Gem. Berichten. Buitenl. Berichten. VERMIST! WOENSDAG 8 AUGUSTUS 1928 TWEEDE BLAD DE LEIDSCHE COURAN i ONGELUKKEN. Kind aangereden en gedood. Maandagavond ongeveer half 7 den in de Woenselschestraat te Eindho ven drie kinderen. Op het signaal van een naderende vrachtauto stoven de kin deren uiteen en liep één hunner voor de auto langs. De chauffeur remde uit alle macht, doch kon met verhinderen, dat een. aantal steenen, die, van den -wagen slingerden, op den kleine terecht kwam. De kleine werd met ernstige wonden op genomen en is kort daarna, overleden. Het was de 3-jarige Antonius v. d. Stoop. Het. is nog niet vastgesteld of hij aan de gevolgen van de aanrijding dan wel door de steenen overleden is. Het staat vast dat de chauffeur, de 26-jarige J. T., geen schuld draagt aan het ongeluk. Hollandsche kapitein verdronken. De kapitein van het Hollandsche motor zeilschip Roelfina, Albert Weineman, is gis teren verdronken, voor de reede van Arens- burg op het eiland Oesel, doordat zijn roei boot door een windvlaag omsloeg, terwijl hij van de stad naar zijn schip terugkeerde. Zijn lijk is nog niet gevonden. De Roelfina had op de reede een schuilplaats gezocht tegen den storm. Noodlottig ongeluk. Te Doornenburg liep het rad van een •woonwagen, waardoor een 16-jarige jongen J. B. geheeten, van den wagen tegen een boom werd geslingerd. De dood trad spoe dig in. Vergiftiging. In het gezin van den arbeider D. te Die- ver (Dr.) zijn Maandag ernstige vergifti gingsverschijnselen voorgekomen na. het eten van soep uit een pot zonder glazuur. De vrouw en eenige kinderen werden be wusteloos. Geneeskundige hulp was noodig De toestand der patiënten is' thans redelijk Onvoorzichtig. Gistermorgen had een dienstbode te Bui- tenoelders de onvoorzichtigheid een bran dend petroleumstel te verplaatsen. Vermoe delijk door zenuwachtigheid viel bij het neerzetten het stel om, tengevolge waarvan de kleeren van het meiaje in brand vlogen. Op haar hulpgeroep had men de tegenwoor digheid van geest door middel van een wol len deken het vuur te dooven, Het meisje had echter zoodanige brandwonden beko men, dat opneming in een ziekenhuis nood zakelijk werd geacht. Gevaarlijk spel. Gisteravond om 9 uur waren enkele jongens aan het spelen in de Nijverheid straat- te Rotterdam met een leegen spoorwegwagen, toen de 5-jarigo S. H. door den wagen werd overreden. Beide been en werden den knaap afgereden, die, na naar hét ziekenhuis aan den Cool- sïngel te zijn gebracht, aldaar spoedig is overleden. Een verdwaalde visschersboot. Uit Berlijn meldt Wolff: De kruiser Berlin meldt dat hij op 3 Augustus bij het eiland Manoek de Neder- landsche visschersboot Jupiter met. 23 per sonen, onder wie vrouwen en kinderen, verdwaald en zonder proviand heeft aange troffen en hulp verleend heeft door de op varenden van water en levensmiddelen te voorzien. Vischhaak in de kuit. Zaterdagmiddag was in de Ringvaart den Bovenkerkerpolder een moeder om ringd door hare kinderen de vischsport aan het beoefenen. Op een gegeven mo ment kreeg moe beet, en wel op zoodanige wijze, dat zij het moment gekomen achtte om „op te slaan". Zij deed dit zoo spon taan, dat zij haar jongste dochter finaal aan den haak sloeg. Het kind reargeerde op dusdanige wijze op de moederlijke vangst, dat zij een luid gehuil aanhief. De haak, welke het kind in de kuit was ge slagen, kon door ter hulp gesnelde perso nen niet worden verwijderd, weshalve het kind naar een te Amstelveen woonachti gen geneesheer werd getransporteerd, die - op deskundige wijze het visch-moordtuig verwijderde. Een schilderij gestolen. Bij de politie in Den Haag is bericht ingekomen, dat de firma J. W. Bell en Co., assurantiemaatschapppij te Parijs, een belooning van 50.000 francs uitlooft voor degenen, die inlichtingen verstrekt omtrent een schilderij, voorstellende een middeleeuwsche buitenpartij en dat wordt toegeschreven aan Wattcau, welk kunst werk eenigen tijd geleden in Engeland is gestolen. Bij de afdeeling C van het hoofdbu reau van politie in Den Haag is een foto van het schilderij aanwezig. Een zeehond in den IJsel. Te Terwolde, bij Deventer, is door den heer H. Nijkamp in den IJsel een zee hond geschoten. Het dier, dat dus de ri vier een 45 K.M. was opgezwommen, had een lengte van een meter en een gewicht van ongeveer honderd pond. Gold-Rush. Rotterdam' heeft nu ook de romantiek van Klondyke. Van heinde en verre zijn er gegadigden om voor zich een claim op te eischen en te graven en te wroeten, in do hoop, een schat te vinden; velen zijn teleurgesteld teruggekeerd, maar enkelen gelukkiger dan de rest, hebben inderdaad wat gevonden en het gerucht van hun vondst heeft zich verspreid en nieuwe gelukzoekers aangevoerd. Een paar dagen, geleden heeft een jochie, dat zijn vacantiegeneugten bot vierde op den hoop uitgebaggerden grond, welke wordt gehaald uit de Delft- schevaart, waar weldra de nieuwe brug zal worden gebouwd, daar de eerste vondst gedaan. Wroetende en gravende in de slij- kerige massa, zag hij opeens iets blinkends dat hij opraapte en schoonwreef langs zijn broekje. Het was een zilveren theelepel tje, dat vermoedelijk eens van een voor bijvarend schip overboord was gevallen. Het jochie bleek een zakenman in den dop te zijn want hij bracht zijn schat naar een antiquair, die er een gulden voor gaf. Maar het jochie was nog niet pienter ge noeg om zijn geheim te bewaren. Hij vertelde het aan een paar kornuitjes en den volgenden dag werd er druk gewerkt op den hoop uitgegraven grond en inder daad werden er nog twee lepeltjes ge vonden. Het nieuwtje verspreidde zich ras in de buurt en tegen den avond kwamen er opgeschoten jongens, die met poken en harken of met een kolenschop den grond bewerkten. Maar toen een hunner een rijksdaalder vond, werd het gereed schap aan kant gedaan en werd er druk met de handen in den blubber gegraaid. En ziet, er werd een kwartje gevonden, en toen weer een lepeltje en toen een hor loge, zonder wijzerplaat en zonder wij zers en met een veer die stuk was, maar de koperen kast werd goud genoemd en het nieuws van deze vondst bracht er nu ook volwassenen toe, een greep naar het geluk te doen. Voorbijgangers bleven staan, informeerden, keken toe en hoon den, maar als een van de gravers weer wat vond, hetzij een oud petroleumstel, een haast nog gaven bloempot of wat ook, dan verstomde het gehoon en weldra begonnen er weer eenige kijkers mee te graven. Maar meer nog dan hot nieuws omtrent de vondsten, wakkerden de ver halen omtrent wat er wel gevonden zou kunnen worden den lust tot graven aan. Verhalen van verborgen schatten, van den verstopten buit van een inbraak en her inneringen aan gebeurtenissen uit vroe ger jaren, toen ook in uitgegraven grond kapitalen gevonden zouden zijn, deden de ronde. En van steeds verder komen de gelukzoekers. Er wordt met groote am bitie gegraven, maar de schat, van welken de theelepeltjes en de geldstukjes de voorloopers zouden zijn, is nog niet ge vonden. j>N. R. Crt." De „Olympiade"-zakkenrollers. Een inwoner van Leiden is in het Nieuwe Stadion 100 Marken, 120 Deensche en 800 Noorsche kronen-ontrold. Een 46-jarige inwoonster van 's Graven- hag deelt mede, dat zij haar tasch, inhou- de 18.20 heeft verloren, of dat die haar is ontrold. Onze mooie Nederlandsche Taal. Daar, waar het aantrekkelijke land- en t linbouwdorp Berkel een anderen naam gaat dragen en Berkel Noordeinde heet, ligt over de vaart in het zoo innig-Hol- landsche weidelandschap een brug. Wie die brug betreedt, krijgt een raadsel op te lossen, aldus de „Res." Tegen den opstand van die ophaalbrug hangt een wit bord, langwerpig vierkant, niet groot. Daarop staat iets. De man die het er op heeft geschilderd, moet een zui nig man zijn; hij heeft geen ruimte van het boord verloren laten gaan. Dies kon hij zich met spaties tusschcn woorden niet ophouden. Hij moet ook een zelfstandig man zijn, wat niet slechts blijkt uit het feit, dat hij aan de Berkel-Noordeindsche brug een mannelijk karakter toekent, maar ook uit de wijze, waarop hij de woorden onzer taal afbreekt, aldus too- nend wel waarlijk een broertje dood te hebben aan de voorschriften van De Vries en Te Winkel of aan die van zijn onder wijzer te BerkelNoordeinde, welke hem, linguistisch gesproken, deze niet-ongees- tige anarchie toch niet zal hebben bijge bracht. Op de brug te Berkel-Noordeïnde is het verboden schuiten te lossen of te laden? Aan het schippervolk en aan allen die in het welige land- en tuinbouwgebied, dat op een steenworp van Rotterdam, Delft en Den Haag ligt, geacht moeten worden er prijs op te zullen stellen dit simpel ver bod te kennen, wordt het op deze wijze medegedeeld: P B Hetisverb odenopdez enbrugsch uitentelo ssenofte laden ONGELUKKEN. ITALIAANSCHE DUIKBOOT GERAMD. MET DERTIG OPVARENDEN GEZONKEN. Men heeft contact met de boot. De luchttoevoer is verzekerd. De Italiaansche duikboot F 14 voor dc kustverdediging is bij aanvalsoefeningen ten Westen van de Brioni-eüanden (op de kust van Istrië, bij Pola) bij het plotseling boven komen voor den boeg van den tor- pedobootjager Giuseppe-Missori geraakt en door dit vaartuig geramd. De duikboot is gezonken op 40 Meter, diepte. Men is da delijk begonnen met reddingspogingen. De ligging van de gezonken duikboot is nauwkeurig vastgesteld. Ondanks het gunstige weer was het in den afgeloopen nacht mogelijk, met behulp van een buis den luchttoevoer in het inwendige van de boot te verzekeren en een kabel aan den romp te bevestigen. De duikboot is aan de dekzijde beschadigd. De verbinding met de bemanning blijft voortduren. Gebleken is, dat het aantal mcnschen, dat in de F 14 opgesloten is, grooter is dan men aanvankelijk verondersteldehet aan tal bedraagt n.l. 31. De duikboot is een vaartuig van 255 ton. Haar lengte bedraagt 45 meter en haar breedte ruim 4 meter. Zij werd in het jaar 1917 te water gelaten en is uitgerust met twee lanceerbuizen en twee stukken ge schut. Daar de duikboot geen grooten omvang heeft, koestert men goede hoop, dat het spoedig mogelijk zal zijn de 2 officieren en 29 manschappen te redden. In elk geval zullen dezen, nu een luchtbuis in de boot is aangebracht, het leven gedurende langen tijd kunnen rekken, althans indien de UIT DE RADIO-WERELD. Programma's voor Donderdag 9 Aug. Hilversum, 1060 M. 12.302.Lunchmuziek door hot Trio F. Courtel. 6.7.15 Dinermuziek door het A.V.R.O.- k wart et. 7.157.45 Piano-recital door Susie Min den. 8.9,Concert door het Stedelijk Or kest van Purmerend. Dir. B. Rich, Som- broek. 9.05 Een uurtje Hawaiianmuziek door Luvaun en partner en het Radio-Hawaiian vijftal. 9.05 Luvaun en partner. Huizen, 340.9 M. (Na 6 uur 1950 M.) (Uitsluitend N.C.R.V.-uitzendingen). 12.301.45 Concert. 5.307.Concert. 8.8.Orgelconcert door Jan Zwart in de Groote Kerk te Alkmaar. 9.10.Carillonconcert door J. Vin cent op het carillon van den Westertoren te Amsterdam. Daventry, 1800 M. 10.35 Kerkdienst. 11.20 Gramofoonmuziek (Walkure). 12.20 Concert (alt-tenor). 1.202.20 Gramofoonmuziek. 3.20 Vesper van do Westminster Abbey 4.05 Lezing: Instincts. 4.20 Concert-orgelbespeling uit Mme. Tussaud's cinema. 4.50 Dansmuziek. 5.35 Kinderuurtje. 6.20 Landbouwber. 6.40 Muziek. 6.50 Nieuwsbor. 7.05 Muziek. 7.20 Novellcnbespreking 7.35 Pianoduetten van Dvorak. 7.45 Muziek. 7.50 Vaudeville. 8.20 Causerie en zangnummers uit het kamp van den hertog van York in New R omney. 8.50 wedstrijd voor pianisten in Kfr.gs- way Hall. 9.20 Nieuwsber. 9.35 Lezing. 9.50 Nieuwsber. 9.55 Chariot's uurtje. Vroolijke uuziek en zang. 10.5512.20 Dansmuziek van het 3avoy- Hotel. scheepswand den druk van het water op 40 M. diepte kan uitho iden. De weerstands kracht van den wand is namelijk op een maximum diepte van slechts 25 M. bere kend. De reddingswerkzaamheden worden ver richt door een lichter schip van 210 ton, twee lichterschepen van 10 ton elk en twee kleine sleepbooten. Al deze schepen zijn van het benoodigde reddingsmatorieel voorzien. Voorts is uit Pola een reddingsbrigade gearriveerd, benevens een operateur van een filmmaatschappij, die de belangrijkste phasen der lichting van het schip zat op nemen. Volgens latere berichten is men or in middels reeds in geslaagd de F 14 tot op 12 M. onder den zeespiegel te lichten. De bemanning geeft echter geen signalen meer. De weersgesteldheid is verbetert*. Ernstig auto-ongeluk bij Helsingfors. Zes personen omgekomen. In den nacht van Zondag op Maandag is in de nabijheid van Helsingfors een door acht personen bezet^p auto van een brug in de rivier gestort. Zes personen verdron ken, terwijl twee er in slaagden, den vas ten wal te bereiken. Belgische mijnschacht onder water. Vijf arbeiders vermist. Uit Luik wordt gemeld: Op 140 M. diep te is in een mijn bij Villers Leboullet de waterkeering bezweken. Vijf arbeiders feuilleton. Naar het Duitsch van J. ARNEFELDT Vertaald door Jac van Emden. 15) Hij stond op en verliet de tuinkamer om een wandeling in den tuin te makeu. Hij was nog niet ver gekomen, toen hij een deftig in het zwart gekleed heer zag aan komen. Het was Kummer, de kassier van Graupner Zonen. lvummer, oude jongen, riep de Ge heimrat, zoodra hij hem in het oog kreeg en terwijl hij met uitgestrekte hand op hem toeliep, zeide hij: Wat ben ik blij dat je me komt op zoeken! Dank u, mijnheer, antwoordde de kas sier, maar mag ik u nog wel een hand geven/ Is u al op de hoogte en bent u toch met boos op mij? Ik weet alles; mijn zoon is daarnet 1 r geweest, antwoordde de Geheimrat, man Wt\Kummer Stevig de hand" De hii hpm v. I6?1 Jaren ouder geworden, sinds ^™nh^!aatstohad «enen.-Ga mee deIbLT1'dei f1? huis teruggaan, maar de^kassier bleef staan en zei: Ja, jij hebt me altijd geholpen moei lijke tijden door te komen, zuchtte de oude bankier, ik heb dat nooit vergeten. En vandaag is voor mij het moeilijke oogenblik gekomen, zuchtte de oude man en zijn oogen werden vochtig: vanoch tend heb ik mijn ontslagbrief thuis ge kregen. Snel recht, mompelde de Geheimrab en terwijl hij naast Kummer voortliep, ging hij, op diens woorden ingaand, voorti In dezen tuin hebben we samen be raadslaagt, hoe we de crisis van 1875 te boven zouden komen; hier, onder deze boomen heb je me getroost, toen ik mijn lieve vrouw verloor en toen de dood mij van mijn schoonzoon en mijn dochter be roofd heeft. Onder alle omstandigheden heb je bewezen een toegewijd vriend te zijn. En nu, en nu! steunde Kummer, ontslagen, op staande nvoet ontslagen om mijn vertrouwen in een oudgediende, dien ik ook nu nog niet als schuldig kan be schouwen! Ik evenmin; als dat je tot troost kan strekken, dan wil ik wel verklaren dat ik in jouw plaats precies hetzelfde zou heb ben gedaan, zei do oude heer beslist. Maar je moet het je niet zoo aantrekken, beste kerel. Je bent maar een paar jaar jonger dan ik en je hebt evenveel aan spraak op rust; er is voor je gezorgd.... Och, dat is de zaak niet; integen deel, het hindert mij, dat ik nu zooveel geld zal ontvangen, waarvoor ik niet kan werken, hoewel ik daartoe toch nog best in staat zou zijnï Als mijn zoon en mijn neef zich on- noodig van je diensten willen berooven, dan benadeelen ze zichzelf; tusschen ons blijft alles bij het oude; of liever gezegd, het wordt nog beter; nu je veel vrijen tijd hebt, moet je dikwijls samen zien uit te vinden, wat er met dien ongelukkigen For- berg is gebeurd. Dus u gelooft ook niet dat hij het geld gestolen heeft? Mijn kleindochter is juist naar Friedo- nau gegaan, antwoordde de Geheimrat. Wat lief van haar! Dat is zeker het beste bewijs, dat u de verdenking van de anderen niet deelt. Nu, veel tijd om het te verbieden heeft ze me niet gelaten, zei de oude heer met een zonnig lachje, dat steeds op zijn gelaat kwam als hij aan zijn kleindoch ter dacht. Maar onmiddellijk weer ernstig, ging hij voort: Neen, ik acht Forberg niet tot oen schurkenstreek in staat; het ergste wat ik mij van hem kan voorstellen is, dat hij een onvoorzichtigheid heeft begaan. Mijn zoon beweerde, dat hij in den laatsten tijd nu en dan dronk. Dat is helaas de waarheid, zei de kas sier bedrukt. Het is ongelooflijk; hoe is deze man die altijd zoo matig was, op zijn ouden dag daartoe gekomen? En zijn financieele toe stand moet ook niet in orde geweest zijn. Vroeger had hij toch een aardig tegoed bij ons. Dat heeft hij opgenomen, toen hij 't huis in Friedenau liet bouwen, maar daar voor kan hij het onmogelijk hebben ge bruikt» En er zijn in zijn huis geen geld of geldswaardige papieren gevonden? Bij de huiszoeking door den commis saris Weigel in elk geval niet, antwoordde de kassier op bitteren toon. De oude heer Graupner schudde het hoofd. Do zaak wordt mij hoe langer hoe onbegrijpelijker, maar een ding staat vast voor mij; Forberg is geen dief en geen bedrieger. Hij kan verongelukt zijn; het geld kan hem zijn ontstolen en het is mo gelijk, dat hij wanhoop daarover zelfmoord heeft gepleegd; hij kan, ook vermoord zijn en van deze. veronderstelling zal men bij het onderzoek moeten uitgaan. Maar dat doen de autoriteiten juist niet; zuchtte Kumer. Dan zullen wij het doen! zei de Ge heimrat op beslisten toon. Wil je je met taak belasten? Ik stel het benoodigde geld beschikbaar. Met groot genoegen! riep de kassier levendig. Wij staan overigens niet al leen; we kunnen op hulp van flinke, jonge menschen rekenen. Gustaaf Forberg was vanochtend nog met zijn vriend, assessor Mühlfeld, bij mij; die werken ook samen, met hetzelfde doel. Prachtig, dan zullen we ons met hen in verbinding stellen. Ik moet morgen in de stad zijn, misschien kan ik de heeren bij u thuis ontmoeten. De jonge Forberg heeft den weg naar mijn huis al sinds lang niet meer kunnen vinden, voegde hij er hoofdschuddend aan toe en Kummer wist op deze opmerking niets te antwoorden. Zwijgend liepen de belde mannen semen, verder» „R a d i o-P aria", 1750 M. 12.20 Protestante causerie. 12.502.10 Orkeetconcert. 4.055.05 Concert. 8.5011.20 Concert. 1. Do Ver. voor moderne blaasinstrumenten. Daarna zang door Mllc. Gueigneau. L a n g e n b e r g, 469 M. 12.301.10 Mechanische muziek. 1.252.50 Orkestconcert. 6.207.15 De cello-sonate van 16001900. 8.35 Concert. „Een herinnering r.nn Eischendorff". Daarna tot 12.20 Dansmuziek. Königswusterhausen, 1250 M. (Zeesen). 12.20—5.20 Lezingen. 5.206.20 Orkestconcert. 6.208.05 Lezingen. 8.60 Ope>rette-concert. 10.5012.50 Dansmuziek. Hamburg, 395 M. 5.20 Orkestconcert. 6.20 Orkcstconcort. 8. 20 „Sommernachtsbummel durch die Grosstadt". Daarna orkestconcert tot 11.20. B r u 8 8 e 1, 509 M. 5.20 Trioconcert. 6.50 Orkest concert. 8.35 Gramofoonmuziek. 8.5010.50 Dansmuziek in het Casino te Spa. DE K.R.0. EN HET CIRCUS STRASSBURGER. De heele menagerie voor de microfoon. Zaterdagmiddag wordt door bovenge noemd circus oen groot galavoorstelling gegeven, welke do K.R.O. zal uitzenden op de korte golf van 340,9 Meter. Aanvang te 2 ure, einde omstreeks half 5. De mu ziek wordt verzorgd door twee muziekkorp sen der Tsjecho-Slowakijsche-StaatskapeL Het gehoole personeel benevens do volle dige menagerie van wilde dieren komt voor den microfoon. Dit is de derde maal, dat dit circus op Europeesche rondreis zijn pro gramma per radio uitzendt» Het geschied de door de stations Motala en Langenberg en wel met het grootste succes. Wij hopen dat vele van onze K. R. O.- Iuisteraar3 van deze bijzondere gelegenheid gebruik zullen maken. worden vermist. De reddingspogingen zijn nog aan de gang. De glijboot Opel IV ontploft en gezonken. De glijboot Opel IV, dde Fritz von Opel rolgens een nieuw systeem had laten boa wen, heeft al evenmin geluk gohad als de rakettenwagens. Bij den eersten proef tocht ip do boot in het Binger Lach in brand geraakt en ontploft. Von Opel, die zelf aan heb stuur zat en zijn passagierè wisten zich zwemmende te redden. Dè boot is gezonken en vermoedelijk gehoel vernield. Het laatste paarde trammetje. Zerbst, het oude stadje bij Gessau, heeft een unicum verloren: het laatste paarde- trammetje dat nog in Duitschland reed. Op 2 Aug. heeft de bevolking de drie wagens en hun trouwe rossianten, die voor dé plechtigheid prachtig opgetuigd waren, dè laatste eer bewezen. Het overblijfsel uit den goeden ouden tijd heeft plaate moe ten maken voor autobussen. Spaansche bandieten in de Pyreneeën^ Uit Pau wordt gemeld, dat de Spaan sche bandieten, die in de Pyreneeën eeo aantal auto's overvallen en de inzittenden beroofd hebben, bij Somport zijn gepakt^ dank zij de samenwerking van Fransche en Spaansche gendarmen. Zij hebben, na con frontatie met eenigen van hun slachtoffers, bekend. Brandstichter. Te Cannes is een 16-jarige jongen gear resteerd, die zich aan oen rooks vaj* brandstichtingen heeft schuldig gemaakt, waardoor onder de bevolking groote onge rustheid is ontstaan. Bij zijn verboor vor- En kom nu mee naar binnen, zei de Geheimrat eindelijk; we zullen wachten tot Selma terug is. Die heeft do laatste berichten en daarover zullen we kunnen! beoordoelen of er vandaag nog iets te doen is. In elk geval blijf je vanmiddag bij mij eten. Goon tegenwerpingen, ging hij voortj toen Kummer aanstalten schoen to ma ken om de vereerende uitnoodiging af t$i slaan. Laten we nu een poosje in de kleine schilderijenzaal gaan; ik weet daijs je ook van dc oude Hollandsche School houdt en dat jc er kijk op hebt, niets kan! een opgewonden mensch beter kalmoeren dan mooie dingen. Geheimrat Graupner was een hartstech.- telijk kunstliefhebber en het was een zwak van hem, dat hij bij zijn bezoekers dezel£> do belangstelling voor de oude meesters <t waaruit zijn collectie voor een groot deel bestond veronderstelde, als hij er zelf voor had. Kummer volgde hem gewillig, of schoon hij weinig in de stemming was om van de schoonheden van Frans van Mieris of David Teniers te genieten. (Wordt vervolgd^.

Leidsche Courant | 1928 | | pagina 5