VERKOOPING Steunt de Kath. Pers UIÏNQODIGING DEELNA1MPÏOE LEIDENS STRIJD EN ZEGEPRAAL VERINNIG 3 OCTOBER-VEREENIGING 2 OCTOBER 3 OCTOBER-VEREENIGING BNTIE3ÜE KUNST-AVOND Bericht vanSnzet SPMAItE VUILIK, MeüuilsenErf VOETBAL DIOC. HAARL. BOND. OM DEN BISSCHOPBEKER. De finale door G. D. A. 1 32 gewonnen. Op het terrein der R. K. S. V. „Concor dia", te Hillegom, bonden de overgangers R. K. A. V. uit Amsterdam en G. D. A. Loosduinen, gisteren den eindstrijd aan om den Bisschopbeker. Te circa twee uur werden de spelers vanaf het vereenigings- gebouw in het dorp, door de R. K. Hille- gomsche Harmonie naar het speelveld ge bracht, waar al spoedig een gezellige drukte heerschte en vele belangstellenden zich om de lijnen schaarden. Onder de be zoekers merkten we op Pater Esser, voor zitter van den D. H. V. B. benevens ecnige H.H. Geestelijken uit Hillegom. Te half drie laat scheidsrechter Haver- korn tossen. R. K. A. V. is de gelukkige. G. D. A. brengt het leder aan het rollen. Het blijft echter 'bij enkele wederzijdsche aanvallen waarbij bleek dat het Concor- dia-terrein zich niet erg best leent voor een dergelijken wedstrijd daar het te smal is, waardoor een behoorlijk open spel niet ontplooit kan worden. Bovendien maakten eenige regenbuitjes het veld niet beter, zoodat een goede balcontrole haast tot de onmogelijkheden behoorde. Ondanks dat alles spelen beide elftallen voor wat zij waard zijn. Bij een goede G. D. A.-aanval lost haar linksbuiten een prachtschot het welk doel treft doch wegens buitenspel wordt dit punt geannuleerd. R. K. A. V. is dan weer aan het woord en bij een aanval geleid door Renckens, heeft zij succes als via een G. D. A.-back haar rechtsbinnen scoort (1—0). G. D. A. niet ontmoedigd, valt ontstuimig aan en de Amsterdamsche achterhoede krijgt het zwaar te verant- woorden, en wordt zoo in 't nauw gedre ven dat een harer spelers den bal in eigeo doel trapt (1—1). Er is dan een half uur gespeeld en de spanning komt er danig in. Luide aangemoedigd, zijn beide aanval-li- nie8 om beurten in den aanval en vreezen reeds dat de rust ongewijzigd zal ingaan. G. D. A. komt echter weer opzetten, iost een schot, dat via de paal achter den R. K. A. V.-keeper om, door het doel draait en voor de doellijn neerkomt. Zulks is den scheidsrechter niet ontgaan en C. D. A. heeft de leiding met 2—1. Nog eenig heen en weer getrap en het is rusten. Na de thee is G. D. A. weer onmiddel lijk in den aanval en het spel is vijf minu ten oud als een voorzet van recht 3 door haar midvoor ineens wordt ingezet (3—1). De Loosduiners pakken de zaken wat kal mer aan, terwijl de Amsterdammers van de gelegenheid gebruik maken en iets in de meerderheid komen. Haar rechtervleu gel brengt herhaaldelijk goed op doch voorloopig blijft succes uit deels door goed verdedigen van G. D. A. anderdeels door pech. Het duurt wel een kwartier voor R. K. A. V. succes heeft, doch eindelijk weet haar midvoor den G. D. A.-keeper te pas- seeren en den stand op 32 te brengen. G. D. A. ziet het gevaar in en pakt vurig aan, wat echter niet wegneemt dat de Loosduiners nog vele Amsterdam «he aan vallen moeten afslaan, waarbij zij niet over geluk te klagen hebben. Hoe er ook gezwoegd wordt niets baat en geen der partijen weet het net meer te vinden. Als de scheidsrechter einde aankondigd heeft G. D. A. een zwaar bevochten 32 over winning behaald en zich daardoor voor een jaar in 't bezit van den Bisschopbeker gesteld. De Loosduiners speelden een forsche partij waartegen de Amsterdammers niet opgewassen waren. In het veld waren de R. K. A. V.'ers echter tactischer. Een ge lijk spel had de verhouding beter weerge geven. Na afloop reikte de Voorz. van den D. H. V. B., Pater Esser uit Overveen, met eenige woorden den beker aan den aan voerder van G .D. A. over, bracht eenige woorden van dank aan allen die hadden medegewerkt tot het welslagen van dezen dag, in 't bijzonder aan de R. K. S. V. „Concordia" en aan de R. K. Harmonie uit Hillegom welke laatste den wedstrijd met vroolijke muziek opluisterde. De pro paganda, voor de R. K. Sport in Hillegom gemaakt, zal, naar wij vertrouwen, niet zonder uitwerking blijven!? ATHLETIEK. Estafette dwars door Leiden. Groots belangstelling. Zaterdagmiddag heeft wederom, nu voor de vijfde maal, de jaarlijksche estafette dwars door Leiden om den L. D.-beker plaats gehad. Was dc beker twee eerste keeren gewonnen door de Kweekschool voor Zeevaart, do twee laatste jaren was D. O. N. A. R. winnaar geweest, zoodat zij nu haar best zou doen om thans den beker definitief te bemachtigen. Het weer was beter dan verleden jaar, toen de regen met emmers uit de lucht viel. Nu waren er wel enkele booze wol ken, maar de milde wind duwde ze weg en toen om 4 uur de renners per auto naar de startplaats en de diverse overneempos- ten werden vervoerd, scheen de zon. Een massa publiek was toen reeds op de been op de Hooge Rijndijk, waar bij de H. B. S. de start zou plaats hebben, maar op onzen tocht met de persauto, waarmede wij vóór de loopers uit, de race volgden bleek dat ook op de Singels en in de Stad een massa menschen getuige wilde iijn van deze estafette. De vier K.M. lange route was in 10 stukken verdeeld, zoodat voor iedere deel nemende vereeniging 10 loopers liepen. De deelnemers waren: A. S. C.. U. V. S., D. O. N. A. R-, 6e Reg. V.-A., Trekvogels en Fides Pacta. De start geschiedde om ongeveer kwart over vier. Direct nam toen de eerste looper van D.O.N.A.R. de kop, gevolgd door die van U.V.S. en 6e Reg. V.-A. Daarna kwamen A.S.C., Trekvogels en Fidet' Pacta. In de eerste drie gedeelten bleef die volgorde ongewijzigd en op het midden van de route wisten D.O.N.A.R-, en XJ.V.S. zelf® i een grooten voorsprong te behalen. Spoe dig echter kwamen de anderen weer bij en was het peleton weer bijeen. Hier en daar hadden de loopers iets last van het op dringende publick en van menschen die per fiets de race volgden, maar overal wa ren politie-agenten aanwezig, die zeer ac tief optraden. Op het einde der Breestraat scheen het even mis te zullen loopen, daar behalve een massa menschen juist een tram en twee vrachtauto's daar passeer den, geen ruimte latende voor de loopers, die vandaar langs het Rapenburg hun weg moesten vervolgen. Het liep echter nog goed af. D.O.N.A.R. bleef de leiding behouden maar de andere loopers waren toch dich ter bij gekomen. Op de Witte Singel kwam A.S.C. naar voren. De laatste looper van D.O.N.A.R. Butler, was- echter niet te houden en rende het eerst de eindstreep aan het einde van de Witte Singel over, gevolgd op een 10-tal meters door A.S.C., die U.V.S. van de tweede plaats had weten te verdringen. Do uitslag was: 1. D.O.N.A.R. 9 min. 36 3/5 sec.; 2. A.S.C. 9 min. 41 2/5 sec.; 3. U.V.S. 9 min. 43 3/5 sec. 4. 6e Reg. V.-A.; 5. Trekvogels; 6. Fides Pacta. Do winnen de ploeg bestond uit: Bonte, Hazelhof, Roozendaal, Hoeksum, Kaay, Meyers1, P. Jansen, J. Jansen, Jager en Butler. Na afloop vereenigden zich de loopers in het gymnastieklokaal van de Kweek school voor Zeevaart, waar de heer Menkhorst na dank gebracht te hebben aan allen, die aan het succes van deze Estafette hadden medegewerkt en na een propagandistisch woord voor de athletiek met een toepasselijk woord de prijzen uit reikten aan de drie eerst aankomenden daarbij meedeelend, dat opnieuw een L. D.-prijs zal worden beschikbaar gesteld. A.S.C. ontving bovendien een prijs voor de eerst aankomende voetbalclub. Onderlinge wedstrijden „Rood-Wit". Het nieuwe oefenterrein aan den Hoo- gen Rijndijk werd gisteren ingewijd met een onderlinge wedstrijd, die mede door het goede weer als zeer geslaagd mag worden beschouwd. Daar de meeste leden nog niet door en door getraind waren, en mede door het ons nog vreemde terrein zijn de prestaties nog alleszins voor ver betering vatbaar. De uitslagen zijn als volgt: 5-kamp Juniores: 80 M. hardloopen: 1. Fisser 12 sec., 2. G. Molkenboer, 3. P. Hui- bers. t Slingerbal verwerpen: 1. P. Verhoef (Steenstr.) 18.71 M., 2. G. Langezaal, 3. A. Kneiffer. Verspringen zonder aanloop: 1. G. Molkenboer 2.46 M., 2. Fisser, 3. A. Kneif fer. Hoogspringen met aanloop: 1. P. Ver hoef (Steenstr.) 1.30 M.; 2. Fisser, 3. G. Molkenboer. Kogelrollen: 1. P. Verhoef (Steenstr.) 20.89 M., 2. G. Langezaal, 3. A. Kneiffer. Het nummer stokrapen voor Juniores, buiten de 5-kamp om, werd gewonnen door H. Wijtenburg. De extra medaille voor de beste presta tie juniores op 80 M. werd gewonnen door Fisser in 11.2 sec. Voor de 6-kamp voor werkende leden hadden weinig leden ingeschreven, zoo dat hierin niet zooveel kamp gegeven werd. De uitslagen zijn: 100 M. hardloopen: 1. H. Duindam 13.1 sec., 2. G. van Oerle, 3. L. Molkenboer. Kogelstooten: 1. H. Duindam 7.42 M., 2. G. van Oerle, 3. L. Molkenboer. Discuswerpen: 1. G. van Oerle 21.62 M., 2. H. Duindam, 3. L. Molkenboer. Speerwerpen: 1. G. van Oerle 29.94 M., 2. H. Duindam, 3. L. Molkenboer. Hoogspringen met aanloop: 1. H. Duin dam 1.35 M., 2. G. van Oerle, 3. L. Molken boer. 1500 M. hardloopen: 1. G. van Oerle 5 min. 25.6 sec., 2. L. Molkenboer. Wegens een kleine blessure moest H. Duindam in de 1500 M. opgeven, en kreeg daardoor geen punten. De extra medaille voor de beste presta tie op 100 M. werd gewonnen door H. Duindam in 13.1 sec. De totaal uitslag is als volgt: 5-kamp Juniores: le prijs P. Verhoef (Steenstr.) 39 punten, 2e prijs Fisser 37 p., 3e prijs G. Molkenboer 36 p., 4e prijs A. Kneiffer, 33 p., 5e prijs G. Langezaal 24 p., 6e prijs P. Huibers 11 punten. 6-kamp werkende leden: 7e prijs G. van Oerle 15 p., 2e prijs H. Duindam 13 p. en 3e prijs L. Molkenboer 7 punten. De wedstrijden werden geleid door de heeren J. Perquin en P. van Leeuwen uit Den Haag. Clubkampioen van de Junioren werd over 1928 P. Verhoef. Clubkampioen werd over 1928 G. van Oerle. De extra-medaille voor de beste stijl werd nar loting gewonnen door G. v. Oerle. De 2e extra medaille voor den besten stijl werd na loting gewonnen door P. Ver hoef Jr. Na afloop werden de prijzen onder een toepasselijk speechje uitgereikt door den voorzitter, den heer G. Pollmanrt. Vermelden we nog dat deze wedstrijd een voorproef was voor de grooto wedstrij den op 21 October en dat de beste presta ties voor juniores en werkende leden af zonderlijk, officieel© clubrecords zijn. Voortaan zullen de leden oefenen op het prachtige nieuwe terrein aan den Hoo- gen Rijndijk en Kanaalweg (ingang Ka- naalweg) en wol Zondagmiddag van 25 uur. Zondag a.s. zal niet geoefend worden, doch de Zondag daarop (7 October). Degene die met onze vereeniging ken nis willen maken noodigen wij uit tot een bezoek. De volgende leden zullen uitkomen Zon dag a.s. te Den Haag op do 25 K.M. wan delwedstrijd van de Haagscho A. K. Ath- letiek-vereeniging „Graaf Willem II", cn wel voor de vaardigheidsproef, welke ge lijktijdig zal gehouden worden met de 25 K.M. snehvandelwcdstrijd om het kam pioenschap van Nederland: 1. P. Verhoef, Steenstraat, 2. P. Verhoef Haarlemmerstraat, 3, ZL Duindam, 4, Fis ser, G. Langezaal, 6. A. Kneiffer, 7. G. Molkenboer, 8. L. Molkenboer, 9. L. Speet, 10. N. Jansen, 11. G. Koster. Veel succes! Nieuwe leden kunnen zich opgeven bij den heer G. van Oerle, Zoeterwoudsche Singel no. 74. DAMMEN. Simultaan-seance te Voorschoten. De Voorschotensche Damvereeniging heeft Vrijdagavond een damavond georga niseerd, op welken avond de heer W. Hoek stra, hoofdklassespeler van den Neder- landschen Dambond een simultaan-seance heeft gegeven in de kleine zaal van café Overbosch, waarvan de uitslag is als volgt: W. Hoekstra 20 H. de Weever. 02 C. Bins. 11 J. Doekes. 2—0 W. Vis. 11 C. Oudshoorn. 11 C. de Best. 11 J. C. de Graaf. 20 H. S. Schooneveld. 2—0 H. Oudshoorn. 2—0 A. J. Coljée. 20 J. Versteege. 20 G. van Bemmelcn. 20 B. Ju. 20 A. Anker. 20 B. Anker. 20 R. A. Waasdorp. 20 J. G. van Eik. zoodat de heer W. Hoekstra dus 12 par tijen heeft gewonnen, één partij is gewon nen door O. Bins en 4 partijen remise eindigde. INGEZONDEN STUKKEN R.-K. Bond v. Hotel, Café en Rest. Geëmployeerden „St. Antonius". Aan alle katholieke vakgenoo- ten, Koks, Kellners enz. Weet gij, vrienden, dat er in alle groote steden van ons land afdeelingen van onze vakorganisatie gevestigd zijn; dat daar onze roomsche mannen ondanks hun ver bonden leven toch nog iets voor de katho lieke zaak over hebben en zich veel offer tjes getroosten terwille van het zedelijk en maatschappelijk welzijn onzer men schen? Waarom dan ook hier in Leiden de hand niet aan den ploeg? Mogen wij ons nog langer blijven onttrekken aan den plicht ons door de Kerkelijke overheid op gelegd? Komt, Leidsehe katholieke vakgenooten, help mee hier zoo spoedig mogelijk een flinke afdeehng op te riheten. Voor inlichtingen wende men zich tot de secr. van den R. .K. Volksbond, Steen- schuur. alhier. H. BLOEMEND A AL. Rijpwetering 17 Sept. '28. Mijnheer de Redacteur. Gaarne zou ik van u e<£v plaatsje willen hebben in uw veelgelezen blad; bij voor baat mijn dank. Zateirdag j.l. heb ik gelezen, dat er in vemehillende plaatsen van ons land yocr- stellingen worden gegeven door middel van de bioscoop om de Russische toestan den uiteen te zetten. Nu die toestanden zullen wel niet zoo rooskleurig zijn; dat kan ik mij wel indenken want ik heb de courantenberichten geregeld bijgehouden. Tot slot van de voorstelling, die in Leiden is gegeven, heeft de Z.E. Pater v. Lubeek een slotwoord gesproken om do menschen aan te sporen tot organisatie. Dat is heel mooi gezegd, maar het is niet zoo gauw gedaan, de menschen tot organiseering ovfer te halen. Nu mag ik hier niet direct van Russischen toestand spreken, maar toch bestaat daarin wel een misstand, want in vele gevallen wordt een organi satie met kracht tegengewerkt van den kant van de -werkgevers. AU- lid van een organisatie spreek ik hier alleen over het landbouwbedrijf, van de andere bedrijven heb ik geen kennis, maar in den landbouw ben ik thuis daarover weet ik uit ervaring mee te praten. Als een arbeider in de or ganisatie wil, wordt er door den patroon dikwijls gezegd: als je in den bond gaat ka-n je wel weg blijven. Een ander zegt weer: we zullen die lui van den bond wel krijgen. De organisatie wordt door vele werkgevers opgevat als een soort revolu tie in 't klein, die gericht is- op hun beurs. Als een werkman met de tijding thuis komt: als ik in den bond ga krijg ik ge daan, dan is er mét moeder de vtouw ook al niet veel meer te beginnen. E<n van de vrouwen moet een organisatie het juist hebben want gewoonlijk hebben die de be schikking over de beurs. Dus. M. de R., u kunt wel begrijpen dat het gemakkelij ker gezegd is dan gedaan. En. heusch, de loomen zijn hier ter plaatse onder.de land arbeiders ook niet hoog; deze varieeren tusschen de 20 tot en met 23 gulden. Er zijn gezinnen, die bestaan uit 7 personen en meer, daar zal dus zeker geen over schot zijn. Als huishuur en fondsen er af zijn, dan schiet er voor de rest al niet veel meer over. Dit is alleen nog maar het stoffelijk be lang, waarover ik spreek; we zullen over geestelijk en zedelijk belang nu maar niet t-preken; dit zou te veel plaats in beslag nemen. Wij zullen maar hopen dat al onze katholieke arbeiders niet kleingeestig zijn en zich niet laten afschrikken en allen tot de katholieke organisatie zullen toe treden. (En dat Katholieke patroons niet uit bruut eigenbelang de door het kerkelijk gezag aanbevolen Katholieke organisaties tegenwerken. Red. L. Crt.) Organisatieman. LEIDEN. Onbestelbare post. Lijst van onbestelbare brieven en brief kaarten, van welke de afzenders onbekend zijn. Terugontvangen in de 1ste helft der maand September 1928. Brieven Binnenland: Alkmaar- sche Courant, Alkmaar Bakker, Voor schoten Henger, Amsterdam Nelly Kuijkhoven, Haarlem Leidsch Dagblad, Leiden Wed. Meijer, Soest Oostsluis, den Haag Th. Peek, den aHag Rines van der Pol, Schiedam Raad van Ar beid, Leiden Rouppe v. d. Voort, den Haag Elze Sieg Jr., Scheveningen J. Verdoorn, den Haag Vincentiushuis, Haarlem. Briefkaarten Binnenland: Naam onleesbaar, IJmuiden Oost Mevr. Cub-Bloemers, den Haag Deegenaars, den Haag Mej. T. van Hille, den Haag E. Kuster, Arnhem André Richard, Velsen L. van Roon, den Haag Weef, A. Romijn, den Haag Fam. G. Schultsz, Amsterdam J. Sierat, Lunteren Heer en Mevr. v. d. Weiden. Hillegersberg. Brieven Buitenland: R. G, Boorsma, Brussel - Fraul. B. Langezaal, Remagen Red. Internat. Lau Notes, Londen Rozenthal, Singapore Jo de Nie, Berlin. Briefkaarten Buitenland:' Fam. Akkermans, Brussel Benecke, Hallstadt Heer cn Mevr. Beumer, Inter laken Paula Kusmarck, Garten i. W. D. H. van Leeuwen, Wien Popesea, Bu- carest G. Stiasnij, Alt Aussee. Eén briefkaart zonder adres. Krachtens art. 1223 ten overstaan van Mr. H. M. A. COEBERGII, Notaris te Leiden, bij opbod. Vrijdag, 28 September 1928, bij afslag, Vrij dag, 5 October 1928, des avonds te zeven uur, in het Notarishuis aan den Hoogewoerd te Leiden, van 1. Het Huis en erf met tuin te Leiden aan de Lucas van Leidensiraat no. 2, groot 92 centiaren, bevattende: Voorka mer, Binnenkamer met bedstede, Keuken, Plaatsje en Tuin; bovenVoorkamer en Zolder. De kamers zijn behangen en voorzien van Kasten, Stook plaatsen en verdere gemakken. Verhuurd per week voor f 5.25. 2. Het Huis en erf met tuin, gelegen en ingericht alsvoren no. 4, groot 89 centiaren. Ver huurd per weck voor f 5, 8. Het Huis en erf met tuin, gelegen en ingericht alsvoren, no. 8, groot 86 centiaren. Ver huurd per week .yoor f 5,25. 4. Het Huis en erf te Leiden aan do Doelengracnt no. 10, groot 45 centiaren, bevattende Gang, Voor- en Achterkamer en Plaats, boven: Voor- en Achterkamer, Zolder en verdere gemakken. Verhuurd per week r f 3,15. Dit huis is onbe woonbaar verklaard. 5. Het Huis en erf met Voor- en Achtertuin, te Oegstgeest, de Regentesselaan, at5.13, groot 1 are, 29 centiaren, be ttende: Voor- séxi Binnen kamer, Keukejr en Schuur; boven: grooKPortaal cn drie Kamers. Be kamers zijn be hangen, en voorzien van kasten, stookplaatsen en verdere ge makken. In eigen gebruik ge weest. y/ To zien: in do wekj?n van veiling en afslag op/Dinsdag en Donderdag \an'.24 uur. Aanvaarding' en betaling, 5 November 1928. Meerdere inlichtingen geeft voornoemde Notaris. 1978 Oi?£R23ARE Krachtens Art. 1223 B.W. Op Vrijdagen 5 en 12 Oct. 1928. 's avonds 7 ure, in het Notarishuis te Leiden, ten over staan van den Notaris B. H. STUMPEL aldaar van 1. Het Woonhuis en erf aan den Zijl singel No. 29 te Leiden groot 1 Are 6 centiaren, be- attendevoor- en Achter kamer, keuken, plaats en tuin en bovenvertrek en zolder met beschoten kap, voorts gas- en waterleiding en electr. licht In eigen gebruik 2. Het Pakhuis met afzonder lijke Bovenwoning en Erf aan de 4de Groenesteeg No. 94, om den libek van de Oranje- gracht No. 52a aldaar, groot 47 centiaren, bevattendehet Pakhuisbetonnen vloer, ge deelte van een kantoortje en de Bovenwoning.: portaal met W.O., voor- ei* achterkajner, zolder met veftrekje. yfoorts gas- cn waterleiding on electr. licht. yf Het Pakhuis in f-igen gebruik De Bovenwoning! verhuurd voor f 3.per en bij de week 3. Het Pakhuis en Erf met gedeelte kantoortje en zolders, aan de Oranjegracht No. 54 en 56 aldaar, groot 88 centi aren. In eigen gebruik 4. De Garage met betonnen vloer en asbesteu zolderbetim mering en zolders, aan de 5de Groenesteeg No. 85 aldaar, groot 48 centiaren. Tijdelijk verhuurd voor f 6.per en bij de week Te bezichtigen in de weken van veiling en afslag op Dins dag en Donderdag van 24 ure Aanvaarding der perceelen terstond na de toewijzing, onder gestanddoening der huur, perc. 1 echter op 12 November 1928 Betaling der kooppenningen op 12 November 1928, met bij betaling van rente a 6% 'sjaars vanaf den dag der aanvaarding tot dien der betaling 23 Nadere inlichtingen te he komen ten kantore van voor noemden Notaris STUMPEL Vereenigingen, die wenschen deel te nemen aan de TAPTOE, die zal worden gehouden den vóór-avond van den -feestdag, 3 October, en beoogende een Hulde te brengen aan Burg. v. d. WERFF, kunnen zich schriftelijk aanmelden bij het Secretariaat der 3 October-Vereeniging HAAGWEG 31, of Turfmarkt 8 (Backer Co.). Aanmelding kan gesnbieden uiterlijk tot Donderdagavond 7 uur, onder opgaaf van aantal deeljiemaiido personen. Aan dc deelname zijn geen kosten' verbonden. Wel wordt verzocht, dat iedere deelnemer of deelneemster eigen lampion medebrengt, om het geheel een fantastisch aanzien to geven- Op groote deelname rekent Het Bestuur der 3 Oct-Vereen. Vóór-Verkoop TOEGANGSKAARTEN voor MAANDAG 1 OCTOBER UITVOERENG CANTATE SOLISTEN: Mej. R0SINE GAYKEMA (Sopraan) de Heer JACQUES JÖNGMANS (E Aan de vleugel: HA(I ZIRKZEE Strijk-Orchest bewerkt door P. DE ROOK. Koor: 155 JONGENS EN MEISJES. GEVOLGD DOOR: Concert Bureau Jealoupi v/h. PISUISSE MET KEURIG WELVERZORGD PROGRAMMA Prijzen der plaatsen: 50 cents plus belasting. Plaatsbe spreken a 10 ets. Plaatsen verkrijgbaar bij de Fa. EGGERS, Botermarkt 14, vanaf Donderdagmorgen 10 uur. Bij de veiling 21 September 19 ?8 door Notarissen RUIZE- VELD en WAGEMAKER in het Notarishuis aan de Hooge woerd te Leiden gehouden van eene partij Weiland, bijzonder gunstig voor industrieterrein, gelegen aan diep vaarwater, de Leidsehe Trekvaart en aan de groote verkeerswegen den Warmonderweg en den weg langs de Leidsehe Trekvaart onder Oegstgeest groot 10.42.25 II.A. zijn in bod gebracht: Perc. 1 op f 1050. f 92275.- De afslag en toewijzing blij ven bepaald op Vrijdag 28 Sep tember 's avonds 7 uur in ge meld Notarishuis. 29 IVMGNON SCHRIJFMACHINE ■gevraagd. Brieven niet uiterBto prijs bureau van dit blad onder no. 43b. Op Vrijdagen 28 September 1 en 5 October 1928 in hetNotari» 1 huis te Leiden, ten overstaan van den Notaris B.H. STUMPEL aldaar van1973 Het go8d gebouwd, aller gunstigst gelegen op den hoek van deBurgsteeg eu Nieuwen Rijn Nr. 24, met afzonderlijke Bovenwoning aan de BurgBteeg No. 1 te Leiden, groot 1 Are 33 Centiaren, be vattende ruimo Winkel, ter geheele diepte aan de Burg- steeg, kantoortje, magazijnen, boven en benedenen de Boven woning aan de B^rgsteeg No. 1, portaal met W.C.. groote suite, keukenkamerEerste etage 6 groote en kleine kamers, W.C. en 2de Etage4 kamers, W.C. en ruime zolder. Dit pand bey at vele stook plaatsen, kasten'' cn verdere gemakken, w.o. gas- en water leiding en electr. licht Verhuurd: Het Winkelhuis voor f 37,per week, bij vooruitbetaling tot 15 Mei 1930, met 2 Optiejaren en de Boven-' woning aan de Burgsteeg No/ 1, voor f 70,per maand^tói 1 Mei 1930; totale hnlirop- brengst f 2764,Vjaiirs To bezichtigen üi de weken van Veiling en Afslag, op Dins dag en Donderdag van 24 ure. Te aanvaarden terstond na de toewijzing onder gestand doening der hnur. Betaling der kooppenningen op 5 Nov. 1928, met bijbetaling van rente a 6°/o 'sjaars, vanaf den dag der aan vaarding tot dien der betaling Inmiddels uit de hand te koop Nadero inlichtingen te be komen ten kantoro van voor noemden Notaris STUMPEL, Hooigracht 40 te Leiden ZOETERWOUDE (Rijndijk). Ti^huur Costuums voor Bing- éteken, Optocht, Tooneel. Deco ratie voor Praalwagens. Pluimen cn Hoofdstclblo^mcn voor paarden. „EliAÏO", Oudd Singel b/d Vee markt. Vlaggen ®n Stokken, Lam pions on Stokjcq. Zwarte klceren en Hoogo hoeden. 38b

Leidsche Courant | 1928 | | pagina 8