende be noemingen en mutaties plaats gehad. Tot agent van politie 2de klasse zijn voorloopig voor den tijd van een jaar be noemd, met in gang van 1 Januari, de heerenA. Yerbraeck, uit BeverwijkM. van Dijk, uit Hillegom, P. Brohn, uit Den Haag, B. Schilder, uit Kampen en J. G. Schippers, uit Alen (N.-B.) Tot agent van politie lo klasse is met ingang van denzeifden datum benoemd, de agent 2de klasse E. Boon. Bevorderd is tot den rang van admini stratief cmbtezvar Se klasse, de admini strateur der politie de heer J. v. Hattum, adj.administratief ambtenaai Tot klerk 1ste klasse is bevorderd de heer J. II. Witmans, klerk 2de klasse bij de politie. (Berichten reed- -~'-n.tst in den vorigen oplaag). Kardinaal Posi. f ROME 7 Januari. (V.D) Te Milaan is hedenmorgen kardinaal Eugenio Posi, aartsbisschop van Milaan overleden. INBRAAK EN MISHANDELING. De daders met 500 ontkamen. Hedenmorgen omstreeks 2 uur hebben 3 personen irgebroken bij den heer H. Wylaars te He.tel, nabij Lie.op in Noord- Brabant. Zij hebben een raam opengeschoven in de kamer, waar de vrouw ziek te bed lag. De inbrekers bedreigden haar met mes sen en hebben engeveer J 500 gestclen. De man, die in een andere kamer sliep, wilde hen te lijf gaan, doch werd door de onverlaten ernstig gewond, waar schijnlijk met een hard voorwerp. De politie stelt een onderzoek in naar de daders, die wisten te ontkomen. BRANDSTICHTING. Een echtpaar gearresteerd. De politie te Lonneker heeft aange houden het echtpaar B wonende te Gla- nerbrug verdacht van brandstichting in hun woning. Toen de man en de vrouw Zondag j.l. naar Enschedé waren, ontdek ten de buren brand in het huis. Do gor dijnen hadden vlanl gevat en ook op an dere plaatsen in dc kamer brandde het. Voorts werd in eeii lade van de kachel een flesch benzine gevonden. Bij het thuiskomen werd het echtpaar door de politie aangehouden en thans is het ter beschikking van de justitie ge steld. Het ijs op de Zuiderzee. Naar uit Monnikendam wordt ge meld, is de Zuiderzee geheel dichtgevro ren. De Marker veerboot heeft gisteren met groote moeite een dienst uitgevoerd, daarbij landend aan de Janhagelhoek te Katwoude bij Monnikendam. De afstand werd gedee'telijk per motorboot, gedeel telijk per ijsvlot afvelegd. Bij doorgaan de vorst is van Dinsdag af de gemeen schap met het eiland Marken voorloopig verbroken. Men heeft Maandag het eiland van meer proviand voorzien dan gewoon lijk. Het artsenconflict te Breda. Naar wij uit betrouwbare bron verne men, heeft de commissaris der Koningin in de provincie Noord-Brabant zijn bemidde ling aangeboden in het nog steeds niet op geloste conflict tusschen het gemeentebe stuur van Breda en de medici. Deze be middeling is door de afd. Breda en Om streken van de Ned. Mij. tot Bevordering der Geneeskunst onmiddellijk aanvaard. Aan ds gevolgen overleden. De 50-jarige B. S., brievenbesteller te Nijmegen, die dezer dagen het ongeluk had tegen een hek te vallen en daarbij gewond werd, is hedennacht aan de gevol gen overleden. Door het ijs gezakt en verdronken. Men meldt ons uit Druten: De 8-jarige J. v. D., is te Leeuwen door het ijs gezakt en verdronken. De gebeurtenissen in Joego-S.avië. Griekenland is ongerust. LONDEN, 8 Januari. (V. D.). Uit Athene wordt gemeld, dat de gebeurtenis sen in Jeego-Slavië in Griekenland een sterken indruk hebben gemaakt. In Athe ne voelt men een zekere ongerustheid over de verdere ontwikkeling van de ge beurtenissen op den Balkan. De Griek6chc bladen toonen zich bij de bespreking van de gebeurtenissen in Joego-Slavië zeer gereserveerd. Zij spreken wel over het al gemeen hun vertrouwen in het beleid van koning Alexander uit. Zij spreken verder dc hoop uit, dat de tegenwoordige moei lijkheden spoedig zullen zijn overwonnen. Mijnongevallen in Duitschland. ESSEN, 8 Jan. (V.D.). In de mijn Mat thias Stinnes werden twee mijnwerkers bedolven. Na geruimen tijd konden zij gered worden. Zij waren echter zeer eiTl- stig gewond en moesten naar het zieken huis worden vervoerd. In een mijn te Heme werd een houwer onder vallend gestente bedolven en ge dood. Botsing met een motorrijwiel. BERLIJN, 8 Januari (V. D.). Maan- dagvond is op don weg ErknerGrün- heide een auto in botsing gekomen met een motorrijwiel met zijspan. Op het mo torrijwiel zaten drie personen, die op den weg geslingerd werden. Alle drie werden ernstig gewond naar het ziekenhuis over gebracht. Het motorrijwiel werd totaal vernield. Lijk van een priester gevonden. BORDEAUX, 7 Jan. (V. D.). In de bosschen van Saint Vivien de Medoc is het lijk gevonden van een man, dat bleek te zijn het stoffelijk overschot van den sinds 9 Juli van het vorig jaar verdwe nen abbé Gassier, pastoor van Saint Quentin Charente, oud 71 jaar. Abbé Gassier had Saint Quentin op bovenver melden datum verlaten, zeggende, dat hij vrienden ging bezoeken in de Medoc. Hij was per auto naar Bordeaux gegaan, en vanaf dit oogenblik heeft men niets meer van hem vernomen. Op het moment van zijn verdwijning wa# de abbé in het bezit van ongeveer 6 700 fis. Het lijk was half onder den grond bedolven, terwijl de klee- ren een weinig verder lagen. Uit de lijk schouwing is gebleken, dat hier misdaad in het spel is. De politie leidt het onder zoek. Hongerstaking van 1200 politieke gevangenen. BERLIJN, 8 Jan. (V.D.). Uit Sofia wordt gemeld, dat in Bulgarije meer dan 1200 politieke gevangenen in hongersta king zijn gegaan om op deze wijze de re- geering te dwingen onmiddellijke arres tatie aan de politieke gevangenen te ver- leenen. Een siland verdwenen. OSLO, 8 Januari. (V. D.). Het expo- Ltieschip „Norwegia" dat in December 1927 naar het Bouvet-eiland voer, om dit voor Noorwegen te bezeten en welk vaar tuig zich thans weer in den Zuidelijken Oceaan bevindt, meldt draadloos, dat het' Thampsun-eiland (een klein eilandje, dat door Engeland tegelijk met het Bouvet- eiland aan Noorwegen werd overgedra gen) niet meer te vinden is. De geheele omgeving werd afgezocht, doch het eiland schijnt te zijn verdwenen. WISSELNOTEERINGEN (AMSTERDAM) (Niet officieel). Eerlijn 59.23l/4 Londen 12.08''J(. New-Vork 2.49.05 Parijs 9.731 o Brussel 34.611/o Zwitserland 47.951/Ö Milaan 13 04 Madrid 40 63 <)sl° 66 391/., Kopenhagen 66.433/" Stockholm 66.62 Weenen 35.041/., pra? e 7.371/2 Prol. 43/, 0/o BEURSOVERZICHT. van gisteren. Er ontwikkelde zich heden weer een groote bedrijvigheid, waarbij de Ned. In- dustrieelen het grootste gedeelte van de publieke belangstelling wisten te trekken. Bij de opening waren verschillende soorten vast, doch spoedig ontslond een vrij scher pe reactie, waarvan in 't bijzonder Mar garine Unies, van Berkels en Philips te lij den hadden, doch vervolgens had weder een gedeeltelijk herstel plaats. Op de Mijn- afd. vielen groote omzetten waar te nemen in Alg. Exploraties, die weinig veranderd waren. Boetons wat lager. Eenige beweging ontstond in Oost Borneo's. Van de Olieafd. trokken bijzonder Perlakken de aandacht door de verdere koersverheffing. Koninkl. weinig gewijzigd. Van de Scheepv. legden in 't bijzonder Nederl. Scheepv. Unies en Japanlijnen een vaste houding aan den dag. Rubbers en Tabakken goed prijs houdend Van Suikers liepen H. V. A.'s iets omhoog. Amerikanen stil. LuiiutN, jan. Vcue va. ,;er.s. Aan gevoerd: totaal 455, zwaar 401, licht. 51. Prijs per K.G. levend gewicht. Zwaar: 0.73 0.72, licht 0.700.68. Handel matig. BODEGRAVEN, 8 Jan. Kaas. Aan voer: 224 partijen, totaal 9887 stuks, le soort R.M. 5558, id. 2e srt. 5153. zon- de- p "i. mat:e. ROTTERDAM, 8 Jan. Vee. Aanvoer: 197 paarden, 16 veulens, 899 magere runderen, 85 vette runderen, 498 nuchtere kalveren, 145 vette kalveren, 308 schapen of lamme ren, 58 biggen, 6 bokken of geiten, 180 graskalveren, 25 overloopers. Vette koeien le kw. 50—51, 2e kw. 42 45, 3e kw. 27 1/2-32 1/2; Ossen le kw. 46- 49, 2e kw. 41—43, 3e kw. 38; Stieren le kw. 42—43, 2e kw. 39, 3e kw. 35; Kal veren le kw. 90—95, 2e kw. 77 1/2—82 1/2, 62 1/207 1/2: Melkkoeien 200400, Kalf- koeien 200—397, Stieren 130—500, Pinken 100—125, Vaarzen 100—220, werkpaarden 200—300, Slachtpaarden 100—155, Hitten 100200, Veulens 70100, Fokkalveren 20 20, Biggen 1015, Overloopers 2032, Slachtkalveren 13—18, Biggen per week L701.85, Graskalveren 40110. Koeien en ossen: trage handel, prijzen van gisteren. Stieren: flauwe handel, niet prijshoudend. Vette kalveren:: tamelijk vlugge handel, prijzen van gisteren. Melk en kalfkoeien: redelijke handel, oude prij zen. Paarden: kalme handel, weinig ver andering in prijzen. Fokkalveren: vlugge handel, hoogere prijzen. Biggen: stille han del, oude prijzen. Overloopers: weinig han del, prijzen stalionnair. Graskalveren: kal- met handel, prijshoudend. NIEUW VENNEP, 7 Jan. Eierenveiling. E. N. V. Aanvoer: 4700 eieren. Kippen- BIOSCOPEN. Trianon: Goedgekeurd. Casino: Goedgekeurd voor volwassenen. Luxor: Goedgekeurd voor volwassenen. City: Goedgekeurd voor volwassenen. eieren f 7.109.80, per 100. Konijnen f 2.35 2.45. Handel vlug. OUDEWAïER, 7 Januari. Kaas. Aan voer 30 partijen tezamen 1350 stuks, we gende 6750 Kg. Eerste soort Gouda 52 54, idem mindere f 4851. Heden werden wij verbljjd door de voorspoedige geboorte vaa onzen Zoon GtRARDUS/f/yCOBUS tJ J. J?UB$E. N.' LUeBE-/Straathof Ryngcesterstraatw/g, Oegstgeest. 2180 Heden overleed tot onze diepe droefheid, tijdig voorzien van de H.H. Sa cramenten der Stervenden onze innig geliefde Moe der, Behuwd en Groot moeder, Mej. Anna pejers, Weduwe van\ PETRUS ZONNEVELD, in den ouderdom j van bijna 69 jaar. Uit aller na^rn W. ZONNEVELD. Voorschoten, Lïndeflipe*'^? Papclaan, 7 Januari '29. De H. Uit vaar I diepaf' zal gehoudfln woj^lefi op Donderdag 10 Januari, \s morgens te negen uur in de Parochiekerk van den H. Lauren ti us te Voorschoten, waarna de begrafenis. 2181 Op een Bankierskantoor wordt gevraagd een goede hand kuonende soliri]- ven, eir van gogde' getuig schnftan vooralen. Brieven oncer no. 2153 Bureau van dit bied. Halfwas Matrassenmaker gevraagd /in K Uli PERS Goedkoop Beddenmajazjjn;" Breestraat 138, Leidend De eenige uitdeelingslijst in het faillissement van W. F. BACKER Echtgonoote van J, ^PLIfiTER te Leiden, is met ingang van 8 Januari /1929 geieponoerd ter gritBo 'van de Arrondisse- ïnents-Rechtbank tofs Graven- hage en id afschri fetter griffie^ van hetF g:intongereclit/xte Leiden. aldaar g£iWrende 10 d'gen ter kosteloozo inzage van de séhuldeischers te liggen. De Curator Mr. IT. F. A. DONDERS. 2170| Stationsweg 8a. Tooneelgezelscliap „Os Spoel^Dos". Directie: DEBREEen VAN KERCKH0 Zondag 13 Januari - 3 uur Slechts één enkele opvoering van I het :W Schlagej-Blijspe! inmnnimmEi/iiiiiMi'jiimimi hui 111111111111111111111111II111111III111 met LOUIS DE BREE, MIEN VAN KERCKHOfEN, C. VAN KEItCKHOVEN Jr. en het verdere gezelschap van het Centraal-Theater A'dam. Reeds meer dan 100 Succes- Opvoeringen. Een avond van onbedaarlijk en gezond lachen. Prijzen der Plaatsenf 2. tot f 0.40 plus rechten. Plaatsbepreking vanaf Woens dag 10 uur bjj den Heer VAN ZWICHT. Breestraat 126 en op den speeldag 12—2 aan den Schouwburg. 2177

Leidsche Courant | 1929 | | pagina 3