Uit de Rijnstreek. Rechtzaken. Baby als wijsgeer. DERDE BLAD DE LEIDSCHE COURANT VRIJDAG 22 JUNI 1928 KANUNNIK H. J. ZONDAG t Henricus Jacobus Zondag werd geboréft te 's-Gravenhage den 21sten Juli 1847 en priester gewijd in 1873. Yan 23 September 1873 tot 17 Juni 1875 was hij kapelaan te Yolendam, werd vervolgens kapelaan te Overveen waar hij was belast met de be diening van het Provinciaal Ziekenhuis in Santpoort. Op 31 Maart 1883 werd hij be noemd tot professor aan 't Groot-Semina rie te Warmond, welke functie hij vervulde tot 1 Mei 1901. Op dien datum werd hij benoemd tot pastoor te Vogelenzang. Sinds 23 Juli 1909 maakte hij als kanunnik deel uit van het Kathedraal Kapittel te Haarlem. Op den lOden October 19i6 werd hij benoemd to Deken van Noordwijk, uit welke functie hij 20 April 1927 eervol ont slag verkreeg. De Regeering erkende de groote ver diensten van den overledene door hem te benoemen tot ridder in de Orde van de Ned. Leeuw. In „De Maasbode" lezen we: De Hoogeerw. heer H. J. Zondag, die Donderdagmiddag is overleden, was zoo wel onder de geestelijkheid als bij de lee- ken een zeer geziene persoonlijkheid en zoowel bij gelegenheid van zijn gouden priesterfeest op 19 Aug. 1923 als bij zijn vijf-en-twintig-jarig pastoraat te Vogelen zang, zijn aandoenlijke blijken van dank baarheid en toewijding gegeven. Bij een dezer feesten schreef iemand o.a. het vol gende: Zooals de Zondag, de Dies Domini, de dag is van rust en ingetogenheid, de 4ag van offer en gebed, de dag waarop het wentelrad van het materieele leven voor eenige uren stil moet staan, om het 'zieleleven gelegenheid te geven al zingen de zijn mystieke vleugels uit te slaan en vlucht te nemen «aar het land der eeuwige Zon, zoo is het leven van dezen grijzen priester des Heeren geweest een bezadig de kalmte, waarin God spreekt tot de zie len, een voorbeeld van nederige zelfbe schouwing en een bewustzijn van eigen feilbaarheid, een dagelijksche wierook geur van intens vrome offerande, een rus tig smeekgebed, een stille, maar gestadige weg naar hetgeen den mensch eens wacht, wanneer hij alles achterlaat op deze we reld. Zondagskinderen zijn de parochianen van Vogelenzang, die dezen priester hun vader noemden." Zooalk bekend was Deken Zondag ge durende niet minder dan achttien jaren professor aan het Groot-Seminarie van Warmond, in de moraal. Spreekwoordelijk bijna was zijn groote kalmte en zijn groot gezag. Moge Deken Zondag zoo werd hij nog altijd genoemd voor de vele verdiens ten, welke hij zich voor God's Kerk heeft verworven, reeds het hemelsch loon ont vangen hebben. De begrafenis van den Hoogeerw. heer H. J. Zondag, oud-deken van Noordwijk en pastoor van Vogelenzang, zal plaats heb ben op Maandag a.s. op het Kath. kerk hof te Vogelenzang. NIEUWKOOP. Bootje omgeslagen. Gisteren ging v. D. alhier met een roeibootje eieren op ha len en hield de schuit vast van den motor- schipper Balvert. Door den golfslag werd het bootje onder water geslagen en sloeg om. v. D. hield zich vast aan de motor, doch een jongentje, dat ook in het schuitje zat, ging onder water. Het wist gelukkig zich bovenop de schuit te werken. De motorschipper Balvert behield zijn tegen woordigheid van geest, zette zijn motor stil en wist beiden met veel moeite te red den. Een groot geluk mag het heeten, dat v. D. zich kon vasthouden, omdat deze onge lukkig ter been is en twee beenbeugels draagt. Was hij los geraakt, dan zou hij direct in de diepte zijn weggezonken. Huldeblijk Koningin-Moeder. Onder presidium van Mevr. J. A. van der Weijden geb. van Bemmel heeft zich alhier een co mité gevormd, teneinde H. M. de Koningin- Moeder bij gelegenheid van het feit. dat H. M. vóór 50 jaren als Nederlandsche Vorstin in ons Vaderland kwam, een hulde blijk te kunnen aanbieden. Het comité bestaat verder uit de vol gende dames: W. A. Augustinus geb. Smit; A. M. Bots geb. Smit; H. den Hartog geb. van der Maat; H. Z. Keiler geb. Wiechers; J. A. Klaus geb. van der Eisen; M. J. Smit Sibinga geb. Smit en A. E. Vogelenzang geb. Endtz. Personalia. Mej. F. Bijlstra, sedert 1 Januari op wachtgeld gesteld onderwijzeres aan de Openbare Lagere school alhier, is door den Gemeenteraad van Oosterhesse- len (Dr.) benoemd aan een der O. L. scho len aldaar. Mej. Bijlstra heeft echter voor deze benoeming bedankt. Door den Minis ter van Onderwijs is thans het aan haar verleende wachtgeld ingetrokken. In de plaats van Mevr. Valkenet-Zoe- ter, die met ingang van 1 Juni a.s. met de tijdelijke waarneming van het hoofdschap is belast, is tot tijdelijk onderwijzeres aan de R. K. Jongensschool benoemd Mej, Grundeke te Voorschoten. Getrouwd: A. van der Voorn 30 j. en C. Blom 26 j. Overleden: Johanna Hendrika Koek 18 jaar. WOERDEN. Eindexamen H. B. S. 5 j. c. Geslaagd: G. W. Beunder, Zwammerdam; G. S. Boer, Oudewater; G. Brunt, Oude water; A. Th. Beurhof, Woerden; J. I. van Doorninck, Oudewater; J. J. F. v. d. Eist, den Haag; J. Heusdens, Bodegraven; J. v. Kooten, Montfoort; A. de Leeuw, Zegveld D. H. en C. J. Soeters, Woerden; H. L. v. Viersen Trip, Woerden. Geboren: Antonius Hendrikus z. van H. van Jaarsveld en G. C'. Jansen Adriana d. van J. Mooij en N. G. Verheul Theodora Alida, d. van J. van Kleinwee en J. O. Bos Vincentia Theresia Hen rietta d. van P. J. M. Vermeij en H. C. H. v. Drimmelen Johannes Adrianus Corne- üs z. van A. Th. v. d. Bosch en C. J. v. Riet. Ondertrouwd: Johannes Jozef van Assem en Adriana. Kompier. Getrouwd: Johannes Genissen en Gijsbertha van Zanten. BODEGRAVEN. GEMEENTERAAD. Veel gepraat over kleine zaken Uitbreiding van de gymnastiek zaal Een tegemoetkoming aan treinenmissers en tegenwerking van hardrijders. Woensdagnamiddag 2 uur vergaderde de Raad dezer gemeente. Alio leden waren aanwezig. Na gebed, notulen en stukken, wordt behandeld een adres der fa. H. T. Kooy, die door het rioolwerk schade aan haar machines heeft gekregen. Deze wordt verwezen naar den aannemer van het werk De bewoners der Emmakade, die zich zoo langzamerhand tot de vuilnisbelt heeft uitgebreid krijgen hinder van die vuilop slagplaats aan den Goudschen weg. Zij ver zoeken daarom wegneming. B. en W. zul len in de volgende vergadering prae-advies uitbrengen. De Da Costaschool krijgt 350 om een sloot te dempen en een hek te plaatsen. B. en W. stellen voor de ontrui mingstermijn van do onbewoonbare wonin gen aan de Rijnkade met. een half jaar te verlengen. De Gezondheidscomm. heeft daartegen geen bezwaar. De heer Olde- raans bestrijdt dit advies. Begrijpt niet dat deze commissie zich nog „gezondheidscom missie" durft te noemen. Wethouder v. d. Marei heeft naderhand geconstateerd, dat er wel woningen zijn en wil nu niet meer uitstellen. De heer de Vos is het daarmee eens. De voorz. wijst op den lagen huurprijs van dergelijke wonin gen, waardoor een andere heel moeilijk te vinden is. Beeds zijn heel wat van die hui zen verdwenen, zoodat het steeds moeilij ker wordt. Beter een slechte woning dan geen woning. Het voorstel van B. en W. wordt met 101 stem aangenomen na lan ge discussie. De verordening op de Burgerlijke Stand wordt aldus gewijzigd, dat de burgerlijke en kerkelijke voltrekking van het huwe lijk onzer Katholieke medeburgers op .één dag kan plaats vinden. Het bureau van den Burgerlijken Stand zal voortaan ge opend zijn inplaats van 101 uur van 9—1 uur. Het uitbreidingsplan, tenminste het deel daarvan ten Noorden van den Rijn, wordt weer eens herzien. Het plan wordt voorloopig een maand ter visie gelegd. Dan zal er wel eens over gesproken worden. Achter het gemeentehuis staat de voor malige school C. Deze doet dienst als oefen lokaal voor de schietvereenigingen en Bur gerwachten en voor de Gymnastiekvereeni- gingen. Deze zaal voldoet niet- 'bijzonder en verbetering zou op prijs worden gesteld. B. en W. stellen nu voor over te gaan tot een verbouwing, waardoor de zaal 3 M. langer zou worden, wat geriefelijker en voorzien van een stevige vloer. Ivost©n 2630.Wethouder Batelaan deelt mede, hieraan niet te hebben meegewerkt. Niet omdat het niet wenschelijk is, maar omdat dergelijke werken bij de begrooting behoo- ren en niet tusschentijds aan de orde moe ten komen. De school vraagt allang ora verbetering. De heer Oldeman is het daarmee eens en vraagt bovendien naar de dekking van het voorstel. De heer Jongneel beaamt dit en vindt liet plan voor den verbouw niet erg gunstig. De heer Baan Batelaan wil even eens aan de begrooting vast houden en vraagt een ander plan. Weth. v. d. Marei wil ook de begrooting handhaven, maar kan voor een keer wei een uitzondering maken, meer daar dit binnen het raam der begrooting kan. De gymnastiekvereen. wordt steeds grooter en heeft een beter lokaal dringend noodig. De voorz. is ver baasd over de zorg voor de begrooting. Hij ziet geen bezwaren. Een post van 3750.— voor verbetering der Schoordijk kan niet gebruikt worden, omdat er gewacht wordt op de Provincie. Dekking dus voldoende. Het. belang der vereeniging eischt dat het gebouw nog dezen winter klaar is. De rio- leering van het gebouw en van het Ge meentehuis kan tegelijk plaats vinden. De heer Jongneel meende, dat die afvoer al gelegd was, maar weer werd weggenomen. De voorz. ontkent dat. De heer de Mars heeft tegen de financieele zijde geen be zwaren, maar wel tegen het plan. Er komt in het gebouw een hoek, omdat de arres- tantcnlokalen, die van nul en geener waar de zijn, in den weg staan. Spr. wil deze zaak radicaal oplossen en geen lapwerk. Volgens den voorz. is deze hoek geen be zwaar. Aan de arrestantenlokalen zit heel wat vast. Dat gaat niet zoo ineens. Het voorstel van B. en W. wordt nu in stemming gebracht en met 83 stemmen verworpen. Met weth. v. d. Marei stemden alleen de beide R. K. leden voor. De heeren Beyen en Baan Batelaan vra gen B. en W. om bij de begrooting met een plan te komen, de laatste vraagt liever een nieuw plan. Op voorstel van B. en W. wordt besloten tot het bouwen van een brandput Deze is noodig omdat de beide spoorputten zijn gedempt, waardoor voor de motorspuiten geen water te bekomen is in het dichtsbe- bouwde deel der gemeente waar groote ge bouwen als de fabriek der firma de Groot Turkenburg en geroote gebouwengroepen liggen. Deze put zal worden gevormd uit twee onderling verbonden bronnen, die sa men een capaciteit hebben van 1200 L. per minuut. Kosten zijn 1750.De heer Baan Batelaan geeft een toelichting. Bij ernstige brand is de waterleiding alleen niet voldoende. De Rijn is te ver weg. De heer Mars vreest verzanding. De voorz. zegt dat regelmatig door de spuiten moet worden gepompt. Een crediet van 500.wordt toege staan om aan het Stoomschip „Bodegra ven" in aanbouw voor de Kon. Ned. Stoom boot Mij. een blijk van belangstelling aan te bieden. De hoedanigheid daarvan is on bekend. De heer Oldemans is er tegen. De heer Baan Batelaan ziet er réclame in voor de kaasmarkt, de heer Jongeneel juist niet. In ieder geval mag het niet uitsluitend voor de kaasmarkt zijn. De heer Beyen zegt dat particulieren gaarne zullen medewer ken. De voorz. wil het niet als reclame op vatten. Het crediet wordt met 74 stemmen verleend. Voortgegaan wordt met de behandeling der Alg. Politieverordening. Het voorstel-Jongeneel, sluiting der plantsoenen om 10 uur wordt ingetrokken. Aangedrongen wordt op beter politietoe zicht. Lang en breed wordt geredeneerd over kleinigheden, die de vermelding niet waard zijn. Aan art. 44 over de „eerbaar heid" voegen B. en W. nog een artikel toe, waarbij het verboden is met personen van een andere kunnen te liggen of te zitten langs wegen, tenzij gehuwd of in de eer ste of tweede graad van bloedverwant schap. Met 8 tegen 3 stemmen wordt het voorstel aangenomen. Rechts tegen links. De heer Lelieveld ziet een voorstel aan genomen, waarbij honden tusschen zonsop gang en zonsondergang niet mogen losloo- pen. Tegen hpt. advies van den voorzitter in, die 30 K.M. beter vond, werd een voor stel C. B. Batelaan, na lange discussie aan genomen. waarbij de maximum snelheid voor auto's werd gesteld op 20 K.M. Voor fietsen werd ze gebracht op 15 K.M. Ver boden wordt het de brug te openen tus schen 10 en 5 minuten voor het vertrekuur der treinen en des Zondags voorm. van 9 10 en nam. 5.30 tot 6.30. Na zeer uitvoerige discussie wordt een voorstel C. B. Batelaan aangenomen, waarbij de uren worden terug gebracht tot een half uur, voor den zomer tijd anders dan voor den wintertijd. Bo vendien zal de brug gesloten blijven des Dinsdags van 8 uur tot. half negen. Even eens wordt aangenomen een voorstel-de de Mars om voor den Zondag een uitzon dering te maken voor schuiten met aan be derf onderhevige levensmiddelen. Bij de rondvraag komt. een heele klachtenreeks van den heer Oldemans, waarbij de voor zitter opmerkt dat de rondvraag geen klachtenbus is. Al deze zaken behooren bij B. en W. De heer Oldemans komt. nog eens terug op publicaties. Hij wil vastleggen dat er door vooraanstaanden in de A. R. partij gelogen is. De heer B. Batelaan zegt, dat de heer O. een blaam werpt op zijn partij. Onder hevige interrupties van O. en geha mer va.n den voorz. wordt de vergadering gesloten. Financiën en Oeconomie. E. R. K. Levensverzekering Maatschappij. Verschenen is het verslag over het boek jaar 1927 van de E. R. K. Levensverzeke ring Maatschappij, gevestigd te Nijmegen. Naar de directie daarin mededeelt, heeft het bedrijf in het verslagjaar weder een gunstig verloop gehad. Aan het. einde van 1927 bedroeg het ver zekerd kapitaal 22.793.295.17, zoodat een netto vermeerdering kon worden ge boekt van 899.317.58. De bruto productie bedroeg 2.322.192.70 terwijl tengevolge van verschillende oorza ken een verval van 1.422.875.12 moest worden afgevoerd. De jaarpremie bedraagt thans ƒ770.183.56 Het eigen risico op één leven bleef be paald op 10.000. Door royement vendel dit jaar in de af- deeling Levensverzekering 263.884.20 en in de afdeeling Volksverzekering 408.898.50 zijnde resp. 2.16 pet. en 3.86 pet. van bet op 31 December 1927 in die afdeelingen verzekerd bedrag. De sterfte onder de verzekerden voor 'n uitkeering bij overlijden bedroeg in de af deeling Levensverzekering 67 pet., en in de afdeeling Volksverzekering 54 pet. van de berekende sterfte; voor de verzekerden voor een uitkeering bij leven was dit in de afdeeling Levensverzekering 55 pet. terwijl in de afdeeling Volksverzekering geen sterfgeval voorkwam. Tengevolge van de verandering in de be rekening van de premiereserve voor enkele tarieven uiteengezet in staat L 15, is deze reserve extra verhoogd met 29006.41, waardoor dit jaar de winst met een gelijk bedrag is gedrukt. In overleg met het Doorluchtig Episco paat werd het ten vorigen jare beschik baar gestelde winstaandeel voor Katholiek Sociale doeleinden als volgt besteed: R. K. Vereeniging „Moederschapszorg" te Heerlen 2760.55. De finantieele resultaten van het bedrijf laten na ruime afschrijvingen en na ver sterking der reserven een winstsaldo van 27080.51 1/2. Van dit bedrag wordt als winstaandeel aan Kath. Sociale doeleinden 1978.84 uit gekeerd. Aan aandeelhouders kan 8 pet. dividend worden uitgekeerd. KANTONGERECHT TE LEIDEN. De kantonrechter mr. F. Ligtonberg heeft veroordeeld: A. H. M. fietsen zonder bel 3 of 2 dg.; N. J. v. R. Stompwijk, fietsen zonder bel 3 of 2 dg.; A. W. S. Wagcningen, te snel rijden met. een auto 3 of 2 dg.; A. C. S. Utrecht, idem idem 5 of 3 dg.; J. B. D. Amsterdam idem idem 5 of 3 dg.; A. W. P., fietsen door verb, steeg 2 of 1 dg.; C.B Zoetorwoude, verordening op het rijden alsvoor; W. R., Hoofddorp, met een auto door verboden steeg rijden 3 of 2 dagen; P. S. Amsterdam, idem alsvoor; D. J. Purmerend, rooken in een autobus 2 of 1 dag; J. de J., Beemster, idem alsvoor; J. J., Beemster, idem alsvoor; C. M. M. wed. D. K., vuil in hefct water werpen als voor; B. D. M., Voorhout, fietsen zonder licht 3 of 2 dagen; H. J. Z., Voorhout, idem alsvoor; J. v. D_ Katwijk, idem als voor; A. T., Bennebroek, met. een auto rij den zonder licht alsvoor: A. M. Leimuiden te snel varen 10 of 5 dagen; H. D., Am sterdam. idem alsvoor; J. V., Leidschen- dam, idem alsvoor I. O., op een honden kar zitten 3 of 2 dagen; J. L. D. Noord - wijkerhout, fietsen zonder licht alsvoor; J. Baby kraait van louter pleizier; hij heeft de kat weer eens in haar staart kunnen knijpen. Hoe dikwijls hij dat al gedaan heeft, weet hij waarlijk niet, maar hij kan precies zeggen wat de kat dan doet; met een sprong is ze weg onder de kast en als baby dan naar haar grijpt begint ze te blazen. Altijd hetzelfde, het werkt als een automaat, je werpt er een geldstukje in, trekt aan een knop of iets dergelijks en krijgt een perronkaartje, een reep choco lade of wat dan ook. Je weet wat je er aan hebt. Maar let nu eens op de menschen in hun gewoon dagelijksch leven, baby had tijd genoeg voor die waarnemingen dan weet men dikwijls in het geheel niet wat men aan hen heeft. Als men b.v. iemand op z'n teenen trapt, dan weet men volstrekt niet wat er uit zal voortvloeien. Men kan een schop verw achten of een „kijk waar jo. loopt ezel" enz. Weer anders zal die per soon een trap op z'n teenen beantwoorden als hij tevens hoort zeggen: pardon. En probeer het nu eens bij een kat, trapt een kat eens op haar staart en zeg dan: par don. Ze zal er niet minder snel om weg loopen. Dit komt omdat een kat geen on derscheid kan maken tusschen een trap met en een trap zonder pardon, daar een kat geen verstand heeft. Wanneer men iemand iets geeft is hpt nog lang niet zeker dat hij het ook aan neemt. Veronderstel dat, twee personen groote ruzie gehad hebben.Kort.en tijd later geeft een van hen aan de ander laten we zc>fen een kistje sigaren of een doos bon bons. Na kan er nog van alles gebeuren en waarvan men te voren niets afweet. De an der kan met een boos gezicht eenvoudig het geschenk weigeren, ofwel hij kan het dankbaar aanvaarden, ofwel hij kan in twijfel blijven met een massa vraagteekens in zijn oogen: wat bedoeld die ander met dit geschenk, waarom komt hij daar juist nu mee aandragen? Bij de dieren is weer niets van dit alles te vinden. Of een hond een kluif krijgt toegeworpen van een sla ger, waar hij nog gisteren groote ruzie mee had, of van 'n juffer, die gewoon dol is op honden, het blijft allemaal hetzelfde; de hond heeft geen verstand, een mensch wel. De mensch is een raadsel, zei vader laatst; en die kon het weten, hnu in z'n 'yen met een collecte-busje langs de huizen ge- loopen om geld in te zamelen voor do na tionale watersnood en stormramp. Al ston den toen do kranten ook vol met allerlei hartroerende bijzonderheden, je wist toch absoluut niet. wat er gebeuren zou bij bet presenteeren van het collecte-busje. Men zal zeggen, dat hier niets raadsel achtigs in is. De oorzaken ervan liggen voor de hand. Dingen, die niet leven en ook planten cn dieren hebben geen verstand, geen vrije wil; ze kunnen dus niet anders handelen' dan op de wijze, dio God hen gegeven heeft en daarom is hun manier van doen altijd dezelfde. Maar een mensch heeft een ver stand en wil, hij kan handelen zooals het hem goeddunkt en daarom weet men niet van te voren hoe een mensch in een be paald geval zal handelen, omdat men niet weet hoe hij op het oogenblik redeneert. Dat is zoo klaar als een klontje. Daar heb ik je, zegt baby, 't is zoo klaar als een klontje dat iedere mensch weer an ders zal handelen, ook al zijn de omstan digheden dezelfde. De menschen verschil len dus onderling. Maar hoe is het dan mo gelijk, dat men een tijd heeft gekend, waar in niet gelet werd op dat zonderling ver schil, waarin alle schoolkinderen werden opgekweekt volgens een vast schema, oen onveranderlijke maatstaf. De mensch is dus toch een raadsel. P. H. GERZ, O. F. M. M. v. V., Sasscnheim, idem alsvoor M. K., Den Haag, rijden zonder rijbewijs vrij spraak; J. H. de R., Amsterdam, geen sig naal geven 3 of 2 dagen; M. E. G., Am sterdam, idem alsvoor; J. L. C. Den Haag, idem alsvoor; C. Z., Katwijk, tegen een muur leunen 2 of 1 dag; D. K., Katwijk, idem alsvoor; J. F. v. d. B., Noordwijker- hout, een hond los laten loopen 3f 2 da gen; A. H. van, N., Noord wijkerhout, idem alsvoor; J. C. C. venten zonder vergunning 2 maal 5 of 2 maal 3 dagen; A. N. Was senaar, met een auto door verp. straat rij den 3 of 2 dagen; A. J. v. d. B., Monster idem alsvoor; B. A. de Den Haag idpm alsvoor; A. C. B., Rijswijk, overtreding der Spoorwegwet alsvoor; G. W. D., Katwijk, overtreding der Trekhondenwet 8 dagen aangohouden; L. van D., Sassenheim, over treding der Arbeidswet 5 maal 2 of 5 maal 1 dag; II. N. D., Noordwijkerhout, fietsen zonder licht 3 of 2 dagen; M. A. H., Noordwijkerhout, idem alsvoor; E. v. D., Noordwijkerhout, idem alsvoor; M. A. H., idem fietsen zonder rood achterlicht, alsvoor; A. F. L., Rotterdam, met een auto rijden zonder nummer met letter 2 of 1 dag; P. S., op een hondenkar zitten 3 of 2 dagen; E. V. Leiderdorp, op hooiland loo pen alsvoor; J. S. Zegwaard, varen zónder vergunning 10 of 5 dagen; J. K. Vlaardin- gen, met een auto over verboden weg rijden 3 of 2 dagen; A. B., Den Haag, idem als voor; H. A. W. B., Amsterdam idem als voor; P. v. d. B., Noordwijkerhout, idem alsvoor; J. v. H. B., Den Haag, idem als voor; C. van D., Rijnsburg idem alsvoorJ J. H. B.. Rijnsburg, fietsen zonder licht als voor; G. van K., Rijnsbure, idem alsvoorf J. de W., Warmond, overtreding der Vis- srherijwet 8 dagen aangehouden; P. de H., idem 2 of 1 dag; J. de J., Pijnakker, rij den zonder rijbewijs 3 of 2 dagen; J. v, I., loopen over verboden grond 1 of 1 dag M, v. P., idem, alsvoor; R. K., idem, alsvoor G. I„ idem, alsvoor; F. H. F., idem, alsvoor A. C., idem alsvoor; T. v. d. V., overtreding der Invaliditeitswet 10 of 5 dagen; N. W, J. Noordwijk rijden zonder nummerbewij® 3 of 2 dagen; T. J. H. Den Haag, loopen

Leidsche Courant | 1928 | | pagina 9