TiKüwr5 ETALAGES Uit de Omgeving Bij kleihè) Kinderen VOOR ONZE KINDEREN. INGEZONDEN MEDEDEELING. GffiEP QESLAAGD zult ge zeggen, indien U zich dthor sns laat kleeden PROFITEERT MU van onze prima modellen en zeer concurreerende prijzen groot deel van den inboedel in gebruik ge bleven en dit zal nog meerdere jaren het geval zijn. Zij werden indertijd alle tezamen ge taxeerd op 5522. In de veiling werd daarvan verkocht een gedeelte, hetwelk netto 1197 opbracht, terwijl afzonderlijk aan den man werden gebracht enkele kleinigheden, door mij on dershands verkocht, die tezamen 216 op bracht 3n. Van do hypotheken vermeld in de lijst van baten en schulden, werden sedert dien twee afgelost. De 3 overige tezamen ten bedrage van 19.000, bestaan nog ongewijzigd door. Ik heb geen reden te veronderstellen, dat zij tezamen een belangrijk verlies -tullen ople veren. Statutair bestaan 80 aandeelen van 1000, eer. en vijftig daarvan zijn nog niet volgestort, zoodat de curator nog f 40.800 heeft in te vorderen. Hiervan zal zeker 10 a 15 duizend gulden niet invorderbaar blij ken, zoodat deze post hoogstens 25 a 30 duizend gulden zal inbrengen. Hiernaast staat een tweede post var bijstorting op aandeelen. Aanvankelijk wa ren niet de aandeelen 1 tot en met 80, doch de aandeelen 1 tot en met 100 van 1000. Bij een statutenwijziging, welke inder daad op dit punt met overeenkomstig het desbetreffend besluit eener algemeene ver- gadoring was, is het aantal aandeelen van 1000 teruggebracht op 80. Daardoor wer den dus dc houdeis van 20 aandeelen van ƒ1000 en wel van de aandeelen 81 tot en met 100 ontslagen van do op hen rusten de verplichting tot bijstorten. Z.i. moet van tweeën één gelden: of de statutenwijzigng is om voormelde reden nie tig en beeft dan niet het effect, dat de bedoelde 20 aandeelen van bedrag veran derden, zccdat ook de houders er van, niet van hun obligo werden ontslagen, maar dan moet het gevolg ook zijn, dat allen die tot het ontslag van aandeelhouders tot een bedrag van 20 maal 800 hebben meegewerkt, moeten aansprakelijk gehou den worden voor het daardoor aan Nes- paka toegebracht nadeel. Op het bedrag der agenten-saldi, bij het intreden van bet faillissement ruim ƒ30.000 zijn sedert eenige honderd sn gul dens afbetaalt. Het restant hoopt spr. in 't CORRESPONDENTIE. Lieve Neefjes en Nichtjes 1 Ik zei de vorige week, dat ik nu met pre- ciese getallen zou komen. Dat kan ik nu doen. daar de einddatum van mededinging afgesloten is en niemand meer toegelaten wordt. Weet dan, dat het getal nog beneden de raming is gebleven. Maar gezien de omstan digheid van het niet regelmatig verschijnen v; .,üns Hoekje'' en gezien de beperkte xi -ue, waarover wij tot nu toe slechts te brichikken hebben, is het getal toch nog vrij groot te noemen. Ik had er zoo gaarne 300 gezien en in dat jeval, had ik nog een troostprijs in den form van een boek, er bij gegeven. Mis schien had dit goeie voorbeeld de Directie )ok nog kunnen beïnvloeden, om eveneens ien specialen prijs beschikbaar te stellen, loch dit is nu niet noodig geweest, daar ve het 300-tal in de verste verte niet ge- ïaald hebben. Van afd. A. zijn er 121 geweest; hiervan :ijn er vijf uitgevallen, wier werk in de pa- liermand terecht is gekomen. Waarom? 'ij schreven met potlood; of schreven zoo slordig. dat ik met niet kan begrijpen, hoe men zoom knoei dürft in te sturen. De straf: niet meeloten en moeite ver- geefsch, voor zoover men van moeite spre ien mag. Voor afd. B. waren er 78; ook hier vielen er 3 uit, zoodat meeloten zullen 75. En wat afd C. betreft? Het getal was niet bijster groot. Maar daar staat te genover, dat zij, die iets instuurden, eer van hun werk hebben. Zij zullen successievelijk hun bijdragen geplaatst «ien. Het getal in deze afdeeling was 28. Er zal dan geloot worden onder 116 en 75 en 28 is 219 mede- dngers. Toch nog een aardig getal, al is het ook niet juist 300. Nu kan de jury aan het werk. Ik ben zelf eens benieuwd, wie de gelukkigen zijn. De volgende week komen de uitslag en de vol ledige lijsten. Weet wel en dit is een troost voor die genen, die niets krijgen dat Vrouwe For- tuna haar lievelingen uitkiest, zonder pres sie van onzen kant; maar weet ook wel. dat als 't aan mij lag ik jelui allemaal een prijsje gaf. Trouwens dat weten jelui wel! Misschien, dat ik nog eens rijk word, dan laat ik een schip met cadeaux arrivee- ren en dankrijgen jullie allemaal wat Vandaag wil ik nog even een compliment maken aan Theodora, die haar bijdragen „Naar den Gelders chen Achterhoek" ver volgd heeft; een werk, dat even actueel is als gezellig om te lezen. Theodora verdient daar voor mijn en uw dank. Ik twijfel er niet aan of de grooten vooral zullen deze artikelen met klimmende belangstel ling lezen. Dan. zou ik inderdaad te kort doen aan Jolian de Graaf, den schrij ver van: „Mijn Aquarium', zoo ik hem niet; ons aller dank bracht voor de lezenswaar dige bijdragon van „Mijn Duiven", een werk van 40 bladzijden. Zoo'n hulp is een dubbel pluimpje waard. Ik geef dan ook beiden, als zij tweeën niet met een prijs uit de loting komen, een boek v a n m ij als souvenir, aan ons prettig en zeer gewaar deerd samenwerk a. Is dat verdiend of niet? Wie uwer zou hierop „neen" durven zeggenOntvangt beiden mijn dank en hand; met zulke mede-redacteurs staat „Ons Hoekje" er beter voor dan ooit Tot de volgende weck! Je liefhebbende Oom WIM. eerstvolgend halfjaar binnen te krijgen. Hij kan dezen debiteuren om meerdere re denen, slechte een zeer kort uitstel toe staan. Hij meende te mogen voorspellen, dat het hem zal gelukken de uitkeeringen aan de spaarders niet veel kleiner dan 40 pet. te doen zijn van de bodragen waarvoor zij werden geverifieerd. Hillen's Sigarenfabriek. Teleurstellend jaar. Te Delft had dezer dagen ten kantore der vennootschap de gewone jaarlijksche algemeene vergadering plaats van aandeel houders in de N.V. A. Hillens Sigaren- en Tabaksfabriek. Het jaar 1927 heeft teleurgesteld. Het heeft niet voldaan aan de in het vorige jaar gekoesterde verwachtingen. De oor zaken zijn dezelfde als die in de vorige verslagen zijn vermeld. Een der aandeelhouders vroeg naar aan leiding van de balans 1927, of in het be drijfsverlies van 16.986 ook begrepen zijn de afschrijvingen op machines, etc. De voorzitter deelde mede, dat niets af geschreven is, daar anders het bedrijfsver lies veel giooter zou zijn. In antwoord op een andere vraag, no pens den onder activa voorkomenden post „vaste goederen" ad 1.7G9.047, af deze dit bedrag bij verkoop ook zullen opbren gen, zeide de voorzitter, dat het vorige jaar reeds rekening werd gehouden met de verminderde waarde. Officieele her-taxatie heeft niet plaats gehad. De waarde is evenwel voldoendo tot dekking van de uit gegeven 7 pet. obligatie-leening. De directie doelt mede, dat de moge lijkheid bestaat voor het tot stand ko men eener fusie met andere bedrijven. Aan voorspelling aangaande het loopende boek jaar durfde de directie zich niet te wagen. Gunstig zijn de vooruitzichten nog niet. De balans en verlies- en winstrekening werd zonder stemming door aandeelhou ders goedgekeurd. Philips gloeilampen. Kapitaals verhooging. Naar wij vernemen, zal in een op 22 Oc tober a.s. te houden buitengewone alge meene vergadering N.V. Philips Gloeilam penfabriek te Eindhoven worden voorge Naar den Gelderschen Achterhoek. door Theodora. V. En nu gaan we verder waar de heide bloeit en dennengeur ons tegenwaait. Naar heuvelen, bergen en dalen naar Montferland bij Didam en naar den Het- tenheuvel; naar plekjes zoo mooi en waar men altijd met ontroering weer aan terug denkt. Op de fiets volgen wij een breeden grintweg door mooie korenvelden. Na ruim een uur gefietst te hebben, is men voorbij het zeer schilderachtig dorpje Beek en dan begint de weg zeer steil te worden, steeds berg-op. Men kan tenslotte niet meer en stapt van zijn fiets, keert zich om en u i t een kreet van bewondering. Hoe mooi is het dal daar beneden u! Die mooie kleur- schakeeringen der vierkante stukken land, de een groen de andere grauw, een derde bont gekleurd; het is als een heel groot schaakbord. De slanke kerktoren staat als een koning tusschen zijn onderdanen. Aar dige klein huisjes staan er, alsof er zoo hier en daar een verloren is geraakt. Alles om geven van groen en bloemen. Met den fiets aan de hand vervolge wij onzen weg. Steods sterk opwaarts verder! Weldra bevinden wij ons in een dicht bosch: denneboomen als torens zoo hoog verrijzen op langs de kanten van den weg. Wij volgen die bree- de laan steeds hooger; even rusten en dan weer verder. Steeds groot-er en uitgestrek ter wordt het boomenwoud. Gelukkig staan hier en daar handwijzers, die ons in stom me taal de goede richting aanwijzen en ja, eindelijk bevinden wij ons aan den voet van een hoogen berg, waar trappen in zijn aan gebracht en 80 treden naar boven leiden en dan zijn wij er. De top van dezen grooten berg Montferland beheeten, biedt slechts plaats voor een groote theetuin, die hier ook met alle denkbare comfort aanwezig is. Van hieruit hebt gij een panorama, zoo mooi, zoo schitterend, dat gij sprakeloos de eerste minuten om u heen ziet! „Hier ist der Aussicht frei" zoo schreef eens een be roemd dichter en datzelfde roep ik hier uit: .wat zijt gij mooi, klein Nederland, Montferland! Als een sprookje zoo mooi! Ik ben al zo vaak hier geweest en nog nooit heb ik u genoeg bewonderd en zoo menig bezoeker met mij zegt dit na. Duitschland ligt hier vlak bij. Duidelijk ziet men hier do mooie Zwanentoren van het Duitsche stadje Cleve. Emmerich en Elten veel dich ter bij. oHe mooi kronkelt hier de Rijn met zijn drukke scheepvaart! Duidelijk ziet men hier Lobith en de groote steenfabrie ken van Pannerden en nog zoo vele kleine plaatsjes. Ja. Montferland, gij zijt een sprookje!. Eveneens aan uw ontstaan is een aardige legende verbondenMontfer land ligt tusschen twee groote bergen in. Rechte de Eltenberg en links de Hettenheu- vel; beide ongeveer ruim 1 uur van elkaar verwijderd. De tussclienruimte is ook alle maal dennenbosschen, maar dan meer op gelijken grond. Nude legende verhaalt dat heel vroeger, ten tijde der eerste Ro meinen, die steeds met elkaar oorlog voer den. Op zekeren dag wilden zij in hun overmoed den hemel* bestormen en tot dat doel brachten zij den Eltenberg op den Hettenheuvel over. Onderweg verloren zij een stuk van den berg: een mondvol. Zij vonden het niet de moeite waard het mee te nemen een „mond vol land", vandaar het ontstaan van Montferland. Hier groeien boschbessen in overvlced. Een heerlijke vrucht. Daar wordt nog een aardig extra centje aan verdiend. (Wordt vervolgd). steld het statutaire kapitaal, dat nu 40 millioen bedraagt te verhoogen tot 100 millioen. Deli Batavia Maatschappij'. Interim-dividend van 20 pet. Naar wij vernemen zal de Deli Batavia Mij. een interim-dividend over 1928 uitkee- ren van 20 pet. betaalbaar vanaf 10 Oc tober a.s. Mgr. J. D. J. Aengenent. Bezoek aan de Bisschoppelijke Kweekschool. Dinsdagavond bracht Z. D. H. Mgr. J. D. J. Aengenent, die voor een vormreis te Beverwijk vertoefde, een kort bezoek aan de Bisschoppelijke Kweekschool. Vaardige handen hadden een eenvou dige doch mooie versiering aangebracht in één der recreatiezalen, waar Mgr. ont vangen werd onder het zingen van „Sacer- des et Pontifex". Mijn Aquarium door Johan de Graaf. IV. Nu vangt het bewaken en verzorgen der eitjes aan. Zoo nu en dan waaiert het mannetje er met zijn staart een versche stroom water overheen en zorgt dat ongenoode gasten uit de nabijheid van het nest blijveu. Ieder vischje of salamander of wat er ook voorbijkomt, wordt verwoed aangeval len, opgeslikt, ofj^erj. eindweegs meege sleurd 'en dan weer losgelaten. We kunnen dus wel begrijpen, dat zoo'n niets-kwaaas- vermoedende goedaardige salamander als hij daar kalmpjes langs het nest wandelt niet weet, hoe hij het heeft, als hij plotseling bij poot of staart wordt gepakt en een eind- weegs door het aquarium wordt gesleurd. Maar er is niets tegen te doen, dat ligt nu eenmaal in de natuur van het beest, dat alles wat te dicht in zijn nabijheid komt voor „nestgevaar" aanziet en het onverbid delijk aanvalt. Na eenige dagen komen nu de eitjes uit en krioelen de larfjes met hun doorschij nend lichaamje en zwarte kraaloogjes door het nest. Voorloopig teren ze nog op hun dooierzakjes, die ze uit het ei hebben mee gekregen. Een enkele, wiens dooierzakje al op is komt al eené buiten het nestje neu zen, maar wordt door zijn zorgzame vader weer gauw in het nest terug getranspor teerd. Nu gaat ook het mannetje het dak van zijn nestje afbreken, zoodat de wieme lende larfjes zichtbaar worden. Wanneer ,iu /an alle jongen de dooierzakjes zijn op geteerd, moeten ze dus het nest uit om voedsel te zoeken hetgeen dan nog onder noede van het mannetje gaat. La-ng'-amer- hand beginnen de jongen hem te ontgroeien en laat hij ze in den steek. Heeft het mannetje al di°n tijd zijn best- gedaan om nestgevaarlijke individuen uit de buurt van, eieren en jongen te houden, wanneer hij de jongen in den steek laat en hij komt ze even later weer tegen, worden ze zonder pardon ingeslikt en opgegeten. „Doen de wijfjes nu niets, na het kuit- schieten", zult ge vragen Heelemaal Diets, wanneer zij kuitgeschoten hebben, trekken zij zich van het broedsel niets meer aan. De verdere zorg rust geheel bij het manne tje. Ja, het is zelfs zoo erg, dat wanneer het mannetje niet op zijn hoede zou zijn. de wijfjes eieren en jongeren gewoon zouden opeten. I-Iet 10-doornig stekeltje maakt een dito nest, echter niet op den bodem. Hij bouwt het tusschen de stengels van je water planten. Nu hebt ge te zorgen dat in de aquarium planten zijn met stevige stengels, want anders zie je na verloop van tijd het ge- heele gevalletje naar beneden komen. Nu moet je niet denken, dat dan mannetje den moed opgeeft. In het geheel nietHij rukt het nestje uit elkaar en begint vol moed op een andere plaats opnieuw. Nu slappen we eens van onze baarsjes af, en gaan we de karperachtigen eens be kijken. En dan beginnen we met het bitter- voorntje, heb mooiste van onze voornsoor ten. Het mannetje is kenbaar aan zijn groenachtige flankstreep. In de voortplan- tingstijdtintelt hij in do prachtigste kleu- enweerschijn. Wie nu eens het voortplanten van deze prachtige siervischjes wil bewonderen, zet ze in een bakje met drijvende water planten, let wel drijvende; je zult dadelijk wol zien waarom. B.v. een mannetje en een of twee wijfjes. Nu zorg je ook een schildermossel in je bak te hebben. Nog liever twee of drie daar het mannetje dan zelf de beste kan uitzoeken. Deze woelen met hun z.g. „voet" Met een kort woordje verwelkomde re gent Melchers Monseigneur in de Kweek school namens de kweekelingen. Hierna sprak de directeur, de heer Ver meulen, een welkomstwoord namens de leeraren. Mgr. dankte allen hartelijk en vond 't niet ongewenscht den kweekelin gen 5 October een vrijen dag te geven. Tot hiertoe ging alles officieel. Maar nauwelijks was Monseigneur naar het Zus terhuis, of in een ommezien was de versie ring verdwenen en na een kwartiertje ver scheen Mgr. weer in de recreatiezalen, waar de kweekelingen nu evenals altijd zaten te bridgen, schaken, lezen enz. Hier en daar maakte Mgr. met een groepje kweekelingen een praatje. Tot slot werden de kweekelingen verrast met een flinke tractatie. HILLEG0M. Verloren en teruggevonden. De vee houder Karens aan de Leidsche straat al hier miste een koe, toen hij des morgens je heel bodemzand om en dus moet je hier geen vaste planteD hebben maar drijvende Nu zult ge zien, dat in de voortplantings- tijd die in de natuur van Mei tot Augustus loopt, maar in huis ook wel vroeger. (Wordt vervolgd). Aan de lezers. 'k Ben geen dichter van beroep; 'k Behoor tot een aparte groep; 'k Ben wat men noemt een amateur Daarom bied ik U hier een keur Van rijmelarijen groot en kloin Op 'b raadsels tr ij df est eiu. Keur va«n raadsels zie ik hier 'k Zit z' op te lossen met plezier Soms ook een invulversje erbij A voor Grooten; B voor klein. C, dat moet voor ieder zijn. Aan dit laatste mede doen Kan ik wel met goed fatsoen, Door ze zelve te beschrijven In den raadseltrant te blijven. Ik won er al eens een prijsje mee Misschien worden er dat nu twee, Ik kan de raadsels heusoh wel an Wat Oom wel aan d'uioslag zien kan. Moeilijk zijn ze voor het kind Dat op school luiheid bemint Inplaats van leeren zit te spelen En de and'ren te vervelen. Want zoo'n luiaard brengt met dom verstand Verkeerde oplossingen naar „De L. Cou rant". 'k Hoop voor U mijn waarde neven Nichtjes, Oom(o)s, Tantes, broers (Wie ik niet noem. zij niet jaloersch). Dat ge het met me eens zult wezen Men raadsels niet zoo maar op met lezen kan 'k Geloof zelf, Oom Wim ('t komt hier te pas) Dat U met raadsels te toegeeflijk was Een ietsje moeilijker kan 't nog wel 't Oplossen der grooten gaat meestal te snel. Nu nog iets over C geschreven (Waarin ik zelf niet achter ben gebleven) Doet er allen flink aan mee, Want juist dat nummer telt voor twee. Van Uw brief komt niets terecht, Als ge over C erin niets zegt. 't Zij een verhaaltje versje 't hoeft niet groot Over blijdschap, droefheid, leven, dood. Kerstmis, Vacantia, kortom al Wat U allicht eens overkom 311 zal. In dat versje zit weliswaar niets in Doch 't is misschien naar Oom Wim zijn zifl, Doch laat ik nu de and'ren spreken Waarom 'k dan ook hieronder teeken. jullie vriend, Rooie Kees. Plechtige H. Commuie. Lieve Jezus, vriend der kleinen Daalde in een hart van reinheid n een hart van heilige blijheid, n 't hartje van den Zijne. Tauwelijks was Hij ingegaan f een stem als zilv'ren klokje rit een hart als wit sneeuwvlokje 'ood Hem zuivere liefde aan. fezus, sprak die kindermond Aan U geef ik al mijn liefde T Spijt mij, dat ik U eons griefde Maar nu nimmer na deez stond. in de wei kwam. Overal werd het beest gezocht ook in de Haarlemmermeer. Het werd echter nergens gevonden en daar K. meende, dat de koe gestolen was, stelde hij de politie er mede in kennis en togen beiden naar Rotterdam, om te zien of het verloren beest daar misschien ter markt gevoerd was. Daar de Rotterdamsche en de Purme- rendsche markten gelijk vallen, werd naar de laatste stad getelegrafeerd voor even- tueele aanhouding. Enkele uren na het vertrek van den veehouder en de politie werd de koe ontdekt door de heeren P. v. Lierop en Suykerland; het beest stond kalm in de sloot en heeft daar klaarblijke lijk vele ren in gestaan. De eigenaar heeft haar door de duisternis des morgens blijk baar niet gezien, anders ware de reis ge spaard gebleven. Het dier was stijf en werd eerst op stal gezet en ging den volgenden dag weer de wei in. Het koude bad heeft het blijkbaar niet gehinderd. SASSENHEIM Prot. Ziekenhuis. Morgen, Zaterdag, des middags te twee uur, zal het ziekenhuis der Protestantsche Ziekenverpleging offi cieel worden geopend. Het gebouw staande aan het einde van de Wilhelminalaan, ligt voor de toekomst beter en rustiger, wan neer het stratenplan wordt uitgewerkt, waardoor het verbinding krijgt met de Ju- lianalaan. WOUBRUGGE. In den tuinbouw. In onze uitgestrekte ploders heerscht op het oogenblik een be drijvigheid. zooals wij voorheen nog niet hebben gekend. Hectaren land worden met tulpenbollen beplant en de teelt onder glas neemt zeer toe. Een vijftigtal trekkassen. of warenhuizen worden weder bijgebouwd, Pluimveeteelt. Ter bevordering van de pluimveeteelt wordt vanwege de vereeni-j ging „Woubrugsche Eierenveiling" dezen,' winter een cursus gehouden voor pluimvee- teelt. Als leeraar zal optreden de heer De Kroes, hoofd der school te Rijnsaterwoude INGEZONüfcN Mbüi£ü£ELING. moet men de ontptokcai of smettende deelenj met Purol ÏDwrijven eb de huidplooien droog; houden door ze te bepoederen met Parol-poeder.' Purol in doozen Wanf30 en 60 ct., tube 80 ct. Purol-poeder in bussen van 60 ct. en 1 gld. 8635 Verkrijgbaar bij Apoth. en Drogisten Jezus, Jezus luister even Aan den duivel wil 'k verzaken Niets wil ik met hem meer maken Aan U wijd ik heel mijn leven. Jezus wil mij toch aanhooren Als ik ook maar eene stonde Uwe dierb're hulp niet vonde Dan was ik spoedig gansch verloren. Jezus wil mij daarom geven Uwe rijke, milde zegen Die mij leidt langs zek're wegen. Eu mij voert tot 't eeuw'ge levon. Lite. Bede tot Teresia. Zie, Teresia, zie ons allen Om uw beeltenis geschaard! Zie, wij hopen, vol vertrouwen, Dat g'ons smeekgebed aanvaart. Reeds zoo dikwijls kwamen meneohen Bij U klagen hunnen nood En Gij gaaft hun menig roosje Ons vertrouwen werd zoo groot. Ja, wij komen vol vertrouwen 'n Roosje plukken in Uw hof; Och, wil ons dit roosje schenken En wij prijzen U vol lof Neen, Gij kunt toch niet dit roosje, Waarom wij smeeken meer en meer, Onthouden aan Uw trouwe vriendjes, Ach, vraag 't voor ons aan den Heer! Naar Elisabeth. Uit dank voor hare heil'ge taak EPlt zij naar haar nicht ginds heen, Vervuld mot geluk voor die Heil'ge zaal Voelt zij zich te moede, onwaardig, kleen Als zij er vermoeid gekomen is Gevoelt hare nicht als een wonder voorwaar Dat zij tot Gods moeder verkoren is En blijde omhelst zij haar. De Heilige Dienstmaagd heeft drie maanden lang Elisabets werken gedaan. En heeft met Godvruchtig gezang En met bidden aan haar plichten voldaan. O mocht ook Maria in teed're min Al zijn wij 't gansch'lijk niet waard, Bezoeken ons in 't Christengezin, Hier op deze 7.00 zondige aard. Rooie Koes. Toont je flink. Komt meisjes toont je flink en sterk En wil 't manvolk leeren Dat eentje uit 't zwak geslacht Ook wel wat kan prestoeren. Wat zeg ik kén prestoeren Neen, moet en zoo en dat ook doet Al zegt men meerdermalen Een meisje is voor niets ook goed. Maar wie dat zegt, ach luister eens Dat zijn vaak wijze lieden Die neuzen in geschrift en boek Maar een meisje nooit bespieden. Zij denken, dat de meisjes zijn Die lanterfanten langs de wegen, Die gaan naar bals en bioscoop Ja zulke lieden komt men tegen. Maar zijn dat meisjes, ver van dat Komt meisjes redt uw naam Toont u als d'echte ware vrouw Komt, strijdt daarvoor to saam. Lite 2-d

Leidsche Courant | 1928 | | pagina 10